Gollem H4 (2.0.1) - en to tr translation catalogue (128 entries)

en: "%s" renamed to "%s"
tr: "%s", "%s" olarak yeniden isimlendirilmiştir

en: %d item
tr: %d madde

en: %d items
tr: %d madde

en: %s successfully saved.
tr: %s başarılı olarak kaydedildi.

en: %s was successfully pasted.
tr: %s başarılı olarak yapıştırıldı.

en: Access denied to %s
tr: %s için erişim engellendi

en: Access denied to folder "%s".
tr: "%s" dizinine erişim engellendi.

en: Actions:
tr: Eylemler:

en: Add
tr: Ekle

en: All
tr: Tümü

en: Are you sure you wish to continue?
tr: Devam etmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

en: Ascending
tr: Artan

en: Ask
tr: Sor

en: Attributes
tr: Özellikler

en: Backend
tr: Öz Yapılandırma

en: Backends
tr: Öz Yapılandırma

en: Below is the current contents of your clipboard.
tr: Panodaki içerik aşağıda listelenmiştir.

en: Cancel
tr: İptal

en: Cannot chmod %s: %s
tr: %s için izin %s yapılamadı.

en: Cannot copy items onto clipboard.
tr: Maddeler, panoya kopyalanamadı.

en: Cannot create home directory: %s
tr: Ev dizini %s yaratılamadı.

en: Cannot cut items onto clipboard.
tr: Maddeler kesilip, panoya aktarilamadı.

en: Cannot paste "%s" (file cleared from clipboard): %s
tr: "%s" yapıştırılamadı (dosya panodan kaldırıldı): %s

en: Change Folder
tr: Dizini Değiştir

en: Change Permissions
tr: İzinleri Değiştir

en: Change Server
tr: Sunucu Değiştir

en: Check Quota
tr: Kotayı Kontrol Et

en: Check _All/None
tr: _Hepsini/Hiçbirini Seç

en: Chmod done:
tr: İzin değişimi yapıldı:

en: Choose which columns to display, and in what order:
tr: Gösterilecek sütunları ve sırasını seçin:

en: Clear
tr: Temizle

en: Clipboard
tr: Pano

en: Close
tr: Kapat

en: Columns that will not be displayed:
tr: Gösterilmeyecek sütunlar:

en: Copy
tr: Kopyala

en: Create Folder
tr: Dizin Yarat

en: Created empty permissions for "%s". You must explicitly grant access to this backend now.
tr: "%s" için boş izin yaratıldı. Şimdi bu yapılandırma için açıkca izin vermelisiniz.

en: Current directory:
tr: Geçerli olan dizin:

en: Cut
tr: Kes

en: Default sorting criteria:
tr: Varsayılan sıralama ölçütü:

en: Default sorting direction:
tr: Varsayılan sıralama yönü:

en: Delete
tr: Sil

en: Delete folders recursively?
tr: Dizinler özyineli olarak silinsin mi?

en: Descending
tr: Azalan

en: Done
tr: Tamam

en: Download %s
tr: %s indir

en: ERROR:
tr: HATA:

en: Edit %s
tr: Düzenle %s

en: Execute
tr: Çalıştır

en: File
tr: Dosya

en: File Actions
tr: Dosya Eylemleri

en: File Display
tr: Dosya Görüntüle

en: File Modification Time
tr: Dosya Değişim Saati

en: File Name
tr: Dosya Adı

en: File Size
tr: Dosya Boyutu

en: File Type
tr: Dosya Tipi

en: File action settings.
tr: Dosya eylem ayarları.

en: File deleted:
tr: Dosya silindi:

en: File display preferences.
tr: Dosya görüntüleme seçenekleri.

en: File received: %s
tr: Dosya alındı: %s

en: Files must be written inside a VFS backend.
tr: Dizinler, bir VFS (sanal dosya sistemi) yapılandırması içerisine yazılmalıdır.

