Horde_Image - en to hr translation catalogue (267 entries)

en: %4f sec
hr: %4f sek

en: %d dots per unit
hr: %d točaka po inču

en: %d per unit
hr: %d po jedinici

en: %d pixels
hr: %d piksela

en: %d sec
hr: %d sek

en: %s / %s sec
hr: %s / %s sek

en: 1-area-focusing
hr: 1-područje-fokusa

en: 1-area-focusing (High speed)
hr: 1-područje-fokusa (Velika brzina)

en: 1st curtain sync
hr: Nakon otvaranja

en: 2nd(rear)-curtain sync used
hr: Prije zatvaranja

en: 2x
hr: 2s

en: 3-area-focusing (High speed)
hr: 3-područja-fokusa (Velika brzina)

en: 9-area-focusing
hr: 9-područja-fokusa

en: 90 deg CCW
hr: 90 stupnjeva suprotno od sata

en: 90 deg CCW Mirrored
hr: 90 stupnjeva suportno od sata zrcaljeno

en: 90 deg CW
hr: 90 stupnjeva u smjeru sata

en: 90 deg CW Mirrored
hr: 90 stupnjeva u smjeru sata zrcaljeno

en: AE Good
hr: AE dobra

en: AF non D
hr: AF ne D

en: AI Focus
hr: AI fokus

en: AI Servo
hr: AI servo

en: Action
hr: Akcija

en: Aperture
hr: Otvor

en: Aperture Priority
hr: Otvor prioritetno

en: Aperture Prority AE
hr: Otvor prioritetno AE

en: Artist
hr: Umjetnik

en: Auto + Red Eye Reduction
hr: Auto + Redukcija crvenih očiju

en: Auto Focus Good
hr: Auto fokus dobar

en: Auto Selected
hr: Auto odabrano

en: Auto bracket
hr: Auto raspon

en: Auto exposure
hr: Auto ekspozicija

en: Auto, Continuous
hr: Auto, kontinuirano

en: Auto, Focus button
hr: Auto, tipka fokus

en: Average
hr: Prosječno

en: Baby
hr: Beba

en: Black & White
hr: Crna & bijela

en: Black and White
hr: Crna i bijela

en: Bright+
hr: Svjetlina+

en: Bright-
hr: Svjetlina-

en: Bulb
hr: Lampa

en: By
hr: Autor

en: Camera Make
hr: Tip kamere

en: Camera Model
hr: Model kamere

en: Camera Orientation
hr: Orijentacija kamere

en: Caption
hr: Zaglavlje

en: Center
hr: Centar

en: Center Weighted Average
hr: Centralna težinska sredina

en: Center-weighted
hr: Centralno težinski

en: Centimeter
hr: Centimetar

en: Chroma Saturation High
hr: Zasićenje boja visoko

en: Chroma Saturation Low(ORG)
hr: Zasićenje boja nisko(ORG)

en: Chroma Saturation Normal(STD)
hr: Zasićenje boja normalno(STD)

en: Close-up (Macro)
hr: Iz blizine (Makro)

en: Cloudy
hr: Oblačno

en: Cloudy weather
hr: Oblačno vrijeme

en: Color
hr: Boja

en: Color Sequential Area Sensor
hr: Slijedno prostorni senzor boja

en: Color Sequential Linear Sensor
hr: Slijedno linearni senzor boja

en: Color Space
hr: Prostor boja

en: Compulsory Flash
hr: Obvezan blic

en: Compulsory Flash, Return light detected
hr: Obvezan blic, detektirano povratno svjetlo

en: Compulsory Flash, Return light not detected
hr: Obvezan blic, nije detektirano povratno svjetlo

en: Continuous
hr: Kontinuirano

en: Contrast High(HARD)
hr: Kontrast visok(HARD)

en: Contrast Low(ORG)
hr: Kontrast nizak(ORG)

en: Contrast Normal(STD)
hr: Kontrast normalan(STD)

