IMP 4.1-cvs - en to et translation catalogue (1333 entries)

en:  (Accesskey %s)
et:  (Kiirklahv %s)

en:  and
et:  ja

en: "%s" mailbox no longer polled for new mail.
et: postkastist "%s" ei küsita enam uusi kirju.

en: "%s" mailbox now polled for new mail.
et: postkastist "%s" küsitakse nüüd uusi kirju.

en: %.0f%% of %.0f %s
et: %.0f%%-st %.0f %s

en: %d - %d of %d Messages
et: Kirjad %d kuni %d, kokku %d

en: %d Attachment | %d Attachments
et[0]: %d Manus
et[1]: %d Manust

en: %d Messages
et: %d kirja

en: %d message was purged from "%s". | %d messages were purged from "%s".
et[0]: %d kiri purgiti "%s"'lt.
et[1]: %d kirja purgiti "%s"'lt.

en: %d messages have been deleted.
et: %d kirja kustutati.

en: %d messages have been reported as innocent.
et: %d ekslikult rämpspostiks arvatud kirja edastatud.

en: %d messages have been reported as spam.
et: %d rämpskirja edastatud.

en: %d more messages...
et: vee %d kirja...

en: %d more unseen message... | %d more unseen messages...
et[0]: Veel %d lugemata kiri...
et[1]: Veel %d lugemata kirja...

en: %d new | %d new
et[0]: %d uus
et[1]: %d uut

en: %d of %d
et: %d %d'st

en: %d recipients
et: %d saajad

en: %d total
et: kokku %d

en: %d unseen
et: %d lugemata

en: %s has cancelled "%s".
et: %s tühistas  "%s".

en: %s has cancelled an instance of the recurring "%s".
et: %s tühistas  "%s" korduvuse.

en: %s has replied to a free/busy request.
et: %s vastas vaba/hõivatud päringule.

en: %s has replied to the invitation to "%s".
et: %s vastas %s kutsele.

en: %s has sent you free/busy information.
et: %s saatis sulle vaba/hõivatud info.

en: %s mailbox being renamed at the start of the month.
et: %s kirjakast nimetatakse ümber kuu alguses.

en: %s part
et: %s osa

en: %s report from %s
et: %s raport %s kasutajalt

en: %s requests your free/busy information.
et: %s soovib sinu vaba/hõivatud infot.

en: %s requests your presence at "%s".
et: %s palub sul osaleda %s'l.

en: %s wants to notify you about changes of "%s".
et: %s soovib teavitada sind muutustest %s'st.

en: %s was successfully added to "%s".
et: %s lisati "%s"-sse.

en: %s was successfully added to your address book.
et: "%s" lisati aadressiraamatusse.

en: %s will delete the current message and move to the next message if a single message is selected.
et: %s kustutab praeguse kirja ja liigub järgmisele kirjale, kui üks kiri on valitud.

en: %s wishes to amend "%s".
et: %s soovib parandada "%s".

en: %s wishes to make you aware of "%s".
et: %s soovib teavitada sind %s'st.

en: %s wishes to receive the latest information about "%s".
et: %s soovib uuendada informatsiooni "%s" kohta.

en: %s%% of allowed size
et: %s%% lubatud suurusest

en: %s: This message may not be from whom it claims to be. Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
et: %s: See sõnum ei pruugi olla kellelt ta väidab end olevat. Hoiduge sisalduvate linkide avamisest ja edastamast saatjale mistahes isikuandmeid.

en: %u Forwarded Messages
et: Fwd: %u edastatud kirja

en: %u of %u messages in %s unread.
et: %u - %u kirja kaustas %s lugemata.

en: (%d&nbsp;of&nbsp;%d)
et:  (%d&nbsp;/&nbsp;%d)

en: (Message %d of %d)
et: (kirjad %d %d'st)

en: (Plain Text)
et: (Tekst)

en: * Add these by clicking OK *
et: * Lisa need vajutades OK *

en: * Please select address(es) *
et: * Palun vali aadress(id) *

en: -- select --
et: -- vali --

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 100 characters
et: 100 märki

en: 1000 characters
et: 1000 märki

en: 15 minutes
et: 15 minutit

en: 250 characters
et: 250 märki

en: 5 minutes
et: 5 minutit

en: 500 characters
et: 500 märki

en: 6 hours
et: 6 tundi

en: A PGP Public Key is attached to the message.
et: PGP Avalik võti lisatud kirja manusesse.

en: A left click
et: Vasak klõps

en: A message you have sent has resulted in a return notification from the recipient.
et: Sinu saadetud kiri põhjustas saaja poolse teate.

en: A message you were composing when your session expired has been recovered. You may resume composing your message by going to your Drafts folder.
et: Kiri mida sa koostasid, kui sessioon aegus on taastatud. Sa võid jätkata kirja koostamist Mustandite kaustast.

en: A popup window could not be opened. Perhaps you have set your browser to block popup windows?
et: Uue kirja akent ei saa avada. Äkki oled oma veebilehitsejas keelanud hüpikaknad?

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
et: Uue kirja akent ei saa avada. Võib olla sinu veebilehitseja keelab hüpikaknad.

en: A right-click on a message or a folder will display available actions.
et: Parem klõps kirja või kaustal näita saadaval olevaid tegevusi.

en: ACL for "%s" successfully created for the mailbox "%s".
et: "%s" õigused tehtud "%s" postkastile.

en: ACL rights for "%s" updated for the mailbox "%s".
et:  "%s" õigused uuendatud "%s" postkastile.

en: ACLs not configured for this server.
et: Õigused pole seadistatud selles serveris.

en: Accept and add to my calendar
et: Nõustu ja lisa kalendrisse

en: Accept and update in my calendar
et: Nõustu ja uuenda minu kalendrit

en: Accept request
et: Nõustu

en: Accepted
et: Nõustutud

en: Action:
et: Tegevus:

en: Actions
et: Tegevused

en: Add %s to my Address Book
et: Lisa %s minu aadressiraamatusse

en: Add Bcc
et: Lisa Pimekoopia

en: Add Cc
et: Lisa Koopia

en: Add OR clause
et: Lisa VÕI klausel

en: Add search criteria:
et: Lisa otsingu kriteerium:

en: Add search folder:
et: Lisa otsingu kaust:

en: Add this to my calendar
et: Lisa see minu kalendrisse

en: Add this to my tasklist
et: Lisa see minu tööde nimekirja

en: Add to Address Book
et: Lisa Aadressiraamatusse

en: Add to my calendar
et: Lisa see minu kalendrisse

en: Added "%s" as an attachment.
et: Lisasin manuse "%s".

en: Added flag "%s".
et: Lisatud märgend "%s".

en: Additional headers to display when viewing: <em>(enter each header on a new line)</em>
et: Täiendavad päised mida näidata kirja vaatamisel: <em>(kirjuta iga päis omaette reale)</em>

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Address Books
et: Aadressiraamatud

en: Addresses to BCC all messages: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
et: Aadressid kuhu saata pimekoopia kõigist kirjadest: <em>(pole kohustuslik, kirjuta iga aadress omaette reale)</em>

en: Addresses to explicitly tie to this identity: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
et: Aadressid, mis seostada kindlalt selle identiteediga: <em>(pole kohustuslik, kirjuta iga aadress omaette reale)</em>

en: Administer
et: Haldus

en: Advanced Search...
et: Põhjalik Otsing...

en: Alerts _Log
et: Hoiatus _Logi

en: All Mailboxes
et: Kõik Postkastid

en: All messages in the folder(s) "%s" older than %s days will be permanently deleted.
et: Kõik kirjad sinu "%s" kaustas mis on vanemad kui %s päeva kustutatakse jäädavalt.

en: All messages in the following folder(s) will be downloaded into one MBOX file:
et: Kõik kirjad järgmistes kaustades salvestatakse ühte MBOX faili:

en: All messages in this mailbox will be downloaded into one MBOX file. This may take some time. Are you sure you want to continue?
et: Kõik kirjad sellest postkastist laetakse alla MBOX faili. See võib võta kaua aega. Oled kindel et soovid jätkata?

en: All messages in your "%s" folder older than %s days will be permanently deleted.
et: Kõik kirjad sinu "%s" kaustas mis on vanemad kui %s päeva kustutatakse jäädavalt.

en: All old linked attachments more than %s months old will be deleted.
et: Kõik lingitud manused, mis on rohkem kui %s kuud vanad, kustutatakse.

en: All old sent-mail folders more than %s months old will be deleted.
et: Kõik saadetud kirjade kaustad, mis on rohkem kui %s kuud vanad, kustutatakse.

en: All rights on mailbox "%s" successfully removed for "%s".
et: Kõik õigused postkastile "%s" võeti kasutajalt "%s" ära.

en: Allow Folder Creation?
et: Luba luua kaustu

en: Allow filter rules to be applied in any mailbox?
et: Luba rakendada filtreid mistahes kirjakastile

en: Always
et: Alati

en: Always prompt
et: Alati Küsi

en: Always save attachments
et: Salvesta alati manused

en: Ambiguous address found.
et: Ebamäärane aadress leitud.

en: Ambiguous matches for "%s" (first 5 matches displayed):
et: Mitmemõtteline vastet  "%s" (Näitan 5 esimest vastet):

en: Ambiguous matches for "%s":
et: "%s" ebamäärane vaste:

en: An error occured while attempting to strip the attachment.
et: Tekkis viga manuste eemaldamisel.

en: An unknown error occured while creating the new note.
et: Uue sissekande lisamisel tekkis ennenägematu viga.

en: An unknown error occured while creating the new task.
et: Uue ülesande lisamisel tekkis ennenägematu viga.

en: An unknown person
et: Tundmatu kasutaja

en: Answered
et: Vastatud

en: Apply Filters
et: Rakenda filtreid

en: Apply filter rules upon logging on?
et: Rakenda filtreid sisselogimisel

en: Apply filter rules whenever Inbox is displayed?
et: Rakenda filtreid alati kui avatakse INBOX?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete all attachments?
et: Kas oled kindel, et soovid kõik manused JÄÄDAVALT kustutada?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete these messages?
et: Kas oled kindel, et soovid need kirjad JÄÄDAVALT kustutada?

en: Are you sure you want to delete all messages in this thread?
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada kõik kirjad selles jutulõngas?

en: Are you sure you want to delete this Virtual Folder Definition?
et: Kas oled kindel, et soovid selle Virtuaalkausta definitsiooni kustutada?

en: Are you sure you want to delete this filter?
et: Kas oled kindel, et soovid selle reegli kustutada?

en: Are you sure you want to delete this flag?
et: Kas oled kindel, et soovid selle märgistuse kustutada?

en: Are you sure you want to delete this public key?
et: Kas oled kindel et soovid selle avaliku võtme kustutada?

en: Are you sure you want to delete this virtual folder?
et: Kas oled kindel, et soovid selle virtuaalkausta kustutada?

en: Are you sure you want to delete your keypair? (This is NOT recommended!)
et: Kas soovid kindlasti kustutada oma võtme paari? (See EI OLE soovitatav!)

en: Are you sure you want to do this?
et: Kas oled kindel et soovid seda?

en: Are you sure you want to move the message(s)? (Some message information might get lost, like message headers, text formatting or attachments!)
et: Oled kindel, et soovid liigutada kirja(d)? (Osa kirjast võib kaduma minna nagu päised, kirja vormindus või manused!)

