Gollem H3 (1.0.4-cvs) - en to sk translation catalogue (117 entries)

en: "%s" renamed to "%s"
sk: "%s" premenované na "%s"

en: %d item
sk: %d položka

en: %d items
sk: %d položiek

en: %s successfully saved.
sk: %s bolo úspešne uložené.

en: %s was successfully pasted.
sk: %s bolo úspešne vložené.

en: Access denied to %s
sk: Prístup do %s bol odopretý

en: Access denied to folder "%s".
sk: Prístup do priečinka "%s" bol odopretý.

en: Add
sk: Pridať

en: All
sk: Všetky

en: Are you sure you wish to continue?
sk: Naozaj chcete pokračovať?

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Ask
sk: Spýtať sa

en: Backends
sk: Backendy

en: Below is the current contents of your clipboard.
sk: Nižšie je aktuálny obsah Vašej schránky.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot chmod %s: %s
sk: Nepodarilo sa vykonať chmod %s: %s

en: Cannot copy items onto clipboard.
sk: Nepodarilo sa skopírovať položky do schránky.

en: Cannot create home directory: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť domovský priečinok %s.

en: Cannot cut items onto clipboard.
sk: Nepodarilo sa vystrihnúť položky do schránky.

en: Cannot paste "%s" (file cleared from clipboard): %s
sk: Nepodarlio sa vložiť "%s" (súbor bol zmazaný zo schránky): %s

en: Change Folder
sk: Zmeniť priečinok

en: Change Permissions
sk: Zmeniť prístupové práva

en: Check Quota
sk: Skontrolovať kvóta

en: Check _All/None
sk: Vybrať _všetky/žiadne

en: Chmod done:
sk: Chmod vykonaný:

en: Choose which columns to display, and in what order:
sk: Vyberte, ktoré stĺpce sa majú zobraziť a v akom poradí:

en: Clear
sk: Odstrániť

en: Clipboard
sk: Schránka

en: Close
sk: Zavrieť

en: Columns that will not be displayed:
sk: Stĺpce, ktoré nebudú zobrazené:

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Create Folder
sk: Vytvoriť priečinok

en: Created empty permissions for "%s". You must explicitly grant access to this backend now.
sk: Vytvorené prázdne práva pre "%s". Teraz musíte jednotlivo povoliť prístup do tohto backendu.

en: Current directory:
sk: Aktuálny priečinok:

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Default sorting criteria:
sk: Prednastavený spôsob triedenia:

en: Default sorting direction:
sk: Prednastavený smer triedenia:

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete folders recursively?
sk: Vymazať priečinky a ich obsah?

en: Descending
sk: Zostupne

en: Done
sk: Vykonané

en: Download %s
sk: Stiahnuť %s

en: ERROR:
sk: CHYBA:

en: Edit %s
sk: Upraviť %s

en: Execute
sk: Spustiť

en: File
sk: Súbor

en: File Actions
sk: Operácie

en: File Display
sk: Zobrazenie súborov

en: File Modification Time
sk: Čas modifikácie súborov

en: File Name
sk: Meno súboru

en: File Size
sk: Veľkosť súboru

en: File Type
sk: Typ súboru

en: File action settings.
sk: Nastavenie operácií súborov.

en: File deleted:
sk: Súbor vymazaný:

en: File display preferences.
sk: Nastavenie zobrazovania súborov.

en: File received: %s
sk: Súbor prijatý: %s

en: Files must be written inside a VFS backend.
sk: Súbory musia byť zapisované v backende VFS.

en: Folder removed:
sk: Priečinok vymazaný:

en: Folders must be created inside a VFS backend.
sk: Priečinky musia byť vytvárané v backende VFS.

en: Group
sk: Skupina

en: Invalid backend requested: %s
sk: Neplatný backend: %s

en: Item copied to clipboard: %s
sk: Položka skopírovaná do schránky: %s

en: Item cut to clipboard: %s
sk: Položka vystrihnutá do schránky: %s

en: Items per page
sk: Počet položiek na stránku

en: List folders first?
sk: Zobraziť najprv priečinky?

en: Modified
sk: Zmenené

en: Name
sk: Meno

en: New folder created:
sk: Nový priečinok bol vytvorený:

en: No
sk: Nie

en: No quota found.
sk: Žiadne kvóta neboli nájdené.

en: Owner
sk: Vlastník

en: Paste
sk: Vložiť

en: Permission
sk: Právo

en: Permission denied to %s: %s
sk: Prístup zamietnutý do %s: %s

en: Permission denied to folder "%s": %s
sk: Prístup zamietnutý do priečinka "%s": %s

en: Permission denied to this backend.
sk: Prístup do tohto backendu bol odopretý.

en: Permissions
sk: Práva

en: Please select an item before this action.
sk: Prosím vyberte položku pred vykonaním tejto operácie.

en: Please specify at least one file to upload.
sk: Prosím vyberte aspoň jeden súbor na nahranie.

en: Quota Display
sk: Zobrazenie kvót

en: Read
sk: Čítať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Rename
sk: Premenovať

en: Renaming across backends is not supported.
sk: Premenovanie medzi backendami nie je podporované.

en: Renaming of backends is not allowed.
sk: Premenovanie backendov nie je povolené.

en: Reset
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select None
sk: Vybrať žiadne

en: Select a backend:
sk: Prosím vyberte backend:

en: Share Folder
sk: Zdielať priečinok

en: Shared Folder
sk: Zdielaný priečinok

en: Show dotfiles?
sk: Zobraziť súbory začínajúce bodkou?

en: Size
sk: Veľkosť

en: Start Folder
sk: Počiatočný priečinok

en: The application folder can not be deleted.
sk: Priečinok aplikácií nemôže byť zmazaný.

en: The following item(s) are folders:
sk: Nasledujúce položky sú priečinky:

en: The following items will be permanently deleted:
sk: Nasledujúce položky budú trvale vymazané:

en: The original opener window has been closed. Exiting.
sk: Pôvodné okno bolo zavreté. Koniec.

en: There are no files in this folder.
sk: V tomto priečinku nie sú žiadne súbory.

en: These columns will display in this order:
sk: Zobrazia sa tieto stĺpce v uvedenom poradí:

en: To clear items from the clipboard, check the box next to the filename and click on &quot;Clear&quot;.
sk: Ak chcete odstrániť položky zo schránky, zaškrtnite štvorček vedľa súboru a kliknite na &quot;Odstrániť&quot;.

en: To paste items from the clipboard to the current directory, check the box next to the filename and click on &quot;Paste&quot;.
sk: Ak chcete vložiť položky zo schránky do aktuálneho priečinka, zaškrtnite štvorček vedľa súboru a kliknite na  &quot;Vložiť&quot;.

en: Type
sk: Typ

en: Unable to create Gollem session
sk: Nepodarilo sa vytvoriť sedenie Gollem

en: Unable to create backend permission: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť právo pre backend: %s

en: Unable to delete file %s: %s
sk: Nepodarilo sa vymazať súbor %s: %s

en: Unable to delete folder %s: %s
sk: Nepodarilo sa vymazať priečinok %s: %s

en: Up to %s
sk: Vyššie na %s

en: Upload File(s)
sk: Nahrať súbory

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Write
sk: Zapísať

en: Yes
sk: Áno

en: You are not allowed to share this folder
sk: Nemáte právo na zdielanie tohto priečinku.

en: You need at least one backend defined to set permissions.
sk: Musíte mať nastavený aspoň jeden backend na nastavenie práv.

en: _Permissions
sk: _Práva
