Horde_Image - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Cloudy
et: Pilves

en: Food
et: Toit

en: Height
et: Kõrgus

en: High
et: Kõrge

en: Large
et: Suur

en: Low
et: Madal

en: Medium
et: Keskmine

en: Night
et: Öö

en: No
et: Ei

en: None
et: Määramata

en: Other
et: Muu

en: Small
et: Väike

en: Snow
et: Lumi

en: Sports
et: Sport

en: Sunny
et: Päikesepaisteline

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Very High
et: Väga kõrge

en: Warning
et: Hoiatus

en: Yes
et: Jah
