Horde_Image - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Caption
sv: Rubrik

en: Center
sv: Centrerad

en: Cloudy
sv: Molningt

en: Color
sv: Färg

en: Food
sv: Mat

en: Height
sv: Höjd

en: High
sv: Hög

en: Left
sv: Vänster

en: Low
sv: Låg

en: Night
sv: Natt

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Other
sv: Annan

en: Right
sv: Höger

en: Snow
sv: Snö

en: Sports
sv: Sport

en: Sunny
sv: Soligt

en: Unknown
sv: Okänd

en: Warning
sv: Varning

en: Width
sv: Bredd

en: Yes
sv: Ja
