Gollem H5 (3.0.4-git) - en to hu translation catalogue (119 entries)

en: "%s" renamed to "%s"
hu: A "%s" állományt átneveztük erre: "%s"

en: %d item
hu: %d fájl

en: %d items
hu: %d állomány

en: %s successfully saved.
hu: %s sikeresen elmentve.

en: %s was successfully pasted.
hu: %s-t sikeresen beillesztettük.

en: Access denied to %s
hu: %s eléréséhez nem rendelkezik megfelelő jogosultsággal.

en: Access denied to folder "%s".
hu: A(z) %s mappába való belépéshez nem rendelkezik megfelelő jogosultsággal.

en: Add
hu: Bevitel

en: All
hu: Mindenki

en: Are you sure you wish to continue?
hu: Biztos, hogy folytatni kívánja?

en: Are you sure?
hu: Biztos ebben?

en: Ascending
hu: növekvő

en: Ask
hu: Kérdezzen meg a gép

en: Backend
hu: Tároló

en: Backends
hu: Tároló alrendszerek

en: Below is the current contents of your clipboard.
hu: Alább látható a vágóasztal jelenlegi tartalma.

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cannot chmod %s: %s
hu: %s elérési jogosultságait nem sikerült megváltoztatni: %s

en: Cannot copy items onto clipboard.
hu: Nem sikerült az állomány(oka)t a vágóasztalra másolni.

en: Cannot create home directory: %s
hu: Nem sikerült az induló alkönyvár létrehozása: %s

en: Cannot cut items onto clipboard.
hu: Nem sikerült az állomány(oka)t a vágóasztalra áttenni.

en: Cannot paste "%s" (file cleared from clipboard): %s
hu: Nem sikerült "%s"-t beilleszteni (a vágóasztal üres): %s

en: Change Folder
hu: Mappaváltás

en: Change Permissions
hu: Jogosultságok módosítása

en: Check Quota
hu: Ellenőrizzük a kvótát

en: Check _All/None
hu: Mind/egyik sem kijelölése

en: Chmod done:
hu: Az elérési jogosultságokat megváltoztattuk:

en: Choose which columns to display, and in what order:
hu: Mely mezők, és milyen sorrendben való megjelenítése:sorrendben:

en: Clear
hu: Törlés

en: Clipboard
hu: Vágóasztal

en: Close
hu: Bezárás

en: Columns that will not be displayed:
hu: Rejtett mezők:

en: Copy
hu: Másoljuk át

en: Create Folder
hu: Új mappa létrehozása

en: Created empty permissions for "%s". You must explicitly grant access to this backend now.
hu: "%s" számára nincsenek meghatározva az elérési jogosultságok. Ezeket most közvetlenül meg kell adnia.

en: Current directory:
hu: A jelenlegi alkönyvtár:

en: Cut
hu: Kivágás

en: Default sorting criteria:
hu: A sorbarendezés alapértelmezés szerinti szempontja:

en: Default sorting direction:
hu: A sorbarendezés alapértelmezés szerinti iránya:

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete folders recursively?
hu: A mappákban levő almappák rekurzív törlése?

en: Descending
hu: csökkenő

en: Done
hu: Kész

en: Download %s
hu: Töltsük le %s-t

en: ERROR:
hu: HIBA:

en: Edit %s
hu: %s módosítása

en: Execute
hu: Végrehajtás

en: File
hu: Fájl

en: File Actions
hu: Fájlműveletek

en: File Display
hu: A fájl megjelenítése

en: File Modification Time
hu: A fájl módosítási ideje

en: File Name
hu: Fájlnév

en: File Size
hu: Fájlméret

en: File Type
hu: Fájltípus

en: File action settings.
hu: Fájl műveletek.

en: File deleted:
hu: A fájlt töröltük:

en: File display preferences.
hu: Megjelenítés

en: File received: %s
hu: A fájlt feltöltöttük: %s

en: Files must be written inside a VFS backend.
hu: A fájlokat egy VFS alrendszeren belül kell menteni.

en: Filter
hu: Szűrő

en: Folder removed:
hu: A mappát töröltük:

en: Folders must be created inside a VFS backend.
hu: A mappákat egy VFS alrendszeren belül kell menteni.

