IMP 4.1.4 - en to cs translation catalogue (1197 entries)

en:  and
cs:  a

en: "%s" is not a valid email address.
cs: "%s" není platná e-mailová adresa.

en: "%s" mailbox no longer polled for new mail.
cs: Složka "%s" již není využívána pro zjištění nových zpráv.

en: "%s" mailbox now polled for new mail.
cs: Složka "%s" je používaná pro zjištění nových zpráv.

en: %.0f %s
cs: %.0f z %s

en: %.0f%% of %.0f %s
cs: %.0f%% z %.0f %s

en: %d Attachment | %d Attachments
cs[0]: %d Příloha
cs[1]: %d Přílohy
cs[2]: %d Příloh

en: %d Attachments
cs: %d Příloha

en: %d Messages
cs: %d zpráv

en: %d message was purged from "%s". | %d messages were purged from "%s".
cs[0]: %d zprávy byla odstraněna z "%s".
cs[1]: %d zpráv byly odstraněny z "%s".
cs[2]: %d zpráv bylo odstraněno z "%s".

en: %d messages
cs: %d zpráv

en: %d messages have been deleted.
cs: %d zpráv bylo vymazáno.

en: %d messages have been reported as innocent.
cs: %d zpráv bylo nahlášeno jako ok.

en: %d messages have been reported as spam.
cs: %d zpráv bylo nahlášeno jako nechtěné zprávy (spam).

en: %d minute
cs: %d minuta

en: %d minutes
cs: %d minut

en: %d more unseen message... | %d more unseen messages...
cs[0]: %d nepřečtená zpráva...
cs[1]: %d nepřečtené zprávy...
cs[2]: %d nepřečtených zpráv...

en: %d new | %d new
cs[0]: %d nová
cs[1]: %d nové
cs[2]: %d nových

en: %d of %d
cs: %d z %d

en: %d recipients
cs: %d příjemců

en: %d second
cs: %d sekunda

en: %d seconds
cs: %d sekund

en: %d total
cs: %d celkem

en: %d unseen
cs: %d nepřečtených

en: %s (Header) for "%s"
cs: %s (v hlavičce) výraz "'%s"

en: %s KB
cs: %s kB

en: %s for '%s'
cs: %s pro '%s'

en: %s has cancelled "%s".
cs: %s zrušil(a) "%s".

en: %s has cancelled an instance of the recurring "%s".
cs: %s zrušil(a) instanci vracejícího se "%s".

en: %s has replied to a free/busy request.
cs: %s odpověděl(a) na žádost o volném čase.

en: %s has replied to the invitation to "%s".
cs: %s odpověděl(a) na pozvánku k "%s".

en: %s has sent you free/busy information.
cs: %s zaslal(a) informaci o volném čase.

en: %s is: %s.
cs: %s je: %s.

en: %s report from %s
cs: %s report od %s

en: %s requests your free/busy information.
cs: %s žádá o informaci o volném čase.

en: %s requests your presence at "%s".
cs: %s žádá o Vaši účast na "%s".

en: %s selected.
cs: %s vybrány.

en: %s was successfully added to "%s".
cs: %s byl(a) úspěšně přidán(a) do "%s".

en: %s was successfully added to your address book.
cs: Položka %s byla úspěšně přidána do kontaktů.

en: %s wishes to amend "%s".
cs: %s si přeje pozměnit "%s".

en: %s wishes to make you aware of "%s".
cs: %s si Vás přeje upozornit na "%s".

en: %s wishes to receive the latest information about "%s".
cs: %s si přeje obdržet aktuální informace o "%s".

en: %u Forwarded Messages
cs: %u Přeposílaných zpráv

en: %u of %u messages in %s unread.
cs: %u z %u zpráv v %s nepřečtených.

en: (%d of %d)
cs: (%d z %d)

en: (Message %d of %d)
cs: (Zpráva %d z %d)

en: 1 message
cs: 1 zpráva

en: 100 characters
cs: 100 znaků

en: 1000 characters
cs: 1000 znaků

en: 250 characters
cs: 250 znaků

en: 500 characters
cs: 500 znaků

en: A PGP Public Key is attached to the message.
cs: Veřejný PGP klíč byl přiložen ke zprávě.

en: A message you have sent has resulted in a return notification from the recipient.
cs: Vámi zaslaná zpráva byla potvrzena příjemcem.

en: ACL for "%s" successfully created for the mailbox "%s".
cs: ACL pro "%s" úspěšně vytvořeno pro složku "%s".

en: ACL rights for "%s" updated for the mailbox "%s".
cs: ACL práva pro "%s" aktualizována pro složku "%s".

en: Accept and add to my calendar
cs: Přijmout požadavek a přidat jej do kalendáře

en: Accept and update in my calendar
cs: Přijmout a přidat do kalendáře

en: Accept request
cs: Přijmout požadavek

en: Accepted
cs: Přijato

en: Accesskey Ctrl-Enter
cs: Klávesová zkratka Ctrl-Enter

en: Accesskey Esc
cs: Klávesová zkratka Esc

en: Account "%s" added.
cs: Účet "%s" byl přidán.

en: Account "%s" deleted.
cs: Účet "%s" byl smazán.

en: Action
cs: Úkon

en: Actions
cs: Úkony

en: Add %s to my Address Book
cs: Přidat %s do mých kontaktů

en: Add Account
cs: Přidat účet

en: Add Attachment
cs: Přidat přílohu

en: Add Bcc
cs: Přidat Bcc (skrytou kopii)

en: Add Cc
cs: Přidat kopii:

en: Add OR clause
cs: Přidat klauzuli NEBO

en: Add a "Printed By" header to the top of printed messages?
cs: Přidat hlavičku "Vytiskl" na začátek vytištěné zprávy?

en: Add search criteria
cs: Přidat vyhledávací kritéria

en: Add search mailbox:
cs: Přidat složku:

en: Add these by clicking OK
cs: Přidat tyto kliknutím na OK

en: Add this to my calendar
cs: Přidat tuto položku do kalendáře

en: Add this to my tasklist
cs: Přidat toto do mých úkolů

en: Add to Address Book
cs: Přidat do adresáře

en: Add to my calendar
cs: Přidat do kalendáře

en: Added "%s" as an attachment.
cs: Přidáno "%s" jako příloha.

en: Added flag "%s".
cs: Přidán štítek "%s".

en: Additional headers to display when viewing: <em>(enter each header on a new line)</em>
cs: Zobrazit další hlavičky při prohlížení: <em>(vložit každou hlavičku na nový řádek)</em>

en: Address Book
cs: Kontakty

en: Address Books
cs: Kontakty

en: Addresses to BCC all messages: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
cs: Emailové adresy, na které se budou zasílány skryté kopie (BCC) všech zpráv: <em>(nepovinné, vložte každou hlavičku na nový řádek)</em>

en: Addresses to explicitly tie to this identity: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
cs: Emailové adresy patřící této identitě: <i>(nepovinné, vložte každou adresu na nový řádek)</i>

en: Administer
cs: Spravovat

en: Advanced Search...
cs: Pokročilé vyhledávání...

en: All
cs: Vše

en: All Mailboxes
cs: Všechny složky

en: All Parts
cs: Všechny části

en: All old linked attachments more than %s months old will be deleted.
cs: Všechny staré přílohy starší něž %s měsíců, budou vymazány.

en: All rights on mailbox "%s" successfully removed for "%s".
cs: Všechna práva pro složku "%s" byla úspěšně odstraněna pro "%s".

en: Allow attachments to be stripped from messages?
cs: Povolit odstranění příloh ze zpráv?

en: Allow filter rules to be applied in any mailbox?
cs: Povolit použití filtrovacích pravidel na jakoukoliv složku?

en: Allow mailbox creation?
cs: Povolit vytváření složek?

en: Allow remote account access?
cs: Povolit přístup k externím účtům?

en: Always prompt
cs: Vždy vyzývat

en: Ambiguous address found.
cs: Nejednoznačná adresa nalezena.

en: Ambiguous matches for "%s" (first 5 matches displayed):
cs: Nejednoznačné shody pro "%s" (prvních 5 zobrazeno):

en: Ambiguous matches for "%s":
cs: Nejednoznačné shody pro "%s":

en: An error occured while attempting to strip the attachment.
cs: Nastala chyba při pokusu o oddělení přílohy ze zprávy.

en: An unknown error occured while creating the new note.
cs: Při zakládání nového úkolu došlo k neznámé chybě.

en: An unknown error occured while creating the new task.
cs: Při zakládání nového úkolu došlo k neznámé chybě.

en: An unknown person
cs: Neznámá osoba

en: Answered
cs: Zodpovězena

en: Apply Filters
cs: Aplikovat filtry

en: Apply filter rules upon logging on?
cs: Použít filtrovací pravidla při přihlášení do systému?

en: Apply filter rules whenever Inbox is displayed?
cs: Používat filtrovací pravidla kdykoliv je zobrazena Doručená pošta?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete all attachments?
cs: Skutečně chcete TRVALE odstraňovat všechny přílohy?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete these messages?
cs: Skutečně chcete TRVALE odstraňovat tyto zprávy?

en: Are you sure you want to delete all messages in this thread?
cs: Skutečně chcete vymazat všechny zprávy v tomto vlákně?

en: Are you sure you want to delete this Virtual Folder Definition?
cs: Skutečně chcete vymazat tuto virtuální složku?

en: Are you sure you want to delete this account?
cs: Skutečně chcete odstranit tento účet?

en: Are you sure you want to delete this filter?
cs: Skutečně chcete odstranit tento filtr?

en: Are you sure you want to delete this flag?
cs: Skutečně chcete odstranit tento štítek?

en: Are you sure you want to delete this public key?
cs: Skutečně chcete vymazat tento veřejný klíč?

en: Are you sure you want to delete this virtual folder?
cs: Skutečně chcete odstranit tuto virtuální složku?

en: Are you sure you want to delete your keypair? (This is NOT recommended!)
cs: Skutečně chcete vymazat tento klíčový pár? (Toto není doporučeno provádět!)

en: Are you sure you want to do this?
cs: Skutečně to chcete udělat?

en: Are you sure you want to move the message(s)? (Some message information might get lost, like message headers, text formatting or attachments!)
cs: Jste si jisti, že chcete přesunout tuto (tyto) zprávu(y)? (některé informace jako hlavička zprávy, formát textu a přílohy mohou být ztraceny)

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete these messages?
cs: Skutečně chcete trvale smazat tyto zprávy?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete this attachment?
cs: Skutečně chcete trvale smazat tuto přílohu?

en: Are you sure you wish to delete all mail in this mailbox?
cs: Skutečně chcete vymazat všechny zprávy v této složce?

en: Are you sure you wish to empty your spam mailbox?
cs: Skutečně chcete vyprázdnit složku nevyžádané pošty?

en: Are you sure you wish to empty your trash mailbox?
cs: Skutečně chcete vyprázdnit koš?

en: Are you sure you wish to report this message as innocent?
cs: Skutečně chcete nahlásit tuto zprávu jako chtěnou (ham)?

en: Are you sure you wish to report this message as spam?
cs: Skutečně chcete nahlásit tuto zprávu jako nevyžádanou (spam)?

en: Arrival Time
cs: Čas doručení

en: Arrival time on server
cs: Čas doručení na server

en: As Attachment
cs: Jako příloha

en: As attachment
cs: Jako příloha

en: As both body text and an attachment
cs: Jako text i jako přílohu

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: At least one attachment could not be deleted.
cs: Nejméně jedna příloha nemohla být smazána.

en: Attach a copy of your PGP public key to the message?
cs: Přiložit kopii Vašeho PGP klíče ke zprávě?

en: Attach contact information
cs: Přiložit vizitku

en: Attach your contact information to the message?
cs: Připojit Vaše kontaktní informace ke zprávě?

en: Attach:
cs: Přiložit:

en: Attached file "%s" exceeds the attachment size limits. File NOT attached.
cs: Přiložený soubor "%s" přesahuje povolený limit pro velikost příloh. Soubor NEBYL přiložen.

en: Attached file exceeds the attachment size limits. File NOT attached.
cs: Přiložený soubor přesahuje povolený limit pro velikost příloh. Soubor NEBYL přiložen.

en: Attached is a reply to a calendar request you sent.
cs: Přiložena je odpověď na Vaší žádosti z kalendáře.

en: Attachment
cs: Jako příloha

en: Attachment %s deleted.
cs: Příloha %s vymazána.

en: Attachment and Body Text
cs: Příloha a text zprávy

en: Attachment doesn't exist.
cs: Příloha neexistuje.

en: Attachment stripped: Original attachment type
cs: Příloha odstraněna: Originální typ přílohy

en: Attachment successfully stripped.
cs: Příloha úspěšně oddělena.

