IMP - en to km translation catalogue (1114 entries)

en:       Cc:
km:       ចម្លង ៖

en:       To:
km:       ទៅ ៖

en:     Date:
km:     កាលបរិច្ឆេទ ៖

en:     From:
km:     ពី ៖

en:  (Accesskey %s)
km: (គ្រាប់​ចុច​ផ្លូវ​កាត់ %s)

en:  Subject:
km:  ប្រធានបទ ៖

en:  [ Save the key to your Address book ]
km:  [ រក្សាទុក​កូនសោ​ទៅ​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​របស់​អ្នក ]

en:  [ View the raw key ]
km:  [ មើល​គ្រាប់ចុច​ដើមៅ ]

en: %d Messages
km: សារ​ចំនួន %d

en: %d messages have been deleted.
km: សារ​ចំនួន %d ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: %d messages have been reported as not spam to your system administrator.
km: សារ %d ត្រូវ​បាន​រាយ​ការណ៍​ទៅ​កាន់​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក​ថា​មិន​មែន​សារ​ឥត​បាន​ការ ។

en: %d messages have been reported as not spam.
km: សារ %d ត្រូវ​បាន​រាយ​ការណ៍​ថា​មិន​មែន​សារ​ឥត​បាន​ការ ។

en: %d messages have been reported as spam to your system administrator.
km: សារ %d ត្រូវ​បាន​រាយ​ការណ៍​ទៅ​កាន់​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក​ថា​​ជា​​សារ​ឥត​បានការ

en: %d messages have been reported as spam.
km: សារ %d ត្រូវ​បាន​រាយ​ការណ៍​ថា​ជា​សារ​ឥត​បាន​ការ ។

en: %d to %d of %d Messages
km: %d ដល់ %d នៃ​សារ %d

en: %s Attachments, %s
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​ចំនួន %s, %s

en: %s MB
km: %s មេកាបៃ

en: %s already exists. Your %s folder was not renamed.
km: %s មាន​រួច​ហើយ ។ ថត %s របស់​អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​ប្តូរ​ឈ្មោះ​ឡើយ ។

en: %s bytes
km: %s បៃ

en: %s does not appear to be a valid mailbox.
km: %s ទំនង​ជា​ប្រអប់​សំបុត្រ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: %s folder being renamed at the start of the month.
km: ថត %s នឹង​​ត្រូវ​បាន​ប្តូរ​ឈ្មោះ​ នៅ​ពេល​ចាប់​ផ្តើម​នៃ​ខែ ។

en: %s has accepted.
km: %s បាន​ទទួល ។

en: %s has cancelled "%s".
km: %s បាន​បោះបង់ "%s" ។

en: %s has declined.
km: %s បាន​បដិសេធ ។

en: %s has replied to a free/busy request.
km: %s បាន​ឆ្លើយ​តប​ទៅ​នឹង​សំណើ ទំនេរ/រវល់ មួយ ។

en: %s has replied to the invitation to "%s".
km: %s បាន​ឆ្លើយតប​ទៅ​សេចក្ដី​អញ្ជើញ​ទៅ​កាន់ "%s" ។

en: %s has sent you free/busy information.
km: %s បាន​ផ្ញើ​ឲ្យ​អ្នក​នូវ​ព័ត៌មាន ទំនេរ/រវល់ ។

en: %s has tentatively accepted.
km: %s បាន​ទទួល​ជា​បណ្តោះ​អាសន្ន ។

en: %s requests your free/busy information.
km: %s ស្នើ​សុំ​ព័ត៌មាន​ ទំនេរ/រវល់​ របស់​អ្នក ។

en: %s requests your presence at "%s".
km: %s សុំ​ឲ្យ​អ្នក​មាន​វត្តមាន​នៅ "%s" ។

en: %s was successfully added to "%s".
km: %s ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ដោយ​ជោគជ័យ​ទៅ​កាន់ "%s" ។

en: %s wishes to ammend "%s".
km: %s ចង់​ឲ្យ ammend "%s" ។

en: %s wishes to make you aware of "%s".
km: %s ចង់​ឲ្យ​អ្នក​ដឹង​អំពី "%s" ។

en: %s wishes to receive the latest information about "%s".
km: %s ចង់​ទទួល​ព័ត៌មាន​ចុងក្រោយ​បំផុត​អំពី "%s" ។

en: %s: %s
km: %s ៖ %s

en: %s: %s (%d&nbsp;of&nbsp;%d)
km: %s ៖ %s (%d&nbsp;of&nbsp;%d)

en: (Apply these changes and move to next screen.)
km: (អនុវត្ត​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​ទាំង​នេះ និង ផ្លាស់​ទី​ទៅ​កាន់​អេក្រង់​បន្ទាប់ ។)

en: (Discard all changes and return to the compose screen.)
km: (បោះចោល​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​ទាំងអស់ និង ត្រឡប់​ទៅ​កាន់​អេក្រង់​​តែង ។)

en: (Plain Text)
km: (អត្ថបទ​ធម្មតា)

en: (Return to the compose screen after applying all changes made thus far.  Changes on the current screen will NOT be applied.)
km: ត្រឡប់​ទៅ​អេក្រង់​តែង បន្ទាប់​ពី​អនុវត្ត​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​ទាំង​អស់ដែល​បាន​ធ្វើ​​​រហូត​ដល់​ពេល​នេះ ។ ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​លើ​អេក្រង់​បច្ចុប្បន្ន នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុវត្ត​ឡើយ ។

en: (Send message after applying all changes made thus far.  Changes on the current screen will NOT be applied.)
km: ផ្ញើ​សារ បន្ទាប់​ពីអនុវត្ត​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ​ទាំងអស់​ដែល​បាន​ធ្វើ​រហូត​ដល់​ពេល​នេះ ។ ការ​ផ្លាស់ប្តូរ​លើ​អេក្រង់​បច្ចុប្បន្ន នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុវត្ត​ឡើយ ។

en: * Add these by clicking OK *
km: * បន្ថែម​ទាំង​នេះ ដោយ​ចុច​យល់ព្រម *

en: * Please select address(es) *
km: * សូម​ជ្រើស​អាសយដ្ឋាន *

en: 1 Attachment, %s
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​ចំនួន ១, %s

en: 100 characters
km: ១០០ តួ​អក្សរ

en: 1000 characters
km: ១០០០ តួ​អក្សរ

en: 250 characters
km: ២៥០ តួ​អក្សរ

en: 500 characters
km: ៥០០ តួ​អក្សរ

en: A large image named %s is attached to this message.
km: រូបភាព​ធំ​មួយ​ដែល​មាន​ឈ្មោះ %s ត្រូវ​បានភ្ជាប់​​ជាមួយ​​សារ​នេះ ។

en: A message you have sent has resulted in a return notification from the recipient.
km: សារ​មួយ​ដែល​អ្នក​បាន​ផ្ញើ បាន​ផ្តល់​លទ្ធផល​ជា​ការ​ជូនដំណឹង​ត្រឡប់​មួយ ​ពី​អ្នក​ទទួល ។

en: AND
km: និង

en: Above the message text
km: ខាង​លើ​អត្ថបទ​សារ

en: Accept and add to my calendar
km: ព្រម​ទទួល ហើយ​បន្ថែម​ទៅ​ប្រតិទិន​របស់​ខ្ញុំ

en: Accept request
km: ព្រម​​ទទួល​​សំណើ

en: Accepted
km: បាន​ទទួល

en: Accepted:
km: បាន​ទទួល ៖

en: Account's name:
km: ឈ្មោះ​គណនី ៖

en: Actions
km: អំពើ

en: Add %s to my Address Book
km: បន្ថែម %s ទៅ​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​របស់​ខ្ញុំ

en: Add source
km: បន្ថែម​ប្រភព

en: Add this to my calendar
km: បន្ថែម​នេះ​ទៅ​ប្រតិទិន​របស់​ខ្ញុំ

en: Add to my calendar
km: បន្ថែម​ទៅ​ប្រតិទិន​របស់​ខ្ញុំ

en: Added "%s" as an attachment.
km: បាន​បន្ថែម "%s" ជា​ឯកសារ​ភ្ជាប់​មួយ ។

en: Additional headers to display when viewing: <em>(optional, enter each header on a new line)</em>
km: ក្បាល​បន្ថែម​ទៀត ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​ពេល​មើល ៖ <em>(ស្រេច​ចិត្ត បញ្ចូល​ក្បាល​នីមួយៗ​លើ​ជួរ​ថ្មី)</em>

en: Additional information can be viewed %s.
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម​អាច​ត្រូវ​បាន​មើល​ %s ។

en: Additional information details
km: សេចក្តី​លម្អិតរបស់​​ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: Additional message details
km: សេចក្តី​លម្អិត​របស់​សារ​បន្ថែម

en: Additional message details can be viewed %s.
km: សេចក្តី​លម្អិត​របស់​សារ​បន្ថែម​ អាច​ត្រូវ​បាន​មើល​ %s ។

en: Additional message error details
km: សេចក្តី​លម្អិត​អំពី​កំហុស​របស់​សារ​បន្ថែម

en: Additional message error details can be viewed %s.
km: សេចក្តី​លម្អិត​អំពី​កំហុស​របស់​សារ​បន្ថែម អាច​ត្រូវ​បាន​មើល​​ %s ​។

en: Address Book
km: សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន

en: Address Books
km: សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន

en: Addresses to BCC all messages: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
km: អាសយដ្ឋាន​ដែល​ត្រូវ​លាក់​សារ​ទាំងអស់ ៖ <em>(ស្រេច​ចិត្ត, បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​នីមួយៗ​លើ​ជួរ​ថ្មី)</em>

en: Addresses to explicitly tie to this identity: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
km: អាសយដ្ឋាន​ដែល​ត្រូវ​ចង​ជាក់លាក់​នឹង​អត្តសញ្ញាណ​នេះ ៖ <em>(ស្រេច​ចិត្ត, បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​នីមួយៗ​លើ​ជួរ​ថ្មី)</em>

en: All
km: ទាំងអស់

en: All messages in the following folder(s) will be downloaded into one MBOX file:
km: សារ​ទាំង​អស់​ក្នុង​ថត​ខាងក្រោម នឹង​ត្រូវ​បាន​ទាញ​យកដោយ​ដាក់​ទៅក្នុង​ឯកសារ MBOX មួយ ។

en: All messages in your "%s" folder older than %s days will be permanently deleted.
km: សារ​ទាំងអស់​ក្នុង​ថត "%s" របស់​អ្នក ដែល​ចាស់​ជាង %s ថ្ងៃ នឹង​ត្រូវ​បាន​លុប​ចោល​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍ ។

en: All old linked attachments more than %s months old will be deleted.
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​ចាស់​ទាំង​អស់​ដែល​ចាស់​ជាង %s ខែ នឹង​ត្រូវ​បាន​លុប​ ។

en: All old sent-mail folders more than %s months old will be deleted.
km: ថត​សំបុត្រ​ដែល​បាន​ផ្ញើទាំង​អស់ ដែល​ចាស់​ជាង %s ខែ នឹង​ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: All rights on folder "%s" successfully removed for user "%s".
km: សិទ្ធិ​ទាំងអស់​នៅ​លើ​ថត "%s" ត្រូវ​បាន​យក​ចេញ​ដោយ​ជោគជ័យ​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ "%s" ។

en: Allow Folder Creation?
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​បង្កើត​ថត ?

en: Allow filter rules to be applied in any mailbox?
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អនុវត្ត​ក្បួន​តម្រង​ក្នុង​ប្រអប់​សំបុត្រ​ណាមួយ​ឬ​ទេ ?

en: Alternative parts for this section:
km: ផ្នែក​នៃ​ជម្រើស សម្រាប់​ភាគ​នេះ ៖

en: Always
km: ជានិច្ច

en: Always save attachments
km: រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ជានិច្ច

en: An error occured while attempting to strip the attachment. The IMAP server said:
km: កំហុស​មួយ​បាន​កើត​ឡើង ខណៈពេល​ប៉ុនប៉ង​ច្បួត​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ចេញ ។ ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP បាន​និយាយ ៖

en: An unknown error occured while creating the new note.
km: កំហុស​មិន​ស្គាល់​មួយ​បាន​កើតឡើង ខណៈ​ពេល​បង្កើត​ចំណាំ​ថ្មី ។

en: An unknown error occured while creating the new task.
km: កំហុស​ដែល​មិន​ស្គាល់​មួយ​បាន​កើត​ឡើង ខណៈ​ពេល​បង្កើត​ភារកិច្ច​ថ្មី ។

en: Answered
km: បាន​ឆ្លើយ​តប

en: Answered messages
km: សារ​ដែល​បាន​ឆ្លើយ​តប

en: Apply Filters
km: អនុវត្ត​តម្រង

en: Apply Filters to %s
km: អនុវត្ត​តម្រង​ទៅ %s

en: Apply filter rules upon logging on?
km: អនុវត្ត​ក្បួន​តម្រង​ អាស្រ័យ​លើ​ការ​ចូល ?

en: Apply filter rules whenever Inbox is displayed?
km: អនុវត្ត​ក្បួន​តម្រង ពេល​បង្ហាញ​ប្រអប់​ទទួល ?

en: Are you sure you want to delete this Virtual Folder Definition?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​និយមន័យ​ថត​និម្មិត​នេះ​ឬ ?

en: Are you sure you want to delete this public key?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​កូនសោ​សាធារណៈ​នេះ​ឬ ?

en: Are you sure you want to delete your keypair? (This is NOT recommended!)
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​គូ​កូនសោ​របស់​អ្នក​ឬ ? (មិន​មែន​ជា​អនុសាសន៍!)

en: Are you sure you want to do this?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​ធ្វើ​ដូច​នេះ​ឬ ?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete these messages?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​សារ​ទាំង​នេះ​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍​ឬ​ ?​

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete this attachment?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ឯកសារ​ភ្ជាប់​នេះ​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍​ឬ ?

en: Are you sure you wish to empty this folder?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​សម្អាត​ថត​នេះ​ឬ ?

en: Are you sure you wish to empty your spam folder?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​សម្អាត​ថត​សារ​ឥត​បាន​ការ​របស់​អ្នក​ឬ ?

en: Are you sure you wish to empty your trash folder?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​សម្អាត​ថត​សំរាម​របស់​អ្នក​ឬ ?

en: Are you sure you wish to permanently delete these messages?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​សារ​ទាំង​នេះ​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍​ឬ ?

en: Are you sure you wish to report this message as innocent?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​រាយ​ការណ៍​អំពី​សារ​នេះ​ថា​ជា​សារ​ល្អ​ឬ ?

en: Are you sure you wish to report this message as spam?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​រាយ​ការណ៍​សារ​នេះ​ថា ជា​សារឥត​បានការ​ឬ ?

en: Arrival Time
km: ពេល​វេលា​មក​ដល់

en: Ascending
km: ឡើង

en: Ask
km: សួរ

en: Attach Files
km: ភ្ជាប់​​ឯកសារ​ជាមួយ

en: Attach a copy of your PGP public key to your message?
km: ភ្ជាប់​ជាមួយ​នូវ​ច្បាប់​ចម្លង​មួយ​នៃ​កូនសោ​សាធារណៈ PGP របស់​អ្នក​ ទៅ​សារ​របស់​អ្នក ?

en: Attached File:
km: ឯកសារ​ដែល​បាន​ភ្ជាប់​ជាមួយ ៖

en: Attached file "%s" exceeds the attachment size limits. File NOT attached.
km: ឯកសារ​ "%s" ដែល​បាន​ភ្ជាប់​ជាមួយ លើស​កម្រិត​ទំហំ​ឯកសារ​ភ្ជាប់ ។ ឯកសារ​មិន​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់ ។

en: Attached is a reply to a calendar request you sent.
km: ឯកសារ​ដែល​បាន​ភ្ជាប់ គឺ​ជា​ការ​ឆ្លើយ​តប​មួយ​ទៅ​សំណើ​ប្រតិទិន​ដែលអ្នកបាន​ផ្ញើ ។

en: Attachment
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Attachment %s deleted.
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់ %s ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: Attachment Information
km: ព័ត៌មាន​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Attachment stripped: Original attachment type
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​ដែល​បាន​ច្បូត​យក​ចេញ ៖ ប្រភេទ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ដើម

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Attendees
km: អ្នកចូលរួម

en: Attention
km: ការ​ប្រុង​ប្រយ័ត្ន

en: Auth_imp: Required IMAP extension not found.
km: Auth_imp: រក​មិន​ឃើញ​ផ្នែក​បន្ថែម IMAP ដែល​ត្រូវការ​ឡើយ ។

en: Automatically show images in HTML messages when the sender is in my addressbook?
km: បង្ហាញ​រូបភាព​ក្នុង​សារ HTML ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ពេល​អ្នក​ផ្ញើ​ស្ថិត​នៅ​ក្នុង​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​របស់​ខ្ញុំ ?

