imp - en to gl translation catalogue (916 entries)

en:       To:
gl:     Para:

en:     Date:
gl:    Data:

en:     From:
gl:       De:

en:  (Accesskey %s)
gl:  (Clave de acceso %s)

en:  Subject:
gl:  Asunto:

en: %d Messages
gl: %d mensaxes

en: %d messages have been deleted.
gl: Elimináronse %d mensaxe(s).

en: %d messages have been reported as not spam to your system administrator.
gl: Comunicóuselle ao administrador do sistema que %d mensaxes NON son correo lixo.

en: %d messages have been reported as not spam.
gl: Comunicouse que %d mensaxes NON son correo lixo.

en: %d messages have been reported as spam to your system administrator.
gl: Comunicóuselle ao administrador do sistema que %d mensaxes son correo lixo.

en: %d messages have been reported as spam.
gl: Comunicouse que %d mensaxes son correo lixo.

en: %d to %d of %d Messages
gl: %d ao %d de %d mensaxes

en: %s already exists. Your %s folder was not renamed.
gl: %s xa existe. Non lle cambiou o nome ao cartafol %s.

en: %s folder being renamed at the start of the month.
gl: O nome do cartafol %s vai mudar a comezos de mes.

en: %s has accepted.
gl: Aceptouse %s.

en: %s has cancelled "%s".
gl: %s cancelouse "%s".

en: %s has declined.
gl: Rexeitouse %s

en: %s has replied to a free/busy request.
gl: %s respondeu a unha solicitude de dispoñibilidade

en: %s has replied to the invitation to "%s".
gl: %s respondeu á invitación para "%s".

en: %s has sent you free/busy information.
gl: %s remitiulle información de dispoñibilidade

en: %s has tentatively accepted.
gl: %s aceptou provisionalmente.

en: %s requests your free/busy information.
gl: %s pregunta pola súa información de dispoñibilidade

en: %s requests your presence at "%s".
gl: %s solicita a súa asistencia a "%s".

en: %s was successfully added to "%s".
gl: %s engadiuse correctamente a "%s".

en: %s wishes to ammend "%s".
gl: %s desexa corrixir %s.

en: %s wishes to make you aware of "%s".
gl: %s desexa poñelo ao corrente de "%s".

en: %s wishes to receive the latest information about "%s".
gl: %s desexa recibir información actualizada sobre "%s".

en: (Plain Text)
gl: (Texto sen formato)

en: * Add these by clicking OK *
gl: * Engade estes premendo en Acepta *

en: * Please select address(es) *
gl: * Seleccione o(s) enderezo(s) *

en: 100 characters
gl: 100 caracteres

en: 1000 characters
gl: 1000 caracteres

en: 250 characters
gl: 250 caracteres

en: 500 characters
gl: 500 caracteres

en: A message you have sent has resulted in a return notification from the recipient.
gl: Unha mensaxe enviada provocou que o destinatario devolvese unha notificación.

en: AND
gl: E

en: Accept and add to my calendar
gl: Acepta e engade á axenda

en: Accept request
gl: Acepta a solicitude

en: Accepted
gl: Aceptouse

en: Accepted:
gl: Aceptouse:

en: Account's name:
gl: Nome da conta:

en: Actions
gl: Accións

en: Add %s to my Address Book
gl: Engade %s á axenda de enderezos

en: Add source
gl: Engade a fonte

en: Add this to my calendar
gl: Engade á miña axenda

en: Add to my calendar
gl: Engade á axenda

en: Added "%s" as an attachment.
gl: Engadiuse "%s" como anexo.

en: Additional headers to display when viewing: <em>(optional, enter each header on a new line)</em>
gl: Cabeceiras adicionais mostradas ao visualizar: <em>(opcional, indique cada unha nunha liña distinta)</em>

en: Additional information can be viewed %s.
gl: Mostra información adicional %s

en: Additional information details
gl: Detalles de información adicional

en: Additional message details
gl: Detalles adicionais da mensaxe

en: Additional message details can be viewed %s.
gl: Mostra detalles adicionais da mensaxe %s

en: Additional message error details
gl: Detalles adicionais da mensaxe de erro

en: Additional message error details can be viewed %s.
gl: Mostra detalles adicionais da mensaxe de erro %s.

en: Address Book
gl: Axenda de enderezos

en: Address Books
gl: Axendas de enderezos

en: Addresses to BCC all messages: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
gl: Enderezos aos que remitir copia oculta de todas as mensaxes: <em>(opcional, indique cada un nunha liña distinta)</em>

en: Addresses to explicitly tie to this identity: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
gl: Enderezos vinculados explicitamente a esta identidade: <em>(opcional, indique cada un nunha liña distinta)</em>

en: All
gl: Todos

en: All messages in the following folder(s) will be downloaded into one MBOX file:
gl: Todas as mensaxes do(s) seguinte(s) cartafol(es) descargaranse nun ficheiro MBOX:

en: All messages in your "%s" folder older than %s days will be permanently deleted.
gl: Vanse eliminar de vez todas as mensaxes do cartafol "%s" de máis de %s días de antigüidade.

en: All old linked attachments more than %s months old will be deleted.
gl: Vanse eliminar todos os anexos de máis de %s meses de antigüidade.

en: All old sent-mail folders more than %s months old will be deleted.
gl: Vanse eliminar todos os cartafoles antigos de mensaxes enviadas de máis de %s meses.

en: All rights on folder "%s" successfully removed for user "%s".
gl: Elimináronse correctamente do cartafol "%s" todos os dereitos do usuario "%s".

en: Allow Folder Creation?
gl: Quere permitir a creación de cartafoles?

en: Allow filter rules to be applied in any mailbox?
gl: Quere permitir que as  regras de filtraxe se apliquen a calquera caixa de correo?

en: Alternative parts for this section:
gl: Partes alternativas para esta sección:

en: Always
gl: Sempre

en: Always save attachments
gl: Garda sempre os anexos

en: An error occured while attempting to strip the attachment. The IMAP server said:
gl: Produciuse un erro ao intentar extraer o anexo. O servidor IMAP indica que:

en: An unknown error occured while creating the new note.
gl: Produciuse un erro descoñecido ao crear a nota.

en: An unknown error occured while creating the new task.
gl: Produciuse un erro descoñecido ao crear a tarefa.

en: Answered
gl: Respondeuse

en: Answered messages
gl: Mensaxes respondidas

en: Apply Filters
gl: Aplica os filtros

en: Apply Filters to %s
gl: Aplica os filtros en %s

en: Apply filter rules upon logging on?
gl: Quere aplicar as regras de filtraxe ao inicio da sesión?

en: Are you sure you want to delete this Virtual Folder Definition?
gl: Está seguro de que quereF eliminar esta definición do Cartafol Virtual?

en: Are you sure you want to delete this public key?
gl: Está seguro de que quere borrar esta clave pública?

en: Are you sure you want to delete your keypair? (This is NOT recommended!)
gl: Está seguro de que quere eliminar as claves? (Isto NON é recomendábel!)

en: Are you sure you want to do this?
gl: Está seguro de que quere facelo?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete these messages?
gl: Está seguro de que quere eliminar DE VEZ estas mensaxes?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete this attachment?
gl: Está seguro de que quere eliminar DE VEZ este anexo?

en: Are you sure you wish to empty your spam folder?
gl: Está seguro de que quere baleirar o cartafol de correo lixo?

en: Are you sure you wish to empty your trash folder?
gl: Está seguro de que quere baleirar o Lixo?

en: Are you sure you wish to permanently delete these messages?
gl: Está seguro de que quere eliminar DE VEZ estas mensaxes?

en: Are you sure you wish to report this message as innocent?
gl: Está seguro de que desexa comunicar que esta mensaxe é inofensiva?

en: Are you sure you wish to report this message as spam?
gl: Está seguro de que desexa comunicar que esta mensaxe é correo lixo?

en: Arrival Time
gl: Pola hora de chegada

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Ask
gl: Pregunta

en: Attach Files
gl: Anexa ficheiros

en: Attached File:
gl: Ficheiro anexo:

en: Attached file "%s" exceeds the attachment size limits. File NOT attached.
gl: O anexo "%s" sobrepasa o tamaño máximo para este tipo de ficheiros. Por iso, non se anexou.

en: Attached is a reply to a calendar request you sent.
gl: O anexo é a resposta a unha solicitude de axenda que vostede enviou.

en: Attachment
gl: Anexo

en: Attachment %s deleted.
gl: Eliminouse o anexo %s.

en: Attachment Information
gl: Información do anexo

en: Attachment stripped: Original attachment type
gl: Anexo extraído: Tipo orixinal do anexo

en: Attachments
gl: Anexos

en: Attendees
gl: Asistentes

en: Attention
gl: Atención

en: Auth_imp: Required IMAP extension not found.
gl: Auth_imp: non se atopou a extensión IMAP requirida.

en: Available Address books:
gl: Axendas de enderezos dispoñibles:

en: Awaiting Response
gl: Estase esperando resposta

en: Bac_k to %s
gl: Regresa a %s

en: Back to %s
gl: Regresa a %s

en: Back to Multiple Message View Index
gl: Regresa ao Índice de visualización de mensaxes

en: Back to Thread Display
gl: Regresa a Visualiza os fíos de mensaxes

en: Bad login name or password.
gl: O usuario ou o contrasinal son incorrectos.

