Horde_Image - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Caption
cs: Titulky

en: Center
cs: Střed

en: Cloudy
cs: Oblačno

en: Color
cs: Barva

en: Food
cs: Jídlo

en: Height
cs: Výška

en: High
cs: Vysoká

en: Left
cs: Doleva

en: Low
cs: Nízká

en: Night
cs: Noc

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádný

en: Other
cs: Ostatní

en: Pixels
cs: Pixelů

en: Right
cs: Doprava

en: Snow
cs: Sněžení

en: Sports
cs: Sport

en: Sunny
cs: Slunečno

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Very High
cs: Velmi vysoká

en: Warning
cs: Upozornění

en: Width
cs: Šířka

en: Yes
cs: Ano
