IMP 3.1 - en to lv translation catalogue (1298 entries)

en:  and
lv: un

en: "%s" is not a valid email address.
lv: "%s" nav derīga e-pasta adrese.

en: "%s" mailbox being renamed at the start of the month.
lv: Mape "%s"  tiek pārdēvēta mēneša sākumā.

en: "%s" mailbox no longer polled for new mail.
lv: Pastkastē "%s" vairs netiek tiek kontrolēta jaunu vēstuļu pienākšana.

en: "%s" mailbox now polled for new mail.
lv: Pastkastē "%s" tiek kontrolēta jaunu vēstuļu pienākšana.

en: %.0f%% of %.0f %s
lv: %.0f%% no %.0f %s

en: %d - %d of %d Messages
lv: %d - %d no %d vēstulēm

en: %d Attachment | %d Attachments
lv[0]: %d pielikums
lv[1]: %d pielikumi

en: %d Messages
lv: %d vēstules

en: %d message was purged from "%s". | %d messages were purged from "%s".
lv[0]:  %d vēstule izdzēsta no "%s".
lv[1]:  %d vēstules izdzēstas no "%s".

en: %d messages have been deleted.
lv: Izdzēstas %d vēstules.

en: %d messages have been reported as innocent.
lv: %d vēstules atzītas par nevainīgām.

en: %d messages have been reported as spam.
lv: %d vēstules atzītas par mēstulēm.

en: %d more unseen message... | %d more unseen messages...
lv[0]: un vēl %d neredzēta vēstule
lv[1]: un vēl %d neredzētas vēstules

en: %d new | %d new
lv[0]: %d jauna
lv[1]: %d jaunas

en: %d of %d
lv: %d no %d

en: %d recipients
lv: %d saņēmēji

en: %d total
lv: kopā %d

en: %d unseen
lv: %d nelasītas

en: %s (Header) for "%s"
lv: %s (galvene) "%s"

en: %s for '%s'
lv: %s priekš %s

en: %s has cancelled "%s".
lv: %s atcēla "%s".

en: %s has cancelled an instance of the recurring "%s".
lv: %s atcēla atkārtojošos ierakstu "%s".

en: %s has replied to a free/busy request.
lv: %s atbildēja Brīvs/Aizņemts pieprasījumam.

en: %s has replied to the invitation to "%s".
lv: %s atbildēja uzaicinājumam uz "%s".

en: %s has sent you free/busy information.
lv: %s nosūtīja Brīvs/Aizņemts informāciju.

en: %s part
lv: %s daļa

en: %s report from %s
lv: %s ziņojums no %s

en: %s requests your free/busy information.
lv: %s pieprasa Jūsu Brīvs/Aizņemts informāciju.

en: %s requests your presence at "%s".
lv: %s pieprasa Jūsu klātbūtni "%s".

en: %s wants to notify you about changes in "%s".
lv: %s vēlas Jūs informēt par "%s" izmaiņām.

en: %s was successfully added to "%s".
lv: %s veiksmīgi pievienots "%s".

en: %s was successfully added to your address book.
lv: %s pievienots adrešu grāmatai.

en: %s wishes to amend "%s".
lv: %s vēlas papildināt "%s".

en: %s wishes to make you aware of "%s".
lv: "%s" vēlas Jūs brīdināt par "%s".

en: %s wishes to receive the latest information about "%s".
lv: %s vēlas saņemt jaunāko informāciju par "%s".

en: %s%% of allowed size
lv: %s%% no pieļaujamā apjoma

en: %s: This message may not be from whom it claims to be.
lv: %s: šī vēstule varētu nebūt pienākusi no tā, kas par tādu uzdodas.

en: %u Forwarded Messages
lv: %u Pārsūtītās vēstules

en: %u of %u messages in %s unread.
lv: %u no %u vēstulēm mapē %s nav lasītas.

en: (%d of %d)
lv: (%d no %d)

en: (Message %d of %d)
lv: (Vēstule %d no %d)

en: 100 characters
lv: 100 zīmes

en: 1000 characters
lv: 1000 zīmes

en: 250 characters
lv: 250 zīmes

en: 500 characters
lv: 500 zīmes

en: A PGP Public Key is attached to the message.
lv: Vēstulei pievienota PGP publiskā atslēga.

en: A message you have sent has resulted in a return notification from the recipient.
lv: Uz Jūsu nosūtīto vēstuli no adresāta ir saņemts paziņojums par atbildi.

en: A message you were composing when your session expired has been recovered. You may resume composing your message by going to your Drafts mailbox.
lv: Vēstule, kuru rakstījāt laikā, kad pieslēgšanās sesija tika pārtraukta, ir atjaunota. Varat turpināt rakstīšanu, atverot Melnrakstu mapi.

en: ACL for "%s" successfully created for the mailbox "%s".
lv: "%s" ACL pastkastei "%s" izveidots.

en: ACL rights for "%s" updated for the mailbox "%s".
lv: ACL tiesības "%s" pastkastei "%s" atsvaidzinātas.

en: ACLs not configured for this server.
lv: ACL nav konfigurēts šim serverim.

en: Accept and add to my calendar
lv: Apstiprināt un pievienot kalendāram

en: Accept and update in my calendar
lv: Apstiprināt un atsvaidzināt kalendārā

en: Accept request
lv: Apstiprināt pieprasījumu

en: Accepted
lv: Apstiprināts

en: Accesskey Ctrl-Enter
lv: Īsinājums Ctrl-Enter

en: Accesskey Esc
lv: Īsinājums Esc

en: Action
lv: Darbība

en: Actions
lv: Darbības

en: Add %s to my Address Book
lv: Pievienot %s manai adrešu grāmatai

en: Add Bcc
lv: Pievienot Bcc

en: Add Cc
lv: Pievienot Cc

en: Add OR clause
lv: Pievienot VAI nosacījumu

en: Add a "Printed By" header to the top of printed messages?
lv: Pievienot "Izdrukāja" galveni vēstuļu izdrukām?

en: Add search criteria
lv: Pievienot meklēšanas kritēriju

en: Add search mailbox:
lv: Pievienot pārmeklējamo mapi:

en: Add these by clicking OK
lv: Pievienot šos nospiežot OK

en: Add this to my calendar
lv: Pievienot šo manam kalendāram

en: Add this to my tasklist
lv: Pievienot manam uzdevumu sarakstam

en: Add to Address Book
lv: Pievienot adrešu grāmatai

en: Add to my calendar
lv: Pievienot manam kalendāram

en: Added "%s" as an attachment.
lv: "%s" pievienots kā pielikums.

en: Added flag "%s".
lv: Pievienots karogs "%s".

en: Adding group lists not currently supported.
lv: Grupu sarakstu pievienošana šobrīd nav atbalstīta.

en: Additional headers to display when viewing: <em>(enter each header on a new line)</em>
lv: Papildu rādāmās galvenes: <em>(ievadiet katru galveni jaunā rindā)</em>

en: Address Book
lv: Kontakti

en: Address Books
lv: Adrešu grāmatas

en: Addresses to BCC all messages: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
lv: Visu vēstuļu BCC adreses: <em>(nav obligātas, ievadiet katru adresi jaunā rindā)</em>

en: Addresses to explicitly tie to this identity: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
lv: Šai identitātei piesaistāmās e-pasta adreses: <em>(nav obligātas, ievadiet katru adresi jaunā rindā)</em>

en: Administer
lv: Administrēt

en: Advanced Search...
lv: Paplašinātā meklēšana...

en: After '%s'
lv: Aiz '%s'

en: Alerts _Log
lv: Brīdinājumu reģistrs

en: All
lv: Visas

en: All Mailboxes
lv: Visas pastkastītes

en: All Parts
lv: Visas daļas

en: All messages in the following mailbox(es) will be downloaded into one MBOX file:
lv: Visas vēstules no sekojošajām mapēm tiks ielādētas vienā MBOX failā:

en: All messages in the mailbox "%s" older than %s days will be permanently deleted. | All messages in the mailboxes "%s" older than %s days will be permanently deleted.
lv[0]: Visas vēstules mapē "%s" , kas vecākas par %s dienām, tiks neatgriezeniski izdzēstas.
lv[1]: Visas vēstules mapēs "%s" , kas vecākas par %s dienām, tiks neatgriezeniski izdzēstas.