en: Bad or malformed request. Server Responded: %s
gl: A solicitude é incorrecta ou malformada. O servidor respondeu: %s

en: Bad request: %s
gl: A solicitude é incorrecta: %s

en: Bcc
gl: CCO

en: Below is the raw text of the status information message.
gl: A seguir está o texto de información de estado da mensaxe

en: Blacklist
gl: Lista negra

en: Block images in HTML messages unless they are specifically requested?
gl: Quere bloquear as imaxes nas mensaxes en HTML ata que as pida especificamente?

en: Body
gl: Texto

en: Both Header Listing and Body of Message
gl: Tanto nas cabeceiras como no texto da mensaxe

en: C_harset
gl: Xogo de caracteres

en: Calendar
gl: Axenda

en: Cancel
gl: Cancela

en: Cancel Message
gl: Cancela a mensaxe

en: Cancelling this message will permanently discard its contents.
gl: Se cancela esta mensaxe perderá definitivamente o seu contido.

en: Cannot connect to the remote mail server.
gl: Non se pode conectar co servidor de correo.

en: Cannot connect to the remote mail server:
gl: Non se pode conectar co servidor de correo:

en: Cannot display - found only %s of %s parts of this message in the current mailbox.
gl: Non se pode mostrar - na caixa de correo actual só se atoparon %s de %s partes desta mensaxe.

en: Certificate import is not available. File upload is not enabled on this server.
gl: Non se poden importar certificados. Este servidor non ten activada a carga de ficheiros.

en: Chair Person
gl: Moderador

en: Change Folder
gl: Cambia o cartafol

en: Change display options such as how many messages you see on each page and how messages are sorted.
gl: Cambia as opcións de visualización: por ex. cantas mensaxes verá por páxina e como se ordenan.

en: Change mail server and folder settings.
gl: Cambia as opcións do servidor e o cartafol de correo.

en: Change the name, address, and signature that people see when they read and reply to your email.
gl: Cambia o nome, o enderezo e a sinatura que se ven ao ler e responden ás súas mensaxes.

en: Characters to display:
gl: Caracteres visualizados:

en: Check _All/None
gl: Busca _Todos/Ningún

en: Check spelling before sending a message?
gl: Quere verificar a ortografía antes de enviar unha mensaxe?

en: Choose a mail server:
gl: Elixa un servidor de correo:

en: Choose a match or edit the address to the right:
gl: Elixa un patrón ou edite o enderezo da dereita:

en: Choose the address book to use when adding addresses.
gl: Elixa qué axenda usará para engadir enderezos.

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
gl: Elixa a orde de busca nas axendas de enderezos cando expanda enderezos.

en: Click %s to convert the image file into a format your browser can view.
gl: Prema %s para converter a imaxe nun formato que o navegador poida ver.

en: Click %s to download the image.
gl: Prema %s para descargar a imaxe

en: Click %s to go to %s management page.
gl: Prema %s para ir a páxina de xestión %s.

en: Click %s to view the attachment in a separate window.
gl: Prema %s para ver o anexo nunha xanela á parte.

en: Click %s to view this multipart/related part in a separate window.
gl: Prema %s para ver esta parte nunha xanela á parte.

en: Click on one of your selected address books and then select all fields to search.
gl: Prema nunha das axendas de enderezos seleccionadas e seleccione a seguir todos os campos para buscar.

en: Clicking on the address will compose a new message to the sender
gl: Se preme no enderezo poderá escribir unha mensaxe nova para ese remitente.

en: Clicking on the address will open the message to be read
gl: Se preme no enderezo abrirá a mensaxe para ler.

en: Close
gl: Pecha

en: Close this window
gl: Pecha esta xanela

en: Closed Folder
gl: O cartafol está pechado.

en: Collapse
gl: Contrae

en: Collapse All
gl: Contráeos todos

en: Collapse All Folders
gl: Contrae todos os cartafoles

en: Collapse Folder
gl: Contrae o cartafol

en: Completed
gl: Terminou

en: Compose messages in a separate window?
gl: Quere redactar mensaxes nunha xanela á parte?

en: Compose messages with an HTML GUI by default (if browser supports the feature)?
gl: Quere que as mensaxes que redacte teñan predefinida a interface HTML -se o navegador o permite-?

en: Configure how messages are displayed.
gl: Configure cómo se visualizan as mensaxes.

en: Configure mail preview options.
gl: Configure as opcións de previsualización do correo.

en: Control PGP support for %s.
gl: Control do soporte PGP para %s.

en: Control S/MIME support for %s.
gl: Control do soporte S/MIME para %s.

en: Control when new mail will be checked for, and whether or not to notify you when it arrives.
gl: Controla cando se debe buscar correo novo e se debe notificarse ou non a súa entrada.

en: Convert textual emoticons into graphical ones?
gl: Quere converter as cariñas (emoticonas) textuais en gráficas?

en: Copy
gl: Copia

en: Copy to folder
gl: Copia ao cartafol

en: Could not complete request. Reason Given: %s
gl: Non se pode completar a petición. A razón é: %s

en: Could not create the VFS backend: %s
gl: Non se pode crear o sistema traseiro VFS : %s

en: Could not delete messages from %s. The server said: %s
gl: Non se poden eliminar as mensaxes de %s. O servidor indica que: %s

en: Could not execute maintenance operations.
gl: Non se poden executar as operacións de mantemento

en: Could not extract the requested file from the MS-TNEF attachment.
gl: Non se pode extraer o ficheiro solicitado do anexo MS-TNEF.

en: Could not extract the requested file from the Zip archive.
gl: Non se pode extraer o ficheiro solicitado do arquivo Zip.

en: Could not retrieve namespace information from IMAP server.
gl: Non se pode recuperar a información do espazo de nomes do servidor IMAP.

en: Create
gl: Crea

en: Create Folder
gl: Crea un cartafol

en: Create Keys
gl: Crea claves

en: Create a New Account
gl: Crea unha conta nova

en: Create a new Spam folder
gl: Crea un cartafol novo para o correo lixo.

en: Create a new drafts folder
gl: Crea un cartafol de borradores

en: Create a new sent mail folder
gl: Crea un cartafol de Mensaxes enviadas

en: Create a new trash folder
gl: Crea un cartafol para o Lixo

en: Create filtering rules to organize your incoming mail, sort it into folders, and delete spam.
gl: Crea regras de filtraxe para organizar o correo que entra, ordenalo en cartafoles e eliminar o correo lixo.

en: Create new stationery
gl: Crea un deseño de fondo.

en: Current access to %s
gl: Acceso actual a %s

en: Current expanded status in the folders view
gl: Estado actual expandido na vista dos cartafoles

en: Customize accounts for fetching mail from other accounts.
gl: Personaliza contas para recoller mensaxes dende outras.

en: Customize how you send mail.
gl: Personaliza o envío de correo.

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
gl: Personaliza as tarefas que se van executar ao inicio da sesión en %s.

en: Dat_e
gl: Data

en: Date
gl: Data

en: Declined
gl: Rexeitouse

en: Declined:
gl: Rexeitouse:

en: Default
gl: Predefinido

en: Default (US-ASCII)
gl: Predefinido (US-ASCII)

en: Default sorting criteria:
gl: Criterio de ordenación predefinido:

en: Default sorting direction:
gl: Sentido de ordenación predefinido:

en: Delegated
gl: Delegouse

en: Delete
gl: Elimina

en: Delete %s Public Key
gl: Elimina a clave pública %s

en: Delete Current Keys
gl: Elimina as claves actuais

en: Delete Selected Folders
gl: Elimina os cartafoles seleccionados

en: Delete Stationery
gl: Elimina o deseño de fondo

en: Delete Virtual Folder
gl: Elimina o cartafol virtual

en: Delete Virtual Folder Definition for %s
gl: Elimina a definición de cartafol virtual de %s

en: Delete fetched messages from remote server?
gl: Quere eliminar as mensaxes recollidas do servidor?

en: Delete from my calendar
gl: Elimina da axenda

en: Delete old linked attachments at beginning of month?
gl: Quere eliminar os anexos antigos ao comezar o mes?

en: Delete old sent-mail folders at beginning of month?
gl: Quere eliminar os cartafoles de mensaxes enviadas ao comezar o mes?

en: Delete spam messages
gl: Elimina as mensaxes lixo.

en: Deleted
gl: Eliminada

en: Deleted messages
gl: Mensaxes eliminadas

en: Deleted the attachment "%s".
gl: Eliminado o anexo "%s".

en: Deleting and Moving Messages
gl: Eliminando e movendo mensaxes

en: Deny request
gl: Denega a solicitude

en: Deny request for free/busy information
gl: Denega a solicitude de información de dispoñibilidade

en: Descending
gl: Descendente

en: Description
gl: Descrición

en: Details
gl: Detalles

en: Did not attach "%s" as the file was empty.
gl: Non se anexou "%s" porque o ficheiro está baleiro.

