Horde_Image - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Caption
km: ចំណងជើង

en: Center
km: កណ្តាល

en: Color
km: ពណ៌

en: Height
km: កម្ពស់

en: High
km: ខ្ពស់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Low
km: ទាប

en: Night
km: យប់

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Pixels
km: ភីកសែល

en: Right
km: ​ស្តាំ

en: Standard
km: ខ្នាត​គំរូ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Warning
km: ព្រមាន

en: Width
km: ទទឹង​

en: Yes
km: បាទ/ចាស