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Attachments...
cs: Přílohy...

en: Attendees
cs: Účastníci

en: Automatic configuration of the account failed. Please check your settings or otherwise use the Advanced Setup to manually enter the remote server configuration.
cs: Automatická konfigurace účtu selhala. Zkontrolujte prosím nastavení nebo použijte pokročilé nastavení pro ruční zadání konfigurace vzdáleného serveru.

en: Automatic configuration of the account was successful.
cs: Automatická konfigurace účtu bzla úspěšná.

en: Automatically Generated Messages
cs: Automaticky generované zprávy

en: Awaiting Response
cs: Očekávaná odpověď

en: Bac_k to %s
cs: _Zpět do %s

en: Back to Multiple Message View Index
cs: Zpět na index zpráv

en: Backends
cs: Backendy

en: Basic view only
cs: Jenom v základním pohledu

en: Bcc
cs: Skrytá kopie

en: Before '%s'
cs: Před '%s'

en: Between '%s' and '%s'
cs: Mezi '%s' a '%s'

en: Blacklist
cs: Černá listina

en: Block images in messages unless they are specifically requested to be loaded?
cs: Blokovat obrázky ve zprávách, dokud není jejich načtení vyžádáno?

en: Body
cs: Obsah zprávy

en: Bottom
cs: Dole

en: Built-in Filters cannot be edited.
cs: Vestavěné filtry nemohou být editovány.

en: Built-in Virtual Folders cannot be edited.
cs: Vestavěné virtuální složky nemohou být editovány.

en: Bulk Messages
cs: Hromadné zprávy

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Message
cs: Zrušit zprávu

en: Cancelling this message will permanently discard its contents and will delete auto-saved drafts.
    Are you sure you want to do this?
cs: Zrušení této zprávy bude mít za následek kompletní zrátu jejího obsahu a odstranění automaticky ukládaných konceptů. 
    Skutečně toto chcete provést?

en: Cancelling this message will permanently discard its contents.
cs: Zrušení této zprávy bude mít za následek kompletní zrátu jejího obsahu.

en: Cannot display message - found only %s of %s parts of this message in the current mailbox.
cs: Nelze zobrazit zprávu - bylo nalezeno pouze %s z %s částí této zprávy v aktuální složce.

en: Cannot display message text.
cs: Nemůžu zobrazit text zprávy.

en: Cannot move messages to Trash - no Trash mailbox set in preferences.
cs: Nelze přesunout zprávy do koše - v nastavení není nakonfigurována žádná složka koše.

en: Cannot retrieve public key from message.
cs: Není možné získat veřejný klíč ze zprávy.

en: Cannot save sent-mail message to "%s" as that mailbox is read-only.
cs: Nelze uložit odeslanou zprávu do "%s" , protože složka je pouze ke čtení.

en: Cannot strip the MIME part as the mailbox is read-only.
cs: Není možné odloučit MIME část z důvodu toho, že složka je nyní pouze ke čtení.

en: Cc
cs: Kopie

en: Cc:
cs: Kopie:

en: Cc:
cs: Kopie:

en: Chair Person
cs: Předsedající

en: Change
cs: Změnit

en: Change display preferences for viewing the listing of messages in a mailbox.
cs: Změnit předvolby zobrazení seznamu zpráv ve složce.

en: Change folder navigation display preferences.
cs: Změnit nastavení zobrazení navigace složek.

en: Change the name, address, and signature that people see when they read and reply to your email.
cs: Změnit jméno, adresu a podpis, který lidé uvidí, když si budou číst nebo odpovídat na Vaši zprávu.

en: Characters to display in preview:
cs: Znaky pro zobrazení v náhledu:

en: Check All/None
cs: Zkontrolovat Vše/Nic

en: Check Spelling
cs: Zkontrolovat pravopis

en: Check _All/None
cs: Zatrhnout _Vše/Nic

en: Check for New Mail
cs: Zkontrolovat Novou Poštu

en: Check for valid recipient PGP public keys while replying?
cs: Ověřit validitu PGP veřejných klíčů příjemce při odpovídání.

en: Check spelling before sending a message?
cs: Zkontrolovat pravopis před zasláním zprávy?

en: Checking...
cs: Ověřuji...

en: Choose Action
cs: Vybrat akci

en: Choose the address book to use when adding addresses.
cs: Vybrat kontakty, které budou použity pro přidávání adres.

en: Clear Search
cs: Vyčistit vyhledávání

en: Clear Sort
cs: Vyčistit řazení

en: Click %s to convert the image file into a format your browser can attempt to view.
cs: Klikněte na %s pro konverzi obrázkového souboru na typ, který lze zobrazit.

en: Click %s to download the data.
cs: Klikněte na %s ke stažení dat.

en: Click %s to go to %s management page.
cs: Klikněte na %s pro přechod na %s stránku s managementem.

en: Click %s to send the notification message.
cs: Klikněte na %s pro odeslání upozornění.

en: Click HERE to verify the data.
cs: Klikněte SEM pro ověření dat.

en: Click HERE to verify the message.
cs: Klikněte SEM pro ověření zprávy.

en: Click HERE to view the message in a new window.
cs: Klikněte SEM pro zobrazení zprávy v novém okně.

en: Click here to open all mailto: links using %s.
cs: Klikněte sem pro otevírání všech mailto: odkazů použitím %s.

en: Click this box to add the original message as an attachment.
cs: Klepněte na tento box pro přidání originální zprávy jako přílohy.

en: Click this box to add the original message text to the body.
cs: Klepněte na tento box pro přidání původní zprávy do těla vytvářené zprávy.

en: Clicking on the address will compose a new message to the sender
cs: Kliknutím na adresu lze vytvořit novou zprávu pro odesílatele

en: Clicking on the address will open the message to be read
cs: Kliknutím na adresu lze zobrazit zprávu k přečtení

en: Close
cs: Zavřít

en: Close the compose window after saving a draft?
cs: Má se okno pro vytvoření zprávy uzavřít po uložení rozepsané zprávy?

en: Close this window
cs: Zavřít toto okno

en: Collapse All
cs: Sbalit vše

en: Collapse Headers
cs: Sbalit hlavičku

en: Color
cs: Barva

en: Color Picker
cs: Kapátko barev

en: Combine all namespaces
cs: Sloučit všechna jmenná místa

en: Comment
cs: Komentář

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Compose
cs: Vytvořit

en: Compose Message
cs: Vytvořit zprávu

en: Compose Templates
cs: Šablony zpráv

en: Compose Templates mailbox:
cs: Složka šablon:

en: Compose messages in a separate window?
cs: Vytvářet zprávy v novém okně?

en: Composition
cs: Vytváření zpráv

en: Configure flag highlighting.
cs: Nastavit zvýraznění štítků.

en: Configure how event or meeting requests should be handled.
cs: Nastavte jak má být zacházeno s událostmi nebo žádostmi o schůzky.

en: Configure how messages are displayed.
cs: Nastavit, jak budou zprávy zobrazovány.

en: Configure how you forward mail.
cs: Nastavit, jak přeposílat zprávy.

en: Configure how you reply to mail.
cs: Nastavit, jak odpovídat na zprávy.

en: Configure how you send mail.
cs: Nastavit, jak posílat zprávy.

en: Configure message printing.
cs: Nastavit tisk zpráv.

en: Configure remote mail accounts to display.
cs: Nastavit, které externí účty budou zobrazovány.

en: Configure spam reporting.
cs: Nastavit ohlašování spamu.

en: Contains Attachment(s)
cs: Obsahuje přílohu(y)

en: Control when new mail will be checked for, and whether or not to notify you when it arrives.
cs: Nastavení kontroly příchozích zpráv a zda-li informovat o jejich příchodu.

en: Convert HTML data to plain text and view in new window.
cs: Zkonvertovat HTML data do prostého textu a zobrazit v novém okně.

en: Convert textual emoticons into graphical ones?
cs: Převést citové ikonky (smajlíky) z textu do grafiky?

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy %s to %s
cs: Kopírovat %s do %s

en: Copy to Clipboard
cs: Kopírovat do schránky

en: Copy/Move
cs: Kopírovat/Přesunout

en: Could not add rights for user "%s" for the mailbox "%s".
cs: Není možné přidat práva pro uživatele "%s" ke složce "%s".

en: Could not attach %s to the message.
cs: Nelze přiložit %s do zprávy.

en: Could not auto-determine data type.
cs: Nelze automaticky determinovat typ dat.

en: Could not delete Virtual Folder "%s".
cs: Nelze smazat virtuální složku "%s".

en: Could not delete messages from %s. This mailbox is read-only.
cs: Nelze smazat zprávy z %s. Tato složka je pouze ke čtení.

en: Could not display attachment data.
cs: Nelze zobrazitt data přílohy.

en: Could not find remote server configuration.
cs: Nepodařilo se najít konfiguraci vzdáleného serveru.

en: Could not load message.
cs: Nelze načíst zprávu.

en: Could not move message to spam mailbox - no spam mailbox defined in preferences.
cs: Nelze přesunout zprávu do složky nevyžádané pošty - složka nevyžádanépošty není definována.

en: Could not open mailbox.
cs: Nelze otevřít složku.

en: Could not remove rights for user "%s" for the mailbox "%s".
cs: Nelze odebra práva pro uživatele "%s" ke složce "%s".

en: Could not retrieve message data from the mail server.
cs: Nelze znovu získat zprávu ze serveru.

en: Could not retrieve public key for %s.
cs: Nelze znovu získat veřejný klíč pro %s.

