Imp 4.0-cvs - en to bg translation catalogue (644 entries)

en:       To:
bg:       До:

en:     Date:
bg:     Дата:

en:     From:
bg:       От:

en:  - $nm new message
bg:  - $nm ново писмо

en:  - $nm new messages
bg:  - $nm нови писма

en:  Subject:
bg:     Тема:

en:  in
bg:  в

en:  where the %s contains <b>%s</b>
bg:  където %s съдържа <b>%s</b>

en: %d of %d Messages
bg: %d от %d писма

en: %d to %d of %d Messages
bg: %d до %d от %d писма

en: %s PGP Administration
bg: %s PGP Администриране

en: %s S/MIME Administration
bg: %s S/MIME Администриране

en: %s Standard
bg: %s Стандарт

en: %s already exists. Your %s folder was not renamed.
bg: %s вече съществува. Вашата папка %s не беше преименувана.

en: %s does not appear to be a valid mailbox.
bg: %s не е валидна пощенска кутия.

en: %s folder being renamed at the start of the month.
bg: Папка %s беше преименувана в началото на месеца.

en: %s messages were fetched...
bg: %s писма бяха изтеглени...

en: %s%s Guest Services</a>
bg: %s%s Услуги за гости</а>

en: %s: %s (%d&nbsp;of&nbsp;%d)
bg: %s: %s (%d&nbsp;от&nbsp;%d)

en: (Apply these changes and move to next screen.)
bg: (Приложи тези промени и продължи към следващия екран.)

en: (Discard all changes and return to the compose screen.)
bg: Откажи всички промени и се върни към екрана "Напиши"

en: (Return to the compose screen after applying all changes made thus far.  Changes on the current screen will NOT be applied.)
bg: (Върни се към екрана "Напиши" след като приложиш всички промени до тук.Промените в текущия екран НЯМА да бъдат приложени.)

en: * Add these by clicking OK *
bg: * Добави тези с "ОК" *

en: * Please select address(es) *
bg: * Моля изберете адрес(и) *

en: <i>View as %s</i>
bg: <i>Изглед като %s<i>

en: AND
bg: и

en: Account's name:
bg: Име на пощата:

en: Accounts
bg: Пощи

en: Action
bg: Действие

en: Add to Address book (%s)
bg: Добави към адресна книга (%s)

en: Added %s as an attachment.
bg: Добавен %s като прикрепен файл.

en: Address Book
bg: Адресен бележник

en: Address Books
bg: Адресни книги

en: All
bg: Всички

en: All messages in your "%s" folder older than %s days will be permanently deleted.
bg: Всички писма във Вашата "%s" папка по-стари от %s дни ще бъдат изтрити!

en: All old sent-mail folders more than %s months old will be deleted.
bg: Всички папки "Изпратени писма" по-стари от %s месеца ще бъдат изтрити!

en: Alternative parts for this section:
bg: Алтернативни части за тази секция:

en: An error occurred when deleting messages from server!
bg: Грешка при изтриване на писма от сървъра!

en: An error occurred when setting the messages seen from server!
bg: Грешка при преглеждане на писма от сървъра!

en: An unknown error occured adding the new entry.
bg: Неизвестна грешка при добавяне на нов запис.

en: Answered
bg: С отговор

en: Answered messages
bg: Писма с отговор

en: Apply Filters on
bg: Приложи филтрите

en: Apply filter rules upon logging on?
bg: Да се прилагат ли филтрите след вход?

en: Apply filter rules when mailbox is refreshed?
bg: Да се прилагат ли филтрите, когато се опреснява пощенската кутия?

en: April
bg: Април

en: Are you sure you want to delete this public key?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този публичен ключ?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete these messages?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тези писма (невъзвратимо)?

en: Are you sure you wish to empty your trash folder?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изпразните кошчето?

en: Arrival Time
bg: Време на пристигане

en: Ascending
bg: Нарастващи

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
bg: Да се иска ли потвърждение преди обслужващите операции?

en: Attach a copy of your PGP public key to your message?
bg: Да се добавя ли Вашият публичен PGP ключ към писмото Ви?

en: Attached File:
bg: Прикрепен файл:

en: Attachment
bg: Прикрепен файл

en: Attachments
bg: Прикрепени файлове

en: August
bg: Август

en: Available Address books:
bg: Налични адресни книги:

en: Back to %s
bg: Обратно в %s

en: Blacklist
bg: Черен списък

en: Body
bg: Тяло

en: Both
bg: Двата

en: Both Header Listing and Body of Message
bg: Тялото на писмото и headers

en: Can't connect to the Mail Server
bg: Грешка при свързване с мейл сървъра

en: Cannot move past the beginning
bg: Не може да се мине преди началото

en: Cannot move past the end
bg: Не може да се мине след края

en: Change
bg: Промени

en: Change All
bg: Промени всички

en: Change display options such as the color scheme, how many messages you see on each page and how messages are sorted.
bg: Смяна на дисплей опциите, като цветна схема, колко писма да се виждат във всяка страница и как да се сортират писмата.

en: Change mail server settings.
bg: Промяна на настройките за мейл сървър.

en: Change the name, address, and signature that people see when they read and reply to your email.
bg: Променете името, адреса и подписа, които получателите ще виждат, когато четат и отговарят на писмото Ви.

en: Check Folder(s) for New Mail
bg: Провери папката(ите) за нови писма

en: Choose Action:
bg: Избери действие:

en: Choose a mail server:
bg: Изберете мейл сървър:

en: Choose the address book to use when adding addresses.
bg: Изберете коя адресна книга да се използва при добавяне на адрес.

