Gollem H3 (1.1-cvs) - en to nl translation catalogue (116 entries)

en: "%s" renamed to "%s"
nl: "%s" hernoemd naar "%s"

en: %.2fMB / %.2fMB  (%.2f%%)
nl: %.2fMB / %.2fMB (%.2f%%)

en: %d item
nl: %d onderdeel

en: %d items
nl: %d onderdelen

en: %s successfully saved.
nl: %s met succes opgeslagen.

en: %s was successfully pasted.
nl: %s met succes geplakt.

en: Access denied to %s
nl: Toegang tot %s geweigerd

en: Access denied to folder "%s".
nl: Toegang tot map "%s" geweigerd.

en: Add
nl: Toevoegen

en: All
nl: Alle

en: Are you sure you wish to continue?
nl: Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Ask
nl: Vragen

en: Below is the current contents of your clipboard.
nl: Hieronder staat de huidige inhoud van uw klembord.

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Cannot chmod %s: %s
nl: Kan niet chmod %s: %s

en: Cannot copy items onto clipboard.
nl: Kan onderdelen niet naar het klembord kopiëren.

en: Cannot create home directory: %s
nl: Kan homedirectory niet maken: %s

en: Cannot cut items onto clipboard.
nl: Kan onderdelen niet naar het klembord knippen.

en: Cannot paste "%s" (file cleared from clipboard): %s
nl: Kan "%s" niet plakken (bestand van klembord gewist): %s

en: Change Folder
nl: Wijzig map

en: Change Permissions
nl: Wijzig rechten

en: Check Quota
nl: Controleer quota

en: Check _All/None
nl: Controleer _Alles/Geen

en: Chmod done:
nl: Rechten gewijzigd:

en: Choose which columns to display, and in what order:
nl: Kies de kolommen die weergegeven dienen te worden en in welke volgorde:

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Close
nl: Sluiten

en: Columns that will not be displayed:
nl: Kolommen die niet zullen worden getoond:

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Create Folder
nl: Maak map

en: Created empty permissions for "%s". You must explicitly grant access to this backend now.
nl: Blanco rechten voor "%s" aangemaakt. U dient nu expliciete rechten aan dit backend to te kennen.

en: Current directory:
nl: Huidige map:

en: Cut
nl: Knippen

en: Default sorting criteria:
nl: Standaard sorteercriteria:

en: Default sorting direction:
nl: Standaard sorteervolgorde:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete folders recursively?
nl: Mappen recursief verwijderen?

en: Descending
nl: Aflopend

en: Done
nl: Uitgevoerd

en: Download %s
nl: %s downloaden

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: Edit %s
nl: %s bewerken

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: File
nl: Bestand

en: File Actions
nl: Bestandsbewerkingen

en: File Display
nl: Bestandsweergave

en: File Modification Time
nl: Wijzigingstijd van bestand

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: File Type
nl: Bestandstype

en: File action settings.
nl: Bestandsbewerking instellingen.

en: File deleted:
nl: Bestand verwijderd:

en: File display preferences.
nl: Bestandsweergave voorkeuren.

en: File received: %s
nl: Bestand ontvangen: %s

en: Files must be written inside a VFS backend.
nl: Bestanden dienen binnen een VFS backend geschreven te worden.

en: Folder removed:
nl: Map verwijderd:

en: Folders must be created inside a VFS backend.
nl: Mappen dienen binnen een VFS backend gemaakt te worden.

en: Group
nl: Groep

en: Invalid backend requested: %s
nl: Ongeldig backend aangevraagd: %s

en: Item copied to clipboard: %s
nl: Onderdeel gekopieerd naar klembord: %s

en: Item cut to clipboard: %s
nl: Onderdeel geknipt naar klembord: %s

en: Items per page
nl: Aantal onderdelen per pagina

en: List folders first?
nl: Mappen eerst weergeven in lijst?

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Name
nl: Naam

en: New folder created:
nl: Nieuwe map gemaakt:

en: No
nl: Nee

en: No quota found.
nl: Geen quota gevonden.

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Paste
nl: Plakken

en: Permission
nl: Toegang

en: Permission denied to %s: %s
nl: Toegang geweigerd aan %s: %s

en: Permission denied to folder "%s": %s
nl: Toegang geweigerd tot map "%s": %s

en: Permission denied to this backend.
nl: Toegang geweigerd op dit backend.

en: Permissions
nl: Rechten

en: Please select an item before this action.
nl: Selecteer een onderdeel voor deze bewerking, a.u.b.

en: Please specify at least one file to upload.
nl: Specificeer tenminste één bestand voor upload, a.u.b.

en: Quota Display
nl: Quotaweergave

en: Read
nl: Lezen

en: Refresh
nl: Verversen

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Renaming across backends is not supported.
nl: Hernoemen over backends wordt niet ondersteund.

en: Renaming of backends is not allowed.
nl: Hernoemen van backends is niet toegestaan.

en: Reset
nl: Herstellen

en: Save
nl: Opslaan

en: Select All
nl: Selecteer alle

en: Select None
nl: Selecteer niets

en: Select a backend:
nl: Selecteer een backend:

en: Share Folder
nl: Map delen

en: Shared Folder
nl: Gedeelde map

en: Show dotfiles?
nl: Verborgen bestanden weergeven?

en: Size
nl: Grootte

en: Start Folder
nl: Initiële map

en: The application folder can not be deleted.
nl: De applicatiemap kan niet worden verwijderd.

en: The following item(s) are folders:
nl: De volgende onderdelen zijn mappen:

en: The following items will be permanently deleted:
nl: De volgende onderdelen zullen definitief worden verwijderd:

en: The original opener window has been closed. Exiting.
nl: Het originele opener scherm is gesloten. Afsluiten.

en: There are no files in this folder.
nl: Er zijn geen bestanden in deze map.

en: These columns will display in this order:
nl: Deze kolommen zullen worden weergegeven in deze volgorde:

en: To clear items from the clipboard, check the box next to the filename and click on &quot;Clear&quot;.
nl: Om onderdelen van het klembord te verwijderen, vink het vakje naast de bestandsnaam aan en klik op &quot;Verwijderen&quot;.

en: To paste items from the clipboard to the current directory, check the box next to the filename and click on &quot;Paste&quot;.
nl: Om onderdelen van het klembord naar de huidige directory te plakken, vink het vakje naast de bestandsnaam en klik op &quot;Plakken&quot;.

en: Unable to create Gollem session
nl: Niet in staat om Gollem sessie te maken

en: Unable to create backend permission: %s
nl: Niet in staat om backend recht te maken: %s

en: Unable to delete file %s: %s
nl: Niet in staat om bestand %s te verwijderen: %s

en: Unable to delete folder %s: %s
nl: Niet in staat om map %s te verwijderen: %s

en: Up to %s
nl: Tot aan %s

en: Upload File(s)
nl: Upload bestand(en)

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Write
nl: Schrijven

en: Yes
nl: Ja

en: You are not allowed to share this folder
nl: U mag deze map niet delen

en: You need at least one backend defined to set permissions.
nl: U dient tenminste één backend gedefinieerd te hebben om rechten in te kunnen stellen.

en: _Permissions
nl: _Rechten