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Filter
cs: Vytvořit filtr

en: Create Keys
cs: Vytvořit klíče

en: Create Mailbox
cs: Vytvořit novou složku

en: Create New Flag...
cs: Vytvořit nový štítek...

en: Create New Template
cs: Vytvořit novou šablonu

en: Create Subfolders/Rename Mailbox
cs: Vytvořit podsložku/Přejmenovat složku

en: Create a new sent-mail mailbox
cs: Vytvořit novou složku odeslané pošty

en: Create filtering rules to organize your incoming mail, sort it into mailboxes, and delete spam.
cs: Vytvořit pravidla filtrování pro organizování příchozích zpráv, jejich třidění a mazání nevyžádané pošty.

en: Create mailbox:
cs: Vytvořit složku:

en: Create new Template
cs: Vytvořit novou šablonu

en: Create subfolder
cs: Vytvořit podsložku

en: Create subfolder of %s:
cs: Vytvořit podsložku složky %s:

en: Create subfolders and rename mailbox
cs: Vytvořit podsložky a přejmenovat složku

en: Creating New Flag...
cs: Vytvářím nový štítek...

en: Criteria to use when sorting by date:
cs: Kritéria pro použití při řazení podle data:

en: Current Attachments
cs: Aktuální přílohy

en: Current access to %s
cs: Současný přístup do %s

en: Custom Header
cs: Uživatelská hlavička

en: Custom Header:
cs: Uživatelská hlavička:

en: Dat_e
cs: _Datum

en: Date
cs: Datum

en: Date Equals
cs: Datum je

en: Date Selection
cs: Výběr data

en: Date Since
cs: Datum od

en: Date Until
cs: Datum do

en: Date in message headers
cs: Datum v hlavičce zprávy

en: Days
cs: Dny

en: Declined
cs: Zamítnut

en: Default method to compose messages:
cs: Výchozí metoda vytváření zpráv

en: Default sorting criteria:
cs: Výchozí třídíci kritérium:

en: Default sorting direction:
cs: Výchozí směr třídění:

en: Delegated
cs: Přiděleno

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete %s Public Key
cs: Smazat veřejný klíč %s

en: Delete Current Keys
cs: Smazat současné klíče

en: Delete Personal Certificate
cs: Vymazat soukromý certifikát

en: Delete Selected Mailboxes
cs: Smazat vybrané složky

en: Delete Thread
cs: Smazat vlákno

en: Delete Virtual Folder
cs: Smazat virtuální složku

en: Delete all subfolders of %s?
cs: Smazat všechny podsložky složky %s?

en: Delete and rename mailbox
cs: Smazat a přejmenovat složku

en: Delete from my calendar
cs: Smazat z mého kalendáře

en: Delete linked attachments after this many months (0 to never delete):
cs: Odstranit staré přílohy po tolika měsících (0 nemazat nikdy):

en: Delete message
cs: Smazat zprávu

en: Delete messages
cs: Smazat zprávy

en: Delete old sent mail mailboxes after this many months (0 to never delete):
cs: Smazat staré složky odeslané pošty po tolika měsících (0 nemazat nikdy):

en: Delete subfolders
cs: Smazat podsložky

en: Delete/Rename Mailbox
cs: Smazat/Přejmenovat složku

en: Delete?
cs: Smazat?

en: Deleted
cs: Smazaná

en: Deleted Virtual Folder "%s".
cs: Smazat virtuální složku "%s".

en: Deleted attachment "%s".
cs: Smazaná příloha "%s".

en: Deleted flag "%s".
cs: Smazaný štítek "%s".

en: Deleting and Moving Messages
cs: Mazání a přesouvání zpráv

en: Deny request
cs: Zamítnout požadavek

en: Deny request for free/busy information
cs: Zamítnout požadavek na informaci o volném čase

en: Descending
cs: Sestupně

en: Description
cs: Popis

en: Details
cs: Detaily

en: Dim signatures?
cs: Zešedivět podpisy?

en: Discard Draft
cs: Zahodit rozepsanou zprávu

en: Discard all text formatting information (by converting from HTML to plain text)? This conversion cannot be reversed.
cs: Opravdu chcete zrušit veškeré formátování? Tato operace je nevratná.

en: Display confirmation in popup window after sending a message?
cs: Zobrazit potvrzení v dialogovém okně po odeslání zprávy?

en: Display notification when new mail arrives?
cs: Zobrazit upozornění na novou zprávu?

en: Display the "Empty Spam" link in the menubar?
cs: Zobrazit ikonku "Vyprázdnit složku nevyžádané pošty" v nabídkové liště?

en: Display the "Empty Trash" link in the menubar?
cs: Zobrazit ikonku "Vyprázdnit koš" v nabídkové liště?

en: Do Action
cs: Provést akci

en: Do NOT Match
cs: Nesplňuje

en: Do Not Check for New Mail
cs: Nekontrolovat novou poštu

en: Do not save attachments
cs: Neukládat přílohy

en: Do not show parts
cs: Nezobrazovat části

en: Doing so will discard this message permanently.
cs: Provedení tohoto zcela zruší zprávu.

en: Don't Show
cs: Nezobrazovat

en: Don't Show:
cs: Nezobrazovat:

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download %s in .zip Format
cs: Stáhnout %s ve formátu .zip

en: Download (.zip format)
cs: Stáhnout [.zip formát]

en: Download All Attachments (in .zip file)
cs: Stáhnout všechny přílohy (v .zip souboru)

en: Download Attachment
cs: Stáhnout přílohu

en: Download attachment:
cs: Stáhnout přílohu:

en: Draft
cs: Rozepsané

en: Draft automatically saved.
cs: Koncept automaticky uložen.

en: Drafts
cs: Koncepty

en: Drafts mailbox:
cs: Složka konceptů:

en: E-mail Address
cs: E-mailová adresa

en: END
cs: KONEC

en: ERROR: Your message could not be delivered.
cs: CHYBA: Nelze doručit Vaši zprávu.

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit ACL
cs: Upravit ACL

en: Edit Filter
cs: Editovat filtr

en: Edit Flags...
cs: Upravit štítky...

en: Edit Search
cs: Upravit filtr

en: Edit Search Query
cs: Upravit vyhledávací dotaz

en: Edit Template
cs: Upravit šablonu

en: Edit Virtual Folder
cs: Upravit virtuální složku

en: Edit Virtual Folders
cs: Upravit virtuální složky

en: Edit as New
cs: Upravit jako novou

en: Edit compose templates.
cs: Upravit šablony zpráv.

en: Edit your Blacklist
cs: Upravit Vaši černou listinu

en: Edit your Filter Rules
cs: Upravit filtrovací pravidla

en: Edit your Whitelist
cs: Upravit seznam povolených (whitelist)

en: Emptied all messages from %s.
cs: Vyprázdněny všechny zprávy z %s.

en: Emptied all messages from Virtual Trash Folder.
cs: Vyprázdněny všechny zprávy z virtuálního koše.

en: Empty
cs: Vyprázdnit

en: Empty Mailbox
cs: Vyprázdnit složku

en: Empty Selected Mailboxes
cs: Vyprázdnit vybrané složky

en: Empty _Spam
cs: Vyprázdit složku _nevyžádané pošty

en: Empty _Trash
cs: Vyprázdit _koš

en: Enable PGP functionality?
cs: Zapnout PGP?

en: Enable S/MIME functionality?
cs: Zapnout S/MIME?

en: Enable message previews?
cs: Umožnit ukázky zpráv?

en: Enabled?
cs: Zapnuto?

en: Encr_yption Options
cs: Možnosti š_ifrování

en: Encryption
cs: Šifrování

en: End
cs: Konec

en: End forwarded message
cs: Konec přeposlané zprávy

en: End message
cs: Konec zprávy

en: End message from %s
cs: Konec zprávy od %s

en: Enter Passphrase
cs: Zadejte heslo

en: Enter the name for your new compose templates mailbox.
cs: Zadejte jméno pro Vaši novou složku šablon.

en: Enter the name for your new drafts mailbox.
cs: Zadejte jméno nové složky pro rozepsané zprávy.

en: Enter the name for your new spam mailbox.
cs: Zadejte jméno pro Vaši novou složku s nevyžádanou poštou.

en: Enter the name for your new trash mailbox.
cs: Zadejte jméno nové složky koše.

en: Enter the passphrase used to encrypt this message.
cs: Musíte zadat heslo, které bylo použito pro zašifrování této zprávy.

en: Enter your personal PGP passphrase.
cs: Zadejte Vaše osobní PGP heslo.

en: Enter your personal S/MIME passphrase.
cs: Zadejte vaše osobní S/MIME heslo.

en: Entire Message
cs: Celá zpráva

en: Entire Message (including Headers)
cs: Kompletní zpráva (včetně hlaviček)

en: Entry "%s" was successfully added to the address book
cs: Položka "%s" byla úspěšně přidána do kontaktů

en: Error
cs: Chyba

en: Error sending reply: %s.
cs: Nastala chyba při zasílání odpovědi: %s.

en: Error when redirecting message.
cs: Došlo k chybě při přesměrování zprávy.

en: Error! This application requires javascript to be available and enabled in your browser.
cs: Chyba! Tato zpráva vyžatuje zapnutí javascriptu ve Vašem prohlížeči.

en: Event Requests
cs: Pozvánky na události

en: Event successfully deleted.
cs: Událost byla úspěšně smazána.

en: Every 15 minutes
cs: Každých 15 minut

en: Every 30 seconds
cs: Každých 30 sekund

en: Every 5 minutes
cs: Každých 5 minut

en: Every half hour
cs: Každou půl hodinu

en: Every minute
cs: Každou minutu

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Exit Search
cs: Öpustit vyhledávání

en: Expand All
cs: Rozbalit vše

en: Expand Headers
cs: Rozbalit Hlavičky

en: Expand Names
cs: Rozbalit jména

en: Expand the entire folder tree by default in the folders view?
cs: Implicitně rozbalit celou strukturu složek při jejich zobrazování v seznamu složek?

en: Fi_lters
cs: Fi_ltry

en: File
cs: Soubor

en: Filter
cs: Filtr

en: Filter "%s" created succesfully.
cs: Filtr "%s" byl úspěšně vytvořen.

en: Filter "%s" deleted.
cs: Filtr "%s" vymazán.

en: Filter "%s" edited successfully.
cs: Filtr "%s" byl úspěšně modifikován.

en: Filter By
cs: Filtrovat

en: Filter Messages
cs: Filtrovat zprávy

en: Filter mailboxes...
cs: Filtrovat složky...

en: Filter message content for unwanted text (e.g. profanity)?
cs: Odfiltrovat nevhodná slova ze zprávy (například urážky)?

en: Filters
cs: Filtry

en: Filters: %s management page
cs: Filtry: %s stránka managementu

en: Find
cs: Vyhledat

en: First (oldest) Unseen Message
cs: První (nejstarší) nepřečtená zpráva.

en: First Page
cs: První stránka

en: Flag Name:
cs: Název štítku:

en: Flag name already exists.
cs: Štítek s tímto názvem již existuje.

en: Flag name must not be empty.
cs: Název štítku nesmí být prázdný.

en: Flag:
cs: Štítek:

en: Flagged for Followup
cs: Pro sledování

en: Flags
cs: Štítky

en: Fo_rward
cs: _Přeposlat

en: Folder
cs: Složka

en: Folder Actions
cs: Akce složek

en: Folder Actions - Confirmation
cs: Akce složky - potvrzení

en: Folder Display
cs: Zobrazení složky

en: Folder Navigator
cs: Výběr složky

en: Folders
cs: Složky

en: Forward
cs: Přeposlat

en: Forwarded
cs: Přeposlaná

en: Forwarded Message
cs: Přeposlaná zpráva:

en: Forwarded message
cs: Přeposlaná zpráva

en: Forwarded message from %s
cs: Přeposlaná zpráva od %s

en: Forwarded message will be automatically added to your outgoing message.
cs: Přeposílaná zpráva bude automaticky přidána k vámi odesílané zprávě.