en: All messages in this mailbox will be downloaded into one MBOX file. This may take some time. Are you sure you want to continue?
lv: Visas šīs pastkastes vēstules tiks lejupielādētas vienā MBOX failā. Tas var prasīt zināmu laiku. Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: All messages in your "%s" mailbox older than %s days will be permanently deleted.
lv: Visas vēstules jūsu "%s" mapē, kas ir vecākas par %s dienām tiks neatgriezeniski izdzēstas.

en: All old linked attachments more than %s months old will be deleted.
lv: Visi vecie saistītie pielikumi, kas ir vecāki par %s mēnešiem, tiks izdzēsti.

en: All old sent-mail mailboxes more than %s months old will be deleted.
lv: Visas nosūtīto pastu mapes, kas ir vecākas par %s mēnešiem, tiks izdzēstas.

en: All rights on mailbox "%s" successfully removed for "%s".
lv: Visas pieejas tiesības mapei "%s" lietotājam "%s" veiksmīgi atņemtas.

en: Allow filter rules to be applied in any mailbox?
lv: Atļaut filtra likumu pielietošanu jebkurā pasta kastē?

en: Allow mailbox creation?
lv: Atļaut mapju izveidošanu?

en: Always
lv: Vienmēr

en: Always prompt
lv: Vienmēr jautāt

en: Always showing images in messages sent by %s.
lv: Vienmēr rādīt attēlus vēstulēs, kas saņemtas no %s.

en: Ambiguous address found.
lv: Atrasta šaubīga adrese.

en: Ambiguous matches for "%s" (first 5 matches displayed):
lv: Neskaidras atbilstības "%s" (parādītas pirmās 5 atbilstības):

en: Ambiguous matches for "%s":
lv: Neskaidras atbilstības "%s":

en: An error occured while attempting to strip the attachment.
lv: Kļūda dzēšot pielikumu.

en: An unknown error occured while creating the new note.
lv: Nezināma kļūda pievienojot jaunu piezīmi.

en: An unknown error occured while creating the new task.
lv: Nezināma kļūda pievienojot jaunu uzdevumu.

en: An unknown person
lv: Nezināma persona

en: Answered
lv: Atbildēta

en: Append
lv: Pievienot

en: Apply Filters
lv: Pielietot filtrus

en: Apply filter rules upon logging on?
lv: Pielietot filtrēšanas likumus pieslēdzoties?.

en: Apply filter rules whenever Inbox is displayed?
lv: Apskatot INBOX vienmēr pielietot filtrēšanas likumus?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete all attachments?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties NEATGRIEZENISKI dzēst visus pielikumus?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete these messages?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties NEATGRIEZENISKI dzēst šīs vēstules?

en: Are you sure you want to delete all messages in this thread?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visas vēstules šajā pavedienā?

en: Are you sure you want to delete this Virtual Folder Definition?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo Virtuālās mapes nosacījumu?

en: Are you sure you want to delete this filter?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo filtru?

en: Are you sure you want to delete this flag?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo karogu?

en: Are you sure you want to delete this message?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo vēstuli?

en: Are you sure you want to delete this public key?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo publisko atslēgu?

en: Are you sure you want to delete this virtual folder?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo virtuālo mapi?

en: Are you sure you want to delete your keypair? (This is NOT recommended!)
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo atslēgu pāri? (To NEVAJADZĒTU darīt!)

en: Are you sure you want to do this?
lv: Vai jūs esat pārliecināti, ka vēlaties to darīt?

en: Are you sure you want to move the message(s)? (Some message information might get lost, like message headers, text formatting or attachments!)
lv: Vai tiešām vēlaties pārvietot vēstuli (-es)? (Daļa no vēstulē esošās informācijas var zust, piemēram - galvenes, teksta formatējums vai pielikumi!)

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete these messages?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties NEATGRIEZENISKI izdzēst šīs vēstules?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete this attachment?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties NEATGRIEZENISKI izdzēst šo pielikumu?

en: Are you sure you wish to delete all mail in this mailbox?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visas vēstules šajā pastkastē?

en: Are you sure you wish to empty your spam mailbox?
lv: Vai tiešām vēlaties iztukšot mēstuļu mapi?

en: Are you sure you wish to empty your trash mailbox?
lv: Vai tiešām vēlaties iztukšot atkritumu mapi?

en: Are you sure you wish to report this message as innocent?
lv: Vai tiešām vēlaties ziņot par šo vēstuli kā nevainīgu?

en: Are you sure you wish to report this message as spam?
lv: Vai tiešām vēlaties ziņot par šo vēstuli kā mēstuli?

en: Arrival (No Sort)
lv: Pienākšanas (nešķirot)

en: Arrival Time
lv: Saņemšanas laiks

en: Arrival time on server
lv: Saņemšanas laiks

en: As Attachment
lv: kā pielikumu

en: As attachment
lv: kā pielikumu

en: As both body text and an attachment
lv: Kā vēstules tekstu un pielikumu

en: Ascending
lv: Augoši

en: Ask
lv: Jautāt

en: Attach a copy of your PGP public key to the message?
lv: Pievienot vēstulei Jūsu PGP publiskās atslēgas kopiju?

en: Attach your contact information to the message?
lv: Pievienot vēstulei Jūsu kontaktinformāciju?

en: Attach:
lv: Pievienot:

en: Attached file "%s" exceeds the attachment size limits. File NOT attached.
lv: Pievienojamais fails "%s" pārsniedz pieļaujamo pielikuma izmēru. Fails NAV pievienots.

en: Attached file(s) exceeds the linked attachment size limit (%d KB too large). Delete one of the attachments to continue.
lv: Pievienojamais(-ie) fails(-i)  pārsniedz pieļaujamo saistītā pielikuma izmēru (%d KB par daudz). Lai turpinātu, izdzēsiet vienu no pielikumiem.

en: Attached is a reply to a calendar request you sent.
lv: Pielikumā ir atbilde uz Jūsu nosūtīto kalendāra pieprasījumu.

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Attachment %s deleted.
lv: Pielikums %s izdzēsts.

en: Attachment Information
lv: Informācija par pielikumu

en: Attachment and Body Text
lv: Pielikums un teksts

en: Attachment stripped: Original attachment type
lv: Pielikums nogriezts: Pielikuma sākotnējais tips

en: Attachment successfully stripped.
lv: Pielikums veiksmīgi izdzēsts.

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Attendees
lv: Dalībnieki

en: Audio part
lv: Audio daļa

en: Automatically Generated Messages
lv: Automātiski ģenerētās vēstules

en: Awaiting Response
lv: Gaida atbildi

en: Bac_k to %s
lv: Atpakaļ uz %s

en: Back to Multiple Message View Index
lv: Atpakaļ uz Vairāku vēstuļu apskates indeksu

en: Basic view only
lv: Tikai pamatskats

en: Before '%s'
lv: Pirms '%s'

en: Between '%s' and '%s'
lv: Starp '%s' un '%s'

en: Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
lv: Izvairieties no sekošanas vēstulē ietvertajām saitēm vai jelkādas personīgās informācijas sniegšanas nosūtītājam.

en: Blacklist
lv: Melnais saraksts

en: Block images in messages unless they are specifically requested to be loaded?
lv: Bloķēt attēlus vēstulēs, līdz nav īpaši pieprasīts pretējais?

en: Body
lv: Ķermenis

en: Bottom
lv: Apakša

en: Built-in Filters cannot be edited.
lv: Iebūvētie filtri nav maināmi.

en: Built-in Virtual Folders cannot be edited.
lv: Iebūvētās Virtuālās mapes nav maināmas.

en: Bulk Messages
lv: Masveida vēstules

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Message
lv: Atcelt vēstuli

en: Cancelling this message will permanently discard its contents and will delete auto-saved drafts.
    Are you sure you want to do this?
lv: Atceļot vēstuli, tiks izdzēsts tās saturs un dzēsti automātiski saglabātie melnraksti.
     Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Cancelling this message will permanently discard its contents.
lv: Atceļot vēstuli, tiks neatgriezeniski izdzēsts tās saturs.

en: Cannot directly create mailbox in this folder.
lv: Pastkasti šajā mapē nav iespējams izveidot bez administrators palīdzības.

en: Cannot display message - found only %s of %s parts of this message in the current mailbox.
lv: Vēstuli nevar parādīt - pastkastē atrastas tikai %s šīs vēstules daļas no %s.

en: Cannot move messages to Trash - no Trash mailbox set in preferences.
lv: Nevar pārvietot uz atkritumiem - iestatījumos nav norādīta atkritumu mape.

