horde 3 - en to hr translation catalogue (1329 entries)

en:  and
hr:  i

en: "%s" mailbox no longer polled for new mail.
hr: Mapa "%s" se više ne provjerava za novu poštu.

en: "%s" mailbox now polled for new mail.
hr: Mapa "%s" se provjerava za novu poštu.

en: %.0f%% of %.0f %s
hr: %.0f%% od %.0f %s

en: %d - %d of %d Messages
hr: %d - %d od %d poruka

en: %d Attachment | %d Attachments
hr[0]: %d prilog
hr[1]: %d priloga
hr[2]: %d priloga

en: %d Messages
hr: %d poruka

en: %d message was purged from "%s". | %d messages were purged from "%s".
hr[0]: %d poruka obrisana iz mape "%s".
hr[1]: %d poruke obrisane iz mape "%s".
hr[2]: %d poruka obrisano iz mape "%s".

en: %d messages have been deleted.
hr: %d poruka je obrisano.

en: %d messages have been reported as innocent.
hr: %d poruka nije označeno kao neželjena pošta.

en: %d messages have been reported as spam.
hr: %d poruka je označeno kao neželjena pošta.

en: %d more messages...
hr: još %d poruka...

en: %d more unseen message... | %d more unseen messages...
hr[0]: još %d nova poruka...
hr[1]: još %d nove poruke...
hr[2]: još %d novih poruka....

en: %d new | %d new
hr[0]: %d nova poruka
hr[1]: %d nove poruke
hr[2]: %d novih poruka

en: %d of %d
hr: %d od %d

en: %d recipients
hr: %d primatelja

en: %d total
hr: %d ukupno

en: %d unseen
hr: %d novih poruka

en: %s has cancelled "%s".
hr: %s je otkazao/la "%s".

en: %s has cancelled an instance of the recurring "%s".
hr: %s je otkazao/la instancu ponavljajućeg događaja "%s".

en: %s has replied to a free/busy request.
hr: %s je odgovorio/la na slobodan/zauzet zahtjev.

en: %s has replied to the invitation to "%s".
hr: %s je odgovorio/la na poziv "%s".

en: %s has sent you free/busy information.
hr: %s vam je poslao/la slobodan/zauzet informaciju.

en: %s mailbox being renamed at the start of the month.
hr: %s mapa će se preimenovati početkom mjeseca.

en: %s part
hr: Dio: %s

en: %s report from %s
hr: %s prijava korisnika %s

en: %s requests your free/busy information.
hr: %s je zatražio/la Vaše slobodan/zauzet informacije.

en: %s requests your presence at "%s".
hr: %s zahtjeva vaše prisustvo na "%s".

en: %s wants to notify you about changes of "%s".
hr: %s vas želi obavijestiti o promjenama na "%s".

en: %s was successfully added to "%s".
hr: %s je uspješno dodan na "%s".

en: %s was successfully added to your address book.
hr: Kontakt %s je uspješno dodan u Vaš adresar.

en: %s will delete the current message and move to the next message if a single message is selected.
hr: Ako je odabrana jedna poruka, %s će obrisati trenutnu poruku i prijeći na sljedeću.

en: %s wishes to amend "%s".
hr: %s želi poboljšati "%s".

en: %s wishes to make you aware of "%s".
hr: %s želi vas upozoriti na "%s".

en: %s wishes to receive the latest information about "%s".
hr: %s želi primiti zadnje informacije o "%s".

en: %s%% of allowed size
hr: %s%% dopuštene veličine

en: %s: This message may not be from whom it claims to be. Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
hr: %s: Ova poruka možda nije poslao navedeni pošiljatelj. Izbjegavajte otvaranje poveznica iz ove poruke ili slanja osobnih podataka pošiljatelju.

en: %u Forwarded Messages
hr: %u proslijeđenih poruka

en: %u of %u messages in %s unread.
hr: %u od %u poruka u %s nepročitano.

en: (%d&nbsp;of&nbsp;%d)
hr: (%d&nbsp;od&nbsp;%d)

en: (Message %d of %d)
hr: (Poruka %d od %d)

en: (Plain Text)
hr: (Obični tekst)

en: * Add these by clicking OK *
hr: * Dodaj sljedeće klikom na OK *

en: * Please select address(es) *
hr: * Odaberite adrese *

en: -- select --
hr: -- odaberi --

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 100 characters
hr: 100 znakova

en: 1000 characters
hr: 1000 znakova

en: 15 minutes
hr: 15 minuta

en: 250 characters
hr: 250 znakova

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 500 characters
hr: 500 znakova

en: 6 hours
hr: 6 sati

en: A PGP Public Key is attached to the message.
hr: Poruci je priložen PGP javni ključ.

en: A left click
hr: Lijevi klik mišem

en: A message you have sent has resulted in a return notification from the recipient.
hr: Poruka koju ste poslali rezultirala je povratnom informacijom primatelja.

en: A message you were composing when your session expired has been recovered. You may resume composing your message by going to your Drafts folder.
hr: Poruka koji ste sastavljali u trenutku kad je vaša sjednica istekla je spremljena. Možete ju nastaviti sastavljati odlaskom u mapu s konceptima.

en: A popup window could not be opened. Perhaps you have set your browser to block popup windows?
hr: Pop-up prozor se ne može otvoriti. Možda ste u pregledniku postavili blokiranje pop-up prozora?

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
hr: Pop-up prozor se ne može otvoriti. Vaš preglednik možda blokira pop-up prozore.

en: A right-click on a message or a folder will display available actions.
hr: Desni klik na poruku ili mapu prikazuje dostupne akcije.

en: ACL for "%s" successfully created for the mailbox "%s".
hr: ACL za "%s" je uspješno dodan za mapu "%s".

en: ACL rights for "%s" updated for the mailbox "%s".
hr: ACL prava za "%s" izmijenjena su za mapu "%s".

en: ACLs not configured for this server.
hr: ACLovi nisu podešeni za ovaj poslužitelj.

en: Accept and add to my calendar
hr: Prihvati i dodaj u moj kalendar

en: Accept and update in my calendar
hr: Prihvati i ažuriraj u mom kalendaru

en: Accept request
hr: Prihvati zahtjev

en: Accepted
hr: Prihvaćeno

en: Action:
hr: Akcija:

en: Actions
hr: Akcije

en: Add %s to my Address Book
hr: Dodaj %s u moj adresar

en: Add Bcc
hr: Dodaj Bcc

en: Add Cc
hr: Dodaj Cc

en: Add OR clause
hr: Dodaj ILI blok

en: Add search criteria:
hr: Dodaj kriteriji pretraživanja:

en: Add search folder:
hr: Dodaj mapu za pretragu

en: Add this to my calendar
hr: Dodaj u moj kalendar

en: Add this to my tasklist
hr: Dodaj u moju listu zadataka

en: Add to Address Book
hr: Dodaj u adresar

en: Add to my calendar
hr: Dodaj u moj kalendar

en: Added "%s" as an attachment.
hr: Dodao "%s" kao prilog.

en: Added flag "%s".
hr: Dodana zastavica "%s".

en: Additional headers to display when viewing: <em>(enter each header on a new line)</em>
hr: Dodatna zaglavlja koja treba prikazati: <em>(unesite svako zaglavlje u poseban red)</em>

en: Address Book
hr: Adresar

en: Address Books
hr: Adresari

en: Addresses to BCC all messages: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
hr: Adrese koje će biti u BCC-u svih poruka: <em>(opcionalno, unesite svaku adresu u poseban red)</em>

en: Addresses to explicitly tie to this identity: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
hr: Adrese koje su eksplicitno povezane s ovim identitetom: <em>(opcionalno, unesite svaku adresu u poseban red)</em>

en: Administer
hr: Administriranje

en: Advanced Search...
hr: Napredno pretraživanje...

en: Alerts _Log
hr: Povijest _obavijesti

en: All Mailboxes
hr: Sve mape

en: All messages in the folder(s) "%s" older than %s days will be permanently deleted.
hr: Sve poruke u mapi "%s" starije od %s dana će biti nepovratno obrisane.

en: All messages in the following folder(s) will be downloaded into one MBOX file:
hr: Sve poruke iz sljedećih mapa će biti prenesene u MBOX datoteku:

en: All messages in this mailbox will be downloaded into one MBOX file. This may take some time. Are you sure you want to continue?
hr: Sve poruke iz ove mape spremit će se u jednu MBOX datoteku. To bi moglo potrajati. Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: All messages in your "%s" folder older than %s days will be permanently deleted.
hr: Sve poruke iz Vaše "%s" mape, starije od %s dana, će biti nepovratno obrisane.

en: All old linked attachments more than %s months old will be deleted.
hr: Svi stari vezani prilozi, stariji od %s mjeseci će biti obrisani.

en: All old sent-mail folders more than %s months old will be deleted.
hr: Sve stare mape poslane pošte, starije od %s mjeseci će biti obrisane.

en: All rights on mailbox "%s" successfully removed for "%s".
hr: Sva prava na mapi "%s" uspješno uklonjena za "%s".

en: Allow Folder Creation?
hr: Dopustiti kreiranje mapa?

en: Allow filter rules to be applied in any mailbox?
hr: Dopustiti primjenu filter pravila na svakom sandučiću?

en: Always
hr: Uvijek

en: Always prompt
hr: Uvijek pitaj

en: Always save attachments
hr: Uvijek spremi priloge

en: Ambiguous address found.
hr: Pronađeno više adresa.

en: Ambiguous matches for "%s" (first 5 matches displayed):
hr: Pronađeno više rezultata za "%s" (prikazano prvih 5):

en: Ambiguous matches for "%s":
hr: Pronađeno više rezultata za "%s":

en: An error occured while attempting to strip the attachment.
hr: Došlo je do pogreške prilikom pokušaja brisanja priloga.

en: An unknown error occured while creating the new note.
hr: Došlo je do nepoznate pogreške prilikom kreiranja nove bilješke.

en: An unknown error occured while creating the new task.
hr: Došlo je do nepoznate pogreške prilikom kreiranja novog zadatka.

en: An unknown person
hr: Nepoznata osoba

en: Answered
hr: Odgovoreno

en: Apply Filters
hr: Primijeni filterei

en: Apply filter rules upon logging on?
hr: Primijeniti pravila filtriranja prilikom prijave?

en: Apply filter rules whenever Inbox is displayed?
hr: Primijeniti pravila filtriranja kod svakog prikaza INBOX-a?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete all attachments?
hr: Jeste li sigurni da želite NEPOVRATNO obrisati sve priloge?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete these messages?
hr: Jeste li sigurni da želite NEPOVRATNO obrisati ove poruke?

en: Are you sure you want to delete all messages in this thread?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati sve poruke u ovoj niti?

en: Are you sure you want to delete this Virtual Folder Definition?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu definiciju virtualne mape?

en: Are you sure you want to delete this filter?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj filter?

en: Are you sure you want to delete this flag?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu zastavicu?

en: Are you sure you want to delete this public key?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj javni ključ?

en: Are you sure you want to delete this virtual folder?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu virtualnu mapu?

en: Are you sure you want to delete your keypair? (This is NOT recommended!)
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj par ključeva? (NIJE preporučeno)

en: Are you sure you want to do this?
hr: Jeste li sigurni da želite ovo učiniti?

en: Are you sure you want to move the message(s)? (Some message information might get lost, like message headers, text formatting or attachments!)
hr: Jeste li sigurni da želite premjestiti poruke? (Neki podaci o porukama mogu biti izgubljeni kao što su zaglavlja poruke, formatiranje teksta ili prilozi!)