en: Group
hu: Csoport

en: Invalid backend requested: %s
hu: Érvénytelen tároló: %s

en: Item copied to clipboard: %s
hu: Az állomány(oka)t a vágóasztalra másoltuk: %s

en: Item cut to clipboard: %s
hu: Az állomány(oka)t a vágóasztalra tettük át: %s

en: Items per page
hu: Egy oldalon megjelenő fájlok maximális száma

en: List folders first?
hu: A listában a mappák legyenek elöl?

en: Modified
hu: Módosítva

en: Name
hu: Név

en: New folder created:
hu: Az új mappát létrehoztuk:

en: No
hu: Nem

en: No quota found.
hu: Nincs kvóta adat.

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Permission denied to %s: %s
hu: A hozzáférés megtagadva %s-hez: %s

en: Permission denied to folder "%s": %s
hu: A hozzáférés megtagadva "%s" mappához: %s

en: Permission denied to this backend.
hu: Hozzáférés megtagadva ehhez a tárolóhoz

en: Permissions
hu: Jogosultság

en: Please select an item before this action.
hu: Kérem előbb válasszon ki egy állományt.

en: Please specify at least one file to upload.
hu: Kérem jelöljön ki legalább egy feltöltendő fájlt.

en: Quota Display
hu: A kvóta adatok

en: Read
hu: Olvasás

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Renaming across backends is not supported.
hu: Tárolók közötti átnevezés nem támogatott.

en: Renaming of backends is not allowed.
hu: Tárolók átnevezése nem támogatott.

en: Reset
hu: Újrakezdés

en: Save
hu: Mentés

en: Select All
hu: Mind kijelölése

en: Select None
hu: Kijelölés törlése

en: Select a backend:
hu: Kérem válasszon egy tárolót:

en: Share Folder
hu: Mappa megosztása

en: Shared Folder
hu: Megosztott mappa

en: Show dotfiles?
hu: Mutassuk a rejtett fájlokat?

en: Size
hu: Méret

en: Start Folder
hu: Kezdő mappa

en: The application folder can not be deleted.
hu: Az alkalmazás mappája nem törölhető.

en: The following item(s) are folders:
hu: A következő fájlok mappák:

en: The following items will be permanently deleted:
hu: A következő állományok végleges törlésre kerülnek:

en: The original opener window has been closed. Exiting.
hu: Az ablak bezárult, amiből ezt eredetileg megnyitották. Kilépés következik.

en: There are no files in this folder.
hu: Ebben a mappában nincsenek fájlok.

en: These columns will display in this order:
hu: Az mezőkk megjelenítési sorrendje:

en: To clear items from the clipboard, check the box next to the filename and click on &quot;Clear&quot;.
hu: Úgy törölhet egyes állományokat a vágóasztalról, hogy kijelöli a megfelelő állomány(ok) neve melletti ki négyzet(ek)et, majd a Törlés gombra kattint.

en: To paste items from the clipboard to the current directory, check the box next to the filename and click on &quot;Paste&quot;.
hu: Úgy illeszthet be egyes állományokat a vágóasztalról a jelenleg érvényes alkönyvtárba, hogy kijelöli a megfelelő állomány(ok) neve melletti kis négyzet(ek)et, majd a Beillesztés gombra kattint.

en: Type
hu: Típus

en: Unable to create Gollem session
hu: Fájlkezelési munkamenet nem hozható létre

en: Unable to create backend permission: %s
hu: A tároló alrendszerben nem hozható létre a jogosultság: %s

en: Unable to delete file %s: %s
hu: "%s" törlése nem sikerült: %s

en: Unable to delete folder %s: %s
hu: A "%s" mappa törlése nem sikerült: %s

en: Up to %s
hu: %s-re

en: Upload File(s)
hu: Fájlfeltöltés

en: User Interface
hu: A program használata

en: Write
hu: Írás

en: Yes
hu: Igen

en: You are not allowed to share this folder
hu: Ön nem jogosult e mappa megosztására.

en: You need at least one backend defined to set permissions.
hu: Az elérési jogok beállítása előtt legalább egy tároló alrendszert definiálni kell.

en: _Permissions
hu: _Jogosultságok
