IMP 5.0.5-git - en to lt translation catalogue (1314 entries)

en:  (Accesskey %s)
lt:  (mygtukas %s)

en:  and
lt:  ir

en: "%s" mailbox no longer polled for new mail.
lt: Nauji laiškai kataloge "%s" daugiau nebetikrinami.

en: "%s" mailbox now polled for new mail.
lt: Naujų laiškų tikrinimas kataloge "%s" įjungtas.

en: %.0f%% of %.0f %s
lt: %.0f%% iš %.0f %s

en: %d - %d of %d Messages
lt: Laiškai nuo %d iki %d iš %d

en: %d Attachment | %d Attachments
lt[0]: %d prikabintas failas
lt[1]: %d prikabinti failai
lt[2]: %d prikabintų failų

en: %d Messages
lt: %d laiškai(ų)

en: %d messages have been deleted.
lt: Ištrinta %d laiškas(ai, ų).

en: %d messages have been reported as innocent.
lt: %d laiškai(ų) paskelbti ne nepageidaujamais (spam).

en: %d messages have been reported as spam.
lt: %d laiškai(ų) paskelbti nepageidaujamais (spam).

en: %d more messages...
lt: Dar %d laiškai...

en: %d more unseen message... | %d more unseen messages...
lt[0]: Dar %d neperskaitytas laiškas...
lt[1]: Dar %d neperskaityti laiškai...
lt[2]: Dar %d neperskaitytų laiškų...

en: %d new | %d new
lt[0]: %d naujas
lt[1]: %d nauji
lt[2]: %d naujų

en: %d of %d
lt: %d iš %d

en: %d total
lt: %d iš viso

en: %d unseen
lt: %d neskaityta

en: %s already exists. Your %s folder was not renamed.
lt: %s jau egzistuoja. Jūsų katalogas %s nepervardintas.

en: %s folder being renamed at the start of the month.
lt: %s katalogas pervadinamas mėnesio pradžioje.

en: %s has cancelled "%s".
lt: %s nutraukė "%s".

en: %s has cancelled an instance of the recurring "%s".
lt: %s nutraukė pasikartojantį "%s".

en: %s has replied to a free/busy request.
lt: %s atsakė į užimtumo užklausą.

en: %s has replied to the invitation to "%s".
lt: %s atsakė į pakvietimą į "%s".

en: %s has sent you free/busy information.
lt: %s atsiuntė užimtumo informaciją.

en: %s messages were purged from "%s".
lt: Išvalyti %s laiškai iš "%s".

en: %s part
lt: %s dalis

en: %s report from %s
lt: %s pranešimas iš %s

en: %s requests your free/busy information.
lt: %s prašo jūsų užimtumo informacijos.

en: %s requests your presence at "%s".
lt: %s prašo jus dalyvauti "%s".

en: %s wants to notify you about changes of "%s".
lt: %s nori jums pranešti apie pakeitimus "%s".

en: %s was successfully added to "%s".
lt: %s sėkmingai pridėtas į "%s".

en: %s was successfully added to your address book.
lt: %s sėkmingai įtrauktas į Jūsų adresų knygelę.

en: %s will delete the current message and move to the next message if a single message is selected.
lt: %s ištrina atidarytą laišką ir parodo sekantį laišką, jeigu pasirinktas tik vienas laiškas.

en: %s wishes to amend "%s".
lt: %s nori papildyti "%s".

en: %s wishes to make you aware of "%s".
lt: %s nori jums pranešti apie artėjantį "%s".

en: %s wishes to receive the latest information about "%s".
lt: %s nori gauti naujausią informaciją apie "%s".

en: %s%% of allowed size
lt: %s%% leistino dydžio

en: %s: This message may not be from whom it claims to be. Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
lt: %s: Šis laiškas gali būti ne nuo to, kuo jis dedasi. Elkitės atsargiai su nuorodomis šiame laiške ir nesiųskite siuntėjui jokios asmeninės informacijos.

en: %u Forwarded Messages
lt: %u persiųsti laiškai

en: %u of %u messages in %s unread.
lt: %u iš %u laiškų kataloge %s neskaityti.

en: (%d&nbsp;of&nbsp;%d)
lt: (%d&nbsp;iš&nbsp;%d)

en: (Message %d of %d)
lt: (%d laiškas iš %d)

en: (Plain Text)
lt: (Paprastas tekstas)

en: * Add these by clicking OK *
lt: * Norėdami pridėtį spauskite OK *

en: * Please select address(es) *
lt: * Pasirinkite adresą(us) *

en: -- select --
lt: -- pasirinkite --

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 hour
lt: 1 valanda

en: 1 message was purged from "%s".
lt: Išvalytas 1 laiškas iš "%s".

en: 100 characters
lt: 100 simbolių

en: 1000 characters
lt: 1000 simbolių

en: 15 minutes
lt: 15 minučių

en: 250 characters
lt: 250 simbolių

en: 5 minutes
lt: 5 minutės

en: 500 characters
lt: 500 simbolių

en: 6 hours
lt: 6 valandos

en: A PGP Public Key is attached to the message.
lt: Prie laiško prikabintas PGP viešasis raktas.

en: A left click
lt: Kairiojo pelės mygtuko paspaudimas

en: A message you have sent has resulted in a return notification from the recipient.
lt: Atėjo patvirtinimas, kad adresatas gavo jūsų laišką.

en: A message you were composing when your session expired has been recovered. You may resume composing your message by going to your Drafts folder.
lt: Laiškas, kurį rašėte prieš pasibaigiant sesijai, buvo atkurtas. Visada galite pratęsti laiško rašymą nuėję į juodraščių katalogą.

en: A popup window could not be opened. Perhaps you have set your browser to block popup windows?
lt: Nepavyko atidaryti rašymo lango. Galbūt jūsų naršyklė blokuoja naujus langus?

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
lt: Nepavyko atidaryti rašymo lango. Jūsų naršyklė greičiausiai blokuoja naujus langus.

en: A right-click on a message or a folder will display available actions.
lt: Norėdami pamatyti galimus veiksmus paspauskite dešinį pelės mygtuką ant laiško arba katalogo.

en: ACL for "%s" successfully created for the mailbox "%s".
lt: "%s" teisės kataloge "%s" sėkmingai sukurtos.

en: ACL rights for "%s" updated for the mailbox "%s".
lt: "%s" teisės kataloge "%s" pakeistos.

en: ACLs not configured for this server.
lt: Teisės šiame serveryje nesukonfigūruotos.

en: Accept and add to my calendar
lt: Priimti ir įrašyti tai į mano kalendorių

en: Accept and update in my calendar
lt: Priimti ir pakeisti tai mano kalendoriuje

en: Accept request
lt: Priimti užklausą

en: Accepted
lt: Priimta

en: Action:
lt: Veiksmas:

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Add %s to my Address Book
lt: Įtraukti %s į mano adresų knygelę

en: Add Bcc
lt: Pridėti Bcc

en: Add Cc
lt: Pridėti Cc

en: Add OR clause
lt: Pridėti ARBA užklausą

en: Add search criteria:
lt: Pridėti paieškos kriterijų:

en: Add search folder:
lt: Pridėti paieškos katalogą:

en: Add this to my calendar
lt: Įrašyti tai į mano kalendorių

en: Add this to my tasklist
lt: Įrašyti tai į mano darbų sąrašą

en: Add to Address Book
lt: Įtraukti į adresų knygelę

en: Add to my calendar
lt: Įrašyti į mano kalendorių

en: Added "%s" as an attachment.
lt: Failas "%s" prikabintas.

en: Added flag "%s".
lt: Pridėta žymė "%s".

en: Additional headers to display when viewing: <em>(enter each header on a new line)</em>
lt: Papildomos antraštės rodant laišką: <em>(kiekvieną antraštę rašykite naujoje eilutėje)</em>

en: Address Book
lt: Adresų knygelė

en: Address Books
lt: Adresų knygelės

en: Addresses to BCC all messages: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
lt: BCC adresai: <em>(nebūtina, kiekvieną adresą rašykite naujoje eilutėje)</em>

en: Addresses to explicitly tie to this identity: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
lt: Pašto adresai susiję su šiuo aprašu: <em>(nebūtina, kiekvieną adresą rašykite naujoje eilutėje)</em>

en: Administer
lt: Valdyti

en: Advanced Search...
lt: Detali paieška...

en: Alerts _Log
lt: _Sistemos pranešimai

en: All messages in the folder(s) "%s" older than %s days will be permanently deleted.
lt: Visi laiškai kataloge(uose) "%s" senesni nei %s dienų bus ištrinti.

en: All messages in the following folder(s) will be downloaded into one MBOX file:
lt: Visi laiškai sekančiame(iuose) kataloge(uose) bus perkelti į vieną MBOX failą:

en: All messages in this mailbox will be downloaded into one MBOX file. This may take some time. Are you sure you want to continue?
lt: Visi laiškai šiame kataloge bus atsiųsti į kompiuterį viename MBOX faile. Tai gali užtrukti. Ar tikrai norite testi?

en: All messages in your "%s" folder older than %s days will be permanently deleted.
lt: Visi laiškai kataloge "%s" senesni nei %s dienų bus ištrinti.

en: All old linked attachments more than %s months old will be deleted.
lt: Visi senesni nei %s mėnesiai susiję prikabinti failai bus ištrinti.

en: All old sent-mail folders more than %s months old will be deleted.
lt: Visi senesni nei %s mėnesiai išsiųstų laiškų katalogai bus ištrinti.

en: All rights on mailbox "%s" successfully removed for "%s".
lt: Visos katalogo "%s" teisės vartotojui "%s" ištrintos.

en: Allow Folder Creation?
lt: Leisti kurti katalogus?

en: Allow filter rules to be applied in any mailbox?
lt: Leisti taikyti filtrus bet kuriame kataloge?

en: Always
lt: Visada

en: Always prompt
lt: Visada klausti

en: Always save attachments
lt: Visada išsaugoti prikabintus failus

en: Ambiguous address found.
lt: Nurodytas abejotinas adresas.

en: Ambiguous matches for "%s" (first 5 matches displayed):
lt: "%s" turi keletą reikšmių (pirmos 5 reikšmės):

en: Ambiguous matches for "%s":
lt: "%s" turi keletą reikšmių:

en: An error occured while attempting to strip the attachment.
lt: Klaida bandant ištinti prikabintą failą.

en: An unknown error occured while creating the new note.
lt: Pridedant naują užrašą įvyko nežinoma klaida.

en: An unknown error occured while creating the new task.
lt: Pridedant naują darbą įvyko nežinoma klaida.

en: An unknown person
lt: Nežinomas asmuo

en: Answered
lt: Atsakyti

en: Apply Filters
lt: Taikyti filtrus

en: Apply filter rules upon logging on?
lt: Ar filtruoti laiškus prisijungimo metu?

en: Apply filter rules whenever Inbox is displayed?
lt: Ar filtruoti laiškus kiekvieną kartą kai parodomas Inbox katalogas?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete all attachments?
lt: Ar tikrai norite IŠTRINTI visus prikabintus failus?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete these messages?
lt: Ar tikrai norite IŠTRINTI šiuos laiškus?

en: Are you sure you want to delete all messages in this thread?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus laiškus šioje temų grupėje?

en: Are you sure you want to delete this Virtual Folder Definition?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį virtualų katalogą?

en: Are you sure you want to delete this filter?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią filtravimo taisyklę?

en: Are you sure you want to delete this flag?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią žymę?

en: Are you sure you want to delete this public key?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį viešąjį raktą?

en: Are you sure you want to delete this virtual folder?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį virtualų katalogą?

en: Are you sure you want to delete your keypair? (This is NOT recommended!)
lt: Ar tikrai norite ištrinti savo raktų porą? (NEREKOMENDUOJAMA!)

en: Are you sure you want to do this?
lt: Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Are you sure you want to move the message(s)? (Some message information might get lost, like message headers, text formatting or attachments!)
lt: Ar tikrai norite perkelti laišką(us)? (Gali būti prarasta kai kuri laiško informacija, tokia kaip laiško antraštės, teksto formatavimas arba prikabinti failai!)