en: Cannot retrieve calendar data from message.
lv: No vēstules nevar iegūt kalendāra datus.

en: Cannot retrieve public key from message.
lv: No vēstules nevar iegūt Publisko atslēgu.

en: Cannot save sent-mail message to "%s" as that mailbox is read-only.
lv: Nosūtīto vēstuli nevar saglabāt "%s" jo pastkaste ir pieejama tikai lasīšanai.

en: Cannot strip the MIME part as the mailbox is read-only.
lv: Nevar izdzēst MIME daļu, jo pastkaste pieejama tikai lasīšanai.

en: Chair Person
lv: Vadītājs

en: Change
lv: Mainīt

en: Change display preferences for viewing the listing of messages in a mailbox.
lv: Mainiet ekrāna iestatījumus, lai aplūkotu vēstuļu sarakstu mapē.

en: Change folder navigation display preferences.
lv: Mainīt mapju pārlūkošanas iestatījumus.

en: Change the name, address, and signature that people see when they read and reply to your email.
lv: Mainīt vārdu, adresi un parakstu, kas būs redzami vēstuļu saņēmējiem.

en: Characters to display in preview:
lv: Rādāmo zīmju skaits priekšskatā:

en: Check All/None
lv: Pārbaudīt visus/nevienu

en: Check Spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Check _All/None
lv: Pārbaudīt visus/nevienu

en: Check for New Mail
lv: Pārbaudīt jaunpienākušo pastu

en: Check for valid recipient PGP public keys while replying?
lv: Atbildot pārbaudīt saņēmēja PGP publiskās atslēgas derīgumu?

en: Check spelling before sending a message?
lv: Pirms vēstules nosūtīšanas pārbaudīt pareizrakstību?

en: Checking...
lv: Pārbaudu...

en: Choose Action
lv: Izvēlieties darbību

en: Choose the address book to use when adding addresses.
lv: Izvēlieties adrešu grāmatu, kurai pievienot jaunās adreses.

en: Clear Search
lv: Atcelt meklēšanu

en: Clear Sort
lv: Atcelt šķirošanu

en: Click %s to convert the image file into a format your browser can attempt to view.
lv: Uzklikšķiniet %s, lai konvertētu attēlu uz formātu, ko Jūsu pārlūks var parādīt.

en: Click %s to download the data.
lv: Uzklikšķiniet %s, lai lejupielādētu datus.

en: Click %s to go to %s management page.
lv: Uzklikšķiniet %s, lai pārietu uz %s vadības lapu.

en: Click %s to send the notification message.
lv: Uzklikšķiniet %s, lai nosūtītu paziņojumu.

en: Click HERE to verify the data.
lv: Lai pārbaudītu datus, klikšķiniet ŠEIT.

en: Click HERE to verify the message.
lv: Lai pārbaudītu vēstuli, klikšķiniet ŠEIT.

en: Click HERE to view the message in a new window.
lv: Lai atvērtu vēstuli jaunā logā, klikšķiniet ŠEIT.

en: Click here to open all mailto: links using %s.
lv: Klikšķiniet šeit, lai atvērtu visas mailto: saites izmantojot %s.

en: Click this box to add the original message as an attachment.
lv: Klikšķiniet šeit, lai pievienotu oriģinālo vēstuli kā pielikumu.

en: Click this box to add the original message text to the body.
lv: Klikšķiniet šeit, lai pievienotu oriģinālo vēstuli atbildes vēstules tekstam.

en: Click to always show images from this sender.
lv: Uzklikšķiniet, lai vienmēr rādītu attēlus, kas saņemti no šī sūtītāja.

en: Clicking on the address will compose a new message to the sender
lv: Klikšķis uz adreses atvērs jaunas vēstules rakstīšanas logu šim nosūtītājam

en: Clicking on the address will open the message to be read
lv: Klikšķis uz adreses atvērs vēstuli lasīšanai

en: Close this window
lv: Aizvērt šo logu

en: Collapse All
lv: Savērst visu

en: Collapse Headers
lv: Savērst galvenes

en: Color
lv: Krāsa

en: Color Picker
lv: Krāsu izvēlne

en: Combine all namespaces
lv: Kombinēt visus vārdu laukus

en: Comment
lv: Komentārs

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Compose
lv: Rakstīt

en: Compose Message
lv: Rakstīt vēstuli

en: Compose Templates
lv: Rakstīšanas sagataves

en: Compose Templates mailbox:
lv: Rakstīšanas sagatavju mape:

en: Compose messages in a separate window?
lv: Rakstīt vēstules atsevišķā logā?

en: Composition
lv: Rakstīšana

en: Configure PGP encryption support.
lv: Iestatīt PGP atbalstu.

en: Configure S/MIME encryption support.
lv: Iestatīt S/MIME atbalstu.

en: Configure flag highlighting.
lv: Konfigurēt karogu izcelšanu.

en: Configure how event or meeting requests should be handled.
lv: Iestatiet veidu, kādā jāapstrādā notikumu un tikšanos pieprasījumi.

en: Configure how messages are displayed.
lv: Konfigurēt vēstuļu attēlošanu.

en: Configure how you forward mail.
lv: Konfigurējiet pārsūtīšanas kārtību.

en: Configure how you reply to mail.
lv: Konfigurējiet atbildēšanas kārtību.

en: Configure how you send mail.
lv: Konfigurējiet pasta sūtīšanas kārtību.

en: Configure message printing.
lv: Konfigurēt vēstuļu drukāšanu.

en: Configure spam reporting.
lv: Konfigurēt ziņošanu par mēstulēm.

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: Contains Attachment(s)
lv: Satur pielikumu(s)

en: Control when new mail will be checked for, and whether or not to notify you when it arrives.
lv: Nosaka, kad pārbaudīt pastu un vai brīdināt par jaunu vēstuļu pienākšanu.

en: Convert HTML data to plain text and view in new window.
lv: Pārvērst HTML datus vienkāršā tekstā  un parādīt jaunā logā.

en: Convert textual emoticons into graphical ones?
lv: Pārvērst teksta emociju simbolus grafiskos?

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy %s to %s
lv: Kopēt %s uz %s

en: Copy/Move
lv: Kopēt/pārvietot

en: Could not add rights for user "%s" for the mailbox "%s".
lv: Nevar papildināt lietotāja"%s" tiesības pastkastei "%s".

en: Could not attach %s to the message.
lv:  %s nevar pievienot vēstulei.

en: Could not auto-determine data type.
lv: Nevar automātiski noteikt datu tipu

en: Could not connect to public PGP keyserver
lv: Neizdevās nodibināt sakarus ar publisko PGP atslēgu serveri

en: Could not create the VFS backend: %s
lv: Nevar iedarbināt VFS moduli: %s

en: Could not delete Virtual Folder "%s".
lv: Nevar izdzēst virtuālo mapi "%s".

en: Could not delete messages from %s. This mailbox is read-only.
lv: Nevar izdzēst vēstules no %s. Šī pastkaste pieejama tikai lasīšanai.

en: Could not display attachment data.
lv: Nevar parādīt pielikuma datus.

en: Could not initialize mail server configuration.
lv: Nevar izveidot pasta servera konfigurāciju.

en: Could not move message to spam mailbox - no spam mailbox defined in preferences.
lv: Nevar pārvietot vēstuli uz mēstuļu kasti  opcijās nav definēta mēstuļu kaste.

en: Could not open mailbox.
lv: Nevar atvērt pastkasti

en: Could not remove rights for user "%s" for the mailbox "%s".
lv: Lietotājam "%s" nevar atņemt piekļuves tiesības pastkastei "%s".

en: Could not retrieve ACL.
lv: Nevar saņemt ACL.

en: Could not retrieve message data from the mail server.
lv: Nevar saņemt vēstules datus no pasta servera.

en: Could not retrieve public key for %s.
lv: Nevar saņemt %s publisko atslēgu.

en: Create
lv: Izveidot

en: Create Keys
lv: Izveidot atslēgas

en: Create New Mailbox
lv: Izveidot jaunu pastkasti

en: Create New Template
lv: Izveidot jaunu sagatavi

en: Create Subfolders/Rename Mailbox
lv: Izveidot apakšmapes/pārdēvēt mapi

en: Create a new sent-mail mailbox
lv: Izveidot jaunu nosūtīto vēstuļu mapi

en: Create filtering rules to organize your incoming mail, sort it into mailboxes, and delete spam.
lv: Izveidojiet filtrēšanas likumus ienākošā pasta organizēšanai, šķirošanai pa mapēm un mēstuļu dzēšanai.

