Gollem H4 (2.0-git) - en to lv translation catalogue (119 entries)

en: "%s" renamed to "%s"
lv: "%s" pārdēvēts par "%s"

en: %d item
lv: %d objekts

en: %d items
lv: %d objekti

en: %s successfully saved.
lv: %s veiksmīgi saglabāts.

en: %s was successfully pasted.
lv: %s veiksmīgi ielīmēts.

en: Access denied to %s
lv: %s pieeja liegta

en: Access denied to folder "%s".
lv: Mapei "%s" pieeja liegta.

en: Add
lv: Pievienot

en: All
lv: Visi

en: Are you sure you wish to continue?
lv: Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: Are you sure?
lv: Esat pārliecināti?

en: Ascending
lv: Augoši

en: Ask
lv: Jautāt

en: Backend
lv: Dzinis

en: Backends
lv: Dziņi

en: Below is the current contents of your clipboard.
lv: Zemāk redzams pašreizējais starpliktuves saturs.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot chmod %s: %s
lv: %s nevar izmanīt atribūtus: %s

en: Cannot copy items onto clipboard.
lv: Nevar nokopēt objektu uz starpliktuvi.

en: Cannot create home directory: %s
lv: Nevar izveidot mājas mapi: %s

en: Cannot cut items onto clipboard.
lv: Nevar izgriezt objektu uz starpliktuvi.

en: Cannot paste "%s" (file cleared from clipboard): %s
lv: Nevar ielīmēt "%s" (fails iztīrīts no starpliktuves): %s

en: Change Folder
lv: Mainīt mapi

en: Change Permissions
lv: Mainīt pieejas tiesības

en: Check Quota
lv: Pārbaudīt kvotu

en: Check _All/None
lv: Pārbaudīt visus/nevienu

en: Chmod done:
lv: Atribūti manīti:

en: Choose which columns to display, and in what order:
lv: Izvēlieties, kurus slejas un kādā secībā rādīt:

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clipboard
lv: Starpliktuve

en: Close
lv: Aizvērt

en: Columns that will not be displayed:
lv: Slejas, kas netiks parādītas:

en: Copy
lv: Kopēt

en: Create Folder
lv: Izveidot mapi

en: Created empty permissions for "%s". You must explicitly grant access to this backend now.
lv: Izveidotas tukšas pieejas tiesības "%s". Tagad ir jānosaka precīzas pieejas tiesības šim dzinim.

en: Current directory:
lv: Aktuālā mape:

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Default sorting criteria:
lv: Noklusētais šķirošanas kritērijs:

en: Default sorting direction:
lv: Noklusētais kārtošanas virziens:

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete folders recursively?
lv: Dzēst arī apakšmapes?

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Done
lv: Darīts

en: Download %s
lv: Lejupielādēt %s

en: ERROR:
lv: KĻŪDA:

en: Edit %s
lv: Labot %s

en: Execute
lv: Izpildīt

en: File
lv: Fails

en: File Actions
lv: Failu darbības

en: File Display
lv: Faili

en: File Modification Time
lv: Faila izmaiņu datums

en: File Name
lv: Faila nosaukums

en: File Size
lv: Faila izmērs

en: File Type
lv: Faila tips

en: File action settings.
lv: Failu darbību iestatījumi.

en: File deleted:
lv: Fails dzēsts:

en: File display preferences.
lv: Mapju pārlūkošanas iestatījumi

en: File received: %s
lv: Fails saņemts: %s

en: Files must be written inside a VFS backend.
lv: Failus jāieraksta VFS vidē.

en: Filter
lv: Filtrs

en: Folder removed:
lv: Mape dzēsta:

en: Folders must be created inside a VFS backend.
lv: Mapes jāizveido VFS vidē.