en: Available Address books:
km: សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​ដែល​មាន

en: Awaiting Response
km: កំពុង​រងចាំ​ការ​ឆ្លើយ​តប

en: Bac_k to %s
km: _Kត្រឡប់​ទៅ %s

en: Back to %s
km: ត្រឡប់​ទៅ %s

en: Back to Multiple Message View Index
km: ត្រឡប់​ទៅ​លិបិក្រម​ទិដ្ឋភាព​សារ​ច្រើន

en: Back to Thread Display
km: ត្រឡប់​ទៅ​ការ​បង្ហាញ​ជា​ខ្សែ​ស្រឡាយ

en: Bad login name or password.
km: ឈ្មោះ​ចូល ឬ ពាក្យសម្ងាត់​មិន​ល្អ ។

en: Bad or malformed request. Server Responded: %s
km: សំណើ​មិន​ល្អ ឬ មិន​ត្រឹមត្រូវ ។ ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ឆ្លើយតប​ថា ៖ %s

en: Bad request: %s.
km: សំណើ​មិន​ល្អ ៖ %s ។

en: Bcc
km: លាក់

en: Below is the raw text of the status information message.
km: ខាង​ក្រោម​គឺ​ជា​អត្ថបទ​ឆៅរបស់​សារ​នៃ​ព័ត៌មាន​ស្ថានភាព ។

en: Below the message text
km: ខាង​ក្រោម​អត្ថបទ​សារ

en: Blacklist
km: បញ្ជី​ខ្មៅ

en: Block images in HTML messages unless they are specifically requested?
km: ទប់ស្កាត់​រូបភាព​ក្នុង​សារ HTML ប្រសិន​បើ​ពួក​វា​មិន​ត្រូវ​បាន​ស្នើ​សុំ​ជា​ពិសេស ?

en: Body
km: តួ

en: Both
km: ទាំងពីរ

en: Both Header Listing and Body of Message
km: ទាំង​ការ​រាយ​បឋមកថា និង តួ​របស់​សារ

en: C_harset
km: _Hសំណុំ​តួ​អក្សរ

en: Calendar
km: ប្រតិទិន

en: Can not connect to the remote mail server.
km: មិន​អាច​ត​ភ្ជាប់​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ​ឆ្ងាយ ។

en: Can not connect to the remote mail server:
km: មិន​អាច​តភ្ជាប់​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ​ឆ្ងាយ ៖

en: Can not display - found only %s of %s parts of this message in the current mailbox.
km: មិន​អាច​បង្ហាញ - រក​ឃើញ​តែ %s នៃ​ផ្នែក %s របស់​សារ​នេះ ក្នុង​ប្រអប់​សំបុត្រ​បច្ចុប្បន្ន ។

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Cancel Message
km: បោះបង់​សារ

en: Cancelling this message will permanently discard its contents.
km: បោះបង់​សារ​នេះ នឹង​បោះចោល​មាតិកា​របស់​វា​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍ ។

en: Cc
km: ចម្លង

en: Certificate import is not available. File upload is not enabled on this server.
km: មិន​មាន​ការ​នាំចូល​វិញ្ញាបនបត្រ​ឡើយ ។ ការ​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រើ​បាន​ឡើយ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នេះ ។

en: Chair Person
km: ប្រធាន

en: Change
km: ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Change All
km: ផ្លាស់​ប្តូរ​ទាំង​អស់

en: Change Folder
km: ផ្លាស់​ប្តូរ​ថត

en: Change display options such as how many messages you see on each page and how messages are sorted.
km: ផ្លាស់​ប្តូរ​ជម្រើស​បង្ហាញ​ដូចជា សារ​ចំនួន​ប៉ុន្មាន​ដែល​អ្នក​ឃើញ​លើ​ទំព័រ​និមួយៗ និង សារ​ត្រូវ​បាន​តម្រៀប​យ៉ាង​ដូចម្តេច ។

en: Change mail server and folder settings.
km: ផ្លាស់​ប្តូរ​ការ​កំណត់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ និង ថត ។

en: Change the name, address, and signature that people see when they read and reply to your email.
km: ផ្លាស់​ប្តូរ​ឈ្មោះ អាសយដ្ឋាន និង ហត្ថលេខា​ដែល​មនុស្ស​ឃើញ​ ពេល​ពួក​គេ​អាន និង ឆ្លើយ​តប​ទៅ​អ៊ីមែល​របស់អ្នក ។

en: Characters to display:
km: តួ​អក្សរ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ ៖

en: Check Folder(s) for New Mail
km: ពិនិត្យ​មើល​ថត​ សម្រាប់​សំបុត្រ​ថ្មី

en: Check _All/None
km: _Aធីក​ទាំងអស់/មិន​ធីក​ទាំងអស់

en: Check all mail servers you want to fetch mail from:
km: ពិនិត្យ​មើល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទាំងអស់ ដែល​អ្នក​ចង់​​ទៅ​ប្រមូល​យក​សំបុត្រ​ពី ៖

en: Check spelling before sending a message?
km: ពិនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ មុន​ពេល​ផ្ញើ​សារមួយ ?

en: Choose Action
km: ជ្រើស​អំពើ

en: Choose a mail server:
km: ជ្រើស​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ ៖

en: Choose a match or edit the address to the right:
km: ជ្រើស​ដំណូច​មួយ ឬ កែសម្រួល​អាសយដ្ឋាន​នៅ​ខាង​ស្ដាំ ៖

en: Choose the address book to use when adding addresses.
km: ជ្រើស​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ ពេល​បន្ថែម​អាសយដ្ឋាន ។

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
km: ជ្រើស​លំដាប់​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋានដែល​ត្រូវ​ស្វែង​រក ពេល​ពង្រីក​អាសយដ្ឋាន ។

en: Click %s to convert the image file into a format your browser can view.
km: ចុច %s ដើម្បី​បម្លែង​ឯកសារ​រូបភាព​ទៅ​ជា​ទ្រង់​ទ្រាយ​ដែល​កម្មវិធី​រុករក​របស់​អ្នក​អាចបង្ហាញ ។

en: Click %s to download the image.
km: ចុច %s ដើម្បី​ទាញយករូបភាព ។

en: Click %s to go to %s management page.
km: ចុច %s ដើម្បី​ទៅ​កាន់ទំព័រ​គ្រប់​គ្រង %s ។​

en: Click %s to view a thumbnail of this image.
km: ចុច %s ដើម្បី​មើល​រូបភាព​តូច​របស់​រូបភាព​នេះ ។

en: Click %s to view the attachment in a separate window.
km: ចុច %s ដើម្បី​មើល​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ក្នុង​បង្អួច​ផ្សេង ។

en: Click %s to view this multipart/related part in a separate window.
km: ចុច %s ដើម្បី​មើល​ផ្នែក​ច្រើន​ផ្នែក ឬ ផ្នែក​ទាក់ទង​គ្នា​នេះ​នៅ​ក្នុង​បង្អួច​ផ្សេង ។

en: Click on one of your selected address books and then select all fields to search.
km: ចុច​លើ​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​មួយ ក្នុង​ចំណោម​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​ដែល​បាន​ជ្រើស​របស់​អ្នក និង បន្ទាប់​មក​ជ្រើស​ក្រឡា​ទទឹង​ទាំងអស់​ដែល​ត្រូវ​ស្វែង​រក ។

en: Click to Save S/MIME certificate of %s in your Address Book
km: ចុច ដើម្បី​រក្សា​ទុក​វិញ្ញាបនបត្រ​របស់ S/MIME នៃ %s ក្នុង​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​របស់​អ្នក

en: Clicking on the address will compose a new message to the sender
km: ចុច​លើ​អាសយដ្ឋាន​ នឹង​តែង​សារ​ថ្មី​មួយ​ទៅ​អ្នក​ផ្ញើ

en: Clicking on the address will open the message to be read
km: ចុច​លើ​អាសយដ្ឋាន នឹង​បើក​សារ​ដែល​ត្រូវ​អាន

en: Close
km: បិទ

en: Close this window
km: បិទ​បង្អួច​នេះ

en: Closed Folder
km: ថត​ដែល​បាន​បិទ

en: Collapse
km: វេញ

en: Collapse All
km: វេញ​ទាំងអស់

en: Collapse All Folders
km: វេញ​ថត​ទាំងអស់

en: Collapse Folder
km: វេញ​ថត

en: Color Indicator:
km: ទ្រនិចបង្ហាញ​​ពណ៌ ៖

en: Comment
km: សេចក្តី​អធិប្បាយ

en: Completed
km: ទាំងស្រុង

en: Compose another message
km: តែង​សារ​មួយ​ផ្សេង

en: Compose messages in a separate window?
km: តែង​សារ​ក្នុង​បង្អួច​ផ្សេង​ឬ ?

en: Compose messages with an HTML GUI by default (if browser supports the feature)?
km: តែង​សារ​ជាមួយ HTML GUI ដោយ​លំនាំដើម (ប្រសិន​បើ​កម្មវិធី​រុករក​គាំទ្រ​លក្ខណៈ​ពិសេស​នេះ) ?

en: Configure how messages are displayed.
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធថា ​តើ​សារ​ប៉ុន្មាន​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ ។

en: Configure mail preview options.
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ជម្រើស​មើល​សំបុត្រ​ជា​មុន ។

en: Connection dropped by IMAP server.
km: ការ​តភ្ជាប់​ត្រូវ​បាន​ទម្លាក់​ចោល​ដោយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP ។

en: Connection to server failed
km: ការ​តភ្ជាប់​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​បរាជ័យ

en: Control PGP support for %s.
km: ត្រួត​ពិនិត្យ​ការគាំទ្រ PGP សម្រាប់ %s ។

en: Control S/MIME support for %s.
km: ត្រួត​ពិនិត្យការ​គាំទ្រ S/MIME សម្រាប់ %s ។

en: Control options relating to messages searching.
km: បញ្ជា​ជម្រើស​ដែល​ទាក់ទង​ទៅ​នឹង​ការ​ស្វែងរក​សារ ។

en: Control when new mail will be checked for, and whether or not to notify you when it arrives.
km: ត្រួត​ពិនិត្យ ពេល​សំបុត្រ​ថ្មី​នឹង​ត្រូវ​បាន​ពិនិត្យ​មើល និង ថា​តើ​ត្រូវ​ជូន​ដំណឹង​ដល់​អ្នក​ឬ​អត់ ពេល​វា​មក​ដល់ ។

en: Convert textual emoticons into graphical ones?
km: បម្លែង​សញ្ញា​អារម្មណ៍​ដែល​ត្រឹមត្រូវ​​តាម​អត្ថបទ ទៅ​ជា​សញ្ញា​អារម្មណ៍​ក្រាហ្វិក ?

en: Copy
km: ចម្លង

en: Copy to folder
km: ចម្លង​ទៅ​ថត

en: Correct
km: កែ

en: Corrected Text
km: អត្ថបទ​ដែល​បាន​កែ

en: Could not complete request. Reason Given: %s
km: មិន​អាច​បញ្ចប់​សំណើ ។ មូលហេតុ​គឺ ៖ %s

en: Could not create the VFS backend: %s
km: មិន​អាច​បង្កើត​ចុង​ខាង​ក្រោយ VFS ៖ %s

en: Could not delete messages from %s. The server said: %s
km: មិន​អាច​លុប​សារ​ពី %s ។ ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​និយាយ​ថា ៖ %s

en: Could not execute maintenance operations.
km: មិន​អាច​អនុវត្ត​ប្រតិបត្តិការ​តំហែទាំ ។

en: Could not extract the requested file from the MS-TNEF attachment.
km: មិន​អាច​ស្រង់​ចេញ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ស្នើសុំ ពី​ឯកសារ​ភ្ជាប់ MS-TNEF ។

en: Could not extract the requested file from the Zip archive.
km: មិន​អាច​ស្រង់​ចេញ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ស្នើ​សុំពីប័ណ្ណសារ Zip ។

en: Could not open secure connection to the IMAP server. %s : %s.
km: មិន​អាច​បើក​ការ​តភ្ជាប់​សុវត្ថិភាព​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP បាន​ឡើយ ។ %s ៖ %s ។

en: Could not retrieve namespace information from IMAP server.
km: មិន​អាច​ទៅ​យក​ព័ត៌មាន namespace ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP ។

en: Create
km: បង្កើត

en: Create Folder
km: បង្កើត​ថត

en: Create Keys
km: បង្កើត​កូនសោ

en: Create a New Account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី​មួយ

en: Create a new Spam folder
km: បង្កើត​ថត​សារ​ឥត​បាន​ការ​ថ្មី​មួយ

en: Create a new drafts folder
km: បង្កើត​ថត​សេចក្តី​ព្រាង​ថ្មី​មួយ

en: Create a new sent mail folder
km: បង្កើត​ថត​សំបុត្រ​ដែល​បាន​ផ្ញើ​ថ្មី​មួយ

en: Create a new trash folder
km: បង្កើត​ថត​សំរាម​ថ្មី​មួយ

en: Create filtering rules to organize your incoming mail, sort it into folders, and delete spam.
km: បង្កើត​ក្បួន​តម្រង ដើម្បី​រៀប​ចំ​សំបុត្រ​ចូល​របស់​អ្នក តម្រៀប​វា​ចូល​ក្នុង​ថត និង លុប​សារ​ឥត​បាន​ការ ។

en: Create new stationery
km: បង្កើត​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ​ថ្មី

en: Create stationery and form responses.
km: បង្កើត​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ ហើយ​បង្កើត​ការ​ឆ្លើយតប ។

en: Current access to %s
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​បច្ចុប្បន្ន​ទៅ %s

en: Customize accounts for fetching mail from other accounts.
km: ប្តូរ​គណនី​តាម​បំណង ដើម្បី​ទៅ​ប្រមូល​យក​សំបុត្រ​ពីគណនី​ផ្សេង ។

en: Customize how you send mail.
km: ប្តូរ​​​របៀប​ដែល​អ្នក​ផ្ញើ​សារ​តាម​បំណង ។

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
km: ប្តូរ​ភារកិច្ច​ដែល​ត្រូវ​រត់​តាម​បំណង អាស្រ័យ​លើ​ការ​ចូល​ទៅ​ %s ។

en: Dat_e
km: _Eកាលបរិច្ឆេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Declined
km: បាន​បដិសេធ

en: Declined:
km: បាន​បដិសេធ ៖

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Default Search Field
km: វាល​ស្វែងរក​លំនាំដើម

en: Default sorting criteria:
km: លក្ខណៈ​វិនិច្ឆ័យ​តម្រៀប​លំនាំ​ដើម ៖

en: Default sorting direction:
km: ទិស​តម្រៀប​លំនាំ​ដើម ៖

en: Delegated
km: បាន​ផ្តល់​សិទិ្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Delete %s Public Key
km: លុប​កូនសោ​សាធារណៈ %s

en: Delete Current Keys
km: លុប​កូនសោ​បច្ចុប្បន្ន

en: Delete Folder(s)
km: លុប​ថត​

en: Delete Selected Folders
km: លុប​ថត​ដែល​បាន​ជ្រើស

en: Delete Stationery
km: លុប​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ

en: Delete Virtual Folder
km: លុប​ថត​និមិ្មត

en: Delete Virtual Folder Definition for %s
km: លុប​និយមន័យ​ថត​និម្មិត​សម្រាប់ %s

en: Delete fetched messages from remote server?
km: លុប​សារ​ដែល​បាន​ទៅ​ប្រមូល​យក​ ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ឆ្ងាយ ?

en: Delete from my calendar
km: លុប​ពី​ប្រតិទិន​របស់​ខ្ញុំ

en: Delete old linked attachments at beginning of month?
km: លុប​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ដែល​បាន​ត​ភ្ជាប់​ចាស់ នៅ​ពេល​ចាប់​ផ្តើម​នៃ​ខែឬ ?

en: Delete old sent-mail folders at beginning of month?
km: លុប​ថត​សំបុត្រ​ដែល​បាន​ផ្ញើ​ចាស់ នៅ​ពេល​ចាប់​ផ្តើម​នៃ​ខែ​ឬ ?

en: Delete spam messages
km: លុប​សារ​ឥត​បាន​ការ

en: Delete?
km: លុប ?

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Deleted messages
km: សារ​ដែល​បាន​លុប

en: Deleted the attachment "%s".
km: បាន​លុប​ឯកសារ​ភ្ជាប់ "%s" ។

en: Deleting and Moving Messages
km: កំពុង​លុប និង ផ្លាស់​ទី​សារ

en: Deny request
km: បដិសេធ​សំណើ

en: Deny request for free/busy information
km: បដិសេធ​សំណើ​សម្រាប់​ព័ត៌មាន ទំនេរ/រវល់

en: Descending
km: ចុះ

en: Description
km: ពិពណ៌នា

en: Description:
km: ពិពណ៌នា ៖

en: Details
km: សេចក្តី​លម្អិត

en: Did not attach "%s" as the file was empty.
km: មិន​បាន​ភ្ជាប់ "%s" ឡើយ ដោយ​សារ​ឯកសារ​ទទេ ។

en: Dim signatures?
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ហត្ថលេខា​ពិបាក​មើល​ឬ ?