en: Dim signatures?
gl: Quere atenuar as sinaturas?

en: Display Virtual Inbox?
gl: ¿Mostrar a Bandexa de Entrada virtual?

en: Display confirmation after sending a message?
gl: Quere ver unha confirmación despois de enviar unha mensaxe?

en: Display in Body of Message
gl: Mostra no texto da mensaxe

en: Display pop-up notification of new mail?
gl: Quere mostrar un aviso emerxente cando teña correo novo?

en: Display the "Empty Spam" link in the menubar?
gl: Quere mostrar a ligazón "Baleira o correo lixo" na barra de menús?

en: Display the "Empty Trash" link in the menubar?
gl: Quere mostrar a ligazón "Baleira o lixo" na barra de menús?

en: Do NOT match
gl: NON coincide

en: Do not generate a link in the From: column
gl: Non xeres unha ligazón na columna De:

en: Don't have an account? Sign up.
gl: Non dispón de conta? Solicite unha.

en: Download %s in .zip Format
gl: Descarga %s en formato .zip

en: Download All Attachments (in .zip file)
gl: Descarga todos os anexos (nun ficheiro .zip)

en: Download in .zip Format
gl: Descarga en formato .zip

en: Draft
gl: Borrador

en: Draft folder
gl: Cartafol Borrador

en: Drafts folder:
gl: Cartafol Borradores:

en: END
gl: FIN

en: ERROR: Your message could not be delivered.
gl: ERRO: A súa mensaxe non se enviou.

en: Edit
gl: Edita

en: Edit Search Query
gl: Edita a consulta de busca

en: Edit Virtual Folder
gl: Edita o cartafol virtual

en: Edit Virtual Folder Definition for %s
gl: Edita a definición do cartafol virtual para %s

en: Edit your preferences for accessing other mail accounts.
gl: Edite as preferencias para acceder a outras contas de correo

en: Emptied all messages from %s.
gl: Elimináronse todas as mensaxes de %s.

en: Emptied all messages from Virtual Trash Folder.
gl: Elimináronse todas as mensaxes do cartafol virtual de Lixo.

en: Empty Selected Folders
gl: Baleira os cartafoles seleccionados

en: Empty _Spam
gl: Baleira o correo lixo

en: Empty _Trash
gl: Baleirar o lixo

en: Enable PGP functionality?
gl: Quere habilitar a funcionalidade PGP?

en: Enable S/MIME functionality?
gl: Quere habilitar a funcionalidade S/MIME?

en: Enable message previews?
gl: Quere activar a previsualización das mensaxes?

en: Encr_yption Options
gl: Opcións de cifrado

en: End forwarded message
gl: Fin da mensaxe reenviada

en: End message
gl: Finaliza a mensaxe

en: End message from %s
gl: Finaliza a mensaxe de %s

en: Enter Passphrase
gl: Escriba a frase clave

en: Enter the name for your new Spam folder
gl: Escriba o nome do novo cartafol de Correo lixo

en: Enter the name for your new drafts folder
gl: Escriba o nome do novo cartafol de Borradores

en: Enter the name for your new sent mail folder
gl: Escriba o nome do novo cartafol de Mensaxes enviadas

en: Enter the name for your new trash folder
gl: Escriba o nome do novo cartafol do Lixo

en: Entire Message
gl: Mensaxe completa

en: Entry "%s" was successfully added to the address book
gl: O rexistro "%s" engadiuse correctamente á axenda de enderezos

en: Error
gl: Houbo un erro

en: Error connecting to IMAP server: [%s] %s.
gl: Houbo un erro ao conectar co servidor IMAP: [%s] %s.

en: Error sending reply: %s.
gl: Houbo un erro ao enviar a resposta: %s

en: Event successfully deleted.
gl: O evento eliminouse correctamente.

en: Every 15 minutes
gl: Cada 15 minutos

en: Every 30 seconds
gl: Cada 30 segundos

en: Every 5 minutes
gl: Cada 5 minutos

en: Every half hour
gl: Cada media hora

en: Every minute
gl: Cada minuto

en: Expand
gl: Expande

en: Expand All
gl: Expande todo

en: Expand All Folders
gl: Expande todos os cartafoles

en: Expand Folder
gl: Expande o cartafol

en: Expand Names
gl: Expande os nomes

en: Expand the entire folder tree by default in the folders view?
gl: Quere expandir de forma predefinida toda a árbore de cartafoles na vista Cartafoles?

en: Expand the entire folder tree by default in the sidebar?
gl: Quere expandir de forma predefinida toda a árbore de cartafoles no panel lateral?

en: F_etch Mail
gl: Recolle o correo

en: Fetch Mail
gl: Recolle o correo

en: Fetch Mail in a separate window?
gl: Quere recoller o correo nunha xanela á parte?

en: Fetch messages upon logging on?
gl: Quere recoller as mensaxes ao comezar a sesión?

en: Fetched %d messages from %s
gl: Recolléronse %d mensaxes de %s

en: Fetched 1 message from %s
gl: Recolleuse 1 mensaxe de %s

en: Fetchmail:
gl: Recoller o correo:

en: Fetchmail: no new messages.
gl: Recoller o correo: non hai mensaxes novas.

en: Fi_lters
gl: Filtros

en: File
gl: Ficheiro

en: Filter Settings
gl: Regras de filtraxe

en: Filter message content for profanity?
gl: Quere filtrar as mensaxes con contidos obscenos?

en: Filter support is disabled on this system.
gl: A filtraxe deshabilitouse neste sistema

en: Filters
gl: Filtros

en: Filters: %s management page
gl: Filtros: páxina de xestión %s

en: First Mailbox Page
gl: Primeira páxina da caixa de correo

en: First Page
gl: Primeira páxina

en: Fo_rward
gl: Reenvía

en: Folder Actions - Confirmation
gl: Accións do cartafol - Confirmación

en: Folder Navigator
gl: Navegador de cartafoles

en: Folder Summary
gl: Resumo dos cartafoles

en: Folder sharing is not enabled.
gl: O uso compartido de cartafoles non está habilitado.

en: Folder use is not enabled.
gl: O uso do cartafol non está habilitado.

en: Format of message dates in the mailbox view for messages dated today
gl: Formato de data das mensaxes datadas hoxe na vista Caixa de correo

en: Forward
gl: Reenvía

en: Forward:
gl: Reenvía:

en: Forwarded message
gl: Reenviouse a mensaxe.

en: Forwarded message from %s
gl: Reenviouse a mensaxe desde %s

en: Free/Busy Request Response
gl: Resposta á solicitude de dispoñibilidade

en: Fro_m
gl: Remitente

en: From
gl: Remitente

en: From Address
gl: Enderezo do remitente

en: General Options
gl: Opcións xerais

en: Get only new messages? (IMAP only)
gl: Quere ver só as mensaxes novas? (Só IMAP)

en: Go
gl: Vai

en: Go to Message
gl: Vai á mensaxe

en: Go to address book entry of "%s"
gl: Vai ao rexistro "%s" da axenda de enderezos

en: HERE
gl: AQUÍ

en: HTML Version of Message
gl: Versión HTML da mensaxe

en: Headers
gl: Cabeceiras

en: Here is the message you were composing:
gl: A mensaxe que estaba redactando está aquí:

en: Hidden
gl: Oculto

en: Hidden in Thread View
gl: Oculto na Vista de fío de mensaxes

en: Hide Deleted
gl: Oculta as eliminadas

en: Hide Unsubscribed
gl: Oculta as non-subscritas

en: High
gl: Alta

en: High Priority
gl: Prioridade alta

en: Highest
gl: A máis alta

en: How do you want to display attachments?
gl: Como quere mostrar os anexos?

en: How to attribute quoted lines in a reply
gl: Como sinalar as liñas citadas nunha resposta?

en: IMAP (Auto Detect Protocols)
gl: IMAP (Protocolos de detección automática)

en: IMAP Server closed the connection. Server Responded: %s
gl: O servidor IMAP pechou a conexión. Respondeu que: %s

en: IMAP over SSL
gl: IMAP sobre SSL

en: IMAP over SSL (self-signed certificate)
gl: IMAP sobre SSL (Certificado autoasinado)

en: IMAP, no TLS
gl: IMAP, non TLS

en: IMAP/POP3 Mail Servers
gl: Servidores de correo IMAP/POP3

en: If using SSL or TLS, you must have the PHP openssl extension loaded.
gl: Se utiliza SSL ou TLS necesita ter cargada a extensión PHP openssl.

en: If you continue, all messages in the folder(s) will be lost!
gl: Se continúa, vanse perder todas as mensaxes do(s) cartafol(es)!

en: Image
gl: Imaxe

en: Import
gl: Importa

en: Import Key
gl: Importa unha clave

en: Import Keypair
gl: Importa unha clave

en: Import Messages
gl: Importa mensaxes

en: Import PGP Key
gl: Importa unha clave PGP

en: Import Personal Private PGP Key
gl: Importa unha clave PGP privada persoal

en: Import Personal Public PGP Key
gl: Importa unha clave PGP pública persoal

en: Import Personal S/MIME Certificates
gl: Importa certificados persoais S/MIME

en: Import Public Key
gl: Importa unha clave pública

en: Import Public PGP Key
gl: Importa unha clave pública PGP.