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
bg: Изберете реда на търсене на адресните книги, при откриването на адреси.

en: Click on one of your selected address books and then select all fields to search.
bg: Кликнете на една от избраните адресни книги и след това изберете всички полета за търсене.

en: Click to Save PGP Public Key in your Address book
bg: Кликнете, за да запишете Вашият публичен PGP ключ в адресната си книга.

en: Close this window
bg: Затвори прозореца

en: Closed Folder
bg: Затворена папка

en: Collapse All
bg: Събери всички

en: Collapse All Folders
bg: Събери всички папки

en: Collapse Folder
bg: Събери папка

en: Comment
bg: коментар

en: Compose
bg: Напиши

en: Compose Message (%s)
bg: Напиши писмо (%s)

en: Compose another message
bg: Напиши друго писмо

en: Compose messages in a separate window?
bg: Да се пишат ли писмата в отделен прозорец?

en: Compose messages with an HTML GUI (IE 5.5+ only)?
bg: Да се пишат ли писмата в HTML редактор (IE 5.5+ само)?

en: Connection to Server failed, check your Username/Password/Protocol
bg: Грешка при свързване със сървъра, проверете Вашите Име/Парола/Протокол

en: Connection to server failed
bg: Грешка при свързване със сървър.

en: Contact List
bg: Контакти

en: Control PGP support for %s.
bg: Контрол на PGP поддръжката за %s.

en: Control S/MIME support for %s.
bg: Контрол на S/MIME поддръжката за %s.

en: Control when new mail will be checked for, and whether or not to notify you when it arrives.
bg: Контролира кога да се проверява за нова поща и дали да бъдете уведомени, когато тя се получи.

en: Copy
bg: Копирай

en: Correct
bg: Коригирай

en: Corrected Text
bg: Коригиран текст

en: Could not delete messages from %s. The server said: %s
bg: Грешка при изтриването на писма от %s. Сървъра каза: %s

en: Could not execute maintenance operations.
bg: Грешка при изпълнение на "Операции по обслужването"

en: Could not extract the requested file from the MS-TNEF attachment.
bg: Грешка при извличането на прикачения файл от MS-TNEF.

en: Could not extract the requested file from the Zip archive.
bg: Грешка при извличането на файл от Zip архива.

en: Create Folder
bg: Създай папка

en: Create a new drafts folder
bg: Създай нова папка "Чернови"

en: Create a new sent mail folder
bg: Създай нова папка "Изпратени"

en: Create a new trash folder
bg: Създай нова папка "Кошче"

en: Create filtering rules to organize your incoming mail, sort it into folders, and delete spam.
bg: Създай правила за филтриране и организация на идващата поща, сортирането й в папките и изтриване на спам

en: Customize accounts for fetching mail from other POP3/IMAP accounts.
bg: Изтегляне на поща от други POP3/IMAP сървъри.

en: Customize how you send mail and where drafts are saved.
bg: Определи начина, по който изпращаш поща и къде са черновите.

en: Customize maintenance operations run upon login to %s.
bg: Настрой операциите за обслужване след вход в %s.

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
bg: Определи задачите за изпълнение след вход в %s.

en: Date
bg: Дата

en: December
bg: Декември

en: Default Identity
bg: Идентичност по подразбиране

en: Default sorting criteria:
bg: Критерии за сортиране по подразбиране:

en: Default sorting direction:
bg: Посока на сортиране по подразбиране:

en: Delete
bg: Изтрий

en: Delete %s Public Key
bg: Изтрий %s публичен ключ

en: Delete Folder(s)
bg: Изтрий папка(и)

en: Delete Message
bg: Изтрий писмо

en: Delete fetched messages from server
bg: Изтрий изтеглените писма от сървъра

en: Delete messages
bg: Изтрий писма

en: Delete old sent-mail folders at beginning of month?
bg: Да се изтриват ли старите папки "Изпратена поща" в началото на месеца?

en: Deleted
bg: Изтрити

en: Deleted messages
bg: Изтрити писма

en: Deleted the attachment %s.
bg: Изтрий прикрепеният файл %s.

en: Deleting and Moving Messages
bg: Изтриване и преместване на писма

en: Descending
bg: Намаляващи

en: Details
bg: Детайли

en: Dim signatures?
bg: Да се замъгляват ли подписите?

en: Display
bg: Покажи

en: Display Options
bg: Дисплей Опции

en: Display confirmation after sending a message?
bg: Да се показва ли потвърждение след изпращане на писмо?

en: Display in Body of Message
bg: Покажи в съдържанието на писмото

en: Display message when filters have been applied?
bg: Да се показва ли писмото, след като филтрите са били приложени?

en: Display pop-up notification of new mail?
bg: Да се показва ли pop-up уведомяване за нова поща?

en: Display the 'Empty Trash' link in the menubar?
bg: Да се показва ли "Изпразни кошчето" в меню лентата?

en: Disposition
bg: Разположение

en: Do Not Check Folder(s) for New Mail
bg: Не проверявай папка(и) за нова поща

en: Download
bg: Изтегли

en: Download %s
bg: Изтегли %s

en: Download Folder(s)
bg: Изтегли папка(и)

en: Draft
bg: Чернова

en: Drafts folder:
bg: Папка "Чернови":

en: E-mail Address
bg: E-Mail адрес

en: Edit your IMAP/POP3 accounts.
bg: Редакция на Вашите IMAP/POP3 пощи.

en: Edit your filter rules
bg: Редакция на правилата за филтриране

en: Edit your identities
bg: Редакция на идентичностите

en: Email Address
bg: Еmail адрес

en: Emptied all messages from %s.
bg: Заличени бяха всички писма от %s.

en: Empty Folder(s)
bg: Изпразни папка(и)

en: Empty Trash
bg: Изпразни кошчето

en: Empty Trash folder
bg: Изпразни кошчето

en: Enable PGP functionality?
bg: Да се разреши ли PGP функционалността?

en: Enable S/MIME functionality?
bg: Да се разреши ли S/MIME функционалността?