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete these messages?
et: Kas oled kindel et soovid need kirjad JÄÄDAVALT kustutada?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete this attachment?
et: Kas oled kindel et soovid selle manuse JÄÄDAVALT kustutada?

en: Are you sure you wish to delete all mail in this mailbox?
et: Kas oled kindel, et soovid selle kausta tühjendada?

en: Are you sure you wish to empty your spam folder?
et: Kas oled kindel et soovid Rämpsposti kausta tühjendada?

en: Are you sure you wish to empty your trash folder?
et: Kas oled kindel et soovid prügikasti tühjendada?

en: Are you sure you wish to report this message as innocent?
et: Kas oled kindel et soovid selle kirja õigeks mõista?

en: Are you sure you wish to report this message as spam?
et: Kas oled kindel et soovid selle kirja rämpspostiks mõista?

en: Arrival time on server
et: Serverisse saabumise aeg

en: As Attachment
et: Manusena

en: As attachment
et: Manusena

en: As both body text and an attachment
et: Mõlemana põhiosas tekstina ja manusena

en: Ascending
et: Kasvav

en: Ask
et: Küsi

en: Attach
et: Manus

en: Attach Files
et: Lisa failid

en: Attach a copy of your PGP public key to the message?
et: Lisa kirjale koopia oma PGP avalikust võtmest?

en: Attach your contact information to the message?
et: Lisa kirjale oma kontakt informatsioon?

en: Attached file "%s" exceeds the attachment size limits. File NOT attached.
et: Lisatav fail "%s" ületab manuse suuruse piirmäära. Faili EI lisatud.

en: Attached is a reply to a calendar request you sent.
et: Lisas on vastus sinu kalendrikandele.

en: Attachment
et: Manus

en: Attachment %s deleted.
et: Manus %s kustutatud.

en: Attachment Information
et: Manuse Info

en: Attachment and Body Text
et: Manus ja Põhiosa tekst

en: Attachment stripped: Original attachment type
et: Manus eemaldatud: Algne manuse tüüp

en: Attachment successfully stripped.
et: Manused eemaldatud.

en: Attachments
et: Manused

en: Attendees
et: Osalejad

en: Automatically Generated Messages
et: Automaatselt Loodud Kiri

en: Automatically show images in messages when the sender is in my address book?
et: Näita automaatselt pilte kirjades kui saatja on minu aadressiraamatus?

en: Awaiting Response
et: Pole vastanud

en: Bac_k to %s
et: Ta_gasi kausta %s

en: Back
et: Tagasi

en: Back to %s
et: Tagasi kausta %s

en: Back to Multiple Message View Index
et: Tagasi kirjade loetelu vaatesse

en: Bcc
et: Pimekoopia

en: Bcc:
et: Pimekoopia:

en: Before Signature
et: Enne allkirja

en: Blacklist
et: Must nimekiri

en: Block images in messages unless they are specifically requested?
et: Tõkesta pildid kirjades kui need pole konkreetselt nõutud?

en: Body
et: Keha

en: Bottom
et: Alla

en: Built-in Filters cannot be edited.
et: Sisse ehitatud Filtreid pole võimalik muuta.

en: Built-in Virtual Folders cannot be edited.
et: Sisse ehitatud Virtuaalkaustu ei ole võimalik muuta.

en: Bulk Messages
et: Reklaam Kirjad

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Message
et: Loobu kirjast

en: Cancelling this message will permanently discard its contents and will delete auto-saved drafts.
    Are you sure you want to do this?
et: Sellest kirjast loobumisega läheb tema sisu igaveseks kaotsi ja kõik automaatsed salvestused mustandid kustutatakse.
    Oled kindel, et soovid seda teha?

en: Cancelling this message will permanently discard its contents.
et: Sellest kirjast loobumisega läheb tema sisu igaveseks kaotsi.

en: Cannot directly create mailbox in this folder.
et: Sellesse kausta ei ole võimalik otse luua postkasti.

en: Cannot display message - found only %s of %s parts of this message in the current mailbox.
et: Ei saa näidata kirja - antud postkastist leidsin ainult %s osa %s'st.

en: Cannot move messages to Trash - no Trash mailbox set in preferences.
et: Ei saa liigutada kirja Prügikasti - Prügikasti kaust on jäetud seadistamata.

en: Cannot retrieve public key from message.
et: Ei saanud kirjast avalikku võtit kätte.

en: Cannot save sent-mail message to "%s" as that mailbox is read-only.
et: Ei saa salvestada saadetud-kirja "%s" kuna antud kirjakast on ainult loetav.

en: Cannot strip the MIME part as the mailbox is read-only.
et: Ei saa eemaldada MIME osa kuna postkast on ainult loetav.

en: Cc
et: Koopia

en: Cc:
et: Koopia:

en: Cc:
et: Koopia:

en: Chair Person
et: Juhataja

en: Change
et: Muuda

en: Change display preferences such as how many messages you see on each page and how messages are sorted.
et: Muuda kuva eelistusi nagu mitu kirja sa näed igal lehel ja kuidas kirjad on järjestatud.

en: Change folder navigation display preferences.
et: Muuda kausta navigatsiooni ekraan eelistusi.

en: Change the name, address, and signature that people see when they read and reply to your email.
et: Muuda nime, aadressi ja allkirja mida inimesed näevad kui nad sinu kirja loevad ja sellele vastavad.

en: Characters to display in preview:
et: Märgid mida näidata eelvaates:

en: Check All/None
et: Märgi/tühjenda kõik

en: Check Spelling
et: Õigekirja kontroll

en: Check _All/None
et: Märgi/tühjenda _kõik

en: Check for New Mail
et: Kontrolli  värsket posti

en: Check for valid recipient PGP public keys while replying?
et: Kontrolli PGP avaliku võtme kehtivus vastamisel?

en: Check spelling before sending a message?
et: Kontrolli enne saatmist õigekirja

en: Checking...
et: Kontrollin...

en: Choose Action
et: Vali tegevus

en: Choose the address book to use when adding addresses.
et: Vali aadressiraamat kuhu aadresse lisada.

en: Clear Search
et: Tühjenda Otsing

en: Clear Sort
et: Tühjenda Järjestus

en: Click %s to convert the image file into a format your browser can attempt to view.
et: Klõpsa %s, teisendamaks pilt kujule, mida su veebilehitseja mõistab näidata.

en: Click %s to download the data.
et: Vajuta %s andmete salvestamiseks.

en: Click %s to go to %s management page.
et: Klõpsa %s et minna %s halduse lehele.

en: Click %s to send the notification message.
et: Klõpsa %s teavitus kirja saatmiseks.

en: Click HERE to verify the data.
et: Vajuta SIIA andmete kontrollimiseks.

en: Click HERE to verify the message.
et: Vajuta SIIA kirja kontrollimiseks.

en: Click HERE to view the message in a new window.
et: Vajuta SIIA, et näha kirja uues aknas.

en: Click here to open all mailto: links using %s.
et: Vajuta siia, et avada kõik mailto: lingid kasutades %s.

en: Click on a message while holding down the %s key to select multiple messages.  To select a range of messages, click the first message of the range, navigate to the last message of the range, and then click on the last message while holding down the %s key.
et: Klõpsa kirja hoides %s klahvi, et valida mitu sõnumit. Et valida kirjade vahemike, klõpsa esimesele kirjale vahemikust, navigeeri viimane kiri vahemikus ja klõpsa sellel hoides %s klahvi.

en: Click this box to add the original message as an attachment.
et: Klõpsa sellele kastil, et lisada algupärana kiri manusena.

en: Click this box to add the original message text to the body.
et: Klõpsa sellel kastil, et lisada algupärase kirja tekst.

en: Clicking on the address will compose a new message to the sender
et: Aadressil klõpsates alustad uut kirja saatjale

en: Clicking on the address will open the message to be read
et: Aadressil klõpsates avad kirja lugemiseks

en: Close
et: Sule

en: Close this window
et: Sule aken

en: Collapse All
et: Sule kõik

en: Collapse All Folders
et: Sule kõik kaustad

en: Collapse Headers
et: Sule Päised

en: Color
et: Värv

en: Color Picker
et: Värvivalik

en: Combine all namespaces
et: Kombineeri kõik nimeruumid

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Compose
et: Koosta

en: Compose Message
et: Koosta Kiri

en: Compose messages in a separate window?
et: Kirjuta kirjad eraldi aknas.

en: Compressed (.zip file)
et: Pakitud (.zip fail)

en: Configure flag highlighting.
et: Seadista märgistuse esiletõstmist.

en: Configure how event or meeting requests should be handled.
et: Seadista kuidas sündmuste või koosolekute palveid peaks käsitlema.

en: Configure how messages are displayed.
et: Määra, kuidas kirju näidatakse.

en: Configure how you forward mail.
et: Seadista kirjade edastamine.

en: Configure how you reply to mail.
et: Seadista kuidas vasta kirjadele.

en: Configure how you send mail.
et: Seadista kuidas kirju saadetakse.

en: Configure preferences for the dynamic view.
et: Seadista dünaamilise vaate eelistusi.

en: Configure preferences for the mobile view.
et: Seadista mobiilse vaate eelistusi.

en: Configure preferences for the traditional view.
et: Seadista traditsionaalse vaate eelistusi.

en: Configure spam reporting.
et: Seadista Rämpsposti raporteerimist.

en: Contains Attachment(s)
et: Sisaldab Manuseid

en: Control PGP support for %s.
et: Kontrolli %s PGP toetust.

en: Control S/MIME support for %s.
et: Kontrolli %s S/MIME toetust.

en: Control when new mail will be checked for, and whether or not to notify you when it arrives.
et: Määra, millal kontrollida uute kirjade saabumist ja kas anda sulle märku kui nad saabuvad.

en: Convert HTML data to plain text and view in new window.
et: Muuda HTML andmed tekstiks ja ava uues aknas.

en: Convert textual emoticons into graphical ones?
et: Teisenda teksti kujul emotikonid graafilisteks

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy %s to %s
et: Kopeeri %s %s'ks

en: Copy to folder
et: Kopeeri kausta

en: Could not add rights for user "%s" for the mailbox "%s".
et: Ei õnnestunud lisada kasutajale "%s" õigusi postkastile "%s".

en: Could not attach %s to the message.
et: Ei õnnestunud lisada %s kirjale.

en: Could not connect to public PGP keyserver
et: Ei õnnestunud ühendust PGP võtme serveriga.

en: Could not create the VFS backend: %s
et: Ei saanud luua VFS süsteemi: %s

en: Could not delete messages from %s. This mailbox is read-only.
et: Ei õnnestunud kustutada kirju %s'st. Postkast on kirjutuskaitstud.

en: Could not move message to spam mailbox - no spam mailbox defined in preferences.
et: Ei saanud liigutada maili rämpsposti kausta - rämpsposti kaust on defineerimata seadetes.

en: Could not open mailbox "%s".
et: Ei õnnestunud avada postkasti "%s".

en: Could not open mailbox.
et: Ei õnnestunud postkasti.

en: Could not remove rights for user "%s" for the mailbox "%s".
et: Ei õnnestunud eemalda kasutaja "%s" õigusi postkastile "%s".

en: Could not retrieve ACL
et: Ei õnnestunud Õiguste hankimine.

en: Could not retrieve message data from the mail server.
et: Ei õnnestunud hankida kirja andmeid e-posti serverist.

en: Could not retrieve public key for %s.
et: Ei õnnestunud hankida avaliku võtit %s jaoks.

en: Could not save message data because it is too large.
et: Ei õnnestunud salvestada kirja kuna see on liiga suur.

en: Could not save recipients.
et: Ei õnnestunud salvestada saajaid.

en: Create
et: Loo

en: Create Folders
et: Loo kaust

en: Create Keys
et: Loo võtmed

en: Create New Mailbox
et: Loo Uus Postkast

en: Create a new sent-mail folder
et: Loo uus saadetud kirjade kaust

en: Create filtering rules to organize your incoming mail, sort it into folders, and delete spam.
et: Loo filtreerimisreeglid, et korrastada oma saabuvat posti, sorteerida see kaustadesse ja kustutada rämpspost.

en: Create folder:
et: Loo kaust:

en: Create new stationery
et: Loo uus kirjamall

en: Create subfolder
et: Loo alamkaust

en: Create subfolder of %s:
et: Loo %s'i alamkaust:

en: Create subfolders
et: Loo alamkaustad

en: Criteria to use when sorting by date:
et: Kuupäeva järgi sorteerimisel kasutatud kriteeriumid:

en: Current Attachments
et: Manused

en: Current access to %s
et: Praegune juurdepääs %s'le

en: Custom Header
et: Kohandatud Päis

en: Custom Header:
et: Kohandatud Päis:

en: Dat_e
et: _Kuupäev

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Equals (=)
et: Kuupäev on (=)

en: Date Selection
et: Kuupäev Valik

en: Date Since (>=)
et: Kuupäev Alates (>=)

en: Date Until (<)
et: Kuupäev Kuni (<)

en: Date in message headers
et: Kuupäev Kirja Päistes

en: Days
et: Päevad

en: Declined
et: Keeldutud

en: Default (US-ASCII)
et: Vaike (US-ASCII)

en: Default method to compose messages:
et: Vaikimisi meetod kirjade koostamiseks:

en: Default sorting criteria:
et: Vaike sorteerimise kriteerium:

en: Default sorting direction:
et: Vaike sorteerimise suund:

en: Del
et: Kustuta

en: Delegated
et: Delegeeritud

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete %s Public Key
et: Kustuta %s avalik võti

en: Delete Current Keys
et: Kustuta võtmed

en: Delete Folder
et: Kustuta Kaust

en: Delete Folders
et: Kustuta kaust(ad)

en: Delete Personal Certificate
et: Kustuta Isiklik Sertifikaat

en: Delete Selected Folders
et: Kustuta valitud kaustad

en: Delete Stationery
et: Kustuta kirjamall

en: Delete Thread
et: Kustutatud Jutulõng

en: Delete Virtual Folder
et: Kustuta virtuaalkaust

en: Delete from my calendar
et: Kustuta minu kalendrist

en: Delete message
et: Kustuta kiri

en: Delete messages
et: Kustuta kirjad

en: Delete old linked attachments after this many months (0 to never delete)?
et: Kustuta kõik vanad lingitud manused mitme kuu pärast (0 tähendab mitte kunagi)?

en: Delete old sent mail folders after this many months (0 to never delete)?
et: Kustuta vanad kirjad saadetud kaustast peale kuud (0 tähendab mitte kunagi)?

en: Delete subfolders
et: Kustuta alamkaustad

en: Delete the currently selected message(s).
et: Kustuta hetkel valitud kirjad.

en: Delete?
et: Kustuta?

