Gollem H3 (1.1-cvs) - en to pl translation catalogue (118 entries)

en: "%s" renamed to "%s"
pl: Zmieniono nazwę "%s" na "%s"

en: %d item
pl: %d element

en: %d items
pl: %d elementów

en: %s successfully saved.
pl: Pomyślnie zapisano %s.

en: %s was successfully pasted.
pl: %s został pomyślnie wklejony.

en: Access denied to %s
pl: Brak dostępu do %s

en: Access denied to folder "%s".
pl: Brak dostępu do folderu "%s".

en: Add
pl: Dodaj

en: All
pl: Wszyscy

en: Are you sure you wish to continue?
pl: Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewny(a)?

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Ask
pl: Zapytaj

en: Backends
pl: Backendy

en: Below is the current contents of your clipboard.
pl: Poniżej jest bieżąca zawartość Twojego schowka.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot chmod %s: %s
pl: Nie można wykonać chmod %s: %s

en: Cannot copy items onto clipboard.
pl: Nie można skopiować elementów do schowka.

en: Cannot create home directory: %s
pl: Nie można utworzyć katalogu domowego: %s

en: Cannot cut items onto clipboard.
pl: Nie można wyciąć elementów do schowka.

en: Cannot paste "%s" (file cleared from clipboard): %s
pl: Nie można wkleić "%s" (plik wyczyszczono ze schowka): %s

en: Change Folder
pl: Zmień folder

en: Change Permissions
pl: Zmień uprawnienia

en: Check Quota
pl: Sprawdź wolne miejsce

en: Check _All/None
pl: Zaznacz wszystko/nic

en: Chmod done:
pl: Wykonano chmod:

en: Choose which columns to display, and in what order:
pl: Wybierz. które kolumny wyświetlać, i w jakim porządku:

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clipboard
pl: Schowek

en: Close
pl: Zamknij

en: Columns that will not be displayed:
pl: Kolumny, które nie będą wyświetlane:

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Create Folder
pl: Utwórz folder

en: Created empty permissions for "%s". You must explicitly grant access to this backend now.
pl: Utworzono puste uprawnienia dla "%s". Musisz formalnie przyznać dostęp do tego backendu.

en: Current directory:
pl: Bieżący katalog:

en: Cut
pl: Wytnij

en: Default sorting criteria:
pl: Domyślne kryteria sortowania:

en: Default sorting direction:
pl: Domyślny kierunek sortowania:

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete folders recursively?
pl: Czy usuwać foldery rekursywnie?

en: Descending
pl: Malejąco

en: Done
pl: Wykonano

en: Download %s
pl: Pobierz %s

en: ERROR:
pl: BŁĄD:

en: Edit %s
pl: Edycja %s

en: Execute
pl: Wykonaj

en: File
pl: Plik

en: File Actions
pl: Działania na plikach

en: File Display
pl: Wyświetlanie plików

en: File Modification Time
pl: Czas modyfikacji pliku

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File Size
pl: Wielkość pliku

en: File Type
pl: Typ pliku

en: File action settings.
pl: Ustawienia działań na plikach

en: File deleted:
pl: Plik usunięty:

en: File display preferences.
pl: Preferencje wyświetlania plików

en: File received: %s
pl: Plik odebrany: %s

en: Files must be written inside a VFS backend.
pl: Pliki muszą być zapisywane za pomocą backendu VFS.

en: Filter
pl: Filtr

en: Folder removed:
pl: Folder usunięty:

en: Folders must be created inside a VFS backend.
pl: Pliki muszą być tworzone za pomocą backendu VFS.

en: Group
pl: Grupa

en: Invalid backend requested: %s
pl: Zażądano nieprawidłowego backendu: %s

en: Item copied to clipboard: %s
pl: Element skopiowany do schowka: %s

en: Item cut to clipboard: %s
pl: Element wycięty i skopiowany do schowka: %s

en: Items per page
pl: Liczba elementów na stronie

en: List folders first?
pl: Czy wyświetlać najpierw foldery?

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Name
pl: Nazwa

en: New folder created:
pl: Utworzono nowy folder:

en: No
pl: Nie

en: No quota found.
pl: Nie znaleziono quoty.

en: Owner
pl: Właściciel

en: Paste
pl: Wklej

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Permission denied to %s: %s
pl: Brak uprawnień do %s: %s

en: Permission denied to folder "%s": %s
pl: Brak uprawnień do folderu "%s": %s

en: Permission denied to this backend.
pl: Brak uprawnień do tego backendu.

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Please select an item before this action.
pl: Proszę wybrać element przed wykonaniem tej akcji.

en: Please specify at least one file to upload.
pl: Proszę określić przynajmniej jeden plik do załadowania.

en: Quota Display
pl: Wyświetlanie quoty

en: Read
pl: Czytaj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Renaming across backends is not supported.
pl: Ta operacja nie jest możliwa.

en: Renaming of backends is not allowed.
pl: Zmiana nazw backendów nie jest dozwolona.

en: Reset
pl: Przywróć

en: Save
pl: Zapisz

en: Select All
pl: Wybierz wszystko

en: Select None
pl: Nie wybieraj niczego

en: Select a backend:
pl: Proszę wybrać backend:

en: Share Folder
pl: Udostępniaj folder

en: Shared Folder
pl: Udostępniony folder

en: Show dotfiles?
pl: Czy wyświetlać pliki ukryte?

en: Size
pl: Wielkość

en: Start Folder
pl: Folder początkowy

en: The application folder can not be deleted.
pl: Nie można usunąć folderu aplikacji.

en: The following item(s) are folders:
pl: Następujące elementy są folderami:

en: The following items will be permanently deleted:
pl: Następujące elementy zostaną trwale usunięte:

en: The original opener window has been closed. Exiting.
pl: Oryginalne okno zostało zamnkięte. Wychodzę.

en: There are no files in this folder.
pl: W tym folderze nie ma żadnych plików.

en: These columns will display in this order:
pl: Te kolumny będą wyświetlane w następującej kolejności:

en: To clear items from the clipboard, check the box next to the filename and click on &quot;Clear&quot;.
pl: Aby wyczyścić elementy ze schowka zaznacz kwadrat obok nazwy pliku i kliknij na &quot;Wyczyść&quot;.

en: To paste items from the clipboard to the current directory, check the box next to the filename and click on &quot;Paste&quot;.
pl: Aby wkleić elementy ze schowka do bieżącego katalogu zaznacz kwadrat obok nazwy pliku i kliknij na &quot;Wklej&quot;.

en: Type
pl: Typ

en: Unable to create Gollem session
pl: Nie można utworzyć sesji Gollema

en: Unable to create backend permission: %s
pl: Nie można utworzyć uprawnień backendu: %s

en: Unable to delete file %s: %s
pl: Nie można usunąć pliku %s: %s

en: Unable to delete folder %s: %s
pl: Nie można usunąć folderu %s: %s

en: Up to %s
pl: W górę do %s

en: Upload File(s)
pl: Załaduj plik(i)

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Write
pl: Zapisz

en: Yes
pl: Tak

en: You are not allowed to share this folder
pl: Nie możesz udostępnić tego folderu

en: You need at least one backend defined to set permissions.
pl: Musisz zdefiniować przynajmniej jeden backend, aby ustawić uprawnienia.

en: _Permissions
pl: U_prawnienia