en: Contrast+
hr: Kontrast+

en: Contrast-
hr: Kontrast-

en: Cool
hr: Hladno

en: Cool white fluorescent
hr: Hladna bijela fluorescencija

en: Copyright
hr: Prava kopiranja

en: Couldnt Find IFD1
hr: Nije pronađen IFD1

en: Couldnt Find InteroperabilityIFD
hr: Nije pronađen InteroperabilityIFD

en: Couldnt Find SubIFD
hr: Nije pronađen SubIFD

en: Creative
hr: Kreativno

en: Custom
hr: Ručno postavljeno

en: Date Photo Digitized
hr: Datum digitalizacije fotografije

en: Date Photo Modified
hr: Datum izmjene slike

en: Date Photo Taken
hr: Datum pravljenja slike

en: Day white fluorescent
hr: Dnevna bijela fluorescencija

en: Daylight
hr: Dneveno svjetlo

en: Daylight fluorescent
hr: Fluorescencija dnevnog svjetla

en: DaylightColor-fluorescence
hr: Fluorescencija boje dnevnog svjetla

en: DaywhiteColor-fluorescence
hr: Fluorescencija boje dnevne bjeline

en: Depth of Field
hr: Dubina polja

en: Did Not Fire
hr: Nije se aktivirao

en: Evaluative
hr: Procjenjujući

en: Exposure
hr: Ekspozicija

en: Exposure Bias
hr: Utjecaj na ekspoziciju

en: Exposure Mode
hr: Način ekspozicije

en: Exposure Program
hr: Program ekspozicije

en: External
hr: Vanjski

en: External E-TTL
hr: Vanjski E-TTL

en: External Flash
hr: Vanjski blic

en: F-Number
hr: F-broj

en: FP sync used
hr: Korištena FP sinkronizacija

en: Fast Shutter
hr: Brzo okidanje

en: Field of View
hr: Vidno polje

en: File Size
hr: Veličina datoteke

en: Fine
hr: Kvalitetno

en: Fine weather
hr: Lijepo vrijeme

en: Fireworks
hr: Vatromet

en: Fisheye
hr: Riblje oko

en: Flash Did Not Fire
hr: Blic nije okinut

en: Flash Fired
hr: Blic okinut

en: Flash Setting
hr: Postavke blica

en: Flash, Auto-Mode
hr: Blic, automatski način rada

en: Flash, Auto-Mode, Return light detected
hr: Blic, automatski način rada, povratno svjetlo detektirano

en: Flash, Auto-Mode, Return light not detected
hr: Blic, automatski način rada, povratno svjetlo nije detektirano

en: Flash, strobe return light detected
hr: Blic, povratno stroboskopsko svjetlo detektirano

en: Flash, strobe return light not detected
hr: Blic, povratno stroboskopsko svjetlo nije detektirano

en: Flourescence
hr: Fluorescencija

en: Fluorescent
hr: Fluorescentno

en: Focal Length
hr: Žarišna duljina

en: Focal Length (35mm equiv)
hr: Žarišna duljina (35mm ekvivalent)

en: Food
hr: Hrana

en: Full Auto
hr: Puni mjesec

en: Halogen
hr: Halogeno

en: Hard
hr: Teško

en: Height
hr: Visina

en: High
hr: Visoko

en: High Sensitivity
hr: Visoka osjetljivost

en: Horizontal (normal)
hr: Horizontalno (normalno)

en: ISO Setting
hr: ISO postavke

en: Illegal size for IFD1
hr: Neispravna veličina za IFD1

en: Illegal size for InteroperabilityIFD
hr: Neispravna veličina za InteroperabilityIFD

en: Illegal size for SubIFD
hr: Neispravna veličina za SubIFD

en: Image Creator
hr: Autor slike

en: Image Stabilization
hr: Stabilizacija slike

en: Image Title
hr: Naslov slike

en: Image keywords
hr: Ključne riječi slike

en: Incandescense
hr: Usijanost

en: Inch
hr: Inč

en: Infinite
hr: Beskonačno

en: Internal Flash
hr: Interni blic

en: Landscape
hr: Krajobraz

en: Large
hr: velika

en: Latitude
hr: Zemljopisna širina

en: Left
hr: Lijevo

en: Lens Id
hr: Identifikator leće

en: Light source
hr: Izvor svjetla

en: Locked (Pan Mode)
hr: Zaključano (pomicanje)

en: Longitude
hr: Zemljopisna dužina

en: Low
hr: Nisko

en: Low/High Quality
hr: Niska/visoka kvaliteta

en: Macro
hr: Makro

en: Macro/Close-Up
hr: Makro/Iz blizine

en: Manual
hr: Ručno podešeno

en: Manual Exposure
hr: Ručna ekspozicija

en: Manual Focus
hr: Ručni fokus

en: Manual exposure
hr: Ručna ekspozicija

en: Medium
hr: srednja

en: Metering Mode
hr: Način mjerenja

en: Mirrored
hr: Zrcaljeno

en: Mode 1
hr: Način 1

en: Mode 2
hr: Način 2

en: Monochrome
hr: Monokromatski

en: Multi-Segment
hr: Višesegmentno

en: Multi-Spot
hr: Više točaka

en: Natural
hr: Prirodno

en: Night
hr: Noć

en: Night Portrait
hr: Noćni portret

en: Night Scene
hr: Noćni prizor

en: Night Scenery
hr: Noćni krajolik

en: No
hr: Ne

en: No Flash
hr: Bez blica

en: No Warning
hr: Bez upozorenja

en: None
hr: Ništa

en: Normal
hr: Normalno

en: Normal (O deg)
hr: Normalno (0 stupnjeva)