en: Create mailbox:
lv: Izveidot mapi:

en: Create new Template
lv: Izveidot jaunu sagatavi

en: Create subfolder
lv: Izveidot apakšmapi

en: Create subfolder of %s:
lv: Izveidot %s apakšmapi:

en: Create subfolders and rename mailbox
lv: Izveidot apakšmapes un pārdēvēt mapi

en: Criteria to use when sorting by date:
lv: Kritēriji šķirošanai pēc datuma:

en: Current Attachments
lv: Pielikumi

en: Current access to %s
lv: Šī brīža pieeja %s

en: Custom Header
lv: Specifiskā galvene

en: Custom Header:
lv: Specifiskā galvene:

en: Dat_e
lv: Datums

en: Date
lv: Datums

en: Date Equals
lv: Datums ir (=)

en: Date Reset
lv: Datuma atiestatīšana

en: Date Selection
lv: Datuma izvēle

en: Date Since
lv: Datums kopš (>=)

en: Date Until
lv: Datums līdz (<)

en: Date in message headers
lv: Datums vēstules galvenēs

en: Days
lv: Dienas

en: Declined
lv: Atteikts

en: Default (US-ASCII)
lv: Noklusētais (US-ASCII)

en: Default method to compose messages:
lv: Noklusētā vēstuļu rakstīšanas metode:

en: Default sorting criteria:
lv: Noklusētie kārtošanas nosacījumi:

en: Default sorting direction:
lv: Noklusētais kārtošanas virziens:

en: Delegated
lv: Deleģēts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete %s Public Key
lv: Dzēst %s publisko atslēgu

en: Delete Current Keys
lv: Dzēst pašreizējās atslēgas

en: Delete Personal Certificate
lv: Dzēst personīgo sertifikātu

en: Delete Selected Mailboxes
lv: Dzēst iezīmētās mapes

en: Delete Thread
lv: Dzēst pavedienu

en: Delete Virtual Folder
lv: Dzēst virtuālo mapi

en: Delete all subfolders of %s?
lv: Dzēst visas %s apakšmapes?

en: Delete and rename mailbox
lv: Dzēst un pārdēvēt mapi

en: Delete from my calendar
lv: Dzēst no mana kalendāra

en: Delete message
lv: Dzēst vēstuli

en: Delete messages
lv: Dzēst vēstules

en: Delete old linked attachments after this many months (0 to never delete)?
lv: Pēc cik mēnešiem dzēst vecos saistītos pielikumus (0 - nedzēst nekad)?

en: Delete old sent mail mailboxes after this many months (0 to never delete)?
lv: Dzēst vecās nosūtīto vēstuļu mapes pēc norādītā mēnešu skaita apritēšanas (0 - nedzēst nekad)?

en: Delete subfolders
lv: Dzēst apakšmapes

en: Delete/Rename Mailbox
lv: Dzēst/pārdēvēt mapi

en: Delete?
lv: Dzēst?

en: Deleted
lv: Izdzēsta

en: Deleted Virtual Folder "%s".
lv: Virtuālā mape "%s" izdzēsta.

en: Deleted attachment "%s".
lv: Pielikums "%s" izdzēsts.

en: Deleted flag "%s".
lv: Karogs "%s" izdzēsts.

en: Deleting and Moving Messages
lv: Dzēst un pārvietot vēstules

en: Deny request
lv: Atteikt pieprasījumu

en: Deny request for free/busy information
lv: Atteikt Brīvs/Aizņemts informācijas pieprasījumu

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Description
lv: Apraksts

en: Details
lv: Detaļas

en: Dim signatures?
lv: Matēt parakstus?

en: Discard all text formatting information (by converting from HTML to plain text)? This conversion cannot be reversed.
lv: Atmest visu formatēšanas informāciju (pārveidojot no HTML par vienkāršu tekstu)? Darbība ir neatgriezeniska.

en: Display attachment information about a message in the mailbox listing?
lv: Rādīt informāciju par vēstuļu pielikumiem pastkastes skatā?

en: Display confirmation in popup window after sending a message?
lv: Rādīt apstiprinājuma paziņojumu pēc vēstules nosūtīšanas?

en: Display notification when new mail arrives?
lv: Parādīt paziņojumu par jaunu vēstuļu pienākšanu?

en: Display only the first 250 characters of a message initially?
lv: Sākotnēji rādīt tikai pirmās 250 vēstules zīmes?

en: Display the "Empty Spam" link in the menubar?
lv: Rādīt "Iztīrīt mēstules" saiti izvēlnē?

en: Display the "Empty Trash" link in the menubar?
lv: Rādīt "Iztīrīt atkritumus" saiti izvēlnē?

en: Do Action
lv: Veikt darbību

en: Do NOT Match
lv: Neatbilst

en: Do Not Check for New Mail
lv: Nepārbaudīt jauno pastu

en: Do not generate a link in the From: column
lv: Neģenerēt saiti Nosūtītājs: slejā

en: Do not save attachments
lv: Nesaglabāt pielikumus

en: Do not show parts
lv: Nerādīt daļas

en: Doing so will discard this message permanently.
lv: To darot, šī vēstule tiks neatgriezeniski dzēsta.

en: Don't Show
lv: Nerādīt

en: Don't Show:
lv: Nerādīt:

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Download %s in .zip Format
lv: Lejupielādēt %s .zip formātā

en: Download (.zip format)
lv: Lejupielādēt (.zip formātā)

en: Download All Attachments (in .zip file)
lv: Lejupielādēt visus pielikumus (.zip failā)

en: Download Attachment
lv: Lejuplādēt pielikumu

en: Download attachment:
lv: Lejuplādēt pielikumu:

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Draft automatically saved.
lv: Melnraksts automātiski saglabāts.

en: Drafts
lv: Melnraksti

en: Drafts mailbox:
lv: Melnrakstu mape:

en: E-mail Address
lv: E-pasta adrese

en: END
lv: BEIGAS

en: ERROR: Your message could not be delivered.
lv: KĻŪDA: Jūs vēstuli nav iespējams piegādāt.

en: EXAMPLE LINK
lv: SAITES PIEMĒRS

en: Edit
lv: Labot

en: Edit ACL
lv: Labot ACL

en: Edit Filter
lv: Labot filtru

en: Edit Search Query
lv: Labot vaicājumu

en: Edit Template
lv: Labot sagatavi

en: Edit Virtual Folder
lv: Labot Virtuālo mapi

en: Edit Virtual Folders
lv: Labot Virtuālās mapes

en: Edit as New
lv: Labot kā jaunu

en: Edit compose templates.
lv: Labot rakstīšanas sagataves.

en: Edit your Blacklist
lv: Labot Melno sarakstu

en: Edit your Filter Rules
lv: Labot filtrēšanas likumus

en: Edit your Whitelist
lv: Labot Balto sarakstu

en: Emptied all messages from %s.
lv: Visas vēstules no %s iztīrītas.

en: Emptied all messages from Virtual Trash Folder.
lv: Visas vēstules no Virtuālās atkritumu kastes iztīrītas.

en: Empty
lv: Tukšs

en: Empty Mailbox
lv: Iztukšot pastkasti

en: Empty Selected Mailboxes
lv: Iztukšot atzīmētās mapes

en: Empty _Spam
lv: Tīrīt mēstules

en: Empty _Trash
lv: Tīrīt miseni

en: Enable PGP functionality?
lv: Ieslēgt PGP iespējas?

en: Enable S/MIME functionality?
lv: Ieslēgt S/MIME iespējas?

en: Enable message previews?
lv: Atļaut vēstuļu priekšapskati?

en: Enabled?
lv: Ieslēgts?

en: Encr_yption Options
lv: Šifrēšanas opcijas

en: Encryption
lv: Šifrēšana

en: End
lv: Beigas

en: End forwarded message
lv: Pārsūtītās vēstules beigas

en: End message
lv: Beigt vēstuli

en: End message from %s
lv: %s vēstules beigas

en: Enter Passphrase
lv: Ievadiet atslēgas frāzi

en: Enter the name for your new compose templates mailbox.
lv: Ievadiet jaunās vēstuļu sagatavju mapes nosaukumu.

