Horde_Image - en to lt translation catalogue (269 entries)

en: %4f sec
lt: %4f sek.

en: %d dots per unit
lt: %d taškų per matmenį

en: %d per unit
lt: %d per matmenį

en: %d pixels
lt: %d pikseliai(ių)

en: %d sec
lt: %d sek.

en: %s / %s sec
lt: %s / %s sek.

en: 1-area-focusing
lt: 1 taško fokusas

en: 1-area-focusing (High speed)
lt: 1 taško fokusas (didelis greitis)

en: 1st curtain sync
lt: Pirmo kadro suderinimas

en: 2nd(rear)-curtain sync used
lt: Antro(užpakalinio) kadro suderinimas

en: 3-area-focusing (High speed)
lt: 3 taškų fokusas (didelis greitis)

en: 9-area-focusing
lt: 9 taškų fokusas

en: 90 deg CCW
lt: 90 laipsn. CCW

en: 90 deg CCW Mirrored
lt: 90 laipsn. CCW veidrodinis

en: 90 deg CW
lt: 90 laipsn. CW

en: 90 deg CW Mirrored
lt: 90 laipsn. CW veidrodinis

en: AE Good
lt: AE gerai

en: AF non D
lt: AF ne D

en: AI Focus
lt: AI fokusas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Aperture
lt: Diafragma

en: Aperture Priority
lt: Diafragmos pirmenybė

en: Aperture Prority AE
lt: Diafragmos pirmenybės AE

en: Artist
lt: Artistas

en: Auto
lt: Automatinis

en: Auto + Red Eye Reduction
lt: Automatinis + Raudonų akių efekto sumažinimas

en: Auto Focus Good
lt: Automatinis geras fokusas

en: Auto Selected
lt: Automatiškai parinkta

en: Auto bracket
lt: Automatinis breketas

en: Auto exposure
lt: Automatinė ekspozicija

en: Auto, Continuous
lt: Automatinis, nenutrųkstamas

en: Auto, Focus button
lt: Automatinis, fokuso mygtukas

en: Auto-DEP
lt: Automatinis DEP

en: Average
lt: Vidutinis

en: Baby
lt: Vaikas

en: Black & White
lt: Juoda ir balta

en: Black and White
lt: Juoda ir balta

en: Bright+
lt: Šviesu+

en: Bright-
lt: Šviesu-

en: Bulb
lt: Lemputė

en: Camera Make
lt: Fotoaparato gamintojas

en: Camera Model
lt: Fotoaparato modelis

en: Camera Orientation
lt: Fotoaparato orientacija

en: Caption
lt: Antraštė

en: Center
lt: Centre

en: Center Weighted Average
lt: Centrinis pusiausvyros taškas

en: Center-weighted
lt: Centrinis

en: Centimeter
lt: Centimetras

en: Chroma Saturation High
lt: Aukštas Chroma prisotinimas

en: Chroma Saturation Low(ORG)
lt: Žemas Chroma prisotinimas(ORG)

en: Chroma Saturation Normal(STD)
lt: Normalus Chroma prisotinimas(STD)

en: Close-up (Macro)
lt: Iš arti (Macro)

en: Cloudy
lt: Debesuota

en: Cloudy weather
lt: Debesuotos oro sąlygos

en: Color
lt: Spalva

en: Color Sequential Area Sensor
lt: Spalvų ploto sensorius

en: Color Sequential Linear Sensor
lt: Spalvų linijinis sensorius

en: Color Space
lt: Spalvų erdvė

en: Compulsory Flash
lt: Priverstinė blykstė

en: Compulsory Flash, Return light detected
lt: Priverstinė blykstė, aptikra gražinta šviesa

en: Compulsory Flash, Return light not detected
lt: Priverstinė blykstė, gražinta šviesa neaptikta

en: Continuous
lt: Besitęsiantis

en: Contrast High(HARD)
lt: Didelis kontrastas(HARD)

en: Contrast Low(ORG)
lt: Žemas kontrastas(ORG)

en: Contrast Normal(STD)
lt: Normalus kontrastas(STD)

en: Contrast+
lt: Kontrastas+

en: Contrast-
lt: Kontrastas-

en: Cool
lt: Šalta

en: Cool white fluorescent
lt: Šalta fluorescencinė balta

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Couldnt Find IFD1
lt: Nepavyko rasti IFD1