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Display confirmation after sending a message?
km: បង្ហាញ​ការ​អះអាង បន្ទាប់​ពីផ្ញើ​សារមួយ ?

en: Display in Body of Message
km: បង្ហាញ​ក្នុង​តួ​របស់​សារ

en: Display pop-up notification of new mail?
km: បង្ហាញ​ការ​​ជូនដំណឹង​ដែល​លេចឡើង​របស់​សំបុត្រ​ថ្មី ?

en: Display the "Empty Spam" link in the menubar?
km: បង្ហាញ​តំណ "សម្អាត​សារ​ឥត​បាន​ការ" ក្នុង​របារ​ម៉ឺនុយ ?

en: Display the "Empty Trash" link in the menubar?
km: បង្ហាញ​តំណ "សម្អាត​សំរាម" ក្នុង​របារ​ម៉ឺនុយ ?

en: Disposition:
km: ចរិត ៖

en: Do NOT match
km: មិន​ផ្គូផ្គង

en: Do Not Check Folder(s) for New Mail
km: កុំ​ពិនិត្យ​មើល​ថត សម្រាប់​សំបុត្រ​ថ្មី

en: Do not generate a link in the From: column
km: កុំ​បង្កើត​តំណ​មួយ​ក្នុង​ជួរ​ឈរ​ "ពី ៖"

en: Do you want to open that folder?
km: តើ​អ្នក​ចង់​បើក​ថត​នោះ​ឬ ?

en: Don't have an account? Sign up.
km: មិន​មាន​គណនី ? សូម​ចុះឈ្មោះ ។

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Download %s in .zip Format
km: ទាញយក %s ជា​ទ្រង់ទ្រាយ .zip

en: Download All Attachments (in .zip file)
km: ទាញយក​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ទាំងអស់ (ជា​ឯកសារ .zip)

en: Download Folder(s)
km: ទាញយក ​ថត

en: Download Folder(s) [.zip format]
km: ទាញយក​ ថត​ផ្សេងៗ [ទ្រង់​ទ្រាយ .zip]

en: Download in .zip Format
km: ទាញយក​ជា​ទ្រង់​ទ្រាយ .zip

en: Draft
km: សេចក្តី​ព្រាង

en: Draft folder
km: ថត​សេចក្តី​ព្រាង

en: Drafts folder:
km: ថត​សេចក្តី​ព្រាង ៖

en: E-mail Address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: END
km: ចុងបញ្ចប់

en: ERROR: Your message could not be delivered.
km: កំហុស ៖ សារ​របស់​អ្នក​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​បញ្ជូន​ទៅដល់ ។

en: Edit
km: កែ​សម្រួល

en: Edit Search Query
km: កែសម្រួល​សំណួរ​ស្វែងរក

en: Edit Virtual Folder
km: កែ​សម្រួល​ថត​និមិ្មត

en: Edit Virtual Folder Definition for %s
km: កែ​សម្រួល​និយមន័យ​ថត​និម្មិត​សម្រាប់ %s

en: Edit your Blacklist
km: កែសម្រួល​បញ្ជី​ខ្មៅ​របស់​អ្នក

en: Edit your Filter Rules
km: កែសម្រួល​ក្បួន​តម្រង​របស់​អ្នក

en: Edit your Whitelist
km: កែសម្រួល​បញ្ជី​ស​របស់​អ្នក

en: Edit your preferences for accessing other mail accounts.
km: កែ​សម្រួល​ចំណង់​ចំណូល​ចិត្ត​របស់​អ្នក សម្រាប់​ចូល​ដំណើរការ​គណនី​សំបុត្រ​ផ្សេងៗ ។

en: Email Address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Emptied all messages from %s.
km: បាន​​លុប​បំបាត់សារ​ទាំងអស់​ពី %s ។

en: Emptied all messages from Virtual Trash Folder.
km: បាន​សម្អាត​សារ​ទាំងអស់​ពី​ថត​សំរាម​និម្មិត ។

en: Empty Folder(s)
km: សម្អាត​ថត

en: Empty Selected Folders
km: សម្អាត​ថត​ដែល​បាន​ជ្រើស

en: Empty Trash folder
km: សម្អាត​ថត​សំរាម

en: Empty _Spam
km: _Sសម្អាត​សារ​ឥត​បាន​ការ

en: Empty _Trash
km: _Tសម្អាត​​សំរាម

en: Enable PGP functionality?
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មុខ​ងារ PGP ប្រើ​បាន ?

en: Enable S/MIME functionality?
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មុខងារ S/MIME ប្រើ​បាន ?

en: Enable message previews?
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ការ​មើល​សារ​ជា​មុន​ប្រើ​បាន ?

en: Encr_yption Options
km: _Yជម្រើស​បម្លែង​ជា​កូដ

en: Encrypted
km: បាន​បម្លែង​ជា​កូដ

en: End
km: បញ្ចប់

en: End forwarded message
km: បញ្ចប់​សារ​ដែល​បាន​បញ្ជូន​បន្ត

en: End message
km: បញ្ចប់​សារ

en: End message from %s
km: បញ្ចប់​សារ​ពី %s

en: Enter Passphrase
km: បញ្ចូល​ឃ្លា​សម្ងាត់

en: Enter the name for your new Spam folder
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ថ្មី សម្រាប់​ថត​សារ​ឥត​បាន​ការ​ថ្មី​របស់​អ្នក

en: Enter the name for your new drafts folder
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ សម្រាប់​ថត​សេចក្តីព្រាង​ថ្មី​របស់​អ្នក

en: Enter the name for your new sent mail folder
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ សម្រាប់​ថត​សំបុត្រ​ដែល​បាន​ផ្ញើ​ថ្មី​របស់​អ្នក

en: Enter the name for your new trash folder
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ សម្រាប់​ថត​សំរាម​ថ្មី​របស់​អ្នក

en: Entire Message
km: សារ​ទាំងមូល

en: Entry "%s" was successfully added to the address book
km: ធាតុ "%s" ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ដោយ​ជោគជ័យ ទៅ​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន

en: Error
km: កំហុស

en: Error connecting to IMAP server. %s : %s.
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​តភ្ជាប់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP ។ %s ៖ %s ។

en: Error displaying message.
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​បង្ហាញ​សារ ។

en: Error sending reply: %s.
km: កំហុស​បញ្ជូន​ការ​ឆ្លើយ​តប​ទៅ ៖ %s ។

en: Event successfully deleted.
km: បាន​លុប​ព្រឹត្តិការណ៍​ដោយ​ជោគ​ជ័យ ។

en: Every 15 minutes
km: រៀង​រាល់​ ១៥ នាទី

en: Every 30 seconds
km: រៀង​រាល់​ ៣០ វិនាទី

en: Every 5 minutes
km: រៀង​រាល់ ៥ នាទី

en: Every half hour
km: រៀង​រាល់​កន្លះ​ម៉ោង

en: Every minute
km: រៀង​រាល់នាទី

en: Expand
km: បន្លាយ

en: Expand All
km: បន្លាយ​ទាំងអស់

en: Expand All Folders
km: បន្លាយ​ថត​ទាំងអស់

en: Expand Folder
km: បន្លាយ​ថត

en: Expand Names
km: បន្លាយ​ឈ្មោះ

en: Expand names in the compose window automatically in the background?
km: បន្លាយ​ឈ្មោះ​ក្នុង​បង្អួច​តែងដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ក្នុង​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ ?

en: Expand the entire folder tree by default in the folders view?
km: បន្លាយ​មែក​ធាង​ថត​ទាំង​មូល​ជា​លំនាំដើម ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ថត ?

en: Expanding
km: ការ​បន្លាយ

en: F_etch Mail
km: _Eទៅ​ប្រមូល​យក​សំបុត្រ

en: Fetch Mail
km: "ទៅ​​ប្រមូល​យក​សំបុត្រ"

en: Fetch Mail in a separate window?
km: "ទៅ​ប្រមូល​យក​សំបុត្រ" ​ក្នុង​បង្អួច​ផ្សេងឬ ?

en: Fetch messages upon logging on?
km: ទៅ​ប្រមូល​យក​សារ អាស្រ័យ​លើ​ការ​ចូលឬ ?

en: Fetched %d messages from %s
km: បាន​ទៅ​ប្រមូល​យក​សារ​ចំនួន %d ពី %s

en: Fetched 1 message from %s
km: បាន​ទៅ​ប្រមូល​យក​សារ​ចំនួន ១ ពី %s

en: Fetchmail:
km: ទៅ​ប្រមូល​យក​សំបុត្រ ៖

en: Fetchmail: no new messages.
km: ទៅ​​ប្រមូល​យក​សំបុត្រ ៖ គ្មាន​សារ​ថ្មី ។

en: Fi_lters
km: _Lតម្រង

en: File
km: ឯកសារ

en: Filter Options
km: ជម្រើស​របស់​តម្រង

en: Filter Settings
km: ការ​កំណត់​តម្រង

en: Filter message content for profanity?
km: ត្រង​មាតិកា​របស់​សារ សម្រាប់​ភាព​អាសគ្រាម ?

en: Filter support is disabled on this system.
km: ការ​គាំទ្រ​តម្រង​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រើ​លែង​បាន ​លើ​ប្រព័ន្ធ​នេះ ។

en: Filters
km: តម្រង

en: Filters NOT Active
km: តម្រង​មិន​សកម្ម

en: Filters: %s management page
km: តម្រង ៖ ទំព័រ​គ្រប់​គ្រង %s

en: Find:
km: រក ៖

en: First Mailbox Page
km: ទំព័រ​ប្រអប់​សំបុត្រ​ដំបូង

en: First Page
km: ទំព័រ​ដំបូង

en: Fo_rward
km: _Rបញ្ជូន​បន្ត

en: Folder Actions - Confirmation
km: អំពើ​ថត - អះអាង

en: Folder Navigator
km: កម្មវិធី​រុក​រក​ថត

en: Folder Summary
km: សេចក្តី​សង្ខេប​របស់​ថត

en: Folder sharing is not enabled.
km: ការ​ចែក​រំលែក​ថត​គឺ​អសកម្ម ។

en: Folder use is not enabled.
km: ការ​ប្រើ​ថត​គឺ​អសកម្ម ។

en: Format of message dates in the mailbox view for messages dated today
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​នៃ​កាល​បរិច្ឆេទ​របស់​សារ ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ប្រអប់សំបុត្រ សម្រាប់សារ​ដែល​បាន​ចុះ​កាល​បរិច្ឆេទ​ថ្ងៃ​នេះ

en: Forward
km: បញ្ជូន​បន្ត

en: Forward:
km: បញ្ជូន​បន្ត ៖

en: Forwarded message
km: សារ​ដែល​បាន​បញ្ជូន​បន្ត

en: Forwarded message from %s
km: សារ​ដែល​បាន​បញ្ជូន​បន្ត​ពី %s

en: Free/Busy Request Response
km: ការ​ឆ្លើយ​តប​សំណើ ទំនេរ/រវល់

en: Fro_m
km: _Mពី

en: From
km: ពី

en: From Address
km: ពី​អាសយដ្ឋាន

en: Fwd:
km: បញ្ជូន​បន្ត ៖

en: Fwd:
km: បញ្ជូន​បន្ត ៖

en: Fwd: %u Forwarded Messages
km: បញ្ជូន​បន្ត ៖ សារ​ដែល​បាន​បញ្ជូន​បន្ត %u

en: General Options
km: ជម្រើស​ទូទៅ

en: Get only new messages? (IMAP only)
km: យក​តែ​សារ​ថ្មី ? (តែ IMAP)

en: Go
km: ទៅ

en: Go to Message
km: ទៅ​កាន់​សារ

en: Go to address book entry of "%s"
km: ទៅ​កាន់​ធាតុ​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​នៃ "%s"

en: Grant access
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល​ដំណើរការ

en: HERE
km: ទីនេះ

en: HTML Version of Message
km: កំណែ HTML របស់​សារ

en: Headers
km: បឋមកថា

en: Here is the message you were composing:
km: នេះ​គឺ​ជា​សារ​ដែល​អ្នក​បាន​កំពុង​តែង ៖

en: Hidden
km: លាក់

en: Hidden in Thread View
km: លាក់​ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​​ខ្សែ​អំបោះ

en: Hide Deleted
km: លាក់ "បាន​លុប"

en: Hide Unsubscribed
km: លាក់ "មិន​បាន​ជាវ"

en: High
km: ខ្ពស់

en: High Priority
km: អាទិភាព​ខ្ពស់

en: Highest
km: ខ្ពស់​បំផុត

en: How do you want to display attachments?
km: តើ​អ្នក​ចង់​បង្ហាញ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​យ៉ាង​ដូចម្តេច ?

en: How to attribute quoted lines in a reply
km: របៀប​កំណត់​បន្ទាត់​ដែល​បាន​ដក​ស្រង់ ក្នុង​ការ​ឆ្លើយ​តប

en: IMAP Server closed the connection. Server Responded: %s
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP បាន​បិទ​ការ​តភ្ជាប់ ។ ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ឆ្លើយតប​ថា ៖ %s

en: IMAP over SSL
km: IMAP លើ SSL

en: IMAP over SSL (self-signed certificate)
km: IMAP លើ SSL (វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​បាន​ចុះ​ហត្ថលេខា​ដោយ​ខ្លួន​ឯង)

en: IMAP server closed the connection.
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP បាន​បិទ​ការ​តភ្ជាប់ ។

en: IMAP, no TLS
km: IMAP គ្មាន TLS

en: IMAP/POP3 Mail Servers
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ IMAP/POP3

en: INBOX
km: ប្រអប់​ទទួល

en: If using SSL or TLS, you must have the PHP openssl extension loaded.
km: បើ​ប្រើ SSL ឬ TLS, អ្នក​ត្រូវ​តែ​បាន​ផ្ទុក​ផ្នែក​បន្ថែម openssl របស់ PHP ។

en: If you continue, all messages in the folder(s) will be lost!
km: បើ​អ្នក​បន្ត សារ​ទាំងអស់​នៅ​ក្នុង​ថត​នឹង​ត្រូវ​បាន​បាត់បង់ !

en: Ignore
km: មិន​អើពើ

en: Ignore All
km: មិន​អើពើ​ទាំងអស់

en: Image
km: រូបភាព

en: Images are blocked: %s to protect your privacy. %s
km: រូបភាព​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់ ៖ %s ដើម្បី​ការពារ​ភាព​ឯកជន​របស់​អ្នក ។ %s

en: Import
km: នាំចូល

en: Import Key
km: នាំចូល​កូនសោ

en: Import Keypair
km: នាំចូល​គូ​កូនសោ

en: Import Messages
km: នាំចូល​សារ

en: Import PGP Key
km: នាំចូល​កូនសោ​របស់ PGP

en: Import Personal Certificate
km: នាំចូល​វិញ្ញាបនបត្រ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Import Personal Private PGP Key
km: នាំចូល​កូនសោ PGP ឯកជន​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Import Personal Private PGP Key Here:
km: នាំចូល​កូនសោ PGP ឯកជន​ផ្ទាល់​ខ្លួន នៅ​ទីនេះ ៖

en: Import Personal S/MIME Certificates
km: នាំចូល​វិញ្ញាបនបត្រ S/MIME ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Import Public Key
km: នាំចូល​កូនសោ​សាធារណៈ

en: Import Public PGP Key
km: នាំចូល​កូនសោ PGP សាធារណៈ

en: Import Public PGP Key Here:
km: នាំចូល​កូនសោ PGP សាធារណៈ នៅ​ទីនេះ ៖

en: Import Public S/MIME Key
km: នាំចូល​កូនសោ S/MIME សាធារណៈ

en: Import S/MIME Key
km: នាំចូល​កូនសោ S/MIME

en: Import mbox File
km: នាំចូល​ឯកសារ mbox

en: Import mbox file
km: នាំចូល​ឯកសារ mbox

en: Important
km: សំខាន់

en: Important messages
km: សារ​សំខាន់

en: Imported %d messages from %s.
km: បាន​នាំចូល​សារ %d ពី %s ។

en: In Process
km: ស្ថិត​ក្នុង​ដំណើរការ

en: Inbox
km: ប្រអប់​ទទួល

en: Include a brief summary of the header in a reply?
km: រួម​បញ្ចូល​សេចក្តី​សង្ខេប​ខ្លី​របស់​បឋមកថា​ក្នុង​ការ​ឆ្លើយ​តប ?

en: Include original message in a reply?
km: រួម​បញ្ចូល​សារ​ប្រភព​ក្នុង​ការ​ឆ្លើយ​តប ?