en: Encrypt Message
bg: Криптиране на писмо

en: End forwarded message
bg: Край на препратеното писмо

en: End message
bg: Край на писмото

en: End message from %s
bg: Край на писмото от %s

en: Enter Passphrase
bg: Въведете ключова фраза

en: Entry "%s" was successfully added to the address book
bg: Записа "%s" беше успешно добавен към адресната книга

en: Error
bg: Грешка

en: Every 15 minutes
bg: Всеки 15 минути

en: Every 30 seconds
bg: Всеки 30 секунди

en: Every 5 minutes
bg: Всеки 5 минути

en: Every half hour
bg: На всеки половин час

en: Every minute
bg: Всяка минута

en: Expand All
bg: Разтвори всички

en: Expand All Folders
bg: Разтвори всички папки

en: Expand Folder
bg: Разтвори папка

en: Expand Names
bg: Допиши имената

en: Expand names in the compose window automatically in the background?
bg: Да се дописват ли автоматично имената при писане на ново писмо?

en: Expand the entire folder tree by default in the folders view?
bg: Да се отваря ли цялото дърво в изглед "Папки" по подразбиране?

en: Expanding...
bg: Отваряне...

en: Expiration Date
bg: Дата на изтичане

en: Expunge error!
bg: Грешка при заличаване!

en: February
bg: Февруари

en: Fetch Mail
bg: Друга поща

en: Fetch Mail in a separate window?
bg: Да се изтегля ли пощата в отделен прозорец?

en: Field
bg: Поле

en: Filename
bg: Име на файл

en: Filter Activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
bg: Филтър активност: Писмото "%s" от "%s" беше изтрито.

en: Filter Activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
bg: Филтър Активност: Писмото "%s" от "%s" беше преместено в папка "%s".

en: Filter Activity: The message "%s" from "%s" has been moved to your Trash folder.
bg: Филтър Активност: Писмото "%s" от "%s" беше преместено в кошчето.

en: Filter Rules
bg: Правила за филтриране

en: Filter message content for profanity?
bg: Да се филтрира ли съдържанието на писмата за ругатни?

en: Filters
bg: Филтър

en: Find
bg: Търси

en: First Page
bg: Първа страница

en: Folder Navigator
bg: Навигатор на папките

en: Folder Prefix
bg: Папка префикс

en: Folders
bg: Папки

en: Forward
bg: Препрати

en: Forward:
bg: Препрати:

en: Forwarded message
bg: Препратено писмо

en: Forwarded message from %s
bg: Препратено писмо от %s

en: From
bg: От

en: From Address
bg: От адрес

en: From:
bg: От:

en: Fwd: %u Forwarded Messages
bg: Fwd: %u Препратено писмо

en: Get only new messages (IMAP only)
bg: Изтегли само новите писма (само за IMAP)

en: Guest Services
bg: Услуги за гости

en: Hash-Algorithm
bg: Hash-Алгоритъм

en: Headers
bg: Заглавни части

en: Help
bg: Помощ

en: Hide Deleted
bg: Скрий изтритите

en: Hide Unsubscribed
bg: Скрий неабонираните

en: High
bg: Бързо

en: High Priority
bg: Бърза поща

en: Highest
bg: Експресно

en: How do you want to display attachments?
bg: Как искате да се показват прикрепените файлове?

en: How to prefix quoted lines in a reply:
bg: Какъв да е префикса пред линиите в писмото отговор:

en: IMAP Auto
bg: IMAP Ауто

en: IMAP over SSL
bg: IMAP върху SSL

en: IMAP over SSL (self-signed)
bg: IMAP върху SSL (самоподписан)

en: IMAP, no TLS
bg: IMAP, без TLS

en: IMAP/POP3 Accounts
bg: IMAP/POP3 Пощи

en: IMP is not properly configured
bg: IMP не е конфигуриран коректно

en: Identities
bg: Идентичности

en: Identity
bg: Идентичност

en: Identity's name:
bg: Име на идентичността:

en: Ignore
bg: Игнорирай

en: Ignore All
bg: Игнорирай всички

en: Import PGP Key
bg: Импорт на PGP ключ

en: Import Personal Private PGP Key
bg: Импорт на личен частен PGP ключ

en: Import Personal Private S/MIME Key
bg: Импорт на личен частен S/MIME ключ

en: Import Personal Public PGP Key
bg: Импорт на персонален публичен PGP ключ

en: Import Personal Public S/MIME Key
bg: Импорт на персонален публичен S/MIME ключ

en: Import Public PGP Key
bg: Импорт на публичен PGP ключ

en: Import S/MIME Key
bg: Импорт на S/MIME ключ

en: Import mbox File
bg: Импорт на mbox файл

en: Important
bg: Важни

en: Important messages
bg: Важно писмо

en: Imported %d messages from %s.
bg: Импортирани бяха %d писма от %s.

en: Include a brief summary of the header in a reply?
bg: Да се включва ли кратко обобщение от headers в отговора?

en: Include original message in a reply?
bg: Да се включи ли и оригиналното писмо в отговора?

en: Information on %s Public Key
bg: Информация за %s публичен ключ

en: Information on Personal Private Key
bg: Информация за персоналния частен ключ

en: Information on Personal Public Key
bg: Информация за персоналния публичен ключ

en: Inline
bg: В реда

en: Insert Key Here
bg: Вмъкнете ключа тук

en: Invalid PGP Key.
bg: Невалиден PGP ключ.

en: Invalid Remote Mailbox
bg: Невалидна отдалечена (нелокална) пощeнска кутия

en: Invalid key
bg: Невалиден ключ

en: Invalid personal PGP private key.
bg: Невалиден персонален PGP частен ключ.

en: Invalid personal PGP public key.
bg: Невалиден персонален PGP публичен ключ.

en: January
bg: Януари

en: July
bg: Юли

en: June
bg: Юни

en: Key Creation
bg: Създаване на ключ

en: Key Fingerprint
bg: Ключов отпечатък

en: Key Length
bg: Дължина на ключа

en: Key Type
bg: Ключ тип

en: Key successfully sent to the public keyserver.
bg: Ключа беше изпратен успешно в публичния ключсървър.