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete these messages?
lt: Ar tikrai norite IŠTRINTI šiuos laiškus?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete this attachment?
lt: Ar tikrai norite IŠTRINTI prikabintą failą?

en: Are you sure you wish to delete all mail in this mailbox?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus laiškus šiame kataloge?

en: Are you sure you wish to empty your trash folder?
lt: Ar tikrai norite išvalyti šiukšliadėžę?

en: Are you sure you wish to report this message as innocent?
lt: Ar tikrai norite paskelbti šį laišką kaip ne nepageidaujamą?

en: Are you sure you wish to report this message as spam?
lt: Ar tikrai norite paskelbti šį laišką kaip nepageidaujamą?

en: Arrival time on server
lt: Gavimo laikas serveryje

en: As Attachment
lt: Kaip failą

en: As attachment
lt: Kaip failą

en: As both body text and an attachment
lt: Kaip failą ir laiško tekste.

en: Ascending
lt: Didėjimo tvarka

en: Ask
lt: Klausti

en: Attach
lt: Prikabinti

en: Attach Files
lt: Prikabinti failus

en: Attach a copy of your PGP public key to the message?
lt: Ar prikabinti jūsų viešąjį PGP raktą prie laiško?

en: Attach your contact information to the message?
lt: Ar prikabinti jūsų kontaktinę informaciją prieš laiško?

en: Attached file "%s" exceeds the attachment size limits. File NOT attached.
lt: Failas "%s" viršyjo leistiną dydį. Failas NEPRIKABINTAS.

en: Attached is a reply to a calendar request you sent.
lt: Prikabintas failas yra atsakymas į jūsų iCalendar užklausą.

en: Attachment
lt: Failas

en: Attachment %s deleted.
lt: Prikabintas failas %s ištrintas.

en: Attachment Information
lt: Duomenys apie prikabintą failą

en: Attachment and Body Text
lt: Kaip failą ir laiško tekste

en: Attachment stripped: Original attachment type
lt: Prikabintas failas ištrintas: failo tipas

en: Attachment successfully stripped.
lt: Prikabintas failas sėkmingai ištrintas.

en: Attachments
lt: Prikabinti failai

en: Attendees
lt: Dalyviai

en: Automatically show images in messages when the sender is in my address book?
lt: Automatiškai rodyti paveikslėlius laiškuose, jeigu siuntėjas yra mano adresų knygelėje?

en: Awaiting Response
lt: Laukiama atsakymo

en: Bac_k to %s
lt: Grįž_ti į %s

en: Back
lt: Atgal

en: Back to %s
lt: Grįžti į %s

en: Back to Multiple Message View Index
lt: Atgal į laiškų rodyklę

en: Before Signature
lt: Prieš parašą

en: Blacklist
lt: Blokuoti

en: Block images in messages unless they are specifically requested?
lt: Blokuoti paveikslėlius laiškuose, nebent buvo pareikalauta kitaip?

en: Body
lt: Laiško turinys

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Built-in Filters cannot be edited.
lt: Standartinių filtrų keisti negalima.

en: Built-in Virtual Folders cannot be edited.
lt: Standartinių virtualių katalogų keisti negalima.

en: Bulk Messages
lt: Reklaminiai laiškai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Message
lt: Atsisakyti laiško

en: Cancelling this message will permanently discard its contents and will delete auto-saved drafts.
    Are you sure you want to do this?
lt: Atsisakydami laiško jūs prarasite visą jo turinį įskaitant automatiškai išsaugotus juodraščius.
    Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Cancelling this message will permanently discard its contents.
lt: Atsisakydami laiško jūs prarasite visą jo turinį.

en: Cannot directly create mailbox in this folder.
lt: Šiame kataloge negalima kurti katalogų.

en: Cannot display message - found only %s of %s parts of this message in the current mailbox.
lt: Šio laiško parodyti negalima - šiame kataloge rasta %s dalis iš %s.

en: Cannot move messages to Trash - no Trash mailbox set in preferences.
lt: Nepavyko perlekti laiškų į šiukšliadėžę - nustatymuose nenustatytas šiukšliadėžės katalogas.

en: Cannot retrieve public key from message.
lt: Iš laiško nepavyko gauti viešojo rakto.

en: Cannot save sent-mail message to "%s" as that mailbox is read-only.
lt: Nepavyko išsaugoti išsiųsto laiško kataloge "%s" nes katalogas skirtas tik skaitymui.

en: Cannot strip the MIME part as the mailbox is read-only.
lt: Nepavyko ištrinti MIME dalies, nes katalogas skirtas tik skaitymui.

en: Chair Person
lt: Vadovas

en: Change
lt: Keisti

en: Change display preferences such as how many messages you see on each page and how messages are sorted.
lt: Vaizdavimo, tokių kaip, kiek laiškų rodyti viename puslapyje ir kaip laiškai turi būti surūšiuoti, nustatymai.

en: Change folder navigation display preferences.
lt: Katalogų naršyklės nustatymų keitimas.

en: Change the name, address, and signature that people see when they read and reply to your email.
lt: Vardo, adreso ir parašo, kuriuos matys žmonės, skaitantys ir atsakinėjantys į jūsų laiškus nustatymai.

en: Characters to display in preview:
lt: Kiek simbolių rodyti:

en: Check All/None
lt: Pažymėti visus/nieko

en: Check Spelling
lt: Patikrinti rašybą

en: Check _All/None
lt: Pažymėti visus/nieko

en: Check for New Mail
lt: Tikrinti ar yra naujų laiškų

en: Check for valid recipient PGP public keys while replying?
lt: Atsakant tikrinti ar teisingas adresato PGP viešasis raktas?

en: Check spelling before sending a message?
lt: Tikrinti klaidas prieš išsiunčiant laišką?

en: Checking...
lt: Tikrinama...

en: Choose Action
lt: Pasirinkite veiksmą

en: Choose the address book to use when adding addresses.
lt: Adresų knygelės, kurią naudosite pridėdami adresus, pasirinkimas.

en: Clear Search
lt: Išvalyti paiešką

en: Clear Sort
lt: Atstatyti rūšiavimą

en: Click %s to convert the image file into a format your browser can attempt to view.
lt: Norėdami pakeisti paveikslėlį į formatą, kurį supranta jūsų naršyklė, spauskite %s.

en: Click %s to download the data.
lt: Norėdami atsiųsti duomenis, spauskite %s.

en: Click %s to go to %s management page.
lt: Spauskite %s, norėdami patekti į %s valdymo puslapį.

en: Click %s to send the notification message.
lt: Norėdami išsiųsti pranešimą, spauskite %s.

en: Click HERE to verify the data.
lt: Norėdami patikrinti duomenis, spauskite ČIA.

en: Click HERE to verify the message.
lt: Norėdami patikrinti laišką, spauskite ČIA.

en: Click HERE to view the message in a new window.
lt: Norėdami peržiūrėti laišką naujame lange, spauskite ČIA.

en: Click here to open all mailto: links using %s.
lt: Norėdami atidaryti visas mailto: nuorodas su %s, spauskite čia.

en: Click on a message while holding down the %s key to select multiple messages.  To select a range of messages, click the first message of the range, navigate to the last message of the range, and then click on the last message while holding down the %s key.
lt: Norėdami pasirinkti kelis laiškus, laikykite %s mygtuką ir pažymėkite pele.  Norėdami pasirinkti kelis laiškus iš eilės, pažymėkite pirmą norimą laišką, suraskite paskutinį norimą laišką ir laikydami %s mygtuką pažymėkite jį.

en: Click this box to add the original message as an attachment.
lt: Norėdami prikabinti pirminį laišką kaip failą paspauskite šį mygtuką.

en: Click this box to add the original message text to the body.
lt: Norėdami įtraukti pirminį laišką šio laiško tekste paspauskite šį mygtuką.

en: Clicking on the address will compose a new message to the sender
lt: Paspaudę ant adreso, sukursite naują laišką adresatui

en: Clicking on the address will open the message to be read
lt: Paspaudę ant adreso, atidarysite laišką skaitymui

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close this window
lt: Uždaryti šį langą

en: Collapse All
lt: Suskleisti viską

en: Collapse All Folders
lt: Suskleisti visus katalogus

en: Collapse Headers
lt: Suskleisti antraštes

en: Color
lt: Spalva

en: Color Picker
lt: Spalvų paletė

en: Combine all namespaces
lt: Apjungti visus katalogus

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Completed
lt: Atlikta

en: Compose
lt: Rašymas

en: Compose Message
lt: Naujas laiškas

en: Compose messages in a separate window?
lt: Rašyti laiškus atskirame lange?

en: Compose messages with an HTML editor by default?
lt: Rašyti laiškus HTML formatu?

en: Compressed (.zip file)
lt: Suspaustas (.zip failas)

en: Configure flag highlighting.
lt: Žymių spalvų keitimas.

en: Configure how event or meeting requests should be handled.
lt: Įvykių ir susirinkimų užklausų apdorojimas.

en: Configure how messages are displayed.
lt: Laiškų rodymo nustatymai.

en: Configure how you forward mail.
lt: Persiunčiamų laiškų nustatymai.

en: Configure how you reply to mail.
lt: Nustatymai galiojantys kai atsakote į laiškus.

en: Configure how you send mail.
lt: Išsiunčiamų laiškų nustatymai.

en: Configure preferences for the dynamic view.
lt: Modernios vartotojo sąsajos nustatymai.

en: Configure preferences for the mobile view.
lt: Mobilios vartotojosąsajos nustatymai.

en: Configure preferences for the traditional view.
lt: Tradicinės vartotojo sąsajos nustatymai.

en: Configure spam reporting.
lt: Nepageidaujamų laiškų pranešimo nustatymai.

en: Contains Attachment(s)
lt: Yra prikabintų failų

en: Control PGP support for %s.
lt: %s PGP palaikymo valdymas.

en: Control S/MIME support for %s.
lt: %s S/MIME palaikymo valdymas.

en: Control when new mail will be checked for, and whether or not to notify you when it arrives.
lt: Naujo pašto tikrinimo ir pranešimų apie tai nustatymai.

en: Convert HTML data to plain text and view in new window.
lt: Pakeisti HTML duomenis į paprastą tekstą ir peržiūrėti naujame lange.

en: Convert textual emoticons into graphical ones?
lt: Konvertuoti tekstines šypsenėles į grafines?

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy %s to %s
lt: Kopijuoti %s į %s

en: Copy to folder
lt: Kopijuoti į katalogą

en: Could not add rights for user "%s" for the mailbox "%s".
lt: Nepavyko pridėti teisių vartotojui "%s" kataloge "%s".

en: Could not attach %s to the message.
lt: %s prikabinti prie laiško nepavyko.

en: Could not connect to public PGP keyserver
lt: Nepavyko prisijungti prie PGP raktų serverio

en: Could not create the VFS backend: %s
lt: Nepavyko sukurti VFS posistemės: %s

en: Could not delete messages from %s. This mailbox is read-only.
lt: Nepavyko ištrinti laiškų iš %s. Katalogas skirtas tik skaitymui.

en: Could not move message to spam mailbox - no spam mailbox defined in preferences.
lt: Nepavyko perlekti laiško į nepageidaujamų laiškų katalogą - nustatymuose nenustatytas nepageidaujamų laiškų katalogas.

en: Could not open mailbox "%s".
lt: Nepavyko atidaryti katalogo "%s".

en: Could not open mailbox.
lt: Nepavyko atidaryti katalogo.

en: Could not remove rights for user "%s" for the mailbox "%s".
lt: Nepavyko ištrinti teisių vartotojui "%s" kataloge "%s".

en: Could not retrieve ACL
lt: Nepavyko gauti teisių

en: Could not retrieve message data from the mail server.
lt: Nepavyko gauti laiško duomenų iš pašto serverio.

en: Could not retrieve public key for %s.
lt: Nepavyko gauti %s viešojo rakto.

en: Could not save message data because it is too large.
lt: Nepavyko išsaugoti laiško duomenų kadangi jis yra per didelis.

en: Could not save recipients.
lt: Nepavyko išsaugoti adresatų.

en: Create
lt: Sukurti

en: Create Folders
lt: Sukurti katalogus

en: Create Keys
lt: Sukurti raktus

en: Create New Mailbox
lt: Sukurti naują katalogą

en: Create a new sent-mail folder
lt: Sukurti naują išsiųstų laiškų katalogą

en: Create filtering rules to organize your incoming mail, sort it into folders, and delete spam.
lt: Filtravimo taisyklių sukurimas, ateinančio pašto tvarkymas, išrūšiuojant jį į katalogus ir ištrinant nepageidaujamus.

en: Create folder:
lt: Sukurti katalogą:

en: Create new stationery
lt: Sukurti naują laiško šabloną

en: Create subfolder
lt: Sukurti pakatalogį

en: Create subfolder of %s:
lt: Sukurti pakatalogį kataloge %s:

en: Create subfolders
lt: Kurti pakatalogius

en: Criteria to use when sorting by date:
lt: Kriterijus naudojamas rūšiuojant pagal datą:

en: Current Attachments
lt: Jau prikabinti failai

en: Current access to %s
lt: Dabartinės teisės į %s

en: Custom Header
lt: Kitokia antraštė

en: Custom Header:
lt: Antraštės pavadinimas:

en: Dat_e
lt: D_ata

en: Date
lt: Data

en: Date Equals (=)
lt: Data yra (=)

en: Date Selection
lt: Datos pasirinkimas

en: Date Since (>=)
lt: Data nuo (>=)

en: Date Until (<)
lt: Data iki (<)

en: Date in message headers
lt: Data laiško antraštėse

en: Days
lt: Dienos

en: Declined
lt: Atmestas

en: Default (US-ASCII)
lt: Standartinė (US-ACSII)

en: Default sorting criteria:
lt: Rūšiuoti pagal:

en: Default sorting direction:
lt: Rūšiavimo kryptis:

en: Delegated
lt: Atstovaujamas

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete %s Public Key
lt: Ištrinti %s viešąjį raktą

en: Delete Current Keys
lt: Ištrinti dabartinius raktus

en: Delete Folder
lt: Ištrinti katalogą

en: Delete Folders
lt: Ištrinti katalogus

en: Delete Personal Certificate
lt: Įkelti asmeninį sertifikatą

en: Delete Selected Folders
lt: Ištrinti pasirinktus katalogus

en: Delete Stationery
lt: Ištrinti laiško šabloną

en: Delete Thread
lt: Ištrinti temų grupę

en: Delete Virtual Folder
lt: Ištrinti virtualų katalogą

en: Delete from my calendar
lt: Ištrinti iš mano kalendoriaus

en: Delete message
lt: Ištrinti žinutę

en: Delete messages
lt: Ištrinti laiškus

en: Delete old linked attachments after this many months (0 to never delete)?
lt: Ištrinti senus susijusius prikabintus failus po tiek mėnesių (0 niekada netrinti)?

en: Delete old sent mail folders after this many months (0 to never delete)?
lt: Ištrinti senus išsiųstų laiškų katalogus po tiek mėnesių (0 niekada netrinti)?

en: Delete subfolders
lt: Ištrinti pakatalogius

en: Delete the currently selected message(s).
lt: Ištrinti pasirinktą laišką(us).

en: Delete?
lt: Ištrinti?

en: Deleted
lt: Ištrinti

en: Deleted Virtual Folder "%s".
lt: Ištrintas virtualus katalogas "%s".

en: Deleted attachment "%s".
lt: Failas "%s" ištrintas.