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Information on %s Public Key
km: ព័ត៌មាន​អំពី​កូនសោ​សាធារណៈ​ %s

en: Information on Personal Private Key
km: ព័ត៌មាន​អំពី​កូនសោ​ឯកជន​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Information on Personal Public Key
km: ព័ត៌មាន​អំពី​កូនសោ​សាធារណៈ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Insert Certificate Here
km: បញ្ចូល​វិញ្ញាបនបត្រ​ទីនេះ

en: Invalid Action selected for this component.
km: អំពើ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ដែល​បាន​ជ្រើស​ សម្រាប់​សមាសភាគ​នេះ ។

en: Invalid Address
km: អាសយដ្ឋាន​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Invalid Remote Mailbox
km: ប្រអប់​សំបុត្រ​ឆ្ងាយ​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Invalid character in e-mail address: %s.
km: តួ​អក្សរ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ​ក្នុង​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល ៖ %s ។

en: Invalid key
km: កូនសោ​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Invalid message, can not resume draft.
km: សារ​មិន​ត្រឹមត្រូវ, មិន​អាច​បន្ត​សេចក្ដី​ព្រាង

en: Invalid personal PGP private key.
km: កូនសោ​ឯកជន PGP ផ្ទាល់​ខ្លួន​មិនត្រឹមត្រូវ ។

en: Invalid personal PGP public key.
km: កូនសោ​សាធារណៈ​ PGP ផ្ទាល់​ខ្លួន​មិនត្រឹមត្រូវ ។

en: Invert
km: ដាក់បញ្ច្រាស

en: Key Length
km: ប្រវែង​កូនសោ

en: Key generation may take a long time to complete.  Continue with key generation?
km: ការ​បង្កើត​កូនសោ​អាច​នឹង​ត្រូវ​ការ​រយៈពេល​យូរ ។  បន្ត​បង្កើត​កូនសោ ?

en: Key import is not available. File upload is not enabled on this server.
km: មិន​មាន​ការ​នាំចូល​កូនសោ​ឡើយ ។ ការ​ទាញយក​ឯកសារ មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រើ​បាន​ឡើយ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នេះ ។

en: Key import is not available. You have no address book defined to add your contacts.
km: មិន​មាន​ការ​នាំចូល​កូនសោ​ឡើយ ។ អ្នក​មិន​បាន​កំណត់​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន ដើម្បី​បន្ថែម​ទំនាក់​ទំនង​របស់​អ្នក​ឡើយ ។

en: Key successfully sent to the public keyserver.
km: កូនសោ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ដោយ​ជោគ​ជ័យ ​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​កូនសោ​សាធារណៈ ។

en: Language
km: ភាសា

en: Last Mailbox Page
km: ទំព័រ​ប្រអប់​សំបុត្រ​ចុង​ក្រោយ

en: Last Page
km: ទំព័រ​ចុង​ក្រោយ

en: Link Attachments?
km: តភ្ជាប់​ឯកសារ​ភ្ជាប់ ?

en: Linked attachments are forbidden.
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​ត្រូវ​បាន​ហាមឃាត់ ។

en: Links will expire on %s
km: តំណ​នឹង​ផុតកំណត់​នៅ %s

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
km: រាយ​ការ​ទាក់​ទង​ទាំងអស់ ពេល​ផ្ទុក​អេក្រង់​ការ​ទាក់ទង ? (ប្រសិន​បើ​អសកម្ម អ្នក​នឹង​ឃើញ​តែ​ការ​ទាក់​ទង​ដែល​អ្នកស្វែងរក​យ៉ាង​ជាក់​លាក់)

en: Listing in the Header
km: រាយ​ក្នុង​បឋមកថា

en: Local Mailbox:
km: ប្រអប់​សំបុត្រ​មូលដ្ឋាន ៖

en: Location
km: ទីតាំង

en: Log in to %s
km: ចូល​ទៅ %s

en: Login
km: ចូល

en: Login Tasks
km: ភារកិច្ច​ចូល

en: Low
km: ទាប

en: Low Priority
km: អាទិភាព​ទាប

en: Lowest
km: ទាប​បំផុត

en: Macintosh File
km: ឯកសារ Macintosh

en: Mail
km: សំបុត្រ

en: Mail Previews
km: មើល​សំបុត្រ​ជា​មុន

en: Mail server type to connect to:
km: ប្រភេទ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ​ដែល​ត្រូវ​ភ្ជាប់​ទៅ​កាន់ ៖

en: Mailbox
km: ប្រអប់​សំបុត្រ

en: Mailbox and Folder Display Options
km: ជម្រើស​បង្ហាញ​ប្រអប់​សំបុត្រ និង ថត

en: Mark All Messages in Folder as Seen
km: សម្គាល់​សារ​ទាំងអស់​ ក្នុង​ថត​ថា​បាន​មើល

en: Mark All Messages in Folder as Unseen
km: សម្គាល់​សារ​ទាំងអស់​ក្នុង​ថតថា "មិន​បាន​មើល"

en: Mark as:
km: សម្គាល់​ជា ៖

en: Mark different levels of quoting with different colors?
km: សម្គាល់​កម្រិត​ខុសៗ​គ្នា​របស់​សម្រង់ ដោយ​ពណ៌​ខុស​គ្នា ?

en: Mark messages as seen? (IMAP only)
km: សម្គាល់​សារ​ជា "បាន​មើល" ឬ ? (តែ IMAP)

en: Mark simple markup?
km: សម្គាល់​ការ​តម្លើង​តម្លៃ​សាមញ្ញ ?

en: Match All Queries
km: ដូច​សំណួរ​ទាំងអស់

en: Match Any Query
km: ដូច​សំណួរ​ណាមួយ

en: Maximum Attachment Size
km: ទំហំ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​អតិបរមា

en: Maximum Number of Folders
km: ចំនួន​ថត​អតិបរមា

en: Maximum Number of Recipients per Message
km: ចំនួន​អ្នក​ទទួល​អតិបរមា​ក្នុង​សារ​មួយ

en: Maximum Number of Recipients per Time Period
km: ចំនួន​អ្នក​ទទួល​ច្រើន​បំផុត​ក្នុង​មួយ​រយៈពេល

en: Maximum number of attachments reached.
km: បាន​មក​ដល់​កម្រិត​នៃ​ចំនួន​អតិបរមា​របស់ឯកសារ​ភ្ជាប់ ។

en: Maximum total attachment size reached.
km: បាន​មក​ដល់​កម្រិត​នៃ​ទំហំ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​សរុបអតិបរមា

en: Menu Folder List
km: បញ្ជី​ថត​ម៉ឺនុយ

en: Message
km: សារ

en: Message Composition
km: ការ​តែង​សារ

en: Message Date
km: កាល​បរិច្ឆេទ​របស់​សារ

en: Message Flags
km: ទង់​សារ

en: Message Folders
km: ថត​សារ

en: Message Matches
km: ដំណូច​របស់​សារ

en: Message Options
km: ជម្រើស​របស់​សារ

en: Message Search
km: ការ​ស្វែង​រកសារ

en: Message Size
km: ទំហំ​របស់​សារ

en: Message Source
km: ប្រភព​របស់​សារ

en: Message Viewing
km: ការ​មើល​សារ

en: Message from %s
km: សារ​ពី %s

en: Message has attachments
km: សារ​មាន​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Message is encrypted
km: សារ​ត្រូវ​បាន​បម្លែង​ជា​កូដ

en: Message is signed
km: សារ​ត្រូវ​បាន​ចុះហត្ថលេខា

en: Message redirected successfully.
km: សារ​ត្រូវ​បាន​ប្តូរ​ទិស​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Message sent successfully, but not saved to %s
km: សារ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ដោយ​ជោគ​ជ័យ ប៉ុន្តែ​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទៅ %s

en: Message sent successfully.
km: សារ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ដោយ​ជោគ​ជ័យ ។

en: Messages per page in the mailbox view.
km: សារ​ក្នុង​មួយ​ទំព័រ ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ប្រអប់​សំបុត្រ​ ។

en: Messages to
km: សារ​ទៅ​កាន់

en: Modify
km: កែប្រែ

en: More than one address found for field "%s".
km: បាន​រកឃើញ​អាសយដ្ឋាន​ច្រើន​ជាង​មួយ សម្រាប់​វាល "%s" ។

en: Move
km: ផ្លាស់​ទី

en: Move down
km: ចុះ​ក្រោម

en: Move spam messages to spam folder and innocent messages to INBOX
km: ផ្លាស់ទី​សារ​ឥត​បាន​ការ​ទៅ​ថត​សារ​ឥត​បាន​ការ ហើយ​ផ្លាស់ទី​សារ​ល្អ​ទៅ​ប្រអប់​ទទួល

en: Move to folder
km: ផ្លាស់​ទី​ថត

en: Move up
km: ឡើង​លើ

en: Multipart/alternative
km: ច្រើន​ផ្នែក/ឆ្លាស់

en: Multiple Message View
km: ទិដ្ឋភាព​សារ​ច្រើន

en: NONE
km: គ្មាន

en: NOTE
km: ចំណាំ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Name and/or email cannot be empty
km: ឈ្មោះ និង/ឬ អ៊ីមែល​មិន​អាច​ទទេ​បាន​ឡើយ

en: Needs Action
km: ត្រូវ​ការ​អំពើ

en: Never
km: កុំ

en: Never save attachments
km: កុំ​រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: New
km: ថ្មី

en: New Folder
km: ថត​ថ្មី

en: New Mail
km: សំបុត្រ​ថ្មី

en: New Message
km: សារ​ថ្មី

en: New Message to %s
km: សារ​ថ្មី​ទៅ %s

en: New messages
km: សារ​ថ្មី

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Next Message
km: សារ​បន្ទាប់

en: Next Page
km: ទំព័រ​បន្ទាប់

en: No
km: គ្មាន

en: No Certificate found
km: គ្មាន​វិញ្ញាបនបត្រ​ត្រូវ​បាន​រកឃើញ

en: No Encryption
km: គ្មាន​ការ​បម្លែង​ជា​កូដ

en: No Keys in Keyring
km: គ្មាន​កូន​សោ​ក្នុង Keyring

en: No Messages
km: គ្មាន​សារ

en: No PGP public key imported.
km: គ្មាន​កូនសោ​សាធារណៈ PGP ត្រូវ​បាន​នាំចូល ។

en: No Personal Certificate Present
km: គ្មាន​វត្តមាន​វិញ្ញាបនបត្រ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: No Preview Text
km: គ្មាន​អត្ថបទ​មើល​ជា​មុន

en: No Public Keys Found
km: គ្មាន​កូនសោ​សាធារណៈ ត្រូវ​បាន​រកឃើញ

en: No S/MIME public key imported.
km: គ្មាន​កូនសោ​សាធារណៈ S/MIME ត្រូវ​បាន​នាំចូល ។

en: No attachments found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​ភ្ជាប់ ។

en: No email information located in the public key.
km: មិន​មាន​ព័ត៌មាន​អ៊ីមែល​នៅ​ក្នុង​កូនសោ​សាធារណៈ​ឡើយ ។

en: No folder selected.
km: គ្មាន​ថត ត្រូវ​បាន​ជ្រើស ។

en: No folders are being checked for new mail.
km: គ្មាន​ថត​ត្រូវ​បាន​ពិនិត្យ​មើល សម្រាប់សំបុត្រ​ថ្មី ។

en: No folders were specified
km: គ្មាន​ថត ត្រូវ​បាន​បញ្ជាក់

en: No folders with new messages
km: គ្មាន​ថត​ដែល​មាន​សារ​ថ្មី

en: No folders with unseen messages
km: គ្មាន​ថត​ដែល​មាន​សារ​មិន​ទាន់​មើល

en: No message body text
km: គ្មាន​អត្ថបទ​នៃ​តួ​របស់​សារ

en: No message returned.
km: មិន​មាន​សារ​ត្រឡប់​មក​វិញ​ឡើយ ។

en: No messages matched your search.
km: គ្មាន​សារដែល​​ផ្គូផ្គង​ទៅ​នឹង​ការ​ស្វែង​រក​របស់​អ្នក ។

en: No personal PGP private key imported.
km: គ្មាន​កូនសោ​ឯកជន PGP ផ្ទាល់​ខ្លួន ​ត្រូវ​បាន​នាំចូល ។

en: No personal PGP public key imported.
km: គ្មាន​កូនសោ​សាធារណៈ PGP ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ត្រូវ​បាន​នាំចូល ។

en: No personal S/MIME certificates imported.
km: គ្មាន​វិញ្ញាបនបត្រ S/MIME ផ្ទាល់​ខ្លួន ត្រូវ​បាន​នាំចូល ។

en: No personal private key exists so the message is unable to be decrypted.
km: មិន​មាន​កូនសោ​ឯកជន​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ឡើយ ដូច្នេះ​សារ​នឹង​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​បម្លែង​មក​ជា​ភាព​ធម្មតា​វិញ​ឡើយ ។

en: No spellchecking program configured.
km: គ្មាន​កម្មវិធី​ពិនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ ត្រូវ​បាន​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ ។

en: No suggestions
km: គ្មាន​យោបល់

en: No supported IMAP authentication method could be found.
km: មិន​អាច​រកឃើញ​វិធីសាស្ត្រ​ផ្ទៀងផ្ទាត់ IMAP ដែល​បាន​គាំទ្រ ។

en: No user specified.
km: គ្មាន​អ្នក​ប្រើ ត្រូវ​បាន​បញ្ជាក់ ។

en: Non Participant
km: គ្មាន​អ្នក​ចូលរួម

en: None
km: គ្មាន

en: Normal
km: ធម្មតា

en: Not Deleted
km: មិន​បាន​លុប

en: Not Draft
km: មិន​មែន​សេចក្តី​ព្រាង

en: Not Important
km: មិន​សំខាន់

en: Not Personal
km: មិន​មែន​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Not a valid public key.
km: មិន​មែន​កូនសោ​សាធារណៈត្រឹមត្រូវ​មួយ ។

en: Not at all
km: អត់​សោះ

en: Note that this can take some time
km: ចំណាំ​ថា​ វា​ត្រូវ​ការ​ពេល​វេលា​បន្តិច​បន្តួច

en: Nothing
km: គ្មាន​អ្វី​សោះ

en: Notification: Linked attachment downloaded
km: សេចក្ដី​ជូន​ដំណឹង ៖ ឯកសារ​ភ្ជាប់​ដែល​បាន​តភ្ជាប់ ត្រូវ​បាន​ទាញយក​ហើយ ។

en: Number of months to keep old linked attachments if deleting monthly.
km: ចំនួន​ខែ​ដែល​ត្រូវ​រក្សាឯកសារភ្ជាប់​ដែល​បាន​ភ្ជាប់​ចាស់ ប្រសិន​បើ​លុប​រាល់​ខែ ។

en: Number of old sent-mail folders to keep if deleting monthly.
km: ចំនួននៃ​ថត​សំបុត្រ​បាន​ផ្ញើ​ដែល​ត្រូវ​រក្សា​ទុក ប្រសិន​បើលុប​រាល់​ខែ ។

en: OK
km: យល់​ព្រម

en: OR
km: ឬ

en: Old messages
km: សារ​ចាស់

en: Old sent-mail folders being purged.
km: ថត "សំបុត្រ​បាន​ផ្ញើ" ចាស់​កំពុង​ត្រូវ​បាន​លុប​បំបាត់ ។

en: Only display folders with unread messages in them?
km: បង្ហាញ​តែ​ថត​ដែល​មាន​សារ​មិន​ទាន់​អាន ?

en: Only one folder should be selected for this action.
km: តែ​ថត​មួយ​ប៉ុណ្ណោះ គួរ​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​សម្រាប់​អំពើ​នេះ ។

en: Open Fo_lder
km: _Lបើក​ថត

en: Opened Folder
km: ថត​ដែល​បាន​បើក

en: Optional Participant
km: អ្នក​ចូល​រួម​ស្រេច​លើ​ចិត្ត

en: Other Mail Accounts
km: គណនី​សំបុត្រ​ផ្សេងៗ

en: Other Options
km: ជម្រើស​ផ្សេងៗ

en: Outbound Server
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ខាង​ក្រៅ

en: PGP Error:
km: កំហុស PGP ៖

en: PGP Error: Need passphrase for personal private key.
km: កំហុស PGP ៖ ត្រូវការ​ឃ្លា​សម្ងាត់ សម្រាប់​កូនសោ​ឯកជន​ផ្ទាល់​ខ្លួន ។

en: PGP Options
km: ជម្រើស PGP

en: PGP Passphrase Input
km: ការ​បញ្ចូល​ឃ្លា​សម្ងាត់​របស់ PGP

en: PGP Personal Keypair support requires a secure web connection.
km: ការ​គាំទ្រគូ​កូនសោ​ផ្ទាល់​ខ្លួន PGP ទាមទារ​ការ​តភ្ជាប់​បណ្តាញ​សុវត្ថិភាព ។

en: PGP Public Key for "%s (%s)" was successfully added.
km: កូនសោ​សាធារណៈ PGP សម្រាប់ "%s (%s)"  ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ដោយ​ជោគ​ជ័យ ។

en: PGP Public Key for "%s" was successfully deleted.
km: កូនសោ​សាធារណៈ PGP សម្រាប់ "%s" ត្រូវ​បាន​លុប​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: PGP private key successfully added.
km: កូនសោ​ឯកជន PGP ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: PGP public key successfully added.
km: កូនសោ​សាធារណៈ PGP ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: PGP support is disabled on this system.
km: ការ​គាំទ្រ PGP ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រើ​លែង​បាន​ លើ​ប្រព័ន្ធ​នេះ ។

en: PGP support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the PGP features will not work correctly.
km: ការ​គាំទ្រ PGP ទាមទារ​ឲ្យ​ប្រើ​បង្អួច​លេចឡើង ។ បើ​កម្មវិធី​រុករក​របស់​អ្នក​កំពុង​ធ្វើ​ឲ្យ​បង្អួច​លេចឡើង​ប្រើ​លែង​បាន អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ការ​កំណត់​នេះ បើ​ពុំ​នោះ​ទេ​លក្ខណៈ​ពិសេស PGP នឹង​មិន​ដំណើរការ​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។

en: POP3 over SSL
km: POP3 លើ SSL

en: POP3 over SSL (self-signed certificate)
km: POP3 លើ SSL (វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​បាន​ចុះ​ហត្ថលេខា​ដោយ​ខ្លួន​ឯង)

en: POP3, no TLS
km: POP3 គ្មាន TLS

en: Page %d of %d
km: ទំព័រ %d នៃ %d

en: Page with the First Unseen Message
km: ទំព័រ​ដែល​មាន​សារ​មិន​បាន​មើល​ដំបូង

en: Page with the Last Unseen Message
km: ទំព័រ​ដែល​មាន​សារ​មិន​បានមើល​​ចុង​ក្រោយ

en: Part(s)
km: ផ្នែក

en: Passphrase
km: ឃ្លា​សម្ងាត់

en: Passphrase (Again)
km: ឃ្លា​សម្ងាត់ (ម្តង​ទៀត)

en: Passphrase successfully unloaded.
km: ឃ្លា​សម្ងាត់​ត្រូវ​បាន​រើ​ចេញ​ដោយ​ជោគ​ជ័យ ។

en: Passphrase:
km: ឃ្លា​សម្ងាត់ ៖

en: Passphrases cannot be empty
km: ឃ្លា​សម្ងាត់​មិន​អាច​ទទេ​បាន​ឡើយ

en: Passphrases do not match
km: ឃ្លា​សម្ងាត់​មិន​ផ្គូផ្គង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Perform maintenance operations on login?
km: ធ្វើ​ប្រតិបត្តិការ​តំហែទាំ ពេល​ចូល ?