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete these messages?
hr: Jeste li sigurni da želite NEPOVRATNO obrisati ove poruke?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete this attachment?
hr: Jeste li sigurni da želite NEPOVRATNO obrisati ovaj prilog?

en: Are you sure you wish to delete all mail in this mailbox?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati sve poruke u ovoj mapi?

en: Are you sure you wish to empty your spam folder?
hr: Jeste li sigurni da želite isprazniti mapu Spam?

en: Are you sure you wish to empty your trash folder?
hr: Jeste li sigurni da želite isprazniti mapu Smeće?

en: Are you sure you wish to report this message as innocent?
hr: Jeste li sigurni da želite ovu poruku prijaviti kao sigurnu?

en: Are you sure you wish to report this message as spam?
hr: Jeste li sigurni da želite prijaviti ovu poruku kao neželjenu?

en: Arrival time on server
hr: Vrijeme dolaska na poslužitelj

en: As Attachment
hr: Kao prilog

en: As attachment
hr: Kao prilog

en: As both body text and an attachment
hr: Kao tekst poruke i kao prilog

en: Ascending
hr: Uzlazni

en: Ask
hr: Pitaj

en: Attach
hr: Priloži

en: Attach Files
hr: Priloži datoteke

en: Attach a copy of your PGP public key to the message?
hr: Priložiti kopiju Vašeg javnog PGP ključa poruci?

en: Attach your contact information to the message?
hr: Priložiti Vaše kontakt podatke poruci?

en: Attached file "%s" exceeds the attachment size limits. File NOT attached.
hr: Priložena datoteka "%s" prelazi dozvoljenu veličinu. Datoteka se NIJE priložila.

en: Attached is a reply to a calendar request you sent.
hr: U prilogu se nalazi odgovor na kalendarski upit koji ste poslali.

en: Attachment
hr: Prilog

en: Attachment %s deleted.
hr: Prilog %s obrisan.

en: Attachment Information
hr: Informacije o prilogu

en: Attachment and Body Text
hr: Kao prilog i u tekstu poruke

en: Attachment stripped: Original attachment type
hr: Prilog je odvojen: izvorni oblik priloga

en: Attachment successfully stripped.
hr: Prilog je uspješno obrisan.

en: Attachments
hr: Prilozi

en: Attendees
hr: Polaznici

en: Automatically Generated Messages
hr: Automatski generirana poruka

en: Automatically show images in messages when the sender is in my address book?
hr: Automatski prikazuj slike u porukama ako je pošiljatelj u mom adresaru?

en: Awaiting Response
hr: Čeka odgovor

en: Bac_k to %s
hr: Povratak na %s

en: Back
hr: Nazad

en: Back to %s
hr: Povratak na %s

en: Back to Multiple Message View Index
hr: Povratak na popis pregleda više poruka

en: Before Signature
hr: Prije potpisa

en: Blacklist
hr: Crna lista

en: Block images in messages unless they are specifically requested?
hr: Blokiraj slike u porukama ako nije drugačije zatraženo?

en: Body
hr: Tekst poruke

en: Bottom
hr: Na dnu

en: Built-in Filters cannot be edited.
hr: Predefinirani filteri se ne mogu mijenjati.

en: Built-in Virtual Folders cannot be edited.
hr: Predefinirane virtualne mape se ne mogu mijenjati.

en: Bulk Messages
hr: Masovne poruke

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cancel Message
hr: Otkaži poruku

en: Cancelling this message will permanently discard its contents and will delete auto-saved drafts.
    Are you sure you want to do this?
hr: Otkazivanje ove poruke će nepovratno odbaciti njen sadržaj i obrisati automatski spremljene koncepte.
    Jeste li sigurni da to želite?

en: Cancelling this message will permanently discard its contents.
hr: Otkazivanje ove poruke će nepovratno odbaciti njen sadržaj.

en: Cannot directly create mailbox in this folder.
hr: U ovoj mapi se ne može izravno kreirati sandučić.

en: Cannot display message - found only %s of %s parts of this message in the current mailbox.
hr: Poruka se ne može - pronađeno je samo %s od %s dijelova poruke u trenutnoj mapi.

en: Cannot move messages to Trash - no Trash mailbox set in preferences.
hr: Poruke se ne mogu premjestiti u Smeće - sandučić za Smeće nije definiran u postavkama.

en: Cannot retrieve public key from message.
hr: Nije uspjelo dohvaćanje javnog ključa iz poruke.

en: Cannot save sent-mail message to "%s" as that mailbox is read-only.
hr: Nije moguće spremanje poslane poruke u "%s" jer je mapu moguće samo čitati.

en: Cannot strip the MIME part as the mailbox is read-only.
hr: Nije moguće obrisati MIME dio jer je mapu moguće samo čitati.

en: Chair Person
hr: Predsjedatelj

en: Change
hr: Promijeni

en: Change display preferences such as how many messages you see on each page and how messages are sorted.
hr: Prilagodi postavke prikaza kao što su broj poruka po stranici i način njihovog sortiranja.

en: Change folder navigation display preferences.
hr: Prilagodite postavke prikaza mapa.

en: Change the name, address, and signature that people see when they read and reply to your email.
hr: Promijeni ime, adresu i potpis koji su vidljivi primateljima e-pošte.

en: Characters to display in preview:
hr: Znakovi za prikaz u pregledu:

en: Check All/None
hr: Uključi sve/ništa

en: Check Spelling
hr: Provjeri pravopis

en: Check _All/None
hr: Uključi _sve/ništa

en: Check for New Mail
hr: Provjeravaj novu poštu

en: Check for valid recipient PGP public keys while replying?
hr: Provjerite valjane javne PGP ključeva primatelja prilikom odgovora?

en: Check spelling before sending a message?
hr: Provjeriti pravopis prije slanja poruke?

en: Checking...
hr: Provjera u toku...

en: Choose Action
hr: Izaberite akciju

en: Choose the address book to use when adding addresses.
hr: Izaberite adresar koji želite koristiti prilikom dodavanja adresa.

en: Clear Search
hr: Zatvori pretragu

en: Clear Sort
hr: Poništi sortiranje

en: Click %s to convert the image file into a format your browser can attempt to view.
hr: Kliknite %s kako biste konvertirali datoteku slike u format koji Vaš preglednik može prikazati.

en: Click %s to download the data.
hr: Kliknite %s ako želite preuzeti podatke.

en: Click %s to go to %s management page.
hr: Kliknite %s ako želite do stranice za upravljanje %s.

en: Click %s to send the notification message.
hr: Kliknite %s za slanje poruke obavijesti.

en: Click HERE to verify the data.
hr: Kliknite OVDJE za provjeru potpisa poruke.

en: Click HERE to verify the message.
hr: Kliknite OVDJE za provjeru potpisa poruke.

en: Click HERE to view the message in a new window.
hr: Kliknite OVDJE za prikaz poruke u novom prozoru.

en: Click here to open all mailto: links using %s.
hr: Kliknite ovdje za otvaranje svih mailto: poveznica u %s.

en: Click on a message while holding down the %s key to select multiple messages.  To select a range of messages, click the first message of the range, navigate to the last message of the range, and then click on the last message while holding down the %s key.
hr: Za odabir više poruka kliknite na poruku držeći pri tome tipku %s. Za odabir niza poruka kliknite na prvu poruku niza, pronađite zadnju poruku niza, te kliknite na nju držeći pri tome tipku %s.

en: Click this box to add the original message as an attachment.
hr: Odaberite ovu kućicu za dodavanje originalne poruke kao priloga.

en: Click this box to add the original message text to the body.
hr: Odaberite ovu kućicu za dodavanje originalnog teksta u tijelo poruke.

en: Clicking on the address will compose a new message to the sender
hr: Klikom na adresu otvorit će se nova poruka za sastavljanje

en: Clicking on the address will open the message to be read
hr: Klik na adresu otvara poruku za čitanje

en: Close
hr: Zatvori

en: Close this window
hr: Zatvori prozor

en: Collapse All
hr: Skupi sve

en: Collapse All Folders
hr: Skupi sve mape

en: Collapse Headers
hr: Sakrij zaglavlja

en: Color
hr: Boja

en: Color Picker
hr: Birač boja

en: Combine all namespaces
hr: Ujediniti sve imenske prostore

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Completed
hr: Dovršeno

en: Compose
hr: Pisanje poruka

en: Compose Message
hr: Nova poruka

en: Compose messages in a separate window?
hr: Sastaviti poruku u drugom prozoru?

en: Compressed (.zip file)
hr: Komprimirano (.zip datoteka)

en: Configure flag highlighting.
hr: Podesi zastavice na porukama.

en: Configure how event or meeting requests should be handled.
hr: Postavi način na koji će se obrađivati zahtjevi za sastanke ili događaje.

en: Configure how messages are displayed.
hr: Prilagodi prikaz poruka.

en: Configure how you forward mail.
hr: Prilagodi postavke prosljeđivanja poruka.

en: Configure how you reply to mail.
hr: Prilagodi postavke odgovaranja na poruke.

en: Configure how you send mail.
hr: Prilagodi postavke slanja pošte.

en: Configure preferences for the dynamic view.
hr: Prilagodi postavke za dinamički način prikaza.

en: Configure preferences for the mobile view.
hr: Prilagodi postavke za mobilni način prikaza.

en: Configure preferences for the traditional view.
hr: Prilagodi postavke za tradicionalni način prikaza.

en: Configure spam reporting.
hr: Prilagodi postavke prijave neželjene pošte.

en: Contains Attachment(s)
hr: Poruke s prilozima

en: Control PGP support for %s.
hr: Podesi PGP podršku za %s.

en: Control S/MIME support for %s.
hr: Podesi S/MIME podršku za %s.

en: Control when new mail will be checked for, and whether or not to notify you when it arrives.
hr: Podesi provjeravanje nove pošte i obavijesti o novim porukama.

en: Convert HTML data to plain text and view in new window.
hr: Pretvori HTML podatke u obični tekst i prikaži u novom prozoru.

en: Convert textual emoticons into graphical ones?
hr: Konvertirati teksualne emotikone u grafičke?

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy %s to %s
hr: Kopiraj %s u %s

en: Copy to folder
hr: Kopiraj u mapu

en: Could not add rights for user "%s" for the mailbox "%s".
hr: Nije uspjelo dodavanje prava korisniku "%s" za mapu "%s".

en: Could not attach %s to the message.
hr: Nije uspjelo dodavanje priloga %s poruci.

en: Could not auto-determine data type.
hr: Automatsko određivanje tipa podataka nije uspjelo.

en: Could not connect to public PGP keyserver
hr: Nije uspjelo spajanje na javni PHP poslužitelj ključeva

en: Could not create the VFS backend: %s
hr: Kreiranje VFS backenda nije moguće: %s

en: Could not delete messages from %s. This mailbox is read-only.
hr: Brisanje poruke iz %s nije bilo moguće. Mapu je moguće samo čitati.

en: Could not display attachment data.
hr: Nije moguć prikaz podataka iz priloga.

en: Could not move message to spam mailbox - no spam mailbox defined in preferences.
hr: Poruke se ne mogu premjestiti u spam - sandučić za spam nije definiran u postavkama.

en: Could not open mailbox "%s".
hr: Nije uspjelo otvaranje mape "%s".

en: Could not open mailbox.
hr: Nije uspjelo otvaranje mape.

en: Could not remove rights for user "%s" for the mailbox "%s".
hr: Nije uspjelo brisanje prava korisniku "%s" za mapu "%s".

en: Could not retrieve ACL
hr: Nije uspio dohvat ACLa

en: Could not retrieve message data from the mail server.
hr: Nije uspjelo dohvaćanje poruke s poslužitelja elektroničke pošte.

en: Could not retrieve public key for %s.
hr: Nije uspjelo dohvaćanje javnog ključa za %s.

en: Could not save message data because it is too large.
hr: Nije uspjelo spremanje podataka poruke jer poruka prevelika.

en: Could not save recipients.
hr: Nije uspjelo spremanje primatelja.

en: Create
hr: Kreiraj

en: Create Folders
hr: Kreiraj mape

en: Create Keys
hr: Kreiraj ključeve

en: Create New Mailbox
hr: Kreiraj novu mapu

en: Create a new sent-mail folder
hr: Kreiraj novu mapu poslane pošte

en: Create filtering rules to organize your incoming mail, sort it into folders, and delete spam.
hr: Kreiraj pravila filtriranja za uređivanje dolazne pošte, sortiraj je po mapama i obriši neželjenu poštu.

en: Create folder:
hr: Nova mapa:

en: Create new stationery
hr: Kreiraj nove šablone

en: Create subfolder
hr: Napravi podmapu

en: Create subfolder of %s:
hr: Napravi podmapu u %s:

en: Create subfolders
hr: Napravi podmape

en: Criteria to use when sorting by date:
hr: Kriterij koji se koristi kod sortiranja po datumu:

en: Current Attachments
hr: Trenutni prilozi

en: Current access to %s
hr: Trenutni pristup na %s

en: Custom Header
hr: Zadano zaglavlje

en: Custom Header:
hr: Zadano zaglavlje:

en: Dat_e
hr: Datu_m

en: Date
hr: Datum

en: Date Equals (=)
hr: Datum je (=)

en: Date Selection
hr: Odabir datuma

en: Date Since (>=)
hr: Datum nakon >=

en: Date Until (<)
hr: Datum do <

en: Date in message headers
hr: Datum u zaglavlju poruke

en: Days
hr: dana

en: Declined
hr: Odbijen

en: Default (US-ASCII)
hr: Podrazumijevano (US-ASCII)

en: Default method to compose messages:
hr: Pretpostavljena metoda sastavljanja poruke:

en: Default sorting criteria:
hr: Podrazumijevani kriteriji sortiranja:

en: Default sorting direction:
hr: Podrazumijevani smjer sortiranja:

en: Delegated
hr: Dodijeljeno

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete %s Public Key
hr: Obriši %s javni ključ

en: Delete Current Keys
hr: Obriši trenutne ključeve

en: Delete Folder
hr: Obriši mapu

en: Delete Folders
hr: Obriši mapu

en: Delete Personal Certificate
hr: Obriši osobni certifikat

en: Delete Selected Folders
hr: Obriši odabrane mape

en: Delete Stationery
hr: Obriši šablonu

en: Delete Thread
hr: Obriši nit

en: Delete Virtual Folder
hr: Obriši virtualnu mapu

en: Delete from my calendar
hr: Obriši iz mojeg kalendara

en: Delete message
hr: Brisanje poruke

en: Delete messages
hr: Brisanje poruke

en: Delete old linked attachments after this many months (0 to never delete)?
hr: Obriši stare vezane priloge nakon ovoliko mjeseci (0 znači da se nikad ne brišu)?

en: Delete old sent mail folders after this many months (0 to never delete)?
hr: Obriši stare mape s poslanom poštom nakon ovoliko mjeseci (0 znači da se nikad ne brišu)?

en: Delete subfolders
hr: Obriši podmape

en: Delete the currently selected message(s).
hr: Obriši trenutno odabrane poruke.

en: Delete?
hr: Obrisati?

en: Deleted
hr: Obrisano

en: Deleted Virtual Folder "%s".
hr: Obrisana virtualna mapa "%s".

en: Deleted attachment "%s".
hr: Obrisan prilog "%s".

en: Deleted flag "%s".
hr: Obrisana zastavica "%s".