en: Normal Program
hr: Normalni program

en: Not defined
hr: Nije definirano

en: Off
hr: Isključeno

en: On
hr: Uključeno

en: On + Red Eye Reduction
hr: Uključeno + redukcija crvenih očiju

en: On Camera
hr: Na kameri

en: One Chip Color Area Sensor
hr: Senzor područja boje s jednim čipom

en: One-Shot
hr: Jedna fotografija

en: Other
hr: Ostalo

en: Out of Focus
hr: Nije fokusirano

en: Over Exposure
hr: Prekomjerna ekspozicija

en: Pan Focus
hr: Pomični fokus

en: Panning
hr: Pomicanje

en: Partial
hr: Djelomično

en: Party
hr: Zabava

en: Pet
hr: Ljubimci

en: Photo Description
hr: Opis fotografije

en: Photo Type
hr: Vrsta fotografije

en: Pixels
hr: Pikseli

en: Portrait
hr: Portret

en: Preset
hr: Postavke

en: Program
hr: Programski

en: Program AE
hr: Programski AE

en: Red Eye
hr: Crvene oči

en: Red Eye Reduction
hr: Redukcija crvenih očiju

en: Red Eye, Auto-Mode
hr: Crvene oči, automatski način rada

en: Red Eye, Auto-Mode, Return light detected
hr: Crvene oči, automatski način rada, povratno svjetlo

en: Red Eye, Auto-Mode, Return light not detected
hr: Crvene oči, automatski način rada, povratno svjetlo nije detektirano

en: Red Eye, Compulsory Flash
hr: Crvene oči, obavezan blic

en: Red Eye, Compulsory Flash, Return light detected
hr: Crvene oči, obavezan blic, povratno svjetlo detektirano

en: Red Eye, Compulsory Flash, Return light not detected
hr: Crvene oči, obavezan blic, povratno svjetlo nije detektirano

en: Red Eye, Return light detected
hr: Crvene oči, povratno svjetlo detektirano

en: Red Eye, Return light not detected
hr: Crvene oči, povratno svjetlo nije detektirano

en: Red-Eye Reduction
hr: Redukcija crvenih očiju

en: Resolution Unit
hr: Jedinica rezolucije

en: Right
hr: Desno

en: Rights
hr: Prava

en: Rotate 270 CW
hr: Rotiraj za 270 u smjeru sata

en: Rotate 90 CW
hr: Rotiraj za 90 u smjeru sata

en: SXGA Basic
hr: SXGA osnovno

en: SXGA Fine
hr: SXGA kvalitetno

en: SXGA Normal
hr: SXGA normalno

en: Scene Type
hr: Vrsta scene

en: Scenery
hr: Krajolik

en: Sensing Method
hr: Tip senzora

en: Sepia
hr: Sepija

en: Shade
hr: Sjena

en: Shutter Priority
hr: Prioritet na okidaču

en: Shutter Speed
hr: Brzina okidanja

en: Simple
hr: Jednostavno

en: Single
hr: Jedna

en: Single/Timer
hr: Jedna/Kašnjenje

en: Slow Shutter
hr: Sporo okidanje

en: Slow Synchro
hr: Spori synchro

en: Small
hr: Malo

en: Snow
hr: Snijeg

en: Soft
hr: Meko

en: Software Version
hr: Verzija softvera

en: Sports
hr: Sportovi

en: Spot
hr: Točka

en: Spot-focusing
hr: Fokus na točku

en: Standard light A
hr: Standardno svjetlo A

en: Standard light B
hr: Standardno svjetlo B

en: Standard light C
hr: Standardno svjetlo C

en: Sunny
hr: Sunčano

en: Superfine
hr: Superkvalitetno

en: The file could not be opened.
hr: Nije uspjelo otvaranje datoteke.

en: Three Chip Color Area Sensor
hr: Senzor područja boje s tri čipa

en: Trilinear Sensor
hr: Trilinearni senzor

en: Two Chip Color Area Sensor
hr: Senzor područja boje s dva čipa

en: Uncalibrated
hr: Nekalibrirano

en: Underwater
hr: Pod vodom

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown (%s)
hr: Nepoznato (%s)

en: Unknown(%s)
hr: Nepoznato(%s)

en: Unknown:
hr: Nepoznato:

en: Unknown: %s
hr: Nepoznato: %s

en: Unknown: (%s)
hr: Nepoznato: (%s)

en: Upsidedown
hr: Naopako

en: Upsidedown Mirrored
hr: Naopako zrcaljeno

en: Usage Terms
hr: Uvjeti korištenja

en: User Comment
hr: Komentar korisnika

en: VGA Basic
hr: VGA osnovno

en: VGA Fine
hr: VGA kvalitetno

en: VGA Normal
hr: VGA normalno

en: Very High
hr: Vrlo visoko

en: Warm
hr: Toplo

en: Warning
hr: Upozorenje

en: White Balance
hr: Balans bijele

en: White fluorescent
hr: Bijelo flurescentno

en: White-fluorescence
hr: Bijela flurescencija

en: Width
hr: Širina

en: X Resolution
hr: X rezolucija

en: Y Resolution
hr: Y rezolucija

en: Yes
hr: Da

en: other light source
hr: drugi izvor svjetla

en: version %d
hr: verzija %d