en: Permissions for this user cannot be changed.
km: សិទ្ធិ​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ​នេះ មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​បាន​ឡើយ ។

en: Personal
km: ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Personal Information
km: ព័ត៌មាន​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Personal PGP keypair generated successfully.
km: គូ​កូនសោ PGP ផ្ទាល់​ខ្លួន ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Personal PGP keys deleted successfully.
km: កូនសោ PGP ផ្ទាល់​ខ្លួន ត្រូវ​បាន​លុប​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Personal S/MIME certificates NOT imported:
km: វិញ្ញាបនបត្រ S/MIME ផ្ទាល់​ខ្លួន មិន​ត្រូវ​បាន​នាំ​ចូល​ឡើយ ៖

en: Personal S/MIME keys deleted successfully.
km: កូនសោ S/MIME ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ត្រូវ​បាន​លុប​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Place your signature before replies and forwards?
km: ដាក់​ហត្ថលេខា​របស់​អ្នក មុន​ការ​ឆ្លើយ​តប និង បញ្ជូនបន្ត ?

en: Plaintext Version of Message
km: កំណែ​អត្ថបទ​ធម្មតា​របស់​សារ

en: Play sound on new mail?  This requires your browser to support embedded sound files.  Almost all do on Windows and Mac, but other platforms will require a plugin.
km: ចាក់​សម្លេង​ពេល​មាន​សារ​ថ្មី ?  វា​ទាមទារ​ឲ្យ​កម្មវិធី​រុករក​របស់​អ្នក​គាំទ្រ​ឯកសារ​សម្លេង​បង្កប់ ។  កម្មវិធី​រុករក​ស្ទើរ​តែ​ទាំងអស់​នៅ​លើ Windows និង Mac បាន​គាំទ្រ ប៉ុន្តែ​វេទិកា​ផ្សេង​ទៀត​នឹង​ទាមទារ​កម្មវិធី​ជំនួយ​ខាង​ក្នុង​មួយ ។

en: Please enter a name for the new folder:
km: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​មួយ សម្រាប់​ថត​ថ្មី ៖

en: Please enter the name of the new folder:
km: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​របស់​ថត​ថ្មី ៖

en: Please enter the new name:
km: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ថ្មី ៖

en: Please enter the passphrase for your PGP private key. You will only need to enter this passphrase once per %s session.
km: សូម​បញ្ចូល​ឃ្លា​សម្ងាត់​សម្រាប់​កូនសោ​ឯកជន PGP របស់​អ្នក ។ អ្នក​ចាំបាច់​បញ្ចូល​ឃ្លា​សម្ងាត់​នេះ​តែ​មួយ​ដង ក្នុង​មួយ​សម័យ %s ។

en: Please enter the passphrase for your S/MIME private key. You will only need to enter this passphrase once per %s session.
km: សូម​បញ្ចូល​ឃ្លា​សម្ងាត់​សម្រាប់​កូនសោ​ឯកជន S/MIME របស់​អ្នក ។ អ្នក​ចាំបាច់​បញ្ចូល​ឃ្លា​សម្ងាត់​នេះ​តែ​មួយ​ដង ក្នុង​មួយ​សម័យ %s ។

en: Please log in again to resume composing your message. If you are NOT using cookies AND you are composing messages in popup windows, you will have to log in again in your main window as well. This is to keep attackers from hijacking your session ID. We apologize for any inconvenience.
km: សូម​ចូល​ម្តង​ទៀត ដើម្បី​បន្ត​តែង​សារ​របស់​អ្នក ។ ប្រសិន​បើ​អ្នក​មិន​កំពុង​ប្រើ​ខូគី និង អ្នក​កំពុង​តែង​សារ​ក្នុង​បង្អួច​លេចឡើង អ្នកចាំបាច់ត្រូវ​ចូល​ម្តង​ទៀត ក្នុង​បង្អួច​មេ​របស់​អ្នក​ផង​ដែរ ។ នេះ​គឺ​ដើម្បី​រារាំង​អ្នក​វាយ​ប្រហារ​ពី​ការ​ប្លន់​អត្តសញ្ញាណ​សម័យ​របស់​អ្នក ។ យើ​ង​សូម​ទោស​សម្រាប់​ភាព​មិន​ងាយស្រួល​ណាមួយ ។

en: Please provide your password.
km: សូម​ផ្តល់​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក ។

en: Please provide your username.
km: សូម​ផ្តល់​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​របស់អ្នក ។

en: Please resolve ambiguous or invalid addresses.
km: សូម​ដោះ​ស្រាយ​អាសយដ្ឋាន​ដែល​មិន​ច្បាស់ ឬ មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Please select a folder before you perform this action.
km: សូម​ជ្រើស​ថត​មួយ មុន​នឹង​អ្នក​ប្រតិបត្តិ​អំពើ​នេះ ។

en: Please select at least one folder to search.
km: សូម​ជ្រើស​យ៉ាង​ហោច​ណាស់​ថត​មួយ ដើម្បី​ស្វែង​រក ។

en: Please select only one folder for this operation.
km: សូម​ជ្រើស​ថត​តែ​មួយ​គត់ សម្រាប់​ប្រតិបត្តិការ​នេះ ។

en: Please select or edit in the box to the right:
km: សូម​ជ្រើស ឬ កែសម្រួល​ក្នុង​ប្រអប់​ទៅ​ខាង​ស្តាំ ៖

en: Powered by Horde
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ដើរ​ដោយ Horde

en: Precede your signature with dashes ('-- ')?
km: នាំ​មុខ​ហត្ថលេខា​របស់​អ្នក​ដោយ​សញ្ញា​ដាច់ៗ ('-- ') ?

en: Preferences successfully updated.
km: ចំណង់​ចំណូលចិត្ត ​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ។

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Previous Message
km: សារ​មុន

en: Previous Page
km: ទំព័រ​មុន

en: Print
km: បោះពុម្ព

en: Priority
km: អាទិភាព

en: Private Key Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់កូនសោ​ឯកជន

en: Prompt every time an attachment is sent; default to NO
km: រំលឹក​រៀង​រាល់​ពេល​ដែល​ឯកសារ​ភ្ជាប់​មួយ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ ។ លំនាំដើមគឺ​ទេ ។

en: Prompt every time an attachment is sent; default to YES
km: រំលឹក​រៀង​រាល់​ពេល​ដែល​ឯកសារ​ភ្ជាប់​មួយ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ ។ លំនាំដើមគឺ​បាទ ។

en: Protocol:
km: ពិធីការ ៖

en: Public PGP keyserver support has been disabled.
km: ការ​គាំទ្រ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​កូនសោ PGP សាធារណៈ ត្រូវ​បាន​ធ្វើឲ្យ​ប្រើ​លែង​បាន ។

en: Pur_ge Deleted
km: _Gលុប​បំបាត់ "បាន​លុប"

en: Purge Deleted
km: លុប​បំបាត់ "បាន​លុប"

en: Purge Folder(s)
km: លុប​បំបាត់​ថត

en: Purge Trash how often:
km: ចំនួន​ដង​ត្រូវ​លុប​បំបាត់​សំរាម ៖

en: Purge messages in Trash folder older than this amount of days.
km: លុប​បំបាត់​សារ​ក្នុង​ថត​សំរាម ដែល​ចាស់​ជាង​ចំនួន​ថ្ងៃ​នេះ ។

en: Purge old messages in the Trash folder?
km: លុប​បំបាត់​សារ​ចាស់​ក្នុង​ថត​សំរាម ?

en: Purging %d messages from Trash folder.
km: កំពុង​លុប​បំបាត់​សារ​ចំនួន %d ពី​ថត​សំរាម ។

en: Purging 1 message from Trash folder.
km: កំពុង​លុប​បំបាត់​សារ​ចំនួន ១ ពី​ថត​សំរាម ។

en: Quota status: %.2fMB / %.2fMB  (%.2f%%)
km: ស្ថានភាព​កូតា ៖ %.2fMB / %.2fMB  (%.2f%%)

en: Quota status: %.2fMB / NO LIMIT
km: ស្ថានភាព​កូតា ៖ %.2fMB / គ្មាន​កំណត់

en: Quota status: NO LIMIT
km: ស្ថានភាព​កូតា ៖ គ្មាន​កំណត់

en: Quoting %f:
km: សម្រង់ %f ៖

en: Rebuild Folder Tree
km: ស្ថាបនា​មែកធាង​ថត​ឡើង​វិញ

en: Received On
km: បាន​ទទួល ​នៅ​ថ្ងៃ

en: Received Since
km: បាន​ទទួល​ ចាប់​តាំង​ពី

en: Received Until
km: បាន​ទទួល រហូតដល់

en: Redirec_t
km: _Tប្តូរ​ទិស

en: Redirect
km: ប្តូរ​ទិស

en: Redirect Message
km: ប្តូរ​ទិស​សារ

en: Redirect this message
km: ប្តូរ​ទិស​សារ​នេះ

en: Redirecting failed.
km: ការ​ប្តូរ​ទិស​បាន​បរាជ័យ ។

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Refresh Folder Views:
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទិដ្ឋភាព​របស់​ថត​ស្រស់ ៖

en: Reload
km: ផ្ទុក​ឡើង​វិញ

en: Reload View
km: ផ្ទុក​ទិដ្ឋភាព​ឡើង​វិញ

en: Remember the free/busy information.
km: ចងចាំ​ព័ត៌មាន ទំនេរ/រវល់ ។

en: Remember the last view
km: ចងចាំ​ទិដ្ឋភាព​ចុង​ក្រោយ

en: Remote Mailbox:
km: ប្រអប់​សំបុត្រ​ឆ្ងាយ ៖

en: Remove Field From Search
km: យក​វាល​ចេញ​ពី​ការ​ស្វែង​រក

en: Remove source
km: យក​ប្រភព​ចេញ

en: Rename Folder(s)
km: ប្តូរ​ឈ្មោះ​ថត

en: Rename sent-mail folder at beginning of month?
km: ប្តូរ​ឈ្មោះ​ថត​សំបុត្រ​ដែល​បាន​ផ្ញើ នៅ​ពេល​ចាប់​ផ្តើម​នៃ​ខែ ?

en: Renaming "%s" to "%s" failed. This is what the server said
km: ការ​ប្តូរ​ឈ្មោះ "%s" ទៅ "%s" បាន​បរាជ័យ ។ នេះ​គឺ​ជា​អ្វី​ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​និយាយ

en: Repl_y to List
km: _Yឆ្លើយ​តប​ទៅ​បញ្ជី

en: Replace with:
km: ជំនួស​ដោយ ៖

en: Reply
km: ឆ្លើយ​តប

en: Reply Sent.
km: ការ​ឆ្លើយ​តប​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ

en: Reply to All
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​ទាំង​អស់

en: Reply to All:
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​ទាំង​អស់ ៖

en: Reply to List
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​បញ្ជី

en: Reply to List:
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​បញ្ជី ៖

en: Reply to _All
km: _Aឆ្លើយ​តប​ទៅទាំងអស់

en: Reply with Not Supported Message
km: ឆ្លើយ​តប​ដោយ​​សារ​ដែល​មិន​គាំទ្រ

en: Reply with free/busy for next 2 months.
km: ឆ្លើយ​តបដោយ ទំនេរ/រវល់ សម្រាប់​ ២ ខែ​បន្ទាប់ ។

en: Reply with requested free/busy information.
km: ឆ្លើយ​តប​ដោយ​​ព័ត៌មាន​ ទំនេរ/រវល់ ដែល​បាន​ស្នើ​សុំ ។

en: Reply-To
km: ឆ្លើយ​តប​-ទៅ

en: Reply-To:
km: ឆ្លើយ​តប​-ទៅ ៖

en: Reply:
km: ឆ្លើយ​តប ៖

en: Report as Innocent
km: រាយការណ៍​ថា​ល្អ

en: Report as Spam
km: រាយការណ៍​ជា​សារ​ឥត​បាន​ការ

en: Request a _Read Receipt
km: _Rស្នើ​សុំ​បង្កាន់​ដៃ​អាន​មួយ

en: Request read receipts?
km: ស្នើ​សុំ​បង្កាន់​ដៃ​អាន ?

en: Requested message not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​សារ​ដែល​បាន​ស្នើ​សុំ ។

en: Required Participant
km: អ្នក​ចូល​រួម​ដែល​ទាមទារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Respondent Status Updated.
km: ស្ថានភាព​ឆ្លើយ​តប​ ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ ។

en: Resume
km: ធ្វើ​បន្ត

en: Resume your session
km: ធ្វើ​បន្ត​សម័យ​របស់​អ្នក

en: Return to "Message Composition"
km: ត្រឡប់​ទៅ "ការ​តែង​សារ"

en: Return to Fetch Mail
km: ត្រឡប់​ទៅ​កាន់ "ទៅ​ប្រមូល​យក​សំបុត្រ"

en: Return to Options
km: ត្រឡប់​ទៅ​ជម្រើស

en: Return to the mailbox listing after deleting, moving, or copying a message?
km: ត្រឡប់​ទៅ​ការ​រាយ​របស់​ប្រអប់​សំបុត្រ បន្ទាប់ពី​លុប ផ្លាស់​ទី ឬ ចម្លង​សារ​មួយ ?

en: Role
km: តួនាទី

en: S/MIME Error:
km: កំហុស S/MIME ៖

en: S/MIME Error: Need passphrase for personal private key.
km: កំហុស S/MIME ៖ ត្រូវ​ការ​ឃ្លា​សម្ងាត់ សម្រាប់​កូនសោ​ឯកជន​ផ្ទាល់​ខ្លួន ។

en: S/MIME Options
km: ជម្រើស S/MIME

en: S/MIME Passphrase Input
km: ការ​បញ្ចូល​ឃ្លា​សម្ងាត់ S/MIME

en: S/MIME Personal Keypair support requires a secure web connection.
km: ការ​គាំទ្រ​គូ​កូនសោ​ផ្ទាល់​ខ្លួន S/MIME ទាម​ទារ​ការ​តភ្ជាប់​តាម​បណ្តាញ​សុវត្ថិភាព ។

en: S/MIME Public Key for "%s" was successfully deleted.
km: កូនសោ​សាធារណៈ S/MIME សម្រាប់ "%s" ត្រូវ​បាន​លុប​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: S/MIME Public Key successfully added.
km: កូនសោ​សាធារណៈ S/MIME ត្រូ​វបាន​បន្ថែម​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: S/MIME Public/Private Keypair successfully added.
km: គូ​កូនសោ សាធារណៈ/ឯកជន S/MIME ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: S/MIME support is disabled on this system.
km: ការ​គាំទ្រ S/MIME​ គឺ​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រើ​លែង​បាន​លើ​ប្រព័ន្ធ​នេះ ។

en: S/MIME support is not currently enabled so the message is unable to be decrypted.
km: ការ​គាំទ្រ S/MIME បច្ចុប្បន្ន​មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យប្រើ​បាន ដូច្នេះ​សារ​មិន​អាច​ត្រូវ​បម្លែង​មក​ជា​ភាព​ធម្មតា ។

en: S/MIME support is not enabled so the contents of this signed message cannot be displayed.
km: ការ​គាំទ្រ S/MIME មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រើ​បាន​ឡើយ ដូច្នេះ​មាតិកា​របស់​សារ​ដែល​បាន​ចុះ​ហត្ថលេខា​នេះ នឹង​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​បាន​ឡើយ ។

en: S/MIME support is not enabled so the digital signature is unable to be verified.
km: ការ​គាំទ្រ S/MIME មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រើ​បាន​ឡើយ ដូច្នេះ​ហត្ថលេខា​ឌីជីថល​នឹង​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​បាន​ឡើយ ។

en: S/MIME support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the S/MIME features will not work correctly.
km: ការ​គាំទ្រ S/MIME ទាមទារ​ឲ្យ​ប្រើ​បង្អួច​លេចឡើង ។ បើ​កម្មវិធី​រុករក​របស់​អ្នក​កំពុង​ធ្វើ​ឲ្យ​បង្អួច​លេចឡើង​ប្រើ​លែង​បាន អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ការ​កំណត់​នេះ បើ​ពុំ​នោះ​ទេ​លក្ខណៈ​ពិសេស S/MIME នឹង​មិន​ដំណើរការ​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។

en: S_ubject
km: _Uប្រធាន​បទ

en: Sa_ve a copy in
km: _Vរក្សា​ទុក​ច្បាប់​ចម្លង​ក្នុង

en: Sa_ve as
km: _Vរក្សា​ទុក​ជា

en: Save
km: រក្សា​ទុក

en: Save Attachments with message in sent-mail folder?
km: រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ជាមួយ​សារ​ ក្នុង​ថត​សំបុត្រ​ដែល​បាន​ផ្ញើ ?