en: Language
bg: Език

en: Last Page
bg: Последна страница

en: Last login: %s
bg: Последно влизане: %s

en: Last login: Never
bg: Последно влизане: Никога

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
bg: Да се показват ли всички контакти, когато се зарежда екрана с контакти? (ако е забранено, ще виждате само контактите които сте търсили)

en: List-Id
bg: Списък-Id

en: Listing in the Header
bg: Списък в заглавието

en: Local Mailbox:
bg: Локална поща:

en: Log in to %s
bg: Вход в %s

en: Login Tasks
bg: Задачи при вход

en: Login failed for some reason. Most likely your username or password was entered incorrectly.
bg: Регистрирането се провали поради неизвестна причина. Вероятно грешно въведено потребителско име или парола.

en: Logout
bg: Изход

en: Low
bg: Обикновенно

en: Low Priority
bg: Слаб приоритет

en: Lowest
bg: Без приоритет

en: Mail
bg: Поща

en: Mail Filters
bg: Поща Филтри

en: Mail Management
bg: Поща Управление

en: Mailbox
bg: Пощенска кутия

en: Maintenance Operations
bg: Операции по обслужването

en: March
bg: Март

en: Mark as:
bg: Маркирай като:

en: Mark different levels of quoting with different colors?
bg: Да се маркират ли различните нива на отговори с различни цветове?

en: Mark messages as seen (IMAP only)
bg: Маркирай писмата като прегледани (само за IMAP)

en: May
bg: Май

en: Message
bg: Писмо

en: Message Composition
bg: Написване на писмо

en: Message Composition Options
bg: Опции при написване на писмо

en: Message Date
bg: Дата на писмото

en: Message Search
bg: Търсене на писмо

en: Message Size
bg: Размер на писмото

en: Message Source
bg: сорс код на писмото

en: Message Viewing
bg: Преглед на писмо

en: Message bounced successfully.
bg: Писмото беше отхвърлено успешно.

en: Message fields
bg: Полета на писмото

en: Message flags
bg: Флагове на писмото

en: Message folders
bg: Папки за писма

en: Message from %s
bg: Писмо от %s

en: Message sent successfully, but not saved to %s
bg: Писмото беше изпратено успешно, но не беше записано в %s

en: Message sent successfully.
bg: Писмото беше изпратено успешно.

en: Messages per page in the mailbox view.
bg: Писма в страница за пощенската кутия.

en: Messages to
bg: писмата в

en: Mime Type
bg: Mime тип

en: Move
bg: Премести

en: Move Message to
bg: Премести писмо в

en: Move messages to the <b>%s</b> folder
bg: Премести писмата в <b>%s</b> папка

en: Name
bg: Име

en: Name and/or email can not be empty
bg: Име и/или email не могат да са празни

en: Never
bg: Никога

en: New
bg: Нови

en: New Folder
bg: Нова папка

en: New Mail
bg: Нова поща

en: New messages
bg: Нови писма

en: Next Message
bg: Следващо писмо

en: Next Page
bg: Следваща страница

en: No
bg: Не

en: No Encryption
bg: Без криптиране

en: No Keys in Keyring
bg: Няма ключове в списъка

en: No PGP public key imported.
bg: Няма импортиран PGP публичен ключ.

en: No attachments found.
bg: Няма намерени прикрепени файлове.

en: No folder selected
bg: Няма избрана папка

en: No folders were specified
bg: Не бяха избрани папки

en: No message body text
bg: Няма текст в тялото на писмото

en: No messages matched your search.
bg: Няма писма отговарящи на търсенето.

en: No messages to fetch...
bg: Няма писма за изтегляне...

en: No personal PGP private key imported.
bg: Не беше импортиран персонален PGP частен ключ.

en: No personal PGP public key imported.
bg: Не беше импортиран персонален PGP публичен ключ.

en: No personal S/MIME private key imported.
bg: Не беше импортиран персонален S/MIME частен ключ.

en: No personal S/MIME public key imported.
bg: Не беше импортиран персонален S/MIME публичен ключ.

en: No rule selected
bg: Не бяха избрани правила

en: No spelling errors
bg: Няма правописни грешки

en: No suggestions
bg: Няма предложения

en: No text specified
bg: Няма зададен текст

en: None
bg: Няма

en: Normal
bg: Нормално

en: Not Deleted
bg: Неизтрити

en: Not Draft
bg: Не-чернови

en: Not Important
bg: Маловажни

en: Not Personal
bg: Не-лични

en: Not a valid public key.
bg: Невалиден публичен ключ.

en: Not deleted messages
bg: Неизтрити писма

en: Not important messages
bg: Маловажни писма

en: November
bg: Ноември

en: Number of old sent-mail folders to keep if deleting monthly.
bg: Брой на старите папки "Изпратена поща" за съхранение, ако се трият месечно.

en: October
bg: Октомври

en: Old messages
bg: Стари писма

en: Old sent-mail folders being purged.
bg: Стари папки "Изпратена поща", който се заличават.

en: Open Folder
bg: Отвори папка

en: Options
bg: Опции

en: Other Header:
bg: Друга заглавна част:

en: Other Options
bg: Други Опции

en: PGP Digital Signature
bg: PGP цифров подпис

en: PGP Encrypted Data
bg: PGP криптирани данни

en: PGP Error: %s
bg: PGP грешка: %s

en: PGP Error: For message encryption, there can only be one recipient.
bg: PGP Грешка: При криптирано писмо може да има само един получател.

en: PGP Error: Need passphrase for personal private key.
bg: PGP Грешка: Необходима е ключова фраза за частен ключ.

en: PGP NOT Active
bg: PGP НЕ Е активен

en: PGP Options
bg: PGP Опции

en: PGP Passphrase Input
bg: Въведете PGP ключова фраза

en: PGP Personal Keypair support requires a secure web connection.
bg: PGP персонална ключова двойка изисква криптирана web връзка.

en: PGP Public Key
bg: PGP Публичен ключ

en: PGP Public Key for "%s (%s)" was successfully added.
bg: PGP публичен ключ за "%s (%s)" беше успешно добавен.