en: Deleted flag "%s".
lt: Žymė "%s" ištrinta.

en: Deleting and Moving Messages
lt: Laiškų trynimas ir perkėlimas

en: Deny request
lt: Uždrausti užklausą

en: Deny request for free/busy information
lt: Uždrausti užklausą dėl užimtumo informacijos

en: Descending
lt: Mažėjimo tvarka

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Details
lt: Smulkiau

en: Did not attach "%s" as it was only partially uploaded.
lt: Prikabinti "%s" nepavyko, kadangi jis buvo tik dalinai įkeltas.

en: Did not attach "%s" as the file was empty.
lt: Prikabinti "%s" nepavyko, kadangi jis buvo tuščias.

en: Did not attach "%s" as the maximum allowed upload size has been exceeded.
lt: Prikabinti "%s" nepavyko, kadangi jis viršyjo maksimalų įkeliamo failo dydį.

en: Did not attach "%s" as the server configuration did not allow the file to be uploaded.
lt: Prikabinti "%s" nepavyko, kadangi tokio failo neleidžia įkelti serverio nustatymai.

en: Dim signatures?
lt: Blukinti parašus?

en: Display attachment information about a message in the mailbox listing?
lt: Rodyti informaciją apie prikabintus failus laiškų sąraše?

en: Display confirmation in popup window after sending a message?
lt: Rodyti siųsto laiško patvirtinimą?

en: Display notification when new mail arrives?
lt: Rodyti pranešimą apie gautą naują laišką?

en: Display only the first 250 characters of a message initially?
lt: Rodyti tik pirmus 250 laiško simbolius?

en: Display the "Empty Spam" link in the menubar?
lt: Rodyti "Išvalyti nepageidaujamus laiškus" mygtuką meniu juostoje?

en: Display the "Empty Trash" link in the menubar?
lt: Rodyti "Išvalyti šiukšliadėžę" mygtuką meniu juostoje?

en: Do Action
lt: Vykdyti

en: Do NOT Match
lt: NEATITINKA

en: Do Not Check for New Mail
lt: Netikrinti naujų laiškų

en: Do not generate a link in the From: column
lt: Negeneruoti nuorodos laukelyje Nuo:

en: Do not show parts
lt: Nerodyti dalių

en: Doing so will discard this message permanently.
lt: Atsisakydami laiško jūs prarasite visą jo turinį.

en: Don't Show
lt: Nerodyti

en: Don't Show:
lt: Nerodyti:

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download %s in .zip Format
lt: Atsisiųsti %s .zip formatu

en: Download (.zip format)
lt: Atsisiųsti (.zip formatu)

en: Download All Attachments (in .zip file)
lt: Atsisiųsti visus prikabintus failus (.zip formatu)

en: Download Attachment
lt: Atsisiųsti prikabintą failą

en: Download attachment
lt: Atsisiųsti prikabintą failą

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Draft automatically saved.
lt: Juodraštis automatiškai išsaugotas.

en: Drafts
lt: Juodraščiai

en: Drafts folder:
lt: Juodraščių katalogas:

en: Dynamic View
lt: Moderni sąsaja

en: E-mail Address:
lt: El. pašto adresas:

en: END
lt: PABAIGA

en: ERROR: Your message could not be delivered.
lt: KLAIDA: Jūsų laiškas nepasiekė adresato.

en: EXAMPLE
lt: PAVYZDYS

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Filter
lt: Redaguoti filtrą

en: Edit Search Query
lt: Redaguoti paieškos užklausą

en: Edit Virtual Folder
lt: Redaguoti virtualų katalogą

en: Edit Virtual Folders
lt: Redaguoti virtualius katalogus

en: Edit stationery and form responses.
lt: Laiškų šablonai ir suformuluoti atsakymai.

en: Edit your Blacklist
lt: Redaguoti juodąjį sąrašą

en: Edit your Filter Rules
lt: Redaguoti filtravimo taisykles

en: Edit your Whitelist
lt: Redaguoti baltąjį sąrašą

en: Emptied all messages from %s.
lt: Katalogas %s išvalytas.

en: Emptied all messages from Virtual Trash Folder.
lt: Virtualus šiukšliadėžės katalogas išvalytas.

en: Empty
lt: Išvalyti

en: Empty Folder
lt: Išvalyti katalogą

en: Empty Mailbox
lt: Išvalyti katalogą

en: Empty Selected Folders
lt: Išvalyti pasirinktus katalogus

en: Empty _Spam
lt: Išvalyti nepageidaujamus laiškus

en: Empty _Trash
lt: Iš_valyti šiukšliadėžę

en: Empty folder
lt: Išvalyti katalogą

en: Enable PGP functionality?
lt: Įjungti PGP galimybes?

en: Enable S/MIME functionality?
lt: Įjungti S/MIME galimybes?

en: Enable message previews?
lt: Įjungti laiškų išankstinį peržiūrėjimą?

en: Enabled?
lt: Įjungta?

en: Encr_yption Options
lt: Ko_davimo parametrai

en: Encryption:
lt: Kodavimas:

en: End forwarded message
lt: Persiųsto laiško pabaiga

en: End message
lt: Laiško pabaiga

en: End message from %s
lt: Laiško nuo %s pabaiga

en: End:
lt: Pabaiga:

en: Enter Passphrase
lt: Įveskite slaptąją frazę

en: Enter the name for your new drafts folder.
lt: Įveskite naujo juodraščių katalogo pavadinimą.

en: Enter the name for your new spam folder.
lt: Įveskite naujo nepageidaujamų laiškų katalogo pavadinimą.

en: Enter the name for your new trash folder.
lt: Įveskite naujos šiukšliadėžės pavadinimą.

en: Enter the passphrase used to encrypt this message.
lt: Įveskite slaptąją frazę, kurios pagalba šis laiškas buvo užkoduotas.

en: Enter your personal PGP passphrase.
lt: Įveskite savo asmeninę PGP slaptąją frazę.

en: Enter your personal S/MIME passphrase.
lt: Įveskite savo asmeninę S/MIME slaptąją frazę.

en: Entire Message
lt: Visame laiške

en: Entire Message (including Headers)
lt: Visame laiške (įskaitant antraštes)

en: Entry "%s" was successfully added to the address book
lt: Įrašas "%s" sėkmingai įrašytas į adresų knygelę

en: Error
lt: Klaida

en: Error sending reply: %s.
lt: Klaida siunčiant atsakymą: %s.

en: Error when communicating with the mail server.
lt: Klaida jungiantis prie pašto serverio.

en: Error when communicating with the server.
lt: Klaida jungiantis prie serverio.

en: Error! This application requires javascript to be available and enabled in your browser.
lt: Klaida! Šiai programai reikia, kad naršyklė palaikytų javascript.

en: Event Requests
lt: Įvykių užklausos

en: Event successfully deleted.
lt: Įvykis sėkmingai ištrintas.

en: Every 15 minutes
lt: Kas 15 minučių

en: Every 30 seconds
lt: Kas 30 sekundžių

en: Every 5 minutes
lt: Kas 5 minutes

en: Every half hour
lt: Kas 30 minučių

en: Every minute
lt: Kas minutę

en: Exit Search
lt: Baigti paiešką

en: Expand All
lt: Išskleisti viską

en: Expand All Folders
lt: Išskleisti visus katalogus

en: Expand Headers
lt: Išskleisti antraštes

en: Expand Names
lt: Adresų išskleidimas

en: Expand the entire folder tree by default in the folders view?
lt: Katalogų sąraše rodyti išskleistą katalogų medį?

en: Export
lt: Iškelti

en: Fi_lters
lt: _Filtrai

en: File
lt: Failas

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter "%s" created succesfully.
lt: Filtras "%s" sukurtas sėkmingai.

en: Filter "%s" deleted.
lt: Filtras "%s" ištrintas.

en: Filter "%s" edited successfully.
lt: Filtras "%s" pakeistas sėkmingai.

en: Filter By
lt: Filtruoti pagal

en: Filter Messages
lt: Filtruoti laiškus

en: Filter message content for unwanted text (e.g. profanity)?
lt: Filtruoti nepageidaujamą laiškų turinį (pvz. keiksmažodžius)?

en: Filters
lt: Filtrai

en: Filters: %s management page
lt: Filtrai: %s valdymo puslapis

en: Find:
lt: Ieškoti:

en: First (oldest) Unseen Message
lt: Pirmas (seniausias) neperskaitytas laiškas

en: First Page
lt: Pirmas puslapis

en: Flag:
lt: Žymė:

en: Flagged for Followup
lt: Pažymėta priminimui

en: Fo_rward
lt: _Persiųsti

en: Folder
lt: Katalogas

en: Folder Actions - Confirmation
lt: Veiksmai su katalogai - patvirtinimas

en: Folder Display
lt: Katalogo rodymas

en: Folder Navigator
lt: Katalogų naršyklė

en: Folder Options
lt: Katalogo nustatymai

en: Folder Sizes
lt: Katalogo dydis

en: Folder Summary
lt: Trumpas turinys

en: Folder use is not enabled.
lt: Katalogai išjungti.

en: Folders
lt: Katalogai

en: For messages with alternative representations of the text part, which part should we display?
lt: Jeigu laiškas turi daugiau nei vieną alternatyvią tekstinę dalį, kurią dalį rodyti?

en: Forward
lt: Persiųsti

en: Forwarded
lt: Persiųsta

en: Forwarded Message
lt: Persiųstas laiškas

en: Forwarded message
lt: Persiųstas laiškas

en: Forwarded message from %s
lt: Persiųstas laiškas nuo %s

en: Forwarded message will be automatically added to your outgoing message.
lt: Persiųstas laiškas bus automatiškai pridėtas prie siunčiamo.

en: Free/Busy Request Response
lt: Atsakymas užimtumo informacijos užklausai

en: Fro_m
lt: N_uo

en: From
lt: Nuo

en: From Address
lt: Nuo ko

en: From:
lt: Nuo:

en: Gallery
lt: Galerija

en: General
lt: Pagrindiniai laukai

en: Get Mail
lt: Paimti laiškus

en: Go
lt: Rodyti

en: Go to Advanced Search Page...
lt: Eiti į detalios paieškos puslapį...

en: Go to Message
lt: Rodytį laišką

en: Go to address book entry of "%s"
lt: Eiti į "%s" adresų knygelės įrašą

en: Go to your Inbox...
lt: Eiti į Inbox katalogą...

en: HERE
lt: ČIA

en: HTML Message
lt: HTML laiškas

en: HTML composition
lt: HTML laiškas

en: HTML data
lt: HTML turinys

en: HTML part
lt: HTML dalis

en: Headers
lt: Antraštės

en: Help
lt: Pagalba

en: Hidden
lt: Paslėpti

en: Hidden in List Messages
lt: Paslėpti konferencijų laiškuose

en: Hidden in Thread View
lt: Paslėpti temų grupėse

en: Hidden in Thread View and List Messages
lt: Paslėpti temų grupėse ir konferencijų laiškuose

en: Hide Addresses
lt: Paslėpti adresus

en: Hide Alerts _Log
lt: Paslėpti _sistemos pranešimus

en: Hide Deleted
lt: Paslėpti ištrintus

en: Hide Preview
lt: Slėpti peržiūra

en: Hide Unsubscribed
lt: Paslėpti atsisakytus

en: High
lt: Svarbu

en: High Priority
lt: Svarbu

en: Horde
lt: Portalas

en: Horizontal Layout
lt: Horizontalus išdėstymas

en: How should messages be forwarded by default?
lt: Kaip laiškai standartiškai bus persiunčiami?

en: How should namespaces be displayed in the folder tree view?
lt: Kaip rodyti katalogus katalogų medyje?

en: How to attribute quoted lines in a reply
lt: Kaip pažymėti cituojamą tekstą atsakyme

en: However, no personal private key exists so the message cannot be decrypted.
lt: Tačiau atkoduoti laiško negalima, nes nėra asmeninio privataus rakto.

en: Icon
lt: Ikona

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
lt: Jeigu jis rodomas neteisingai, %s kad atidarytumėte naujame lange.

en: If you continue, all messages in the folder(s) will be lost!
lt: Jeigu tęsite, visi laiškai kataloge(uose) bus ištrinti!