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Deleted Virtual Folder "%s".
et: Kustuta Virtuaalkaust  "%s".

en: Deleted attachment "%s".
et: Manus "%s" kustutatud.

en: Deleted flag "%s".
et: Kustuta märgend "%s".

en: Deleting and Moving Messages
et: Kirjade kustutamine ja ümbertõstmine

en: Deny request
et: Keeldu

en: Deny request for free/busy information
et: Lükka tagasi vaba/hõivatud info päring

en: Descending
et: Kahanev

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Details
et: Üksikasjad

en: Did not attach "%s" as it was only partially uploaded.
et: Ei lisanud manust "%s" kuna see oli poolikult üles laetud.

en: Did not attach "%s" as the file was empty.
et: Ei lisanud manust "%s" kuna fail oli tühi.

en: Did not attach "%s" as the maximum allowed upload size has been exceeded.
et: Ei lisanud manust "%s" kuna suurim lubatud üles laadimise limiit ületati.

en: Did not attach "%s" as the server configuration did not allow the file to be uploaded.
et: Ei lisanud manust "%s" kuna serveri seaded keelavad failide üles laadimist.

en: Dim signatures?
et: Näita allkirja tuhmilt

en: Display attachment information about a message in the mailbox listing?
et: Näita manust teavet postkasti nimekirjas?

en: Display confirmation in popup window after sending a message?
et: Näita kinnitust hüpikaknas peale kirja saatmist?

en: Display notification when new mail arrives?
et: Näita teavitus kui uus kiri saabub?

en: Display only the first 250 characters of a message initially?
et: Näita kirjast algselt ainult esimest 250 märki?

en: Display the "Empty Spam" link in the menubar?
et: Näita menüüribal "Eemalda rämpspost" linki

en: Display the "Empty Trash" link in the menubar?
et: Näita menüüribal "Tühjenda prügikast" linki

en: Do Action
et: Tegevuse

en: Do NOT Match
et: Ei Sisalda

en: Do Not Check for New Mail
et: Ära kontrolli värsket posti

en: Do not generate a link in the From: column
et: Ära tekita Kellelt: veerus linki

en: Do not show parts
et: Ära näita osi

en: Doing so will discard this message permanently.
et: Nii tehes kustutate selle maili igaveseks.

en: Don't Show
et: Ära Näita

en: Don't Show:
et: Ära Näita:

en: Download
et: Salvesta

en: Download %s in .zip Format
et: Salvesta %s .zip vormingus

en: Download (.zip format)
et: Salvesta (.zip vormingus)

en: Download All Attachments (in .zip file)
et: Salvesta Kõik Manused (.zip failina)

en: Download Attachment
et: Salvesta Manus

en: Download attachment
et: Salvesta manus

en: Draft
et: Mustand

en: Draft automatically saved.
et: Mustand automaatselt salvestatud.

en: Drafts
et: Mustandid

en: Drafts folder:
et: Mustandite kaust:

en: Dynamic View
et: Dünaamiline Vaade

en: E-mail Address:
et: Maili aadress:

en: END
et: LÕPP

en: ERROR: Your message could not be delivered.
et: VIGA: kirja ei õnnestunud kätte toimetada.

en: EXAMPLE
et: NÄIDE

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Filter
et: Muuda Filter

en: Edit Search Query
et: Muuda päringut

en: Edit Virtual Folder
et: Muuda virtuaalkausta

en: Edit Virtual Folders
et: Muuda Virtuaalkaustu

en: Edit as New
et: Redigeeri Uuenda

en: Edit stationery and form responses.
et: Muuda malle ja vorm vastuseid.

en: Edit your Blacklist
et: Muuda musta nimekirja

en: Edit your Filter Rules
et: Muuda filtreerimisreegleid

en: Edit your Whitelist
et: Muuda valget nimekirja

en: Emptied all messages from %s.
et: Kõik kirjad %s'st said kustutatud.

en: Emptied all messages from Virtual Trash Folder.
et: Kõik kirjad %s'st said kustutatud.

en: Empty
et: Tühjenda

en: Empty Folder
et: Tühjenda Kaust

en: Empty Mailbox
et: Tühi Postkast

en: Empty Selected Folders
et: Tühjenda märgitud kaustad

en: Empty _Spam
et: Tühjenda _Rämpspost

en: Empty _Trash
et: Tühjenda _prügikast

en: Enable PGP functionality?
et: Võimalda PGP kasutamine

en: Enable S/MIME functionality?
et: Võimalda S/MIME kasutamine

en: Enable message previews?
et: Luba näidata kirja eelvaadet

en: Enabled?
et: Sisse Lülitatud?

en: Encr_yption Options
et: _Krüpteerimise Seaded

en: Encryption:
et: Krüpteering:

en: End
et: Lõpp

en: End forwarded message
et: Edastatud kirja lõpp

en: End message
et: Kirja lõpp

en: End message from %s
et: %s kirja lõpp

en: End:
et: Lõpp:

en: Enter Passphrase
et: Sisesta salasõna

en: Enter the name for your new drafts folder.
et: Sisesta uus mustandite kausta nimi.

en: Enter the name for your new spam folder.
et: Sisesta oma uue rämpsposti kausta nimi.

en: Enter the name for your new trash folder.
et: Sisesta oma uue prügikasti nimi.

en: Enter the passphrase used to encrypt this message.
et: Sisesta salasõna kirja krüpteerimiseks.

en: Enter your personal PGP passphrase.
et: Sisesta oma PGP salasõna.

en: Enter your personal S/MIME passphrase.
et: Sisesta oma S/MIME salasõna.

en: Entire Message
et: Kogu kiri

en: Entire Message (including Headers)
et: Kogu Kiri (ka Päised)

en: Entry "%s" was successfully added to the address book
et: "%s" lisati aadressiraamatusse

en: Error
et: Viga

en: Error sending reply: %s.
et: Viga vastuse saatmisel: %s.

en: Error when communicating with the mail server.
et: Viga e-posti serveriga ühendumisel.

en: Error when communicating with the server.
et: Viga serveriga ühendumisel.

en: Error! This application requires javascript to be available and enabled in your browser.
et: Viga! Antud rankendus vajab javascript oleks saadaval ja lubatud sinu veebilehitsejas.

en: Event Requests
et: Sündmuse Palved

en: Event successfully deleted.
et: Sündmus õnnestus kustutada.

en: Every 15 minutes
et: Iga 15 minuti tagant

en: Every 30 seconds
et: Iga 30 sekundi tagant

en: Every 5 minutes
et: Iga 5 minuti tagant

en: Every half hour
et: Iga poole tunni tagant

en: Every minute
et: Kord minutis

en: Exit Search
et: Sulge Otsing

en: Expand All
et: Ava kõik

en: Expand All Folders
et: Ava kõik kaustad

en: Expand Headers
et: Ava Päised

en: Expand Names
et: Lahenda nimed

en: Expand the entire folder tree by default in the folders view?
et: Kaustade vaates ava vaikimisi terve kaustapuu

en: Export
et: Eksport

en: Fi_lters
et: _Filtrid

en: File
et: Fail

en: Filter "%s" created succesfully.
et: Filter "%s"  loodud.

en: Filter "%s" deleted.
et: Filter "%s"  kustutatud.

en: Filter "%s" edited successfully.
et: Filter "%s" muudetud.

en: Filter By
et: Filtreeri Järgi

en: Filter Messages
et: Filtreeri Kirjad

en: Filter message content for unwanted text (e.g. profanity)?
et: Filtreeri kirjadest soovimatut teksti (näiteks roppusi)?

en: Filters
et: Filtrid

en: Filters: %s management page
et: Filtrid: %s halduse leht

en: Find:
et: Leia:

en: First (oldest) Unseen Message
et: Esimesed (vanimad) Lugemata Kirjad

en: First Page
et: Esimene lehekülg

en: Flag:
et: Märgend:

en: Flagged for Followup
et: Märgistatud Järgnevuseks

en: Fo_rward
et: _Edasta

en: Folder
et: Kaust

en: Folder Actions - Confirmation
et: Kaustatoimingud - kinnitus

en: Folder Display
et: Kausta Vaade

en: Folder Navigator
et: Kaustasirvija

en: Folder Options
et: Kausta Seaded

en: Folder Sizes
et: Kaustade suurused

en: Folder Summary
et: Kaustade Ülevaade

en: Folder use is not enabled.
et: Kaustade kasutamine pole võimalik.

en: Folders
et: Kaustad

en: For messages with alternative representations of the text part, which part should we display?
et: Kirjades millel on altenratiivne esinduse teksti osa, millist osa peaksime näitama?

en: Forward
et: Edasta

en: Forwarded
et: Edastatud

en: Forwarded Message
et: Edastatud Kiri

en: Forwarded message
et: Edastatud kiri

en: Forwarded message from %s
et: Edastatud kiri %s'lt

en: Forwarded message will be automatically added to your outgoing message.
et: Väljuvasse kirja lisatakse automaatselt edastatav kiri.

en: Free/Busy Request Response
et: Vastus vaba/hõivatud päringule

en: Fro_m
et: Kellel_t

en: From
et: Kellelt

en: From Address
et: Saatja aadress

en: From:
et: Kellelt:

en: Gallery
et: Galerii:

en: General
et: Üldine

en: Get Mail
et: Kirjade Toomine

en: Go
et: Mine

en: Go to Advanced Search Page...
et: Liigu Põhjaliku Otsingu Lehle...

en: Go to Message
et: Kirja juurde

en: Go to address book entry of "%s"
et: Ava "%s" kanne aadressiraamatus

en: Go to your Inbox...
et: Liigu oma Postkasti...

en: HERE
et: SIIN

en: HTML Message
et: HTML Kiri

en: HTML composition
et: HTML koostamine

en: HTML data
et: HTML andmed

en: HTML part
et: HTML osa

en: Headers
et: Päised

en: Help
et: Abi

en: Hidden
et: Peidetud

en: Hidden in List Messages
et: Peidetud Kirjade Loendis

en: Hidden in Thread View
et: Jutulõnga vaates peidetud

en: Hidden in Thread View and List Messages
et: Peidetud Jutulõnga Vaates ja Kirja Loendis

en: Hide Addresses
et: Peida aadressid

en: Hide Alerts _Log
et: Peida Hoiatus _Logi

en: Hide Deleted
et: Peida kustutatud

en: Hide Preview
et: Peida Eelvaade

en: Hide Unsubscribed
et: Peida tellimata

en: High
et: Kõrge

en: High Priority
et: Kõrge prioriteet

en: Home
et: Kodu

en: Horizontal Layout
et: Rõht Kujundus

en: How should messages be forwarded by default?
et: Kuidas peaks kirju edastama vaikimisi?

en: How should namespaces be displayed in the folder tree view?
et: Kuidas peaks nimeruum olema näidatud kausta vaates?

en: How to attribute quoted lines in a reply
et: Kuidas alustada tsiteeritud teksti vastuses

en: However, no personal private key exists so the message cannot be decrypted.
et: Aga, kirja ei õnnestu dekrüpteerida kuna puudub privaatvõti.

en: Icon
et: Ikoon

en: If you continue, all messages in the folder(s) will be lost!
et: Kui jätkad, hävivad kõik kirjad kausta(de)s!

en: Image
et: Pilt

en: Images have been blocked in this message part.
et: Pildid on blokeeritud selles kirja osas.

en: Import Key
et: Impordi võti

en: Import Keypair
et: Impordi võtmepaar

en: Import Messages
et: Impordi kirjad

en: Import PGP Key
et: Impordi PGP võti

en: Import Personal Certificate
et: Impordi Isiklik Sertifikaat

en: Import Personal Private PGP Key
et: Impordi isiklik salajane PGP võti

en: Import Personal Private PGP Key Here:
et: Impordi isiklik salajane PGP võti:

en: Import Personal Public PGP Key
et: Impordi isiklik avalik PGP võti

en: Import Personal Public PGP Key Here:
et: Impordi isiklik avalik PGP võti:

en: Import Personal S/MIME Certificates
et: Impordi isiklikud S/MIME sertifikaadid

en: Import Public Key
et: Impordi avalik võti

en: Import Public PGP Key
et: Impordi avalik PGP võti

en: Import Public PGP Key Here:
et: Impordi avalik PGP võti:

en: Import Public S/MIME Key
et: Impordi avalik S/MIME võti

en: Import S/MIME Key
et: Impordi S/MIME võti

en: Import mbox or .eml file
et: Impordi mbox või .eml fail

en: Imported %d message from %s. | Imported %d messages from %s
et[0]: Importisin %d kirja %s'st.
et[1]: Importisin %d kirja %s'st.