en: Import Public S/MIME Key
gl: Importa unha clave pública S/MIME

en: Import S/MIME Key
gl: Importa unha clave S/MIME

en: Import mbox File
gl: Importa un ficheiro mbox

en: Imported %d messages from %s.
gl: Importáronse %d mensaxes de %s.

en: In Process
gl: En curso

en: Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: Include a brief summary of the header in a reply?
gl: Quere incluír un resumo curto na resposta?

en: Include original message in a reply?
gl: Quere incluír a mensaxe orixinal na resposta?

en: Info
gl: Información

en: Information on %s Public Key
gl: Informacion da clave pública %s

en: Information on Personal Private Key
gl: Información da clave privada persoal

en: Information on Personal Public Key
gl: Información da clave pública persoal

en: Inline
gl: En liña

en: Invalid Action selected for this component.
gl: Seleccionou unha acción non-válida para este compoñente

en: Invalid Address
gl: O enderezo electrónico non é válido

en: Invalid Remote Mailbox
gl: A caixa de correo remota non é válida

en: Invalid character in e-mail address: %s.
gl: Non é válido un carácter do enderezo electrónico: %s.

en: Invalid key
gl: A tecla non é válida

en: Invalid personal PGP private key.
gl: A clave privada PGP persoal non é válida.

en: Invalid personal PGP public key.
gl: A clave pública PGP persoal non é válida.

en: Invert
gl: Inverte

en: Key generation may take a long time to complete.  Continue with key generation?
gl: A xeración da clave pode durar moito tempo. Continuamos con ela?

en: Key import is not available. File upload is not enabled on this server.
gl: Non se pode acceder á importación de claves. Este servidor non ten activada a carga de ficheiros.

en: Key import is not available. You have no address book defined to add your contacts.
gl: Non se pode acceder á importación de claves. Non ten definida unha axenda de enderezos á que engadir os contactos.

en: Key successfully sent to the public keyserver.
gl: A clave enviouse correctamente ao servidor de claves públicas.

en: Language
gl: Lingua

en: Last Mailbox Page
gl: Última páxina da caixa de correo

en: Last Page
gl: Última páxina

en: Link Attachments?
gl: Quere vincular os anexos?

en: Linked attachments are forbidden.
gl: Perdéronse os anexos vinculados.

en: Links will expire on %s
gl: As ligazóns expirarán o %s

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
gl: Quere listar todos os contactos na pantalla de contactos? (Se está deshabilitado, só verá os que busque explicitamente)

en: Listing in the Header
gl: Lista na cabeceira

en: Local Mailbox:
gl: Caixa de correo local:

en: Location
gl: Localización

en: Log in
gl: Inicia a sesión

en: Log in to %s
gl: Inicia a sesión en %s

en: Login
gl: Inicio de sesión

en: Login Tasks
gl: Tarefas de inicio de sesión

en: Low
gl: Baixa

en: Low Priority
gl: Prioridade baixa

en: Lowest
gl: A máis baixa

en: Macintosh File
gl: Ficheiro de Macintosh

en: Mail Previews
gl: Previsualizacións do correo

en: Mail server type to connect to:
gl: Tipo de servidor de correo para conectarse a:

en: Mailbox
gl: Caixa de correo

en: Mailbox and Folder Display Options
gl: Opcións de visualización das caixas de correo e cartafoles

en: Mark as:
gl: Marca como:

en: Mark different levels of quoting with different colors?
gl: Quere marcar os niveis diferentes de cita con cores distintas?

en: Mark messages as seen? (IMAP only)
gl: Quere marcar as mensaxes como lidas? (Só IMAP)

en: Mark simple markup?
gl: Quere marcar a marcación sinxela?

en: Match All Queries
gl: Coincidir en todas

en: Match Any Query
gl: Coincidir en calquera

en: Maximum Attachment Size
gl: Tamaño máximo do anexo

en: Maximum Number of Folders
gl: Número máximo de cartafoles

en: Maximum number of attachments reached.
gl: Número máximo de anexos rexeitados

en: Maximum total attachment size reached.
gl: Tamaño do total de anexos rexeitados

en: Menu Folder List
gl: Listaxe do menú de cartafoles

en: Message
gl: Mensaxe

en: Message Composition
gl: Redacción da mensaxe

en: Message Date
gl: Data da mensaxe

en: Message Options
gl: Opcións da mensaxe

en: Message Search
gl: Busca de mensaxes

en: Message Size
gl: Tamaño da mensaxe

en: Message Source
gl: Código fonte da mensaxe

en: Message Viewing
gl: Visualización da mensaxe

en: Message from %s
gl: Mensaxe de %s

en: Message has attachments
gl: A mensaxe ten anexos

en: Message is encrypted
gl: A mensaxe está cifrada

en: Message is signed
gl: A mensaxe está asinada

en: Message redirected successfully.
gl: A mensaxe redirixiuse correctamente.

en: Message sent successfully, but not saved to %s
gl: A mensaxe enviouse, pero non se gardou en %s

en: Message sent successfully.
gl: A mensaxe enviouse correctamente.

en: Messages per page in the mailbox view.
gl: Mensaxes por páxina na vista Caixa de correo.

en: Messages to
gl: Mensaxes a

en: Move down
gl: Move cara a abaixo

en: Move spam messages to spam folder and innocent messages to INBOX
gl: Traslada as mensaxes lixo ao cartafol de Correo lixo e as mensaxes inofensivas á Bandexa de entrada

en: Move to folder
gl: Move ao cartafol

en: Move up
gl: Move cara a arriba

en: Multiple Message View
gl: Visualización de mensaxes

en: Name
gl: Nome

en: Name and/or email cannot be empty
gl: O nome e/ou o enderezo electrónico non poden quedar en branco

en: Needs Action
gl: Acción

en: Never
gl: Nunca

en: Never save attachments
gl: Non gardar nunca os anexos

en: New Folder
gl: Cartafol novo

en: New Mail
gl: Correo novo

en: New Message
gl: Mensaxe nova

en: New Message to %s
gl: Mensaxe nova para %s

en: Next Message
gl: Seguinte mensaxe

en: Next Page
gl: Seguinte páxina

en: No
gl: Non

en: No Certificate found
gl: Non se atopou o certificado

en: No Encryption
gl: Sen cifrar

en: No Keys in Keyring
gl: Non hai claves no almacén de claves

en: No Messages
gl: Non hai mensaxes

en: No PGP public key imported.
gl: Non se importou a clave pública PGP

en: No Preview Text
gl: Sen previsualización de texto

en: No S/MIME public key imported.
gl: Non se importaron claves públicas S/MIME

en: No attachments found.
gl: Non se atoparon anexos.

en: No email information located in the public key.
gl: Non se atopou información de correo na clave pública

en: No folder selected.
gl: Non seleccionou ningún cartafol

en: No folders are being checked for new mail.
gl: Non se buscou o correo novo en ningún cartafol.

en: No folders were specified
gl: Non especificou ningún cartafol

en: No folders with new messages
gl: Non hai cartafoles con novas mensaxes

en: No folders with unseen messages
gl: Non hai cartafoles con mensaxes sen ler

en: No message body text
gl: Non hai texto da mensaxe

en: No message returned.
gl: Non hai mensaxes devoltas.

en: No messages matched your search.
gl: Non hai mensaxes que cumpran o criterio da busca

en: No personal PGP private key imported.
gl: Non se importaron claves privadas PGP persoais.

en: No personal PGP public key imported.
gl: Non se importaron claves públicas PGP persoais.

en: No personal S/MIME certificates imported.
gl: Non se importaron certificados persoais S/MIME

en: No personal private key exists so the message is unable to be decrypted.
gl: Non hai clave privada persoal, o que impide descifrar a mensaxe.

en: No supported IMAP authentication method could be found.
gl: Non se pode atopar un método de autenticación IMAP soportado.

en: No user specified.
gl: Non especificou ningún usuario.

en: Non Participant
gl: Non hai participantes

en: None
gl: Ningunha

en: Not Deleted
gl: Sen eliminar

en: Not Draft
gl: Non é un borrador

en: Not Personal
gl: Non é persoal

en: Not a valid public key.
gl: Non é unha clave pública válida

en: Note that this can take some time
gl: Teña en conta que pode levar algo de tempo

en: Nothing
gl: Nada

en: Notification: Linked attachment downloaded
gl: Aviso: descargouse o anexo vinculado

en: Number of months to keep old linked attachments if deleting monthly.
gl: Número de meses que se van conservar os anexos antigos se se eliminan mensualmente.

en: Number of old sent-mail folders to keep if deleting monthly.
gl: Número de cartafoles antigos de mensaxes enviadas que se van manter se se eliminan mensualmente

en: OK
gl: Acepta

en: OR
gl: OU

en: Old sent-mail folders being purged.
gl: Estanse baleirando os cartafoles antigos de mensaxes enviadas

en: Only display folders with unread messages in them?
gl: Quere amosar só os cartafoles con mensaxes sen ler?