en: PGP Public Key for "%s" was successfully deleted.
bg: PGP публичен ключ за "%s" беше успешно изтрит.

en: PGP Public Keyring
bg: PGP публичен списък

en: PGP Public/Private Keypair successfully added.
bg: PGP двойка публичен/частен ключ беше успешно добавена.

en: PGP Sign Message
bg: Подпиши с PGP

en: PGP Sign/Encrypt Message
bg: Подпиши/криптирай писмо с PGP

en: PGP Signed/Encrypted Data
bg: PGP подписани и криптирани данни

en: PGP support is disabled on this system.
bg: Системата е с изключена PGP поддръжка.

en: PGP support is not currently active so the digital signature is unable to be verified.
bg: PGP поддръжката не е активна и цифровият подпис не може да бъде проверен.

en: PGP support is not currently active so the message is unable to be decrypted.
bg: PGP поддръжката не е активна и писмото не може да бъде декриптирано.

en: POP3 Auto
bg: POP3 Ауто

en: POP3 over SSL (self-signed)
bg: POP3 върху SSL (самоподписан)

en: POP3, no TLS
bg: POP3, без TLS

en: Page %d of %d
bg: страница %d от %d

en: Part(s)
bg: Част(и)

en: Passphrase
bg: Ключова фраза

en: Passphrase (Again)
bg: Ключова фраза (отново)

en: Passphrase successfully unloaded.
bg: Ключовата фраза беше успешно премахната.

en: Passphrase:
bg: Ключова фраза:

en: Passphrases can not be empty
bg: Ключовата фраза не може да е празна

en: Passphrases do not match
bg: Ключовата фраза не съвпада

en: Password
bg: Парола

en: Password:
bg: Парола:

en: Perform maintenance operations on login?
bg: Да се извършват ли обслужващите операции при Вход?

en: Personal
bg: Персонални

en: Personal Information
bg: Персонална информация

en: Personal PGP keypair generated successfully.
bg: Персонална PGP ключова двойка беше успешно генерирана.

en: Personal PGP keys deleted successfully.
bg: Персонални PGP ключове бяха успешно изтрити.

en: Personal S/MIME keys deleted successfully.
bg: Персонални S/MIME ключове бяха успешно изтрити.

en: Place your signature before replies and forwards?
bg: Да се слага ли вашият подпис преди отговор и препращане?

en: Please enter the passphrase for your PGP private key. You will only need to enter this passphrase once per %s session.
bg: Моля, въведете ключова фраза за Вашият PGP частен ключ. Необходимо е да въведете тази фраза веднъж за %s сесия.

en: Please enter the passphrase for your S/MIME private key. You will only need to enter this passphrase once per %s session.
bg: Моля, въведете ключова фраза за Вашият S/MIME частен ключ. Необходимо е да въведете тази фраза веднъж за %s сесия.

en: Please fill in the text and choose a field and an action
bg: Моля, въведете текста и изберете поле и действие

en: Please resolve ambiguous or invalid addresses.
bg: Моля, коригирайте невалидните или безсмислени адреси.

en: Please select or edit right next:
bg: Моля, изберете или редактирайте:

en: Precede your signature with dashes ('-- ')
bg: Предхождайте подписа си с тирета ('-- ')

en: Preferences successfully updated.
bg: Настройките бяха обновени успешно.

en: Previous Message
bg: Предишно писмо

en: Previous Page
bg: Предишна страница

en: Print
bg: Отпечатай

en: Priority
bg: Приоритет

en: Private Key
bg: Частен ключ

en: Problem with filter rule %d: folder does not exist: %s
bg: Проблем с филтър %d: не съществува папка: %s

en: Protocol:
bg: Протокол:

en: Public Key
bg: Публичен ключ

en: Public PGP keyserver support has been disabled.
bg: Поддръжката за PGP ключов сървър беше забранена.

en: Purge Deleted
bg: Заличи изтритите

en: Purge Trash how often:
bg: Колко често да се изпразва кошчето:

en: Purge messages in Trash folder older than this amount of days.
bg: Изчисти писмата от кошчето, които са по-стари от толкова дни.

en: Purge old message in the Trash folder?
bg: Да се заличават ли старите писма в кошчето?

en: Purging %d message(s) from Trash folder.
bg: Заличаване на %d писмо(а) от кошчето

en: Quota status: %.2fMB / %.2fMB  (%.2f%%)
bg: Квота статус: %.2fMB / %.2fMB  (%.2f%%)

en: Quota status: NO LIMIT
bg: Квота статус: БЕЗ ЛИМИТ

en: Quoting
bg: Отговор

en: Received after
bg: Получено след

en: Received before
bg: Получено преди

en: Received on
bg: Получено на

en: Redirect
bg: Пренасочи

en: Redirect this message
bg: Пренасочи това писмо

en: Redirecting failed.
bg: Пренасочването се провали

en: Refresh
bg: Опресни

en: Refresh Folder Views:
bg: Опреснявай изгледите на папките

en: Reload View
bg: Презареди изгледа

en: Remember the last view
bg: Запомни последния изглед

en: Remote Mailbox:
bg: Пощенска кутия:

en: Remove Selected
bg: Премести избраното

en: Rename Folder(s)
bg: Преименувай папка(и)

en: Rename sent-mail folder at beginning of month?
bg: Да се преименува ли "Изпратена поща" папка в началото на месеца?

en: Renaming "%s" to "%s" failed. This is what the server said
bg: Преименуването на "%s" в "%s" се провали. Ето какво каза сървъра

en: Replace with:
bg: Замени с:

en: Reply
bg: Отговор

en: Reply to All
bg: Отговор до всички

en: Reply to All:
bg: Отговор до всички:

en: Reply to List
bg: Отговор до списъка

en: Reply to List:
bg: Отговор до списъка:

en: Reply-To
bg: Отговор-До

en: Reply-To:
bg: Отговор-До:

en: Reply:
bg: Отговор:

en: Report as Spam
bg: Рапорт за Спам

en: Request a Return Receipt
bg: Изискай потвърждение за получаване

en: Resume
bg: Поднови

en: Return to the mailbox listing after deleting, moving, or copying a message?
bg: Върни се към пощенската кутия след изтриване, местене или копиране на писмо.