en: Imported key contains your PGP private key. Only add your public key in the first step!
et: Imporditud võti sisaldab sinu PGP privaat võtit. Lisa ainult oma avalik võtis esimese sammus!

en: In Body Text
et: Sisu Tekstist

en: In Process
et: Käimas

en: In the body text
et: Sisu tekst

en: Include a brief summary of the header in a reply?
et: Kaasa vastusesse päiste lühikokkuvõte

en: Include original message in a reply?
et: Kaasa vastusesse algne kiri

en: Info
et: Teave

en: Information on %s Public Key
et: Teave %s avaliku võtme kohta

en: Information on Personal Private Key
et: Teave isikliku salajase võtme kohta

en: Information on Personal Public Certificate
et: Personaalse Avaliku Sertifikaadi Informatsioon

en: Information on Personal Public Key
et: Teave isikliku avaliku võtme kohta

en: Inline
et: Sees

en: Innocent
et: Süütu

en: Insert
et: Sisesta

en: Insert Certificate Here:
et: Sisesta siia sertifikaat:

en: Insert messages
et: Lisa Kiri

en: Invalid Action selected for this component.
et: Valiti selle komponendi jaoks sobimatu tegevus.

en: Invalid Address
et: Vigane aadress

en: Invalid Subject
et: Vigane Teema

en: Invalid character in e-mail address: %s.
et: Lubamatu märk e-posti aadressis: %s.

en: Invalid e-mail address: %s.
et: Vigane e-posti aadress: %s.

en: Invalid key
et: Vigane võti

en: Invalid passphrase entered.
et: Vigane salasõna sisestatud.

en: Invalid personal PGP private key.
et: Vigane isiklik salajane PGP võti.

en: Invalid personal PGP public key.
et: Vigane isiklik avalik PGP võti.

en: Junk
et: Rämpspost

en: Key Length:
et: Võtme pikkus:

en: Key generation may take a long time to complete.  Continue with key generation?
et: Võtme loomine võib võtta tükk aega. Kas jätkata võtme loomisega?

en: Key import is not available. File upload is not enabled on this server.
et: Võtit ei saa importida. Sellesse serverisse pole võimalik faile laadida.

en: Key import is not available. You have no address book defined to add your contacts.
et: Võtit ei saa importida. Sa pole määranud aadressiraamatut, kuhu soovid aadresse lisada.

en: Key successfully sent to the public keyserver.
et: Võti saadeti avalikku võtmeserverisse.

en: Label
et: Silt

en: Label:
et: Silt:

en: Last (newest) Unseen Message
et: Viimase (uusimad) Lugemata Kirjad

en: Last Page
et: Viimane lehekülg

en: Link Attachments?
et: Lingi Manused?

en: Linked attachments are forbidden.
et: Manuste linkimine on keelatud.

en: Links will expire on %s
et: Lingid aeguvad %s

en: List
et: Nimekiri

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
et: Kontaktide ekraani avamisel näita aadresside loendit (kui välja lülitatud, näed ainult neid kontakte mida otsid)

en: Loading...
et: Laen...

en: Location
et: Asukoht

en: Log out
et: Logi välja

en: Logging Out...
et: Login Välja...

en: Low
et: Madal

en: Low Priority
et: Väheoluline

en: Macintosh File
et: Macintoshi fail

en: Mailbox
et: Postkast

en: Mailbox %s does not exist.
et: Postkasti %s pole olemas.

en: Mailbox Display
et: Postkasti Vaade

en: Mailbox listing failed
et: Postkasti loetlemine ebaõnnestus

en: Mailbox structure on server has changed.
et: Poskasti struktuur on serveris muutunud.

en: Mailing List Message
et: E-Posti Listi Kiri

en: Mailing List Messages
et: E-Posti Listi Kirjad

en: Manage message drafts.
et: Halda kirja mustaneid.

en: Manage sent mail folders.
et: Halda saadetud kirjade kaustu.

en: Manage your saved searches
et: Halda enda salvestatud otsinguid

en: Mark (Other)
et: Märgi (teised)

en: Mark (Seen)
et: Märgi (loetuks)

en: Mark All Messages as Seen
et: Märgi kõik kirjad kaustas loetuks

en: Mark All Messages as Unseen
et: Märgi kõik kirjad kaustas uuteks

en: Mark Message
et: Märgi Kiri

en: Mark Messages
et: Märgi Kirjad

en: Mark all as
et: Märgi kõik kui

en: Mark as
et: Märgi kui

en: Mark as:
et: Atribuudid:

en: Mark different levels of quoting with different colors?
et: Tähista erinevad tsiteerimistasemed erineva värviga

en: Mark simple markup?
et: Näita HTML märgendeid

en: Mark with Seen/Unseen flags
et: Märgista Loentud/Lugemata märgendiga

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
et: Märgista muu märgendiga (näiteks Tähtis/Vastatud)

en: Maximum Attachment Size
et: Manuse suuruse piirmäär

en: Maximum Number of Folders
et: Kaustade arvu piirmäär

en: Maximum Number of Recipients per Message
et: Suurim saajate arv kirja kohta

en: Maximum Number of Recipients per Time Period
et: Suurim saajate arv ajaühiku kohta

en: Maximum number of attachments reached.
et: Manuste piirarv on täis.

en: Maximum total attachment size reached.
et: Manuste suuruse piirmäär on täis.

en: Mbox or .eml file:
et: Mbox või .eml fail:

en: Menu
et: Menüü

en: Message
et: Kiri

en: Message "%s" redirected successfully.
et: Kiri  "%s" suunati edasi.

en: Message "%s" sent successfully.
et: Kiri  "%s" saadeti teele.

en: Message Body
et: Kirja Sisu

en: Message Composition
et: Kirja koostamine

en: Message Drafts
et: Kirja Mustandid

en: Message Flags
et: Kirja Märgistus

en: Message Forwards
et: Kirja Edastused

en: Message Log
et: Kirja Logi

en: Message Replies
et: Kirja Vastused

en: Message Size
et: Kirja suurus

en: Message Source
et: Kirja algtekst

en: Message Viewing
et: Kirja vaatamine

en: Message from %s
et: Kiri %s'lt

en: Message has Attachments
et: Kirjal on Manuseid

en: Message is Encrypted
et: Kiri on Krüpteeritud

en: Message is Signed
et: Kiri on Allkirjastatud

en: Message redirected successfully.
et: Kiri suunati edasi.

en: Message sent successfully, but not saved to %s.
et: Kiri saadeti teele, kuid ei salvestatud %s'i.

en: Message sent successfully.
et: Kiri saadeti teele.

en: Message:
et: Kiri:

en: Messages
et: Kirjad

en: Messages From Personal Contacts
et: Kirjad Isiklikelt Kontaktidelt

en: Messages per page in the mailbox view.
et: Korraga nähtavate kirjade arv leheküljel.

en: Messages to
et: märgitud kirjad kausta:

en: Messages with Attachments
et: Manustega Kirjad

en: Minutes needed to consider a event as a non-conflicting one in iTip
et: Sündumuste vahe minutites et pidada mite konfliktsesteks iTip'is

en: Mobile Mail
et: Mobiilne Post

en: Mobile View
et: Mobiilne Vaade

en: Months
et: Kuud

en: Move
et: Liiguta

en: Move %s to %s
et: Liiguta %s %s'i

en: Move one page up/down through the message list.
et: Liigu üks leht üles/alla kirjade nimekirjas.

en: Move to Base Level
et: Liigu Baastasemele

en: Move to Inbox
et: Liiguta kausta Inbox

en: Move to folder
et: Liiguta kausta

en: Move to spam folder
et: Liiguta kausta Rämpspost

en: Move to the beginning/end of the message list.
et: Liigu algusse/lõppu kirjade nimekirjas.

en: Move to the next unseen message (non-search folders only).
et: Liigu järgmisele lugemata kirjale (ainult kaustades, mis ei koosne otsingutest).

en: Move up/down through the message list.
et: Liigu üles/alla kirjade nimekirjas.

en: Multiple Message View
et: Mitme kirja vaade

en: Multiple Message View:
et: Mitme Kirja Vaade:

en: Multiple messages can only be forwarded as attachments.
et: Mitme kirja edastamine on võimalik ainult manustena.

en: NONE
et: MÄÄRAMATA

en: Name
et: Nimi

en: Name and/or email cannot be empty
et: Nimi ja/või aadress peab olema täidetud

en: Needs Action
et: Vajab tähelepanu

en: Negative Right
et: Negatiivne Õigus

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Never save attachments
et: Ära salvesta kunagi

en: Never send read receipt
et: Ära saada lugemis kinnitust

en: New Flag
et: Uus Märgend

en: New Folder
et: Uus kaust

en: New Mail
et: Värske post

en: New Message
et: Uus kiri

en: New Message to %s
et: Uus kiri %s'le

en: New Search in %s
et: Uus otsing %s seest

en: Newest Unseen Messages
et: Uusimad Lugemata Kirjad

en: Next
et: Järgmine

en: Next Message
et: Järgmine kiri

en: Next Page
et: Järgmine lehekülg

en: No
et: Ei

en: No Actions Available
et: Toiminguid Pole Saadaval

en: No Alerts
et: Hoiatused Puuduvad

en: No Keys in Keyring
et: Võtmerõngas pole võtmeid

en: No Messages
et: Kirju ei ole

en: No PGP public key imported.
et: PGP avalikku võtit pole imporditud.

en: No Preview Text
et: Eelvaates pole teksti

en: No S/MIME public key imported.
et: Avalikku S/MIME võtit pole imporditud.

en: No Saved Searches Defined.
et: Pole Määratud Salvestatud Otsinguid.

en: No Search Criteria
et: Otsingu Kriteerium Puudub

en: No Search Folders
et: Otsingu Kasutad Puuduvad

en: No Sound
et: Heli Puudub

en: No Subject
et: Teema puudub

en: No actions available
et: Toiminguid pole saadaval.

en: No certificate found.
et: Sertifikaati ei leitud.

en: No email information located in the public key.
et: Avalikus võtmes ei leitud e-posti infot.

en: No folders were specified
et: Ühtki kausta ei määratud

en: No folders with unseen messages
et: Üheski kaustas pole lugemata kirju

en: No limit
et: Limiidita

en: No message body text
et: Kirjal puudub tekst

en: No messages matched your search criteria.
et: Otsingutingimustele ei vasta ükski kiri.

en: No messages.
et: Kirju ei ole.

en: No passphrase entered.
et: Salasõna ei sisestatud.

en: No personal PGP private key imported.
et: Isiklikku salajast PGP võtit pole imporditud.

en: No personal PGP public key imported.
et: Isiklikku avalikku PGP võtit pole imporditud.

en: No personal private key exists so the data is unable to be decrypted.
et: Andmeid ei õnnestu dekrüpteerida kuna puudub privaatvõti.

en: No search criteria specified.
et: Otsingu kriteerium pole määratud.

en: No spelling errors found.
et: Õigekirja vigu ei leitud.

en: No unread messages
et: Lugemata kirju pole

en: Non Participant
et: Mitteosaleja

en: None
et: Määramata

en: Normal
et: Tavaline

en: Not %s
et: Mitte %s

en: Not Junk
et: Pole Rämps

en: Not a valid public key.
et: Avalik võti pole korrektne.

en: Notepads
et: Märkmikud

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Notice
et: Teade

en: Notification: Linked attachment downloaded
et: Teade anne: Lingitud manus on allalaetud

en: OR
et: VÕI

en: Old sent-mail folders being purged.
et: Vanad saadetud kirjade kaustad tühjendatakse.

en: Older Than
et: Vanem Kui

en: Only display folders with unread messages in them?
et: Näita ainult kaustu mis sisaldavad lugemata kirju

en: Only one folder should be selected for this action.
et: Palun vali selleks operatsiooniks ainult üks kaust.

en: Only show download confirmation page if message part is greater than this size, in bytes. Set to 0 to always require the confirmation page.
et: Ainult näita allalaadimise kinnitus lehte kui kirja osa on suurem kui see suurus baitides. Seadista 0 alati nõuda allalaadimis kinnitus lehte.

en: Open Fo_lder
et: A_va kaust

en: Open Folder
et: Ava kaust

en: Open in new window
et: Ava uuse aknas

en: Open message in a popup window.
et: Ava kiri hüpikakanas.

en: Opened Folder
et: Avatud kaust

en: Optional Participant
et: Vabatahtlik osaleja

en: Other
et: Muu

en: Other Users
et: Teised Kasutajad

en: PGP Encrypt Message
et: Krüpteeritud kiri PGP'ga

en: PGP Encrypt Message with passphrase
et: Salasõna vajav PGP krüpteeringuga kiri

en: PGP Error:
et: PGP viga:

en: PGP Personal Keypair support requires a secure web connection.
et: PGP võtmete kasutamiseks on vaja turvalist veebiühendust.