en: Only one folder should be selected for this action.
gl: Seleccione un só cartafol para esta operación.

en: Open Fo_lder
gl: Abre o cartafol

en: Opened Folder
gl: O cartafol está aberto

en: Optional Participant
gl: Participante opcional

en: Other Mail Accounts
gl: Outras contas de correo

en: Other Options
gl: Outras opcións

en: Outbound Server
gl: Servidor de saída

en: PGP Encrypt Message
gl: Mensaxe cifrada PGP

en: PGP Error:
gl: Erro de PGP:

en: PGP Options
gl: Opcións de PGP

en: PGP Passphrase Input
gl: Entrada de frase clave PGP

en: PGP Personal Keypair support requires a secure web connection.
gl: O soporte da clave persoal PGP necesita unha conexión web segura

en: PGP Public Key for "%s (%s)" was successfully added.
gl: A clave pública PGP para "%s (%s)" creouse correctamente.

en: PGP Public Key for "%s" was successfully deleted.
gl: A clave pública PGP para "%s" eliminouse correctamente.

en: PGP Public Keyring
gl: Almacén de claves PGP público

en: PGP Sign Message
gl: Mensaxe con sinatura PGP

en: PGP Sign/Encrypt Message
gl: Mensaxe asinada/cifrada en PGP

en: PGP private key successfully added.
gl: A clave privada PGP engadiuse correctamente.

en: PGP public key successfully added.
gl: A clave pública PGP engadiuse correctamente.

en: PGP support is disabled on this system.
gl: O soporte PGP deshabilitouse neste sistema.

en: PGP support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the PGP features will not work correctly.
gl: O soporte PGP necesita utilizar xanelas emerxentes. Se as ten desactivadas no seu navegador, terá que reactivalas ou as características PGP non funcionarán correctamente.

en: POP3 (Auto Detect Protocols)
gl: Pop3 (Detección automática de protocolos)

en: POP3 over SSL
gl: POP3 sobre SSL

en: POP3 over SSL (self-signed certificate)
gl: POP3 sobre SSL (Certificado autoasinado)

en: POP3, no TLS
gl: POP3, non TLS

en: Page %d of %d
gl: Páxina %d de %d

en: Page with the First Unseen Message
gl: Páxina coa primeira mensaxe 'Sen ler'

en: Page with the Last Unseen Message
gl: Páxina coa última mensaxe 'Sen ler'

en: Part(s)
gl: Parte(s)

en: Passphrase successfully unloaded.
gl: A frase clave descargouse correctamente.

en: Passphrase:
gl: Frase clave:

en: Passphrases cannot be empty
gl: As frases clave non poden deixarse en branco

en: Passphrases do not match
gl: As frases clave non coinciden

en: Password
gl: Contrasinal

en: Personal
gl: Persoal

en: Personal Information
gl: Información persoal

en: Personal PGP keypair generated successfully.
gl: A clave PGP persoal xerouse correctamente.

en: Personal PGP keys deleted successfully.
gl: As claves PGP persoais borráronse correctamente.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported:
gl: Os certificados S/MIME persoais NON se importaron:

en: Personal S/MIME keys deleted successfully.
gl: As claves S/MIME persoais borráronse correctamente.

en: Place your signature before replies and forwards?
gl: Quere incluñir a súa sinatura nas respostas e nos reenvíos?

en: Plaintext Version of Message
gl: Versión da mensaxe en texto sen formato

en: Please enter a name for the new folder:
gl: Introduza o nome do novo cartafol:

en: Please enter the name of the new folder:
gl: Introduza o nome do novo cartafol:

en: Please enter the new name:
gl: Introduza o nome novo:

en: Please log in again to resume composing your message. If you are NOT using cookies AND you are composing messages in popup windows, you will have to log in again in your main window as well. This is to keep attackers from hijacking your session ID. We apologize for any inconvenience.
gl: Inicie a sesión de novo para seguir redactando a súa mensaxe. Se NON utiliza cookies E está redactando as mensaxes en xanelas emerxentes, terá que iniciar a sesión tamén na xanela principal. Isto é necesario para evitar que un asaltante suplante a súa ID de sesión. Desculpe as molestias.

en: Please provide your password.
gl: Indique o seu contrasinal.

en: Please provide your username.
gl: Indique o seu nome de usuario.

en: Please resolve ambiguous or invalid addresses.
gl: Corrixa os enderezos ambiguos ou incorrectos.

en: Please select a folder before you perform this action.
gl: Seleccione un cartafol antes de realizar esta acción.

en: Please select at least one folder to search.
gl: Seleccione polo menos un cartafol en que buscar.

en: Please select or edit in the box to the right:
gl: Seleccione ou modifique na caixa da dereita:

en: Powered by Horde
gl: Funciona con Horde

en: Precede your signature with dashes ('-- ')?
gl: Quere antepoñer guións ('-- ') á súa sinatura?

en: Preferences successfully updated.
gl: As preferencias actualizáronse correctamente.

en: Preview
gl: Vista previa

en: Previous Message
gl: Mensaxe anterior

en: Previous Page
gl: Páxina anterior

en: Print
gl: Imprime

en: Priority
gl: Prioridade

en: Prompt every time an attachment is sent; default to NO
gl: Quere consultar cada vez que se envie un anexo: como predefinido, NON

en: Prompt every time an attachment is sent; default to YES
gl: Quere consultar cada vez que se envie un anexo: como predefinido, SI

en: Protocol:
gl: Protocolo:

en: Public PGP keyserver support has been disabled.
gl: Desactivouse o soporte de servidores de claves públicas PGP

en: Pur_ge Deleted
gl: Baleira o lixo

en: Purge Deleted
gl: Baleira o lixo

en: Purge Trash how often:
gl: Baleira o lixo con esta frecuencia:

en: Purge messages in Trash folder older than this amount of days.
gl: Baleira as mensaxes do Lixo que teñan máis destes días.

en: Purge old messages in the Trash folder?
gl: Quere baleirar as mensaxes antigas do Lixo?

en: Purging %d messages from Trash folder.
gl: Estanse baleirando %d mensaxes do Lixo.

en: Purging 1 message from Trash folder.
gl: Estase baleirando 1 mensaxe do Lixo.

en: Quota status: NO LIMIT
gl: Cota de espazo: SEN LÍMITE

en: Quoting %f:
gl: Estase citando %f:

en: Rebuild Folder Tree
gl: Reconstrúe a árbore de cartafoles

en: Redirec_t
gl: Redirixe

en: Redirect
gl: Redirixe

en: Redirect Message
gl: Redirixe a mensaxe

en: Redirect this message
gl: Redirixe esta mensaxe

en: Refresh Folder Views:
gl: Actualiza as vistas dos cartafoles

en: Reload
gl: Recarga

en: Reload View
gl: Recarga a vista

en: Remember the free/busy information.
gl: Lembra a información de dispoñibilidade

en: Remember the last view
gl: Lembra a última vista

en: Remote Mailbox:
gl: Caixa de correo remota:

en: Remove Field From Search
gl: Quita campos da busca

en: Remove source
gl: Quita a fonte

en: Rename sent-mail folder at beginning of month?
gl: Quere cambiarlle o nome ao cartafol de Mensaxes enviadas ao comezar o mes?

en: Renaming "%s" to "%s" failed. This is what the server said
gl: Fallou o cambio de nome de "%s" a "%s". O servidor respondeu:

en: Reply
gl: Resposta

en: Reply Sent.
gl: Enviouse a resposta.

en: Reply to All:
gl: Resposta para todos:

en: Reply to List:
gl: Resposta á lista:

en: Reply with Not Supported Message
gl: Resposta cunha mensaxe non soportada

en: Reply with free/busy for next 2 months.
gl: Resposta coa dispoñibilidade para os 2 próximos meses.

en: Reply with requested free/busy information.
gl: Resposta coa información de dispoñibilidade solicitada.

en: Reply-To
gl: Resposta para

en: Reply-To:
gl: Resposta para:

en: Reply:
gl: Resposta:

en: Report as Innocent
gl: Comunica que é inofensiva

en: Report as Spam
gl: Comunica que esta mensaxe é correo lixo

en: Request a _Read Receipt
gl: Solicita unha confirmación de lectura

en: Request read receipts?
gl: Quere solicitar unha confirmación de lectura?

en: Requested message not found.
gl: Non se atopou a mensaxe solicitada

en: Required Participant
gl: Requírese un participante

en: Reset
gl: Reinicia

en: Respondent Status Updated.
gl: Actualizouse o estado do respondente

en: Resume
gl: Reanuda

en: Resume your session
gl: Reanuda a sesión

en: Return to Fetch Mail
gl: Volve a Recolle o correo

en: Return to Options
gl: Volve a Opcións

en: Return to the mailbox listing after deleting, moving, or copying a message?
gl: Quere volver á lista da caixa de correo despois de eliminar, mover ou copiar unha mensaxe?

