Horde_Image - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Cloudy
ru: Облачно

en: Low
ru: Низкий

en: Medium
ru: Средний

en: No
ru: Нет

en: None
ru: -не выбран-

en: Unknown
ru: Неизвесно

en: Warning
ru: Внимание

en: Yes
ru: Да