en: Enter the name for your new drafts mailbox.
lv: Ievadiet jaunās melnrakstu mapes nosaukumu.

en: Enter the name for your new spam mailbox.
lv: Ievadiet jaunās mēstuļu mapes nosaukumu.

en: Enter the name for your new trash mailbox.
lv: Ievadiet jaunās atkritumu mapes nosaukumu.

en: Enter the passphrase used to encrypt this message.
lv: Lai apskatītu šo vēstuli, jāievada tās šifrēšanai izmantotā parole.

en: Enter your personal PGP passphrase.
lv: Ievadiet Jūsu personīgo PGP paroli.

en: Enter your personal S/MIME passphrase.
lv: Ievadiet Jūsu personīgo S/MIME paroli.

en: Entire Message
lv: Visu vēstuli

en: Entire Message (including Headers)
lv: Visa vēstule (ieskaitot galvenes)

en: Entry "%s" was successfully added to the address book
lv: Ieraksts "%s" veiksmīgi pievienots adrešu grāmatai

en: Error
lv: Kļūda

en: Error displaying message: message does not exist on server.
lv: Nav iespējams parādīt vēstuli: tā nav atrodama uz servera.

en: Error sending reply: %s.
lv: Kļūda nosūtot atbildi: %s.

en: Error when redirecting message.
lv: Kļūda pāradresējot vēstuli.

en: Error! This application requires javascript to be available and enabled in your browser.
lv: Kļūda! Šai aplikācijai ir nepieciešams uzstādīts un pārlūkā iespējots javascript atbalsts.

en: Event Requests
lv: Notikuma pieprasījumi

en: Event successfully deleted.
lv: Notikums veiksmīgi izdzēsts.

en: Every 15 minutes
lv: Ik 15 minūtes

en: Every 30 seconds
lv: Ik 30 sekundes

en: Every 5 minutes
lv: Ik 5 minūtes

en: Every half hour
lv: Ik pusstundu

en: Every minute
lv: Katru minūti

en: Exit Search
lv: Iziet no meklēšanas

en: Expand All
lv: Izvērst visus

en: Expand Headers
lv: Izvērst galvenes

en: Expand Names
lv: Izvērst vārdus

en: Expand the entire folder tree by default in the folders view?
lv: Izvērst visu mapju koku mapju skatījumā pēc noklusēšanas?

en: Expiration
lv: Derīguma termiņš

en: Export
lv: Eksportēt

en: Expunge
lv: Izdzēst

en: Fi_lters
lv: Filtri

en: File
lv: Fails

en: Filter
lv: Filtrs

en: Filter "%s" created succesfully.
lv: Filtrs "%s" izveidots.

en: Filter "%s" deleted.
lv: Filtrs %s izdzēsts.

en: Filter "%s" edited successfully.
lv: Filtrs "%s" mainīts.

en: Filter By
lv: Filtrēt pēc

en: Filter Messages
lv: Filtrēt vēstules

en: Filter message content for unwanted text (e.g. profanity)?
lv: Filtrēt vēstuļu saturu pēc rupjībām saturā?

en: Filters
lv: Filtri

en: Filters: %s management page
lv: Filtri: %s vadības lapa

en: Find
lv: Meklēt

en: First (oldest) Unseen Message
lv: Pirmā (senākā) neskatītā vēstule

en: First Page
lv: Pirmā lapa

en: Flag:
lv: Karogs:

en: Flagged for Followup
lv: Atzīmēta papildu apskatīšanai

en: Flags
lv: Karogi

en: Fo_rward
lv: Pārsūtīt

en: Folder
lv: Mape

en: Folder Actions
lv: Mapju darbības

en: Folder Actions - Confirmation
lv: Mapju darbības - Apstiprināšana

en: Folder Display
lv: Mapju pārlūks

en: Folder Navigator
lv: Mapju ceļvedis

en: Folders
lv: Mapes

en: For messages with alternative representations of the text part, which part should be displayed?
lv: Vēstulēm ar alternatīvu teksta daļas reprezentāciju - kuru daļu vēlaties redzēt?

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Forwarded
lv: Pārsūtīta

en: Forwarded Message
lv: Pārsūtītā vēstule

en: Forwarded message
lv: Pārsūtītā vēstule

en: Forwarded message from %s
lv: Pārsūtīta vēstule no %s

en: Forwarded message will be automatically added to your outgoing message.
lv: Pārsūtāmā vēstule tiks automātiski pievienota izejošajai vēstulei.

en: Forwards
lv: Pārsūtīšanas

en: Free/Busy Request Response
lv: Brīvs/Aizņemts pieprasījuma atbilde

en: Fro_m
lv: Sūtītājs

en: From
lv: Sūtītājs

en: From Address
lv: Sūtītāja adrese

en: From:
lv: Sūtītājs:

en: Gallery
lv: Galerija

en: General
lv: Vispārīgi

en: Go
lv: Aiziet

en: Go to Advanced Search Page...
lv: Uz paplašinātās meklēšanas lapu...

en: Go to Message
lv: Pāriet pie vēstules

en: Go to address book entry of "%s"
lv: Pāriet pie "%s" adrešu grāmatas ieraksta

en: Go to your Inbox...
lv: Pāriet Inbox...

en: HERE
lv: ŠEIT

en: HTML Message
lv: HTML vēstule

en: HTML composition
lv: HTML redaktors

en: HTML part
lv: HTML daļa

en: Headers
lv: Galvenes

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Hidden in List Messages
lv: Slēpts Vēstuļu saraksta skatā

en: Hidden in Thread View
lv: Slēpts Pavediena skatījumā

en: Hidden in Thread View and List Messages
lv: Slēpts Pavediena un Vēstuļu saraksta skatā

en: Hide Addresses
lv: Slēpt adreses

en: Hide Alerts _Log
lv: Slēpt Brīdinājumu reģistru

en: Hide Deleted
lv: Slēpt dzēstās

en: Hide Preview
lv: Slēpt priekšskatu

en: Hide Unsubscribed
lv: Slēpt neparakstītās

en: Hide deleted messages even if using the Trash mailbox?
lv: Slēpt dzēstās vēstules, pat ja izmantojat Atkritumu mapi?

en: High
lv: Augsta

en: High Priority
lv: Steidzama

en: Horizontal Layout
lv: Horizontālais skats

en: How should messages be forwarded by default?
lv: Kā vēstules jāpārsūta pēc noklusēšana?

en: How should namespaces be displayed in the folder tree view?
lv: Kā mapes koka skatā jāattēlo vārdu lauki?

en: How to attribute quoted lines in a reply
lv: Kā noformēt citētās rindas, rakstot atbildi

en: However, no personal private key exists so the message cannot be decrypted.
lv: Nav personīgās privātās atslēgas, tādēļ vēstule nav atšifrējama.

en: Icon
lv: Ikona

en: If you continue, all messages in the mailbox(es) will be lost!
lv: Ja turpināsiet, visas vēstules mapē(s) tiks izdzēstas!

en: Image
lv: Attēls

en: Image part
lv: Attēla daļa

en: Images have been blocked in this message part.
lv: Attēli šajā vēstules daļā ir bloķēti.

en: Import
lv: Importēt

en: Import Keypair
lv: Importēt atslēgu pāri

en: Import Messages
lv: Importēt vēstules

en: Import PGP Key
lv: Importēt PGP atslēgu

en: Import Personal Certificate
lv: Importēt personīgo sertifikātu

en: Import Personal Keys
lv: Importēt personīgās atslēgas

en: Import Personal S/MIME Certificate
lv: Importēt personīgo S/MIME sertifikātu

en: Import Public Key
lv: Importēt publisko atslēgu

en: Import Public PGP Key
lv: Importēt publisko PGP atslēgu

en: Import Public S/MIME Key
lv: Importēt publisko S/MIME atslēgu

en: Import mbox or .eml file
lv: Importēt mbox vai .eml failu

en: Imported %d message from %s. | Imported %d messages from %s
lv[0]: Importēta %d vēstule no %s.
lv[1]: Importētas %d vēstules no %s.

en: In Body Text
lv: Tikai tekstā

en: In Process
lv: Norisinās

en: In the body text
lv: Tikai tekstā

en: Include a brief summary of the header in a reply?
lv: Iekļaut atbildē īsu vēstules galveņu kopsavilkumu?

en: Include original message in a reply?
lv: Iekļaut sākotnējo vēstuli atbildē?

