Horde_Image - en to lv translation catalogue (132 entries)

en: %d dots per unit
lv: %d punkti vienā vienībā

en: %d per unit
lv: %d vienā vienībā

en: %d pixels
lv: %d pikseļi

en: 1-area-focusing
lv: 1 laukuma fokusēšana

en: 9-area-focusing
lv: 9 laukumu fokusēšana

en: 90 deg CCW
lv: 90 grādi pret pulksteņrādītāja virzienam

en: 90 deg CW
lv: 90 grādi pulksteņrādītāja virzienā

en: AI Focus
lv: AI fokuss

en: Aperture
lv: Atvērums

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Auto Focus Good
lv: Labs autofokuss

en: Auto exposure
lv: Autimātiks ekspozīcija

en: Baby
lv: Bērni

en: Bright+
lv: Spilgtums+

en: Bright-
lv: Spilgtums-

en: Center
lv: Centrs

en: Centimeter
lv: Centimetrs

en: Close-up (Macro)
lv: Makro

en: Cloudy
lv: Mākoņains

en: Cloudy weather
lv: Mākoņains

en: Color
lv: Krāsa

en: Color Space
lv: Krāsu gamma

en: Contrast+
lv: Kontrasts+

en: Contrast-
lv: Kontrasts-

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Custom
lv: Izvēles

en: Daylight
lv: Dienasgaisma

en: Depth of Field
lv: Lauka dziļums

en: Did Not Fire
lv: Nonostrādāja

en: Exposure
lv: Ekspozīcija

en: Exposure Mode
lv: Ekspozīcijas režīms

en: Exposure Program
lv: Ekspozīcijas programma

en: External
lv: Ārējais

en: External E-TTL
lv: Ārējais E-TTL

en: External Flash
lv: Ārējā zibspuldze

en: F-Number
lv: Atvērums

en: File Size
lv: Faila izmērs

en: Fine weather
lv: Labs laiks

en: Fireworks
lv: Uguņošana

en: Fisheye
lv: Zivs acs

en: Flash
lv: Zibspuldze

en: Flash Did Not Fire
lv: Zibspuldze nenostrādāja

en: Flash Fired
lv: Zibspuldze nostrādāja

en: Flash Setting
lv: Zibspuldzes iestatījumi

en: Flash, Auto-Mode
lv: Zibspuldze, auto režīms

en: Flourescence
lv: Fluorescence

en: Focal Length
lv: Fokusa attālums

en: Food
lv: Pārtika

en: Full Auto
lv: Pilnīgi automātisks

en: Height
lv: Augstums

en: High
lv: Augsta

en: High Sensitivity
lv: Augsta jūtība

en: ISO Setting
lv: ISO skaitlis

en: Image Stabilization
lv: Attēla stabilizācija

en: Image Title
lv: Attēla nosaukums

en: Inch
lv: colla

en: Infinite
lv: Bezgalība

en: Internal Flash
lv: Iekšējā zibspuldze

en: Landscape
lv: Ainava

en: Large
lv: Liels

en: Latitude
lv: Meridiāns

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Light source
lv: Gaismas avots

en: Longitude
lv: Paralēle

en: Low
lv: Zems

en: Macro
lv: Makro

en: Manual
lv: Ar roku

en: Manual Exposure
lv: Rokas ekspozīcija

en: Manual Focus
lv: Rokas asums

en: Manual exposure
lv: Rokas ekspozīcija

en: Medium
lv: Vidējs

en: Mode 1
lv: Režīms 1

en: Mode 2
lv: Režīms 2

en: Monochrome
lv: Monohroms

en: Natural
lv: Dabīgs

en: Night
lv: Nakts

en: Night Portrait
lv: Nakts portrets

en: Night Scene
lv: Nakts aina

en: Night Scenery
lv: Nakts secnārijs

en: No
lv: Nē

en: No Flash
lv: Bez zibspuldzes

en: None
lv: Nekas

en: Normal
lv: Parasta

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Off
lv: Izslēgts

en: On
lv: ZZ

en: Other
lv: Cits

en: Out of Focus
lv: Nav fokusa

en: Over Exposure
lv: Pāreksponēts

en: Partial
lv: Daļējs

en: Party
lv: Svinības

en: Pet
lv: Mājdzīvnieki

en: Photo Description
lv: Attēla apraksts

en: Photo Type
lv: Foto MIME tips

en: Pixels
lv: Pikseļi

en: Program
lv: Programma

en: RAW
lv: Jēlattēls (RAW)

en: Red Eye
lv: Sarkanā acs

en: Red Eye Reduction
lv: Sarkano acu korekcija

en: Red-Eye Reduction
lv: Sarkano acu korekcija

en: Right
lv: Pa labi

en: Rights
lv: Tiesības

en: Sepia
lv: Sēpija

en: Simple
lv: Vienkāršs

en: Small
lv: Mazs

en: Snow
lv: Sniegs

en: Software Version
lv: Programmas versija

en: Sport
lv: Sports

en: Standard
lv: Standarta

en: Standard light A
lv: Standarta gaisma A

en: Standard light B
lv: Standarta gaisma B

en: Standard light C
lv: Standarta gaisma C

en: Sunny
lv: Saulains

en: Tungsten
lv: Wolframs

en: Underwater
lv: Zemūdens

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown (%s)
lv: Nezināms (%s)

en: Unknown(%s)
lv: Nezināms (%s)

en: Unknown:
lv: Nezināms:

en: Unknown: %s
lv: Nezināms: (%s)

en: Unknown: (%s)
lv: Nezināms: (%s)

en: Usage Terms
lv: Lietošanas noteikumi

en: User Comment
lv: Lietotāja komentārs

en: Very High
lv: Ļoti augsts

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: White Balance
lv: Baltās krāsas balanss

en: Width
lv: Platums

en: X Resolution
lv: X Izšķirtspēja

en: Y Resolution
lv: Y Izšķirtspēja

en: Yes
lv: Jā

en: other light source
lv: cits gaismas avots

en: version %d
lv: versija %d