en: PGP Public Key for "%s (%s)" was successfully added.
et: "%s (%s)" avalik võti on lisatud.

en: PGP Public Key for "%s" was successfully deleted.
et: "%s" PGP avalik võti on kustutatud.

en: PGP Public Keyring
et: PGP avalike võtmete võtmerõngas

en: PGP Sign Message
et: Allkirjasta kiri PGP'ga

en: PGP Sign/Encrypt Message
et: Allkirjasta ja krüpteeritud kiri PGP'ga

en: PGP Sign/Encrypt Message with passphrase
et: PGP'ga allkirjasta ja krüpteeritud kiri salasõna vajava

en: PGP encryption cannot be used by default as public keys cannot be found for all recipients.
et: PGP krüteerimist ei saa kasutada vaike väärtusena kuna kõikidele saajatele ei leitud avaliku võtit.

en: PGP passphrase successfully unloaded.
et: PGP salasõna edukalt eemaldatud.

en: PGP private key successfully added.
et: PGP salajane võti on lisatud.

en: PGP public key successfully added.
et: PGP avalik võti on lisatud.

en: PGP support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the PGP features will not work correctly.
et: PGP kasutamiseks on vaja hüpikaknaid. Kui sinu veebilehitsejas on hüpikaknad keelatud, pead need lubama, muidu PGP korralikult ei tööta.

en: PGP: Need passphrase for personal private key.
et: PGP: vaja on isikliku salajase võtme salasõna.

en: PGP: Need passphrase to encrypt your message with.
et: PGP: vaja on salasõna sinu kirja krüpteerimiseks.

en: Page %d of %d
et: Lehekülg %d %d'st

en: Page:
et: Leht:

en: Parts
et: Osad

en: Passphrase (Again):
et: Salasõna (veel kord):

en: Passphrase:
et: Salasõna:

en: Passphrases cannot be empty
et: Salasõnad ei või olla tühjad

en: Passphrases do not match
et: Salasõnad ei lange kokku

en: Password:
et: Salasõna:

en: Permanently delete %s?
et: Jäädavalt kustuta %s?

en: Permanently delete all %d messages in %s?
et: Jäädavalt kustuta kõik %d kirjad %s-s?

en: Personal
et: Isiklik

en: Personal Information
et: Isiklik Informatsioon

en: Personal Messages
et: Isiklikud Kirjad

en: Personal PGP keypair generated successfully.
et: Isiklik PGP võtmepaar loodud.

en: Personal PGP keys deleted successfully.
et: Isiklikud PGP võtmed kustutatud.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported.
et: Isiklikku S/MIME sertifikaati EI imporditud.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported:
et: Isiklikku S/MIME sertifikaati EI imporditud:

en: Personal S/MIME keys deleted successfully.
et: Isiklikud S/MIME võtmed kustutatud.

en: PgDown
et: LehtAlla

en: PgUp
et: Leht Üles

en: Place your signature before replies and forwards?
et: Paiguta allkiri enne vastust

en: Plain Text
et: Tavaline Tekst

en: Plaintext Message
et: Teksti Kiri

en: Plaintext part
et: Teksti osa

en: Play a sound when receiving new mail? Although most browsers support embedded sound files, some may require a plugin.
et: Tee uute kirjade saabumisel häält? Selleks peab su veebilehitseja mõistma siseseid helifaile. Windowsi ja Maci peal oskavad seda peaaegu kõik, ent teistel platvormidel võib olla vaja pluginat.

en: Please choose a mail server.
et: Palun vali e-posti server.

en: Please enter a name for the new folder:
et: Palun sisesta uue kausta nimi:

en: Please enter the label for the new flag:
et: Palun sisesta uue märgendi nimetus:

en: Please enter the name of the new folder:
et: Palun sisesta uue kausta nimi:

en: Please enter the new name:
et: Palun sisesta uus nimi:

en: Please provide your password.
et: Palun sisesta oma salasõna.

en: Please provide your username.
et: Palun sisesta oma kasutajanimi.

en: Please select a folder before you perform this action.
et: Enne kui midagi teed vali kaust.

en: Please select at least one folder to search.
et: Palun vali otsimiseks vähemalt üks kaust.

en: Please select at least one search criteria.
et: Palun vali otsimiseks vähemalt üks otsingu kriteerium.

en: Poll all folders for new mail?
et: Kontrolli kõigist kausta(de)s värsket posti?

en: Portal
et: Portaal

en: Possible Conflicts
et: Võimalikud Konfliktid

en: Post
et: Saada

en: Post to this mailbox (not enforced by IMAP)
et: Postita selles postkasti (IMAP poole sundimata)

en: Precede your text signature with dashes ('-- ')?
et: Paiguta allkirja ette kriipsud ('-- ')?

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Previous
et: Tagasi

en: Previous Message
et: Eelmine kiri

en: Previous Page
et: Eelmine lehekülg

en: Print
et: Prindi

en: Printed By
et: Prinditud

en: Priority
et: Prioriteet

en: Priority:
et: Prioriteet:

en: Private Key Password:
et: Salajase Võtme Salasõna:

en: Prompt every time an attachment is sent; default to NO
et: Küsi iga kord manuse saatmisel; vaikimisi EI

en: Prompt every time an attachment is sent; default to YES
et: Küsi iga kord manuse saatmisel; vaikimisi JAH

en: Prompt to send read receipt (a/k/a message disposition notification) when requested by the sender?
et: Küsi kas saata lugemis kinnitus (kirja kättesaamise teavitust) kui saatja nõuab seda?

en: Public PGP keyserver support has been disabled.
et: Avaliku PGP võtmeserveri tugi on välja lülitatud.

en: Pur_ge Deleted
et: Eemal_da kustutatud

en: Purge
et: Eemalda

en: Purge Deleted
et: Eemalda kustutatud

en: Purge Spam how often:
et: Kui tihti tühjendada rämpsposti:

en: Purge Trash how often:
et: Kui tihti tühjendada prügikasti:

en: Purge messages
et: Purgi kirjad

en: Purge messages in Spam folder older than this amount of days.
et: Kustuta rämpsposti kausta kirjad mis on vanemad kui märgitud arv päevi.

en: Purge messages in Trash folder older than this amount of days.
et: Kustuta prügikastist kirjad mis on vanemad kui märgitud arv päevi.

en: Purge messages in sent mail folder(s) older than this amount of days.
et: Purgi kirjad saadetud kausta(dest) mis on vanemad kui märgitud arv päevi.

en: Purge sent mail how often:
et: Kui tihit purgida saadetud kirju:

en: Purging %d message from Spam folder. | Purging %d messages from Spam folder.
et[0]: Purgin %d kirja Rämpsposti kaustast.
et[1]: Purgin %d kirja Rämpsposti kaustast.

en: Purging %d message from Trash folder. | Purging %d messages from Trash folder.
et[0]: Purgin %d kirja Prügikastist.
et[1]: Purgin %d kirja Prügikastist.

en: Purging %d messages from sent-mail folder.
et: Kustutan %d kirja Sent kaustast.

en: Purging 1 message from sent-mail folder %s.
et: Kustutan 1 kirja %s kaustast.

en: Quota status: %.2f %s / %.2f %s  (%.2f%%)
et: Ressursikasutus: %.2f %s / %.2f %s (%.2f%%)

en: Quota status: %.2f %s / NO LIMIT
et: Ressursikasutus: %.2f %s / PIIRAMATU

en: Quota status: NO LIMIT
et: Ressursikasutus: PIIRAMATU

en: Quoting %f:
et: %f kirjutas:

en: Read
et: Loe

en: Read Receipt
et: Lugemis Kinnitus

en: Read messages
et: Loetud kirjad

en: Read-Only
et: Kirijutuskaitstud

en: Really discard all formatting information? This operation cannot be undone.
et: Kas tõesti kustutada vormindamise informatsioon? Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: Rebuild Folder List
et: Ehita Kausta Loend

en: Rebuild Folder Tree
et: Värskenda kaustapuu

en: Recent Searches
et: Viimased otsingud

en: Recent Searches:
et: Viimased otsingud:

en: Recipient address does not match the currently selected identity.
et: Saaja aadress ei vasta hetkel valitud identiteediga.

en: Recipients (To/Cc/Bcc)
et: Saajad (Kellel/Koopia/Pime Koopja)

en: Redirec_t
et: Suuna edasi

en: Redirect
et: Suuna edasi

en: Redirect Message
et: Suuna kiri edasi

en: Refresh
et: Värskenda

en: Refresh Folder Views:
et: Värskenda kaustade sisu:

en: Refresh Search Results
et: Uuenda Otsingu Tulemusi

en: Reload View
et: Värskenda vaade

en: Remember the free/busy information.
et: Pea vaba/hõivatud info meeles.

en: Remember the last view
et: Pea viimane vaade meeles

en: Remote server is down. Please try again later.
et: Server on maas. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Remove
et: Eemalda

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Rename %s to:
et: Nimeta %s ümber:

en: Rename Folder
et: Nimeta Kaust Ümber

en: Rename sent mail folder at beginning of month?
et: Nimeta saadetud kirjade kaust kuu alguses ümber?

en: Renaming "%s" to "%s" failed. This is what the server said
et: "%s" ümbernimetamine "%s"-ks ebaõnnestus. Server ütles

en: Reply
et: Vasta

en: Reply All
et: Vasta kõigile

en: Reply Sent.
et: Vastus saadetud.

en: Reply To Sender instead
et: Vasta Saatjale

en: Reply text will be automatically appended to your outgoing message.
et: Vaste tekst lisatakse automaatselt sinu väljuvale kirjale.

en: Reply to All:
et: Vasta kõigile:

en: Reply to List
et: Vasta E-posti Listi

en: Reply to List:
et: Vasta Loendile:

en: Reply with Not Supported Message
et: Saada vastuseks teade Pole Võimalik

en: Reply with free/busy for next 2 months.
et: Saada vastuseks järgmise kahe kuu vaba/hõivatud info.

en: Reply with requested free/busy information.
et: Saada vastuseks soovitud vaba/hõivatud info.

en: Reply-To
et: Vasta

en: Reply:
et: Vasta:

en: Report As Innocent
et: Tunnista kiri õigeks

en: Report As Spam
et: Tunnista kiri Rämpspostiks

en: Report as Innocent
et: Tunnista kiri õigeks

en: Report as Spam
et: Tunnista kiri rämpspostiks

en: Request a _Read Receipt
et: Küsi lu_gemiskinnitust

en: Request read receipts?
et: Küsi lugemiskinnitusi?

en: Requested message not found.
et: Soovitud kirja ei leitud.

en: Required Participant
et: Nõutav osaleja

en: Reset
et: Lähtesta

en: Respondent Status Updated.
et: Vastaja olek uuendatud.

en: Resume
et: Jätka

en: Resume Draft
et: Jätka Mustandit

en: Resume Editing
et: Jätka

en: Return to %s
et: Tagasi %s

en: Return to Folders
et: Tagasi Kausta

en: Return to message view
et: Tagasi kirja vaatesse

en: Return to the mailbox listing after deleting, moving, or copying a message?
et: Pärast kirja kustutamist, ümbertõstmist või kopeerimist pöördu tagasi postkasti nimekirja

en: Rich Text (HTML)
et: Rikali Tekst (HTML)

en: Role
et: Roll

en: Run Search
et: Käivita Otsing

en: S/MIME Encrypt Message
et: Krüpteeritud kiri S/MIME abil

en: S/MIME Error:
et: S/MIME viga:

en: S/MIME Error: Need passphrase for personal private key.
et: S/MIME viga: vaja on isikliku salajase võtme salasõna.

en: S/MIME Personal Certificate support requires a secure web connection.
et: S/MIME Isikliku Sertifikaati kasutamiseks on vaja turvalist veebiühendust.

en: S/MIME Public Key for "%s" was successfully deleted.
et: "%s" S/MIME avalik võti on kustutatud.

en: S/MIME Public Keyring
et: S/MIME avalik võtmerõngas

en: S/MIME Public/Private Keypair successfully added.
et: S/MIME võtme paari lisamine õnnestus.

en: S/MIME Sign Message
et: Allkirjasta kiri S/MIME abil

en: S/MIME Sign/Encrypt Message
et: Allkirjasta ja krüpteeritud kiri S/MIME abil

en: S/MIME passphrase successfully unloaded.
et: S/MIME salasõna edukalt eemaldatud.

en: S/MIME public key successfully added.
et: S/MIME avalik võti on lisatud.

en: S/MIME support is not currently enabled so the data is unable to be decrypted.
et: S/MIME tugi on välja lülitatud, seega ei saa kirja dekrüpteerida.

en: S/MIME support is not enabled so the digital signature is unable to be verified.
et: S/MIME võimalused ei ole sisse lülitatud, seega ei saa digitaalallkirja kontrollida.