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Images have been blocked to protect your privacy.
lt: Norint išsaugoti jūsų privatumą paveikslėlis buvo užblokuotas.

en: Import
lt: Įkelti

en: Import Key
lt: Įkelti raktą

en: Import Keypair
lt: Įkelti raktų porą

en: Import Messages
lt: Įkelti laiškus

en: Import PGP Key
lt: Įkelti PGP raktą

en: Import Personal Certificate
lt: Įkelti asmeninį sertifikatą

en: Import Personal Private PGP Key
lt: Asmeninio slaptojo PGP rakto įkėlimas

en: Import Personal Private PGP Key Here:
lt: Čia įkelkite asmeninį slaptąjį PGP raktą:

en: Import Personal Public PGP Key
lt: Asmeninio viešojo PGP rakto įkėlimas

en: Import Personal Public PGP Key Here:
lt: Čia įkelkite asmeninį viešąjį PGP raktą:

en: Import Personal S/MIME Certificates
lt: Asmeninio S/MIME sertifikato įkėlimas

en: Import Public Key
lt: Įkelti viešąjį raktą

en: Import Public PGP Key
lt: Viešojo PGP rakto įkėlimas

en: Import Public PGP Key Here:
lt: Čia įkelkite viešąjį PGP raktą:

en: Import Public S/MIME Key
lt: Viešojo S/MIME rakto įkėlimas

en: Import S/MIME Key
lt: Įkelti S/MIME raktą

en: Import mbox or .eml file
lt: Įkelkite mbox arba .eml failą

en: Imported %d message from %s. | Imported %d messages from %s
lt[0]: Įkeltas %d laiškas iš %s.
lt[1]: Įkelti %d laiškai iš %s.
lt[2]: Įkelta %d laiškų iš %s.

en: Imported key contains your PGP private key. Only add your public key in the first step!
lt: Įkeliamame faile yra ir jūsų PGP privatus raktas. Pirmajame žingsnyje pridėkite tik savo viešąjį raktą!

en: In Body Text
lt: Laiško tekste

en: In Process
lt: Atliekama

en: In the body text
lt: Laiške tekste

en: Include a brief summary of the header in a reply?
lt: Ar atsakant įterpti laiško pagrindines antraštes?

en: Include original message in a reply?
lt: Ar atsakant įterpti laiško tekstą?

en: Info
lt: Informacija

en: Information on %s Public Key
lt: Informacija apie %s viešąjį raktą

en: Information on Personal Private Key
lt: Informacija apie asmeninį slaptąjį raktą

en: Information on Personal Public Certificate
lt: Informacija apie asmeninį viešąjį sertifikatą

en: Information on Personal Public Key
lt: Informacija apie asmeninį viešąjį raktą

en: Inline
lt: Kaip tekstą

en: Innocent
lt: Ne nepageidaujamas (spam)

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert Certificate Here:
lt: Čia įterpkite sertifikatą:

en: Insert messages
lt: Įkelti laiškus

en: Invalid Action selected for this component.
lt: Pasirinktas neteisingas veiksmas šiam komponentui.

en: Invalid Address
lt: Neteisinga adresų knygelė.

en: Invalid Subject
lt: Neteisinga tema

en: Invalid character in e-mail address: %s.
lt: Neleistinas simbolis el. pašto adrese: %s.

en: Invalid e-mail address: %s.
lt: Neteisingas el. pašto adresas: %s.

en: Invalid key
lt: Neteisingas raktas

en: Invalid passphrase entered.
lt: Įrašyta neteisinga slapta frazė.

en: Invalid personal PGP private key.
lt: Neteisingas asmeninis PGP slaptasis raktas.

en: Invalid personal PGP public key.
lt: Neteisingas asmeninis PGP viešasis raktas.

en: Junk
lt: Šiukšlė

en: Key Length:
lt: Rakto ilgis:

en: Key generation may take a long time to complete.  Continue with key generation?
lt: Rakto generavimas gali užtrukti. Ar tikrai norite tęsti?

en: Key import is not available. File upload is not enabled on this server.
lt: Įkelti rakto negalima. Failų įkėlimas šiame serveryje išjungtas.

en: Key import is not available. You have no address book defined to add your contacts.
lt: Įkelti rakto negalima. Savo kontaktams nenurodėte jokios adresų knygelės.

en: Key successfully sent to the public keyserver.
lt: Raktas sėkmingai nusiųstas į viešųjų raktų serverį.

en: Label
lt: Pavadinimas

en: Label:
lt: Pavadinimas:

en: Last (newest) Unseen Message
lt: Paskutinis (naujausias) neperskaitytas laiškas

en: Last Page
lt: Paskutinis puslapis

en: Link Attachments?
lt: Susieti prikabintus _failus?

en: Linked attachments are forbidden.
lt: Susieti prikabinti failai draudžiami.

en: Links will expire on %s
lt: Nuoroda nebebus prieinama %s.

en: List
lt: Matyti sąrašą

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
lt: Rodyti visus adresus, adresų knygelėje? (jeigu išjungsite, matysite tik adresus, kurių ieškojote)

en: Loading...
lt: Krauna...

en: Location
lt: Vieta

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Logging Out...
lt: Atsijungiama...

en: Low
lt: Nesvarbu

en: Low Priority
lt: Nesvarbūs

en: Macintosh File
lt: Machintosh failas

en: Mailbox
lt: Katalogas

en: Mailbox %s does not exist.
lt: Pašto dėžutė %s neegzistuoja.

en: Mailbox Display
lt: Pašto dėžutės rodymas

en: Mailbox listing failed
lt: Katalogo parodyti nepavyko

en: Mailbox structure on server has changed.
lt: Katalogo struktūra serveryje pasikeitė.

en: Mailing List Messages
lt: Laiškai iš konferencijų

en: Manage message drafts.
lt: Laiškų juodraščių valdymas.

en: Manage sent mail folders.
lt: Išsiųstų laiškų katalogų valdymas.

en: Manage your saved searches
lt: Išsaugotų paieškų valdymas

en: Mark (Other)
lt: Pažymėti (kita)

en: Mark (Seen)
lt: Pažymėti (kaip perskaitytus)

en: Mark All Messages as Seen
lt: Pažymėti visus laiškus kaip skaitytus

en: Mark All Messages as Unseen
lt: Pažymėti visus laiškus kaip neskaitytus

en: Mark Message
lt: Pažymėti laišką kaip

en: Mark Messages
lt: Pažymėti laiškus kaip

en: Mark all as
lt: Pažymėti visus kaip

en: Mark as
lt: Pažymėti kaip

en: Mark as:
lt: Pažymėti kaip:

en: Mark different levels of quoting with different colors?
lt: Cituojamą tekstą spalvinti skirtingomis spalvomis?

en: Mark simple markup?
lt: Sužymėti paprastai?

en: Mark with Seen/Unseen flags
lt: Pažymėti kaip skaitytus/neperskaitytus

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
lt: Pažymėti kitomis žymėmis (pvz. svarbu/atsakyta)

en: Maximum Attachment Size
lt: Maksimalus prikabintų failų dydis

en: Maximum Number of Folders
lt: Maksimalus katalogų skaičius

en: Maximum Number of Recipients per Message
lt: Maksimalus adresatų viename laiške skaičius.

en: Maximum Number of Recipients per Time Period
lt: Maksimalus adresatų per laiko tarpą skaičius.

en: Maximum number of attachments reached.
lt: Pasiektas maksimalus prikabintų failų skaičius.

en: Maximum total attachment size reached.
lt: Pasiektas maksimalus prikabintų failų dydis.

en: Mbox or .eml file:
lt: Mbox arba .eml failas:

en: Menu
lt: Meniu

en: Message
lt: Laiškas

en: Message "%s" redirected successfully.
lt: Laiškas "%s" nukreiptas sėkmingai.

en: Message "%s" sent successfully.
lt: Laiškas "%s" išsiųstas sėkmingai.

en: Message Body
lt: laiško tekstas

en: Message Composition
lt: Laiško rašymas

en: Message Drafts
lt: Juodraščiai

en: Message Flags
lt: Laiškų žymės

en: Message Forwards
lt: Persiunčiami laiškai

en: Message Log
lt: Laiško registras

en: Message Replies
lt: Atsakymai į laiškus

en: Message Size
lt: Laiško dydis

en: Message Source
lt: Laiško kodas

en: Message Viewing
lt: Laiško peržiūra

en: Message from %s
lt: Laiškas nuo %s

en: Message has Attachments
lt: Laiškas turi prikabintų failų

en: Message is Encrypted
lt: Laiškas užkoduotas

en: Message is Signed
lt: Laiškas pasirašytas

en: Message redirected successfully.
lt: Laiškas nukreiptas sėkmingai.

en: Message sent successfully, but not saved to %s.
lt: Laiškas išsiųstas sėkmingai, tačiau neišsaugotas į %s.

en: Message sent successfully.
lt: Laiškas išsiųstas sėkmingai.

en: Message:
lt: Laiškas:

en: Messages
lt: Laiškai

en: Messages per page in the mailbox view.
lt: Laiškų skaičius katalogo puslapyje.

en: Messages to
lt: laiškus į

en: Messages with Attachments
lt: Laiškai su prikabintais failais

en: Minutes needed to consider a event as a non-conflicting one in iTip
lt: Koks minučių skirtumas turi būti tarp iTip įvykių, kad nuspręsti, ar jie konfliktuoja, ar ne

en: Mobile Mail
lt: Mobilus paštas

en: Mobile View
lt: Mobili sąsaja

en: Months
lt: Mėnesiai

en: Move
lt: Perkelti

en: Move %s to %s
lt: Perkelti %s į %s

en: Move one page up/down through the message list.
lt: Rodyti ankstesnį/sekantį laiškų sąrašo puslapį.

en: Move to Base Level
lt: Rodyti pirmą lygį

en: Move to Inbox
lt: Eiti į Inbox katalogą

en: Move to folder
lt: Perkelti į katalogą

en: Move to spam folder
lt: Perkelti į nepageidaujamų laiškų (spam) katalogą

en: Move to the beginning/end of the message list.
lt: Rodyti laiškų sąrašo pradžią/pabaigą.

en: Move to the next unseen message (non-search folders only).
lt: Rodyti sekantį neperskaitytą laišką (tik ne paieškų katalogams).

en: Move up/down through the message list.
lt: Eiti viršun/apačion laiškų sąraše.

en: Multiple Message View
lt: Keletos laiškų peržiūra

en: Multiple Message View:
lt: Keletos laiškų peržiūra:

en: Multiple messages can only be forwarded as attachments.
lt: Kelis laiškus persiųsti galima tik kaip failus.

en: NONE
lt: NIEKO

en: Name
lt: Vardas

en: Name and/or email cannot be empty
lt: Vardas ir/arba el. pašto adresas negali būti tušti

en: Needs Action
lt: Reikalingas veiksmas

en: Negative Right
lt: Atvirkštinė teisė

en: Never
lt: Niekada

en: Never save attachments
lt: Niekada neišsaugoti prikabintų failų

en: Never send read receipt
lt: Niekada nereikalauti perskaitymo patvirtinimo

en: New Flag
lt: Nauja žymė

en: New Folder
lt: Naujas katalogas

en: New Mail
lt: Naujas paštas

en: New Message
lt: Naujas laiškas

en: New Message to %s
lt: Rašyti naują laišką %s

en: New Search in %s
lt: Ieškoti kataloge %s

en: Newest Unseen Messages
lt: Naujausi neperskaityti laiškai

en: Next
lt: Sekantis

en: Next Message
lt: Sekantis laiškas

en: Next Page
lt: Sekantis puslapis

en: No
lt: Ne

en: No Actions Available
lt: Nėra veiksmų.

en: No Alerts
lt: Pranešimų nėra

en: No Keys in Keyring
lt: Saugykloje nėra raktų

en: No Messages
lt: Laiškų nėra

en: No PGP public key imported.
lt: Neįkelti jokie PGP viešieji raktai.

en: No Preview Text
lt: Teksto nėra

en: No S/MIME public key imported.
lt: Neįkelti jokie S/MIME viešieji raktai.

en: No Saved Searches Defined.
lt: Išsaugotų paieškų nėra.

en: No Search Criteria
lt: Nėra paieškos kriterijaus

en: No Search Folders
lt: Nepasirinkti paieškos katalogai

en: No Sound
lt: Be garso

en: No Subject
lt: Nėra pavadinimo

en: No actions available
lt: Nėra veiksmų

en: No certificate found.
lt: Sertifikatas nerastas.

en: No email information located in the public key.
lt: Viešajame rakte nėra jokių duomenų susijusių su el. paštu.

en: No folders were specified
lt: Nenurodytas joks katalogas

en: No folders were specified.
lt: Nenurodytas joks katalogas.

en: No folders with unseen messages
lt: Neperskaitytų laiškų nėra

en: No limit
lt: Neribojama

en: No message body text
lt: Laiške nėra teksto

en: No messages matched your search criteria.
lt: Nerastas nei vienas laiškas atitinkantis jūsų paieškos kriterijų.

en: No messages.
lt: Laiškų nėra.

en: No passphrase entered.
lt: Neįrašėte slaptosios frazės.

en: No personal PGP private key imported.
lt: Neįkelti jokie PGP slaptieji raktai.

en: No personal PGP public key imported.
lt: Neįkelti jokie PGP viešieji raktai.

en: No personal private key exists so the data is unable to be decrypted.
lt: Atkoduoti laiško negalima, nes nėra asmeninio privataus rakto.

en: No search criteria specified.
lt: Nenurodytas paieškos kriterijaus.

en: No spelling errors found.
lt: Klaidų nėra.

en: No unread messages
lt: Neperskaitytų laiškų nėra

en: Non Participant
lt: Nedalyvis

en: None
lt: Nieko

en: Normal
lt: Normalu

en: Not %s
lt: Ne %s

en: Not Junk
lt: Ne šiukšlė

en: Not a valid public key.
lt: Netinkamas viešasis raktas.

en: Notepads
lt: Užrašų knygelės

en: Nothing
lt: Nieko

en: Notice
lt: Pranešimas

en: Notification: Linked attachment downloaded
lt: Pranešimas: susieti prikabinti failai buvo atsisiųsti

en: OR
lt: ARBA

en: Ok
lt: Gerai

en: Old sent-mail folders being purged.
lt: Seni išsiųstų laiškų katalogai bus išvalyti.

en: Older Than
lt: Senesni nei

en: Only display folders with unread messages in them?
lt: Rodyti tik katalogus su neperskaitytais laiškais?

en: Only one folder should be selected for this action.
lt: Pasirinkite tik vieną katalogą šiam veiksmui.

en: Only show download confirmation page if message part is greater than this size, in bytes. Set to 0 to always require the confirmation page.
lt: Reikalauti patvirtinti atsisiųsti laišką tik tada jeigu laiško dalis yra didesnė nei tiek baitų. Jeigu norite visada reikalauti patvirtinimo, įrašykite 0.

en: Open Fo_lder
lt: Atidaryti katalogą

en: Open Folder
lt: Atidaryti katalogą

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Open message in a popup window.
lt: Atidaryti laišką naujame lange.