en: Deleting and Moving Messages
hr: Brisanje i premještanje poruka

en: Deny request
hr: Odbij zahtjev

en: Deny request for free/busy information
hr: Odbij zahtjev za slobodan/zauzet informacijom

en: Descending
hr: Silazni

en: Description
hr: Opis

en: Description:
hr: Opis:

en: Details
hr: Detalji

en: Did not attach "%s" as it was only partially uploaded.
hr: Nije dodan prilog "%s" jer je prijenos prekinut.

en: Did not attach "%s" as the file was empty.
hr: Nije dodan prilog "%s" jer je datoteka prazna.

en: Did not attach "%s" as the maximum allowed upload size has been exceeded.
hr: Nije dodan prilog "%s" jer je prekoračena maksimalna veličina prijenosa.

en: Did not attach "%s" as the server configuration did not allow the file to be uploaded.
hr: Nije dodan prilog "%s" jer konfiguracija poslužitelja nije dopustila prijenos datoteke.

en: Dim signatures?
hr: Prikriti potpise?

en: Display attachment information about a message in the mailbox listing?
hr: U popisu poruka prikaži informacije o prilozima poruka?

en: Display confirmation in popup window after sending a message?
hr: Prikaži prozor za potvrdu nakon slanja poruke?

en: Display notification when new mail arrives?
hr: Prikaži obavijest o dolasku novih poruka?

en: Display only the first 250 characters of a message initially?
hr: Za početak prikaži samo prvih 250 znakova poruke?

en: Display the "Empty Spam" link in the menubar?
hr: Prikazati poveznicu na "Isprazni Spam" u traci izbornika?

en: Display the "Empty Trash" link in the menubar?
hr: Prikazati poveznicu na "Isprazni Smeće" u traci izbornika?

en: Do Action
hr: Izvedi akciju

en: Do NOT Match
hr: NE podudara se

en: Do Not Check for New Mail
hr: Ne provjeravaj novu poštu

en: Do not generate a link in the From: column
hr: Ne kreiraj poveznicu u stupcu Od:

en: Do not show parts
hr: Ne prikazuj dijelove

en: Doing so will discard this message permanently.
hr: Ovim postupkom ćete nepovratno odbaciti poruku.

en: Don't Show
hr: Ne prikazuj

en: Don't Show:
hr: Ne prikazuj:

en: Download
hr: Preuzmi

en: Download %s in .zip Format
hr: Preuzmi %s u .zip formatu

en: Download (.zip format)
hr: Preuzmi (.zip format)

en: Download All Attachments (in .zip file)
hr: Preuzmi sve priloge (u .zip formatu)

en: Download Attachment
hr: Preuzmi prilog

en: Download attachment
hr: Preuzmi prilog

en: Draft
hr: Koncept

en: Draft automatically saved.
hr: Koncept automatski spremljen.

en: Drafts
hr: Koncepti

en: Drafts folder:
hr: Mapa za koncepte:

en: Dynamic View
hr: Dinamički način prikaza

en: E-mail Address:
hr: E-mail adresa:

en: END
hr: KRAJ

en: ERROR: Your message could not be delivered.
hr: POGREŠKA: Vaša poruka se nije isporučila.

en: EXAMPLE
hr: PRIMJER

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Filter
hr: Uredi filter

en: Edit Search Query
hr: Uredi uvjete pretraživanja

en: Edit Virtual Folder
hr: Uredi Virtualnu mapu

en: Edit Virtual Folders
hr: Uredi Virtualne mape

en: Edit as New
hr: Ponovo pošalji

en: Edit stationery and form responses.
hr: Uredi šablone i predloške odgovora.

en: Edit your Blacklist
hr: Uredi crnu listu

en: Edit your Filter Rules
hr: Uredi pravila filtriranja

en: Edit your Whitelist
hr: Uredi bijelu listu

en: Emptied all messages from %s.
hr: Obrisane su sve poruke od %s.

en: Emptied all messages from Virtual Trash Folder.
hr: Obrisane su sve poruke iz virtualne mape za smeće.

en: Empty
hr: Isprazni

en: Empty Folder
hr: Isprazni mapu

en: Empty Mailbox
hr: Isprazni mapu

en: Empty Selected Folders
hr: Isprazni odabranu mapu(e)

en: Empty _Spam
hr: Isprazni _Spam

en: Empty _Trash
hr: Isprazni _Smeće

en: Enable PGP functionality?
hr: Aktivirati PGP funkcije?

en: Enable S/MIME functionality?
hr: Aktivirati S/MIME funkcije?

en: Enable message previews?
hr: Omogućiti pregled poruke?

en: Enabled?
hr: Uključeno?

en: Encr_yption Options
hr: Opcije _enkripcije

en: Encryption:
hr: Enkripcija:

en: End forwarded message
hr: Završi proslijeđenu poruku

en: End message
hr: Kraj poruke

en: End message from %s
hr: Kraj poruke od %s

en: End:
hr: Kraj:

en: Enter Passphrase
hr: Unesite tajnu frazu

en: Enter the name for your new drafts folder.
hr: Unesite naziv Vaše nove mape za koncepte.

en: Enter the name for your new spam folder.
hr: Unesite naziv Vaše nove mape za neželjenu poštu.

en: Enter the name for your new trash folder.
hr: Unesite naziv Vaše nove mape za smeće.

en: Enter the passphrase used to encrypt this message.
hr: Unesite lozinku korištenu za kriptiranje ove poruke.

en: Enter your personal PGP passphrase.
hr: Unesite Vašu osobnu PGP lozinku.

en: Enter your personal S/MIME passphrase.
hr: Unesite Vašu osobnu S/MIME lozinku.

en: Entire Message
hr: Cijelu poruku

en: Entire Message (including Headers)
hr: Cijela poruka (sa zaglavljima)

en: Entry "%s" was successfully added to the address book
hr: Kontakt "%s" je uspješno dodan u Vaš adresar.

en: Error
hr: Greška

en: Error sending reply: %s.
hr: Greška prilikom slanja odgovora: %s.

en: Error when communicating with the mail server.
hr: Greška u komunikaciji s poslužiteljem elektroničke pošte.

en: Error when communicating with the server.
hr: Greška u komunikaciji s poslužiteljem.

en: Error! This application requires javascript to be available and enabled in your browser.
hr: Greška! Ova aplikacija zahtjeva preglednik koji podržava i ima uključen javascript.

en: Event Requests
hr: Zahtjevi za sastancima

en: Event successfully deleted.
hr: Zapis događaja je uspješno obrisan.

en: Every 15 minutes
hr: Svakih 15 minuta

en: Every 30 seconds
hr: Svakih 30 sekundi

en: Every 5 minutes
hr: Svakih 5 minuta

en: Every half hour
hr: Svakih pola sata

en: Every minute
hr: Svake minute

en: Exit Search
hr: Završi pretraživanje

en: Expand All
hr: Proširi sve

en: Expand All Folders
hr: Proširi sve mape

en: Expand Headers
hr: Prikaži zaglavlja

en: Expand Names
hr: Proširi imena

en: Expand the entire folder tree by default in the folders view?
hr: U pregledu mapa postaviti proširenje stabla mapa kao zadano?

en: Export
hr: Izvoz

en: Fi_lters
hr: Fi_lteri

en: File
hr: Datoteka

en: Filter
hr: Filteri

en: Filter "%s" created succesfully.
hr: Filter "%s" je uspješno dodan.

en: Filter "%s" deleted.
hr: Filter %s obrisan.

en: Filter "%s" edited successfully.
hr: Filter "%s" je uspješno ažuriran.

en: Filter By
hr: Ograniči prikaz

en: Filter Messages
hr: Filtriraj poruke

en: Filter message content for unwanted text (e.g. profanity)?
hr: Filtrirati sadržaj poruka na uvredljive sadržaje (npr. vulgarnosti)?

en: Filters
hr: Filteri

en: Filters: %s management page
hr: Filteri: %s stranica za upravljanje

en: Find:
hr: Nađi:

en: First (oldest) Unseen Message
hr: Prve (nastarije) nepregledane poruke

en: First Page
hr: Prva stranica

en: Flag:
hr: Zastavica:

en: Flagged for Followup
hr: Za odgovoriti

en: Fo_rward
hr: P_roslijedi

en: Folder
hr: Mapa

en: Folder Actions - Confirmation
hr: Promjene na mapama - Potvrda

en: Folder Display
hr: Prikaz mapa

en: Folder Navigator
hr: Navigator mapa

en: Folder Options
hr: Opcije

en: Folder Sizes
hr: Veličine mapa

en: Folder Summary
hr: Pregled mapa

en: Folder use is not enabled.
hr: Korištenje mapa nije omogućeno.

en: Folders
hr: Mape

en: For messages with alternative representations of the text part, which part should we display?
hr: Koji dio poruke sa alternativnim prikazima tekstualnog dijela će se prikazati?

en: Forward
hr: Proslijedi

en: Forwarded
hr: Proslijeđeno

en: Forwarded Message
hr: Proslijeđena poruka

en: Forwarded message
hr: Proslijeđena poruka

en: Forwarded message from %s
hr: Proslijeđena poruka od %s

en: Forwarded message will be automatically added to your outgoing message.
hr: Proslijeđena poruka bit će automatski dodana u odlaznu poruku.

en: Free/Busy Request Response
hr: Zatraži slobodan/zauzet odgovor

en: Fro_m
hr: _Od

en: From
hr: Od

en: From Address
hr: Ishodišna adresa

en: From:
hr: Od:

en: Gallery
hr: Galerija

en: General
hr: Općenito

en: Get Mail
hr: Provjeri poštu

en: Go
hr: Kreni

en: Go to Advanced Search Page...
hr: Idi na stranicu za napredno pretraživanje...

en: Go to Message
hr: Idi na poruku

en: Go to address book entry of "%s"
hr: Prikaži zapis u adresaru za "%s"

en: Go to your Inbox...
hr: Idi u Inbox...

en: HERE
hr: OVDJE

en: HTML Message
hr: HTML Poruka

en: HTML composition
hr: HTML formatiranje

en: HTML data
hr: HTML podaci

en: HTML part
hr: HTML dio

en: Headers
hr: Zaglavlja

en: Help
hr: Pomoć

en: Hidden
hr: Sakriveno

en: Hidden in List Messages
hr: Sakriveno u popisu poruka

en: Hidden in Thread View
hr: Sakriveno u pregledu niza

en: Hidden in Thread View and List Messages
hr: Sakriveno u pregledu niza i popisu poruka

en: Hide Addresses
hr: Sakrij adrese

en: Hide Alerts _Log
hr: Sakrij povijest _obavijesti

en: Hide Deleted
hr: Sakrij obrisano

en: Hide Preview
hr: Sakrij pregled

en: Hide Unsubscribed
hr: Sakrij nepretplaćeno

en: High
hr: Visoko

en: High Priority
hr: Visoki prioritet

en: Home
hr: Kuća

en: Horizontal Layout
hr: Horizontalni raspored

en: How should messages be forwarded by default?
hr: Pretpostavljeni način prosljeđivanja poruka?

en: How should namespaces be displayed in the folder tree view?
hr: Kako prikazati imenske prostore u pregledu stabla mapa?

en: How to attribute quoted lines in a reply
hr: Način dodavanja citiranih redova u odgovoru

en: However, no personal private key exists so the message cannot be decrypted.
hr: Međutim, poruka se ne može dekriptirati jer ne postoji privatni ključ.

en: Icon
hr: Ikona

en: If you continue, all messages in the folder(s) will be lost!
hr: Ako nastavite, sve poruke iz mape/a će biti izgubljene!

en: Image
hr: Slika

en: Images have been blocked in this message part.
hr: Slike su blokirane u ovom dijelu poruke.

en: Import
hr: Uvoz

en: Import Key
hr: Uvezi ključ

en: Import Keypair
hr: Uvezi par ključeva

en: Import Messages
hr: Uvezi poruke

en: Import PGP Key
hr: Uvezi PGP ključ

en: Import Personal Certificate
hr: Uvezi osobni certifikat

en: Import Personal Private PGP Key
hr: Uvezi osobni tajni PGP ključ

en: Import Personal Private PGP Key Here:
hr: Uvezi osobni tajni PGP ključ ovdje:

en: Import Personal Public PGP Key
hr: Uvezi osobni javni PGP ključ

en: Import Personal Public PGP Key Here:
hr: Uvezi osobni javni PGP ključ ovdje:

en: Import Personal S/MIME Certificates
hr: Uvezi osobne S/MIME certifikate

en: Import Public Key
hr: Uvezi javni ključ

en: Import Public PGP Key
hr: Uvezi javni PGP ključ

en: Import Public PGP Key Here:
hr: Uvezi javni PGP ključ ovdje:

en: Import Public S/MIME Key
hr: Uvezi javni S/MIME ključ

en: Import S/MIME Key
hr: Uvezi S/MIME ključ

en: Import mbox or .eml file
hr: Uvezi mbox ili .eml datoteku

en: Imported %d message from %s. | Imported %d messages from %s
hr[0]: Uvezena %d poruka iz %s.
hr[1]: Uvezeno %d poruke iz %s.
hr[2]: Uvezeno %d poruka iz %s.

en: Imported key contains your PGP private key. Only add your public key in the first step!
hr: Uvezeni ključ sadrži Vaš privatni PGP ključ. U prvom koraku trebate dodati samo javni ključ!