en: Rule Definition
bg: Дефиниране на правило

en: S/MIME NOT Active
bg: S/MIME НЕ Е активен

en: S/MIME Options
bg: S/MIME Опции

en: S/MIME Passphrase Input
bg: Въведете S/MIME ключова фраза

en: S/MIME Personal Keypair support requires a secure web connection.
bg: S/MIME поддръжката за персонална ключова двойка изисква криптирана web връзка.

en: S/MIME Public/Private Keypair successfully added.
bg: S/MIME двойка публичен/частен ключ беше успешно добавена.

en: S/MIME support is disabled on this system.
bg: Системата е с изключена S/MIME поддръжка.

en: S/MIME support is not currently active so the message is unable to be decrypted.
bg: S/MIME поддръжката не е активна и писмото не може да бъде декриптирано.

en: Save a copy in
bg: Запиши копие в

en: Save as
bg: Запиши като

en: Save sent mail
bg: Записвай изпратената поща в

en: Saving the draft failed. This is what the server said: %s
bg: Записа на черновата се провали. Ето какво каза сървъра: %s

en: Search
bg: Търси

en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

en: Seen
bg: Прегледани

en: Select
bg: Избери

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
bg: Изберете адресна книга за добавяне и търсене на адреси.

en: Select all
bg: Избери всички

en: Select an account
bg: Изберете поща

en: Select an identity
bg: Избери идентичност

en: Select charset:
bg: Избери символен набор:

en: Select none
bg: Не избирай нищо

en: Select your color scheme.
bg: Изберете вашата схема за цветовете.

en: Select your preferred language:
bg: Изберете предпочитаният от Вас език:

en: Selected Address books:
bg: Избрана адресна книга:

en: Send Key to Public Keyserver
bg: Изпрати ключ в публичния ключсървър

en: Sent mail folder:
bg: Папка "Изпратена поща":

en: September
bg: Септември

en: Server
bg: Сървър

en: Server Information
bg: Информация за Сървъра

en: Server:
bg: Сървър:

en: Set preferences for filtering messages for unwanted content.
bg: Настрой филтрите за нежелано съдържание.

en: Set preferences for what happens when you move and delete messages.
bg: Настрой какво да се случва, когато преместиш или изтриеш писмо.

en: Set the X-Priority header when composing messages?
bg: Да се задава ли X-Priority заглавна част при писане на писмо?

en: Set the current time zone.
bg: Настрой часовата зона.

en: Set the language that menu items, explanations, and help are in.
bg: Изберете езика, на които се показват менюта, обяснения и помощ.

en: Should the body of text/plain messages be scanned for PGP data?
bg: Трябва ли да се проверява съдържанието на обикновени текстови писма за PGP данни?

en: Should the compose window be closed after saving a draft?
bg: Трябва ли прозореца "Напиши" да се затвори след запис на черновата.

en: Should your PGP public key to be attached to your messages by default?
bg: Да бъде ли прикрепян Вашият публичен PGP ключ към писмата Ви, по подразбиране?

en: Show All Headers
bg: Покажи всички заглавни части

en: Show Deleted
bg: Покажи изтритите

en: Show Limited Headers
bg: Покажи само избрани заглавни части!

en: Show Mailing List Information
bg: Покажи информация за Mailing List

en: Show Unsubscribed
bg: Покажи неабонираните

en: Show last login time when logging in?
bg: Да се показва ли времето на последното влизане?

en: Show legend in the mailbox view?
bg: Да се показва ли легенда в пощенската кутия?

en: Show the Fetch Mail icon on the menubar?
bg: Да се показва ли "Други пощи" икона в меню лентата?

en: Size
bg: Размер

en: Some of IMP's configuration files are missing:
bg: Някой от конфигурационните файлове на IMP липсват:

en: Sort Direction
bg: Сортиране

en: Sort by Arrival
bg: Сортирай по получаване

en: Sort by Date
bg: Сортирай по дата

en: Sort by From Address
bg: Сортирай по "От" адрес

en: Sort by Message Size
bg: Сортирай по размер на писмото

en: Sort by Subject
bg: Сортирай по тема

en: Sort by Thread
bg: Сортирай по нишки

en: Spam Report from
bg: Спам Рапорт от

en: Special Characters
bg: Специални символи

en: Spell Check
bg: Правопис

en: Spell Checker
bg: Проверка на правописа

en: Spell check complete
bg: Правописа беше проверен

en: Spelling errors per screen when spell checking.
bg: Правописни грешки в страница при проверка за правопис.

en: Status
bg: Статус

en: Subject
bg: Тема

en: Subject Field
bg: Тема на писмото

en: Subject:
bg:    Тема:

en: Subscribe to Folder(s)
bg: Абониране за папка(и)

en: Success
bg: Успех

en: Suggestions
bg: Предположения

en: Terms of Service file not specified in conf.php
bg: Файл за "Условия на услугата" не е зададен в conf.php

en: Text
bg: Текст

en: The account "%s" has been deleted.
bg: Пощата "%s" беше премахната.

en: The account "%s" has been saved.
bg: Пощата "%s" беше записана.

en: The address %s has been added to your blacklist.
bg: Адреса '%s' беше добавен към Вашият "черен списък".

en: The current folder(s) "%s" will be renamed to "%s".
bg: Текущата папка(и) "%s" ще бъде преименувана на "%s".

en: The folder "%s" already exists
bg: Папката "%s" вече съществува

en: The folder "%s" contains illegal characters in its name. It may cause problems. Please see your system administrator.
bg: Името на папката "%s" съдържа некоректни символи. Това може да доведе до проблеми. Моля консултирайте се със Системния Администратор.

