Horde_Image - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Caption
el: Επικεφαλίδα

en: Center
el: Κέντρο

en: Color
el: Χρώμα

en: Food
el: Τροφή

en: Height
el: Ύψος

en: High
el: Ψηλά

en: Left
el: Αριστερά

en: Low
el: Χαμηλό

en: Manual
el: Εγχειρίδιο

en: No
el: Οχι

en: None
el: Καμμία

en: Other
el: Αλλο

en: Pixels
el: Εικονοστοιχεία

en: Right
el: Δεξιά

en: Sports
el: Αθλήματα

en: Unknown
el: Αγνωστο

en: Very High
el: Πολύ ψηλή

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Width
el: Πλάτος

en: Yes
el: Ναί