en: S/MIME support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the S/MIME features will not work correctly.
et: S/MIME kasutamiseks on vaja hüpikaknaid. Kui su veebilehitsejas on hüpikaknad praegu keelatud, pead selle ära muutma, sest muidu ei tööta S/MIME õieti.

en: S_ubject
et: _Teema

en: Sa_ve a copy in
et: _Salvesta koopia kausta

en: Sa_ve as
et: _Salvesta

en: Save
et: Salvesta

en: Save All
et: Salvesta Kõik

en: Save Attachments in sent folder
et: Salvesta Manused saadetud kausta

en: Save Attachments with message in sent-mail folder?
et: Säilita saadetud kirjaga koos ka manus

en: Save Certificate in your Address Book
et: Salvesta Sertifikaat oma Aadressiraamatusse

en: Save Draft
et: Salvesta mustand

en: Save Image
et: Salvesta pilt

en: Save Image in Gallery
et: Salvesta pilt galeriisse

en: Save Stationery
et: Salvesta kirjamall

en: Save _Draft
et: Salvesta _mustand

en: Save as
et: Salvesta

en: Save as Draft
et: Salvesta Mustand

en: Save drafts as unseen?
et: Salvesta mustandid lugemata kirjana

en: Save drafts automatically while composing?
et: Salvesta mustand automaatselt kirjutamise ajal?

en: Save in
et: Salvesta

en: Save recipients automatically to the default address book?
et: Salvesta adressaadid automaatselt aadressiraamatusse

en: Save sent mail?
et: Säilita saadetud kirjad

en: Save the key to your address book.
et: Salvesta võti oma aadressiraamatusse.

en: Saved Searches
et: Salvestatud Otsingud

en: Saved searches require a label.
et: Salvestatud otsingud nõuavad silti.

en: Saving the draft failed. Could not create a drafts folder.
et: Visandi salvestamine ebaõnnestus. Ei õnnestunud luuda Drafts kausta.

en: Saving the draft failed. No draft folder specified.
et: Mustandi salvestamine ebaõnnestus. Mustandi kausta pole määratud.

en: Saving the draft failed. The %s header contains an invalid e-mail address: %s.
et: Mustandi salvestamine ebaõnnestus. Päis %s sisaldab vigast aadressi: %s.

en: Scroll up/down through the display of the previewed message.
et: Kergie üles/alla liikumaks läbi kirja eelvaate.

en: Search
et: Otsi

en: Search %s
et: Otsi %s

en: Search All Mailboxes
et: Otisi Kõigist Postkastidest

en: Search All Subfolders
et: Otsi Kõigist Alamkaustadest

en: Search By
et: Otsing

en: Search Criteria
et: Otsingu kriteeriumid

en: Search Criteria:
et: Otsingu Kriteeriumid:

en: Search Flags:
et: Otsi Märgistusi:

en: Search Folders
et: Otsi kaustu

en: Search Results
et: Otsingu Tulemused

en: Search Term:
et: Otsingu Fraas:

en: Search all subfolders?
et: Otsi kõigist alamkaustadest?

en: Search for "%s" failed: no address found.
et: "%s" otsimine ebaõnnestus: aadressi ei leitud.

en: Search:
et: Otsi:

en: Searching is not available.
et: Otsimine ei ole saadaval.

en: Seen
et: Loetud

en: Select All
et: Märgi Kõik

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
et: Vali aadressiraamatud aadresside otsimiseks ja lisamiseks.

en: Select all messages in the current mailbox.
et: Vali kõik kirjad sellest postkastist.

en: Select stationery:
et: Vali kirjamall:

en: Select the gallery to save the image in.
et: Vali galerii kuhu pilt salvestada.

en: Selected Addresses
et: Valitud aadressid:

en: Send
et: Saada

en: Send Key to Public Keyserver
et: Saada võti avalikku võtmeserverisse

en: Send Latest Information
et: Saada värskeim info

en: Send Message
et: Saada kiri

en: Send message without a Subject?
et: Saadan kirja ilma Pealkirjata?

en: Sender: %s
et: Saatja: %s

en: Sent
et: Saadetud

en: Sent Mail
et: Saadetud Kirjad

en: Sent mail folder:
et: Saadetud kirjade kaust:

en: Server Suggestion:
et: Serveri Soovitus:

en: Server does not support ACLs.
et: Serveri ei toeta Õigusi.

en: Set a priority header when composing messages?
et: Lisa Prioriteedi päised kirja koostamisel?

en: Set permissions for other users
et: Sea õigusi teistele kasutajatele

en: Set preferences for what happens when you move and delete messages.
et: Määra, mis juhtub kui sa kirju kustutad ja ümber liigutad.

en: Share Folders
et: Kaustade ühiskasutus

en: Share your mail folders with other users.
et: Jaga oma kirjakaustu teiste kasutajatega.

en: Shared
et: Jagatud

en: Should PGP signed messages automatically be verified when viewed?
et: Kas PGP signeeritud kirjad tuleks automaatselt kinnitada vaatamisel?

en: Should S/MIME signed messages automatically be verified when viewed?
et: Kas S/MIME signeeritud kirjada tuleks automaatselt kinnitada vaatamisel?

en: Should large blocks of quoted text be shown or hidden by default? It can be toggled easily whichever you choose.
et: Kas pikad tsiteeritud lõigud peaks vaikimisi olema nähtaval või peidetud? Kuidas sa ka ei määraks, on seda lihtne muuta.

en: Should the body of text/plain messages be scanned for PGP data?
et: Otsi text/plain tüüpi kirjade kehast PGP andmeid

en: Should the compose window be closed after saving a draft?
et: Sule kirja aken pärast mustandi salvestamist

en: Should your PGP public key to be attached to your messages by default?
et: Lisa oma kirjadele vaikimisi oma PGP avalik võti

en: Show Addresses - %d recipients
et: Näita Aadresse - %d saajaid

en: Show All
et: Näita Kõike

en: Show All Folders
et: Näita kõiki kaustu

en: Show All Headers
et: Näita kõiki päiseid

en: Show All Message Parts
et: Näita Kõiki Kirja Osi

en: Show Common Headers
et: Näita tavalisi päiseid

en: Show Deleted
et: Näita kustutatud

en: Show Images?
et: Näita pilte?

en: Show Mailing List Information
et: Näita E-Posti Listi Informatsiooni

en: Show Only
et: Näita Ainult

en: Show Only:
et: Näita Ainult:

en: Show Preview
et: Näita Eelvaadet

en: Show Size
et: Näita suurust

en: Show Subscribed Folders
et: Näita Tellitud Kaustu

en: Show all attachments
et: Eemalda kõik manused

en: Show all flags (including flags set by other mail programs)?
et: Näita kõiki märgistusi (kaasta arvatud märgistused teiste programmide poolt)?

en: Show all inline parts by default in message view? If unchecked, will treat all but the first viewable inline part as attachments.
et: Näita kõiki sisese osi vaikimisi sõnumi vaates? Kui märkimata, kohtleb kõiki peale esimene vaadatav sisese osa manustena.

en: Show all parts
et: Näita kõiki osi

en: Show an icon to allow stripping of attachments from messages?
et: Näita ikooni manuste kirjast väljarookimiseks

en: Show less
et: Näita vähem

en: Show more
et: Näita rohkem

en: Show non-private mailboxes in separate folders
et: Näita mitte privaat mailikaustu eraldi kaustas

en: Show previews for unread messages only?
et: Näita eelvaadet ainult lugemata kirja korral

en: Show previews in tooltips?
et: Näita eelvaadet kohtspikrina

en: Show the Bcc: header field when composing mail?
et: Näita Pimekoopia välja kirja koostamisel?

en: Show the Cc: header field when composing mail?
et: Näita koopia välja kirja koostamisel?

en: Show the dynamic view by default, if the browser supports it?
et: Näita Dünaamilist vaadet vaikimisi, kui veebilehitseja toetab seda?

en: Show the filter icon on the menubar?
et: Näita menüüribal filtrite ikooni

en: Shown
et: Nähtav

en: Si_ze
et: _Suurus

en: Size
et: Suurus

en: Size (KB) <
et: Suurus (KB) <

en: Size (KB) >
et: Suurus (KB) >

en: Size:
et: Suurus:

en: Sort by Date
et: Järjesta kuupäeva järgi

en: Sort by From Address
et: Järjesta saatja aadressi järgi

en: Sort by Message Size
et: Järjesta kirja suuruse järgi

en: Sort by Subject
et: Järjesta teema järgi

en: Sort by Thread
et: Järjesta jutulõnga järgi

en: Sort by To Address
et: Järjesta adressaadi järgi

en: Spam
et: Rämpspost

en: Spam Reporting
et: Rämpsposti Raporteerimine

en: Spam folder:
et: Rämpsposti kaust:

en: Spell Check Failed
et: Õigekirja kontroll ebaõnnestus

en: Start:
et: Algus:

en: Stationery
et: Kirjamall

en: Stationery name:
et: Kirjamalli nimi:

en: Stationery type:
et: Kirjamalli tüüp:

en: Stationery:
et: Kirjamall:

en: Status
et: Olek

en: Strip All Attachments
et: Eemalda kõik manused

en: Strip Attachment
et: Eemalda Manus

en: Strip linebreaks in preview?
et: Eemalda reavahetused eelvaates?

en: Sub_ject
et: _Teema

en: Subject
et: Teema

en: Subject:
et: Teema:

en: Submit
et: Kinnita

en: Subscribe
et: Telli

en: Success
et: Õnnestus

en: Sum
et: Summa

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Switch
et: Lülita

en: Switch Composition Method
et: Vaheta kirjutus režiimi

en: Switch to HTML composition
et: Lülitu HTML režiimile

en: Switch to plain text composition
et: Lülitu teksti režiimile

en: Target Folder
et: Siht kaust

en: Target Mailbox:
et: Siht postkast:

en: Task Lists
et: Tööde nimekiri

en: Te_xt
et: _Tekst

en: Technical details
et: Tehnilised andmed

en: Technical details can be viewed %s.
et: Tehnilisi üksikasju saab vaadata %s.

en: Technical error details can be viewed %s.
et: Tehnilisi veateate üksikasju saab vaadata %s.

en: Technical message details can be viewed %s.
et: Tehnilisi kirja üksikasju saab vaadata %s.

en: Tentatively Accept request
et: Nõustu Kahtlevalt

en: Tentatively Accepted
et: Nõustusid Kahtlevalt

en: Text
et: Tekst

en: The From: column of the message should be linked:
et: Kirja Kellelt: väli tuleks linkida:

en: The Macintosh resource fork
et: Macintoshi ressursiharu

en: The Macintosh resource fork can be downloaded %s.
et: Macintoshi ressursiharu võid alla laadida %s.

en: The Message Disposition Notification was not sent. This is what the server said
et: Kirja Lugemis Teavitust ei saadetud. Server ütles

en: The Message Disposition Notification was sent successfully.
et: Kirja Lugemist Teavitus saadetud.

en: The attachment limit has been reached.
et: Manuste limiit saavutatud.

en: The attachment was not found.
et: Manust ei leitud.

en: The calendar data is invalid
et: Kalendri andmed on vigased

en: The connection to the server has been restored.
et: Ühendus serveriga on taastatud.

en: The current sent-mail mailbox(es) "%s" will be renamed.
et: Käesolev saadetud-kirjade postkast(id) "%s" nimetatakse ümber.

en: The data in this part does not appear to be a valid PGP encrypted message. Error:
et: See ei näi olevat korrektne PGP krüpteeritud kiri. Viga:

en: The data in this part has been compressed via PGP.
et: Andmed selles osas on pakitud PGP abil.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP, but the signature cannot be verified.
et: Andmed selles osas  on digitaalselt allkirjastatud PGP abil aga allkirja ei õnnestunud kinnitada.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP.
et: Andmed selles osas on digitaalselt allkirjastatud PGP abil.

en: The data in this part has been digitally signed via S/MIME.
et: Andmed selles osas on digitaalselt allkirjastatud S/MIME abil.

en: The data in this part has been encrypted via PGP, however, PGP support is disabled so the message cannot be decrypted.
et: Andmed selles osas on krüpteeritud PGP'ga aga PGP on tugi on välja lülitatud seega ei saa kirja dekrüpteerida.

en: The data in this part has been encrypted via PGP.
et: Andmed selles osas on krüpteeritud PGP abil.

en: The data in this part has been encrypted via S/MIME.
et: Andmed selles osas on krüpteeritud S/MIME abil.

en: The default charset for messages with no charset information:
et: Vaike koodi tabel mida kasutada kui puudub info:

en: The default font family to use in the HTML editor.
et: Vaike kirja perekond HTML redaktoris.

en: The default font size to use in the HTML editor (in pixels).
et: Vaike kirja perekond HTML redaktoris ().

en: The draft has been saved to the "%s" folder.
et: Mustand salvestati kausta "%s".