en: Save Draft
km: រក្សា​ទុក ​សេចក្តី​ព្រាង

en: Save Image
km: រក្សាទុក​រូបភាព

en: Save Image in Gallery
km: រក្សាទុក​រូបភាព​ក្នុង​វិចិត្រសាល

en: Save Options
km: រក្សា​ទុក​ ជម្រើស

en: Save Stationery
km: រក្សាទុក​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ

en: Save _Draft
km: _Dរក្សា​ទុក​សេចក្តីព្រាង

en: Save as
km: រក្សា​ទុក​ជា

en: Save drafts as unseen?
km: រក្សា​ទុក​សេចក្តី​ព្រាង​ជា​មិន​បាន​មើល​ឬ ?

en: Save drafts automatically while composing?
km: រក្សាទុក​សេចក្ដីព្រាង​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ខណៈ​ពេល​តែង ?

en: Save recipients automatically to the default address book?
km: រក្សា​ទុក​អ្នកទទួល​ទាំងឡាយ ទៅ​កាន់​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​លំនាំ​ដើម​​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ?

en: Save search as a virtual folder?
km: រក្សា​ទុក​ការ​ស្វែង​រក ជា​ថត​និម្មិតមួយឬ ?

en: Save sent mail?
km: រក្សា​ទុក​សំបុត្រ​ដែល​បានផ្ញើ​ឬ​ទេ ?

en: Saving the draft failed. Could not create a drafts folder.
km: ការ​រក្សាទុក​សេចក្ដីព្រាង​បាន​បរាជ័យ ។ មិន​អាច​បង្កើត​ថត​សេចក្ដីព្រាង​បាន​ឡើយ ។

en: Saving the draft failed. No draft folder specified.
km: ការ​រក្សាទុក​សេចក្ដីព្រាង​បាន​បរាជ័យ ។ មិន​មាន​ថត​សេចក្ដីព្រាង​ត្រូវ​បាន​បញ្ជាក់​លម្អិត ។

en: Saving the draft failed. This is what the server said: %s
km: ការ​រក្សា​ទុក​សេចក្តីព្រាង​បាន​បរាជ័យ ។ នេះ​គឺ​ជា​អ្វី​ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាននិយាយ ៖ %s

en: Search
km: ស្វែង​រក

en: Search %s
km: ស្វែង​រក %s

en: Search Options
km: ជម្រើស​ស្វែងរក

en: Search Results
km: លទ្ធផល​ស្វែង​រក

en: Seen
km: បាន​មើល

en: Select Another Account
km: ជ្រើស​គណនី​មួយ​ផ្សេង

en: Select a date
km: ជ្រើស​កាលបរិច្ឆេទ

en: Select a field
km: ជ្រើស​វាល

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
km: ជ្រើស​ប្រភព​សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន សម្រាប់​បន្ថែម និង ស្វែង​រក​អាសយដ្ឋាន ។​

en: Select all
km: ជ្រើស​ទាំងអស់

en: Select all fields to search when expanding addresses.
km: ជ្រើស​វាល​ដែល​ត្រូវ​ស្វែង​រក​ទាំងអស់ ពេល​ពង្រីក​អាសយដ្ឋាន ។

en: Select an account
km: ជ្រើស​គណនី

en: Select none
km: ជ្រើស​គ្មាន

en: Select stationery:
km: ជ្រើស​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ ៖

en: Select the gallery to save the image in.
km: ជ្រើស​វិចិត្រសាល ដើម្បី​រក្សាទុក​រូបភាព​នៅ​ក្នុង ។

en: Select the mail server type
km: ជ្រើស​ប្រភេទ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ

en: Select:
km: ជ្រើស ៖

en: Selected Address books:
km: សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន​ដែល​បាន​ជ្រើស ៖

en: Send Key to Public Keyserver
km: បញ្ជូន​កូនសោ​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​កូនសោ​សាធារណៈ

en: Send Latest Information
km: ផ្ញើ​ព័ត៌មាន​ថ្មី​បំផុត

en: Send Message
km: ផ្ញើ​សារ

en: Send message without a Subject?
km: ផ្ញើ​សារ​ដោយ​គ្មាន​ប្រធានបទ ?

en: Send read receipt when requested by the sender?
km: ផ្ញើ​បង្កាន់ដៃ​បាន​អាន នៅ​ពេល​បាន​ស្នើ​ដោយ​អ្នក​ផ្ញើ ?

en: Sent mail folder
km: ថត​សំបុត្រ​ដែល​បាន​ផ្ញើ

en: Sent mail folder:
km: ថត​សំបុត្រ​ដែល​បាន​ផ្ញើ ៖

en: Server
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Server and Folder Information
km: ព័ត៌មាន​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ និង ថត

en: Server:
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ៖

en: Set preferences for what happens when you move and delete messages.
km: កំណត់​ចំណង់​ចំណូលចិត្តថា​អ្វី​នឹង​ត្រូវ​កើតឡើង ពេល​អ្នក​ផ្លាស់ទី និង លុប​សារ ។

en: Set the X-Priority header when composing messages?
km: កំណត់​បឋមកថា​អាទិភាព X ពេល​តែង​សារ ?

en: Share Folders
km: ចែក​រំលែក​ថត

en: Share mail folders
km: ចែក​រំលែក​ថត​សំបុត្រ

en: Share your mail folders with other users.
km: ចែក​រំលែក​ថត​សំបុត្រ​របស់​អ្នក ជាមួយ​អ្នក​ប្រើ​ផ្សេង ។

en: Should large blocks of quoted text be shown or hidden by default? It can be toggled easily whichever you choose.
km: ជា​លំនាំ​ដើម​ តើ​បណ្តុំ​ធំនៃ​អត្ថបទ​ដែល​បាន​ស្រង់ គួរ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ ឬ លាក់​ឬ​ទេ ? មួយ​ណា​ក៏​ដោយ​ដែល​អ្នក​ជ្រើស វា​អាច​ត្រូវ​បាន​បិទ​បើក​ដោយ​ងាយស្រួល ។

en: Should the body of text/plain messages be scanned for PGP data?
km: តើ​តួ​នៃ​សារ​អត្ថបទ/ធម្មតា គួរ​ត្រូវ​បាន​វិភាគ សម្រាប់​ទិន្នន័យ PGP ឬ​ទេ ?​

en: Should the compose window be closed after saving a draft?
km: តើ​បង្អួច​តែង​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​បិទ បន្ទាប់​ពី​រក្សា​ទុក​សេចក្តី​ព្រាង​ឬទេ ?

en: Should your PGP public key to be attached to your messages by default?
km: តើ​កូន​សោ​សាធារណៈ PGP របស់​អ្នក​ គួរ​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ​សារ​របស់​អ្នក​​ជា​លំនាំ​ដើម​ឬ​ទេ ?

en: Show All Folders
km: បង្ហាញ​ថត​ទាំង​អស់

en: Show All Headers
km: បង្ហាញ​បឋមកថា​ទាំងអស់

en: Show Deleted
km: បង្ហាញ "បាន​លុប"

en: Show Images?
km: បង្ហាញ​រូបភាព ?

en: Show Limited Headers
km: បង្ហាញ "បឋមកថា​ដែល​បាន​កម្រិត"

en: Show Mailing List Information
km: បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​របស់​បញ្ជី​សំបុត្រ​រួម

en: Show Only Subscribed Folders
km: បង្ហាញ​តែ​ថត​ដែល​បាន​ជាវ

en: Show Unsubscribed
km: បង្ហាញ "បាន​ឈប់​ជាវ"

en: Show an icon to allow stripping of attachments from messages?
km: បង្ហាញ​រូប​តំណាង​ដែល​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ច្បូត​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ចេញ​ពី​សារ​ឬ ?

en: Show legend in the mailbox view?
km: បង្ហាញ​តាង ក្នុង​ទិដ្ឋភាព​ប្រអប់​សំបុត្រ ?

en: Show previews for unread messages only?
km: បង្ហាញ​មើល​ជា​មុន សម្រាប់​តែ​សារ​មិន​ទាន់​អាន ?

en: Show previews in tooltips?
km: បង្ហាញ​មើល​ជា​មុន ជា​ព័ត៌មាន​ជំនួយ ?

en: Show the Fetch Mail icon on the menubar?
km: បង្ហាញ​រូប​តំណាង "ទៅ​ប្រមូល​យក​សំបុត្រ" លើ​របារ​ម៉ឺនុយ ?

en: Show the filter icon on the menubar?
km: បង្ហាញ​រូបតំណាង​របស់​តម្រង​លើ​របារ​ម៉ឺនុយ ?

en: Show total number of mails in folder?
km: បង្ហាញ​ចំនួន​សំបុត្រ​សរុប​ក្នុង​ថត ?

en: Shown
km: បាន​បង្ហាញ

en: Si_ze
km: _Zទំហំ

en: Signed
km: បាន​ចុះ​ហត្ថលេខា

en: Size:
km: ទំហំ ៖

en: Sort by Arrival
km: តម្រៀប​តាម​ការ​មក​ដល់

en: Sort by Date
km: តម្រៀប​តាម​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Sort by From Address
km: តម្រៀប​តាម​អាសយដ្ឋាន "ពី"

en: Sort by Message Size
km: តម្រៀប​តាម​ទំហំ​របស់​សារ

en: Sort by Subject
km: តម្រៀប​តាម​ប្រធាន​បទ

en: Sort by Thread
km: តម្រៀប​តាម​ខ្សែ​អំបោះ

en: Sort by To Address
km: តម្រៀប​តាម​អាសយដ្ឋាន​ "ទៅ"

en: Spam folder
km: ថត​សារ​ឥត​បាន​ការ​

en: Spam folder:
km: ថត​របស់​សារ​ឥត​បានការ ៖

en: Special Characters
km: តួអក្សរ​ពិសេស

en: Special Virtual Folders cannot be edited.
km: មិន​អាច​កែសម្រួល​ថត​និម្មិត​ពិសេស​បាន​ឡើយ ។

en: Spell Check
km: ពិនិត្យ​​អក្ខរាវិរុទ្ធ

en: Spell Checker
km: កម្មវិធី​ពិនិត្យ​​អក្ខរាវិរុទ្ធ

en: Spell check complete
km: ការ​ពិនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ​បាន​បញ្ចប់​ទាំង​ស្រុង

en: Spell check complete - No spelling errors
km: ការ​ពិនិត្យអក្ខរាវិរុទ្ធ​បាន​បញ្ចប់​ហើយ - មិន​មាន​កំហុស​អក្ខរាវិរុទ្ធ​ឡើយ

en: Spelling errors per screen when spell checking.
km: កំហុស​អក្ខរាវិរុទ្ធ​ក្នុង​មួយ​អេក្រង់ ពេល​ពិនិត្យអក្ខរាវិរុទ្ធ ។

en: Start
km: ចាប់ផ្តើម

en: Stationery
km: ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ

en: Stationery name:
km: ឈ្មោះ​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ ៖

en: Stationery type:
km: ប្រភេទ​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ ៖

en: Stationery:
km: ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ ៖

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Strip Attachment
km: ច្បូត​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ចេញ

en: Strip linebreaks?
km: ច្បូត​ការ​ចុះ​បន្ទាត់​ចេញ ?

en: Sub_ject
km: _Jប្រធានបទ

en: Subject
km: ប្រធានបទ

en: Subject Field
km: វាល​​ប្រធានបទ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Subscribe to Folder(s)
km: ជាវ​ប្រចាំ​ទៅ​ថត

en: Success
km: ជោគជ័យ

en: Suggestions
km: យោបល់

en: Summary
km: សេចក្តី​សង្ខេប

en: Switch Composition Method
km: ប្តូរ​វិធី​សាស្ត្រ​តែង

en: Switch to HTML composition
km: ប្តូរ​ទៅ​​ការតែង​ HTML

en: Switch to plain text composition
km: ប្តូរ​ទៅ​ការ​តែង​អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Te_xt
km: _Xអត្ថបទ

en: Tentative:
km: បណ្ដោះអាសន្ន ៖

en: Tentatively Accept request
km: ព្រម​ទទួល​សំណើ​ជា​បណ្ដោះ​អាសន្ន

en: Tentatively Accepted
km: បាន​ទទួល​ជា​បណ្តោះ​អាសន្ន

en: Terms of Service file not specified in conf.php
km: ឯកសារ​លក្ខខណ្ឌ​នៃ​សេវា មិន​ត្រូវ​បាន​បញ្ជាក់​ក្នុង conf.php

en: Text
km: អត្ថបទ

en: The From: column of the message should be linked:
km: ពី ៖ ជួរឈរ​របស់​សារ​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​តភ្ជាប់ ៖

en: The IMAP server does not appear to support the authentication method selected. Please contact your system administrator.
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ IMAP ទំនង​ជា​មិន​គាំទ្រ​វិធីសាស្ត្រ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ដែល​បាន​ជ្រើស​ឡើយ ។ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ។

en: The Macintosh resource fork
km: ផ្នែក​ធនធាន​របស់ Macintosh

en: The Macintosh resource fork can be downloaded %s.
km: ផ្នែក​ធនធាន​របស់ Macintosh អាច​ត្រូវ​បាន​ទាញយក​ %s ។

en: The account "%s" has been deleted.
km: គណនី "%s" ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: The account "%s" has been saved.
km: គណនី "%s" ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក ។

en: The attachment was not found.
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​មិន​ត្រូវ​បាន​រកឃើញ ។

en: The calendar data is invalid
km: ទិន្នន័យ​ប្រតិទិន​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ

en: The compose window can't be opened. Perhaps you have set your browser to block popup windows?
km: មិន​អាច​បើក​បង្អួច​តែង​បាន​ទេ ។ ប្រហែល​ជា​អ្នក​បាន​កំណត់​កម្មវិធី​រុករក​របស់​អ្នក​ ឲ្យ​ទប់​ស្កាត់​បង្អួច​លេច​ឡើង ?

en: The contents of the Macintosh file are below.
km: មាតិកា​របស់​ឯកសារ Macintosh គឺ​ខាង​ក្រោម ។

en: The current folder(s) "%s" will be renamed to "%s".
km: ថត​បច្ចុប្បន្ន "%s" នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្តូរ​ឈ្មោះ​ទៅ​ជា "%s" ។

en: The current list of users with access to this folder could not be retrieved
km: មិន​អាច​ទៅ​យក​បញ្ជី​បច្ចុប្បន្ន​របស់​អ្នកប្រើ ​ដែល​ចូល​ដំណើរការ​ទៅ​ថត​នេះ

en: The draft has been saved to the "%s" folder.
km: សេចក្តី​ព្រាង​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទៅ​ថត "%s" ។

en: The event was added to your calendar.
km: ព្រឹត្តិការណ៍​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ទៅ​ប្រតិទិន​របស់​អ្នក ។

en: The field "%s" can't be expanded.
km: មិន​អាច​បន្លាយ​វាល "%s" បាន​ឡើយ ។

en: The folder "%s" already exists
km: ថត "%s" មាន​រួច​ហើយ

en: The folder "%s" contains illegal characters in its name. It may cause problems. Please see your system administrator.
km: ថត "%s" មាន​តួ​អក្សរ​ខុស​ច្បាប់ក្នុង​ឈ្មោះ​របស់​វា ។ វា​អាច​បង្ក​បញ្ហា ។ សូម​ជួប​ជាមួយ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់អ្នក ។

en: The folder "%s" was created but you were not subscribed to it.
km: ថត "%s" ត្រូវ​បាន​បង្កើត ប៉ុន្តែ​អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​ជាវ​ប្រចាំ​ទៅវា ។

en: The folder "%s" was deleted but you were not unsubscribed from it.
km: ថត "%s" ត្រូវ​បាន​លុប ប៉ុន្តែ​អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​ឈប់​ជាវ​ពីវា ។

en: The folder "%s" was not created. This is what the server said
km: មិន​បាន​បង្កើត​ថត "%s" ឡើយ​ ។ នេះ​គឺ​ជា​អ្វី​ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាននិយាយ

en: The folder "%s" was not deleted. This is what the server said
km: ថត "%s" មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​លុប​បាន​ឡើយ ។ ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ថា​អញ្ចឹង

en: The folder "%s" was successfully created.
km: ថត "%s" ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ដោយ​ជោគ​ជ័យ ។

en: The folder "%s" was successfully deleted.
km: ថត "%s" ត្រូវ​បាន​លុប​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: The folder "%s" was successfully renamed to "%s".
km: ថត "%s" ត្រូវ​បាន​ប្តូរ​ឈ្មោះ​ទៅ​ជា "%s" ដោយ​ជោគ​ជ័យ ។

en: The following files were attached to this part:
km: ឯកសារ​ខាង​ក្រោម​ ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ​ជាមួយ​ផ្នែក​នេះ ៖

en: The image save window can not be opened. Perhaps you have set your browser to block popup windows?
km: មិន​អាច​បើក​បង្អួច​រក្សាទុក​រូបភាព​បាន​ឡើយ ។ ប្រហែល​ជា​អ្នក​បាន​កំណត់​ឲ្យ​កម្មវិធី​រុករក​របស់​អ្នក ទប់ស្កាត់​បង្អួច​លេចឡើង​ហើយ​មើល​ទៅ ?