en: In Body Text
hr: U tekstu poruke

en: In Process
hr: U tijeku

en: In the body text
hr: U tekstu poruke

en: Include a brief summary of the header in a reply?
hr: Uključiti kratki sažetak zaglavlja u odgovoru?

en: Include original message in a reply?
hr: Uključiti izvornu poruku u odgovoru?

en: Information on %s Public Key
hr: Informacije o %s javnom ključu

en: Information on Personal Private Key
hr: Informacije o osobnom tajnom ključu

en: Information on Personal Public Certificate
hr: Informacije o osobnom javnom certifikatu

en: Information on Personal Public Key
hr: Informacije o osobnom javnom ključu

en: Inline
hr: U istoj razini

en: Innocent
hr: Legitimna

en: Insert
hr: Umetanje

en: Insert Certificate Here:
hr: Ovdje umetnite certifikat:

en: Insert messages
hr: Dodavanje poruka

en: Invalid Action selected for this component.
hr: Za ovu komponentu odabrana je neispravna akcija.

en: Invalid Address
hr: Neispravna adresa

en: Invalid Subject
hr: Neispravan naslov

en: Invalid character in e-mail address: %s.
hr: Neispravan znak u adresi e-pošte: %s.

en: Invalid e-mail address: %s.
hr: Neispravna e-mail adresa: %s.

en: Invalid key
hr: Neispravni ključ

en: Invalid passphrase entered.
hr: Unesena je neispravna lozinka.

en: Invalid personal PGP private key.
hr: Neispravan osobni tajni PGP ključ.

en: Invalid personal PGP public key.
hr: Neispravan osobni javni PGP ključ.

en: Junk
hr: Neželjena pošta

en: Key Length:
hr: Duljina ključa:

en: Key generation may take a long time to complete.  Continue with key generation?
hr: Generiranje ključa može potrajati duže vrijeme. Želite li nastaviti?

en: Key import is not available. File upload is not enabled on this server.
hr: Uvoz ključeva nije moguć. Ovaj poslužitelj ne dopušta upload datoteka.

en: Key import is not available. You have no address book defined to add your contacts.
hr: Uvoz ključeva nije moguć. Nemate definiran adresar u koji bi se dodali kontakti.

en: Key successfully sent to the public keyserver.
hr: Ključ je uspješno poslan na javni poslužitelj ključeva.

en: Label
hr: Naziv

en: Label:
hr: Naziv:

en: Last (newest) Unseen Message
hr: Posljednja (najnovija) nepregledana poruka

en: Last Page
hr: Zadnja stranica

en: Link Attachments?
hr: Kreiraj poveznicu na priloge?

en: Linked attachments are forbidden.
hr: Vezivanje priloga je zabranjeno.

en: Links will expire on %s
hr: Poveznica istječe %s

en: List
hr: Izlistavanje

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
hr: Izlistati sve kontakte prilikom otvaranja ekrana s kontaktima? (ako je onemogućeno, jedino eksplicitno traženi kontakti će biti vidljivi)

en: Load Styling?
hr: Učitati stilova?

en: Loading...
hr: Učitava se...

en: Location
hr: Lokacija

en: Log out
hr: Odjava

en: Logging Out...
hr: Odjava u tijeku...

en: Low
hr: Nisko

en: Low Priority
hr: Nizak prioritet

en: Macintosh File
hr: Macintosh datoteka

en: Mailbox
hr: Sandučić

en: Mailbox %s does not exist.
hr: Mapa %s ne postoji.

en: Mailbox Display
hr: Prikaz popisa poruka

en: Mailbox listing failed
hr: Nije uspio dohvat popisa mapa

en: Mailbox structure on server has changed.
hr: Struktura mapa na poslužitelju se promijenila.

en: Mailing List Message
hr: Poruka sa mailing liste

en: Mailing List Messages
hr: Poruke sa mailing lista

en: Manage message drafts.
hr: Uredi koncepte poruka.

en: Manage sent mail folders.
hr: Podesi mape s poslanom poštom.

en: Manage your saved searches
hr: Podesi postavke spremljenih pretraga

en: Mark (Other)
hr: Označavanje (ostalo)

en: Mark (Seen)
hr: Označavanje (pregledano)

en: Mark All Messages as Seen
hr: Označi sve poruke kao pregledane

en: Mark All Messages as Unseen
hr: Označi sve poruke kao nepregledane

en: Mark Message
hr: Označi poruku

en: Mark Messages
hr: Označi poruke

en: Mark all as
hr: Označi sve kao

en: Mark as
hr: Označi kao

en: Mark as:
hr: Označi kao:

en: Mark different levels of quoting with different colors?
hr: Označiti različite razine citiranja različitim bojama?

en: Mark messages as Seen when deleting?
hr: Označiti poruke kao pregledane prilikom brisanja?

en: Mark simple markup?
hr: Označiti pojedinačnu oznaku?

en: Mark with Seen/Unseen flags
hr: Označi sa zastavicom pregledano/nepregledano

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
hr: Označi sa drugom zastavicom (npr. Važno/Odgovoreno)

en: Maximum Attachment Size
hr: Maksimalna veličina priloga

en: Maximum Number of Folders
hr: Maksimalan broj mapa

en: Maximum Number of Recipients per Message
hr: Maksimalni broj primatelja po poruci

en: Maximum Number of Recipients per Time Period
hr: Maksimalni broj primatelja po vremenskom periodu

en: Maximum number of attachments reached.
hr: Dosegnut je maksimalan broj dopuštenih priloga.

en: Maximum total attachment size reached.
hr: Dosegnuta je maksimalna veličina priloga.

en: Mbox or .eml file:
hr: Mbox ili .eml datoteka:

en: Menu
hr: Izbornik

en: Message
hr: Poruka

en: Message "%s" redirected successfully.
hr: Poruka "%s" je uspješno preusmjerena.

en: Message "%s" sent successfully.
hr: Poruka "%s" je uspješno poslana.

en: Message Body
hr: Tijelo poruke

en: Message Composition
hr: Sastavljanje poruke

en: Message Drafts
hr: Koncepti poruka

en: Message Flags
hr: Označavanje poruka

en: Message Forwards
hr: Prosljeđivanje poruka

en: Message Log
hr: Povijest poruka

en: Message Replies
hr: Odgovori na poruke

en: Message Size
hr: Veličina poruke

en: Message Source
hr: Izvor poruke

en: Message Viewing
hr: Pregled poruke

en: Message from %s
hr: Poruka od %s

en: Message has Attachments
hr: Poruka sadrži priloge

en: Message is Encrypted
hr: Poruka je šifrirana

en: Message is Signed
hr: Poruka je potpisana

en: Message redirected successfully.
hr: Poruka je uspješno preusmjerena.

en: Message sent successfully, but not saved to %s.
hr: Poruka je uspješno poslana, ali nije spremljena u %s.

en: Message sent successfully.
hr: Poruka je uspješno poslana.

en: Message styling has been suppressed in this message part since the style data lives on a remote server.
hr: Stil poruke zanemaren je u ovom dijelu poruke jer se podaci stila nalaze na vanjskom poslužitelju.

en: Message:
hr: Poruka:

en: Messages
hr: poruka

en: Messages From Personal Contacts
hr: Poruke od Vaših kotakata

en: Messages per page in the mailbox view.
hr: Broj poruka po stranici u pregledu poštanskog sandučića.

en: Messages to
hr: Poruke za

en: Messages with Attachments
hr: Poruke sa prilozima

en: Minutes needed to consider a event as a non-conflicting one in iTip
hr: Broj minuta potrebnih da iTip događaj ne bude u konfliktu

en: Mobile Mail
hr: Mobilna pošta

en: Mobile View
hr: Mobilni način prikaza

en: Months
hr: mjeseci

en: Move
hr: Premjesti

en: Move %s to %s
hr: Premjesti %s u %s

en: Move one page up/down through the message list.
hr: Pomakni se jednu stranicu gore/dolje u popisu poruka.

en: Move to Base Level
hr: Na osnovni nivo

en: Move to Inbox
hr: Premjesti u Inbox

en: Move to folder
hr: Premjesti u mapu

en: Move to spam folder
hr: Premjesti u mapu s neželjenom poštom

en: Move to the beginning/end of the message list.
hr: Pomakni se na početak/kraj popisa poruka.

en: Move to the next unseen message (non-search folders only).
hr: Pomakni se na sljedeću nepročitanu poruku (osim kod pretraživanja)

en: Move up/down through the message list.
hr: Pomicanje gore/dolje kroz popis poruka.

en: Multiple Message View
hr: Pregled više poruka

en: Multiple Message View:
hr: Pregled više poruka:

en: Multiple messages can only be forwarded as attachments.
hr: Više poruka moguće je prosljediti samo kao priloge.

en: NONE
hr: NIŠTA

en: Name
hr: Ime

en: Name and/or email cannot be empty
hr: Ime i/ili e-pošta ne mogu biti prazni

en: Needs Action
hr: Zahtijeva aktivnost

en: Negative Right
hr: Negativna ovlast

en: Never
hr: Nikada

en: Never save attachments
hr: Nikad ne spremaj priloge

en: Never send read receipt
hr: Nikad ne šalji potvrde o pročitanome?

en: New Flag
hr: Nova zastavica

en: New Folder
hr: Nova mapa

en: New Mail
hr: Nove poruke

en: New Message
hr: Nova poruka

en: New Message to %s
hr: Nova poruka za %s

en: New Search in %s
hr: Nova pretraga u %s

en: Newest Unseen Messages
hr: Najnovije nepročitane poruke

en: Next
hr: Dalje

en: Next Message
hr: Sljedeća poruka

en: Next Page
hr: Sljedeća stranica

en: No
hr: Ne

en: No Actions Available
hr: Nema dostupnih akcija

en: No Alerts
hr: Nema obavijesti

en: No Keys in Keyring
hr: Nema ključeva u privjesku

en: No Messages
hr: Poruka nije

en: No PGP public key imported.
hr: Nema uvezenih PGP ključeva.

en: No Preview Text
hr: Nema teksta za kratki pregled

en: No S/MIME public key imported.
hr: Nema uvezenih S/MIME javnih ključeva.

en: No Saved Searches Defined.
hr: Nema spremljenih pretraga.

en: No Search Criteria
hr: Kriteriji pretraživanja nisu zadani

en: No Search Folders
hr: Mape za pretraživanje nisu zadane

en: No Sound
hr: Bez zvuka

en: No Subject
hr: Bez naslova

en: No actions available
hr: Akcije nisu dostupne

en: No certificate found.
hr: Certifikat nije pronađen.

en: No email information located in the public key.
hr: U javnom ključu nema informacija o email adresi.

en: No folders were specified
hr: Niti jedna mapa nije navedena

en: No folders with unseen messages
hr: Nema mapa s nepregledanim porukama

en: No limit
hr: Bez ograničenja

en: No message body text
hr: Poruka nema dio s glavnim sadržajem

en: No messages matched your search criteria.
hr: Niti jedna poruka ne odgovara Vašim kriterijima pretraživanja.

en: No messages.
hr: Nema poruka.

en: No passphrase entered.
hr: Lozinka nije unesena.

en: No personal PGP private key imported.
hr: Nema uvezenih osobnih PGP tajnih ključeva.

en: No personal PGP public key imported.
hr: Nema uvezenih osobnih PGP javnih ključeva.

en: No personal private key exists so the data is unable to be decrypted.
hr: Poruka se ne može dekriptirati jer ne postoji osobni tajni ključ.

en: No search criteria specified.
hr: Kriterij pretraživanja nije zadan.

en: No spelling errors found.
hr: Nisu pronađene pravopisne greške.

en: No unread messages
hr: Nema novih poruka

en: Non Participant
hr: Ne-sudionik

en: None
hr: Ništa

en: Normal
hr: Normalno

en: Not %s
hr: Nije %s

en: Not Junk
hr: Nije neželjena pošta

en: Not a valid public key.
hr: Javni ključ nije valjan

en: Notepads
hr: Bilježnice

en: Nothing
hr: Ništa

en: Notice
hr: Napomena

en: Notification: Linked attachment downloaded
hr: Obavijest: preuzet prilog iz poveznice

en: OK
hr: Prihvati

en: OR
hr: ILI

en: Ok
hr: Spremi

en: Old sent-mail folders being purged.
hr: Mape stare poslane pošte koje se prazne.

en: Older Than
hr: Starije od

en: Only display folders with unread messages in them?
hr: Prikazivati samo mape sa nepročitanim porukama?

en: Only one folder should be selected for this action.
hr: Za ovu aktivnost potrebno je odabrati samo jednu mapu.

en: Only show download confirmation page if message part is greater than this size, in bytes. Set to 0 to always require the confirmation page.
hr: Prikaži dijalog za potvrdu preuzimanja ako je dio poruke koji se preuzima veći od navedene veličine u bajtovima. Upišite 0 ako želite da se dijalog za potvrdu uvijek pojavljuje.

en: Open Fo_lder
hr: _Otvori mapu

en: Open Folder
hr: Otvori mapu

en: Open in new window
hr: Otvori u novom prozoru

en: Open message in a popup window.
hr: Otvori poruku u drugom prozoru.

en: Opened Folder
hr: Otvorena mapa

en: Optional Participant
hr: Opcionalni sudionik

en: Other
hr: Ostalo

en: Other Users
hr: Drugi korisnici

en: PGP Encrypt Message
hr: PGP šifriranje poruke

en: PGP Encrypt Message with passphrase
hr: PGP šifriranje poruke s tajnom frazom

en: PGP Error:
hr: PGP greška:

en: PGP Personal Keypair support requires a secure web connection.
hr: Podrška osobnog para PGP ključeva zahtijeva sigurnu vezu prema webu.

