Horde_Image - en to no translation catalogue (18 entries)

en: Caption
no: Utdrag

en: Center
no: Midtstill

en: Cloudy
no: Overskyet

en: Color
no: Farge

en: Food
no: Mat

en: Height
no: Høyde

en: High
no: Høy

en: Left
no: Venstre

en: Low
no: Lav

en: Night
no: Natt

en: No
no: Nei

en: None
no: Ingen

en: Right
no: Høyre

en: Snow
no: Snø

en: Sports
no: Sport

en: Unknown
no: Ukjent

en: Warning
no: Advarsel

en: Yes
no: Ja