en: The draft was not successfully saved.
et: Mustandi salvestamine ei õnnestunud.

en: The event was added to your calendar.
et: Sündmus lisati sinu kalendrisse.

en: The event was updated in your calendar.
et: Sündmus uuendatud sinu kalendris.

en: The file %s could not be attached.
et: Faili %s ei õnnestunud lisada.

en: The folder "%s" is already empty.
et: Kaust "%s" on juba tühi.

en: The folder "%s" may not be deleted.
et: Kaust "%s" ei või kustutatud.

en: The folder "%s" may not be emptied.
et: Kaust "%s" ei või tühjendada.

en: The following keyboard shortcuts are available:
et: Järgmised kiirklahvid on saadaval:

en: The initial portion of this text part is displayed below.
et: Esialgne osa tekstist osa näidatakse allpool.

en: The links that caused this warning have this background color:
et: Lingid, mis põhjustasid selle hoiatuse on see tausta värviga:

en: The mail server has denied the request. Details have been logged for the administrator.
et: E-posti serveri keelas päringul. Üksikasjad logiti administraatori jaoks.

en: The mail server is reporting corrupt data in your mailbox. Details have been logged for the administrator.
et: E-posti serveri teavitas rikutud andmetest sinu postkastis. Üksikasjad logiti administraatori jaoks.

en: The mailbox "%s" may not be deleted.
et: Postkasti "%s" ei või kustutatud.

en: The mailbox "%s" may not be renamed.
et: Postkasti "%s" ei või ümber nimetada.

en: The mailbox "%s" was not created. This is what the server said
et: Postkasti "%s" ei loodud. Server ütles

en: The mailbox "%s" was not deleted. This is what the server said
et: Postkasti "%s" ei kustutatud. Server ütles

en: The mailbox "%s" was successfully created.
et: Postkasti "%s" on loodud.

en: The mailbox "%s" was successfully deleted.
et: Postkasti "%s" on kustutatud.

en: The mailbox "%s" was successfully renamed to "%s".
et: Postkasti "%s" nimetati ümber "%s"'ks.

en: The mailbox %s is already empty.
et: Kaust %s on juba tühi.

en: The message "%s" has been reported as innocent.
et: "%s" kiri on raporteeritud kui mitte rämpspost.

en: The message "%s" has been reported as spam.
et: "%s" kiri on raporteeritud kui rämpspost.

en: The message being composed has been closed.
et: Käsilolev koostamisel kiri suleti.

en: The message does not have a Subject entered.
et: See kiri ei oma Teemat.

en: The message from "%s" has been reported as innocent.
et: Kiri saatjalt "%s" on raporteeritud kui mitte rämpspost.

en: The message from "%s" has been reported as spam.
et: Kiri saatjalt "%s" on raporteeritud kui rämpspost.

en: The message has been deleted.
et: Kiri on kustutatud.

en: The message you were composing has been saved as a draft. The next time you login, you may resume composing your message.
et: Kiri mida sa koostasid on salvestatud Mustandite kausta. Järgmine kord kui sisse logid on võimalus jätkata koostamist.

en: The messages have been deleted.
et: Kiri on kustutatud.

en: The number of unseen messages to show
et: Mitut lugemata kirja näidata

en: The object could not be created because it already exists.
et: Objekti ei saanud luua, kuna see juba on olemas.

en: The object could not be deleted because it does not exist.
et: Objekti ei saanud kustutada, kuna seda pole olemas.

en: The operation failed because you have exceeded your quota on the mail server.
et: Toiming ebaõnnestus, kuna oled ületanud oma postiserveri kvoodi.

en: The recipient has indicated that they prefer replies in these languages:
et: Saaja on näidanud, et ta eelistab vastuseid nendes keeltes:

en: The sender of this message is requesting a Message Disposition Notification from you when you have read this message.
et: Selle kirja saatja soovib sinult kinnitust, et oled kirja lugenud.

en: The server is still generating the message list.
et: E-posti serveri veel koostab kirjade nimekirja.

en: The server was unable to generate the message list.
et: E-posti serveril ei õnnestunud luua kirjade nimekirja.

en: The source directory is read-only.
et: Lähte kaust on kirjutuskaitstud.

en: The specified attachment does not exist. It may have been deleted by the original sender.
et: Antud manust ei eksisteeri. Saatja võis selle kustutada.

en: The specified file cannot be read.
et: Sellist faili ei õnnestu lugeda.

en: The stationery "%s" has been added.
et: Kirjamall "%s" on lisatud.

en: The stationery "%s" has been deleted.
et: Kirjamall "%s" on kustutatud.

en: The stationery "%s" has been updated.
et: Kirjamall "%s" on salvestatud.

en: The target directory is read-only.
et: Siht kataloog on kirjutuskaitstud.

en: The task has been added to your tasklist.
et: Ülesanne lisati sinu ülesannete nimekirja.

en: The text of the message
et: Kirja tekst

en: The text of the message can be viewed %s.
et: Kirja teksti saad vaadata %s.

en: The text of the returned message
et: Tagastatud kirja tekst

en: The text of the returned message can be viewed %s.
et: Tagastatud kirja teksti saad vaadata %s.

en: The text of the sent message
et: Saadetud kirja tekst

en: The text of the sent message can be viewed %s.
et: Saadetud kirja teksti saad vaadata %s.

en: The uploaded file cannot be opened
et: Üles laetud faili ei saa avada

en: The user's free/busy information was sucessfully stored.
et: Kasutaja vaba/hõivatud info salvestati.

en: There are no alternative parts that can be displayed inline.
et: Vahetult näidatavaid alternatiivseid osi ei ole.

en: There are no messages in this mailbox.
et: Selles kaustas ei ole kirju.

en: There are no parts that can be shown inline.
et: Vahetult näidatavat teksti ei ole.

en: There has been no contact with the server for several minutes. The server may be temporarily unavailable or network problems may be interrupting your session. You will not see any updates until the connection is restored.
et: Serveriga pole ühendust olnud mitu minutit. Server võib olla kättesaamatu või on sul võrgu probleemid mis segava sessiooni. Uuendusi ei ole näha enne kui ühendus on taastatud.

en: There is no text that can be displayed inline.
et: Vahetult näidatavat teksti ei ole.

en: There was a temporary issue when attempting this operation. Please try again later.
et: Tekkis ajutine viga selle toimingu sooritamisel. Palun proovige hiljem uuesti.

en: There was an error copying messages from "%s" to "%s". This is what the server said
et: Kirjade kopeerimisel "%s"-st "%s"-i tekkis viga. Server ütles

en: There was an error deleting messages from the folder "%s".
et: Tekkis viga kirja kustutamisel kaustast "%s".

en: There was an error deleting the event:
et: Tekkis viga sündmuse kustutamisel:

en: There was an error flagging messages in the folder "%s": %s.
et: Tekis viga kirjade märgistamisel kaustas "%s": %s.

en: There was an error importing %s.
et: %s impordil tekkis viga.

en: There was an error importing the event:
et: Tekis viga sündmuse importimisel:

en: There was an error importing the task:
et: Tekis viga töö importimisel:

en: There was an error importing user's free/busy information:
et: Tekis viga kasutaja vaba/kinni informatsiooni importimisel:

en: There was an error moving messages from "%s" to "%s". This is what the server said
et: Kirjade tõstmisel kaustast "%s" kausta "%s" tekkis viga. Server ütles

en: There was an error sending your message: %s
et: Kirja saatmisel tekkis viga: %s

en: There was an error updating the event:
et: Tekis viga sündmuse uuendamisel:

en: There was an error viewing the requested message.
et: Tekis viga soovitud kirja vaatamisel.

en: This action is not supported.
et: Selline tegevus pole võimalik.

en: This action is not yet implemented.
et: Seda tegevust programm veel ei võimalda.

en: This audio file is reported to be %d minutes, %d seconds in length.
et: Antud audio faili pikuseks on märgitud %d minutit ja %d sekundit.

en: This folder is read-only.
et: Kaust on kirjutuskaitstud.

en: This folder may not be renamed:
et: Seda kausta ei või ümber nimetada:

en: This is a thumbnail of a PDF file attachment.
et: Väike pilt manuses olevast PDF failist.

en: This is a thumbnail of an image attachment.
et: Väike pilt manuses olevast pildist.

en: This is the notification log
et: See on hoiatus logi

en: This may take some time. Are you sure you want to continue?
et: See võib võtta natuke aega. Kas oled kindel et soovid jätkata?

en: This message contains a Macintosh file (named "%s").
et: See kiri sisaldab Macnitoshi faili (nimega "%s").

en: This message part cannot be viewed because it is too large.
et: Seda kirja osa ei saa vaadata kuna see on liiga suur.

en: This message part contains HTML data, but inline HTML display is disabled.
et: See kirja osa sisaldab HTML andmeid, kuid HTML vahetu näitamine on keelatud.

en: This message part contains HTML data, but this data can not be displayed inline.
et: See kirja osa sisaldab HTML andmeid, kuid seda ei saa vahetult näidata.

en: This message to
et: kiri kausta

en: This part contains an attachment that can not be displayed within this part:
et: See osa sisaldab manust mida ei saa näidata selles osas:

en: This part is empty.
et: See osa on tühi.

en: This video file is reported to be %d minutes, %d seconds in length.
et: Antud video faili pikuseks on märgitud %d minutit ja %d sekundit.

en: This window must be called from a compose window.
et: See aken tuleb avada uue kirja aknast.

en: Thread
et: Jutulõng

en: Thread Display:
et: Jutulõnga Vaade:

en: Thread List
et: Jutulõnga Loend

en: Thread View
et: Jutulõnga vaade

en: To
et: Kellele

en: To %s
et: Liigu %s

en: To Address
et: Saaja aadress

en: To All
et: Kõigile

en: To List
et: Listi

en: To Sender
et: Saatjale

en: To _All
et: Kõ_igile

en: To _List
et: Listi

en: To preview a message, select it from the message list.
et: Kirja eelvaate nägemiseks valige kiri nimekirjast.

en: To:
et: Kellele:

en: To:
et: Kellele:

en: Today, %s %s
et: Täna %s %s

en: Toggle Sort Direction
et: Vaheta Sorterimis Suund

en: Top
et: Üles

en: Total
et: Kokku

en: Total Size:
et: Kogusuurus:

en: Traditional View
et: Traditsiooniline Vaade

en: Trash
et: Prügikast

en: Trash folder:
et: Prügikast:

en: Trying to import the event instead.
et: Proovin import sündmus asemel.

en: Type:
et: Tüüp:

en: Unable to retrieve quota
et: Piiranguinfo hankimine nurjus

en: Unable to view message in preview pane.
et: Ei õnnestu näidata kirja eelvaates.

en: Uncompressed
et: Pakkimata

en: Undelete
et: Taasta

en: Undisclosed Recipients
et: Nähtamatud adressaadid

en: Unexpectedly disconnected from the mail server.
et: Ootama katkestus e-posti serveriga.

en: Unhandled component of type: %s
et: Arusaamatu komponent tüüpi: %s

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown Date
et: Tundmatu kuupäev

en: Unknown Meeting
et: Tundmatu koosolek

en: Unknown Task
et: Tundmatu töö

en: Unload Passphrase
et: Eemalda salasõna

en: Unmark as
et: Vabasta

en: Unmark as:
et: Vabasta:

en: Unseen
et: Lugemata

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Update
et: Kinnita

en: Update in my calendar
et: Uuenda minu kalendris

en: Update respondent status
et: Värskenda vastaja olek

en: Update this event on my calendar
et: Uuenda seda sündmust minu kalendris

en: Upload:
et: Lae:

en: Uploading...
et: Laen...

en: Use Default Value
et: Kasuta vaikeväärtust

en: Use IMAP folder subscriptions?
et: Kasuta IMAP kaustade tellimusi

en: Use Virtual Trash
et: Kasuta Virtuaalset Prügikasti

en: User
et: Kasutaja

en: User Options
et: Kasutaja Seaded

en: User can see the mailbox
et: Kasutaja saab näha postkasti

en: Verifying...
et: Kontrollin...

en: Vertical Layout
et: Püstkujundus

en: View
et: Vaata

en: View %s
et: Vaata %s

en: View %s Public Key
et: Vaata %s avalikku võtit

en: View Attachment
et: Vaata manuseid

en: View Certificate
et: Vaata Sertifikaati

en: View Full Message
et: Vaata Täis Kirja

en: View HTML data in new window.
et: Näita HTMLi uues aknas.