en: Information on %s Public Key
lv: Informācijas par %s publisko atslēgu

en: Information on Personal Private Key
lv: Informācija par personīgo privāto atslēgu

en: Information on Personal Public Certificate
lv: Personīgā publiskā sertifikāta informācija

en: Information on Personal Public Key
lv: Informācija par personīgo publisko atslēgu

en: Innocent
lv: Nevainīga

en: Insert
lv: Iespraust

en: Insert Certificate Here
lv: Ievietojiet sertifikātu šeit

en: Insert messages
lv: Iespraust vēstules

en: Invalid Action selected for this component.
lv: Izvēlēta šim komponentam neatļauta darbība.

en: Invalid Address
lv: Nederīga adrese

en: Invalid Subject
lv: Nederīgs temats

en: Invalid e-mail address (%s).
lv: Nederīga e-pasta adrese (%s).

en: Invalid e-mail address.
lv: Nederīga e-pasta adrese.

en: Invalid key
lv: Nederīga atslēga

en: Invalid mailbox.
lv: Nederīga mape.

en: Invalid passphrase entered.
lv: Ievadīta nepareiza parole.

en: Junk
lv: Mēsli

en: Key Length
lv: Atslēgas garums

en: Key generation may take a long time to complete.  Continue with key generation?
lv: Atslēgas ģenerēšana var prasīt ilgu laiku. Turpināt atslēgas ģenerēšanu?

en: Key import is not available. File upload is not enabled on this server.
lv: Atslēgas imports nav iespējams. Failu augšupielāde uz šī servera nav atļauta.

en: Key import is not available. You have no address book defined to add your contacts.
lv: Atslēgas imports nav iespējams. Jums nav definēta adrešu grāmata, kurai pievienot kontaktus.

en: Key successfully sent to the public keyserver.
lv: Atslēga veiksmīgi nosūtīta uz publisko atslēgu serveri.

en: Label
lv: Iezīme

en: Last (newest) Unseen Message
lv: Lapa ar (jaunāko) neredzēto vēstuli

en: Last Page
lv: Pēdēja lapa

en: Link Attachments?
lv: Piesaistīt pielikumu?

en: Linked attachments are forbidden.
lv: Piesaistītie pielikumi nav atļauti.

en: Links will expire on %s
lv: Saišu derīgums beigsies %s

en: List
lv: Vēstkopai

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
lv: Rādīt visus kontaktus atverot kontaktu ekrānu? (ja būs izslēgts, Jūs redzēsiet tikai tos kontaktus, kurus konkrēti meklēsiet)

en: Load All Addresses
lv: Ielādēt visas adreses

en: Load Styling?
lv: Ielādēt stilus?

en: Loading...
lv: Lasa...

en: Location
lv: Vieta

en: Log out
lv: Iziet

en: Logging Out...
lv: Atslēdzamies...

en: Low
lv: Zems

en: Low Priority
lv: Mazsvarīga

en: Macintosh File
lv: Macintosh fails

en: Mailbox
lv: Pastkaste

en: Mailbox "%s" already exists.
lv: Mape "%s" jau eksistē.

en: Mailbox %s does not exist.
lv: Pastkaste %s neeksistē.

en: Mailbox Display
lv: Pastkastes skats

en: Mailbox Sizes
lv: Mapju izmēri

en: Mailbox Summary
lv: Mapes kopsavilkums

en: Mailbox structure on server has changed.
lv: Pastkastes struktūra uz servera ir mainījusies.

en: Mailboxes
lv: Pastkastes

en: Mailing List Message
lv: Vēstkopas vēstule

en: Mailing List Messages
lv: Vēstkopas vēstules

en: Manage message drafts.
lv: Pārlūkot melnrakstus

en: Manage sent mail.
lv: Apstrādāt nosūtītās vēstules.

en: Manage your saved searches
lv: Pārlūkot saglabātos vaicājumus

en: Mark (Other)
lv: Atzīmēt (cits)

en: Mark (Seen)
lv: Atzīmēt (redzēts)

en: Mark All Messages as Seen
lv: Atzīmēt visas vēstules kā redzētas

en: Mark All Messages as Unseen
lv: Atzīmēt visas vēstules kā neredzētas

en: Mark Message
lv: Atzīmēt vēstuli

en: Mark Messages
lv: Atzīmēt vēstules

en: Mark all as
lv: Atzīmēt visas kā

en: Mark as
lv: Atzīmēt kā

en: Mark as:
lv: Atzīmēt kā:

en: Mark different levels of quoting with different colors?
lv: Atzīmēt dažādus citēšanas līmeņus atšķirīgās krāsās?

en: Mark messages as Seen when deleting?
lv: Dzēšot vēstuli atzīmēt to kā redzētu?

en: Mark simple markup?
lv: Atzīmēt ar vienkāršu izcēlumu?

en: Mark with Seen/Unseen flags
lv: Iezīmēt ar Redzēts/Neredzēts karogiem

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
lv: Iezīmēt ar citiem karogiem (piem. Svarīgs/Atbildēts)

en: Maximum Attachment Size
lv: Maksimālais pielikuma lielums

en: Maximum Number of Mailboxes
lv: Maksimālais mapju skaits

en: Maximum Number of Recipients per Message
lv: Maksimālais saņēmēju skaits vienai vēstulei

en: Maximum Number of Recipients per Time Period
lv: Maksimālais saņēmēju skaits laika vienībā

en: Maximum number of attachments reached.
lv: Sasniegts maksimālais pielikumu skaits.

en: Maximum total attachment size reached.
lv: Sasniegts maksimālais kopējais pielikumu lielums.

en: Mbox or .eml file:
lv: Mbox vai .eml datne:

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Message
lv: Vēstule

en: Message "%s" redirected successfully.
lv: Vēstule  "%s" veiksmīgi pāradresēta.

en: Message "%s" sent successfully.
lv: Vēstule  "%s" veiksmīgi nosūtīta.

en: Message Body
lv: Vēstules teksts

en: Message Composition
lv: Vēstules rakstīšana

en: Message Date
lv: Vēstules datums

en: Message Log
lv: Vēstuļu žurnāls

en: Message Size
lv: Vēstules izmērs

en: Message Source
lv: Vēstules pirmteksts

en: Message Successfully Sent
lv: Vēstule veiksmīgi nosūtīta

en: Message from %s
lv: Vēstule no %s

en: Message has Attachments
lv: Vēstulei ir pielikumi

en: Message is Encrypted
lv: Vēstule ir šifrēta

en: Message is Signed
lv: Vēstule ir parakstīta

en: Message part
lv: Vēstules daļa

en: Message redirected successfully. | Messages redirected successfully
lv[0]: Vēstule veiksmīgi pāradresēta.
lv[1]: Vēstules veiksmīgi pāradresētas.

en: Message sent successfully, but not saved to %s.
lv: Vēstule veiksmīgi nosūtīta, bet nav saglabāta %s.

en: Message sent successfully.
lv: Vēstule veiksmīgi nosūtīta.

en: Message styling has been suppressed in this message part since the style data lives on a remote server.
lv: Šajā vēstules daļa izmantotie stili ir atslēgti, jo informācija par tiem atrodas uz attālināta servera.

en: Message:
lv: Vēstule:

en: Messages
lv: Vēstules

en: Messages %d - %d
lv: Vēstules %d - %d

en: Messages From Personal Contacts
lv: Vēstules no personīgajiem kontaktiem

en: Messages per page in the mailbox view.
lv: Vēstuļu skaits vienā lapā pastkastes skatījumā.

en: Messages to
lv: Vēstules uz

en: Messages with Attachments
lv: Vēstules ar pielikumiem

en: Minimal view only
lv: Tikai minimālais skats

en: Minutes needed to consider a event as non-conflicting in iTip
lv: Cik minūšu atstarpi starp notikumiem uzskatīt par nekonfliktējošu iTip?

en: Mobile Mail
lv: Mobilais pasts

en: Months
lv: Mēneši

en: More...
lv: vairāk...