en: PGP Public Key for "%s (%s)" was successfully added.
hr: Javni PGP ključ za "%s (%s)" je uspješno dodan.

en: PGP Public Key for "%s" was successfully deleted.
hr: Javni PGP ključ za "%s " je uspješno obrisan.

en: PGP Public Keyring
hr: Privjesak PGP javnog ključa

en: PGP Sign Message
hr: PGP potpisivanje poruke

en: PGP Sign/Encrypt Message
hr: PGP potpisivanje/šifriranje poruke

en: PGP Sign/Encrypt Message with passphrase
hr: PGP potpisivanje/šifriranje poruke s tajnom frazom

en: PGP encryption cannot be used by default as public keys cannot be found for all recipients.
hr: Ne može se primijeniti podrazumijevano PGP šifriranje jer nisu nađeni javni ključevi svih primatelja.

en: PGP passphrase successfully unloaded.
hr: PHP lozinka uspješno zaboravljena.

en: PGP private key successfully added.
hr: Tajni PGP ključ je uspješno dodan.

en: PGP public key successfully added.
hr: Javni PGP ključ je uspješno dodan.

en: PGP support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the PGP features will not work correctly.
hr: PGP podrška zahtijeva korištenje pop-up prozora. Ako je Vaš pretraživač trenutno podešen za blokiranje pop-up prozora, promijenite tu postavku inače PGP mogućnosti neće ispravno funkcionirati.

en: PGP: Need passphrase for personal private key.
hr: PGP: Potrebna tajna fraza za osobni tajni ključ.

en: PGP: Need passphrase to encrypt your message with.
hr: PGP: Potrebna tajna fraza za šifriranje poruke.

en: Page %d of %d
hr: Stranica %d od %d

en: Page:
hr: Stranica:

en: Parts
hr: Dijelovi

en: Passphrase (Again):
hr: Tajna fraza (ponovo):

en: Passphrase:
hr: Tajna fraza:

en: Passphrases cannot be empty
hr: Tajne fraze ne mogu biti prazne

en: Passphrases do not match
hr: Tajne fraze se ne podudaraju

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Permanently delete %s?
hr: Nepovratno obrisati %s

en: Permanently delete all %d messages in %s?
hr: Nepovratno obrisati svih %d poruka u %s?

en: Personal
hr: Osobno

en: Personal Information
hr: Osobne informacije

en: Personal Messages
hr: Osobne poruke

en: Personal PGP keypair generated successfully.
hr: Osobni par ključeva je uspješno generiran.

en: Personal PGP keys deleted successfully.
hr: Osobni par ključeva je uspješno obrisan.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported.
hr: Osobni S/MIME certifikat NIJE uvezen.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported:
hr: Osobni S/MIME certifikat NIJE uvezen:

en: Personal S/MIME keys deleted successfully.
hr: Osobni S/MIME ključ je uspješno obrisan.

en: Place your signature before replies and forwards?
hr: Unijeti Vaš potpis ispred odgovora i proslijeđivanja?

en: Plain Text
hr: Obični tekst

en: Plaintext Message
hr: Tekstualna poruka

en: Plaintext part
hr: (Tekstualni dio)

en: Play a sound when receiving new mail? Although most browsers support embedded sound files, some may require a plugin.
hr: Pustiti zvuk kad stigne nova poruka? Iako većina preglednika podržava ugrađene zvučne datoteke, neki pretraživači zahtjevaju posebna dodatak.

en: Please choose a mail server.
hr: Molimo odaberite poslužitelj elektroničke pošte.

en: Please enter a name for the new folder:
hr: Molimo unesite naziv za novu mapu:

en: Please enter the label for the new flag:
hr: Molimo unesite naziv nove zastavice:

en: Please enter the name of the new folder:
hr: Molimo unesite naziv nove mape:

en: Please enter the new name:
hr: Molimo unesite novi naziv:

en: Please provide your password.
hr: Molimo unesite svoju lozinku.

en: Please provide your username.
hr: Molimo unesite svoje korisničko ime.

en: Please select a folder before you perform this action.
hr: Molimo odaberite mapu prije nego započnete ovu akciju.

en: Please select at least one folder to search.
hr: Molimo odaberite barem jednu mapu za pretraživanje.

en: Please select at least one search criteria.
hr: Molimo odaberite barem jedan kriterij pretraživanja.

en: Poll all folders for new mail?
hr: Provjeri sve mape za novu poštu?

en: Portal
hr: Početna stranica

en: Possible Conflicts
hr: Mogući konflikti

en: Post
hr: Isporuka

en: Post to this mailbox (not enforced by IMAP)
hr: Pošalji u ovu mapu (nije implementirano IMAPom)

en: Precede your text signature with dashes ('-- ')?
hr: Ispred potpisa umetnuti red sa crticama ('-- ')?

en: Preferences
hr: Postavke

en: Preview
hr: Pregled

en: Previous
hr: Prethodni

en: Previous Message
hr: Prethodna poruka

en: Previous Page
hr: Prethodna stranica

en: Print
hr: Ispis

en: Printed By
hr: Ispis korisnika

en: Priority
hr: Prioritet

en: Priority:
hr: Prioritet:

en: Private Key Password:
hr: Lozinka tajnog ključa:

en: Prompt every time an attachment is sent; default to NO
hr: Upitaj svaki put kada se šalje prilog; zadano je NE

en: Prompt every time an attachment is sent; default to YES
hr: Upitaj svaki put kada se šalje prilog; zadano je DA

en: Prompt to send read receipt (a/k/a message disposition notification) when requested by the sender?
hr: Pitati za slanje potvrde o pročitanoj poruci ako je to pošiljatelj tražio?

en: Public PGP keyserver support has been disabled.
hr: Podrška za poslužitelj javnih PGP ključeva je onemogućena.

en: Pur_ge Deleted
hr: Isprazni iz_brisano

en: Purge
hr: Pražnjenje

en: Purge Deleted
hr: Isprazni obrisano

en: Purge Spam how often:
hr: Koliko često prazniti Spam:

en: Purge Trash how often:
hr: Koliko često prazniti Smeće:

en: Purge messages
hr: Čišćenje obrisanih poruka

en: Purge messages in Spam folder older than this amount of days.
hr: Iz mape Spam obriši poruke starije od ovog broja dana.

en: Purge messages in Trash folder older than this amount of days.
hr: Iz mape Smeće obriši poruke starije od ovog broja dana.

en: Purge messages in sent mail folder(s) older than this amount of days.
hr: Iz mapa s poslanom poštom obriši poruke starije od ovog broja dana.

en: Purge sent mail how often:
hr: Koliko često brisati poslane poruke:

en: Purging %d message from Spam folder. | Purging %d messages from Spam folder.
hr[0]: Briše se %d poruka iz mape s neželjenom poštom.
hr[1]: Brišu se %d poruke iz mape s neželjenom poštom.
hr[2]: Briše se %d poruka iz mape s neželjenom poštome.

en: Purging %d message from Trash folder. | Purging %d messages from Trash folder.
hr[0]: Briše se %d poruka iz mape Smeće.
hr[1]: Brišu se %d poruke iz mape Smeće.
hr[2]: Briše se %d poruka iz mape Smeće.

en: Purging %d messages from sent-mail folder.
hr: Briše se %d poruka iz mape s poslanom poštom.

en: Purging 1 message from sent-mail folder %s.
hr: Briše se 1 poruka iz mape s poslanom poštom %s.

en: Quota status: %.2f %s / %.2f %s  (%.2f%%)
hr: Status zauzeća prostora: %.2f %s / %.2f %s  (%.2f%%)

en: Quota status: %.2f %s / NO LIMIT
hr: Status zauzeća prostora: %.2f %s / NEMA OGRANIČENJA

en: Quota status: NO LIMIT
hr: Status zauzeća prostora: NEMA OGRANIČENJA

en: Quoting %f:
hr: Citiram %f:

en: Read
hr: Čitanje

en: Read Receipt
hr: Potvrdu o primitku

en: Read messages
hr: Čitanje poruka

en: Read-Only
hr: Samo čitanje

en: Really discard all formatting information? This operation cannot be undone.
hr: Želite li stvarno odbaciti formatiranje poruke? Ovaj postupak se ne može opozvati.

en: Rebuild Folder List
hr: Obnovi popis mapa

en: Rebuild Folder Tree
hr: Obnovi stablo mapa

en: Recent Searches
hr: Nedavne pretrage

en: Recent Searches:
hr: Nedavne pretrage:

en: Recipient address does not match the currently selected identity.
hr: Adresa primatelja ne odgovara trenutno odabranom identitetu.

en: Recipients (To/Cc/Bcc)
hr: Primatelji (Za/Cc/Bcc)

en: Redirec_t
hr: Pre_usmjeri

en: Redirect
hr: Preusmjeri

en: Redirect Message
hr: Preusmjeri poruku

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Refresh Folder Views:
hr: Osvježite pregled mapa:

en: Refresh Search Results
hr: Ponovno pretraži

en: Reload View
hr: Osvježi pregled

en: Remember the free/busy information.
hr: Zapamti slobodan/zauzet informaciju.

en: Remember the last view
hr: Zapamti zadnji pregled

en: Remote server is down. Please try again later.
hr: Vanjski poslužitelj je nedostupan. Molimo pokušajte kasnije.

en: Remove
hr: Ukloni

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Rename %s to:
hr: Preimenuj %s u:

en: Rename Folder
hr: Preimenuj mapu

en: Rename sent mail folder at beginning of month?
hr: Preimenovati mapu s poslanom poštom početkom mjeseca?

en: Renaming "%s" to "%s" failed. This is what the server said
hr: Preimenovanje "%s" u "%s" nije uspjelo. Evo što je rekao poslužitelj

en: Reply
hr: Odgovori

en: Reply All
hr: Odgovori svima

en: Reply Sent.
hr: Odgovor poslan.

en: Reply To Sender instead
hr: Odgovor pošiljatelju

en: Reply text will be automatically appended to your outgoing message.
hr: Tekst odgovora bit će automatski dodan na vašu odlaznu poruku.

en: Reply to All:
hr: Odgovor svima:

en: Reply to List
hr: Odgovor na listu

en: Reply to List:
hr: Odgovor na listu:

en: Reply with Not Supported Message
hr: Odgovori sa Nepodržana poruka

en: Reply with free/busy for next 2 months.
hr: Odgovori sa slobodan/zauzet iduća 2 mjeseca.

en: Reply with requested free/busy information.
hr: Odgovori sa zatreženom slobodan/zauzet informacijom.

en: Reply-To
hr: Odgovori

en: Reply:
hr: Odgovori:

en: Report As Innocent
hr: Prijavi kao legitimnu poštu

en: Report As Spam
hr: Prijavi kao neželjenu poštu

en: Report as Innocent
hr: Prijavi kao sigurno

en: Report as Spam
hr: Prijavi kao neželjenu poštu

en: Request a _Read Receipt
hr: Zatraži potvrdu o p_ročitanome

en: Request read receipts?
hr: Tražiti potvrde o pročitanome?

en: Requested message not found.
hr: Tražena poruka nije pronađena.

en: Required Participant
hr: Traženi sudionik

en: Reset
hr: Resetiraj

en: Respondent Status Updated.
hr: Status pošiljatelja je ažuriran.

en: Resume
hr: Nastavi

en: Resume Draft
hr: Dovrši započetu poruku

en: Resume Editing
hr: Nastavi uređivanje

en: Return to %s
hr: Povratak u mapu %s

en: Return to Folders
hr: Povratak na Mape

en: Return to message view
hr: Povratak na prikaz poruka

en: Return to the mailbox listing after deleting, moving, or copying a message?
hr: Povratak na sadržaj sandučića nakon brisanja, premještanja ili kopiranja poruke?

en: Rich Text (HTML)
hr: Tekst s formatiranjem (HTML)

en: Role
hr: Funkcija

en: Run Search
hr: Pokreni pretragu

en: S/MIME Encrypt Message
hr: S/MIME šifriranje poruke

en: S/MIME Error:
hr: S/MIME greška:

en: S/MIME Error: Need passphrase for personal private key.
hr: S/MIME pogreška: potrebna je tajna fraza za osobni tajni ključ.

en: S/MIME Personal Certificate support requires a secure web connection.
hr: Korištenje osobnog S/MIME certifikata zahtjeva sigurnu vezu na web.

en: S/MIME Public Key for "%s" was successfully deleted.
hr: S/MIME javni ključ za "%s" je uspješno obrisan.

en: S/MIME Public Keyring
hr: Privjesak javnih S/MIME ključeva

en: S/MIME Public/Private Keypair successfully added.
hr: Javni/osobni par S/MIME ključeva je uspješno dodan.

en: S/MIME Sign Message
hr: S/MIME potpisivanje poruke

en: S/MIME Sign/Encrypt Message
hr: S/MIME potpisivanje/šifriranje poruke

en: S/MIME passphrase successfully unloaded.
hr: S/MIME lozinka uspješno zaboravljena.

en: S/MIME public key successfully added.
hr: S/MIME javni ključ uspješno dodan.

en: S/MIME support is not currently enabled so the data is unable to be decrypted.
hr: S/MIME podrška trenutno nije omogućena, stoga ni poruku nije moguće dekriptirati.