en: Opened Folder
lt: Atidarytas katalogas

en: Optional Participant
lt: Pagalbiniai dalyviai

en: Other
lt: Kita

en: Other Actions
lt: Kiti veiksmai

en: Other Users' Folders
lt: Kitų vartotojų katalogai

en: PGP Encrypt Message
lt: Užkoduoti laišką PGP pagalba

en: PGP Encrypt Message with passphrase
lt: Užkoduoti laišką PGP ir slaptos frazės pagalba

en: PGP Error:
lt: PGP klaida:

en: PGP Personal Keypair support requires a secure web connection.
lt: PGP raktų poros operacijos reikalauja saugaus prisijungimo.

en: PGP Public Key for "%s (%s)" was successfully added.
lt: PGP viešasis raktas "%s (%s)" buvo sėkmingai prijungtas.

en: PGP Public Key for "%s" was successfully deleted.
lt: PGP viešasis raktas "%s" buvo sėkmingai ištrintas.

en: PGP Public Keyring
lt: PGP viešųjų raktų saugykla

en: PGP Sign Message
lt: Pasirašyti laišką PGP pagalba

en: PGP Sign/Encrypt Message
lt: Pasirašyti ir užkoduoti laišką PGP pagalba

en: PGP Sign/Encrypt Message with passphrase
lt: Pasirašyti ir užkoduoti laišką PGP ir slaptos frazės pagalba

en: PGP encryption cannot be used by default as public keys cannot be found for all recipients.
lt: Naudoti PGP kodavimo negalima, nes rasti ne visų adresatų viešieji raktai.

en: PGP passphrase successfully unloaded.
lt: PGP slapta frazė sėkmingai atjungta.

en: PGP private key successfully added.
lt: PGP slaptasis raktas sėkmingai prijungtas.

en: PGP public key successfully added.
lt: PGP viešasis raktas sėkmingai prijungtas.

en: PGP support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the PGP features will not work correctly.
lt: PGP galimybė reikalauja iššokančio lango. Jeigu jūsų naršyklė nustatyta blokuoti iššokančius langus, jūs turite išjungti šią funkciją. Priešingu atveju PGP veiks neteisingai.

en: PGP: Need passphrase for personal private key.
lt: PGP: asmeniniam slaptam raktui reikalinga slapta frazė.

en: PGP: Need passphrase to encrypt your message with.
lt: PGP: laiško užkodavimui reikalinga slapta frazė.

en: Page %d of %d
lt: Puslapis %d iš %d

en: Page:
lt: Puslapis:

en: Parts
lt: Dalys

en: Passphrase (Again):
lt: Slapta frazė (dar kartą):

en: Passphrase:
lt: Slapta frazė:

en: Passphrases cannot be empty
lt: Slaptos frazės negali būti tuščios

en: Passphrases do not match
lt: Slaptos frazės nesutampa

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Permanently delete %s?
lt: Visiškai ištrinti %s?

en: Permanently delete all %d messages in %s?
lt: Tikrai ištrinti visus %d laiškus kataloge %s?

en: Personal
lt: Asmeniniai

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Personal Messages
lt: Asmeniniai laiškai

en: Personal PGP keypair generated successfully.
lt: Asmeninė PGP raktų pora sėkmingai sugeneruota.

en: Personal PGP keys deleted successfully.
lt: Asmeniniai PGP raktai sėkmingai ištrinti.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported.
lt: Asmeniniai S/MIME sertifikatai NEĮKELTI.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported:
lt: Asmeniniai S/MIME sertifikatai NEĮKELTI:

en: Personal S/MIME keys deleted successfully.
lt: Asmeniniai S/MIME raktai sėkmingai ištrinti.

en: Place your signature before replies and forwards?
lt: Pridėti parašą prieš tekstą atsakinėjant ir persiunčiant?

en: Plaintext Message
lt: Tekstinis laiškas

en: Plaintext part
lt: Tekstinė dalis

en: Play a sound when receiving new mail? Although most browsers support embedded sound files, some may require a plugin.
lt: Perspėti garsu kai yra naujų laiškų? Nors beveik visos naršyklės tai palaiko, tačiau kai kurioms gali prireikti specialių priedų.

en: Please choose a mail server.
lt: Pasirinkite pašto serverį.

en: Please enter a name for the new folder:
lt: Įveskite naujo katalogo pavadinimą:

en: Please enter the label for the new flag:
lt: Įveskite naujos žymės pavadinimą:

en: Please enter the name of the new folder:
lt: Įveskite naujo katalogo pavadinimą:

en: Please enter the new name:
lt: Įveskite naują vardą:

en: Please provide your password.
lt: Nurodykite savo slaptažodį.

en: Please provide your username.
lt: Nurodykite savo vartotojo vardą.

en: Please select a folder before you perform this action.
lt: Prieš atlikdami šį veiksmą turite pasirinkti katalogą.

en: Please select at least one folder to search.
lt: Pasirinkite bent vieną katalogą paieškai.

en: Please select at least one search criteria.
lt: Pasirinkite bent vieną paieškos kriterijų.

en: Poll all folders for new mail?
lt: Tikrinti visus katalogus ar yra naujų laiškų?

en: Portal
lt: Portalas

en: Possible Conflicts
lt: Galimi konfliktai

en: Post
lt: Įrašyti

en: Post to this mailbox (not enforced by IMAP)
lt: Siųsti į šį katalogą (ne IMAP būdu)

en: Precede your text signature with dashes ('-- ')?
lt: Pradėti tekstinį parašą brūkšneliais ('-- ')?

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Previous Message
lt: Ankstesnis laiškas

en: Previous Page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Print
lt: Spausdinti

en: Printed By
lt: Spausdino

en: Priority
lt: Svarba

en: Priority:
lt: Svarba:

en: Private Key Password:
lt: Privataus rakto slaptažodis:

en: Prompt every time an attachment is sent; default to NO
lt: Klausti kiekvieną kartą kai siunčiamas prikabintas failas; pradinis NE

en: Prompt every time an attachment is sent; default to YES
lt: Klausti kiekvieną kartą kai siunčiamas prikabintas failas; pradinis TAIP

en: Prompt to send read receipt (a/k/a message disposition notification) when requested by the sender?
lt: Klausti ar siųsti pranešimą, kad laiškas perskaitytas kai to prašo jo siuntėjas?

en: Public PGP keyserver support has been disabled.
lt: Viešosios PGP raktų saugyklos palaikymas išjungtas.

en: Pur_ge Deleted
lt: Išvalyti ištrintus

en: Purge
lt: Išvalyti

en: Purge Deleted
lt: Išvalyti ištrintus

en: Purge Spam how often:
lt: Nepageidaujamų laiškų katalogo valymo dažnumas:

en: Purge Trash how often:
lt: Šiukšliadėžės valymo dažnumas:

en: Purge messages
lt: Išvalyti laiškus

en: Purge messages in Spam folder older than this amount of days.
lt: Ištrinti laiškus iš nepageidaujamų laiškų katalogo senesnius nei tiek dienų.

en: Purge messages in Trash folder older than this amount of days.
lt: Ištrinti laiškus iš šiukšliadėžės senesnius nei tiek dienų.

en: Purge messages in sent mail folder(s) older than this amount of days.
lt: Ištrinti laiškus iš išsiųstų laiškų katalogo(ų) senesnius nei tiek dienų.

en: Purge sent mail how often:
lt: Išsiųstų laiškų katalogo valymo dažnumas:

en: Purging %d message from Spam folder. | Purging %d messages from Spam folder.
lt[0]: Trinamas %d laiškas iš nepageidaujamų laiškų katalogo.
lt[1]: Trinami %d laiškai iš nepageidaujamų laiškų katalogo.
lt[2]: Trinama %d laiškų iš nepageidaujamų laiškų katalogo.

en: Purging %d message from Trash folder. | Purging %d messages from Trash folder.
lt[0]: Trinamas %d laiškas iš šiukšliadėžės.
lt[1]: Trinami %d laiškai iš šiukšliadėžės.
lt[2]: Trinama %d laiškų iš šiukšliadėžės.

en: Purging %d messages from sent-mail folder.
lt: Trinami %d laiškai(ų) iš išsiųstų laiškų katalogo.

en: Purging 1 message from sent-mail folder %s.
lt: Trinamas 1 laiškas iš išsiųstų laiškų katalogo %s.

en: Quota status: %.2f %s / %.2f %s  (%.2f%%)
lt: Naudojama vieta: %.2f %s / %.2f %s (%.2f%%)

en: Quota status: %.2f %s / NO LIMIT
lt: Naudojama vieta: %.2f %s / NEAPRIBOTA

en: Quota status: NO LIMIT
lt: Naudojama vieta: NEAPRIBOTA

en: Quoting %f:
lt: %f rašė:

en: Read
lt: Skaityti

en: Read Receipt
lt: Reikalauti perskaitymo patvirtinimo

en: Read messages
lt: Skaityti laiškus

en: Read-Only
lt: Tik skaitymui

en: Really discard all formatting information? This operation cannot be undone.
lt: Tikrai atsisakyti viso formatavimo? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Rebuild Folder List
lt: Atnaujinti katalogų sąrašą

en: Rebuild Folder Tree
lt: Atnaujinti katalogų medį

en: Recent Searches
lt: Paskutinės paieškos

en: Recent Searches:
lt: Paskutinės paieškos:

en: Recipient address does not match the currently selected identity.
lt: Gavėjo adresas nesutampa su pasirinktu aprašu.

en: Recipients (To/Cc/Bcc)
lt: Gavėjai (Kam/Cc/Bcc)

en: Redirec_t
lt: Nukreipti

en: Redirect
lt: Nukreipti

en: Redirect Message
lt: Nukreipti laišką

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh Folder Views:
lt: Atnaujinti katalogo vaizdą:

en: Refresh Search Results
lt: Atnaujinti paieškos rezultatus

en: Reload View
lt: Atnaujinti vaizdą

en: Remember the free/busy information.
lt: Prisiminti užimtumo informaciją.

en: Remember the last view
lt: Prisiminti paskutinį vaizdą

en: Remote server is down. Please try again later.
lt: Nutolęs serveris šiuo metu neprieinamas. Pabandykite vėliau.

en: Remove
lt: Ištrinti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename %s to:
lt: Pervadinti %s į:

en: Rename Folder
lt: Pervadinti katalogą

en: Rename sent mail folder at beginning of month?
lt: Pervardinti išsiųstų laiškų katalogą mėnesio pradžioje?

en: Renaming "%s" to "%s" failed. This is what the server said
lt: Pervadinimas iš "%s" į "%s" nepavyko. Serverio pranešimas toks

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Reply All
lt: Atsakyti visiems

en: Reply Sent.
lt: Atsakymas išsiųstas.

en: Reply text will be automatically appended to your outgoing message.
lt: Atsakymo tekstas bus automatiškai įtrauktas į siunčiamą laišką.

en: Reply to All:
lt: Atsakyti visiems:

en: Reply to List
lt: Atsakyti į konferenciją

en: Reply to List:
lt: Atsakyti į konferenciją:

en: Reply with Not Supported Message
lt: Atsakymo laiško tipas nepalaikomas

en: Reply with free/busy for next 2 months.
lt: Atsakyti su užimtumo informacija sekantiems 2 mėnesiams.

en: Reply with requested free/busy information.
lt: Atsakyti su užimtumo informacija.

en: Reply:
lt: Atsakymas:

en: Report As Innocent
lt: Ne nepageidaujamas (spam)

en: Report As Spam
lt: Nepageidaujamas (spam)

en: Report as Innocent
lt: Ne nepageidaujamas (spam)

en: Report as Spam
lt: Nepageidaujamas (spam)

en: Request a _Read Receipt
lt: Reikalauti perskaitymo patvirtinimo

en: Request read receipts?
lt: Reikalauti perskaitymo patvirtinimo?

en: Requested message not found.
lt: Nurodytas laiškas nerastas.

en: Required Participant
lt: Reikalingas dalyvis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Respondent Status Updated.
lt: Atsakovo statusas atnaujintas.

en: Resume
lt: Redaguoti

en: Resume Draft
lt: Pratęsti juodraštį

en: Resume Editing
lt: Tęsti redagavimą

en: Return to %s
lt: Grįžti į %s

en: Return to Folders
lt: Grįžti į katalogų sąrašą

en: Return to message view
lt: Grįžti į laiško peržiūrą

en: Return to the mailbox listing after deleting, moving, or copying a message?
lt: Grįžti į pašto dėžutę po laiško trynimo, perkėlimo ar kopijavimo?

en: Role
lt: Rolė

en: Run Search
lt: Ieškoti

en: S/MIME Encrypt Message
lt: Užkoduoti laišką S/MIME pagalba

en: S/MIME Error:
lt: S/MIME klaida:

en: S/MIME Error: Need passphrase for personal private key.
lt: S/MIME klaida: asmeniniam slaptam raktui reikalinga slapta frazė.

en: S/MIME Personal Certificate support requires a secure web connection.
lt: S/MIME asmeninio sertifikato operacijos reikalauja saugaus prisijungimo.

en: S/MIME Public Key for "%s" was successfully deleted.
lt: S/MIME viešasis raktas "%s" buvo sėkmingai ištrintas.

en: S/MIME Public Keyring
lt: S/MIME viešųjų raktų saugykla

en: S/MIME Public/Private Keypair successfully added.
lt: S/MIME viešoji/saugi raktų pora sėkmingai prijungta.

en: S/MIME Sign Message
lt: Pasirašyti laišką S/MIME pagalba

en: S/MIME Sign/Encrypt Message
lt: Pasirašyti ir užkoduoti laišką S/MIME pagalba

en: S/MIME passphrase successfully unloaded.
lt: S/MIME slapta frazė sėkmingai atjungta.

en: S/MIME public key successfully added.
lt: S/MIME viešasis raktas sėkmingai pridėtas.

en: S/MIME support is not currently enabled so the data is unable to be decrypted.
lt: Atkoduoti laiško negalima, nes S/MIME galimybė išjungta.

