Horde_Image - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Cloudy
it: Nuvole

en: Food
it: Cibo

en: Height
it: Altezza

en: High
it: Alta

en: Large
it: largo

en: Low
it: Bassa

en: Medium
it: Medio

en: Night
it: Notte

en: None
it: Nessuno

en: Other
it: Altro

en: Small
it: Piccolo

en: Snow
it: Neve

en: Sunny
it: Soleggiato

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Very High
it: Molto Alto

en: Warning
it: Attenzione

en: Yes
it: Sì