en: The mail server generated the following error message:
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ​បាន​បង្កើត​សារ​កំហុស​ដូច​ខាង​ក្រោម ៖

en: The mail server generated the following informational message:
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ​បាន​បង្កើត​សារ​នៃព័ត៌មាន​ដូចខាង​ក្រោម ៖

en: The mail server generated the following message:
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ​បាន​បង្កើត​សារ​ដូច​ខាង​ក្រោម ៖

en: The mailbox %s is already empty.
km: ប្រអប់​សំបុត្រ %s គឺ​ទទេ​រួចហើយ ។

en: The message "%s" from "%s" (%d bytes) exceeds fetch size limit.
km: សារ "%s" ពី "%s" លើស (%d បៃ) កម្រិត​ទំហំ​ទាញ​យក​ ។

en: The message being composed has been closed. Exiting.
km: សារ​ដែល​កំពុង​តែង​ ត្រូវ​បាន​បិទ ។ ចេញ ។

en: The message does not have a Subject entered.
km: សារ​មិន​មាន​ប្រធានបទ​ឡើយ ។

en: The message has been deleted.
km: សារ​ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: The message has been reported as not spam to your system administrator.
km: សារ​ត្រូវ​បាន​រាយការណ៍​ទៅ​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក​ថា មិន​មែន​ជា​សារ​ឥត​បាន​ការ​ឡើយ ។

en: The message has been reported as not spam.
km: សារ​ត្រូវ​បាន​រាយការណ៍​ថា មិន​មែន​ជា​សារ​ឥត​បាន​ការ​ឡើយ ។

en: The message has been reported as spam to your system administrator.
km: សារ​ត្រូវ​បាន​រាយការណ៍​ទៅ​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក​ថា ជា​សារ​ឥត​បាន​ការ ។

en: The message has been reported as spam.
km: សារ​ត្រូវ​បាន​រាយការណ៍​ថា ជា​សារ​ឥត​បាន​ការ ។

en: The message has been verified.
km: សារ​ត្រូវ​បាន​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់ ។

en: The message has been verified. Sender: %s.
km: សារ​ត្រូវ​បាន​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់ ។ អ្នក​ផ្ញើ ៖ %s ។

en: The passphrase window can't be opened. Perhaps you have set your browser to block popup windows?
km: មិន​អាច​បើក​បង្អួច​ឃ្លា​សម្ងាត់ ។ ប្រហែល​ជា​អ្នក​បាន​កំណត់​កម្មវិធី​រុក​រក​របស់​អ្នក ឲ្យ​ទប់ស្កាត់​បង្អួច​លេចឡើង ?

en: The requested file does not exist in the MS-TNEF attachment.
km: ឯកសារ​ដែល​បាន​ស្នើ​សុំ មិន​មាន​ក្នុង​ឯកសារ​ភ្ជាប់ MS-TNEF ។

en: The requested file does not exist in the Zip attachment.
km: ឯកសារ​ដែល​បាន​ស្នើ​សុំ​ មិន​មាន​ក្នុង​ឯកសារ​ភ្ជាប់ Zip ។

en: The sender of this message is requesting a Message Disposition Notification from you when you have read this message. Please click %s to send the notification message.
km: អ្នក​ផ្ញើ​សារ​នេះ​កំពុង​ស្នើ​សុំ​ "ការ​ជូន​ដំណឹង​ចរិត​របស់​សារ" ពី​អ្នក ពេលអ្នក​បាន​អាន​សារនេះ ។ សូម​ចុច %s ដើម្បី​ផ្ញើ​សារ​ជូន​ដំណឹង ។

en: The server was not able to create a thumbnail of this image.
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​មិន​អាច​បង្កើត​រូបភាព​តូចៗ​នៃ​រូបភាព​នេះ​បាន​ឡើយ ។

en: The signature could not be replaced.
km: ហត្ថលេខា​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​ជំនួស ។

en: The signature was successfully replaced.
km: ហត្ថលេខា​ត្រូវ​បាន​ជំនួស​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: The specified file does not exist.
km: ឯកសារ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​មិន​មាន​ឡើយ ។

en: The stationery "%s" has been added.
km: ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ "%s" ត្រូវ​បាន​បន្ថែម ។

en: The stationery "%s" has been deleted.
km: ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ "%s" ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: The stationery "%s" has been updated.
km: ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ "%s" ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់សម័យ ។

en: The task has been added to your tasklist.
km: ភារកិច្ច​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ទៅ​បញ្ជី​ភារកិច្ច​របស់អ្នក ។

en: The text of the message
km: អត្ថបទ​របស់​សារ

en: The text of the message can be viewed %s.
km: អត្ថបទ​របស់​សារ​អាច​ត្រូវ​បាន​មើល %s ។

en: The text of the returned message
km: អត្ថបទ​របស់​សារ​ដែល​បាន​ត្រឡប់

en: The text of the returned message can be viewed %s.
km: អត្ថបទ​របស់​សារ​ដែល​បាន​ត្រឡប់ អាច​ត្រូវ​បាន​មើល​ %s ។

en: The text of the sent message
km: អត្ថបទ​របស់​សារ​ដែល​បាន​ផ្ញើ

en: The text of the sent message can be viewed %s.
km: អត្ថបទ​របស់​សារ​ដែល​បាន​ផ្ញើ អាច​ត្រូវ​បាន​មើល​ %s ។

en: The user's free/busy information was sucessfully stored.
km: ព័ត៌មាន​ ទំនេរ/រវល់​ របស់​អ្នក​ប្រើ ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: There are no alternative parts that can be displayed inline.
km: គ្មាន​ផ្នែក​ផ្សេង​ដែល​អាច​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ក្នុង​តួ ។

en: There are no messages in this mailbox.
km: គ្មាន​សារ​ក្នុង​ប្រអប់​សំបុត្រ​នេះ ។

en: There is no text that can be displayed inline.
km: មិន​មាន​អត្ថបទ ដែល​អាច​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ក្នុង​តួ​បាន​ឡើយ ។

en: There was a problem expunging the mailbox. The server said: %s
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បំបាត់​ចោល​ប្រអប់​សំបុត្រ ។ ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​និយាយថា ៖ %s

en: There was an error copying messages from "%s" to "%s". This is what the server said
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​ចម្លង​សារ​ពី "%s" ទៅ "%s" ។ នេះ​គឺ​ជា​អ្វី​ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​និយាយ

en: There was an error deleting messages from the folder "%s". This is what the server said
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​លុប​សារ​ពីថត "%s" ។ នេះ​គឺ​ជា​អ្វី​ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​និយាយ

en: There was an error deleting messages in the folder "%s". This is what the server said
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​លុប​សារ​ក្នុង​ថត "%s" ។ នេះ​គឺ​ជា​អ្វី​ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​និយាយ

en: There was an error deleting the event: %s.
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​លុប​ព្រឹត្តិការណ៍ ៖ %s ។

en: There was an error displaying this message part
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​បង្ហាញ​ផ្នែក​របស់​សារ​នេះ

en: There was an error flagging messages in the folder "%s". This is what the server said
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុងការ​ដាក់ទង់​ឲ្យ​សារ​ក្នុង​ថត "%s" ។ នេះ​គឺ​ជា​អ្វី​ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​និយាយ

en: There was an error importing %s.
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​នាំចូល %s ។

en: There was an error importing the event: %s.
km: មាន​កំហុសមួយ ក្នុង​ការ​នាំចូល​ព្រឹត្តិការណ៍ ៖ %s ។

en: There was an error importing the task: %s.
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​​​នាំចូល​ភារកិច្ច ៖ %s ។

en: There was an error importing user's free/busy information: %s.
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​នាំចូល​ព័ត៌មាន ទំនេរ/រវល់ របស់​អ្នក​ប្រើ ៖ %s ។

en: There was an error moving messages from "%s" to "%s". This is what the server said
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​ផ្លាស់​ទី​សារ​ពី "%s" ទៅ "%s" ។ នេះ​គឺ​ជា​អ្វី​ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​និយាយ

en: There was an error sending your message: %s
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​ផ្ញើ​សាររបស់អ្នក ៖ %s

en: There was an error updating the event: %s.
km: មាន​កំហុស​មួយ ក្នុង​ការ​ធ្វើ​​ឲ្យ​​ព្រឹត្តិការណ៍​ទាន់​សម័យ ៖ %s ។

en: There was no text in this message part
km: មិន​មាន​អត្ថបទ ក្នុង​ផ្នែក​នៃ​​សារ​នេះ

en: This PGP Public Key was attached to the message.
km: កូនសោ​សាធារណៈ PGP នេះ​ ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ​សារ​នេះ ។

en: This action is not supported.
km: មិន​គាំទ្រ​អំពើ​នេះ ។

en: This action is not yet implemented.
km: អំពើ​នេះ​មិន​ទាន់​ត្រូវ​បាន​អនុវត្ត​ឡើយ ។

en: This may take some time. Are you sure you want to continue?
km: នេះ​ប្រហែល​ជា​ត្រូវ​ការ​ពេល​បន្តិច​បន្តួច ។ តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បន្ត​ឬ ?

en: This message contains a Macintosh file.
km: សារ​នេះ​មាន​ផ្ទុក​ឯកសារ Macintosh មួយ ។

en: This message contains an attachment that has been digitally signed via S/MIME.
km: សារ​នេះ​មាន​ឯកសារ​ភ្ជាប់ ដែល​ត្រូវ​បាន​ចុះ​ហត្ថលេខា​ឌីជីថល​តាម​រយៈ S/MIME ។

en: This message contains an attachment that has been encrypted via S/MIME.
km: សារ​នេះ​មាន​ឯកសារ​ភ្ជាប់ ដែល​ត្រូវ​បាន​បម្លែង​ជា​កូដ​តាម​រយៈ S/MIME ។

en: This message contains mail delivery status information, but the format of this message is unknown.
km: សារ​នេះ​មាន​ព័ត៌មាន​ស្ថានភាព​បញ្ជូន​សំបុត្រ ប៉ុន្តែ​ទ្រង់​ទ្រាយ​របស់​សារ​នេះ មិន​ត្រូវ​បាន​ស្គាល់​ឡើយ ។

en: This message does not appear to be a valid PGP encrypted message. Error:
km: សារ​នេះ​មិន​ទំនង​ជា​សារ​ដែល​បាន​បម្លែង​ជា​កូដ PGP ត្រឹម​ត្រូវ​មួយ​ឡើយ ។ កំហុស ៖

en: This message does not appear to be in the correct PGP format (according to RFC 2015).
km: សារ​នេះ​មិន​ទំនង​ជា​មាន​ទ្រង់​ទ្រាយ PGP ត្រឹមត្រូវ (យោង​តាម RFC 2015) ។

en: This message does not appear to be in the correct S/MIME format.
km: សារ​នេះ​មិន​ទំនង​ជា​មាន​ទ្រង់​ទ្រាយ S/MIME ត្រឹមត្រូវ ។

en: This message has been digitally signed and encrypted with PGP, but the signature cannot be verified.
km: សារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ចុះ​ហត្ថលេខា​ឌីជីថល និង បម្លែង​ជា​កូដ​ដោយ​ប្រើ PGP ប៉ុន្តែ​ហត្ថលេខា​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​បាន​ឡើយ ។

en: This message has been digitally signed and encrypted with PGP.
km: សារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ចុះ​ហត្ថលេខា​ឌីជីថល និង បម្លែង​ជា​កូដ​ដោយ​ប្រើ PGP ។

en: This message has been digitally signed via PGP, but the signature cannot be verified.
km: សារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ចុះហត្ថលេខា​ឌីជីថល​តាម​រយៈ PGP ប៉ុន្តែ​ហត្ថលេខា​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​បាន​ឡើយ ។

en: This message has been digitally signed via PGP.
km: សារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ចុះ​ហត្ថលេខា​ជា​លេខ​តាមរយៈ PGP ។

en: This message has been digitally signed via S/MIME.
km: សារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ចុះ​ហត្ថលេខា​ឌីជីថល​តាមរយៈ S/MIME ។

en: This message has been encrypted via S/MIME.
km: សារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បម្លែង​ជា​កូដ​តាមរយៈ S/MIME ។

en: This message has been encrypted with PGP, however, PGP support is disabled so the message cannot be decrypted.
km: សារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បម្លែង​ជា​កូដ​ដោយ​ប្រើ PGP ទោះ​យ៉ាង​ណា ការ​គាំទ្រ PGP ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រើ​លែង​បាន ដូច្នេះ​សារ​នឹង​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​បម្លែង​មក​ជា​ភាព​ធម្មតា​បាន​ឡើយ ។

en: This message has been encrypted with PGP, however, no personal private key exists so the message cannot be decrypted.
km: សារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បម្លែង​ជា​កូដ​ដោយ​ប្រើ PGP ទោះ​យ៉ាង​ណា មិន​ទាន់​មាន​កូនសោ​ឯកជន​ផ្ទាល់​ខ្លួន​នៅ​ឡើយ​ទេ ដូច្នេះ​សារ​នឹង​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​បម្លែង​មក​ជា​ភាព​ធម្មតា​បាន​ឡើយ ។

en: This message has been encrypted with PGP.
km: សារ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បម្លែង​ជា​កូដ​ដោយ PGP ។

en: This message to
km: សារ​នេះ​ទៅ

en: This server does not support sharing folders.
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នេះ​មិន​គាំទ្រ​ថត​ដែល​ចែក​រំលែក ។

en: This window must be called from a compose window.
km: ត្រូវ​តែ​ហៅ​បង្អួច​នេះ ពី​បង្អួច​តែង​មួយ ។

en: Thread Display
km: បង្ហាញ​ជា​ខ្សែ​ស្រឡាយ

en: Thread View
km: ទិដ្ឋភាព​ខ្សែអំបោះ

en: To
km: ទៅ

en: To Address
km: ទៅ​អាសយដ្ឋាន

en: To select multiple fields, hold down the Control (PC) or Command (Mac) while clicking.
km: ជ្រើស​ក្រឡា​ទទឹង​ច្រើន សង្កត់​បញ្ជា (PC) ឬ បញ្ជា (Mac) ខណៈពេល​កំពុង​ចុច ។

en: To use a TLS connection, you must be running a version of PHP 5.0.6 or higher.
km: ដើម្បី​ប្រើ​ការ​តភ្ជាប់ TLS អ្នក​ត្រូវ​តែ​កំពុង​រត់ PHP កំណែ 5.0.6 ឬ ខ្ពស់​ជាង ។

en: Total Attachments Size:
km: ទំហំ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​សរុប ៖

en: Trash folder
km: ថត​សំរាម

en: Trash folder:
km: ថត​សំរាម ៖

en: Unable to retrieve quota
km: មិន​អាច​ទៅ​យក​កូតា

en: Unanswered
km: មិន​បាន​ឆ្លើយ​តប

en: Unanswered messages
km: សារ​ដែល​មិន​បាន​ឆ្លើយ​តប

en: Undelete
km: មិន​លុប

en: Undeleted messages
km: សារ​មិន​ទាន់​លុប

en: Undisclosed Recipients
km: មិន​បានប្រកាស​​អ្នក​ទទួល

en: Unhandled component of type: %s
km: សមាសភាគ​ដែល​មិន​បាន​ដោះ​ស្រាយ​នៃ​ប្រភេទ ៖ %s

en: Unimportant messages
km: សារ​មិន​សំខាន់

en: Unknown Date
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​មិន​ស្គាល់

en: Unknown IMAP response from the server. Server Responded: %s
km: មិន​ស្គាល់​ចម្លើយ IMAP ពី​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ។ ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ឆ្លើយតប​ថា ៖ %s

en: Unknown Meeting
km: កិច្ច​ប្រជុំ​ដែល​មិន​ស្គាល់

en: Unknown Recipient
km: អ្នក​ទទួល​ដែល​មិន​ស្គាល់

en: Unload Passphrase
km: រើ​ឃ្លា​សម្ងាត់​ចេញ

en: Unnamed
km: គ្មាន​ឈ្មោះ

en: Unseen
km: មិន​​បាន​មើល

en: Unsubscribe from Folder(s)
km: ឈប់​ជាវ​ពី​ថត

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់សម័យ

en: Update respondent status
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្ថានភាព​ឆ្លើយ​តប​ទាន់សម័យ

en: Upload
km: ផ្ទុក​ឡើង

en: Upload:
km: ផ្ទុក​ឡើង ៖

en: Use Default Value
km: ប្រើ​តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Use IMAP folder subscriptions?
km: ប្រើ​ការ​ជាវ​ថត IMAP ឬ ?

en: Use Virtual Trash Folder?
km: ប្រើ ថត​សំរាម​និម្មិត ?