en: S/MIME support is not enabled so the digital signature is unable to be verified.
lt: Patikrinti skaitmeninio parašo negalima, nes S/MIME galimybė išjungta.

en: S/MIME support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the S/MIME features will not work correctly.
lt: S/MIME galimybė reikalauja iššokančio lango. Jeigu jūsų naršyklė nustatyta blokuoti iššokančius langus, jūs turite išjungti šią funkciją. Priešingu atveju S/MIME veiks neteisingai.

en: S_ubject
lt: _Tema

en: Sa_ve a copy in
lt: Išsau_goti kopiją kataloge

en: Sa_ve as
lt: Išsaug_oti kaip

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save All
lt: Išsaugoti visus

en: Save Attachments in sent folder
lt: Išsaugoti prikabintus failus išsiųstų laiškų kataloge

en: Save Attachments with message in sent-mail folder?
lt: Išsaugoti prikabintus failus kartu su laišku išsiųstų laiškų kataloge?

en: Save Certificate in your Address Book
lt: Išsaugoti sertifikatą savo adresų knygelėje

en: Save Draft
lt: Išsaugoti juodraštį

en: Save Image
lt: Išsaugoti paveikslėlį

en: Save Image in Gallery
lt: Išsaugoti paveikslėlį galerijoje

en: Save Stationery
lt: Išsaugoti laiško šabloną

en: Save _Draft
lt: Išsaugoti _juodraštį

en: Save as
lt: Išsaugoti kaip

en: Save as Draft
lt: Išsaugoti kaip juodraštį

en: Save drafts as unseen?
lt: Išsaugoti juodraštį kaip neperskaitytą?

en: Save drafts automatically while composing?
lt: Išsaugoti juodraščius automatiškai kol laiškas rašomas?

en: Save in
lt: Išsaugoti

en: Save recipients automatically to the default address book?
lt: Išsaugoti gavėjus automatiškai į adresų knygelę?

en: Save sent mail?
lt: Išsaugoti išsiųstus laiškus?

en: Save the key to your address book.
lt: Išsaugoti raktą savo adresų knygelėje.

en: Saved Searches
lt: Išsaugotos paieškos

en: Saved searches require a label.
lt: Išsaugoti paieškai reikia pavadinimo.

en: Saving the draft failed. Could not create a drafts folder.
lt: Išsaugoti juodraščio nepavyko. Nepavyko sukurti juodraščių katalogo.

en: Saving the draft failed. No draft folder specified.
lt: Išsaugoti juodraščio nepavyko. Nenurodytas juodraščių katalogas.

en: Saving the draft failed. The %s header contains an invalid e-mail address: %s.
lt: Išsaugoti juodraščio nepavyko. Antraštėje %s yra neteisingas el. pašto adresas: %s.

en: Scroll up/down through the display of the previewed message.
lt: Slinkti rodomo laiško tekstą viršun/apačion.

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search %s
lt: Ieškoti kataloge %s

en: Search All Subfolders
lt: Ieškoti visuose pakatalogiuose

en: Search By
lt: Ieškoti pagal

en: Search Criteria
lt: Paieškos kriterijus

en: Search Criteria:
lt: Paieškos kriterijus:

en: Search Flags:
lt: Paieškos žymės:

en: Search Folders
lt: Paieškos katalogai

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search Term:
lt: Ieškoti teksto:

en: Search all subfolders?
lt: Ieškoti visuose pakatalogiuose?

en: Search for "%s" failed: no address found.
lt: "%s" paieška nepavyko: adresas nerastas.

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Searching is not available.
lt: Paieška išjungta.

en: Seen
lt: Skaityta

en: Select All
lt: Pažymėti viską

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
lt: Pasirinkite adresų knygelę adresų paieškai ir pridėjimui.

en: Select all messages in the current mailbox.
lt: Pažymėti visus laiškus dabartiniame kataloge.

en: Select stationery:
lt: Pasirinkite laiško šabloną:

en: Select the gallery to save the image in.
lt: Pasirinkite galeriją į kurią norite išsaugoti paveikslėlį.

en: Selected Addresses
lt: Pasirinkti adresai

en: Send
lt: Siųsti

en: Send Key to Public Keyserver
lt: Nusiųsti raktą į viešą raktų serverį

en: Send Latest Information
lt: Siųsti naujausią informaciją

en: Send Message
lt: Siųsti laišką

en: Send message without a Subject?
lt: Siųsti laišką be Temos antraštės?

en: Sender: %s
lt: Siuntėjas: %s

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Sent Mail
lt: Išsiųsti laiškai

en: Sent mail folder:
lt: Išsiųstų laiškų katalogas:

en: Server
lt: Serveris

en: Server Suggestion:
lt: Serverio pasiūlymas:

en: Server does not support ACLs.
lt: Šis serveris nepalaiko katalogų teisių.

en: Set a priority header when composing messages?
lt: Ar naudoti svarbos antraštę rašant laiškus?

en: Set permissions for other users
lt: Nustatyti teises kitiems vartotojams

en: Set preferences for what happens when you move and delete messages.
lt: Kas bus vykdoma su jūsų laiškais kai jie trinami arba perkeliami.

en: Share Folders
lt: Dalinimasis katalogais

en: Share your mail folders with other users.
lt: Dalinimasis pašto katalogais su kitais vartotojais.

en: Shared Folders
lt: Paviešinti katalogai

en: Should PGP signed messages automatically be verified when viewed?
lt: Ar automatiškai tikrinti PGP pagalba pasirašytus laiškus?

en: Should S/MIME signed messages automatically be verified when viewed?
lt: Ar automatiškai tikrinti S/MIME pagalba pasirašytus laiškus?

en: Should large blocks of quoted text be shown or hidden by default? It can be toggled easily whichever you choose.
lt: Ar dideli citatos blokai standartiškai turi būti rodomi ar paslėpti?

en: Should the body of text/plain messages be scanned for PGP data?
lt: Ar norite laiško tekste ieškoti PGP informacijos?

en: Should the compose window be closed after saving a draft?
lt: Ar rašymo langas turi užsidaryti po juodraščio išsaugojimo?

en: Should your PGP public key to be attached to your messages by default?
lt: Ar norite prie kiekvieno siunčiamo laiško prikabinti savo PGP viešąjį raktą?

en: Show Addresses - %d recipients
lt: Rodyti adresus - %d adresatai(ų)

en: Show All
lt: Rodyti visus

en: Show All Folders
lt: Rodyti visus katalogus

en: Show All Headers
lt: Rodyti visas antraštes

en: Show All Message Parts
lt: Rodyti visas laiško dalis

en: Show Common Headers
lt: Rodyti bendrines antraštes

en: Show Deleted
lt: Rodyti ištrintus

en: Show Images?
lt: Parodyti paveikslėlius?

en: Show Mailing List Information
lt: Rodyti konferencijos informaciją

en: Show Only
lt: Rodyti tik

en: Show Only:
lt: Rodyti tik:

en: Show Preview
lt: Rodyti peržiūrą

en: Show Size
lt: Rodyti dydį

en: Show Subscribed Folders
lt: Rodyti užprenumeruotus katalogus

en: Show all attachments
lt: Rodyti visus prikabintus failus

en: Show all flags (including flags set by other mail programs)?
lt: Rodyti visas žymes (įskaitant kitų pašto programų uždėtas žymes)?

en: Show all inline parts by default in message view? If unchecked, will treat all but the first viewable inline part as attachments.
lt: Standartiškai rodyti visas tekstines dalis laiško tekste? Jeigu nepažymėsite, visos dalys išskyrus pirmą tekstinę dalį, bus rodomos kaip failai.

en: Show all parts
lt: Rodyti visas dalis

en: Show an icon to allow stripping of attachments from messages?
lt: Rodyti trynimo piktogramą prie kiekvieno prikabinto failo laiške?

en: Show less
lt: Rodyti mažiau

en: Show more
lt: Rodyti daugiau

en: Show non-private mailboxes in separate folders
lt: Rodyti ne asmeninius katalogus atskirame medyje

en: Show previews for unread messages only?
lt: Išankstinis peržiūrėjimas tik neperskaitytoms žinutėms?

en: Show previews in tooltips?
lt: Alternatyvus naujo pašto peržiūrėjimas?

en: Show the Bcc: header field when composing mail?
lt: Rodyti Bcc: antraštę kai rašomas laiškas?

en: Show the Cc: header field when composing mail?
lt: Rodyti Cc: antraštę kai rašomas laiškas?

en: Show the dynamic view by default, if the browser supports it?
lt: Rodyti modernią vartotojo sąsają, jeigu naršyklė turi tokią galimybę?

en: Show the filter icon on the menubar?
lt: Rodyti filtrų mygtuką meniu juostoje?

en: Show total number of messages in folder?
lt: Rodyti bendrą laiškų skaičių kataloge?

en: Shown
lt: Rodyti

en: Si_ze
lt: Dydis

en: Size
lt: Dydis

en: Size (KB) <
lt: Dydis (KB) <

en: Size (KB) >
lt: Dydis (KB >

en: Size:
lt: Dydis:

en: Sort by Date
lt: Rūšiuoti pagal parašymo datą

en: Sort by From Address
lt: Rūšiuoti pagal siuntėją

en: Sort by Message Size
lt: Rūšiuoti pagal laiško dydį

en: Sort by Subject
lt: Rūšiuoti pagal pavadinimą

en: Sort by Thread
lt: Rūšiuoti pagal temą

en: Sort by To Address
lt: Rūšiuoti pagal adresatą

en: Spam
lt: Spamas

en: Spam Reporting
lt: Nepageidaujami laiškai

en: Spam folder:
lt: Nepageidaujamų (spam) laiškų katalogas:

en: Spell Check Failed
lt: Patikrinti klaidų nepavyko

en: Start:
lt: Pradžia:

en: Stationery
lt: Laiško šablonas

en: Stationery name:
lt: Laiško šablono pavadinimas:

en: Stationery type:
lt: Laiško šablono tipas:

en: Stationery:
lt: Laiško šablonas:

en: Status
lt: Statusas

en: Strip All Attachments
lt: Ištrinti visus prikabintus failus

en: Strip Attachment
lt: Ištrinti prikabintą failą

en: Strip linebreaks in preview?
lt: Išvalyti eilutes išankstinėje peržiūroje?

en: Sub_ject
lt: Tema

en: Subject
lt: Tema

en: Subject:
lt: Tema:

en: Submit
lt: Įvesti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Success
lt: Sėkminga

en: Sum
lt: Suma

en: Summary
lt: Turinys

en: Switch
lt: Perjungti

en: Switch Composition Method
lt: Laiško rašymo būdo perjungimas

en: Switch to HTML composition
lt: Perjungti į HTML

en: Switch to plain text composition
lt: Perjungti į paprastą tekstą

en: Target Folder
lt: Tikslo katalogas

en: Target Mailbox:
lt: Tikslo katalogas:

en: Task Lists
lt: Darbų sąrašai

en: Te_xt
lt: T_ekstas

en: Technical details
lt: Techninės detalės

en: Technical details can be viewed %s.
lt: Techninių detalių peržiūra %s.

en: Technical error details can be viewed %s.
lt: Techninių detalių apie klaidą peržiūra %s.

en: Technical message details can be viewed %s.
lt: Techninių detalių apie laišką peržiūra %s.

en: Tentatively Accept request
lt: Laikinai priimti užklausą

en: Tentatively Accepted
lt: Laikinai priimtas

en: Text
lt: Tekstas

en: The From: column of the message should be linked:
lt: Laiško Nuo: laukelis turi būti susietas:

en: The Macintosh resource fork
lt: Macintosh resursinė failo dalis

en: The Macintosh resource fork can be downloaded %s.
lt: Macintosh resursai gali būti atsiųsti iš %s.

en: The Message Disposition Notification was not sent. This is what the server said
lt: Pranešimas, kad laiškas perskaitytas, neišsiųstas. Serverio pranešimas toks

en: The Message Disposition Notification was sent successfully.
lt: Pranešimas, kad laiškas perskaitytas, sėkmingai išsiųstas.

en: The attachment limit has been reached.
lt: Pasiekta prikabintų failų riba.

en: The attachment was not found.
lt: Prikabintas failas nerastas.

en: The calendar data is invalid
lt: Kalendoriaus duomenys neteisingi

en: The connection to the server has been restored.
lt: Prisijungimas prie serverio buvo atkurtas.

en: The current folder(s) "%s" will be renamed to "%s".
lt: Esamas(i) katalogas(ai) "%s" bus pervardintas(i) į "%s".

en: The data in this part does not appear to be a valid PGP encrypted message. Error:
lt: Atrodo, kad duomenys šioje laiško dalyje nėra tvarkingai užkoduoti PGP pagalba. Klaida:

en: The data in this part has been compressed via PGP.
lt: Duomenys šioje laiško dalyje suspausti PGP pagalba.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP, but the signature cannot be verified.
lt: Duomenys šioje laiško dalyje pasirašyti PGP pagalba, tačiau nepavyko patvirtinti parašo.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP.
lt: Duomenys šioje laiško dalyje yra pasirašyti PGP parašu.

en: The data in this part has been digitally signed via S/MIME.
lt: Duomenys šioje laiško dalyje yra pasirašyti S/MIME parašu.

en: The data in this part has been encrypted via PGP, however, PGP support is disabled so the message cannot be decrypted.
lt: Duomenys šioje laiško dalyje yra užkoduoti PGP pagalba, tačiau PGP palaikymas yra išjungtas, todėl atkoduoti jų nepavyks.

en: The data in this part has been encrypted via PGP.
lt: Duomenys šioje laiško dalyje yra užkoduoti su PGP.

en: The data in this part has been encrypted via S/MIME.
lt: Duomenys šioje laiško dalyje yra užkoduoti su S/MIME.