en: Role
gl: Función

en: S/MIME Encrypt Message
gl: Mensaxe cifrada S/MIME

en: S/MIME Error:
gl: Erro S/MIME:

en: S/MIME Error: Need passphrase for personal private key.
gl: Erro S/MIME: Precísase unha frase clave para a clave privada persoal

en: S/MIME Options
gl: Opcións S/MIME

en: S/MIME Passphrase Input
gl: Entrada da frase clave S/MIME

en: S/MIME Personal Keypair support requires a secure web connection.
gl: Para usar o soporte de claves persoais S/MIME cómpre unha conexión web segura

en: S/MIME Public Key for "%s" was successfully deleted.
gl: A clave pública S/MIME para "%s" eliminouse correctamente.

en: S/MIME Public Key successfully added.
gl: A clave pública S/MIME engadiuse correctamente.

en: S/MIME Public Keyring
gl: Almacén de claves S/MIME público

en: S/MIME Public/Private Keypair successfully added.
gl: As claves pública/privada S/MIME engadíronse correctamente.

en: S/MIME Sign Message
gl: Mensaxe con sinatura S/MIME

en: S/MIME Sign/Encrypt Message
gl: Mensaxe asinada/cifrada en S/MIME

en: S/MIME support is disabled on this system.
gl: O soporte S/MIME está deshabilitado neste sistema

en: S/MIME support is not currently enabled so the message is unable to be decrypted.
gl: Agora mesmo, o soporte S/MIME non está activado, así que non se pode descifrar a mensaxe.

en: S/MIME support is not enabled so the contents of this signed message cannot be displayed.
gl: O soporte S/MIME non está activado, así que non se pode mostrar o contido desta mensaxe asinada.

en: S/MIME support is not enabled so the digital signature is unable to be verified.
gl: Agora mesmo, o soporte S/MIME non está activado, así que non se pode verificar a sinatura dixital.

en: S/MIME support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the S/MIME features will not work correctly.
gl: O soporte S/MIME necesita utilizar xanelas emerxentes. Se as ten desactivadas no seu navegador, terá que reactivalas ou as características S/MIME non funcionarán correctamente.

en: S_ubject
gl: Asunto

en: Sa_ve a copy in
gl: Garda unha copia en

en: Sa_ve as
gl: Garda como

en: Save
gl: Garda

en: Save Attachments with message in sent-mail folder?
gl: Quere gardar os anexos canda a mensaxe no cartafol Mensaxes enviadas?

en: Save Draft
gl: Garda o borrador

en: Save Image
gl: Garda a imaxe

en: Save Image in Gallery
gl: Garda a imaxe na galería

en: Save Options
gl: Garda as opcións

en: Save Stationery
gl: Garda o deseño de fondo.

en: Save _Draft
gl: Garda o borrador

en: Save as
gl: Garda como

en: Save drafts as unseen?
gl: Quere gardar os borradores como 'Sen ler'?

en: Save recipients automatically to the default address book?
gl: Quere gardar automaticamente os destinatarios na axenda de enderezos predeterminada?

en: Save search as a virtual folder?
gl: Quere gardar a busca como un cartafol virtual?

en: Save sent mail?
gl: Quere gardar as mensaxes enviadas?

en: Saving the draft failed. This is what the server said: %s
gl: Houbo un erro ao gardar o borrador. O servidor respondeu: %s

en: Search
gl: Busca

en: Search %s
gl: Busca %s

en: Search Results
gl: Resultados da busca

en: Seen
gl: Visto

en: Select Another Account
gl: Seleccione outra conta

en: Select a date
gl: Seleccione unha data

en: Select a field
gl: Seleccione un campo

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
gl: Seleccione as fontes das axendas de enderezos para engadir e buscar enderezos de correo.

en: Select all
gl: Selecciónaas todas

en: Select all fields to search when expanding addresses.
gl: Selecciona todos os campos para buscar ao expandir enderezos.

en: Select none
gl: Non selecciones ningunha

en: Select the gallery to save the image in.
gl: Seleccione a galería en que gardar a imaxe.

en: Selected Address books:
gl: Axendas de enderezos seleccionadas:

en: Send Key to Public Keyserver
gl: Envía a clave ao servidor de claves

en: Send Latest Information
gl: Envia a última información

en: Send Message
gl: Envia a mensaxe

en: Send message without a Subject?
gl: Quere enviar a mensaxe SEN Asunto?

en: Sent mail folder
gl: Cartafol de Mensaxes enviadas

en: Sent mail folder:
gl: Cartafol de Mensaxes enviadas:

en: Server
gl: Servidor

en: Server and Folder Information
gl: Información de Servidor e Cartafol

en: Server:
gl: Servidor:

en: Set preferences for what happens when you move and delete messages.
gl: Establece as preferencias para o que ocorre ao mover ou eliminar mensaxes.

en: Set the X-Priority header when composing messages?
gl: Quere establecer a cabeceira X-Priority cando se escriban mensaxes?

en: Share Folders
gl: Cartafoles compartidos

en: Share mail folders
gl: Cartafoles de correo compartidos

en: Share your mail folders with other users.
gl: Comparte o seu cartafol de correo con outros usuarios.

en: Should large blocks of quoted text be shown or hidden by default? It can be toggled easily whichever you choose.
gl: Quere mostrar ou ocultar de forma predefinida grandes bloques de texto citado? Pode cambiar facilmente a súa elección.

en: Should the body of text/plain messages be scanned for PGP data?
gl: Quere buscar datos PGP no texto das mensaxes de texto/plano?

en: Should the compose window be closed after saving a draft?
gl: Deberíase pechar a xanela de redacción despois de gardar un borrador?

en: Should your PGP public key to be attached to your messages by default?
gl: Debería anexar de forma predefinida a súa clave pública PGP ás mensaxes?

en: Show All Folders
gl: Mostra todos os cartafoles

en: Show All Headers
gl: Mostra todas as cabeceiras

en: Show Deleted
gl: Mostra as eliminadas

en: Show Mailing List Information
gl: Mostra a información da rolda de correo

en: Show Only Subscribed Folders
gl: Mostra só os cartafoles aos que estou subscrito/ta

en: Show Unsubscribed
gl: Mostra as subscricións canceladas

en: Show an icon to allow stripping of attachments from messages?
gl: Quere mostrar unha icona que permita extraer anexos desde as mensaxes?

en: Show previews for unread messages only?
gl: Quere mostrar previsualizacións só das mensaxes sen ler?

en: Show previews in tooltips?
gl: Quere mostrar previsualizacións como globos de axuda?

en: Show the Fetch Mail icon on the menubar?
gl: Quere mostrar a icona de Recolle o correo na barra de menús?

en: Show the filter icon on the menubar?
gl: Quere mostrar a icona de filtro na barra de menús?

en: Show total number of mails in folder?
gl: Quere mostrar o número total de mensaxes no cartafol?

en: Shown
gl: Mostrado

en: Si_ze
gl: Tamaño

en: Size
gl: Tamaño

en: Sort by Arrival
gl: Ordena por chegada

en: Sort by Date
gl: Ordena por data

en: Sort by From Address
gl: Ordena por remitente

en: Sort by Message Size
gl: Ordena por tamaño da mensaxe

en: Sort by Subject
gl: Ordena por asunto

en: Sort by Thread
gl: Ordena por Fío de mensaxes

en: Sort by To Address
gl: Ordena por destinatario

en: Spam folder:
gl: Cartafol de Correo lixo:

en: Special Characters
gl: Caracteres especiais

en: Special Virtual Folders cannot be edited.
gl: Os cartafoles virtuais especiais non se poden modificar.

en: Stationery
gl: Deseño de fondo

en: Stationery name:
gl: Nome do deseño de fondo:

en: Stationery type:
gl: Tipo de deseño de fondo:

en: Stationery:
gl: Deseño de fondo:

en: Status
gl: Estado

en: Strip Attachment
gl: Extrae o anexo

en: Strip linebreaks?
gl: Quere quitar as quebras de liña?

en: Sub_ject
gl: Asunto

en: Subject
gl: Asunto

en: Subject Field
gl: Campo do asunto

en: Submit
gl: Envia

en: Success
gl: Correctamente

en: Summary
gl: Resumo

en: Switch Composition Method
gl: Cambia o método de redacción

en: Switch to HTML composition
gl: Cambia a Redacción en HTML

en: Switch to plain text composition
gl: Cambia a Redacción en texto sen formato

en: Te_xt
gl: Texto

en: Tentative:
gl: Provisional:

en: Tentatively Accept request
gl: Acepta a solicitude provisionalmente

en: Tentatively Accepted
gl: Aceptada provisionalmente

en: Terms of Service file not specified in conf.php
gl: As condicións de utilización non se especificaron en conf.php

en: Text
gl: Texto

en: The From: column of the message should be linked:
gl: A columna De: da mensaxe debería ter unha ligazón:

en: The IMAP server does not appear to support the authentication method selected. Please contact your system administrator.
gl: Parece que o servidor IMAP non soporta o sistema de autenticación seleccionado. Póñase en contacto co administrador do sistema.

en: The Macintosh resource fork
gl: Recursos de Macintosh

en: The Macintosh resource fork can be downloaded %s.
gl: Os recursos de Macintosh poden descargarse %s.

