Horde_Image - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Caption
fa: عنوان

en: Center
fa: مرکز

en: Cloudy
fa: ابری

en: Color
fa: رنگ

en: Food
fa: غذا

en: Height
fa: بلندی

en: High
fa: بالا

en: Left
fa: چپ

en: Low
fa: پایین

en: Night
fa: شب

en: No
fa: نه

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Other
fa: دیگر

en: Pixels
fa: پیکسلها

en: Right
fa: راست

en: Snow
fa: برف

en: Sports
fa: ورزشی

en: Standard
fa: استاندارد

en: Sunny
fa: آفتابی

en: Unknown
fa: داده ناشناخته

en: Very High
fa: خیلی بالا

en: Warning
fa: اخطار:

en: Width
fa: عرض

en: Yes
fa: آری