en: The default charset for messages with no charset information:
lt: Standartinė koduotė laiškams be koduotės informacijos:

en: The default font family to use in the HTML editor.
lt: Standartinė šriftų šeima naudojama HTML laiškuose.

en: The default font size to use in the HTML editor (in pixels).
lt: Standartinis šrifto dydis naudojamas HTML laiškuose (pikseliais).

en: The draft has been saved to the "%s" folder.
lt: Juodraštis išsaugotas kataloge "%s".

en: The draft was not successfully saved.
lt: Juodraštis neišsaugotas.

en: The event was added to your calendar.
lt: Įvykis įrašytas į jūsų kalendorių.

en: The event was updated in your calendar.
lt: Įvykis pakeistas jūsų kalendoriuje.

en: The file %s could not be attached.
lt: Failo %s prikabinti nepavyko.

en: The folder "%s" already exists.
lt: Katalogas "%s" jau egzistuoja.

en: The folder "%s" is already empty.
lt: Katalogas "%s" jau tuščias.

en: The folder "%s" may not be deleted.
lt: Katalogas "%s" neištrintas.

en: The folder "%s" may not be emptied.
lt: Katalogas "%s" neišvalytas.

en: The folder "%s" may not be renamed.
lt: Katalogas "%s" nepervadintas.

en: The folder "%s" was not created. This is what the server said
lt: Katalogas "%s" nesukurtas. Serverio pranešimas toks

en: The folder "%s" was not deleted. This is what the server said
lt: Katalogas "%s" neištrintas. Serverio pranešimas toks

en: The folder "%s" was successfully created.
lt: Katalogas "%s" sukurtas.

en: The folder "%s" was successfully deleted.
lt: Katalogas "%s" ištrintas.

en: The folder "%s" was successfully renamed to "%s".
lt: Katalogas "%s" pervardintas į "%s".

en: The following keyboard shortcuts are available:
lt: Galimos šios klaviatūros greitųjų mygtukų kombinacijos:

en: The initial portion of this text part is displayed below.
lt: Pirminė laiško teksto dalis rodoma žemiau.

en: The links that caused this warning have this background color:
lt: Nuorodų, dėl kurių rodomas šis perspėjimas, fono spalva yra tokia:

en: The mail server has denied the request. Details have been logged for the administrator.
lt: Pašto serveris nepriemė užklausos. Administratoriui išsiųstas detalus aprašymas.

en: The mail server is reporting corrupt data in your mailbox. Details have been logged for the administrator.
lt: Pašto serveris praneša, kad duomenys jūsų pašto dėžutėje yra sugadinti. Administratoriui išsiųstas detalus aprašymas.

en: The mailbox %s is already empty.
lt: Katalogas %s jau tuščias.

en: The message "%s" has been reported as innocent.
lt: Laiškas "%s" paskelbtas kaip ne nepageidaujamas (spam).

en: The message "%s" has been reported as spam.
lt: Laiškas "%s" paskelbtas kaip nepageidaujamas (spam).

en: The message being composed has been closed.
lt: Rašomas laiškas uždarytas.

en: The message does not have a Subject entered.
lt: Laiškas neturi Temos antraštės.

en: The message from "%s" has been reported as innocent.
lt: Laiškas iš "%s" paskelbtas kaip ne nepageidaujamas (spam).

en: The message from "%s" has been reported as spam.
lt: Laiškas iš "%s" paskelbtas kaip nepageidaujamas (spam).

en: The message has been deleted.
lt: Laiškas ištrintas.

en: The message you were composing has been saved as a draft. The next time you login, you may resume composing your message.
lt: Laiškas, kurį rašėte, išsaugotas kaip juodraštis. Prisijungus sekantį kartą galėsite pratęsti jo rašymą.

en: The messages have been deleted.
lt: Laiškai ištrinti.

en: The object could not be created because it already exists.
lt: Objektas nesukurtas, nes jau egzistuoja.

en: The object could not be deleted because it does not exist.
lt: Objektas neištrintas, nes nebeegzistuoja.

en: The operation failed because you have exceeded your quota on the mail server.
lt: Operacija nepavyko, nes jūs viršyjote leistiną vietą pašto serveryje.

en: The sender of this message is requesting a Message Disposition Notification from you when you have read this message.
lt: Laiško siuntėjas reikalauja atsakymo apie laiško gavimą, kai tik jį perskaitysite.

en: The server is still generating the message list.
lt: Serveris vis dar generuoja laiškų sąrašą.

en: The server was unable to generate the message list.
lt: Serveriui nepavyko sugeneruoti laiškų sąrašo.

en: The source directory is read-only.
lt: Šaltinio katalogas skirtas tik skaitymui.

en: The specified attachment does not exist. It may have been deleted by the original sender.
lt: Nurodytas prikabintas failas neegzistuoja. Galbūt jį ištrynė laiško siuntėjas.

en: The specified file cannot be read.
lt: Nepavyko perskaityti nurodyto failo.

en: The stationery "%s" has been added.
lt: Laiško šablobas "%s" sukurtas.

en: The stationery "%s" has been deleted.
lt: Laiško šablonas "%s" ištrintas.

en: The stationery "%s" has been updated.
lt: Laiško šablonas "%s" atnaujintas.

en: The target directory is read-only.
lt: Nurodytas katalogas skirtas tik skaitymui.

en: The task has been added to your tasklist.
lt: Užduotis įrašyta į jūsų darbų sąrašą.

en: The text of the message
lt: Laiško tekstas

en: The text of the message can be viewed %s.
lt: Laiško tekstas gali būti peržiūrėtas %s.

en: The text of the returned message
lt: Gražinto laiško tekstas

en: The text of the returned message can be viewed %s.
lt: Gražinto laiško tekstas gali būti peržiūrėtas %s.

en: The text of the sent message
lt: Nusiųsto laiško tekstas

en: The text of the sent message can be viewed %s.
lt: Nusiųsto laiško tekstas gali būti peržiūrėtas %s.

en: The uploaded file cannot be opened
lt: Nepavyko atidaryti nusiųsto failo

en: The user's free/busy information was sucessfully stored.
lt: Vartotojo užimtumo informacija sėkmingai išsaugota.

en: There are no alternative parts that can be displayed inline.
lt: Kitų laiško dalių, kurias galima būtų parodyti tekste, nėra.

en: There are no messages in this mailbox.
lt: Šiame kataloge nėra laiškų.

en: There are no parts that can be shown inline.
lt: Laiško dalių, kurias galima rodyti tekste, nėra.

en: There has been no contact with the server for several minutes. The server may be temporarily unavailable or network problems may be interrupting your session. You will not see any updates until the connection is restored.
lt: Jau keletą minučių nepavyksta susisiekti su serveriu. Jis gali būti laikinai nepasiekiamas arba tinklo problemos gali trukdyti jūsų sesijai. Kol ryšys nebus atstatytas, nematysite jokių atnaujinimų.

en: There is no text that can be displayed inline.
lt: Laiško dalių, kurias galima rodyti tekste, nėra.

en: There was a temporary issue when attempting this operation. Please try again later.
lt: Laikini nesklandumai vykdant operaciją. Pabandykite vėliau.

en: There was an error copying messages from "%s" to "%s". This is what the server said
lt: Klaida kopijuojant laiškus iš "%s" į "%s". Serverio pranešimas toks

en: There was an error deleting messages from the folder "%s".
lt: Klaida trinant laiškus iš katalogo "%s".

en: There was an error deleting the event:
lt: Klaida ištrinant įvykį:

en: There was an error flagging messages in the folder "%s": %s.
lt: Klaida pažymint laiškus kataloge "%s": %s.

en: There was an error importing %s.
lt: Klaida įkeliant %s.

en: There was an error importing the event:
lt: Klaida įkeliant įvykio duomenis:

en: There was an error importing the task:
lt: Klaida įkeliant darbą:

en: There was an error importing user's free/busy information:
lt: Klaida įkeliant vartotojo užimtumo informaciją:

en: There was an error moving messages from "%s" to "%s". This is what the server said
lt: Klaida perkeliant laiškus iš "%s" į "%s". Serverio pranešimas toks

en: There was an error sending your message: %s
lt: Klaida siunčiant laišką: %s

en: There was an error updating the event:
lt: Klaida atnaujinant įvykį:

en: There was an error viewing the requested message.
lt: Klaida peržiūrint norimą laišką.

en: This action is not supported.
lt: Veiksmas nepalaikomas.

en: This action is not yet implemented.
lt: Šis veiksmas dar nerealizuotas.

en: This folder is read-only.
lt: Šis katalogas skirtas tik skaitymui.

en: This folder may not be renamed:
lt: Šio katalogo pervadinti negalima:

en: This is a thumbnail of a PDF file attachment.
lt: Sumažintas prikabinto PDF failo vaizdas.

en: This is a thumbnail of an image attachment.
lt: Sumažintas prikabinto paveikslėlio vaizdas

en: This is the notification log
lt: Tai pranešimų registras

en: This may take some time. Are you sure you want to continue?
lt: Tai gali užtrukti. Ar jūs tikrai norite testi?

en: This message contains a Macintosh file (named "%s").
lt: Laiškas turi prikabintą Machintosh failą (pavadintą "%s").

en: This message part cannot be viewed because it is too large.
lt: Šios laiško dalies parodyti negalima, kadangi ji yra per didelė.

en: This message part contains HTML data, but inline HTML display is disabled.
lt: Šioje laiško dalyje yra HTML turinio, tačiau HTML atvaizdavimas išjungtas.

en: This message part contains HTML data, but this data can not be displayed inline.
lt: Šioje laiško dalyje turi HTML turinio, tačiau jo nepavyks atvaizduoti laiško tekste.

en: This message to
lt: šį laišką į

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
lt: Šis laiškas buvo parašytas kitokia koduote (%s) nei naudojate.

en: This part contains an attachment that can not be displayed within this part:
lt: Ši laiško dalis turi prikabintą failą, kurio nepavyks parodyti:

en: This part is empty.
lt: Ši laiško dalis yra tuščia.

en: This window must be called from a compose window.
lt: Šį langą reikia atidarinėti iš laiško rašymo lango.

en: Thread
lt: Temų grupės

en: Thread Display:
lt: Laiškų sąrašas:

en: Thread List
lt: Laiškų sąrašas

en: Thread View
lt: Grupuojami laiškai

en: To
lt: Kam

en: To %s
lt: Į %s

en: To Address
lt: Adresatas

en: To All
lt: Visiems

en: To List
lt: Į konferenciją

en: To Sender
lt: Siuntėjui

en: To _All
lt: Visiems

en: To _List
lt: Į konferenciją

en: To preview a message, select it from the message list.
lt: Norėdami skaityti laišką, pasirinkite jį iš laiškų sąrašo.

en: To:
lt: Kam:

en: To:
lt: Kam:

en: Today, %s %s
lt: Šiandien, %s %s

en: Top
lt: Viršuje

en: Total
lt: Iš viso

en: Total Size:
lt: Visas dydis:

en: Traditional View
lt: Tradicinė sąsaja

en: Trash
lt: Šiukšliadėžė

en: Trash folder:
lt: Šiukšliadėžė:

en: Trying to import the event instead.
lt: Bandoma įkelti duomenis apie įvykį.

en: Type:
lt: Tipas:

en: Unable to retrieve quota
lt: Nepavyko apskaičiuoti naudojamos vietos

en: Unable to view message in preview pane.
lt: Parodyti laiško peržiūros lange nepavyko.

en: Uncompressed
lt: Nesuspaustas

en: Undelete
lt: Atstatyti ištrintus

en: Undisclosed Recipients
lt: Adresatai nerodomi

en: Unexpectedly disconnected from the mail server.
lt: Prisijungimas prie pašto serverio netikėtai nutrūko.

en: Unhandled component of type: %s
lt: Nepalaikomas komponento tipas: %s

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown Date
lt: Data nežinoma

en: Unknown Meeting
lt: Nežinomas susirinkimas

en: Unknown Task
lt: Nežinomas darbas

en: Unload Passphrase
lt: Atjungti slaptą frazę

en: Unmark as
lt: Atžymėti kaip

en: Unmark as:
lt: Atžymėti kaip:

en: Unseen
lt: Neskaityta

en: Unsubscribe
lt: Nebeprenumeruoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update in my calendar
lt: Atnaujintį mano kalendoriuje

en: Update respondent status
lt: Atnaujinti atsakovų statusą

en: Update this event on my calendar
lt: Atnaujintį šį įvykį mano kalendoriuje

en: Upload:
lt: Nusiųsti:

en: Uploading...
lt: Siunčiama...

en: Use Default Value
lt: Naudoti standartinę reikšmę

en: Use IMAP folder subscriptions?
lt: Naudoti IMAP katalogų prenumeratą?

en: Use Virtual Trash
lt: Naudoti virtualią šiukšliadėžę

en: User
lt: Vartotojas

en: User Options
lt: Vartotojo nustatymai

en: User can see the mailbox
lt: Vartotojas gali matyti šį katalogą

en: Verifying...
lt: Tikrinama...

en: Vertical Layout
lt: Vertikalus išdėstymas

en: View
lt: Rodyti

en: View %s
lt: Rodyti %s

en: View %s Public Key
lt: Rodyti %s viešąjį raktą

en: View Attachment
lt: Rodyti prikabintą failą

en: View Certificate
lt: Rodyti sertifikatą

en: View Full Message
lt: Rodyti visą laišką

en: View HTML data in new window.
lt: Rodyti HTML turinį naujame lange.