en: The account "%s" has been deleted.
gl: Eliminouse a conta "%s"

en: The account "%s" has been saved.
gl: Gardouse a conta "%s".

en: The attachment was not found.
gl: Non se atopou o anexo.

en: The calendar data is invalid
gl: A data da axenda non é válida

en: The contents of the Macintosh file are below.
gl: Os contidos do ficheiro Macintosh están a seguir.

en: The current folder(s) "%s" will be renamed to "%s".
gl: Aos cartafol(es) "%s" cambiaráselles o nome para "%s".

en: The default charset for messages with no charset information:
gl: O xogo de caracteres predefinido para mensaxes sen información do xogo de caracteres:

en: The draft has been saved to the "%s" folder.
gl: O borrador gardouse no cartafol "%s".

en: The event was added to your calendar.
gl: O evento engadiuse na axenda.

en: The folder "%s" already exists
gl: O cartafol "%s" xa existe

en: The folder "%s" was created but you were not subscribed to it.
gl: Creouse o cartafol "%s", pero vostede non está subscrito a el.

en: The folder "%s" was not created. This is what the server said
gl: Non se creou o cartafol "%s". O servidor respondeu:

en: The folder "%s" was not deleted. This is what the server said
gl: Non se eliminou o cartafol "%s". O servidor respondeu:

en: The folder "%s" was successfully created.
gl: O cartafol "%s" creouse correctamente.

en: The folder "%s" was successfully deleted.
gl: O cartafol "%s" eliminouse correctamente.

en: The folder "%s" was successfully renamed to "%s".
gl: Ao cartafol "%s" cambióuselle o nome correctamente para "%s".

en: The following files were attached to this part:
gl: Engadiranse os seguintes ficheiros a esta parte:

en: The image save window can not be opened. Perhaps you have set your browser to block popup windows?
gl: Non se pode abrir a xanela de gardado de imaxes. ¿Ten configurado o seu navegador para que bloquee as xanelas emerxentes?

en: The mail server generated the following error message:
gl: O servidor de correo xerou a seguinte mensaxe de erro:

en: The mail server generated the following informational message:
gl: O servidor de correo xerou a seguinte mensaxe informativa:

en: The mail server generated the following message:
gl: O servidor de correo xerou a seguinte mensaxe:

en: The mailbox %s is already empty.
gl: A caixa de correo %s xa está baleira.

en: The message "%s" from "%s" (%d bytes) exceeds fetch size limit.
gl: A mensaxe "%s" de "%s" (%d bytes) sobrepasa o límite de recollida permitido.

en: The message being composed has been closed. Exiting.
gl: A mensaxe que estaba redactando pechouse. Estase saíndo.

en: The message does not have a Subject entered.
gl: A mensaxe non ten Asunto.

en: The message has been deleted.
gl: Eliminouse a mensaxe.

en: The message has been verified. Sender: %s.
gl: Verificouse a mensaxe. Remitente: %s.

en: The requested file does not exist in the MS-TNEF attachment.
gl: O ficheiro solicitado non existe no anexo MS-TNEF.

en: The requested file does not exist in the Zip attachment.
gl: O ficheiro solicitado non existe no anexo Zip.

en: The sender of this message is requesting a Message Disposition Notification from you when you have read this message. Please click %s to send the notification message.
gl: O remitente desta mensaxe solicítalle unha notificación de consulta de mensaxe cando a lea. Prema %s para enviala.

en: The signature could not be replaced.
gl: Non se puido substituír a sinatura.

en: The signature was successfully replaced.
gl: A sinatura substituíuse correctamente.

en: The stationery "%s" has been added.
gl: Engadiuse o deseño de fondo "%s".

en: The stationery "%s" has been deleted.
gl: Eliminouse o deseño de fondo "%s".

en: The stationery "%s" has been updated.
gl: Actualizouse o deseño de fondo "%s".

en: The task has been added to your tasklist.
gl: Engadiuse a tarefa á lista de tarefas.

en: The text of the message
gl: Texto da mensaxe

en: The text of the message can be viewed %s.
gl: Mostra o texto da mensaxe %s.

en: The text of the returned message
gl: Texto da mensaxe devolta

en: The text of the returned message can be viewed %s.
gl: Mostra %s o texto da mensaxe devolta.

en: The text of the sent message
gl: Texto da mensaxe enviada

en: The text of the sent message can be viewed %s.
gl: Mostra %s o texto da mensaxe enviada.

en: The user's free/busy information was sucessfully stored.
gl: A información de dispoñibilidade do usuario almacenouse correctamente.

en: There are no messages in this mailbox.
gl: Non hai mensaxes nesta caixa de correo.

en: There is no text that can be displayed inline.
gl: Non hai texto que se poida mostrar en liña.

en: There was an error copying messages from "%s" to "%s". This is what the server said
gl: Houbo un erro ao copiar as mensaxes de "%s" a "%s". Esta foi a resposta do servidor

en: There was an error deleting messages from the folder "%s". This is what the server said
gl: Houbo un erro ao eliminar as mensaxes do cartafol "%s". Esta foi a resposta do servidor

en: There was an error displaying this message part
gl: Houbo un erro ao visualizar esta parte da mensaxe

en: There was an error flagging messages in the folder "%s". This is what the server said
gl: Houbo un erro ao marcar as mensaxes no cartafol "%s". Esta foi a resposta do servidor

en: There was an error importing %s.
gl: Houbo un erro ao importar %s.

en: There was an error moving messages from "%s" to "%s". This is what the server said
gl: Houbo un erro ao mover mensaxes de "%s" a "%s". Esta foi a resposta do servidor

en: There was an error sending your message: %s
gl: Houbo un erro ao enviar a súa mensaxe: %s

en: This PGP Public Key was attached to the message.
gl: Esta clave pública PGP foi anexada á mensaxe.

en: This action is not supported.
gl: Esta acción non está soportada.

en: This action is not yet implemented.
gl: Esta acción non está implementada.

en: This may take some time. Are you sure you want to continue?
gl: Isto pode levar algún tempo. Seguro que desexa continuar?

en: This message contains a Macintosh file.
gl: Esta mensaxe contén un ficheiro Macintosh

en: This message contains an attachment that has been digitally signed via S/MIME.
gl: Esta mensaxe contén un anexo asinado vía S/MIME.

en: This message contains an attachment that has been encrypted via S/MIME.
gl: Esta mensaxe contén un anexo cifrado vía S/MIME.

en: This message contains mail delivery status information, but the format of this message is unknown.
gl: Esta mensaxe contén información de estado de envío do correo, pero o seu formato é descoñecido.

en: This message does not appear to be in the correct S/MIME format.
gl: Esta mensaxe non parece estar no formato S/MIME correcto.

en: This message has been digitally signed via S/MIME.
gl: Esta mensaxe asinouse dixitalmente mediante S/MIME

en: This message has been encrypted via S/MIME.
gl: Esta mensaxe cifrouse mediante S/MIME

en: This message to
gl: A mensaxe para

en: This server does not support sharing folders.
gl: Este servidor non soporta o uso compartido de cartafoles.

en: This window must be called from a compose window.
gl: Esta xanela debe activarse dende unha xanela de redacción.

en: Thread View
gl: Vista por Fío de mensaxes

en: To
gl: Destinatario

en: To Address
gl: Enderezo do destinatario

en: To select multiple fields, hold down the Control (PC) or Command (Mac) while clicking.
gl: Para seleccionar varios campos, manteña premida a tecla Control (PC) ou Comando (Mac) mentres os marca co rato.

en: To use a TLS connection, you must be running a version of PHP 5.1.0 or higher.
gl: Para utilizar unha conexión TLS debe ter funcionando PHP versión 5.1.0 ou superior.

en: Trash folder
gl: Lixo

en: Trash folder:
gl: Lixo:

en: Unable to retrieve quota
gl: Non se pode determinar a cota de espazo

en: Unanswered
gl: Sen responder

en: Unanswered messages
gl: Mensaxes sen responder

en: Undelete
gl: Recupera

en: Undisclosed Recipients
gl: Non se especificou ningún destinatario

en: Unexpected response from server to AUTHENTICATE command.
gl: Resposta inesperada do servidor ao comando AUTHENTICATE.

en: Unexpected response from server to Digest-MD5 response.
gl: Resposta inesperada do servidor á resposta Digest-MD5.

en: Unhandled component of type: %s
gl: Compoñente non soportado de tipo: %s

en: Unknown Date
gl: Data descoñecida

en: Unknown IMAP response from the server. Server Responded: %s
gl: Resposta IMAP descoñecida desde o servidor. O servidor respondeu: %s

en: Unknown Meeting
gl: Reunión descoñecida

en: Unknown Recipient
gl: Destinatario descoñecido

en: Unload Passphrase
gl: Frase clave descoñecida

en: Unnamed
gl: Sen nome

en: Unseen
gl: Sen ler

en: Update
gl: Actualiza

en: Update respondent status
gl: Actualiza o estado de resposta

en: Use Default Value
gl: Emprega o Valor Predefinido

en: Use IMAP folder subscriptions?
gl: Quere usar as subscricións dos cartafoles IMAP?