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move %s to %s
lv: Pārvietot %s uz %s

en: Move to Base Level
lv: Pāriet uz pamatlīmeni

en: Move to Inbox
lv: Pārvietot uz Inbox

en: Move to spam mailbox
lv: Pārvietot uz mēstuļu mapi

en: Multipart part
lv: Vairākas daļas

en: Multiple Message View
lv: Vairāku vēstules skats

en: Multiple messages can only be forwarded as attachments.
lv: Vairākas vēstules var pārsūtīt tikai kā pielikumus.

en: NONE
lv: NAV

en: Name
lv: Vārds

en: Name and/or email cannot be empty
lv: Vārds un/vai e-pasts nevar būt tukši

en: Need at least one date in the date range search.
lv: Datuma laukā jānorāda vismaz viens datums, ja vēlaties meklēt datumu diapazonā.

en: Need at least one message recipient.
lv: Jānorāda vismaz viens saņēmējs.

en: Needs Action
lv: Nepieciešama darbība

en: Negative Right
lv: Negatīvas tiesības

en: Never
lv: Nekad

en: Never send read receipt
lv: Atskaiti par izlasīšanu nesūtīt nekad

en: New Flag
lv: Jauns karogs

en: New Mail
lv: Jauna vēstule

en: New Mailbox
lv: Jauna mape

en: New Message
lv: Jauna vēstule

en: New Message to %s
lv: Jauna vēstule %s

en: New Search in %s
lv: Jauns vaicājums %s

en: New User
lv: Jauns lietotājs

en: New mailbox name:
lv: Jaunās mapes nosaukums:

en: Newest Unseen Messages
lv: Jaunākās neredzētās vēstules

en: Next
lv: Nākošā

en: Next Message
lv: Nākamā vēstule

en: Next Page
lv: Nākamā lapa

en: No
lv: Nē

en: No Actions Available
lv: Darbības nav pieejamas

en: No Expiration
lv: Beztermiņa

en: No Keys in Keyring
lv: Atslēgu kopā nav atslēgu

en: No Messages
lv: Vēstuļu nav

en: No PGP public key imported.
lv: Nav importēta neviena PGP publiskā atslēga.

en: No Preview Text
lv: Nav priekšskata teksts

en: No S/MIME public key imported.
lv: Nav importēta S/MIME publiskā atslēga.

en: No Saved Searches Defined.
lv: Nav noteikti saglabātie vaicājumi.

en: No Search Criteria
lv: Nav meklēšanas kritēriju

en: No Search Mailboxes
lv: Mapes, kurās nemeklēt

en: No Sound
lv: Nav skaņas

en: No Subject
lv: [Bez temata]

en: No actions available
lv: Nav izpildāmu darbību

en: No email information located in the public key.
lv: Publiskajā atslēgā nav atrasta informācija par epastu.

en: No limit
lv: Bez ierobežojumiem

en: No mailboxes were specified
lv: Nav norādīta neviena mape

en: No mailboxes with unseen messages
lv: Nevienā mapē nav nelasītu vēstuļu

en: No message body text
lv: Vēstulei nav teksta

en: No message index given.
lv: Nav vēstules indeksa.

en: No messages matched the search query.
lv: Neviena vēstule neatbilst vaicājuma nosacījumiem.

en: No messages matched your search criteria.
lv: Neviena vēstule neatbilst vaicājuma nosacījumiem.

en: No messages.
lv: Vēstuļu nav.

en: No passphrase entered.
lv: Nav ievadīta parole.

en: No personal PGP private key imported.
lv: PGP personīgā privātā atslēga nav importēta.

en: No personal PGP public key imported.
lv: PGP personīgā publiskā atslēga nav importēta.

en: No personal certificate
lv: Nav personīgā sertifikāta

en: No personal private key exists so the data is unable to be decrypted.
lv: Nav personīgās privātās atslēgas, tādēļ dati nav atšifrējami.

en: No search criteria specified.
lv: Nav norādīti meklēšanas kritēriji

en: No spelling errors found.
lv: Pareizrakstības kļūdu nav.

en: No unread messages
lv: Nav nelasītu vēstuļu

en: Non Participant
lv: Nepiedalās

en: None
lv: Neviens

en: Normal
lv: Parasta

en: Not %s
lv: Nav %s

en: Not Junk
lv: Nav mēsls

en: Not a valid public key.
lv: Nederīga publiskā atslēga.

en: Notepads
lv: Piezīmju grāmatas

en: Nothing
lv: Nekas

en: Notification: Linked attachment downloaded
lv: Paziņojums: piesaistītais pielikums lejupielādēts

en: OR
lv: VAI

en: Old sent-mail mailboxes being purged.
lv: Tiek tīrītas vecās nosūtīto vēstuļu mapes.

en: Older Than
lv: Vecākas par

en: On '%s'
lv: Uz '%s'

en: Only display mailboxes with unread messages in them?
lv: Rādīt tikai mapes ar nelasītām vēstulēm?

en: Only one mailbox should be selected for this action.
lv: Šai darbībai izvēlieties tikai vienu mapi.

en: Only show download confirmation page if message part is greater than this size, in bytes. Set to 0 to always require the confirmation page.
lv: Rādīt lejuplādēšanas apstiprinājuma lapu, ja vēstules daļa ir lielāka par norādīto izmēru baitos. Norādiet 0 lai apstiprinājuma lapa tiktu rādīta vienmēr.

en: Open in new window
lv: Atvērt jaunā logā

en: Opened Folder
lv: Atvērtā mape

en: Optional Participant
lv: Vēlamais dalībnieks

en: Other
lv: Cits

en: Other Options
lv: Citi iestatījumi

en: Other Users
lv: Citi lietotāji

en: PGP Encrypt Message
lv: ar PGP šifrēta vēstule

en: PGP Encrypt Message with passphrase
lv: PGP: Šifrēt vēstuli ar paroli

en: PGP Error:
lv: PGP kļūda:

en: PGP Personal Keypair support requires a secure web connection.
lv: PGP personīgā atslēgu pāra atbalstam nepieciešams drošais tīmekļa savienojums.

en: PGP Public Key for "%s (%s)" was successfully added.
lv: "%s (%s)" PGP publiskā atslēga veiksmīgi pievienota.

en: PGP Public Key for "%s" was successfully deleted.
lv: "%s" PGP publiskā atslēga veiksmīgi izdzēsta.

en: PGP Public Keyring
lv: PGP publisko atslēgu kopa

en: PGP Sign Message
lv: Parakstīt vēstuli ar PGP

en: PGP Sign/Encrypt Message
lv: Parakstīt/šifrēt vēstuli ar PGP

en: PGP Sign/Encrypt Message with passphrase
lv: PGP: Parakstīt/šifrēt vēstuli ar paroli

en: PGP encryption cannot be used by default as public keys cannot be found for all recipients.
lv: PGP šifrēšanu nevar izmantot pēc noklusēšanas, jo visiem saņēmējiem nav atrodamas publiskās atslēgas.

en: PGP passhprase stored in session.
lv: PGP parole saglabāta sesijā

en: PGP passphrase successfully unloaded.
lv: PGP parole veiksmīgi aizmirsta.

en: PGP support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the PGP features will not work correctly.
lv: PGP atbalsts izmanto izlecošos logus. Ja Jūsu pārlūkā pašlaik izlecošie logi ir bloķēti, Jums ir jāmaina šis iestatījums, citādi PGP funkcijas nedarbosies korekti.

en: PGP: Need passphrase for personal private key.
lv: PGP: nepieciešama personīgās privātās atslēgas parole.

en: PGP: Need passphrase to encrypt your message with.
lv: PGP: nepieciešama parole, ar ko šifrēt vēstuli.

en: Page
lv: Lapa

en: Page %d of %d
lv: Lapa %d no %d

en: Parts
lv: Daļas

en: Passphrase
lv: Parole

en: Passphrase (Again)
lv: Parole (atkārtoti)

en: Passphrases cannot be empty
lv: Parole nevar būt tukša

en: Passphrases do not match
lv: Paroles neatbilst

en: Password
lv: Parole

en: Paste PGP public keys into the textarea, upload a file containing PGP public keys, or combine both methods. Multiple keys are supported.
lv: Ielīmējiet PGP publiskās atslēgas teksta laukā, augšupielādējiet failu ar PGP publiskajām atslēgām, vai izmantojiet abas metodes. Tie atbalstītas vairākas atslēgas.

en: Paste your PGP public and private key into the textarea, upload a file containing your keys, or combine both methods. The first public key and private key recognized in the input will be used as your personal keys.
lv: Ielīmējiet Jūsu PGP publisko un privāto atslēgu teksta laukā, augšupielādējiet failu ar Jūsu atslēgām, vai izmantojiet abas metodes. Pirmā ievadītā un atzītā publiskā un privātā atslēga tiks izmantotas par Jūsu personīgajām atslēgām.

en: Permanently delete %s?
lv: Dzēst %s?

en: Permanently delete all %d messages in %s?
lv: Dzēst visas %d vēstules no mapes %s?

en: Personal
lv: Personīga

en: Personal Information
lv: Personīgā informācija

en: Personal Messages
lv: Personīgās vēstules

en: Personal PGP key successfully added.
lv: Personīgā PGP atslēga veiksmīgi pievienota.

en: Personal PGP keypair generated successfully.
lv: Personīgais PGP atslēgu pāris gatavs.

en: Personal PGP keys deleted successfully.
lv: Personīgās PGP atslēgas izdzēstas.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported.
lv: Personīgie S/MIME sertifikāti NAV importēti.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported:
lv: Personīgie S/MIME sertifikāti NAV importēti:

en: Personal S/MIME keys deleted successfully.
lv: Personīgie S/MIME sertifikāti izdzēsti.