en: Couldnt Find InteroperabilityIFD
lt: Nepavyko rasti InteroperabilityIFD

en: Couldnt Find SubIFD
lt: Nepavyko rasti SubIFD

en: Creative
lt: Kūribinga

en: Custom
lt: Kitas

en: Date Photo Digitized
lt: Nuotraukos skaitmenizavimo data

en: Date Photo Modified
lt: Nuotraukos redagavimo data

en: Date Photo Taken
lt: Nuotraukos fotografavimo data

en: Day white fluorescent
lt: Dienos fluorescencinė balta

en: Daylight
lt: Dienos šviesa

en: Daylight fluorescent
lt: Dienos fluorescencinė

en: DaylightColor-fluorescence
lt: Dienos fluorescencinė

en: DaywhiteColor-fluorescence
lt: Dienos dluorescencinė balta

en: Depth of Field
lt: Kadro gylis

en: Did Not Fire
lt: Nesuveikė

en: Evaluative
lt: Vertinamas

en: Exposure
lt: Ekspozicija

en: Exposure Bias
lt: Ekspozicijos įstrižumas

en: Exposure Mode
lt: Ekspozicijos režimas

en: Exposure Program
lt: Ekspozicijos programa

en: External
lt: Išorinis

en: External E-TTL
lt: Išorinis E-TTL

en: External Flash
lt: Išorinė blykstė

en: F-Number
lt: F-numeris

en: FP sync used
lt: Panaudotas FP suderinimas

en: Fast Shutter
lt: Greitas užraktas

en: Field of View
lt: Kadro kampas

en: File Size
lt: Failo dydis

en: Fine
lt: Puiki

en: Fine weather
lt: Puikios oro salygos

en: Fireworks
lt: Fejerverkai

en: Fisheye
lt: Žuvies akis

en: Flash
lt: Blykstė

en: Flash Did Not Fire
lt: Blykstė nesuveikė

en: Flash Fired
lt: Blykstė suveikė

en: Flash Setting
lt: Blykstės parametrai

en: Flash, Auto-Mode
lt: Blykstė, automatinis režimas

en: Flash, Auto-Mode, Return light detected
lt: Blykstė, automatinis režimas, aptikta gražinta šviesa

en: Flash, Auto-Mode, Return light not detected
lt: Blykstė, automatinis režimas, gražinta šviesa neaptikta

en: Flash, strobe return light detected
lt: Blykstė, strobas, aptikta gražinta šviesa

en: Flash, strobe return light not detected
lt: Blykstė strobas, gražinta šviesa neaptikta

en: Flourescence
lt: Fluorescencinė

en: Fluorescent
lt: Fluorescensinis

en: Focal Length
lt: Židinio ilgis

en: Focal Length (35mm equiv)
lt: Židinio ilgis (35mm)

en: Food
lt: Maistas

en: Full Auto
lt: Pilnai automatinis

en: Halogen
lt: Halogeninė

en: Hard
lt: Sunku

en: Height
lt: Aukštis

en: High
lt: Svarbu

en: High Sensitivity
lt: Didelis jautrumas

en: Horizontal (normal)
lt: Horizontali (normali)

en: ISO Setting
lt: ISO parametrai

en: ISO studio tungsten
lt: ISO studijinis volframas

en: Illegal size for IFD1
lt: Neleistinas IFD1 dydis

en: Illegal size for InteroperabilityIFD
lt: Neleistinas InteroperabilityIFD dydis

en: Illegal size for SubIFD
lt: Neleistinas SubIFD dydis

en: Image Creator
lt: Nuotraukos kūrėjas

en: Image Stabilization
lt: Nuotraukos stabilizacija

en: Image Title
lt: Nuotraukos pavadinimas

en: Image keywords
lt: Nuotraukos raktiniai žodžiai

en: Incandescense
lt: Lemputės šviesa

en: Inch
lt: Colis

en: Infinite
lt: Negalinis

en: Internal Flash
lt: Integruota blykstė

en: Landscape
lt: Peizažas

en: Large
lt: Didelis

en: Latitude
lt: Platuma

en: Left
lt: Kairė

en: Lens
lt: Linzė

en: Light source
lt: Šviesos šaltinis

en: Locked (Pan Mode)
lt: Užrakinta (judesio režimas)

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Low
lt: Žemas

en: Low/High Quality
lt: Žema/Aukšta kokybė

en: Macro/Close-Up
lt: Macro/Iš arti

en: Manual
lt: Rankinis

en: Manual Exposure
lt: Rankinė ekspozicija

en: Manual Focus
lt: Rankinis fokusas

en: Manual exposure
lt: Rankinė ekspozicija

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Metering Mode
lt: Atskaitos režimas

en: Mirrored
lt: Atspindys

en: Mode 1
lt: Režimas 1

en: Mode 2
lt: Režimas 2

en: Monochrome
lt: Juodaibalta

en: Multi-Segment
lt: Multisegmentinis

en: Multi-Spot
lt: Multitaškinis

en: Natural
lt: Natūralus

en: Night
lt: Naktis

en: Night Portrait
lt: Naktinis portretas

en: Night Scene
lt: Naktinis vaizdas

en: Night Scenery
lt: Naktinis vaizdas

en: No
lt: Ne

en: No Flash
lt: Be blykstės

en: No Warning
lt: Be perspėjimo

en: None
lt: Nenurodyta

en: Normal
lt: Normalu

en: Normal (O deg)
lt: Normalus (0 laipsn.)