en: Forwards
cs: Přeposílání

en: Free/Busy Request Response
cs: Odpověď na žádost o volném čase

en: Fro_m
cs: _Od

en: From
cs: Od

en: From Address
cs: Adresa odesilatele

en: From:
cs: Od:

en: Gallery
cs: Galerie

en: General
cs: Všeobecné možnosti

en: Go
cs: Jdi na

en: Go to Advanced Search Page...
cs: Přejít na pokročilé vyhledávání...

en: Go to Message
cs: Jít na zprávu

en: Go to address book entry of "%s"
cs: Přejít do kontaktu "%s"

en: Go to your Inbox...
cs: Přejít do složky Doručená pošta

en: HERE
cs: ZDE

en: HTML Message
cs: HTML zpráva

en: HTML composition
cs: HTML formát

en: HTML part
cs: HTML část

en: Headers
cs: Hlavičky

en: Hidden
cs: Skryté

en: Hidden in List Messages
cs: Skryté v seznamu zpráv

en: Hidden in Thread View
cs: Skryté v zobrazení vlákna

en: Hidden in Thread View and List Messages
cs: Skryté při zobrazení vlákna a seznamu zpráv

en: Hide Addresses
cs: Skrýt adresy

en: Hide Deleted
cs: Skrýt smazané

en: Hide Preview
cs: Skrýt náhled

en: Hide Unsubscribed
cs: Skrýt nepřihlášené

en: High
cs: Vysoká

en: High Priority
cs: Vysoká důležitost

en: Horizontal Layout
cs: Horizontální zobrazení

en: How should large blocks of quoted text be shown by default? (Toggling the block will always be available).
cs: Měly by být velké bloky citovaního textu skryté nebo zobrazené? (Lze jednoduše přepnout při prohlížení zprávy bez ohledu na výběr zde.)

en: How should messages be forwarded by default?
cs: Jaké má být výchozí nastavení přeposílání zpráv?

en: How should namespaces be displayed in the folder tree view?
cs: Jak mají být jmenná místa zobrazena z pohledu stromu složky?

en: How to attribute quoted lines in a reply?
cs: Jak uvést citace v odpovědi na zprávu?

en: However, no personal private key exists so the message cannot be decrypted.
cs: Žádný osobní klíč není definován, zprávu nelze dešifrovat.

en: Icon
cs: Ikona

en: Image
cs: Obrázky

en: Images have been blocked in this message part.
cs: Obrázky v této části zprávy byly zablokovány z důvodu ochrany.

en: Import
cs: Importovat

en: Import Key
cs: Importovat klíč

en: Import Messages
cs: Důležité zprávy

en: Import PGP Key
cs: Importovat PGP klíč

en: Import Personal Certificate
cs: Importovat soukromý certifikát

en: Import Public Key
cs: Importovat veřejný klíč

en: Import Public PGP Key
cs: Importovat veřejný PGP klíč

en: Import Public S/MIME Key
cs: Importovat veřejný S/MIME klíč

en: Import mbox or .eml file
cs: Importovat mbox nebo .eml soubor

en: Imported %d message from %s. | Imported %d messages from %s
cs[0]: Importována %d zpráva od %s.
cs[1]: Importovány %d zprávy od %s.
cs[2]: Importováno %d zpráv od %s.

en: In Body Text
cs: V textu zprávy

en: In Process
cs: V procesu

en: In the body text
cs: Text v těle zprávy

en: Inbox
cs: Doručené zprávy

en: Include a brief summary of the original message's header in a reply?
cs: Zahrnout stručné shrnutí hlaviček původní zprávy do Vaší odpovědi?

en: Include original message in a reply?
cs: Zahrnout původní zprávu do Vaší odpovědi?

en: Indicate whether attachments exist in a message in the mailbox listing?
cs: Zobrazit informaci o přílohách v seznamu zpráv?

en: Info
cs: Informace

en: Information on %s Public Key
cs: Informace o veřejném klíči %s

en: Information on Personal Private Key
cs: Informace o soukromém klíči

en: Information on Personal Public Certificate
cs: Informace o osobním veřejném certifikátu

en: Information on Personal Public Key
cs: Informace o veřejném klíči

en: Innocent
cs: Není nevyžádaná

en: Insert
cs: Vložit

en: Insert messages
cs: Vložit zprávy

en: Invalid Action selected for this component.
cs: Pro tuto komponentu byla vybrána nesprávná akce.

en: Invalid Address
cs: Neplatná adresa

en: Invalid Subject
cs: Neplatný předmět

en: Invalid e-mail address (%s).
cs: Neplatná e-mailová adresa (%s).

en: Invalid e-mail address.
cs: Neplatná e-mailová adresa.

en: Invalid key
cs: Neplatný klíč

en: Invalid passphrase entered.
cs: Vloženo nesprávné heslo.

en: Junk
cs: Nevyžádaná

en: KB
cs: kB

en: Key generation may take a long time to complete.  Continue with key generation?
cs: Vygenerování klíče může trvat dlouhou dobu. Pokračovat v generovaní klíče?

en: Key import is not available. File upload is not enabled on this server.
cs: Import klíče není dostupný. Upload souborů není na tomto serveru povolen.

en: Key import is not available. You have no address book defined to add your contacts.
cs: Import klíče není dostupný. Nemáte nadefinován žádný zdroj kontaktů.

en: Key successfully sent to the public keyserver.
cs: Klíč byl úspěšně zaslán na veřejný klíčový server.

en: Label
cs: Štítek

en: Last (newest) Unseen Message
cs: Poslední (nejnovější) nepřečtená zpráva

en: Last Page
cs: Poslední stránka

en: List
cs: Zobrazit

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
cs: Zobrazit seznam všech kontaktů po otevření kontaktů? (Pokud není aktivováno, uvidíte pouze kontakty, které jste zadali pro vyhledání.)

en: Load More Messages...
cs: Načíst další zprávy...

en: Load Styling?
cs: Nahrát úpravy (styling)?

en: Loading...
cs: Nahrává se ...

en: Location
cs: Místo

en: Log Out
cs: Odhlásit se

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Logging Out...
cs: Odhlašování...

en: Low
cs: Nizká

en: Low Priority
cs: Nízká důležitost

en: Macintosh File
cs: Soubor pochází z Macintosh

en: Mail
cs: Pošta

en: Mailbox
cs: Složka

en: Mailbox "%s" already exists.
cs: Složka "%s" již existuje.

en: Mailbox %s does not exist.
cs: Složka %s neexistuje.

en: Mailbox Display
cs: Zobrazení složky

en: Mailbox Size
cs: Velikost složky

en: Mailbox Sizes
cs: Velikosti složek

en: Mailbox Summary
cs: Přehled schránky

en: Mailbox structure on server has changed.
cs: Struktura schránky na serveru byla změněna.

en: Mailboxes
cs: Složky

en: Mailing List Information
cs: Informace o konferenci

en: Mailing List Message
cs: Zpráva v seznamu zpráv

en: Mailing List Messages
cs: E-mailová konference

en: Manage Remote Accounts
cs: Spravovat externí účty

en: Manage message drafts.
cs: Spravovat koncepty.

en: Manage sent mail.
cs: Spravovat odeslanou poštu.

en: Manage your saved searches
cs: Spravovat Vaše uložená vyhledávání

en: Mark (Other)
cs: Označit (ostatní)

en: Mark (Seen)
cs: Označit jako přečtené

en: Mark All Messages as Seen
cs: Označit všechny zprávy jako přečtené

en: Mark All Messages as Unseen
cs: Označit všechny zprávy jako nepřečtené

en: Mark Message
cs: Označit zprávu

en: Mark Messages
cs: Označit zprávy

en: Mark all as
cs: Označit vše jako:

en: Mark as
cs: Označit jako:

en: Mark as:
cs: Označit jako:

en: Mark different levels of quoting with different colors?
cs: Označit různé úrovně citací různými barvami?

en: Mark messages as seen when deleting?
cs: Označit zprávy jako přečtené při smazání?

en: Mark simple markup?
cs: Označit jednotným značením?

en: Mark with Seen/Unseen flags
cs: Označit jako přečtené/nepřečtené

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
cs: Označit ostatními značkami (např. důležité/odpovězené)

en: Maximum Attachment Size
cs: Maximální velikost přílohy

en: Maximum Number of Mailboxes
cs: Maximální počet složek

en: Maximum Number of Recipients per Message
cs: Maximální počet příjemců na jednu zprávu

en: Maximum Number of Recipients per Time Period
cs: Maximální počet příjemců v časovém intervalu

en: Maximum number of attachments reached.
cs: Byl dosažen maximální počet příloh.

en: Mbox or .eml file:
cs: Mbox nebo .eml soubor:

en: Message
cs: Zpráva

en: Message "%s" redirected successfully.
cs: Zráva  "%s"  byla úspěšně přesměrována.

en: Message "%s" sent successfully.
cs: Zpráva "%s" byla úspěšně odeslána.

en: Message Body
cs: Tělo zprávy

en: Message Composition
cs: Vytváření zprávy

en: Message Date
cs: Datum zprávy

en: Message Log
cs: Log zprávy

en: Message Size
cs: Velikost zprávy

en: Message Source
cs: Zdrojový kód zprávy

en: Message Successfully Sent
cs: Zpráva byla úspěšně odeslána

en: Message from %s
cs: Zpráva od %s

en: Message has Attachments
cs: Zpráva má přílohy

en: Message is Encrypted
cs: Zpráva je šifrovná

en: Message is Signed
cs: Zpráva je podepsaná

en: Message redirected successfully. | Messages redirected successfully
cs[0]: Zráva byla úspěšně přesměrována.
cs[1]: Zrávy byly úspěšně přesměrovány.
cs[2]: Zráv bylo úspěšně přesměrovných.

en: Message sent successfully, but not saved to %s.
cs: Zpráva byla úspěšně odeslána, ale nebyla uložena do %s

en: Message sent successfully.
cs: Zpráva byla úspěšně odeslána.

en: Message styling has been suppressed in this message part since the style data lives on a remote server.
cs: Formát stylů v této části zprávy byl potlačen, protože data stylu jsou umístěna na vzdáleném serveru.

