Horde_Image - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Caption
ca: Llegenda

en: Center
ca: Centrar

en: Cloudy
ca: Ennuvolat

en: Food
ca: Menjar

en: Height
ca: Alçada

en: High
ca: Alt

en: Left
ca: Esquerra

en: Low
ca: Baix

en: Night
ca: Nit

en: None
ca: Cap

en: Other
ca: Altre

en: Pixels
ca: Píxels

en: Right
ca: Dreta

en: Snow
ca: Nevada

en: Sports
ca: Esports

en: Standard
ca: Estàndard

en: Sunny
ca: Assolellat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Very High
ca: Molt alt

en: Warning
ca: Avís

en: Width
ca: Amplada

en: Yes
ca: Sí