en: Normal Program
lt: Normali programa

en: Not defined
lt: Neaprašyta

en: Off
lt: Išjungta

en: On
lt: Įjungta

en: On + Red Eye Reduction
lt: Įjungta + Raudonų akių efekto sumažinimas

en: On Camera
lt: Ant kameros

en: One Chip Color Area Sensor
lt: Vienos mikroschemos spalvų sensorius

en: One-Shot
lt: Vienas kadras

en: Other
lt: Kita

en: Out of Focus
lt: Nesufokusuota

en: Over Exposure
lt: Pereksponuota

en: Pan Focus
lt: Jūdesio fokusas

en: Panning
lt: Judesys

en: Partial
lt: Dalinis

en: Party
lt: Vakarėlis

en: Pet
lt: Gyvūnas

en: Photo Description
lt: Nuotraukos aprašymas

en: Photo Type
lt: Nuotraukos tipas

en: Pixels
lt: Pikseliai

en: Portrait
lt: Portretas

en: Preset
lt: Nustatymai

en: Program
lt: Programa

en: Program AE
lt: AE programa

en: Red Eye
lt: Raudonų akių efektas

en: Red Eye Reduction
lt: Raudonų akių efekto sumažinimas

en: Red Eye, Auto-Mode
lt: Raudonų akių efektas, automatinis režimas

en: Red Eye, Auto-Mode, Return light detected
lt: Raudonų akių efektas, automatinis režimas, aptikta gražinama šviesa

en: Red Eye, Auto-Mode, Return light not detected
lt: Raudonų akių efektas, automatinis režimas, gražinama šviesa neaptikta

en: Red Eye, Compulsory Flash
lt: Raudonų akių efektas, priverstinė blykstė

en: Red Eye, Compulsory Flash, Return light detected
lt: Raudonų akių efektas, priverstinė blykstė, aptikra gražinama šviesa

en: Red Eye, Compulsory Flash, Return light not detected
lt: Raudonų akių efektas, priverstinė blykstę, gražinama šviesa neaptikta

en: Red Eye, Return light detected
lt: Raudonų akių efektas, aptikta gražinama šviesa

en: Red Eye, Return light not detected
lt: Raudonų akių efektas, gražinama šviesa neaptikta

en: Red-Eye Reduction
lt: Raudonų akių efekto sumažinimas

en: Resolution Unit
lt: Rezoliucijos matmuo

en: Right
lt: Dešinė

en: Rights
lt: Teisės

en: Rotate 270 CW
lt: Pasukti 270 CW

en: Rotate 90 CW
lt: Pasukti 90 CW

en: SXGA Basic
lt: SXGA paprasta

en: SXGA Fine
lt: SXGA puiki

en: SXGA Normal
lt: SXGA normali

en: Scene Type
lt: Vaizdo tipas

en: Scenery
lt: Vaizdas

en: Sensing Method
lt: Jautrumo metodas

en: Shade
lt: Atspalvis

en: Shutter Priority
lt: Užrakto prioritetas

en: Shutter Speed
lt: Objektyvo greitis

en: Simple
lt: Paprastas

en: Single
lt: Viena

en: Single/Timer
lt: Viena/Laikmatis

en: Slow Shutter
lt: Lėtas užraktas

en: Slow Synchro
lt: Lėtas suderinimas

en: Small
lt: Mažas

en: Snow
lt: Sniegas

en: Soft
lt: Švelni

en: Software Version
lt: Programinės įrangos versija

en: Sport
lt: Sportas

en: Sports
lt: Sportas

en: Spot
lt: Taškas

en: Spot-focusing
lt: Taškinis fokusavimas

en: Standard
lt: Standartas

en: Standard light A
lt: Standartinė šviesa A

en: Standard light B
lt: Standartinė šviesa B

en: Standard light C
lt: Standartinė šviesa C

en: Sunny
lt: Saulėta

en: Superfine
lt: Super puiki

en: The file could not be opened.
lt: Atidaryti failo nepavyko.

en: Three Chip Color Area Sensor
lt: Trijų mikroschemų spalvų sensorius

en: Trilinear Sensor
lt: Trigubas sensorius

en: Tungsten
lt: Volframas

en: Two Chip Color Area Sensor
lt: Dviejų mikroschemų spalvų sensorius

en: Uncalibrated
lt: Nesukalibruota

en: Underwater
lt: Po vandeniu

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown (%s)
lt: Nežinomas (%s)

en: Unknown(%s)
lt: Nežinomas(%s)

en: Unknown:
lt: Nežinomas:

en: Unknown: %s
lt: Nežinomas: %s

en: Unknown: (%s)
lt: Nežinomas: (%s)

en: Upsidedown
lt: Aukštyn kojom

en: Upsidedown Mirrored
lt: Veidrodinis aukštyn kojom

en: Usage Terms
lt: Naudojimo terminai

en: User Comment
lt: Vartotojo komentaras

en: VGA Basic
lt: VGA paprasta

en: VGA Fine
lt: VGA puiki

en: VGA Normal
lt: VGA normali

en: Very High
lt: Labai didelis

en: Warm
lt: Šilta

en: Warning
lt: Dėmesio

en: White Balance
lt: Baltos spalvos balansas

en: White fluorescent
lt: Balta fluorescencinė

en: White-fluorescence
lt: Balta fluorescencinė

en: Width
lt: Plotis

en: X Resolution
lt: X rezoliucija

en: Y Resolution
lt: Y rezoliucija

en: Yes
lt: Taip

en: other light source
lt: kitas šviesos šaltinis

en: version %d
lt: versija %d
