Horde_Image - en to hu translation catalogue (213 entries)

en: %4f sec
hu: %4f s

en: %d dots per unit
hu: %d pixel per egység

en: %d per unit
hu: %d per egység

en: %d pixels
hu: %d pixel

en: %d sec
hu: %d s

en: %s / %s sec
hu: %s / %s s

en: 1-area-focusing
hu: 1 területű fókusz

en: 1-area-focusing (High speed)
hu: 1 területű fókusz (gyors)

en: 3-area-focusing (High speed)
hu: 3 területű fókusz (gyors)

en: 9-area-focusing
hu: 9 területű fókusz

en: 90 deg CCW
hu: 90 fok balra

en: 90 deg CCW Mirrored
hu: 90 fok balra, tükrözött

en: 90 deg CW
hu: 90 fok jobbra

en: 90 deg CW Mirrored
hu: 90 fok jobbra, tükrözött

en: Action
hu: Esemény

en: Aperture
hu: Rekesz

en: Aperture Priority
hu: Rekeszprioritás

en: Aperture Prority AE
hu: AE rekeszprioritás

en: Artist
hu: Művész

en: Auto
hu: Automatikus

en: Auto + Red Eye Reduction
hu: Automatikus + vörös szem effektus csökkentés

en: Auto Focus Good
hu: Autofókusz Jó

en: Auto Selected
hu: Automatikus

en: Auto exposure
hu: Automatikus expozíció

en: Auto, Continuous
hu: Automatikus, folyamatos

en: Auto, Focus button
hu: Automatikus, fókusz gomb

en: Average
hu: Átlagos

en: Black & White
hu: Fekete-fehér

en: Black and White
hu: Fekete-fehér

en: Bright+
hu: Világosítás+

en: Bright-
hu: Világosítás-

en: Bulb
hu: Lámpatest

en: By
hu: által

en: Camera Make
hu: Kamera gyártmánya

en: Camera Model
hu: Kamera típusa

en: Camera Orientation
hu: Kamera helyzete

en: Center
hu: Közép

en: Center Weighted Average
hu: Középsúlyozott átlag

en: Center-weighted
hu: Középsúlyozott

en: Centimeter
hu: centiméter

en: Close-up (Macro)
hu: Közeli (makró)

en: Cloudy
hu: Felhős

en: Cloudy weather
hu: Felhős idő

en: Color
hu: Szín

en: Color Space
hu: Színtartomány

en: Compulsory Flash
hu: Vaku mindenképpen

en: Compulsory Flash, Return light detected
hu: Vaku mindenképpen, visszfényérzékeléssel

en: Compulsory Flash, Return light not detected
hu: Vaku mindenképpen, visszfényérzékelés nélkül

en: Continuous
hu: Folyamatos

en: Contrast+
hu: Kontraszt+

en: Contrast-
hu: Kontraszt-

en: Cool
hu: Hideg

en: Couldnt Find IFD1
hu: IFD1 nem található

en: Couldnt Find InteroperabilityIFD
hu: InteroperabilityIFD nem található

en: Couldnt Find SubIFD
hu: SubIFD nem található

en: Creative
hu: Kreatív

en: Custom
hu: Egyedi

en: Date Photo Digitized
hu: Digitalizálási dátum

en: Date Photo Modified
hu: Módosítási dátum

en: Date Photo Taken
hu: Készítési dáum

en: Daylight
hu: Nappali fény

en: Daylight fluorescent
hu: Nappali fluorescent

en: Depth of Field
hu: Mélységélesség

en: Description
hu: Leírás

en: Exposure
hu: Expozíció

en: External
hu: Külső

en: External E-TTL
hu: Külső E-TTL

en: External Flash
hu: Külső vaku

en: Field of View
hu: Látómező

en: File Size
hu: Fájlméret

en: Fine
hu: Finom

en: Fine weather
hu: Jó idő

en: Fireworks
hu: Tüzijáték

en: Fisheye
hu: Halszem

en: Flash
hu: Vaku

en: Flash Did Not Fire
hu: A vaku nem villant

en: Flash Fired
hu: A vaku villant

en: Flash Setting
hu: Vakubeállítás

en: Flash, Auto-Mode
hu: Vaku, automata mód

en: Flash, Auto-Mode, Return light detected
hu: Vaku, automata mód, visszfényérzékelés

en: Flash, Auto-Mode, Return light not detected
hu: Vaku, automata mód, visszfényérzékelés nélkül

en: Focal Length
hu: Fókusztáv

en: Focal Length (35mm equiv)
hu: Fókusztáv (35 mm-re átszámolva)

en: Food
hu: Étel

en: Full Auto
hu: Teljesen automatikus

en: Halogen
hu: Halogén

en: Hard
hu: Lemény

en: Height
hu: Magasság

en: High
hu: nagy

en: High Sensitivity
hu: Nagy érzékenység

en: Horizontal (normal)
hu: Vízszintes (normál)

en: ISO Setting
hu: ISO beállítás

en: Illegal size for IFD1
hu: Érvénytelen IFD1 méret

en: Illegal size for InteroperabilityIFD
hu: Érvénytelen InteroperabilityIFD méret

en: Illegal size for SubIFD
hu: Érvénytelen SubIFD méret

en: Image Creator
hu: A kép készítője

en: Image Stabilization
hu: Képstabilizáció

en: Image Title
hu: Név

en: Image keywords
hu: Kulcsszavak

en: Inch
hu: Hüvelyk

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Internal Flash
hu: Belső vaku