en: View Message
et: Vaata Kirja

en: View Messages
et: Vaata kirju

en: View PDF File
et: Vaata PDF Faili

en: View Personal Private Key
et: Vaata oma salajast võtit

en: View Personal Public Certificate
et: Vaata Isikliku Avaliku Sertifikaati

en: View Personal Public Key
et: Vaata oma avalikku võtit

en: View Public Key
et: Vaata Avalikku Võtit

en: View Source
et: Vaata Lähteteksti

en: View Thread
et: Vaata jutulõnga

en: View event
et: Vaata sündmust

en: View messages in %s
et: Vaata kirju kaustas %s

en: View or mailbox to display after login:
et: Vaade või kaust mida näidata pärast sisselogimist:

en: View task
et: Vaata ülesannet

en: View the raw text of the Public Key.
et: Vaata Avaliku Võtme Lähteteksti.

en: Virtual Folder
et: Virtuaalkaustad

en: Virtual Folder "%s" created succesfully.
et: Virtuaalkaust "%s" loodud.

en: Virtual Folder "%s" deleted.
et: Virtuaalkaust "%s" Kustutatud.

en: Virtual Folder "%s" edited successfully.
et: Virtuaalkaust "%s" Muudetud.

en: Virtual Folder: %s
et: Virtuaalkaust: %s

en: Virtual Folders
et: Virtuaalkaustad

en: Virtual Inbox
et: Virtuaalne Postkast

en: Virtual Trash
et: Virtuaalne Prügikast

en: Warning
et: Hoiatus

en: What language(s) do you prefer replies to your messages to be in? (Hold down the CTRL key when clicking to add multiple languages)
et: Mis keele(te)s eelistad vastuseid oma kirjadele? (Hoia all CTRL klahvi kui soovid valida mitut keelt)

en: What should we do with messages after they have been reported as innocent?
et: Mida tuleks teha kirjadega mis on raporteeritud kui mitte rämpspost?

en: What should we do with messages after they have been reported as spam?
et: Mida tuleks teha kirjadega mis on raporteeritud kui rämpspost?

en: When deleting messages, move them to your Trash folder instead of marking them as deleted?
et: Kirjade kustutamisel liiguta need kustutatuks märkimise asemel prügikasti.

en: When forwarding a message in the body text, should we use the same format as the original message?
et: Kas edastades kirja sisuteksti peaksime kasutama sama formaati mis algsõnumis?

en: When opening a mailbox for the first time, where do you want to start?
et: Postkasti esmaavamisel, kust sa soovid alustada?

en: When replying to a message, should we use the same format as the original message?
et: Kas kirjale vastates peaks kasutama sama formaati nagu originaalis?

en: When saving sent mail, should we save attachment data?
et: Kas saadetud kirja salvestamisel tuleks salvestada ka manus?

en: When sending mail or expanding addresses, what domain should we append to unqualified addresses (email addresses without "@")?
et: Millise domeeni nime peaksime lisama kirja saatmisel või aadresside lahendamisel domeenita aadressidele (aadressidele mis ei sisalda "@" märki)?

en: Where should the cursor be located in the compose text area by default?
et: Kus peaks olema kursor kirja koostamise kastis?

en: Which message parts do you want to display in the summary?
et: Milliseid kirja osi tahad näha ülevaates?

en: Whitelist
et: Valge nimekiri

en: Years
et: Aasta

en: Yes
et: Jah

en: You are
et: Sa oled

en: You are attempting to delete all messages contained in the following folder(s).
et: Sa kavatsed kustutada kõik kirjad järgmis(t)es kausta(de)s.

en: You are attempting to delete the following folder(s).
et: Sa püüad kustutada järgmise(d) kausta(d).

en: You are copying/moving to a new folder.
et: Sa kopeerid/tõstad uude kausta.

en: You are creating a sub-folder to
et: Sa lood alamkausta kaustale

en: You are creating a top-level folder.
et: Sa lood ülemise taseme kausta.

en: You are not allowed to create folders.
et: Sul pole lubatud kaustu luua.

en: You are not allowed to create more than %d folders.
et: Sa ei või luua rohkem kui %d kausta.

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients within %d hours.
et: Sul ei ole lubatud saata rohkem kui %d saajale %d tunni jooksul.

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients.
et: Sul ei ole lubatud saata rohkem kui %d saajale maili.

en: You are renaming the folder:
et: Sa nimetad ümber kausta:

en: You are replying to a mailing list
et: Sa vastad e-posti loendile

en: You can snooze it for %s or %s dismiss %s it entirely
et: Võid korrata seda %s või %s jätta %s täiesti

en: You can use the following placeholders in the stationery text: %c for the current message content; %s for the signature.
et: Kirjamalli tekstis võid kasutada järgmisi muutujaid: %c tähistab käesoleva kirja sisu, %s tähistab allkirja.

en: You cannot unsubscribe from "%s".
et: Sa ei või loobuda kausta "%s" tellimusest.

en: You do not have adequate permissions to carry out this operation.
et: Sul puuduvad piisavad õigused selle operatsiooni läbiviimiseks.

en: You do not have permission to change access to this folder.
et: Sul pole õigust selle kausta juurdepääsu õiguste muutmiseks.

en: You forwarded this message on %%s to: %s.
et: Sa suunasid selle kirja %s'le edasi %%s.

en: You have %d new mail message in %s. | You have %d new mail messages in %s.
et[0]: Sulle on %d uus kirja kohas %s.
et[1]: Sulle on %d uut kirja kohas %s.

en: You have activated move to Trash but no Trash folder is defined. You will be unable to delete messages until you set a Trash folder in the preferences.
et: Sa oled aktiveerinud Prügikasti liigutamise, kuid Prügikasti ei ole määratud. Kirjade kustutamine ei ole võimalik enne kui määrate Prügikasti eelistuste alt.

en: You have already submitted this page.
et: Sa juba salvestasid selle lehekülje.

en: You may not create child folders in "%s".
et: Sul pole lubatud luua alamkaust kaustas "%s".

en: You may not delete "%s".
et: Sa ei või kustutada "%s".

en: You may not rename "%s".
et: Sa ei või ümber nimetada "%s".

en: You must enter at least one recipient.
et: Kirjal peab olema vähemalt üks saaja.

en: You must enter the passphrase for your PGP private key to view this message.
et: Selle kirja vaatamiseks pead sisestama oma PGP salajase võtme salasõna.

en: You must enter the passphrase for your S/MIME private key to view this data.
et: Sa pead sisestama oma S/MIME salajase võtme salasõna nende andmete vaatamiseks.

en: You must enter the passphrase used to encrypt this message to view it.
et: Selle kirja vaatamiseks pead sisestama krüpteerimisel kasutatud salasõna.

en: You must select a target mailbox first.
et: Kõigepealt pead valima kausta.

en: You must select an address first.
et: Kõigepealt pead valima aadressi.

en: You must select at least one message first.
et: Kõigepealt pead valima vähemalt ühe kirja.

en: You must specify a recipient.
et: Kirja saaja peab olema määratud.

en: You redirected this message to %s on %%s.
et: Sa suunasid selle kirja %s'le edasi %%s.

en: You replied to all recipients of this message on %s.
et: Sa vastasid kõigile saajatele selles kirjas %s.

en: You replied to this message on %s.
et: Sa vastasid sellele kirjale %s.

en: You replied to this message via the mailing list on %s.
et: Sa vastasid sellele kirjale läbi e-posti loendi %s.

en: You were not subscribed to "%s". Here is what the server said
et: Sul ei õnnestunud tellida kausta "%s". Server ütles

en: You were not unsubscribed from "%s". Here is what the server said
et: Sul ei õnnestunud tühistada kausta "%s" tellimust. Server ütles

en: You were successfully subscribed to "%s".
et: Sinu tellimus "%s" õnnestus.

en: You were successfully unsubscribed from "%s".
et: Sa loobusid kausta "%s" tellimusest.

en: Younger Than
et: Noorem Kui

en: Your From address is not a valid email address. This can be fixed in your Personal Information preferences page.
et: Sinu Kellelt aadress ei ole kehtib e-posti aadress. Seda saab parandada Isiklik informatsioon seadete lehelt.

en: Your Name:
et: Sinu nimi:

en: Your PGP Public/Private Keys
et: Sinu PGP võtmepaar

en: Your Private Certificate:
et: Sinu Salajane Sertifikaat:

en: Your Private Key:
et: Sinu salajane võti:

en: Your Public Certificate:
et: Sinu Avalik Sertifikaat:

en: Your Public Key:
et: Sinu avalik võti:

en: Your Reply-to: address: <em>(optional)</em>
et: Sinu Vasta: aadress: <em>(pole kohustuslik)</em>

en: Your S/MIME Public/Private Certificate
et: Sinu S/MIME Avalik/Salajane Sertifikaat

en: Your alias addresses: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
et: Sinu alias aadressid: <em>(pole kohustuslik, sisesta iga aadress eraldi reale)</em>

en: Your browser does not support inline display of this image type.
et: Sinu veebilehitseja ei võimalda seda tüüpi pilti vahetult näidata.

en: Your browser is too old to display the dynamic mode. Using traditional mode instead.
et: Teie veebilehitseja on liiga vana, et kuvada dünaamilist režiim. Kasuta tavalist režiimi selle asemel.

en: Your default encryption method for sending messages:
et: Vaikimisi krüpteerimise meetod kirjade saatmisel:

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. Click this box to revert to the original identity. The identity will not be checked again during this compose action.
et: Sinu identiteet on lülitatud identiteediks, mis on seotud saaja aadressiga. Klõpsa sellel kastil, et võta tagasi algupärane identiteet. Identiteeti ei kontrollita enam selle kirja koostamise ajal.

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. The identity will not be checked again during this compose action.
et: Sinu identiteet on lülitatud identiteediks, mis on seotud saaja aadressiga. Identiteeti ei kontrollita enam selle kirja koostamise ajal.

en: Your linked attachment has been downloaded by at least one user.
    
    Attachment name: %s
    Attachment date: %s
    
    Click on the following link to permanently delete the attachment:
    %s
et: Sinu lingitud manust on vähemalt üks kasutaja vaadanud.
    
    Manuse nimi:%s
    Manuse kuupäev: %s
    Vajuta all toodud linki, et see manus jäädavalt kustutada:
    %s

en: Your message was successfully delivered.
et: Sinu kiri jõudis õnnelikult pärale.

en: Your signature to use when composing with the HTML editor (if empty, the text signature will be used):
et: Sinu allkiri mida kasutakse HTML kirja koostamisel (kui tühi, siis kasutatakse tekst allkirja):

en: Your signature:
et: Sinu allkiri:

en: [Attachment stripped: Original attachment type: %s, name: %s]
et: [Manus eemaldatud: Algne manuse tüüp %s, nimi: %s]

en: [Hide Addresses]
et: [Peida Aadressid]

en: [No Subject]
et: [Teema puudub]

en: [Show Addresses - %d recipients]
et: [Näita aadresse - %d saajaid]

en: [Truncated Text]
et: [Trimmitud tekst]

en: _Bcc
et: _Pimekoopia

en: _Blacklist
et: _Must nimekiri

en: _Cc
et: _Koopia

en: _Delete
et: Ku_stuta

en: _Folders
et: _Kaustad

en: _Get Mail
et: _Tiri kirju

en: _Identity
et: _Identiteet

en: _Log Out
et: _Logi Välja

en: _Message Source
et: Kirja _algtekst

en: _New Message
et: _Uus kiri

en: _Portal
et: _Portaal

en: _Priority
et: _Tähtsus

en: _Refresh %s
et: _Värskenda %s

en: _Reply
et: V_asta

en: _Search
et: _Otsi

en: _Send Message
et: _Saada Kiri

en: _Thread
et: _Jutulõng

en: _To
et: _Kellele

en: _Undelete
et: _Taasta

en: _View Thread
et: _Vaata jutulõnga

en: _Whitelist
et: _Valge nimekiri

en: and
et: ja

en: and %d more mailbox | and %d more mailboxes
et[0]: ja veel %d postkast
et[1]: ja veel %d postkasti

en: attachment
et: manus

en: attachments.zip
et: manused.zip

en: base level of the folder tree
et: kausta puu baastase

en: bytes
et: baiti

en: days
et: Päevad

en: flagged "%s"
et: märgistatud "%s"

en: from
et: kellelt

en: in
et:  sees

en: into folder
et: Kopeeri kausta

en: key
et: võti

en: loading
et: Laen

en: mailbox file
et: postkastifail

en: messages
et: kirjad

en: messages from a personal contact
et: kiri isiklikult kontaktilt

en: messages not from a personal contact
et: kiri mitte isiklikult kontaktilt

en: messages with attachment(s)
et: manustega kirjad

en: messages without attachment(s)
et: kirjad manusteta

en: months
et: kuud

en: name
et: nimi

en: not
et: mitte

en: part %s
et: osa %s

en: recipients
et: Saaja

en: replying to ALL
et: vastab KÕIGILE

en: select...
et: vali...

en: selected
et: valitud

en: will display available actions.
et: näitab saadaval olevaid toiminguid.

en: years
et: aastad

en: your blacklist
et: oma musta nimekirja

en: your whitelist
et: oma valge nimekirja