en: S/MIME support is not enabled so the digital signature is unable to be verified.
hr: S/MIME podrška nije omogućena , stoga digitalni potpis nije moguće provjeriti.

en: S/MIME support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the S/MIME features will not work correctly.
hr: S/MIME podrška zahtijeva korištenje pop-up prozora. Ako je Vaš preglednik trenutno postavljen za blokiranje pop-up prozora, morate promijeniti postavke, u suprotnom S/MIME mogućnosti neće ispravno raditi.

en: S_ubject
hr: _Naslov

en: Sa_ve a copy in
hr: S_premi kopiju u

en: Sa_ve as
hr: S_premi kao

en: Save
hr: Spremi

en: Save All
hr: Spremi sve

en: Save Attachments in sent folder
hr: Spremiti priloge s porukama u mapu s poslanom poštom

en: Save Attachments with message in sent-mail folder?
hr: Spremiti priloge s porukama u mapu s poslanom poštom?

en: Save Certificate in your Address Book
hr: Spremi certifikat u Vaš adresar

en: Save Draft
hr: Spremi koncept

en: Save Image
hr: Spremi sliku

en: Save Image in Gallery
hr: Snimi sliku u galeriju

en: Save Stationery
hr: Spremi šablonu

en: Save _Draft
hr: Spremi _Koncept

en: Save as
hr: Spremi kao

en: Save as Draft
hr: Spremi koncept

en: Save drafts as unseen?
hr: Spremiti koncepte kao nepregledane?

en: Save drafts automatically while composing?
hr: Automatski spremati koncepte tokom sastavljanja?

en: Save in
hr: Spremi u

en: Save recipients automatically to the default address book?
hr: Automatski spremiti primatelje u zadani adresar?

en: Save sent mail?
hr: Spremiti poslanu e-poštu?

en: Save the key to your address book.
hr: Spremi ključ u Vaš adresar

en: Saved Searches
hr: Spremljene pretrage

en: Saved searches require a label.
hr: Spremljene pretrage moraju imati naziv.

en: Saving the draft failed. Could not create a drafts folder.
hr: Spremanje koncepta nije uspjelo. Greška pri kreiranju mape za koncepte.

en: Saving the draft failed. No draft folder specified.
hr: Spremanje koncepta nije uspjelo. Nije definirana mapa za koncepte.

en: Saving the draft failed. The %s header contains an invalid e-mail address: %s.
hr: Spremanje koncepta nije uspjelo. Zaglavlje %s sadrži neispravnu e-mail adresu: %s

en: Scroll up/down through the display of the previewed message.
hr: Kretanje gore/dolje kroz prikaz poruke koja se pregledava.

en: Search
hr: Pretraga

en: Search %s
hr: Pretraži %s

en: Search All Mailboxes
hr: Pretraži sve mape

en: Search All Subfolders
hr: Pretraga svih podmapa

en: Search By
hr: Pretraži

en: Search Criteria
hr: Kriteriji pretraživanja

en: Search Criteria:
hr: Kriteriji pretraživanja:

en: Search Flags:
hr: Pretraži zastavice:

en: Search Folders
hr: Pretraži mape

en: Search Results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Search Term:
hr: Traži tekst:

en: Search all subfolders?
hr: Pretraži sve podmape?

en: Search for "%s" failed: no address found.
hr: Pretraga za "%s" nije uspjela: adresa nije pronađena.

en: Search:
hr: Traži:

en: Searching is not available.
hr: Pretraživanje nije dostupno.

en: Seen
hr: Pregledano

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
hr: Izaberi izvore za pretragu adresa i dodavanje u adresar.

en: Select all messages in the current mailbox.
hr: Odaberi sve poruke u ovoj mapi.

en: Select stationery:
hr: Odaberite šablonu:

en: Select the gallery to save the image in.
hr: Odaberite galeriju u koju želite snimiti sliku.

en: Selected Addresses
hr: Odabrane adrese

en: Send
hr: Pošalji

en: Send Key to Public Keyserver
hr: Pošalji ključ na poslužitelj javnih ključeva.

en: Send Latest Information
hr: Pošalji najnovije informacije

en: Send Message
hr: Pošalji poruku

en: Send message without a Subject?
hr: Poslati poruku bez naslova?

en: Sender: %s
hr: Pošiljatelj: %s

en: Sent
hr: Poslano

en: Sent Mail
hr: Poslana pošta

en: Sent mail folder:
hr: Mapa poslane pošte:

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Server Suggestion:
hr: Sugestija poslužitelja:

en: Server does not support ACLs.
hr: Ovaj poslužitelj ne podržava ACLove.

en: Set a priority header when composing messages?
hr: Postaviti prioritet u zaglavlje prilikom sastavljanja poruke?

en: Set permissions for other users
hr: Uredi dozvole za ostale korisnike

en: Set preferences for what happens when you move and delete messages.
hr: Postavi postavke za aktivnosti po premještanju i brisanju poruka.

en: Share Folders
hr: Dijeli mape

en: Share your mail folders with other users.
hr: Dijelite svoje mape e-pošte sa ostalim korisnicima.

en: Shared
hr: Dijeljeno

en: Should PGP signed messages automatically be verified when viewed?
hr: Treba li automatski provjeriti PGP potpis kod pregleda?

en: Should S/MIME signed messages automatically be verified when viewed?
hr: Treba li automatski provjeriti S/MIME potpis kod pregleda?

en: Should large blocks of quoted text be shown or hidden by default? It can be toggled easily whichever you choose.
hr: Prikazivati ili sakriti velike blokove citiranog teksta? Što god odabrali, prebacivanje između opcija je jednostavno.

en: Should the body of text/plain messages be scanned for PGP data?
hr: Skenirati zbog PGP podataka glavni dio tekstualnih/jednostavnih poruka?

en: Should the compose window be closed after saving a draft?
hr: Zatvoriti prozor za sastavljanje poruke po spremanju koncepta?

en: Should your PGP public key to be attached to your messages by default?
hr: Želite li Vaš PGP javni ključ dodavati kao prilog u sve poruke?

en: Show Addresses - %d recipients
hr: Prikaži adrese - %d primatelja

en: Show All
hr: Prikaži sve

en: Show All Folders
hr: Prikaži sve mape

en: Show All Headers
hr: Prikaži sva zaglavlja

en: Show All Message Parts
hr: Prikaži sve dijelove poruke

en: Show Common Headers
hr: Prikaži česta zaglavlja

en: Show Deleted
hr: Prikaži obrisano

en: Show Images?
hr: Prikazati slike?

en: Show Mailing List Information
hr: Prikaži informacije o mailing listama

en: Show Only
hr: Prikaži samo

en: Show Only:
hr: Prikaži samo:

en: Show Preview
hr: Prikaži pregled

en: Show Size
hr: Prikaži veličinu

en: Show Subscribed Folders
hr: Prikaži pretplaćene mape

en: Show all attachments
hr: Prikaži sve priloge

en: Show all flags (including flags set by other mail programs)?
hr: Prikaži sve zastavice (uključujući i zastvice koje su postavili drugi programi)?

en: Show all inline parts by default in message view? If unchecked, will treat all but the first viewable inline part as attachments.
hr: Pretpostavi prikaz svih direktnih dijelova poruke u pregledu poruke? Ako nije odabrano svim direktni dijelovi osim prvoga prikazat će se kao prilozi.

en: Show all parts
hr: Prikaži sve dijelove

en: Show an icon to allow stripping of attachments from messages?
hr: Prikazivati ikonu za odvajanje priloga od poruka?

en: Show less
hr: Prikaži manje

en: Show more
hr: Prikaži viš€

en: Show non-private mailboxes in separate folders
hr: Prikazivati dijeljene sandučiće u odvojenim mapama

en: Show previews for unread messages only?
hr: Prikazivati kratke preglede samo nepročitanih poruka?

en: Show previews in tooltips?
hr: Prikazati kratke preglede u naputcima?

en: Show the Bcc: header field when composing mail?
hr: Prikazati zaglavlje Bcc: prilikom sastavljanja poruka?

en: Show the Cc: header field when composing mail?
hr: Prikazati zaglavlje Cc: prilikom sastavljanja poruka?

en: Show the dynamic view by default, if the browser supports it?
hr: Pretpostavi dinamiči način prikaza, ako ga preglednik podržava?

en: Show the filter icon on the menubar?
hr: Prikazivati ikonu filtera u traci izbornika?

en: Shown
hr: Prikazano

en: Si_ze
hr: Veličina

en: Size
hr: Veličina

en: Size (KB) <
hr: Veličina (KB) <

en: Size (KB) >
hr: Veličina (KB) >

en: Size:
hr: Veličina:

en: Sort by Date
hr: Razvrstaj prema datumu

en: Sort by From Address
hr: Razvrstaj prema dolaznoj adresi

en: Sort by Message Size
hr: Razvrstaj prema veličini poruke

en: Sort by Subject
hr: Razvrstaj prema naslovu

en: Sort by Thread
hr: Razvrstaj prema nizu

en: Sort by To Address
hr: Razvrstaj prema odlaznoj adresi

en: Spam Reporting
hr: Prijava neželjene pošte

en: Spam folder:
hr: Mapa neželjene pošte:

en: Spell Check Failed
hr: Provjera pravopisa je našla greške

en: Start:
hr: Početak:

en: Stationery
hr: Šablona

en: Stationery name:
hr: Ime šablone:

en: Stationery type:
hr: Vrsta šablone:

en: Stationery:
hr: Šablona:

en: Strip All Attachments
hr: Odvoji sve priloge

en: Strip Attachment
hr: Odvoji prilog

en: Strip linebreaks in preview?
hr: Sakrij prijelome redaka u pregledu?

en: Sub_ject
hr: _Naslov

en: Subject
hr: Naslov

en: Subject:
hr: Naslov:

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subscribe
hr: Pretplati se

en: Success
hr: Uspjeh

en: Sum
hr: Zbroj

en: Summary
hr: Sažetak

en: Switch
hr: Prijelaz

en: Switch Composition Method
hr: Izmijeni način sastavljanja

en: Switch to HTML composition
hr: Prebaci u HTML format sastavljanja

en: Switch to plain text composition
hr: Prebaci u 'plain text' sastavljanje

en: Target Folder
hr: Ciljna mapa

en: Target Mailbox:
hr: Ciljni sandučić:

en: Task Lists
hr: Liste zadataka

en: Te_xt
hr: Te_kst

en: Technical details
hr: Dodatne informacije

en: Technical details can be viewed %s.
hr: Moguće je pregledati dodatne informacije o poruci %s.

en: Technical error details can be viewed %s.
hr: Moguće je pregledati dodatne informacije o pogrešci u poruci %s.

en: Technical message details can be viewed %s.
hr: Moguće je pregledati dodatne informacije o poruci %s.

en: Tentatively Accept request
hr: Zahtjev za provizornim prihvaćanjem

en: Tentatively Accepted
hr: Provizorno prihvaćeno

en: Text
hr: Tekst

en: The From: column of the message should be linked:
hr: Od: stupac poruke bi trebao biti povezan:

en: The Macintosh resource fork
hr: Račvanje Macintosh izvora

en: The Macintosh resource fork can be downloaded %s.
hr: Račve Macintosh izvora se mogu preuzeti %s.

en: The Message Disposition Notification was not sent. This is what the server said
hr: Potvrda o pročitanoj poruci nije poslana. Odgovor poslužitelja je

en: The Message Disposition Notification was sent successfully.
hr: Potvrda o pročitanoj poruci je uspješno poslana.

en: The attachment limit has been reached.
hr: Dostignuto je ograničenje veličine priloga.

en: The attachment was not found.
hr: Prilog nije pronađen.

en: The calendar data is invalid
hr: Kalendarski podaci su neispravni

en: The connection to the server has been restored.
hr: Veza s poslužiteljem ponovo je uspostavljena.

en: The current sent-mail mailbox(es) "%s" will be renamed.
hr: Trenutne mape s poslanom poštom "%s" bit će preimenovane.

en: The data in this part does not appear to be a valid PGP encrypted message. Error:
hr: Podaci u ovom dijelu ne izgledaju kao ispravno kriptirana PGP poruka. Greška:

en: The data in this part has been compressed via PGP.
hr: Podaci u ovom dijelu su PGP komprimirani.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP, but the signature cannot be verified.
hr: Podaci u ovom dijelu poruke digitalno su PGP potpisani, ali provjera potpisa nije uspjela.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP.
hr: Podaci u ovom dijelu poruke su digitalno PGP potpisani.

en: The data in this part has been digitally signed via S/MIME.
hr: Podaci u ovom dijelu poruke su digitalno S/MIME potpisani.

en: The data in this part has been encrypted via PGP, however, PGP support is disabled so the message cannot be decrypted.
hr: Podaci u ovom dijelu poruke su PGP kriptirani, ali se ne mogu dekriptirati jer je podrška za PGP isključena.

en: The data in this part has been encrypted via PGP.
hr: Podaci u ovom dijelu poruke su digitalno PGP kriptirani.

en: The data in this part has been encrypted via S/MIME.
hr: Podaci u ovom dijelu poruke su digitalno S/MIME kriptirani.

en: The default charset for messages with no charset information:
hr: Podrazumijevani kodni skup za poruke bez informacija o kodnom skupu:

en: The default font family to use in the HTML editor.
hr: Pretpostavljena porodica fontova za korištenje u HTML uređivaču teksta.

en: The default font size to use in the HTML editor (in pixels).
hr: Pretpostavljena veličina fonta za korištenje u HTML uređivaču teksta (u pikselima).