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Messages From Personal Contacts
cs: Zpráva od osobních kontaktů

en: Messages per page in the mailbox view.
cs: Počet zpráv na stránku v pohledu složky.

en: Messages to
cs: Zprávy do

en: Messages with Attachments
cs: Zprávy s přílohami

en: Minutes needed to consider a event as non-conflicting in iTip
cs: Minuty potřebné k tomu, aby byla událost v iTip považována za nekonfliktnou:

en: Months
cs: Měsíce

en: More...
cs: Další možnosti...

en: Move
cs: Přesunout

en: Move %s to %s
cs: Přesunout %s do %s

en: Move deleted messages to your Trash mailbox instead of marking them as deleted in the current mailbox?
cs: Při mazání zpráv přesunout zprávy do koše místo označení jako vymazané v aktuální složce?

en: Move to Base Level
cs: Přejít na výchozí pozici

en: Move to Inbox
cs: Přesunout do složky Doručená pošta

en: Move to Spam mailbox
cs: Přesunout do složky nevyžádané pošty

en: Multiple Message View
cs: Zobrazení více zpráv

en: Multiple messages can only be forwarded as attachments.
cs: Výběr více zpráv může být vždy přeposílán pouze jako soubor příloh.

en: NONE
cs: ŽÁDNÉ

en: Name
cs: Jméno

en: Name and/or email cannot be empty
cs: Nelze nechat jméno a/nebo email prázdný

en: Needs Action
cs: Potřebuje zákrok

en: Negative Right
cs: Negativní pravé

en: Never
cs: Nikdy

en: Never send read receipt
cs: Nikdy neodesílat potvrzení o přečtení

en: New Flag
cs: Nový štítek

en: New Mail
cs: Nová pošta

en: New Message
cs: Nová zpráva

en: New Message to %s
cs: Nová zpráva pro %s

en: New Search in %s
cs: Nové vyhledávání v %s

en: New User
cs: Nový uživatel

en: New mail poll interval on mailbox page:
cs: Frekvence kontroly nové pošty:

en: New mailbox name:
cs: Název nové složky:

en: Newest Unseen Messages
cs: Nejnovější nepřečtené zprávy

en: Next
cs: Další

en: Next Message
cs: Další zpráva

en: Next Page
cs: Další stránka

en: No
cs: Ne

en: No Keys in Keyring
cs: Žádné klíče nejsou dostupné

en: No Messages
cs: Žádné zprávy

en: No PGP public key imported.
cs: Žádný veřejný PGP klíč nebyl importován.

en: No Preview Text
cs: Bez náhledu

en: No S/MIME public key imported.
cs: Žádný veřejný S/MIME klíč nebyl importován.

en: No Saved Searches Defined.
cs: Žádná uložená vyhledávání definována.

en: No Search Criteria
cs: Žádná vyhledávací kritéria

en: No Search Mailboxes
cs: Nejsou vybrány žádne složky

en: No Sort
cs: Bez řazení

en: No Sound
cs: Bez zvuku

en: No Subject
cs: Žádný předmět

en: No actions available
cs: Žádné akce nejsou dostupné

en: No email information located in the public key.
cs: Ve veřejném klíči nebyly nalezeny žádné informace o emailu.

en: No limit
cs: Bez limitu

en: No message body text
cs: Žádný text ve zprávě

en: No messages
cs: Žádné zprávy

en: No messages matched the search query.
cs: Vašim vyhledávacím kritériím neodpovídá žádná zpráva.

en: No messages matched your search criteria.
cs: Vašim vyhledávacím kritériím neodpovídá žádná zpráva.

en: No messages.
cs: Žádné zprávy.

en: No passphrase entered.
cs: Nebylo vloženo heslo.

en: No personal private key exists so the data is unable to be decrypted.
cs: Žádný osobní klíč neexistuje, zprávu nelze dešifrovat.

en: No remote accounts configured
cs: Zádné externí účtz nejsou nakonfigurovány

en: No search criteria specified.
cs: Nespecifikována žádná vyhledávací kritéria.

en: No spelling errors found.
cs: Gramatické chyby nenalezeny.

en: No unread messages
cs: žádné nepřečtené zprávy

en: Non Participant
cs: Není účastníkem

en: None
cs: Žádný

en: Normal
cs: Normální

en: Not %s
cs: Není %s

en: Not Junk
cs: Není nevyžádaná

en: Not a valid public key.
cs: Neplatný veřejný klíč.

en: Notepads
cs: Zápisník

en: Nothing
cs: Nic

en: Notification: Linked attachment downloaded
cs: Upozornění: Přilinkovaná příloha byla stažena

en: OR
cs: NEBO

en: Old sent-mail mailboxes being purged.
cs: Staré složky s odeslanými zprávami se vyprazdňují.

en: Older Than
cs: Starší než

en: Only display mailboxes with unread messages in them?
cs: Zobrazit pouze složky obsahující nepřečtené zprávy?

en: Only one mailbox should be selected for this action.
cs: Tuto operaci lze provést pouze s jednou složkou.

en: Open in new window
cs: Otevřít v novém okně

en: Opened Folder
cs: Otevřená složka

en: Optional Participant
cs: Možní účastníci

en: Other
cs: Další možnosti

en: Other Options
cs: Další Možnosti

en: Other Users
cs: Ostatní uživatelé

en: PGP Encrypt Message
cs: PGP šifrování zprávy

en: PGP Encrypt Message with passphrase
cs: PGP kódování zprávy s klíčem

en: PGP Error:
cs: PGP chyba:

en: PGP Public Key for "%s (%s)" was successfully added.
cs: Veřejný PGP klíč pro "%s (%s)" byl úspěšně přidán.

en: PGP Public Key for "%s" was successfully deleted.
cs: Veřejný PGP klíč pro "%s" byl úspěšně vymazán.

en: PGP Public Keyring
cs: Veřejný PGP svazek

en: PGP Sign Message
cs: Podepsat zprávu pomocí PGP

en: PGP Sign/Encrypt Message
cs: Podepsat/Šifrovat zprávu pomocí PGP

en: PGP Sign/Encrypt Message with passphrase
cs: Podepsat/Šifrovat zprávu pomocí PGP klíče

en: PGP encryption cannot be used by default as public keys cannot be found for all recipients.
cs: PGP kódování nemůže být standardně používáno jako veřejné klíče, nemůže být nalezeno pro všechny příjemce.

en: PGP passphrase successfully unloaded.
cs: PGP heslo bylo úspěšně odemčeno.

en: PGP support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the PGP features will not work correctly.
cs: Podpora PGP potřebuje použít vyskakovací okna. Pokud Váš prohlížeč zamezuje použití těchto oken, je zapotřebí umožnit použití těchto oken, jinak nebudou PGP funkce pracovat správně.

en: PGP: Need passphrase for personal private key.
cs: PGP: Je potřeba heslo pro Váš osobní privátní klíč.

en: PGP: Need passphrase to encrypt your message with.
cs: PGP: Je potřeba heslo pro zakódování Vaší zprávy.

en: Page
cs: Strana

en: Page %d of %d
cs: Strana %d z %d

en: Parts
cs: Části

en: Passphrases cannot be empty
cs: Nelze zadat prázdné heslo

en: Passphrases do not match
cs: Hesla se neshodují

en: Password
cs: Heslo

en: Permanently delete %s?
cs: Trvale odstranit %s?

en: Permanently delete all %d messages in %s?
cs: Trvale odstranit všechny %d zprávy v %s?

en: Personal
cs: Osobní

en: Personal Information
cs: Osobní informace

en: Personal Messages
cs: Osobní zprávy

en: Personal PGP keypair generated successfully.
cs: Váš PGP klíčový pár byl úspěšně vytvořen.

en: Personal PGP keys deleted successfully.
cs: Vaše PGP klíče byly úspěšně smazány.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported.
cs: Osobní S/MIME certifikáty NEBYLY importovány:

en: Personal S/MIME certificates NOT imported:
cs: Osobní S/MIME certifikáty NEBYLY importovány:

en: Personal S/MIME keys deleted successfully.
cs: Vaše S/MIME klíče byly úspěšně smazány.

en: Plain Text
cs: Prostý text

en: Plaintext Message
cs: Zpráva v prostém textu

en: Plaintext part
cs: Část v prostém textu

en: Play a sound when receiving new mail? Although most browsers support embedded sound files, some may require a plugin.
cs: Přehrát zvuk při příchodu nové zprávy? Tato volba vyžaduje podporu zvukových objektů v prohlížeči, což může vyžadovat plugin.

en: Please choose a mail server.
cs: Vybrat poštovní server:

en: Please enter a name for the new mailbox:
cs: Prosím zadejte název nové složky:

en: Please enter the label for the new flag:
cs: Prosím zadejte název nového štítku:

en: Please enter the name of the new mailbox:
cs: Prosím zadejte název nové složky:

en: Please enter the new name:
cs: Prosím zadejte nové jméno:

en: Please select a mailbox before you perform this action.
cs: Prosím nejdříve vyberte složku a pak proveďte akci.

en: Please select at least one mailbox to search.
cs: Prosím vyberte nejméně jednu složku k prohledání.

en: Please select at least one search criteria.
cs: Prosím vyberte nejméně jedno vyhledávací kritérium.

en: Please wait...
cs: Čekejte prosím...

en: Portal
cs: Portál

en: Possible Conflicts
cs: Možné konflikty

en: Post
cs: Poslat

en: Post to this mailbox (not enforced by IMAP)
cs: Příspěvek do této složky (ne vynucený IMAPem)

en: Precede your text signature with dashes ('-- ')?
cs: Uvést podpis pomlčkami ('-- ')?

en: Preview
cs: Náhled

en: Previous
cs: Předchozí

en: Previous Message
cs: Předchozí zpráva

en: Previous Page
cs: Předchozí stránka

en: Print
cs: Tisk

en: Printed By
cs: Vytiskl

en: Printing
cs: Tisk

en: Priority
cs: Důležitost

en: Private Key Password
cs: Heslo privátního klíče

en: Prompt to send read receipt (a/k/a message disposition notification) when requested by the sender?
cs: Zaslat potvrzení o přečtení (dispoziční oznámení) pokud je vyžadováno odesílatelem?

en: Public PGP keyserver support has been disabled.
cs: Podpora veřejných PGP serverů byla vypnuta.

en: Pur_ge Deleted
cs: Vyčisti_t smazané

en: Purge
cs: Údržba

en: Purge Deleted
cs: Vyčistit smazané

en: Purge Spam mailbox how often:
cs: Jak často vyprazdňovat složku nevyžádané pošty:

en: Purge Trash how often:
cs: Jak často vyprázdnit koš:

en: Purge messages
cs: Odstranit zprávy

en: Purge sent mail how often:
cs: Jak často vyprazdňovat složku Odeslaná pošta:

en: Purging %d messages from sent-mail mailbox.
cs: Odstraňování %d zpráv ze složky Odeslaná pošta.

en: Purging 1 message from sent-mail mailbox %s.
cs: Odstraňování 1 zprávu ze složky Odeslaná pošta %s.

en: Quoting %f:
cs: Cituji %f:

en: Read
cs: Číst

en: Read Receipt
cs: Potvrzení o přečtení

en: Read messages
cs: Přečtené zprávy

en: Read-Only
cs: Pouze ke čtení

en: Rebuild Folder List
cs: Obnovit seznam složek v menu

en: Rebuild Folder Tree
cs: Obnovit seznam složek

en: Recent Searches
cs: Poslední vyhledávání

en: Recipient address does not match the currently selected identity.
cs: Adresa příjemce nesouhlasí s právě vybranou identitou.

en: Recipients (To/Cc/Bcc)
cs: Příjemci (Komu/Kopie/Skrytá kopie)

en: Recipients (To/Cc/Bcc) for '%s'
cs: Příjemci (Komu/Kopie/Skrytá kopie) pro '%s'

en: Recurrence
cs: Opakování

en: Redirec_t
cs: Přes_měrovat

en: Redirect | Redirect Messages
cs[0]: Přesměrovat
cs[1]: Přesměrovat
cs[2]: Přesměrovat

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refresh Search Results
cs: Aktualizovat Výsledky vyhledávání

en: Remember the free/busy information.
cs: Zapamatovat si informaci o volném čase.