en: The folder "%s" was created but you were not subscribed to it.
bg: Папката "%s" беше създадена, но Вие не сте абонирани за нея.

en: The folder "%s" was deleted but you were not unsubscribed from it.
bg: Папката "%s" беше изтрита, но Вие все още сте aабонирани за нея.

en: The folder "%s" was not created. This is what the server said
bg: Папката "%s" не беше създадена. Ето каква е причината според сървъра

en: The folder "%s" was successfully created.
bg: Папката "%s" беше създадена успешно.

en: The folder "%s" was successfully deleted.
bg: Папката "%s" беше изтрита успешно.

en: The folder "%s" was successfully renamed to "%s".
bg: Папката "%s" беше успешно преименувана на "%s".

en: The folder '%s' was not deleted. This is what the server said
bg: Папката '%s' не беше изтрита. Ето какво каза сървъра

en: The identity "%s" has been deleted.
bg: Идентичността "%s" беше изтрита.

en: The identity "%s" has been saved.
bg: Идентичността "%s" беше записана.

en: The mailbox %s is already empty.
bg: Пощенската кутия %s е вече отворена.

en: The message has been verified.
bg: Писмото беше проверено.

en: The requested file does not exist in the MS-TNEF attachment.
bg: Изискания прикрепен файл не е открит в MS-TNEF.

en: The requested file does not exist in the Zip attachment.
bg: Изискания файл не съществува в Zip прикрепения файл.

en: There are no alternative parts that can be displayed inline.
bg: Няма алтернативни двойки, които да бъдат показани в линията.

en: There are no messages in this mailbox.
bg: Няма писма в тази пощенска кутия.

en: There was a problem expunging %s. This is what the server said
bg: Имаше проблем при заличаването на %s. Ето каква е причината

en: There was a problem expunging the mailbox. The server said: %s
bg: Грешка при заличаване на пощенска кутия. Ето какво каза сървъра: %s

en: There was a problem expunging the mailbox. This is what the server said
bg: Имаше проблем при заличаването на пощенската кутия. Причината е

en: There was a problem with the file upload.
bg: Грешка при изпращането на файла.

en: There was a problem with the file upload. The file may have been larger than the maximum allowed size (%d MB).
bg: Имаше проблем при изпращането на файла. Възможно е файла да е по-голям от максимално допустимия размер (%d MB).

en: There was a problem with the file upload. The file may have been larger than the maximum allowed size.
bg: Грешка при изпращането на файла. Възможно е файлът да е по-голям от максимално допустимият размер.

en: There was a problem with the file upload: No attachment was uploaded.
bg: Грешка при изпращането на файла: Не беше прикрепен файл.

en: There was a problem with the file upload: The attachment was larger than the maximum allowed size (%d MB).
bg: Имаше проблем при изпращането на файла: Файла е по-голям от максимално допустимия размер (%d MB).

en: There was a problem with the file upload: The attachment was only partially uploaded.
bg: Грешка при изпращането на файла: Само част от файла беше изпратена

en: There was an error copying messages from "%s" to "%s". This is what the server said
bg: Грешка при копирането на писма от "%s" в "%s". Ето какво каза сървъра

en: There was an error deleting messages from the folder "%s". This is what the server said
bg: Грешка при изтриването на писмата от папка "%s". Според сървъра причината за това е

en: There was an error deleting messages in the folder "%s". This is what the server said
bg: Грешка при изтриване на писма в папка "%s". Причината според сървъра е

en: There was an error deleting messages. This is what the server said: %s
bg: Грешка при изтриване на писма. Ето какво каза сървъра: %s

en: There was an error displaying this message part
bg: Грешка при показване на тази част от писмото

en: There was an error flagging messages in the folder "%s". This is what the server said
bg: Грешка при установяване на флагове в папка "%s". Причината според сървъра е

en: There was an error importing %s.
bg: Грешка при импортиране на данните: %s.

en: There was an error moving messages from "%s" to "%s". This is what the server said
bg: Грешка при преместване на "%s" в "%s". Ето какво каза сървъра.

en: There was an error moving messages to the trash. This is what the server said
bg: Грешка при преместването на писма в кошчето. Сървъра смята, че причината е

en: There was an error saving this message as a draft.
bg: Грешка при записа на това писмо като чернова.

en: There was an error sending your message: %s
bg: Грешка при изпращането на писмото: %s

en: There was an error viewing the requested message.
bg: Грешка при прегледа на поисканото писмо.

en: This PGP Public Key was attached to the message.
bg: Този PGP публичен ключ беше прикрепен към писмото.

en: This file controls local MIME drivers for IMP, specifically what kinds of attachments are viewable and/or downloadable.
bg: Този файл контролира локалните MIME драйвери на IMP, по-специално, какви прикрепени файлове могат да се преглеждат и/или изтеглят.

en: This file controls the default preferences for IMP, and also controls which preferences users can alter.
bg: Този файл контролира настройките по подразбиране на IMP, а също и кои настройки потребителите могат да променят.

en: This file controls the default settings for IMP, and also defines the list of available servers if you are using the server list.
bg: Този файл контролира настройките по подразбиране на IMP, а също дефинира списъка със сървъри, ако използвате такъв.

en: This file controls the stylesheet that is used to set colors and fonts in addition to or overriding Horde defaults.
bg: Този файл контролира стиловете, който се използват за цветовете и шрифтовете в допълнение към подразбиращите стилове на Horde.

en: This is the main IMP configuration file. It contains paths and options for the IMP scripts.
bg: Това е главния файл за конфигуриране на IMP. Той съдържа пътищата и опциите за IMP скриптовете.

en: This message does not appear to be in the correct PGP format (according to RFC 2015).
bg: Това писмо не е в коректен PGP формат (съобразно RFC 2015).

en: This message does not appear to be in the correct S/MIME format (according to RFC 2633).
bg: Това писмо не е в коректен S/MIME формат (съобразно RFC 2015).