en: The draft has been saved to the "%s" folder.
hr: Koncept je spremljen u "%s" mapu.

en: The draft was not successfully saved.
hr: Nije uspjelo spremanje koncepta.

en: The event was added to your calendar.
hr: Zapis događaja je dodan u Vaš kalendar.

en: The event was updated in your calendar.
hr: Događaj je ažuriran u Vašem kalendaru.

en: The file %s could not be attached.
hr: Nije uspjelo dodavanje priloga %s.

en: The folder "%s" is already empty.
hr: Mapa "%s" je već prazna.

en: The folder "%s" may not be deleted.
hr: Mapa "%s" se ne može obrisati.

en: The folder "%s" may not be emptied.
hr: Mapa "%s" se ne može isprazniti.

en: The following keyboard shortcuts are available:
hr: Dostupne su sljedeće kombinacije tipki:

en: The initial portion of this text part is displayed below.
hr: Početak ovog tekstualnog dijela poruke prikazan je ispod.

en: The links that caused this warning have this background color:
hr: Poveznice koje su uzrokovale ovo upozorenje imaju sljedeću boju pozadine:

en: The mail server has denied the request. Details have been logged for the administrator.
hr: Poslužitelj elektroničke pošte je odbio zahtjev. Detalji su dostupni administratoru.

en: The mail server is reporting corrupt data in your mailbox. Details have been logged for the administrator.
hr: Poslužitelj elektroničke pošte je pronašao neispravne podatke u vašem sanučiću. Detalji su dostupni administratoru.

en: The mailbox "%s" may not be deleted.
hr: Mapa "%s" se ne može obrisati.

en: The mailbox "%s" may not be renamed.
hr: Mapa "%s" se ne može preimenovati.

en: The mailbox "%s" was not created. This is what the server said
hr: Mapa "%s" nije kreirana. Evo što je rekao poslužitelj

en: The mailbox "%s" was not deleted. This is what the server said
hr: Mapa "%s" nije obrisana. Evo što je rekao poslužitelj

en: The mailbox "%s" was successfully created.
hr: Mapa "%s" je uspješno kreirana.

en: The mailbox "%s" was successfully deleted.
hr: Mapa "%s" je uspješno obrisana.

en: The mailbox "%s" was successfully renamed to "%s".
hr: Mapa "%s" je uspješno preimenovana u "%s".

en: The mailbox %s is already empty.
hr: Sandučić %s je već prazan.

en: The message "%s" has been reported as innocent.
hr: Poruka "%s" je označena kao legitimna.

en: The message "%s" has been reported as spam.
hr: Poruka "%s" je označena kao neželjena pošta.

en: The message being composed has been closed.
hr: Poruka koja se sastavljala je zatvorena.

en: The message does not have a Subject entered.
hr: Poruka nema naslov (Subject).

en: The message from "%s" has been reported as innocent.
hr: Poruka od "%s" je označena kao legitimna.

en: The message from "%s" has been reported as spam.
hr: Poruka od "%s" je označena kao neželjena pošta.

en: The message has been deleted.
hr: Poruka je obrisana.

en: The message you were composing has been saved as a draft. The next time you login, you may resume composing your message.
hr: Poruka koju ste sastavljali spremljena je kao koncept. Nakon sljedeće prijave možete ju nastaviti uređivati.

en: The messages have been deleted.
hr: Poruke su obrisane.

en: The number of unseen messages to show
hr: Broj novih poruka koje će biti prikazane

en: The object could not be created because it already exists.
hr: Dodavanje objekta nije uspjelo jer objekt već postoji.

en: The object could not be deleted because it does not exist.
hr: Brisanje objekta nije uspjelo jer objekt nije pronađen.

en: The operation failed because you have exceeded your quota on the mail server.
hr: Operacija nije uspjela jer ste prekoračili kvotu na poslužitelju elektroničke pošte.

en: The recipient has indicated that they prefer replies in these languages:
hr: Primatelj je naznačio da preferira odgovore na sljedećim jezicima:

en: The sender of this message is requesting a Message Disposition Notification from you when you have read this message.
hr: Pošiljatelj poruke zatražio je od Vas potvrdu o pročitanome nakon što pregledate ovu poruku.

en: The server is still generating the message list.
hr: Poslužitelj još uvijek šalje popis poruka.

en: The server was unable to generate the message list.
hr: Poslužitelj nije uspio poslati popis poruka.

en: The source directory is read-only.
hr: Izvorišni direktorij se može samo čitati.

en: The specified attachment does not exist. It may have been deleted by the original sender.
hr: Navedeni prilog ne postoji. Možda ga je obrisao izvorni pošiljatelj.

en: The specified file cannot be read.
hr: Navedena datoteka se ne može pročitati.

en: The stationery "%s" has been added.
hr: Šablona "%s" je dodana.

en: The stationery "%s" has been deleted.
hr: Šablona "%s" je obrisana.

en: The stationery "%s" has been updated.
hr: Šablona "%s" je ažurirana.

en: The target directory is read-only.
hr: Odredišni direktorij je moguće samo čitati.

en: The task has been added to your tasklist.
hr: Zadatak je dodan na Vašu listu zadataka.

en: The text of the message
hr: Tekst poruke

en: The text of the message can be viewed %s.
hr: Tekst poruke se može pregledati %s.

en: The text of the returned message
hr: Tekst vraćene poruke

en: The text of the returned message can be viewed %s.
hr: Tekst vraćene poruke se može pregledati %s.

en: The text of the sent message
hr: Tekst poslane poruke

en: The text of the sent message can be viewed %s.
hr: Tekst poslane poruke se može pregledati %s.

en: The uploaded file cannot be opened
hr: Poslana datoteka se ne može otvoriti

en: The user's free/busy information was sucessfully stored.
hr: Korisnikove slobodan/zauzet informacije su uspješno pohranjene.

en: There are no alternative parts that can be displayed inline.
hr: Nema alternativnih dijelova koji se mogu izravno prikazati.

en: There are no messages in this mailbox.
hr: U ovoj mapi nema poruka.

en: There are no parts that can be shown inline.
hr: Nema dijelova koji se mogu izravno prikazati.

en: There has been no contact with the server for several minutes. The server may be temporarily unavailable or network problems may be interrupting your session. You will not see any updates until the connection is restored.
hr: Veza s poslužiteljem ne radi već nekoliko minuta. Poslužitelj je možda privremeno nedostupan ili mrežni problemi ometaju vezu do poslužitelja. Podaci se neće osvježavati dok se veza ponovo ne uspostavi.

en: There is no text that can be displayed inline.
hr: Nema teksta koji se može izravno prikazati.

en: There was a temporary issue when attempting this operation. Please try again later.
hr: Došlo je do kratkotrajnog problema prilikom ove operacije. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: There was an error copying messages from "%s" to "%s". This is what the server said
hr: Došlo je do greške prilikom kopiranja poruke iz "%s" u "%s". Evo što je rekao poslužitelj

en: There was an error deleting messages from the folder "%s".
hr: Došlo je do pogreške prilikom brisanja poruka iz mape "%s".

en: There was an error deleting the event:
hr: Došlo je do greške pri brisanju događaja:

en: There was an error flagging messages in the folder "%s": %s.
hr: Došlo je do pogreške prilikom označavanja poruka u mapi "%s": %s.

en: There was an error importing %s.
hr: Došlo je do pogreške prilikom uvoženja %s.

en: There was an error importing the event:
hr: Došlo je do pogreške prilikom uvoženja događaja:

en: There was an error importing the task:
hr: Došlo je do pogreške prilikom uvoženja zadatka:

en: There was an error importing user's free/busy information:
hr: Došlo je do pogreške prilikom uvoženja korisnikovih slobodan/zauzet informacija:

en: There was an error moving messages from "%s" to "%s". This is what the server said
hr: Došlo je do pogreške prilikom premještanja poruka iz "%s" u "%s". Evo što je rekao poslužitelj

en: There was an error sending your message: %s
hr: Došlo je do pogreške prilikom slanja Vaše poruke: %s

en: There was an error updating the event:
hr: Došlo je do pogreške prilikom ažuriranja događaja:

en: There was an error viewing the requested message.
hr: Došlo je do greške pri čitanju tražene poruke.

en: This action is not supported.
hr: Ova akcija nije podržana.

en: This action is not yet implemented.
hr: Ova akcija još nije implementirana.

en: This audio file is reported to be %d minutes, %d seconds in length.
hr: Zabilježeno trajanje audio datoteke je %d minuta i %d sekundi.

en: This folder is read-only.
hr: Ovu mapu je moguće samo čitati.

en: This folder may not be renamed:
hr: Ova mapa se ne može preimenovati:

en: This is a thumbnail of a PDF file attachment.
hr: Ovo je smanjeni prikaz PDF datoteke iz priloga.

en: This is a thumbnail of an image attachment.
hr: Ovo je smanjeni prikaz priložene slike.

en: This is the notification log
hr: Povijest obavijesti

en: This may take some time. Are you sure you want to continue?
hr: Ovo bi moglo potrajati. Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: This message contains a Macintosh file (named "%s").
hr: Ova poruka sadrži Macintosh datoteku (nazvanu "%s").

en: This message part cannot be viewed because it is too large.
hr: Ovaj dio poruke se ne može pregledati jer je prevelik.

en: This message part contains HTML data, but inline HTML display is disabled.
hr: Ovaj dio poruke sadrži HTML podatke, ali je direktan HTML prikaz isključen.

en: This message part contains HTML data, but this data can not be displayed inline.
hr: Poruka sadrži HTML podatke, ali se isti ne mogu direktno prikazati.

en: This message to
hr: Ovu poruku u

en: This part contains an attachment that can not be displayed within this part:
hr: Ovaj dio poruke sadrži prilog koji se ne može prikazati unutar ovog dijela:

en: This part is empty.
hr: Ovaj dio je prazan.

en: This video file is reported to be %d minutes, %d seconds in length.
hr: Zabilježeno trajanje video datoteke je %d minuta i %d sekundi.

en: This window must be called from a compose window.
hr: Ovaj se prozor poziva preko prozora za sastavljanje poruke.

en: Thread
hr: Niz

en: Thread Display:
hr: Prikaz nizova:

en: Thread List
hr: Popis nizova

en: Thread View
hr: Pregled niza

en: To
hr: Prima

en: To %s
hr: Idi na %s

en: To Address
hr: Odlazna adresa

en: To All
hr: Svima

en: To List
hr: Na listu

en: To Sender
hr: Pošiljatelju

en: To _All
hr: _Svima

en: To _List
hr: Na _Listu

en: To preview a message, select it from the message list.
hr: Za pregled poruke odaberite željenu poruku iz popisa poruka.

en: To:
hr: Prima:

en: To:
hr: Prima:

en: Today, %s %s
hr: Danas, %s %s

en: Toggle Sort Direction
hr: Izmjeni smjer sortiranja

en: Top
hr: Na vrhu

en: Total
hr: Ukupno

en: Total Size:
hr: Ukupna veličina:

en: Traditional View
hr: Tradicionalni način prikaza

en: Trash
hr: Smeće

en: Trash folder:
hr: Mapa Smeće:

en: Trying to import the event instead.
hr: Umjesto toga pokušavam uvoz događaja.

en: Type:
hr: Vrsta:

en: Unable to retrieve quota
hr: Nije uspjelo dohvaćanje kvote

en: Unable to view message in preview pane.
hr: Nije moguće prikazati poruku u prozoru za pregled.

en: Uncompressed
hr: Nekomprimirano

en: Undelete
hr: Vrati obrisano

en: Undisclosed Recipients
hr: Neobjavljeni primatelji

en: Unexpectedly disconnected from the mail server.
hr: Veza s poslužiteljem elektroničke pošte se neočekivano prekinula.

en: Unhandled component of type: %s
hr: Nepodržana komponenta tipa: %s

en: Unknown
hr: Nepoznat

en: Unknown Date
hr: Nepoznat datum

en: Unknown Meeting
hr: Nepoznat sastanak

en: Unknown Task
hr: Nepoznat zadatak

en: Unload Passphrase
hr: Isprazni tajnu frazu

en: Unmark as
hr: Makni oznaku

en: Unmark as:
hr: Makni oznaku:

en: Unseen
hr: Nepregledano

en: Unsubscribe
hr: Odjavi pretplatu

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Update in my calendar
hr: Ažuriraj u mom kalendaru

en: Update respondent status
hr: Ažuriraj status pošiljatelja

en: Update this event on my calendar
hr: Ažuriraj ovaj događaj u mom kalendaru

en: Upload:
hr: Prijenos (upload):

en: Uploading...
hr: Šalje se...

en: Use Default Value
hr: Upotrijebi zadanu vrijednost

en: Use IMAP folder subscriptions?
hr: Koristiti pretplate na IMAP mape?

en: Use Virtual Trash
hr: Koristi virtualno smeće

en: User
hr: Korisnik

en: User Options
hr: Korisničke postavke

en: User can see the mailbox
hr: Korisnik može vidjeti sandučić

en: Verifying...
hr: Provjeravam...

en: Vertical Layout
hr: Vertikalni raspored

en: View
hr: Pregled

en: View %s
hr: Pregledaj %s

en: View %s Public Key
hr: Pogledaj %s javni ključ

en: View Attachment
hr: Prikaži prilog

en: View Certificate
hr: Prikaži certifikat

en: View Full Message
hr: Prikaži cijelu poruku

en: View HTML data in new window.
hr: Prikaži HTML podatke u novom prozoru.