en: Remember the last view
cs: Zapamatovat si poslední zobrazení

en: Remote Account
cs: Externí účet

en: Remote Accounts
cs: Externí účty

en: Remove
cs: Odstranit

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename %s to:
cs: Přejmenovat %s na:

en: Rename sent mail mailbox at beginning of month?
cs: Přejmenovat složku odeslaných zpráv na začátku měsíce?

en: Renaming "%s" to "%s" failed. This is what the server said
cs: Přejmenování "%s" na "%s" selhalo. Toto je zpráva od serveru

en: Replies
cs: Odpovědi

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Reply All
cs: Odpovědět všem:

en: Reply Sent.
cs: Odpověď byla zaslána.

en: Reply To Sender instead
cs: Odpovědět odesilateli

en: Reply text will be automatically appended to your outgoing message.
cs: Text odpovědi bude automaticky přidán k Vámi odesílané zprávě.

en: Reply to All
cs: Odpovědět všem

en: Reply to All:
cs: Odpovědět všem:

en: Reply to List
cs: Odpovědět seznamu

en: Reply to List:
cs: Odpovědět seznamu:

en: Reply to Sender
cs: Odpovědět odesilateli

en: Reply with Not Supported Message
cs: Odpověď s nestandardní zprávou

en: Reply with free/busy for next 2 months.
cs: Odpověď s informací o volném čase na příští 2 měsíce.

en: Reply with requested free/busy information.
cs: Odpovědět s požadovanou informací o volném čase.

en: Reply-To
cs: Odpovědět-komu

en: Reply...
cs: Odpovědět...

en: Reply:
cs: Odpověď:

en: Report As Innocent
cs: Nahlásit jako chtěnou zprávu

en: Report As Spam
cs: Nahlásit jako neyžádanou zprávu (spam)

en: Report as Innocent
cs: Nahlásit jako chtěnou zprávu (ham)

en: Report as Spam
cs: Nahlásit jako nevyžádanou zprávu (spam)

en: Request a _Read Receipt
cs: Žádost o _potvrzení přečtení

en: Request read receipts?
cs: Požádat o potvrzení přečtení?

en: Requested message not found.
cs: Žádná zpráva nebyla nalezena.

en: Required
cs: Povinně

en: Required Participant
cs: Požadovaní účastníci

en: Reset
cs: Vynulovat

en: Respondent Status Updated.
cs: Byl aktualizován stav odpovídajících.

en: Resume
cs: Pokračovat

en: Resume Draft
cs: Navrátit se k rozepsanému konceptu

en: Resume Editing
cs: Pokračovat v úpravě

en: Return to %s
cs: Návrat do %s

en: Return to Folders View
cs: Návrat ke složkám

en: Return to message view
cs: Návrat k zobrazení zprávy

en: Return to the mailbox listing after deleting, moving, or copying a message?
cs: Vrátit se do složky po smazání, přesunutí, nebo zkopírování zprávy?

en: Role
cs: Úloha

en: Run Search
cs: Spustit vyhledávání

en: S/MIME Encrypt Message
cs: S/MIME šifrovaná zpráva

en: S/MIME Error:
cs: S/MIME chyba:

en: S/MIME Error: Need passphrase for personal private key.
cs: S/MIME chyba: Je zapotřebí heslo pro Váš osobní klíč.

en: S/MIME Personal Certificate support requires a secure web connection.
cs: Pro podporu S/MIME osobního certifikátu je třeba zabezpečené připojení.

en: S/MIME Public Key for "%s" was successfully deleted.
cs: S/MIME veřejný klíč pro "%s" byl úspěšně smazán.

en: S/MIME Public Keyring
cs: S/MIME veřejná klíčenka

en: S/MIME Public/Private Keypair successfully added.
cs: S/MIME veřejný/soukromý klíčový pár byl úspěšně přidán.

en: S/MIME Sign Message
cs: S/MIME podepsaná zpráva

en: S/MIME Sign/Encrypt Message
cs: S/MIME podepsaná/šifrovaná zpráva

en: S/MIME passphrase successfully unloaded.
cs: S/MME heslo bylo úspěšně zrušeno.

en: S/MIME public key successfully added.
cs: S/MIME veřejný klíč úspěšně přidán.

en: S/MIME support is not currently enabled so the data is unable to be decrypted.
cs: Podpora S/MIME není aktivována, data nelze dešifrovat.

en: S/MIME support is not enabled so the digital signature is unable to be verified.
cs: Podpora S/MIME není aktivována, digitální podpis nelze ověřit.

en: S/MIME support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the S/MIME features will not work correctly.
cs: Podpora S/MIME potřebuje vyskakovací okna. Pokud Váš prohlížeč zamezuje použití těchto oken, je zapotřebí umožnit použití těchto oken, jinak S/MIME nebude správně pracovat

en: S_ubject
cs: _Předmět

en: Sa_ve a copy in
cs: _Uložit kopii do

en: Sa_ve as
cs: _Uložit jako

en: Save
cs: Uložit

en: Save All
cs: Uložit vše

en: Save Attachments in Sent Mailbox
cs: Uložit přílohy ve složce pro odeslanou poštu

en: Save Draft
cs: Uložit rozepsanou zprávu

en: Save Image
cs: Uložit obrázek

en: Save Image in Gallery
cs: Ulořit obrázek do galerie

en: Save Search
cs: Uložit vyhledávání

en: Save Template
cs: Uložit šablonu

en: Save _Draft
cs: Uložit _rozepsanou zprávu

en: Save as Draft
cs: Uložit jako koncept

en: Save attachments
cs: Ukládat přílohy

en: Save attachments in the sent-mail message?
cs: Uložit přílohy se zprávou ve složce pro odeslanou poštu?

en: Save attachments with message in sent-mail mailbox?
cs: Uložit přílohy se zprávou ve složce pro odeslanou poštu?

en: Save drafts as unseen?
cs: Uložit rozepsanou zprávu jako nepřečtenou zprávu?

en: Save drafts automatically while composing?
cs: Ukládat koncepty automaticky při vytváření zpráv?

en: Save in
cs: Uložit do

en: Save recipients automatically to the default address book?
cs: Uložit příjemce automaticky do kontaktů?

en: Save sent mail
cs: Uložit odeslanou poštu

en: Save sent mail?
cs: Uložit odeslanou poštu?

en: Save the certificate to your Address Book.
cs: Uložit Certifikát do kontaktů.

en: Save the key to your address book.
cs: Uložit klíč do kontaktů

en: Saved Searches
cs: Uložená vyhledávání

en: Saved searches require a label.
cs: Uložená vyhledávání musí mít název.

en: Search
cs: Vyhledat

en: Search %s
cs: Vyhledat %s

en: Search %s in %s
cs: Vyhledat %s v %s

en: Search (%s)
cs: Vyhledat (%s)

en: Search All Mailboxes
cs: Prohledat všechny složky

en: Search Criteria
cs: Vyhledávací kritéria

en: Search Criteria:
cs: Vyhledávací kritéria:

en: Search Flags:
cs: Vyhledávání značek:

en: Search Mailboxes
cs: Prohledat složky

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Search Term:
cs: Vyhledávací termín:

en: Search all subfolders?
cs: Prohledat všechny podsložky?

en: Search for "%s" failed: no address found.
cs: Hledání "%s" selhalo: Adresa nenalezena

en: Search:
cs: Vyhledat:

en: Searching is not available.
cs: Vyhledávání není dostupné.

en: Seen
cs: Přečtená

en: Select
cs: Vybrat

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Select address book sources for adding/searching.
cs: Vybrat adresáře pro přidávání a vyhledávání kontaktů.

en: Select address(es)
cs: Vybrat adresu(y)

en: Select the gallery to save the image in.
cs: Vyberte galerii pro uložení obrázku.

en: Selected Addresses
cs: Vybrané adresy

en: Send
cs: Odeslat

en: Send Key to Public Keyserver
cs: Poslat klíč veřejnému klíčovému serveru

en: Send Latest Information
cs: Poslat nejaktuálnější informace

en: Send Message
cs: Odeslat zprávu

en: Send message without a Subject?
cs: Odeslat zprávu bez předmětu?

en: Sender: %s
cs: Odesílatel: %s

en: Sent
cs: Odeslané

en: Sent Mail
cs: Odeslaná pošta

en: Sent mail mailbox:
cs: Složka s odeslanou poštou:

en: Set a priority header when composing messages?
cs: Nastavit při vytváření zpráv prioritní hlavičku?

en: Set permissions for other users
cs: Nastavit práva pro ostatní uživatele

en: Set preferences for what happens when you move and delete messages.
cs: Nastavit akce prováděné při přesouvání a mazání zpráv.

en: Share Mailboxes
cs: Sdílení složek

en: Share your mailboxes with other users.
cs: Sdílet složky s jinými uživateli.

en: Shared
cs: Sdílené

en: Should your PGP public key to be attached to your messages by default?
cs: Má se Váš veřejný PGP klíč implicitně připojit k zaslaným zprávám?

en: Show Advanced Setup
cs: Zobrazit pokročilé nastavení

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Show All Headers
cs: Zobrazit všechny hlavičky

en: Show All Mailboxes
cs: Zobrazit všechny složky

en: Show Common Headers
cs: Zobrazit všechny společné hlavičky

en: Show Deleted
cs: Zobrazit smazané

en: Show Images?
cs: Zobrazit obrázky?

en: Show Mailing List Information
cs: Zobrazit informace o konferenci

en: Show Only
cs: Zobrazit pouze

en: Show Only:
cs: Zobrazit pouze:

en: Show Preview
cs: Zobrazit Náhled

en: Show Size
cs: Zobrazit velikost

en: Show all attachments
cs: Zobrazit všechny přílohy

en: Show all flags (including flags set by other mail programs)?
cs: Zobrazit všechny značky (včetně značek přidaných jinými poštovními  programy)?

en: Show all parts
cs: Zobrazit všechny části

en: Show non-private mailboxes in separate folders
cs: Zobrazit neprivátní mailboxy v oddělených složkách

en: Show previews for unread messages only?
cs: Zobrazit ukázky pouze pro nepřečtené zprávy?

en: Show previews in tooltips?
cs: Zobrazit náhledy v tipech?

en: Show the filter icon on the menubar?
cs: Zobrazit ikonku filtrování v nabídkové liště?

en: Show the signature on the compose screen?
cs: Zobrazit podpis při psaní zprávy?

en: Shown
cs: Zobrazené

en: Si_ze
cs: Vel.

en: Signature
cs: Podpis

en: Size
cs: Velikost

en: Size (KB) <
cs: Velikost (KB) <

en: Size (KB) >
cs: Velikost (KB) >

en: Size - Greater Than (KB)
cs: Velikost - Větší než (KB)

en: Size - Less Than (KB)
cs: Velikost - menší než (KB)

en: Sort
cs: Řazení

en: Sort by Date
cs: Setřídit podle data

en: Sort by From Address
cs: Setřídit podle adresy odesílatele

en: Sort by Message Size
cs: Setřídit podle velikosti zprávy

en: Sort by Subject
cs: Setřídit podle předmětu

en: Sort by Thread
cs: Setřídit podle vláken

en: Sort by To Address
cs: Setřídit podle adresy příjemce

en: Spam
cs: Nevyžádaná

en: Spam Reporting
cs: Ohlašování spamu

en: Spam mailbox:
cs: Složka nevyžádané pošty:

en: Spell Check Failed
cs: Kontrola pravopisu selhala

en: Start Search
cs: Hledat

en: Status
cs: Stav

en: Strip All Attachments
cs: Odebrat všechny přílohy

en: Strip Attachment
cs: Odstranit přílohu

en: Strip linebreaks in preview?
cs: Odstranit konce řádek v náhledu?

