Gollem H3 (1.1) - en to hr translation catalogue (128 entries)

en: "%s" renamed to "%s"
hr: "%s" je preimenovan u "%s"

en: %.2fMB / %.2fMB  (%.2f%%)
hr: Zauzeto %.2fMB od %.2fMB  (%.2f%%)

en: %d item
hr: %d datoteka

en: %d items
hr: %d datoteke

en: %s successfully saved.
hr: %s uspješno spremljen.

en: %s was successfully pasted.
hr: %s uspješno dodan.

en: Access denied to %s
hr: Odbijen pristup datoteci %s

en: Access denied to folder "%s".
hr: Odbijen pristup mapi "%s".

en: Actions:
hr: Akcije:

en: Add
hr: Dodaj

en: All
hr: Sve

en: Are you sure you wish to continue?
hr: Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Ask
hr: Pitaj

en: Attributes
hr: Atributi

en: Backend
hr: Poslužitelj datoteka

en: Backends
hr: Poslužitelji datoteka

en: Below is the current contents of your clipboard.
hr: U nastavku je prikazan trenutni sadržaj međuspremnika.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cannot chmod %s: %s
hr: Nije uspjela promjena dozvola %s: %s

en: Cannot copy items onto clipboard.
hr: Nije uspjelo kopiranje datoteka u međuspremnik.

en: Cannot create home directory: %s
hr: Stvaranje početne mape korisnika nije uspjelo: %s

en: Cannot cut items onto clipboard.
hr: Nije uspjelo izrezivanje datoteka u međuspremnik.

en: Cannot paste "%s" (file cleared from clipboard): %s
hr: Nije uspjelo kopiranje iz međuspremnika "%s" (datoteke su već obrisane iz međuspremnika): %s

en: Change Folder
hr: Promijeni mapu

en: Change Permissions
hr: Promijeni dozvole

en: Change Server
hr: Promijeni poslužitelj

en: Check Quota
hr: Provjeri kvotu

en: Check _All/None
hr: Odaberi sve/ništa

en: Chmod done:
hr: Promjena dozvola završena:

en: Choose which columns to display, and in what order:
hr: Odaberite stupce koje želite prikazati i kojim redoslijedom:

en: Clear
hr: Isprazni

en: Clipboard
hr: Međuspremnik

en: Close
hr: Zatvori

en: Columns that will not be displayed:
hr: Stupci koji neće biti prikazati:

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Create Folder
hr: Nova mapa

en: Created empty permissions for "%s". You must explicitly grant access to this backend now.
hr: Postavljenje prazne dozvole za "%s". Za pristup ovom poslužitelju datoteka sada je potrebno eksplicitno dozvoliti pristup.

en: Current directory:
hr: Trenutna mapa:

en: Cut
hr: Izreži

en: Default sorting criteria:
hr: Podrazumijevani kriterij sortiranja:

en: Default sorting direction:
hr: Podrazumijevani smjer sortiranja:

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete folders recursively?
hr: Rekurzivno briši pod-mape?

en: Descending
hr: Silazno

en: Done
hr: Završeno

en: Download %s
hr: Preuzmi %s

en: ERROR:
hr: Greška:

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Execute
hr: Izvršavanje

en: File
hr: Datoteka

en: File Actions
hr: Akcije na datoteci

en: File Display
hr: Prikaz datoteka

en: File Modification Time
hr: Posljednja izmjena

en: File Name
hr: Ime datoteke

en: File Size
hr: Veličina datoteke

en: File Type
hr: Tip datoteke

en: File action settings.
hr: Postavke akcija na datotekama.

en: File deleted:
hr: Datoteka obrisana:

en: File display preferences.
hr: Postavke prikaza datoteka.

en: File received: %s
hr: Datoteka primljena: %s

en: Files must be written inside a VFS backend.
hr: Datoteke se mogu zapisati samo na VFS poslužitelja datoteka.

en: Filter
hr: Filtriraj

en: Folder removed:
hr: Mapa obrisana:

en: Folders must be created inside a VFS backend.
hr: Mape se mogu napraviti samo na VFS poslužitelju datoteka.