en: View Message
lt: Rodyti laišką

en: View Messages
lt: Rodyti laiškus

en: View PDF File
lt: Rodyti PDF failą

en: View Personal Private Key
lt: Rodyti slaptąjį raktą

en: View Personal Public Certificate
lt: Rodyti asmeninį viešąjį sertifikatą

en: View Personal Public Key
lt: Rodyti asmeninį viešąjį raktą

en: View Public Key
lt: Rodyti viešąjį raktą

en: View Source
lt: Laiško kodas

en: View Thread
lt: Rodyti grupę

en: View event
lt: Peržiūrėti įvykį

en: View messages in %s
lt: Peržiūrėti laiškus kataloge %s

en: View or mailbox to display after login:
lt: Prisijungus rodyti šį katalogą:

en: View task
lt: Peržiūrėti darbą

en: View the raw text of the Public Key.
lt: Rodyti viešąjį raktą tekstiniame režime.

en: Virtual Folder
lt: Virtualus katalogas

en: Virtual Folder "%s" created succesfully.
lt: Virtualus katalogas "%s" sukurtas sėkmingai.

en: Virtual Folder "%s" deleted.
lt: Virtualus katalogas "%s" ištrintas.

en: Virtual Folder "%s" edited successfully.
lt: Virtualus katalogas "%s" pakeistas sėkmingai.

en: Virtual Folder: %s
lt: Virtualūs katalogas: %s

en: Virtual Folders
lt: Virtualūs katalogai

en: Virtual Inbox
lt: Virtualus Inbox katalogas

en: Virtual Trash
lt: Virtuali šiukšliadėžė

en: Warning
lt: Dėmesio

en: What should we do with messages after they have been reported as innocent?
lt: Ką daryti su laiškais, kai jie pažymimi kaip ne nepageidaujami (spam)?

en: What should we do with messages after they have been reported as spam?
lt: Ką daryti su laiškais, kai jie pažymimi kaip nepageidaujami (spam)?

en: When deleting messages, move them to your Trash folder instead of marking them as deleted?
lt: Kai laiškas ištrinamas, jis perkeliamas į šiukšliadėžę, o ne žymimas kaip ištrintas?

en: When forwarding a message in the body text, should we use the same format as the original message?
lt: Kai laiškas persiunčiamas laiško tekste, ar naudoti pradinio laiško formatą?

en: When opening a mailbox for the first time, where do you want to start?
lt: Ką norite matyti pirmą kartą atidarant katalogą?

en: When replying to a message, should we use the same format as the original message?
lt: Ar naudoti pradinio laiško formatą atsakant į laiškus?

en: When saving sent mail, should we save attachment data?
lt: Kai išsaugomas išsiųstas laiškas, ar išsaugoti ir prikabintus failus?

en: When sending mail or expanding addresses, what domain should we append to unqualified addresses (email addresses without "@")?
lt: Kokį internetinį adresą pridėti prie el. pašto adresų (adresų be "@"), siunčiant paštą arba išskleidžiant adresus?

en: Where should the cursor be located in the compose text area by default?
lt: Kurioje vietoje rodyti kursorių laiško rašymo lange?

en: Which message parts do you want to display in the summary?
lt: Kurias laiško dalis rodyti santraukoje?

en: Whitelist
lt: Visada leisti

en: Years
lt: Metai

en: Yes
lt: Taip

en: You are attempting to delete all messages contained in the following folder(s).
lt: Jūs bandote ištrinti visus laiškus šiame(iuose) kataloge(uose).

en: You are attempting to delete the following folder(s).
lt: Jūs bandote ištrinti šį(uos) katalogą(us).

en: You are copying/moving to a new folder.
lt: Jūs kopijuojate/perkeliate į kitą katalogą.

en: You are creating a sub-folder to
lt: Jūs kuriate pakatologį kataloge

en: You are creating a top-level folder.
lt: Jūs kuriate aukščiausio lygio katalogą.

en: You are currently replying to ALL recipients. Click this box to reply to the original sender instead.
lt: Dabar atsakote VISIEMS adresatams. Jeigu norite atsakyti tik pradiniam siuntėjui, paspauskite čia.

en: You are currently replying to the mailing list. Click this box to reply to the original sender instead.
lt: Dabar atsakote į konferenciją. Jeigu norite atsakyti tik pradiniam siuntėjui, paspauskite čia.

en: You are not allowed to create folders.
lt: Jūs neturite teisių kurti katalogų.

en: You are not allowed to create more than %d folders.
lt: Jūs neturite teisių kurti daugiau nei %d katalogų(o).

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients within %d hours.
lt: Jūs negalite siųsti laiškų daugiau nei %d adresatų per %d valandų(ą).

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients.
lt: Jūs negalite siųsti laiškų daugiau nei %d adresatų vienu metu.

en: You are renaming the folder:
lt: Jūs pervardinate katalogą:

en: You can snooze it for %s or %s dismiss %s it entirely
lt: Jūs galite užmigdyti jį %s arba %s iš viso atšaukti %s

en: You can use the following placeholders in the stationery text: %c for the current message content; %s for the signature.
lt: Laiško šablone galite naudoti šiuos kintamuosius: %c laiško turiniui; %s parašui.

en: You cannot unsubscribe from "%s".
lt: Jūs negalite atsiprenumeruoti "%s".

en: You do not have adequate permissions to carry out this operation.
lt: Jūs neturite reikiamių teisių, kad galėtumėte tęsti šią operaciją.

en: You do not have permission to change access to this folder.
lt: Jūs neturite teisių keisti teisių į šį katalogą.

en: You forwarded this message on %%s to: %s.
lt: %%s jūs persiuntėte šį: %s.

en: You have %d new mail message in %s. | You have %d new mail messages in %s.
lt[0]: Jūs gavote %d naują laišką kataloge %s.
lt[1]: Jūs gavote %d naujus laiškus kataloge %s.
lt[2]: Jūs gavote %d naujų laiškų kataloge %s.

en: You have activated move to Trash but no Trash folder is defined. You will be unable to delete messages until you set a Trash folder in the preferences.
lt: Jūs įjungėte laiškų perkėlimą į šiukšliadėžę, tačiau šiukšliadėžė nenustatyta. Kol nenurodysite jos nustatymuose, tol negalėsite ištrinti laiškų.

en: You have already submitted this page.
lt: Jūs jau išsiuntėte šį laišką.

en: You may not create child folders in "%s".
lt: Jūs neturite teisių kurti pakatalogių kataloge "%s".

en: You may not delete "%s".
lt: Jūs neturite teisių ištrinti "%s".

en: You may not rename "%s".
lt: Jūs neturite teisių pervadinti "%s".

en: You must enter at least one recipient.
lt: Turite nurodyti bent vieną gavėją.

en: You must enter the passphrase for your PGP private key to view this message.
lt: Norėdami peržiūrėti šį laišką, įveskite savo PGP privataus rakto slaptąją frazę.

en: You must enter the passphrase for your S/MIME private key to view this data.
lt: Norėdami peržiūrėti šią laiško dalį, įveskite S/MIME privataus rakto slaptąją frazę.

en: You must enter the passphrase used to encrypt this message to view it.
lt: Norėdami peržiūrėti šį laišką, įveskite slaptąją frazę, kurios pagalba šis laiškas buvo užkoduotas.

en: You must select a target mailbox first.
lt: Primiausia reikia nurodyti katalogą.

en: You must select an address first.
lt: Visų pirma reikia nurodyti adresą.

en: You must select at least one message first.
lt: Reikia pasirinkti bent vieną laišką.

en: You must specify a recipient.
lt: Reikia nurodyti gavėją.

en: You redirected this message to %s on %%s.
lt: Jūs nukreipėte šį laišką %s %%s.

en: You replied to all recipients of this message on %s.
lt: Jūs atsakėte visiems šio laiško adresatams %s.

en: You replied to this message on %s.
lt: Jūs atsakėte į šį laišką %s.

en: You replied to this message via the mailing list on %s.
lt: Jūs atsakėte į šį laišką per konferenciją %s.

en: You were not subscribed to "%s". Here is what the server said
lt: Jūs neužsiprenumeravote "%s". Serverio pranešimas toks

en: You were not unsubscribed from "%s". Here is what the server said
lt: Jūs neatsiprenumeravote "%s". Serverio pranešimas toks

en: You were successfully subscribed to "%s".
lt: Jūs sėkmingai užsiprenumeravote "%s".

en: You were successfully unsubscribed from "%s".
lt: Jūs sėkmingai atsiprenumeravote "%s".

en: Younger Than
lt: Naujesni nei

en: Your From address is not a valid email address. This can be fixed in your Personal Information preferences page.
lt: Adresas jūsų Nuo antraštėje yra neteisingas el. pašto adresas. Tai galima ištaisyti jūsų Asmeninės informacijos nustatymų puslapyje.

en: Your Name:
lt: Jūsų vardas/pavardė:

en: Your PGP Public/Private Keys
lt: Jūsų PGP viešieji/spaltieji raktai

en: Your Private Certificate:
lt: Jūsų slaptasis sertifikatas:

en: Your Private Key:
lt: Jūsų slaptasis raktas:

en: Your Public Certificate:
lt: Jūsų viešasis sertifikatas:

en: Your Public Key:
lt: Jūsų viešasis raktas:

en: Your Reply-to: address: <em>(optional)</em>
lt: Reply-To: adresas: <em>(nebūtina)</em>

en: Your S/MIME Public/Private Certificate
lt: Jūsų S/MIME viešasis/slaptasis sertifikatas

en: Your alias addresses: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
lt: Kiti jūsų adresai: <em>(nebūtina, kiekvieną adresą rašykite naujoje eilutėje)</em>

en: Your browser does not support inline display of this image type.
lt: Jūsų naršyklė negali parodyti šio paveikslėlio laiško tekste.

en: Your browser is too old to display the dynamic mode. Using traditional mode instead.
lt: Jūsų naršyklė per sena parodyti modernią vartotojo sąsają. Naudojama tradicinė vartotojo sąsaja.

en: Your default encryption method for sending messages:
lt: Standartinis kodavimo metodas siunčiamiems laiškais:

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. Click this box to revert to the original identity. The identity will not be checked again during this compose action.
lt: Jūsų aprašas buvo pakeistas į aprašą susietą su siuntėjo adresu. Norėdami pakeisti į pradinį aprašą, paspauskite čia. Aprašas nebus tikrinamas dar kartą šio laiško rašymo metu.

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. The identity will not be checked again during this compose action.
lt: Jūsų aprašas buvo pakeistas į aprašą susietą su siuntėjo adresu. Aprašas nebus tikrinamas dar kartą šio laiško rašymo metu.

en: Your linked attachment has been downloaded by at least one user.
    
    Attachment name: %s
    Attachment date: %s
    
    Click on the following link to permanently delete the attachment:
    %s
lt: Susietą prikabintą failą atsisiuntė bent vienas vartotojas.
    
    Prikabinto failo pavadinimas: %s
    Prikabinto failo data: %s
    
    Norėdami ištrinti susietą prikabintą failą paspauskite ant šios nuorodos:
    %s

en: Your message was successfully delivered.
lt: Laiškas sėkmingai pristatytas.

en: Your signature to use when composing with the HTML editor (if empty, the text signature will be used):
lt: Jūsų parašas, kuris bus naudojamas rašant laiškus HTML formatu (jeigu tuščias, bus naudojamas tekstinis parašas viršuje):

en: Your signature:
lt: Jūsų parašas:

en: [Attachment stripped: Original attachment type: %s, name: %s]
lt: [Prikabintas failas ištrintas: failo tipas: %s, pavadinimas: %s]

en: [Hide Addresses]
lt: [Paslėpti adresus]

en: [No Subject]
lt: [be pavadinimo]

en: [Show Addresses - %d recipients]
lt: [Rodyti adresus - %d adresatai(ų)]

en: [Truncated Text]
lt: [Taisytas tekstas]

en: _Blacklist
lt: _Blokuoti

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: _Folders
lt: _Katalogai

en: _Get Mail
lt: Paimti laiškus

en: _Identity
lt: Ap_rašas

en: _Inbox
lt: Inbo_x

en: _Log Out
lt: Atsi_jungti

en: _Message Source
lt: Laiško kodas

en: _New Message
lt: Naujas laiškas

en: _Portal
lt: Portalas

en: _Priority
lt: S_varba

en: _Refresh %s
lt: Atnaujinti %s

en: _Reply
lt: Atsak_yti

en: _Search
lt: I_eškoti

en: _Send Message
lt: _Siųsti laišką

en: _Thread
lt: Grupės

en: _To
lt: _Kam

en: _Undelete
lt: Atstatyti

en: _View Thread
lt: Rodyti grupę

en: _Whitelist
lt: Visada _leisti

en: and
lt: ir

en: and %d more mailbox | and %d more mailboxes
lt[0]: ir %d kitame kataloge
lt[1]: ir %d kituose kataloguose
lt[2]: ir %d kitų katalogų

en: attachment
lt: failas

en: attachments.zip
lt: prikabinti_failai.zip

en: base level of the folder tree
lt: aukščiausias katalogų medžio lygis

en: bytes
lt: baitai

en: click here
lt: spauskite čia

en: days
lt: dienos

en: flagged "%s"
lt: pažymėta "%s"

en: from
lt: nuo

en: in
lt: kataloge

en: into folder
lt: į katalogą

en: key
lt: raktas

en: loading
lt: krauna

en: mailbox file
lt: katalogo failas

en: messages
lt: laiškai

en: messages with attachment(s)
lt: laiškai su prikabintais failais

en: messages without attachment(s)
lt: laiškai be prikabintų failų

en: months
lt: mėnesiai

en: name
lt: vardas

en: not
lt: nėra

en: part %s
lt: dalis %s

en: select...
lt: pasirinkite...

en: selected
lt: pasirinkta

en: will display available actions.
lt: parodys galimus veiksmus.

en: years
lt: metai

en: your blacklist
lt: jūsų juodasis sąrašas

en: your whitelist
lt: jūsų baltasis sąrašas