en: Strip the sender's signature from plaintext replies?
cs: Odstranit podpis odesilatele z odpovědí v prostém textu?

en: Sub_ject
cs: Předmět

en: Subject
cs: Předmět

en: Subject:
cs: Předmět:

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subscribe
cs: Podepsat

en: Success
cs: Úspěšně

en: Sum
cs: Součet

en: Summary
cs: Shrnutí

en: Switch Composition Method
cs: Přepnout kompoziční metodu

en: Switch to HTML composition
cs: Přepnout na HTML kompozici

en: Switch to plain text composition
cs: Přepnout na textovou kompozici

en: Target Mailbox
cs: Cílová složka:

en: Target Mailbox:
cs: Cílový mailbox:

en: Task Lists
cs: Úkoly

en: Technical details
cs: Technické detaily

en: Technical details can be viewed %s.
cs: Technické detaily o zprávě mohou být zobrazeny %s.

en: Technical error details can be viewed %s.
cs: Technická chybová hlášení mohou být zobrazena %s.

en: Technical message details can be viewed %s.
cs: Technické detaily o zprávě mohou být zobrazeny %s.

en: Templates
cs: Šablony

en: Tentatively Accept request
cs: Prozatímně potvrzená žádost

en: Tentatively Accepted
cs: Prozatímně potvrzeno

en: The From: column of the message should be linked:
cs: Sloupec Od: by měl být linkován:

en: The Macintosh resource fork
cs: Macintosh resource fork

en: The Macintosh resource fork can be downloaded %s.
cs: Macintosh resource fork může být stažen z %s.

en: The Message Disposition Notification was not sent. This is what the server said
cs: Zpráva o přečtení nebyla odeslána. Toto je zpráva ze serveru

en: The Message Disposition Notification was sent successfully.
cs: Zpráva o přečtení byla úspěšně odeslána.

en: The attachment limit has been reached.
cs: Bylo dosaženo maximálního limitu pro přílohu.

en: The calendar data is invalid
cs: Data v kalendáři jsou neplatná

en: The current sent-mail mailbox(es) "%s" will be renamed.
cs: Současná složka(y) odeslané pošty "%s" bude(ou) přejmenována.

en: The data in this part does not appear to be a valid PGP encrypted message. Error:
cs: Tato zpráva nevypadá jako validní PGP zakódovaná zpráva. Chyba:

en: The data in this part has been compressed via PGP.
cs: Data v této části zprávy jsou zkomprimována pomocí PGP.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP.
cs: Data v této části zprávy jsou digitálně podepsána pomocí PGP.

en: The data in this part has been digitally signed via S/MIME.
cs: Data v této části zprávy jsou digitálně podepsána pomocí S/MIME.

en: The data in this part has been encrypted via PGP, however, PGP support is disabled so the message cannot be decrypted.
cs: Data v této části zprávy jsou zakódována přes PGP, nicméně, podpora PGP je vypnutá, taže zprávu není možné dekódovat.

en: The data in this part has been encrypted via PGP.
cs: Data v této části zprávy jsou je šifrována pomocí PGP.

en: The data in this part has been encrypted via S/MIME.
cs: Data v této části zprávy jsou šifrována pomocí S/MIME.

en: The default font family to use in the HTML editor.
cs: Výchozí font family pro použití v HTML editoru.

en: The default font size to use in the HTML editor (in pixels).
cs: Výchozí velikost fontu pro použití v HTML editoru (v pixelech).

en: The draft has been saved to the "%s" mailbox.
cs: Rozepsaná zpráva byla uložena do složky "%s".

en: The draft was not successfully saved.
cs: Koncept úspěšně uložen.

en: The e-mail field cannot be empty.
cs: Pole e-mailová adresa nelze nechat prázdné.

en: The event was added to your calendar.
cs: Událost byla přidána do Vašeho kalendáře.

en: The event was updated in your calendar.
cs: Událost ve Vašem kalendáři byla aktualizována.

en: The initial portion of this text part is displayed below.
cs: Úvodní část textu je zobrazena níže.

en: The links that caused this warning have this background color:
cs: Odkazy, které byly příčinou tohoto varování mají tuto barvu pozadí:

en: The list of addresses that will NOT have their images blocked by default (enter each address on a new line)
cs: Seznam adres, ze kterých nebudou blokovány obrázky (vložte každou adresu na samostatný řádek)

en: The mail server is not currently avaliable.
cs: Poštovní server je momentálně nedostupný.

en: The mailbox "%s" is already empty.
cs: Složka "%s" je již prázdná.

en: The mailbox "%s" may not be deleted.
cs: Složka "%s" nemůže být smazána.

en: The mailbox "%s" may not be emptied.
cs: Složka "%s" nemůže být vyprázdněna.

en: The mailbox "%s" may not be renamed.
cs: Složka "%s" nemůže být přejmenována.

en: The mailbox "%s" was not created. This is what the server said
cs: Složka "%s" nebyla vytvořena. Toto je zpráva ze serveru

en: The mailbox "%s" was not deleted. This is what the server said
cs: Složka "%s" nebyla smazána. Toto je zpráva ze serveru

en: The mailbox "%s" was successfully created.
cs: Složka "%s" byla úspěšně vytvořena.

en: The mailbox "%s" was successfully deleted.
cs: Složka "%s" byla úspěšně smazána.

en: The mailbox "%s" was successfully renamed to "%s".
cs: Složka "%s" byla úspěšně přejmenována na "%s".

en: The mailbox %s is already empty.
cs: Složka %s je již prázdná.

en: The message "%s" has been reported as innocent.
cs: Zpráva "%s"  byla ohlášena jako vyžádaná.

en: The message "%s" has been reported as spam.
cs: Zpráva "%s"  byla ohlášena jako SPAM.

en: The message being composed has been closed.
cs: Vytvářená zpráva byla zavřena.

en: The message does not have a Subject entered.
cs: Zpráva nemá předmět.

en: The message does not have a subject entered.
cs: Zpráva nemá předmět.

en: The message from "%s" has been reported as innocent.
cs: Zpráva od "%s" byla ohlášena jako vyžádaná.

en: The message from "%s" has been reported as spam.
cs: Zpráva od "%s" byla ohlášena jako SPAM.

en: The number of unseen messages to show
cs: Počet nepřečtených zpráv k zobrazení

en: The recipient has indicated that they prefer replies in these languages:
cs: Příjemce uvedl, že preferuje odpovědi v následujících jazycích:

en: The sender of this message is requesting a notification from you when you have read this message.
cs: Odesílatel této zprávy od Vás požaduje potvrzení o přečtení zprávy.

en: The sender of this message is requesting notification from you when you have read this message.
cs: Odesílatel této zprávy požaduje potvrzení o přečtení zprávy.

en: The server is still generating the message list.
cs: Poštovní server stále generuje seznam zpráv.

en: The server was unable to generate the message list.
cs: Poštovní server nebyl schopen vygenerovat seznam zpráv.

en: The source directory is read-only.
cs: Zdrojový adresář je pouze ke čtení.

en: The target directory is read-only.
cs: Cílový adresář je pouze ke čtení.

en: The task has been added to your tasklist.
cs: Úkol byl přidán do Vašeho seznamu úkolů.

en: The template has been saved.
cs: Šablona byla uložena.

en: The template was not successfully saved.
cs: Šablona nebyla uložena.

en: The text of the message
cs: Text zprávy

en: The text of the message can be viewed %s.
cs: Text zprávy lze zobrazit %s.

en: The text of the returned message
cs: Text vrácené zprávy

en: The text of the returned message can be viewed %s.
cs: Text vrácené zprávy lze zobrazit %s.

en: The text of the sent message
cs: Text zaslané zprávy

en: The text of the sent message can be viewed %s.
cs: Text zaslané zprávy lze zonrazit %s.

en: The uploaded file cannot be opened.
cs: Nahraný soubor nelze otevřít.

en: The user's free/busy information was sucessfully stored.
cs: Uživatelova informace o volném čase byla úspěšně uložena.

en: There are no alternative parts that can be displayed inline.
cs: Zpráva neobsahuje žádné aliternativní části, které by ještě bylo možné zobrazit.

en: There are no messages in this mailbox.
cs: Tato složka neobsahuje žadné zprávy.

en: There are no parts that can be shown inline.
cs: Zpráva neobsahuje žádné části, které by bylo možné zobrazit v tomto okně.

en: There is no text that can be displayed inline.
cs: Zpráva neobsahuje žádný text, který lze zobrazit v tomto okně.

en: There was an error copying messages from "%s" to "%s". This is what the server said
cs: Při kopírování zprávy z "%s" do "%s" došlo k chybě. Toto je zpráva ze serveru

en: There was an error importing %s.
cs: Při importu %s došlo k chybě.

en: There was an error moving messages from "%s" to "%s". This is what the server said
cs: Při přesunu zpráv z "%s" do "%s" došlo k chybě. Toto je zpráva ze serveru

en: There was an error sending your message: %s
cs: Při odesílání Vaší zprávy došlo k chybě: %s

en: There was an error viewing the requested message.
cs: Chyba při zobrazování požadované zprávy

en: This action is not supported.
cs: Tato akce není podporována.

en: This is a thumbnail of a PDF file attachment.
cs: Toto je miniatura připojeného PDF souboru.

en: This is a thumbnail of an image attachment.
cs: Toto je miniatura připojeného obrázku

en: This may take some time. Are you sure you want to continue?
cs: Toto může trvat nějaký čas. Skutečně chcete pokračovat?

en: This message contains a Macintosh file (named "%s").
cs: Tato zpráva obsahuje Macintosh soubor (s názvem "%s") .

en: This message part cannot be viewed because it is too large.
cs: Tato část zprávy nemůže být zobrazena, protože je příliš velká.

en: This message part contains HTML data, but inline HTML display is disabled.
cs: Tato část zprávy obsahuje HTML data, ale zobrazování vložených HTML dat je vypnuto.

en: This message part contains HTML data, but this data can not be displayed inline.
cs: Tato zpráva obsahuje HTML data, která nelze zobrazit v tomto okně.

en: This message to
cs: Tuto zprávu do

en: This part contains an attachment that can not be displayed within this part:
cs: Tato část zprávy obsahuje přílohu, která zde nemůže být zobrazena.

en: This part is empty.
cs: Tato část je prázdná.

en: Thread
cs: Vlákno

en: Thread Display
cs: Zobrazení vlákna

en: Thread List
cs: Seznam vláken

en: Thread Sort
cs: Řazení vláken

en: Thread View
cs: Zobrazení podle vláken

en: To
cs: Komu

en: To %s
cs: Pro %s

en: To Address
cs: Adresa příjemce

en: To All
cs: Všem

en: To List
cs: Na seznam

en: To Sender
cs: Odesílateli

en: To _All
cs: Odpovědět _všem

en: To _List
cs: Na _seznam

en: To:
cs: Komu:

en: To:
cs: Komu:

en: Today, %s %s
cs: Dnes, %s %s

en: Top
cs: Nahorě

en: Total
cs: Celkem

en: Trash
cs: Koš

en: Trash mailbox:
cs: Složka koše:

en: Type
cs: Typ

en: Unable to retrieve quota
cs: Nelze zjistit kvótu

en: Unable to view message in preview pane.
cs: Není možné zobrazit zprávu v okně náhledu.