en: Go to:
hr: Idi u:

en: Group
hr: Grupa

en: Invalid backend requested: %s
hr: Traženi poslužitelj datoteka ne postoji: %s

en: Item copied to clipboard: %s
hr: Datoteka prekopirana u međuspremnik: %s

en: Item cut to clipboard: %s
hr: Datoteka premještena u međuspremnik: %s

en: Items per page
hr: Broj datoteka po stranici

en: Language
hr: Jezik

en: List folders first?
hr: Prvo prikaži mape?

en: Modified
hr: Posljednja izmjena

en: Name
hr: Ime

en: Name:
hr: Ime:

en: New folder created:
hr: Nova mapa napravljena:

en: No
hr: Ne

en: No quota found.
hr: Kvota nije nađena.

en: OK
hr: U redu

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Permission
hr: Dozvola

en: Permission denied to %s: %s
hr: Odbijen pristup datoteci %s: %s

en: Permission denied to folder "%s": %s
hr: Odbijen pristup u mapu "%s": %s

en: Permission denied to this backend.
hr: Odbijen pristup odabranom poslužitelju datoteka.

en: Please provide your password.
hr: Molim unesite svoju lozinku.

en: Please provide your username.
hr: Molim unesite svoje korisničko ime.

en: Please select an item before this action.
hr: Molim odaberite datoteku prije nego odaberete akciju.

en: Please specify at least one file to upload.
hr: Molim odaberite barem jednu datoteku za prijenos.

en: Quota Display
hr: Prikaz kvote

en: Read
hr: Čitanje

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Renaming across backends is not supported.
hr: Preimenovanje između poslužitelja datoteka nije podržano.

en: Renaming of backends is not allowed.
hr: Nije dozvoljeno mijenjati ime poslužitelja datoteka.

en: Reset
hr: Resetiraj

en: Save
hr: Spremi

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select None
hr: Označiti ništa

en: Select a backend:
hr: Odaberite poslužitelj datoteka:

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Show dotfiles?
hr: Prikaži skrivene datoteke?

en: Size
hr: Veličina

en: The application folder can not be deleted.
hr: Aplikacijska mapa se ne može obrisati.

en: The following item(s) are folders:
hr: Slijedeće stavke su mape:

en: The following items will be permanently deleted:
hr: Slijedeće datoteke biti će nepovratno obrisane:

en: The original opener window has been closed. Exiting.
hr: Originalni početni prozor je zatvoren. Završavam s radom.

en: There are no files in this folder.
hr: U ovoj mapi nema datoteka.

en: These columns will display in this order:
hr: Stupci će biti prikazani slijedećim redoslijedom:

en: To clear items from the clipboard, check the box next to the filename and click on &quot;Clear&quot;.
hr: Za brisanje datoteka iz međuspremnika odaberite kućicu pored imena datoteke i kliknite na &quot;Isprazni&quot;.

en: To paste items from the clipboard to the current directory, check the box next to the filename and click on &quot;Paste&quot;.
hr: Za kopiranje datoteke iz međuspremnika u trenutni direktorij odaberite kućicu pored imena datoteke i kliknite na &quot;Zalijepi&quot;.

en: Type
hr: Tip

en: Unable to create Gollem session
hr: Nije uspjelo stvaranje Gollem sjednice

en: Unable to create backend permission: %s
hr: Nije uspjelo dodavanje dozvola na poslužitelj datoteka: %s

en: Unable to delete file %s: %s
hr: Nije uspjelo brisanje datoteke %s: %s

en: Unable to delete folder %s: %s
hr: Nije uspjelo brisanje mape %s: %s

en: Up to %s
hr: Povratak u %s

en: Upload File(s)
hr: Prenesi datoteke

en: User Interface
hr: Korisničko sučelje

en: View Clipboard
hr: Pregledaj međuspremnik

en: Write
hr: Pisanje

en: Yes
hr: Da

en: You need at least one backend defined to set permissions.
hr: Da bi postavili dozvole mora biti definiran bar jedan poslužitelj datoteka.

en: _Change Server
hr: Promijeni poslužitelj

en: _My Home
hr: _Početna

en: _Permissions
hr: _Dozvole