en: This message has been digitally signed via PGP.
bg: Това писмо беше цифрово подписано чрез PGP.

en: This message has been digitally signed via S/MIME.
bg: Това писмо беше цифрово подписано чрез S/MIME.

en: This message has been encrypted with PGP.
bg: Това писмо беше криптирано с PGP.

en: This message has been reported as spam to your system administrator.
bg: Това писмо беше изпратено като Спам до Системния Администратор.

en: This message has been reported as spam.
bg: Това писмо беше регистрирано като спам.

en: This message to
bg: Това писмо в

en: This message was written in a character set other than your own. If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
bg: Това писмо е написано със символи различни от вашите. Ако не е показано коректно, %s за да го отворите в нов прозорец.

en: Thread
bg: Смислови нишки

en: Thread View
bg: Изглед по смислови нишки

en: Time Zone
bg: Часова зона

en: To
bg: До

en: To:
bg: До:

en: Total Size: %s KB
bg: Общ размер: %s KB

en: Trash folder:
bg: Папка "Кошче":

en: Unable to retrieve quota
bg: Грешка при проверката за квота

en: Unanswered
bg: Без отговор

en: Unanswered messages
bg: Писма без отговор

en: Undelete
bg: Възстанови

en: Undisclosed Recipients
bg: Неизвестни Получатели

en: Unknown Protocol Specified
bg: Зададеният протокол е неизвестен

en: Unload Passphrase
bg: Премахване на ключова фраза

en: Unnamed
bg: Безименни

en: Unread
bg: Непрочетени

en: Unseen
bg: Непрегледани

en: Unseen Messages
bg: Непрегледани писма

en: Unsubscribe from Folder(s)
bg: Отпиши от папка(и)

en: Upload
bg: Изпрати

en: Use Ctrl/Option+Click to select multiple fields
bg: Използвай Ctrl/Option+Click за да избереш множество полета

en: Use Default Value
bg: Използвай подразбиращата се стойност

en: Use IMAP folder subscriptions?
bg: Да се използват ли IMAP абонаменти за папки?

en: User Options
bg: Потребителски опции

en: Username
bg: Име

en: Username:
bg: Име:

en: View
bg: Виж

en: View %s
bg: Изглед %s

en: View %s Public Key
bg: Виж %s публичен ключ

en: View Personal Private Key
bg: Виж персонален частен ключ

en: View Personal Public Key
bg: Виж персонален публичен ключ

en: View messages in
bg: Покажи писма в

en: View or mailbox to display after login:
bg: Изглед или пощенска кутия да бъде на екрана след вход:

en: Welcome to %s
bg: Добре Дошли в %s

en: When deleting messages, move them to your Trash folder instead of marking them as deleted?
bg: При изтриване на писма, да се преместват ли в кошчето вместо да се маркират като изтрити.

en: Wrap text at this many characters.
bg: Преподреди текста на толкова символа.

en: Yes
bg: Да

en: You didn't specify a Mail Server
bg: Не въведохте валиден пощенски сървър

en: You didn't specify the password
bg: Не въведохте парола

en: You didn't specify the username
bg: Не въведохте потребителско име

en: You have been logged out.<br />Thank you for using the system.
bg: Вие излязохте.<br />Благодарим Ви, че използвахте системата.

en: You must enter the passphrase for your PGP private key to view this message
bg: Трябва да въведете ключовата фраза на Вашия PGP частен ключ за да видите това писмо

en: You must enter the passphrase for your S/MIME private key to view this message
bg: Трябва да въведете ключовата фраза на Вашия S/MIME частен ключ за да видите това писмо

en: You must have at least one recipient.
bg: Трябва да имате поне един получател.

en: You must select an account to be deleted.
bg: Трябва да изберете поща, която да бъде изтрита.

en: You must select an identity to be deleted.
bg: Трябва да изберете коя идентичност да бъде изтрита, предварително.

en: You were not subscribed to "%s". Here is what the server said
bg: Не бяхте абониран за "%s". Ето каква е причината

en: You were not unsubscribed from "%s". Here is what the server said
bg: Не бяхте отписан от "%s". Ето каква е причината според сървъра

en: You were successfully subscribed to "%s"
bg: Бяхте абониран успешно за "%s"

en: You were successfully unsubscribed from "%s"
bg: Бяхте отписан успешно от "%s"

en: Your %s session has expired. Please login again.
bg: Времето за вашата %s сесия изтече. Моля регистрирайте се отново.

en: Your From: address:
bg: Вашият От: адрес:

en: Your Information
bg: Информация за Вас

en: Your Name
bg: Вашето име

en: Your PGP Public/Private Keys
bg: Вашите PGP публичен/частен ключове

en: Your Private Key
bg: Вашият частен ключ

en: Your Public Key
bg: Вашият публичен ключ

en: Your Reply-to: address: <i>(optional)</i>
bg: Вашият Отговора-на: адрес: <i>(optional)</i>

en: Your S/MIME Public/Private Keys
bg: Вашите S/MIME публичен/частен ключове

en: Your accounts:
bg: Вашите пощи:

en: Your browser does not support inline display of this image type
bg: Вашият browser не подържа редово показване на този тип файл

en: Your current time zone:
bg: Вашата часова зона:

en: Your default identity:
bg: Вашата идентичност по подразбиране:

en: Your full name:
bg: Пълното Ви име:

en: Your identities:
bg: Вашите идентичности:

en: Your signature:
bg: Вашият подпис:

en: [No Subject]
bg: [Няма Тема]

en: add source
bg: добави сорс

en: click here
bg: кликнете тук

en: from
bg: от

en: header
bg: заглавна част

en: move down
bg: на долу

en: move up
bg: на горе

en: none
bg: няма

en: or
bg: или

en: remove source
bg: премахни сорса

en: select folder
bg: избери папка

en: spelling error
bg: правописна грешка

en: spelling errors
bg: правописни грешки