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Filter:
tr: Süzgeç:

en: Folder removed:
tr: Dizin silindi:

en: Folders must be created inside a VFS backend.
tr: Dizinler, bir VFS (sanal dosya sistemi) yapılandırması içerisine yazılmalıdır.

en: Go to:
tr: Git:

en: Group
tr: Grup

en: Invalid backend requested: %s
tr: Geçersiz yapılandırma istemi: %s

en: Item copied to clipboard: %s
tr: Madde, panoya kopyalandı: %s

en: Item cut to clipboard: %s
tr: Madde, kesildi ve panoya yerleştirildi: %s

en: Items per page
tr: Sayfa başına madde

en: Language
tr: Dil

en: List folders first?
tr: Dizinler önce listelensin mi?

en: Modified
tr: Değiştirildi

en: Name
tr: Ad

en: Name:
tr: Ad:

en: New folder created:
tr: Yeni dizin yaratıldı:

en: No
tr: Hayır

en: No quota found.
tr: Kota bulunamadı.

en: OK
tr: Tamam

en: Owner
tr: Sahip

en: Paste
tr: Yapıştır

en: Permission
tr: İzin

en: Permission denied to %s: %s
tr: %s için izin yok: %s

en: Permission denied to folder "%s": %s
tr: "%s" dizini için izin yok: %s

en: Permission denied to this backend.
tr: Bu arka araç için izin yok.

en: Please provide your password.
tr: Lütfen şifrenizi giriniz.

en: Please provide your username.
tr: Lütfen kullanıcı adınızı giriniz.

en: Please select an item before this action.
tr: Lütfen bu eylem için bir madde seçiniz.

en: Please specify at least one file to upload.
tr: Lütfen yüklemek için en az bir dosya belirtiniz.

en: Quota Display
tr: Kota Görüntüle

en: Read
tr: Okuma

en: Refresh
tr: Tazale

en: Rename
tr: İsim değiştir

en: Renaming across backends is not supported.
tr: Yapılandırmalar arası isim değişimi desteklenmemektedir.

en: Renaming of backends is not allowed.
tr: Yapılandırmaların isimleri değiştirilemez.

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Save
tr: Kaydet

en: Select All
tr: Hepsini Seç

en: Select None
tr: Seçimi sıfırla

en: Select a backend:
tr: Yapılandırma seç:

en: Server
tr: Sunucu

en: Show dotfiles?
tr: Nokta ile başlayan dosyalar görüntülensin mi?

en: Size
tr: Boyut

en: The application folder can not be deleted.
tr: Uygulama dizini silinemez.

en: The following item(s) are folders:
tr: Bu maddeler dizindir:

en: The following items will be permanently deleted:
tr: Bu maddeler kalıcı olarak silinecektir:

en: The original opener window has been closed. Exiting.
tr: Kaynak pencere kapatıldı. Çıkılıyor.

en: There are no files in this folder.
tr: Bu dizinde hiç dosya yok.

en: These columns will display in this order:
tr: Sütunlar şu sırada gösterilecek:

en: To clear items from the clipboard, check the box next to the filename and click on &quot;Clear&quot;.
tr: Panodan maddeleri silmek için, yanındaki kutucuğu işaretleyip, &quot;Temizle&quot; ye tıklayınız.

en: To paste items from the clipboard to the current directory, check the box next to the filename and click on &quot;Paste&quot;.
tr: Panodaki maddeleri geçerli dizine yapıştırmak için, yanındaki kutucuğu işaretleyip, &quot;Yapıştır&quot; a tıklayınız.

en: Type
tr: Tip

en: Unable to create Gollem session
tr: Gollem oturumu açılamadı

en: Unable to create backend permission: %s
tr: Yapılandırma izni yaratılamadı: %s

en: Unable to delete file %s: %s
tr: "%s" dosyası silinemedi: %s

en: Unable to delete folder %s: %s
tr: "%s" dizini silinemedi: %s

en: Up to %s
tr: %s e kadar

en: Upload File(s)
tr: Dosya Yükleme

en: User Interface
tr: Kullanıcı Arayüzü

en: View Clipboard
tr: Panoyu Göster

en: Write
tr: Yazma

en: Yes
tr: Evet

en: You need at least one backend defined to set permissions.
tr: İzinleri belirleyebilmek için en az bir arka araç tanımlanmış olmalıdır.

en: _Change Server
tr: _Sunucu Değiştir

en: _My Home
tr: _Evim

en: _Permissions
tr: İ_zinler