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User "%s" successfully given the specified rights for the folder "%s".
km: អ្នក​ប្រើ "%s" ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​សិទ្ធិ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​លម្អិត​ដោយ​ជោគជ័យ​ហើយ សម្រាប់​ថត "%s" ។

en: Username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Username:
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ៖

en: View
km: មើល

en: View %s
km: មើល %s

en: View %s Public Key
km: មើល​កូនសោ​សាធារណៈ %s

en: View Messages
km: មើល​សារ

en: View Personal Private Key
km: មើល​​កូនសោ​ឯកជន​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: View Personal Public Key
km: មើល​កូនសោ​សាធារណៈ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: View Thread
km: មើល​ខ្សែ​អំបោះ

en: View Thumbnail
km: មើល​រូបភាព​តូច

en: View attachment in a separate window
km: មើល​ឯកសារ​ភ្ជាប់ ​​ក្នុង​បង្អួច​ដាច់​ដោយ​ឡែក

en: View content in a separate window
km: មើល​មាតិកា​ក្នុង​បង្អួច​ផ្សេង

en: View event
km: មើល​ព្រឹត្តិការណ៍

en: View messages in %s
km: មើល​សារ​ក្នុង %s

en: View or mailbox to display after login:
km: ទិដ្ឋភាព ឬ ប្រអប់​សំបុត្រ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ បន្ទាប់​ពី​ចូល ៖

en: View task
km: មើល​ភារកិច្ច

en: View this HTML content in a separate window.
km: មើល​មាតិកា HTML នេះ​ក្នុង​បង្អួច​ផ្សេង ។

en: Virtual Folder "%s" created succesfully.
km: ថត​និមិ្មត "%s" ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ដោយ​ជោគ​ជ័យ ។

en: Virtual Folders
km: ថត​និមិ្មត

en: Virtual Folders require a label.
km: ថត​និម្មិត​ទាមទារ​ស្លាក​មួយ ។

en: Virtual INBOX
km: ប្រអប់​ទទួល​និម្មិត

en: Virtual INBOX Folder
km: ថត​ប្រអប់​ទទួល​និម្មិត

en: Virtual Trash
km: សំរាម​និម្មិ

en: Virtual Trash Folder
km: ថត​សំរាម​និម្មិត

en: Virtual folder label:
km: ស្លាក​ថត​និម្មិត ៖

en: Warning
km: ព្រមាន

en: Welcome to %s
km: សូម​ស្វាគមន៍​មក​កាន់ %s

en: What should we do with spam messages after they have been reported as spam or innocent?
km: តើ​យើង​ត្រូវ​ធ្វើ​យ៉ាង​ដូចម្ដេច​ជាមួយ​សារ​ឥត​បាន​ការ បន្ទាប់​ពី​ពួក​វា​ត្រូវ​បាន​រាយការណ៍​ថា​ជា​សារ​ឥត​បាន​ការ ឬ សារ​ល្អ ?

en: When deleting messages, move them to your Trash folder instead of marking them as deleted?
km: ពេល​លុប​សារ ផ្លាស់​ទី​ពួក​វា​ទៅ​ថត​សំរាម​របស់​អ្នក ជំនួស​ឲ្យ​ការ​សម្គាល់​ពួក​វា​ថា​បាន​លុប ?

en: When opening a new mailbox, which page do you want to start on?
km: ពេល​បើក​ប្រអប់​សំបុត្រ​ថ្មី​មួយ ទំព័រ​ណាមួយ​ដែល​អ្នក​ចង់​ចាប់ផ្តើម​ពី ?

en: When saving sent-mail, should we save attachment data?
km: ពេល​រក្សា​ទុក​សំបុត្រ​​​ដែល​បាន​ផ្ញើ​ តើ​យើង​គួរ​រក្សា​ទុក​ទិន្នន័យ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ឬ​ទេ ?

en: When sending mail or expanding addresses, what domain should we append to unqualified addresses (email addresses without "@")?
km: នៅ​ពេល​ផ្ញើ​សំបុត្រ ឬ បន្លាយ​អាសយដ្ឋាន តើ​ដែន​អ្វី​ដែល​យើង​គួរ​បន្ថែម​ទៅ​ខាង​ចុង​អាសយដ្ឋាន​ដែល​មិន​មាន​លក្ខណៈ​គ្រប់គ្រាន់ (អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​គ្មាន "@") ?

en: Where do you want to display links to alternative formats of a message?
km: តើ​អ្នក​ចង់​បង្ហាញ​តំណ​ទៅ​កាន់​ទ្រង់ទ្រាយ​ជំនួស​របស់​សារ​មួយ នៅ​កន្លែង​ណា ?

en: Whitelist
km: បញ្ជី​ស

en: Yes
km: បាទ

en: You are about to fetch email from the following account(s):
km: អ្នក​ទំនង​ជាទៅ​ប្រមូល​យក​​អ៊ីមែល ពី​គណនី​ខាង​ក្រោម​ ៖

en: You are attempting to delete all messages contained in the following folder(s).
km: អ្នក​កំពុង​ប៉ុនប៉ង​លុប​សារ​ទាំងអស់ ដែល​មាន​ក្នុង​ថត​ខាង​ក្រោម ។

en: You are attempting to delete the following folder(s).
km: អ្នក​កំពុង​ប៉ុនប៉ង​លុប​ថត​ខាង​ក្រោម ។

en: You are copying/moving to a new folder.
km: អ្នក​កំពុង​ចម្លង/ផ្លាស់ទី​ ទៅ​ថតថ្មី​មួយ ។​

en: You are creating a sub-folder to
km: អ្នក​កំពុង​បង្កើត​ថត​រង​មួយ​នៃ

en: You are creating a top-level folder.
km: អ្នក​កំពុង​បង្កើត​ថត​កម្រិត​កំពូល​មួយ ។

en: You are not allowed to create folders.
km: អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​បង្កើត​ថត​ឡើយ ។

en: You are not allowed to create more than %d folders.
km: អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​បង្កើត​ថត​ច្រើន​ជាង %d ឡើយ ។

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients within %d hours.
km: អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ផ្ញើ​សារ​ទៅ​អ្នក​ទទួល​ច្រើន​ជាង %d នាក់​ឡើយ ក្នុង​រយៈពេល %d ម៉ោង ។

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients.
km: អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ផ្ញើ​សារ​ទៅ​អ្នក​ទទួល​ច្រើន​ជាង %d នាក់​ឡើយ ។

en: You are renaming the folder:
km: អ្នក​កំពុង​ប្តូរ​ឈ្មោះ​ថត ៖

en: You can use the following placeholders in the stationery text: %c for the current message content; %s for the signature.
km: អ្នក​អាច​ប្រើ​កន្លែង​ដាក់​ខាង​ក្រោម នៅ​ក្នុង​អត្ថបទ​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​សំបុត្រ ៖ %c សម្រាប់​មាតិកា​សារ​បច្ចុប្បន្ន; %s សម្រាប់​ហត្ថលេខា ។

en: You cannot unsubscribe from "%s".
km: អ្នក​មិន​អាច​ឈប់ជាវ​ពី "%s" បាន​ឡើយ ។

en: You did not agree to the Terms of Service agreement, so you were not allowed to login.
km: អ្នក​មិន​បាន​យល់​ព្រម​ទៅ​លក្ខខណ្ឌ​កិច្ច​នៃ​ព្រម​ព្រៀង​​សេវា ដូច្នេះ​អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល ។

en: You do not have permission to change access to this folder
km: អ្នក​​មិន​មាន​សេចក្តី​អនុញ្ញាត​ ដើម្បី​ផ្លាស់​ប្តូរ​ការ​ចូល​ដំណើរការ​ទៅ​ថត​នេះ

en: You forwarded this message on %%s to the following recipients: %s.
km: អ្នក​បាន​បញ្ជូន​បន្ត​សារ​នេះ​លើ %%s ទៅ​អ្នក​ទទួល​ខាង​ក្រោម ៖ %s ។

en: You have %s new messages.
km: អ្នក​មាន​សារ​ថ្មី %s ។

en: You have 1 new message.
km: អ្នក​មាន​សារ​ថ្មី ១ ។

en: You have already submitted this page.
km: អ្នក​បាន​ដាក់ស្នើ​ទំព័រ​នេះ​រួច​ហើយ ។

en: You have new mail in the following folder:
km: អ្នក​មាន​សំបុត្រ​ថ្មី ក្នុង​ថត​ដូច​​ខាង​ក្រោម ៖

en: You have new mail in the following folders:
km: អ្នក​មាន​សំបុត្រ​ថ្មី ក្នុង​ថត​​​ដូច​ខាង​ក្រោម ៖

en: You must enter at least one recipient.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​បញ្ចូល​យ៉ាង​ហោច​ណាស់​អ្នក​ទទួល​មួយ ។

en: You must enter the passphrase for your PGP private key to view this message
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​បញ្ចូល​ឃ្លា​សម្ងាត់​សម្រាប់​កូនសោ​ឯកជន PGP របស់​អ្នក ដើម្បី​មើល​សារ​នេះ

en: You must enter the passphrase for your S/MIME private key to view this message
km: អ្នក​​ត្រូវ​តែ​បញ្ចូល​ឃ្លា​សម្ងាត់​សម្រាប់​កូនសោ​ឯកជន S/MIME របស់​អ្នក ដើម្បី​មើល​សារ​នេះ

en: You must select a target mailbox first.
km: ដំបូង អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​ប្រអប់​សំបុត្រ​គោល​ដៅ​មួយ ។

en: You must select an account to be deleted.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​គណនី​ដែល​ត្រូវ​លុប​មួយ ។

en: You must select an address first.
km: ដំបូង អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​អាសយដ្ឋាន​មួយ ។

en: You must select at least one message first.
km: ដំបូង អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​យ៉ាង​ហោច​ណាស់​សារ​មួយ ។

en: You must specify a recipient.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​បញ្ជាក់​អ្នក​ទទួល​មួយ ។

en: You need to have "%s" enabled in your maintenance options.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​ធ្វើ​ឲ្យ "%s" ប្រើ​បាន​នៅ​ក្នុង​ជម្រើស​ថែទាំ​របស់​អ្នក ។

en: You redirected this message to %s on %%s.
km: អ្នកបាន​ប្តូរ​ទិស​សារ​នេះ​ទៅ %s លើ %%s ។

en: You replied to this message on %s.
km: អ្នក​បាន​ឆ្លើយ​តប​ទៅ​សារ​នេះ​លើ %s ។

en: You were not subscribed to "%s". Here is what the server said
km: អ្នក​​មិន​ត្រូវ​​បាន​ជាវ​ប្រចាំ​ទៅ "%s" ។ នេះ​គឺ​ជា​អ្វី​ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​និយាយ

en: You were not unsubscribed from "%s". Here is what the server said
km: អ្នក​មិនត្រូវ​​បាន​ឈប់​ជាវ​ពី "%s" ។ នេះ​គឺ​ជា​អ្វី​ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​និយាយ

en: You were successfully subscribed to "%s"
km: អ្នកត្រូវ​​បាន​ជាវ​ប្រចាំ​ទៅ "%s" ដោយ​ជោគជ័យ

en: You were successfully unsubscribed from "%s"
km: អ្នក​ត្រូវ​​បាន​ឈប់​ជាវ​ពី "%s" ដោយ​ជោគ​ជ័យ

en: Your Name
km: ឈ្មោះ​របស់អ្នក

en: Your PGP Public/Private Keys
km: កូនសោ សាធារណៈ/ឯកជន PGP របស់​អ្នក

en: Your Private Key
km: កូនសោ​ឯកជន​របស់​អ្នក

en: Your Public Key
km: កូនសោ​សាធារណៈ​របស់​អ្នក

en: Your Reply-to: address: <em>(optional)</em>
km: អាសយដ្ឋាន​ឆ្លើយតប-ទៅ​របស់​អ្នក ៖ <em>(ស្រេច​ចិត្ត)</em>

en: Your S/MIME Public/Private Certificates
km: វិញ្ញាបនបត្រ​ សាធារណៈ/ឯកជន​ នៃ S/MIME របស់​អ្នក

en: Your accounts:
km: គណនី​របស់​អ្នក ៖

en: Your alias addresses: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
km: អាសយដ្ឋាន​ក្លែងក្លាយ​របស់​អ្នក ៖ <em>(ស្រេច​ចិត្ត, បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​នីមួយៗ​លើ​ជួរ​ថ្មី)</em>

en: Your browser does not support inline display of this image type.
km: កម្មវិធី​រុករក​របស់​អ្នក​ មិនគាំទ្រ​ការ​បង្ហាញ​ក្នុងតួ នៃ​ប្រភេទ​រូបភាព​នេះ ។

en: Your default charset for sending messages:
km: សំណុំ​តួ​អក្សរ​លំនាំ​ដើម​របស់អ្នក សម្រាប់​​ផ្ញើ​សារ ៖

en: Your default encryption method for sending messages:
km: វិធីសាស្ត្រ​បម្លែង​ជា​កូដ​លំនាំដើម​របស់អ្នក សម្រាប់​​ផ្ញើ​សារ ៖

en: Your linked attachment has been downloaded by at least one user.
    
    Attachment name: %s
    Attachment date: %s
    
    Click on the following link to permanently delete the attachment:
    %s
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​របស់​អ្នក​ដែល​បាន​តភ្ជាប់ ត្រូវ​បាន​ទាញយក​ដោយ​អ្នក​ប្រើ​យ៉ាង​តិច​ម្នាក ។
    
    ឈ្មោះ​ឯកសារ​ភ្ជាប់ ៖ %s
    កាលបរិច្ឆេទ​ឯកសារ​ភ្ជាប់ ៖ %s
    
    ចុច​តំណ​ខាង​ក្រោម​ដើម្បី​លុប​ឯកសារ​ភ្ជាប់​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍ ៖
    %s

en: Your message was successfully delivered.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​បញ្ជូន​ដោយ​ជោគ​ជ័យ ។

en: Your signature:
km: ហត្ថលេខា​របស់​អ្នក ៖

en: [Hide Addresses]
km: [លាក់​អាសយដ្ឋាន]

en: [No Subject]
km: [គ្មាន​ប្រធានបទ]

en: [Show Addresses -
km: [បង្ហាញ​អាសយដ្ឋាន -

en: [Show addresses - %s recipients]
km: [បង្ហាញ​អាសយដ្ឋាន - អ្នក​ទទួល​ចំនួន %s]

en: _Bcc
km: _Bលាក់

en: _Blacklist
km: _Bបញ្ជី​ខ្មៅ

en: _Cc
km: _Cចម្លង

en: _Delete
km: _Dលុប

en: _Folders
km: _Fថត

en: _Identity
km: _Iអត្តសញ្ញាណ

en: _Inbox
km: _Iប្រអប់​ទទួល

en: _Log out
km: _Lចេញ

en: _Message Source
km: _Mកូដ​របស់​សារ

en: _New Message
km: _Nសារ​ថ្មី

en: _Print
km: _Pបោះពុម្ព

en: _Priority
km: _Pអាទិភាព

en: _Refresh %s
km: _Rធ្វើ​ឲ្យ %s ស្រស់

en: _Reply
km: _Rឆ្លើយ​តប

en: _Search
km: _Sស្វែង​រក

en: _Send Message
km: _Sផ្ញើ​សារ

en: _Thread
km: _Tខ្សៃ​ស្រឡាយ

en: _To
km: _Tទៅ

en: _Undelete
km: _Uមិន​លុប

en: _View Thread
km: _Vមើល​ខ្សែ​ស្រឡាយ

en: _Whitelist
km: _Wបញ្ជីស

en: addressee unknown
km: មិន​ស្គាល់​អ្នក​ទទួល​សំបុត្រ

en: attachment
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: bytes
km: បៃ

en: cannot create output file
km: មិន​អាច​បង្កើត​ឯកសារ​លទ្ធផល

en: cannot open input
km: មិន​អាច​បើក​ព័ត៌មាន​បញ្ចូល

en: command line usage error
km: កំហុស​ការ​ប្រើ​បន្ទាត់​ពាក្យបញ្ជា

en: configuration error
km: កំហុស​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: critical system file missing
km: បាត់​ឯកសារ​ប្រព័ន្ធ​សំខាន់​បំផុត

en: data format error
km: កំហុស​ទ្រង់ទ្រាយ​ទិន្នន័យ

en: entry not found
km: រក​មិន​ឃើញ​ធាតុ​បញ្ចូល

en: from
km: ពី

en: host name unknown
km: មិន​ស្គាល់​ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: in
km: ក្នុង

en: input/output error
km: កំហុស​បញ្ចេញ/បញ្ចូល

en: internal software error
km: កំហុស​កម្មវិធី​ខាង​ក្រៅ

en: into folder
km: ទៅ​ក្នុង​ថត

en: key
km: កូនសោ

en: mailbox file
km: ឯកសារ​ប្រអប់​សំបុត្រ

en: name
km: ឈ្មោះ

en: none
km: គ្មាន

en: or
km: ឬ

en: permission denied
km: សិទ្ធិ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: recipients]
km: អ្នក​ទទួល]

en: remote error in protocol
km: កំហុស​ពី​ចម្ងាយ​ក្នុង​ពិធីការ

en: service unavailable
km: មិន​អាច​រក​សេវា​បាន

en: spelling error
km: កំហុស​អក្ខរាវិរុទ្ធ

en: spelling errors
km: កំហុស​អក្ខរាវិរុទ្ធ

en: system error
km: កំហុស​ប្រព័ន្ធ

en: temporary failure
km: បរាជ័យ​បណ្ដោះអាសន្ន

en: your blacklist
km: បញ្ជី​ខ្មៅ​របស់​អ្នក

en: your whitelist
km: បញ្ជី​ស​របស់​អ្នក