en: Undelete
cs: Obnovit smazané

en: Undisclosed Recipients
cs: Utajení příjemci

en: Unhandled component of type: %s
cs: Neznámá (neošetřená) komponenta typu: %s

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown Date
cs: Neznámé datum

en: Unknown Meeting
cs: Neznámá schůzka

en: Unknown Task
cs: Neznámý úkol

en: Unload Passphrase
cs: Vložit heslo

en: Unmark as
cs: Odznačit jako:

en: Unmark as:
cs: Odznačit jako:

en: Unseen
cs: Nepřečtená

en: Unsubscribe
cs: Odregistrovat

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update in my calendar
cs: Aktualizovat v mém kalendáři

en: Update respondent status
cs: Aktualizovat stav odpovídajícího

en: Update this event on my calendar
cs: Aktualizovat tuto položku v mém kalendáři

en: Upload
cs: Poskytnutí

en: Uploading...
cs: Nahrává se ...

en: Use Default Value
cs: Použít výchozí hodnotu

en: Use Template
cs: Použít šablonu

en: Use Virtual Trash
cs: Použít virtuální koš

en: Use if available
cs: Když je dostupné

en: Use secure connection?
cs: Používat zabezpečené spojení?

en: Use the charset of the original message when replying?
cs: Použít v odpovědi znakovou sadu původní zprávy?

en: User
cs: Uživatel

en: User Options
cs: Uživatelské možnosti

en: User can see the mailbox
cs: Uživatel může vidět složku

en: User is not authenticated.
cs: Uživatel není autentizován.

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Verifying...
cs: Ověřování...

en: Vertical Layout
cs: Vertikální zobrazení

en: View
cs: Zobrazit

en: View %s
cs: Zobrazit %s

en: View %s Public Key
cs: Zobrazit veřejný klíč %s

en: View Attachment
cs: Zobrazit přílohu

en: View Full Message
cs: Zobrazit celou zprávu

en: View HTML data in new window.
cs: Zobrazit HTML data v novém okně.

en: View Message
cs: Zobrazit zprávu

en: View Messages
cs: Zobrazit více zpráv

en: View PDF File
cs: Zobrazit PDF soubor

en: View Personal Private Key
cs: Zobrazit Váš soukromý klíč

en: View Personal Public Certificate
cs: Zobrazit Váš osobní veřejný certifikát

en: View Personal Public Key
cs: Zobrazit Váš veřejný klíč

en: View Source
cs: Zobrazit zdrojový kód

en: View Thread
cs: Zobrazit vlákno

en: View event
cs: Zobrazit událost

en: View messages in %s
cs: Zobrazit zprávy v %s

en: View or mailbox to display after login:
cs: Po přihlášení do systému zobrazit tuto složku nebo pohled:

en: View task
cs: Zobrazit úkol

en: Viewing
cs: Zobrazení

en: Virtual Folder
cs: Virtuální složka

en: Virtual Folder "%s" created succesfully.
cs: Virtuální složka "%s" byla úspěšně vytvořena.

en: Virtual Folder "%s" deleted.
cs: Virtuální složka "%s" byla odstraněna.

en: Virtual Folder "%s" edited successfully.
cs: Virtuální složka "%s" byla úspěšně změněna.

en: Virtual Folder: %s
cs: Virtuální složka: %s

en: Virtual Folders
cs: Virtuální složky

en: Virtual Inbox
cs: Virtuální složka doručené pošty

en: Virtual Trash
cs: Virtuální koš

en: WARNING
cs: VAROVÁNÍ

en: Warning
cs: Upozornění

en: What language(s) do you prefer replies to your messages to be in? (Hold down the CTRL key when clicking to add multiple languages)
cs: V jakém jazyce byste preferovali odpovědi na Vaše zprávy? (Podržte klávesu Ctrl při kliknutí na přidávání více jazyků)

en: What to do with messages after they have been reported as innocent?
cs: Co se má provést se zprávami označenými jako vyžádané?

en: What to do with messages after they have been reported as spam?
cs: Co se má provést se zprávami označenými jako nevyžádané (spam)?

en: When forwarding a message in the body text, should the same format as the original message be used?
cs: Pokud se přeposílá zpráva v textu odesílané zprávy, má se použít ten samý formát jako u původní zprávy?

en: When opening a mailbox for the first time, where do you want to start?
cs: Pokud se poprvé otevírá složka, kde chcete začít?

en: When replying, use the same format as the original message?
cs: Použít při odpovědi ten samý formát, jaký má původní zpráva?

en: Where should the cursor be located in the compose text area by default?
cs: Kde se má standardně nacházet kurzor v poli pro tvorbu nové zprávy?

en: Which message parts do you want to display in the summary?
cs: Jakou část zprávy si přejete zobrazit v přehledu?

en: Whitelist
cs: Bílá listina

en: Write
cs: Zapsat

en: Years
cs: Roky

en: Yes
cs: Ano

en: You are
cs: Vy jste

en: You are replying to a mailing list
cs: Odpovídáte konferenčně seznamu uživatelů

en: You cannot unsubscribe from "%s".
cs: Nemůžete se odhlásit  z "%s".

en: You have %d new mail message in %s. | You have %d new mail messages in %s.
cs[0]: Máte %d novou zprávu v %s.
cs[1]: Máte %d nové zprávy v %s.
cs[2]: Máte %d nových zpráv v %s.

en: You have already submitted this page.
cs: Tuto stránku již máte aktivovánu.

en: You may not delete "%s".
cs: Nemůžete odstranit "%s".

en: You may not rename "%s".
cs: Nemůžete přejmenovat "%s".

en: You must enter the passphrase for your PGP private key to view this message.
cs: Pro přečtení této zprávy musíte zadat heslo Vašeho soukromého PGP klíče.

en: You must enter the passphrase for your S/MIME private key to view this data.
cs: Pro zobrazení těchto dat musíte zadat heslo Vašeho soukromého S/MIME klíče

en: You must enter the passphrase used to encrypt this message to view it.
cs: Musíte zadat heslo, které bylo použito pro zašifrování této zprávy, jinak ji nebude možné zobrazit.

en: You must select a target mailbox first.
cs: Musíte nejdříve vybrat cílovou složku.

en: You must select an address first.
cs: Musíte nejdříve vybrat emailovou adresu.

en: You must select at least one message first.
cs: Musíte nejdříve vybrat alespoň jednu zprávu.

en: You must specify a recipient.
cs: Musíte zadat příjemce.

en: You redirected this message on %s to: %s.
cs: Tato zpráva byla přesměrována v %s na: %s.

en: You replied to all recipients of this message on %s.
cs: Na tuto zprávu jste odpověděli všem příjemcům v %s.

en: You replied to this message on %s.
cs: Na tuto zprávu jste odpověděl(a) v %s.

en: You replied to this message via the mailing list on %s.
cs: Na tuto zprávu jste konferenčně odpověděli v %s.

en: You were not subscribed to "%s". Here is what the server said
cs: Složka "%s" nebyla aktivována. Toto je zpráva ze serveru

en: You were not unsubscribed from "%s". Here is what the server said
cs: Složka "%s" nebyla deaktivována. Toto je zpráva ze serveru

en: You were successfully subscribed to "%s".
cs: Úspěšně jste se registrovali pro "%s"

en: You were successfully unsubscribed from "%s".
cs: Úspěšně jste odregistrovali od "%s"

en: Younger Than
cs: Mladší než

en: Your Name
cs: Vaše jméno

en: Your PGP Public/Private Keys
cs: Vaše PGP veřejné/soukromé klíče

en: Your Reply-to: address: <em>(optional)</em>
cs: Adresa, na kterou se mají zasílat odpovědi na Vaše e-maily: <i>(nepovinné)</i>

en: Your alias addresses: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
cs: Vaše aliasy: <em>(nepovinné, vložte jednu adresu na řádek)</em>

en: Your browser does not support inline display of this image type.
cs: Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení tohoto typu obrázku v těle zprávy.

en: Your default encryption method for sending messages:
cs: Váše výchozí metoda šifrování pro odesílání zpráv:

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. Click this box to revert to the original identity. The identity will not be checked again during this compose action.
cs: Vaše identita byla přepnuta na identitu asociovanou s adresou stávajícího příjemce. Klikkněte na tento box pro návrat zpět na původní identitu. Identita nebude znovu ověřována při této akci.

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. The identity will not be checked again during this compose action.
cs: Vaše identita byla přepnuta na identitu asociovanou s adresou stávajícího příjemce. Identita nebude znovu ověřována při této akci.

en: Your message was successfully delivered.
cs: Vaše zpráva byla úspěšně doručena.

en: Your signature to use when composing with the HTML editor (if empty, the text signature will be used)
cs: Váš podpis pro použití při vytváření HTML editorem (pokud je prázdný, bude použit textový podpis)

en: Your signature:
cs: Váš podpis:

en: [Attachment stripped: Original attachment type: %s, name: %s]
cs: [Příloha odstraněna: Orignální typ přílohy: %s, jméno: %s]

en: [No Subject]
cs: [Žádný předmět]

en: [Truncated Text]
cs: [Upravený text]

en: _Bcc
cs: Sk_rytá kopie

en: _Blacklist
cs: _Černá listina

en: _Cc
cs: K_opie

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Folders
cs: S_ložky

en: _Identity
cs: _Identita

en: _Message Source
cs: Zdrojový kód zprávy

en: _New Message
cs: _Nová zpráva

en: _Priority
cs: _Důležitost

en: _Reply
cs: _Odpovědět

en: _Search
cs: _Vyhledat

en: _Send Message
cs: Ode_slat zprávu

en: _Thread
cs: _Vlákno

en: _To
cs: _Komu

en: _Undelete
cs: _Obnovit smazané

en: _View Thread
cs: Zobrazit _vlákno

en: _Whitelist
cs: _Bílá listina

en: and
cs: a

en: and %d more mailbox | and %d more mailboxes
cs[0]: a %d složka navíc
cs[1]: a %d složek navíc
cs[2]: a %d složek navíc

en: attachment
cs: příloha

en: attachments.zip
cs: prilohy.zip

en: base level of the folder tree
cs: základní stupeň stromu složek

en: bytes
cs: bytů

en: days
cs: dny

en: flagged "%s"
cs: označené "%s"

en: from
cs: od

en: into mailbox
cs: do složky

en: key
cs: klíč

en: mailbox file
cs: soubor složky

en: maximum total image size is %s
cs: maximální celková velikost obrázků je %s

en: messages
cs: zprávy

en: messages from a personal contact
cs: zprávy od osobního kontaktu

en: messages not from a personal contact
cs: zprávy ne od osobního kontaktu

en: messages with attachment(s)
cs: zprávy s přílohami

en: messages without attachment(s)
cs: zprávy bez příloh

en: months
cs: měsíce

en: name
cs: jméno

en: not
cs: ne

en: part %s
cs: část %s

en: recipients
cs: příjemci

en: replying to ALL
cs: Odpovídání všem

en: to
cs: do

en: years
cs: roky

en: your blacklist
cs: Vaše černá listina

en: your whitelist
cs: Vaše bílá listina