en: Group
lv: Grupa

en: Invalid backend requested: %s
lv: Pieprasīts neizmantojams dzinis: %s

en: Item copied to clipboard: %s
lv: Objekts nokopēts uz starpliktuvi: %s

en: Item cut to clipboard: %s
lv: Objekts izgriezts uz starpliktuvi: %s

en: Items per page
lv: Objektu skaits vienā lapā

en: List folders first?
lv: Mapes rādīt vispirms?

en: Modified
lv: Pēdējās izmaiņas

en: Name
lv: Nosaukums

en: New folder created:
lv: Izveidota jauna mape:

en: No
lv: Nē

en: No quota found.
lv: Kvota nav atrasta.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Permission
lv: Tiesības

en: Permission denied to %s: %s
lv: Pieeja %s liegta: %s

en: Permission denied to folder "%s": %s
lv: Pieeja mapei "%s" liegta: %s

en: Permission denied to this backend.
lv: Jums nav tiesību izmantot šo dzini.

en: Permissions
lv: Tiesības

en: Please select an item before this action.
lv: Pirms veikt šo darbību, lūdzu, izvēlieties objektu.

en: Please specify at least one file to upload.
lv: Norādiet vismaz vienu failu augšupielādei.

en: Quota Display
lv: Kvota

en: Read
lv: Lasīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt skatu

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Renaming across backends is not supported.
lv: Pārdēvēšana starp dažādiem dziņiem nav atbalstīta.

en: Renaming of backends is not allowed.
lv: Dziņu pārdēvēšana nav atļauta.

en: Reset
lv: Sākt no jauna

en: Save
lv: Saglabāt

en: Select All
lv: Iezīmēt visu

en: Select None
lv: Neizvēlēties neko

en: Select a backend:
lv: Izvēlieties dzini:

en: Share Folder
lv: Koplietot mapi

en: Shared Folder
lv: Koplietota mapes

en: Show dotfiles?
lv: Rādīt slēptos failus?

en: Size
lv: Izmērs

en: Start Folder
lv: Sākuma mape

en: The application folder can not be deleted.
lv: Aplikācijas mape nav izdzēšama.

en: The following item(s) are folders:
lv: Sekojošie objekts(-i) ir mape(s):

en: The following items will be permanently deleted:
lv: Sekojošie objekti tiks neatgriezeniski izdzēsti:

en: The original opener window has been closed. Exiting.
lv: Oriģinālais logs ir aizvērts. Veramies ciet.

en: There are no files in this folder.
lv: Šajā mapē failu nav.

en: These columns will display in this order:
lv: Šīs slejas tiks parādītas šādā secībā:

en: To clear items from the clipboard, check the box next to the filename and click on &quot;Clear&quot;.
lv: Lai iztīrītu objektus no starpliktuves, ieķeksējiet rūtiņu blakus faila nosaukumam un uzklikšķiniet &quot;Tīrīt&quot;.

en: To paste items from the clipboard to the current directory, check the box next to the filename and click on &quot;Paste&quot;.
lv: Lai ielīmētu objektus no starpliktuves atvērtajā mapē, ieķeksējiet rūtiņu blakus faila nosaukumam un uzklikšķiniet &quot;Ielīmēt&quot;.

en: Type
lv: Tips

en: Unable to create Gollem session
lv: Nevar atvērt Gollem sesiju

en: Unable to create backend permission: %s
lv: Nevar izveidot pieejas tiesības dzinim: %s

en: Unable to delete file %s: %s
lv: Failu %s nevar nodzēst: %s

en: Unable to delete folder %s: %s
lv: Mapi %s nevar nodzēst: %s

en: Up to %s
lv: Atpakaļ uz %s

en: Upload File(s)
lv: Augšupielādēt failu(s)

en: User Interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Write
lv: Rakstīt

en: Yes
lv: Jā

en: You are not allowed to share this folder
lv: Jums nav atļauts koplietot šo mapi.

en: You need at least one backend defined to set permissions.
lv: Lai noteiktu pieejas tiesības, jābūt definētam vismaz vienam dzinim

en: _Permissions
lv: Tiesības