en: Landscape
hu: Vízszintes

en: Large
hu: Nagy

en: Latitude
hu: Szélesség

en: Left
hu: Balra

en: Lens Id
hu: Lencseazonosító

en: Light source
hu: Fényforrás

en: Locked (Pan Mode)
hu: Zárolt (Pan Mode)

en: Longitude
hu: Hosszúság

en: Low
hu: Alacsony

en: Low/High Quality
hu: Alacsony/magas minőség

en: Macro
hu: Makró

en: Macro/Close-Up
hu: Makró/közeli

en: Manual
hu: Kézi

en: Manual Exposure
hu: Kézi exponálás

en: Manual Focus
hu: Manuális fókusz

en: Manual exposure
hu: Kézi exponálás

en: Medium
hu: Közepes

en: Metering Mode
hu: Mérési mód

en: Mirrored
hu: Tükrözött

en: Monochrome
hu: Szürkeárnyalatos

en: Natural
hu: Természetes

en: Night
hu: Éjszaka

en: Night Portrait
hu: Éjszakai portré

en: Night Scene
hu: Éjszakai helyszín

en: Night Scenery
hu: Éjszakai helyszín

en: No
hu: Nem

en: No Flash
hu: Vaku nélkül

en: No Warning
hu: Figyelmeztetés nélkül

en: None
hu: nincs

en: Normal
hu: Normál

en: Normal (O deg)
hu: Normál (0 fok)

en: Normal Program
hu: Normál program

en: Not defined
hu: Nincs megadva

en: Off
hu: Ki

en: On
hu: Be

en: On + Red Eye Reduction
hu: Be + vörösszem effektus csökkentés

en: One-Shot
hu: Egyes kép

en: Other
hu: Egyéb

en: Out of Focus
hu: Nem fókuszált

en: Over Exposure
hu: Túlexponált

en: Panning
hu: Eltolás

en: Partial
hu: Részleges

en: Party
hu: Parti

en: Pet
hu: Állat

en: Photo Description
hu: Leírás

en: Photo Type
hu: Típus

en: Pixels
hu: Pixel

en: Portrait
hu: Portré

en: Preset
hu: Beállítás

en: Red Eye
hu: Vörösszem

en: Red Eye Reduction
hu: Vörösszem effektus csökkentés

en: Red Eye, Auto-Mode
hu: Vörösszem effektus csökkentés, automatikus

en: Red Eye, Auto-Mode, Return light detected
hu: Vörösszem effektus csökkentés, automatikus, visszfényérzékelés

en: Red Eye, Auto-Mode, Return light not detected
hu: Vörösszem effektus csökkentés, automatikus, visszfényérzékelés nélkül

en: Red Eye, Compulsory Flash
hu: Vörösszem effektus csökkentés, mindenképpen vaku

en: Red Eye, Compulsory Flash, Return light detected
hu: Vörösszem effektus csökkentés, mindenképpen vaku, visszfényérzékelés

en: Red Eye, Compulsory Flash, Return light not detected
hu: Vörösszem effektus csökkentés, mindenképpen vaku, visszfényérzékelés nélkül

en: Red Eye, Return light detected
hu: Vörösszem effektus csökkentés, visszfényérzékelés

en: Red Eye, Return light not detected
hu: Vörösszem effektus csökkentés, visszfényérzékelés nélkül

en: Red-Eye Reduction
hu: Vörösszem effektus csökkentés

en: Resolution Unit
hu: Felbontási egység

en: Right
hu: Jobbra

en: Rights
hu: Jogok

en: Rotate 270 CW
hu: Forgatás 270 fokkal jobbra

en: Rotate 90 CW
hu: Forgatás 90 fokkal jobbra

en: Scene Type
hu: Jelenlettípus

en: Scenery
hu: Jelenet

en: Sensing Method
hu: Érzékelési módszer

en: Sepia
hu: Szépia

en: Shade
hu: Árnyék

en: Shutter Priority
hu: Zárprioritás

en: Shutter Speed
hu: Zársebesség

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Single
hu: Egyedüli

en: Single/Timer
hu: Egyedüli/időzítő

en: Slow Shutter
hu: Lassú zár

en: Slow Synchro
hu: Lassú szinkron

en: Small
hu: Kicsi

en: Snow
hu: Hóesés

en: Soft
hu: Puha

en: Software Version
hu: Szoftver verzió

en: SpeedLight
hu: Fénysebesség

en: Sports
hu: Sport

en: Spot
hu: Pontszerű

en: Spot-focusing
hu: Pontszerű fókusz

en: Sunny
hu: Napos

en: Superfine
hu: Szuperfinom

en: The file could not be opened.
hu: A fájl nem megnyitható.

en: Title
hu: Elnevezés

en: Uncalibrated
hu: Nem kalibrált

en: Underwater
hu: Vízalatti

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown (%s)
hu: Ismeretlen (%s)

en: Unknown(%s)
hu: Ismeretlen (%s)

en: Unknown:
hu: Ismeretlen:

en: Unknown: %s
hu: Ismeretlen: %s

en: Unknown: (%s)
hu: Ismeretlen: (%s)

en: Upsidedown
hu: Fejjel lefelé

en: Upsidedown Mirrored
hu: Fejjel lefelé, tükrözve

en: Usage Terms
hu: Használati szabályok

en: User Comment
hu: Megjegyzés

en: Very High
hu: Nagyon magas

en: Warm
hu: Meleg

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: White Balance
hu: Fehéregyensúly

en: Width
hu: Szélesség

en: X Resolution
hu: X felbontás

en: Y Resolution
hu: Y felbontás

en: Yes
hu: Igen

en: other light source
hu: más fényforrás

en: version %d
hu: verzió %d