en: User
gl: Usuario

en: User "%s" successfully given the specified rights for the folder "%s".
gl: Concedéronselle correctamente ao usuario "%s" os dereitos especificados para o cartafol "%s".

en: Username
gl: Nome de usuario

en: Username:
gl: Nome de usuario:

en: View
gl: Vista

en: View %s
gl: Ver %s

en: View %s Public Key
gl: Ver a clave pública %s

en: View Messages
gl: Ver mensaxes

en: View Personal Private Key
gl: Ver a clave privada persoal

en: View Personal Public Key
gl: Ver a clave pública persoal

en: View Thread
gl: Vista por Fío de mensaxes

en: View attachment in a separate window
gl: Vista dos anexos nunha xanela á parte.

en: View content in a separate window
gl: Ver o contido nunha xanela á parte.

en: View event
gl: Ver evento

en: View messages in %s
gl: Ver as mensaxes en %s

en: View or mailbox to display after login:
gl: Vista ou caixa de correo a mostrar despois de iniciar sesión:

en: View task
gl: Ver tarefa

en: Virtual Folder "%s" created succesfully.
gl: O cartafol virtual "%s" foi creado correctamente.

en: Virtual Folders
gl: Cartafoles virtuais

en: Virtual Folders require a label.
gl: Os cartafoles virtuais precisan unha etiqueta.

en: Virtual INBOX
gl: Bandexa de entrada virtual

en: Virtual INBOX Folder
gl: Bandexa de entrada virtual

en: Virtual Trash
gl: Lixo virtual

en: Virtual Trash Folder
gl: Cartafol virtual de Lixo

en: Warning
gl: Aviso

en: Welcome to %s
gl: Benvido/a a %s

en: What should we do with spam messages after they have been reported as spam or innocent?
gl: Que deberiamos facer coas mensaxes lixo tras comunicalas como correo lixo ou inofensivas?

en: When deleting messages, move them to your Trash folder instead of marking them as deleted?
gl: Cando se eliminen mensaxes, ¿bótanse ao Lixo no canto de marcalas como eliminadas?

en: When saving sent-mail, should we save attachment data?
gl: Quere gardar os anexos canda as mensaxes enviadas?

en: When sending mail or expanding addresses, what domain should we append to unqualified addresses (email addresses without "@")?
gl: Ao enviar correo ou expandir enderezos, ¿que dominio hai que engadirlles aos enderezos non cualificados (os que non inclúen "@")?

en: Whitelist
gl: Lista branca

en: Yes
gl: Si

en: You are about to fetch email from the following account(s):
gl: Está intentando recoller o correo na(s) seguinte(s) conta(s):

en: You are attempting to delete all messages contained in the following folder(s).
gl: Está intentando eliminar todas as mensaxes do(s) seguinte(s) cartafol(es):

en: You are attempting to delete the following folder(s).
gl: Está intentando eliminar o(s) seguinte(s) cartafol(es):

en: You are copying/moving to a new folder.
gl: Está copiando/movendo a un cartafol novo:

en: You are creating a top-level folder.
gl: Está creando un cartafol de nivel superior.

en: You are not allowed to create folders.
gl: Non ten permiso para crear cartafoles.

en: You are not allowed to create more than %d folders.
gl: Non ten permiso para crear máis de %d cartafoles.

en: You can use the following placeholders in the stationery text: %c for the current message content; %s for the signature.
gl: Pode utilizar os siguintes comodíns no texto do deseño de fondo %c para o contido actual da mensaxe; %s para a sinatura.

en: You cannot unsubscribe from "%s".
gl: Cancela a subscrición de "%s".

en: You did not agree to the Terms of Service agreement, so you were not allowed to login.
gl: Non está de acordo coas condicións do Servizo, xa que logo, non se lle permite iniciar a sesión.

en: You forwarded this message on %%s to the following recipients: %s.
gl: Enviou esta mensaxe de %%s aos seguintes destinatarios: %s.

en: You have %s new messages.
gl: Ten %s mensaxes novas.

en: You have 1 new message.
gl: Ten 1 mensaxe nova.

en: You have already submitted this page.
gl: Xa enviou esta páxina.

en: You must enter at least one recipient.
gl: Debe incluír polo menos un destinatario.

en: You must enter the passphrase for your S/MIME private key to view this message
gl: Para ver esta mensaxe ten que introducir a frase clave da sua clave privada S/MIME.

en: You must select a target mailbox first.
gl: Debe seleccionar antes unha caixa de correo de destino.

en: You must select an account to be deleted.
gl: Debe seleccionar unha conta para eliminar.

en: You must select an address first.
gl: Debe seleccionar antes un enderezo.

en: You must select at least one message first.
gl: Debe seleccionar antes unha mensaxe como mínimo.

en: You must specify a recipient.
gl: Debe especificar un destinatario.

en: You redirected this message to %s on %%s.
gl: Redirixiu esta mensaxe a %s en %%s.

en: You replied to this message on %s.
gl: Respondeu a esta mensaxe en %s.

en: You were not subscribed to "%s". Here is what the server said
gl: Non foi subscrito a "%s". Esta foi a resposta do servidor

en: You were not unsubscribed from "%s". Here is what the server said
gl: Non se cancelou a súa subscrición de "%s". Esta foi a resposta do servidor

en: You were successfully subscribed to "%s"
gl: Foi subscrito correctamente a "%s"

en: You were successfully unsubscribed from "%s"
gl: Cancelouse correctamente a súa subscrición de "%s"

en: Your PGP Public/Private Keys
gl: As súas claves Publicas/Privadas PGP

en: Your Reply-to: address: <em>(optional)</em>
gl: Enderezo Responder a: <em>(opcional)</em>

en: Your S/MIME Public/Private Certificates
gl: Os seus certificados S/MIME público/privado

en: Your accounts:
gl: As súas contas:

en: Your alias addresses: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
gl: Os seus enderezos alias: <em>(opcional, indique cada enderezo nunha liña distinta)</em>

en: Your browser does not support inline display of this image type.
gl: O seu navegador non admite a visualización en líña deste tipo de imaxe.

en: Your default charset for sending messages:
gl: Xogo de caracteres predefinido para enviar mensaxes:

en: Your default encryption method for sending messages:
gl: Método de cifrado predefinido para enviar mensaxes:

en: Your linked attachment has been downloaded by at least one user.
    
    Attachment name: %s
    Attachment date: %s
    
    Click on the following link to permanently delete the attachment:
    %s
gl: O anexo foi descargado polo menos por un usuario:
    
    Nome do anexo: %s
    Data do anexo: %s
    
    Prema na ligazón seguinte para eliminar definitivamente o anexo
    %s

en: Your message was successfully delivered.
gl: A súa mensaxe enviouse correctamente.

en: Your signature:
gl: Sinatura:

en: [Attachment stripped: Original attachment type: %s, name: %s]
gl: [Anexo extraído: Tipo orixinal do anexo %s, nome: %s]

en: [Hide Addresses]
gl: [Oculta os enderezos]

en: [No Subject]
gl: [Sen asunto]

en: [Show Addresses -
gl: [Mostra os enderezos -

en: _Bcc
gl: CCO

en: _Blacklist
gl: Lista negra

en: _Cc
gl: Cc

en: _Delete
gl: Eliminar

en: _Folders
gl: Cartafoles

en: _Identity
gl: Identidade

en: _Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: _Log out
gl: Pecha a sesión

en: _Message Source
gl: Código fonte da mensaxe

en: _New Message
gl: Nova

en: _Print
gl: Imprime

en: _Priority
gl: Prioridade

en: _Refresh %s
gl: Actualiza %s

en: _Reply
gl: Resposta

en: _Search
gl: Busca

en: _Send Message
gl: Envia a mensaxe

en: _Thread
gl: Fío de mensaxes

en: _To
gl: Para

en: _Undelete
gl: Recupera

en: _View Thread
gl: Vista do Fío de mensaxes

en: _Whitelist
gl: Lista branca

en: addressee unknown
gl: destinatario descoñecido

en: attachment
gl: anexo

en: attachments.zip
gl: anexos.zip

en: cannot create output file
gl: non se pode crear o ficheiro de destino

en: cannot open input
gl: non se pode abrir a orixe

en: command line usage error
gl: erro de liña de comando

en: configuration error
gl: erro de configuración

en: critical system file missing
gl: falta un ficheiro de sistema esencial

en: data format error
gl: erro de formato de datos

en: entry not found
gl: non se atopou a entrada

en: from
gl: de

en: host name unknown
gl: non se coñece o nome do hospedador

en: input/output error
gl: erro de entrada/saída

en: internal software error
gl: erro de software interno

en: key
gl: clave

en: mailbox file
gl: ficheiro de Caixa de correo

en: name
gl: nome

en: or
gl: ou

en: permission denied
gl: denegouse o permiso

en: recipients]
gl: destinatarios]

en: remote error in protocol
gl: erro remoto de protocolo

en: service unavailable
gl: o servizo non está dispoñible

en: system error
gl: erro do sistema

en: temporary failure
gl: fallo temporal

en: your blacklist
gl: Lista negra

en: your whitelist
gl: Lista branca