en: View Message
hr: Prikaži poruku

en: View Messages
hr: Prikaži poruke

en: View PDF File
hr: Prikaži PDF datoteku

en: View Personal Private Key
hr: Prikaži osobni tajni ključ

en: View Personal Public Certificate
hr: Prikaži osobni javni certifikat

en: View Personal Public Key
hr: Prikaži osobni javni ključ

en: View Public Key
hr: Prikaži javni ključ

en: View Source
hr: Pregledaj izvorni tekst poruke

en: View Thread
hr: Pregledaj niz

en: View event
hr: Pregledaj zapis događaja

en: View messages in %s
hr: Pregledaj poruke u %s

en: View or mailbox to display after login:
hr: Pregled ili sandučić koji želite da se prikazuje po prijavi:

en: View task
hr: Pregledaj zadatak

en: View the raw text of the Public Key.
hr: Pregledaj tekstualni prikaz javnog ključa.

en: Virtual Folder
hr: Virtualna mapa

en: Virtual Folder "%s" created succesfully.
hr: Virtualna mapa "%s" je uspješno kreirana.

en: Virtual Folder "%s" deleted.
hr: Virtualna mapa "%s" je obrisana.

en: Virtual Folder "%s" edited successfully.
hr: Virtualna mapa "%s" je uspješno ažurirana.

en: Virtual Folder: %s
hr: Virtualna mapa: %s

en: Virtual Folders
hr: Virtualne mape

en: Virtual Inbox
hr: Virtualni Inbox

en: Virtual Trash
hr: Virtualno smeće

en: Warning
hr: Upozorenje

en: What language(s) do you prefer replies to your messages to be in? (Hold down the CTRL key when clicking to add multiple languages)
hr: Koje jezite koristite kod odgovaranja na poruke? (Za odabir više jezika držite pritisnutu tipku Ctrl dok mišem odabirete jezike)

en: What should we do with messages after they have been reported as innocent?
hr: Što učiniti sa porukama nakon što su označene kao legitimne?

en: What should we do with messages after they have been reported as spam?
hr: Što učiniti sa porukama nakon što su označene kao neželjena pošta?

en: When deleting messages, move them to your Trash folder instead of marking them as deleted?
hr: Kod brisanja poruka, premjestiti ih u mapu Smeće umjesto označavanja kao obrisanih?

en: When forwarding a message in the body text, should we use the same format as the original message?
hr: Prilikom prosljeđivanja poruke u tijelu teksta, želite li koristiti isti format kao izvorna poruka?

en: When opening a mailbox for the first time, where do you want to start?
hr: Prilikom prvog otvaranja mape, gdje želite započeti?

en: When replying to a message, should we use the same format as the original message?
hr: Želite li prilikom odgovaranja na poruku koristiti isti format kao izvorna poruka?

en: When saving sent mail, should we save attachment data?
hr: Prilikom spremanja poslane pošte, želite li spremiti i priloge poruke?

en: When sending mail or expanding addresses, what domain should we append to unqualified addresses (email addresses without "@")?
hr: Kod slanja poruka i dovršavanja adresa, koju domenu treba dodati nekvalificiranim adresama (e-mail adresama bez "@")?

en: Where should the cursor be located in the compose text area by default?
hr: Gdje smjestiti kursor prilikom sastavljanja poruke?

en: Which message parts do you want to display in the summary?
hr: Koje djelovi poruka će se prikazivati u sažetku?

en: Whitelist
hr: Bijela lista

en: Years
hr: godina

en: Yes
hr: Da

en: You are
hr: Vi ste

en: You are attempting to delete all messages contained in the following folder(s).
hr: Pokušavate obrisati sve poruke iz sljedećih mapa:

en: You are attempting to delete the following folder(s).
hr: Pokušavate obrisati sljedeću mapu/e.

en: You are copying/moving to a new folder.
hr: Kopirate/premještate u novu mapu.

en: You are creating a sub-folder to
hr: Kreirate pod-mapu u

en: You are creating a top-level folder.
hr: Kreirate mapu najvišeg nivoa.

en: You are not allowed to create folders.
hr: Nemate ovlasti za kreiranje mapa.

en: You are not allowed to create more than %d folders.
hr: Nemate ovlasti za kreiranje više od %d mapa.

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients within %d hours.
hr: Nemate ovlasti za slanje poruka na više od %d primatelja unutar %d sati.

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients.
hr: Nemate ovlasti za slanje poruka na više od %d primatelja.

en: You are renaming the folder:
hr: Preimenujete mapu:

en: You are replying to a mailing list
hr: Odgovarate na mailing listu

en: You can snooze it for %s or %s dismiss %s it entirely
hr: Možete ga pauzirati za %s ili %s isključiti %s potpuno

en: You can use the following placeholders in the stationery text: %c for the current message content; %s for the signature.
hr: U tekstu šablone možete koristiti sljedeće zamjene: %c za sadržaj trenutne poruke; %s za potpis.

en: You cannot unsubscribe from "%s".
hr: Ne možete odjaviti pretplatu sa "%s".

en: You do not have adequate permissions to carry out this operation.
hr: Nemate dovoljne dozvole za izvođenje ove operacije.

en: You do not have permission to change access to this folder.
hr: Nemate dozvolu za promjenu pristupa ovoj mapi.

en: You forwarded this message on %%s to: %s.
hr: Preusmjerili ste ovu poruku dana %%s na adresu: %s.

en: You have %d new mail message in %s. | You have %d new mail messages in %s.
hr[0]: Imate %d novu poruku u %s.
hr[1]: Imate %d nove poruke u %s.
hr[2]: Imate %d novih poruka u %s.

en: You have activated move to Trash but no Trash folder is defined. You will be unable to delete messages until you set a Trash folder in the preferences.
hr: Aktivirali ste premještanje u Smeće, ali niste definirali sandučić za Smeće.Nećete moći brisati poruke dok ne postavite sandučić za Smeće.

en: You have already submitted this page.
hr: Već ste poslali ovu stranicu.

en: You may not create child folders in "%s".
hr: Ne možete dodavati podmape u "%s".

en: You may not delete "%s".
hr: Ne možete obrisati "%s".

en: You may not rename "%s".
hr: Ne možete preimenovati "%s".

en: You must enter at least one recipient.
hr: Morate unijeti barem jednog primatelja.

en: You must enter the passphrase for your PGP private key to view this message.
hr: Kako biste pregledali ovu poruku, morate unijeti tajnu frazu za svoj PGP privatni ključ.

en: You must enter the passphrase for your S/MIME private key to view this data.
hr: Kako biste pregledali ovu poruku, morate unijeti lozinku za svoj privatni S/MIME ključ.

en: You must enter the passphrase used to encrypt this message to view it.
hr: Kako biste pregledali ovu poruku, morate unijetu lozinku kojom je poruka kriptirana.

en: You must select a target mailbox first.
hr: Prvo morate odabrati ciljani sandučić.

en: You must select an address first.
hr: Prvo morate odabrati adresu.

en: You must select at least one message first.
hr: Prvo morate odabrati barem jednu poruku.

en: You must specify a recipient.
hr: Morate odrediti primatlja.

en: You redirected this message to %s on %%s.
hr: Preusmjerili ste ovu poruku na %s, dana %%s.

en: You replied to all recipients of this message on %s.
hr: Odgovorili ste svim primateljima ove poruke dana %s.

en: You replied to this message on %s.
hr: Odgovorili ste na ovu poruku dana %s.

en: You replied to this message via the mailing list on %s.
hr: Odgovorili ste na ovu poruku preko mailing liste dana %s.

en: You were not subscribed to "%s". Here is what the server said
hr: Pretplata na "%s" nije uspjela. Evo što je rekao poslužitelj

en: You were not unsubscribed from "%s". Here is what the server said
hr: Odjava pretplate na "%s" nije uspjela. Evo što je rekao poslužitelj:

en: You were successfully subscribed to "%s".
hr: Uspješno ste se pretplatili na "%s".

en: You were successfully unsubscribed from "%s".
hr: Uspješno ste odjavili pretplatu s "%s".

en: Younger Than
hr: Novije od

en: Your From address is not a valid email address. This can be fixed in your Personal Information preferences page.
hr: Vaša adresa pošiljatelja nije ispravna adresa elektroničke pošte. Ovo možete ispraviti u postavkama Osobnih informacija.

en: Your Name:
hr: Vaše ime:

en: Your PGP Public/Private Keys
hr: Vaši PGP javni/tajni ključevi

en: Your Private Certificate:
hr: Vaši tajni certifikat:

en: Your Private Key:
hr: Vaš tajni ključ:

en: Your Public Certificate:
hr: Vaš javni certifikat:

en: Your Public Key:
hr: Vaš javni ključ:

en: Your Reply-to: address: <em>(optional)</em>
hr: Vaša Reply-To: adresa: <em>(opcionalno)</em>

en: Your S/MIME Public/Private Certificate
hr: Vaš S/MIME javni/tajni certifikat

en: Your alias addresses: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
hr: Vaše dodatne adrese: <em>(opcionalno, unesite svaku adresu u poseban red)</em>

en: Your browser does not support inline display of this image type.
hr: Vaš preglednik ne podržava ugrađeni prikaz ove vrste slike.

en: Your browser is too old to display the dynamic mode. Using traditional mode instead.
hr: Vaš preglednik je prestar za dinamički način prikaza. Koristite tradicionalni način prikaza.

en: Your default encryption method for sending messages:
hr: Vaša zadana metoda enkripcije prilikom slanja poruka:

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. Click this box to revert to the original identity. The identity will not be checked again during this compose action.
hr: Vaš identitet je prebačen na identitet pridružen trenutnoj adresi primatelja. Označite ovu kućicu za povratak na originalni identitet. Identite se neće ponovo provjeravati tijekom ovog sastavljanja poruke.

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. The identity will not be checked again during this compose action.
hr: Vaš identitet je prebačen na identitet pridružen trenutnoj adresi primatelja. Identite se neće ponovo provjeravati tijekom ovog sastavljanja poruke.

en: Your linked attachment has been downloaded by at least one user.
    
    Attachment name: %s
    Attachment date: %s
    
    Click on the following link to permanently delete the attachment:
    %s
hr: Vaš prilog s poveznicom je preuzeo barem jedan korisnik.
    
    Ime priloga: %s
    Datum priloga: %s
    
    Kliknite na sljedeću poveznicu ako želite nepovratno obrisati prilog:
    %s

en: Your message was successfully delivered.
hr: Vaša je poruka uspješno isporučena.

en: Your signature to use when composing with the HTML editor (if empty, the text signature will be used):
hr: Potpis koji će se koristiti kod sastavljanja poruke sa HTML uređivačem teksta (ako je prazno, koristit će se tekstualni potpis):

en: Your signature:
hr: Vaš potpis:

en: [Attachment stripped: Original attachment type: %s, name: %s]
hr: [Prilog je odvojen: izvorni oblik priloga: %s, naziv: %s]

en: [Hide Addresses]
hr: [Sakrij adrese]

en: [No Subject]
hr: [Bez naslova]

en: [Show Addresses - %d recipients]
hr: [Prikaži adrese - %d primatelja]

en: [Truncated Text]
hr: [Izostavljeni tekst]

en: _Blacklist
hr: _Crna lista

en: _Delete
hr: _Obriši

en: _Folders
hr: _Mape

en: _Get Mail
hr: _Provjeri poštu

en: _Identity
hr: _Identitet

en: _Inbox
hr: _Sandučić

en: _Log Out
hr: O_djava

en: _Message Source
hr: Izvorni kod poruke

en: _New Message
hr: _Nova poruka

en: _Portal
hr: Portal

en: _Priority
hr: _Prioritet

en: _Refresh %s
hr: O_ssvježi %s

en: _Reply
hr: Od_govor

en: _Search
hr: Pre_traga

en: _Send Message
hr: Poša_lji poruku

en: _Thread
hr: _Niz

en: _To
hr: _Za

en: _Undelete
hr: _Vrati

en: _View Thread
hr: Pre_gledaj niz

en: _Whitelist
hr: _Bijela lista

en: and
hr: i

en: and %d more mailbox | and %d more mailboxes
hr[0]: i još %d mapa
hr[1]: i još %d mape
hr[2]: i još %d mapa

en: attachment
hr: prilog

en: attachments.zip
hr: prilozi.zip

en: base level of the folder tree
hr: osnovni nivo stabla mapa

en: bytes
hr: bajtova

en: days
hr: dana

en: flagged "%s"
hr: označeno "%s"

en: from
hr: od

en: in
hr: u

en: into folder
hr: u mapu

en: key
hr: ključ

en: loading
hr: učitavanje

en: mailbox file
hr: datoteka sandučića

en: messages
hr: poruke

en: messages from a personal contact
hr: poruke od Vaših kontakata

en: messages not from a personal contact
hr: poruke koje nisu od Vaših kontakata

en: messages with attachment(s)
hr: poruke s prilozima

en: messages without attachment(s)
hr: poruke bez priloga

en: months
hr: mjeseci

en: name
hr: naziv

en: not
hr: ne

en: part %s
hr: dio %s

en: recipients
hr: primatelji

en: replying to ALL
hr: odgovor SVIMA

en: select...
hr: odaberi...

en: selected
hr: odabrana

en: will display available actions.
hr: prikazat će dostupne akcije.

en: years
hr: godine

en: your blacklist
hr: Vaša crna lista

en: your whitelist
hr: Vaša bijela lista