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Plaintext Message
lv: Vienkārša teksta vēstule

en: Plaintext part
lv: Vienkāršā teksta daļa

en: Play a sound when receiving new mail? Although most browsers support embedded sound files, some may require a plugin.
lv: Lietot skaņas signālu, pienākot jaunai vēstulei? Lai arī vairums pārlūku atbalsta iegultos skaņas failus, dažiem var būt nepieciešams spraudnis (plugin).

en: Please choose a mail server.
lv: Izvēlieties pasta serveri.

en: Please enter a name for the new mailbox:
lv: Lūdzu, ievadiet jaunās mapes nosaukumu:

en: Please enter the label for the new flag:
lv: Ievadiet jaunā karoga nosaukumu:

en: Please enter the name of the new mailbox:
lv: Lūdzu, ievadiet jaunās mapes nosaukumu:

en: Please enter the new name:
lv: Lūdzu ievadiet jauno nosaukumu:

en: Please select a mailbox before you perform this action.
lv: Pirms veikt šo darbību, lūdzu, izvēlieties mapi.

en: Please select address(es)
lv: Lūdzu, izvēlieties adresi(-es)

en: Please select at least one mailbox to search.
lv: Meklēšanai izvēlieties vismaz vienu mapi.

en: Please select at least one search criteria.
lv: Meklēšanai izvēlieties vismaz vienu kritēriju.

en: Poll all mailboxes for new mail?
lv: Pārbaudīt jauno pastu visās mapēs?

en: Poll for New Mail:
lv: Pārbaudīt jaunpienākušo pastu:

en: Portal
lv: Portāls

en: Possible Conflicts
lv: Iespējamie konflikti

en: Post to this mailbox (not enforced by IMAP)
lv: Pārsūtīt uz šo pastkasti (IMAP neatbalsta)

en: Precede your text signature with dashes ('-- ')?
lv: Sākt jūsu parakstu ar ('-- ')?

en: Preview
lv: Priekšskats

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous Message
lv: Iepriekšējā vēstule

en: Previous Page
lv: Iepriekšējā lapa

en: Print
lv: Drukāt

en: Printed By
lv: Izdrukāja

en: Printing
lv: Drukāšana

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Private Key Password
lv: Privātās atslēgas parole

en: Prompt to send read receipt (a/k/a message disposition notification) when requested by the sender?
lv: Piedāvāt nosūtīt lasīšanas apstiprinājumu (pazīstams arī kā Rīcības paziņojums), ja nosūtītājs tādu pieprasījis?

en: Public PGP keyserver support has been disabled.
lv:  Publisko PGP atslēgu servera atbalsts ir atslēgts.

en: Pur_ge Deleted
lv: Iztīrīt dzēstās

en: Purge
lv: Tīrīt

en: Purge Deleted
lv: Iztīrīt dzēstās

en: Purge Spam how often:
lv: Cik bieži tīrīt Mēstules:

en: Purge Trash how often:
lv: Cik bieži tīrīt atkritumus:

en: Purge messages
lv: Iztīrīt vēstules

en: Purge messages in Spam mailbox older than this amount of days.
lv: Tīrīt vēstules no atkritumu mapes, ja tās vecākas par norādīto dienu skaitu.

en: Purge messages in Trash mailbox older than this amount of days.
lv: Tīrīt vēstules no atkritumu mapes, ja tās vecākas par norādīto dienu skaitu.

en: Purge messages in sent mail mailbox(es) older than this amount of days.
lv: Tīrīt vēstules no nosūtīto vēstuļu mapes (-ēm), kas vecākas par norādīto dienu skaitu.

en: Purge sent mail how often:
lv: Cik bieži tīrīt nosūtīto vēstuļu mapi:

en: Purging %d message from Spam mailbox. | Purging %d messages from Spam mailbox.
lv[0]: Tīra %d vēstuli no Mēstuļu mapes.
lv[1]: Tīra %d vēstules no Mēstuļu mapes.

en: Purging %d message from Trash mailbox. | Purging %d messages from Trash mailbox.
lv[0]: Tīra %d vēstuli no Atkritumu mapes.
lv[1]: Tīra %d vēstules no Atkritumu mapes.

en: Purging %d messages from sent-mail mailbox.
lv: Tīra %d vēstules no nosūtīto vēstuļu mapes.

en: Purging 1 message from sent-mail mailbox %s.
lv: Tīra 1 vēstuli no nosūtīto vēstuļu mapes %s.

en: Quoting %f:
lv: Citēju %f:

en: Read
lv: Lasīt

en: Read Receipt
lv: Atskaite par izlasīšanu

en: Read messages
lv: Lasīt vēstules

en: Read-Only
lv: Tikai lasīšanai

en: Rebuild Folder List
lv: Atsvaidzināt mapju sarakstu

en: Rebuild Folder Tree
lv: Atsvaidzināt Mapju koku

en: Recent Searches
lv: Pēdējie vaicājumi

en: Recipient address does not match the currently selected identity.
lv: Saņēmēja adrese neatbilst pašreiz izvēlētajai identitātei.

en: Recipients (To/Cc/Bcc)
lv: Saņēmēji (To/Cc/Bcc)

en: Recipients (To/Cc/Bcc) for '%s'
lv: '%s' saņēmēji (To/Cc/Bcc)

en: Redirec_t
lv: Pāradresē_t

en: Redirect
lv: Pāradresēt

en: Redirect Messages
lv: Pāradresēt vēstules

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Refresh Search Results
lv: Atsvaidzināt meklēšanas rezultātus

en: Remember the free/busy information.
lv: Atcerēties Brīvs/Aizņemts informāciju

en: Remember the last view
lv: Atcerēties pēdējo skatījumu

en: Remove
lv: Aizvākt

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Rename %s to:
lv: Pārdēvēt %s par:

en: Rename sent mail mailbox at beginning of month?
lv: Pārdēvēt nosūtīto vēstuļu (sent-mail) mapi mēneša sākumā?

en: Renaming "%s" to "%s" failed. This is what the server said
lv: Neizdevās pārdēvēt "%s" par "%s". Servera atbilde

en: Replies
lv: Atbildes

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Reply All
lv: Atbildēt visiem

en: Reply Sent.
lv: Atbilde nosūtīta.

en: Reply To Sender instead
lv: tā vietā atbildēt sūtītājam

en: Reply text will be automatically appended to your outgoing message.
lv: Atbildes teksts tiks automātiski pievienots izejošajai vēstulei.

en: Reply to All
lv: Atbildēt visiem

en: Reply to All:
lv: Atbildēt visiem:

en: Reply to List
lv: Atbildēt vēstkopai

en: Reply to List:
lv: Atbildēt vēstkopai:

en: Reply with Not Supported Message
lv: Atbildēt ar 'Nav atbalstīts' paziņojumu

en: Reply with free/busy for next 2 months.
lv: Atbildēt ar 2 nākošo mēnešu Brīvs/Aizņemts informāciju.

en: Reply with requested free/busy information.
lv: Atbildēt ar pieprasīto Brīvs/Aizņemts informāciju.

en: Report As Innocent
lv: Pieteikt kā derīgu

en: Report As Spam
lv: Pieteikt kā mēstuli

en: Report as Innocent
lv: Pieteikt kā derīgu

en: Report as Spam
lv: Pieteikt kā mēstuli

en: Request a _Read Receipt
lv: Pieprasīt atskaiti par izlasīšanu

en: Request read receipts?
lv: Pieprasīt atskaites par izlasīšanu?

en: Requested message not found.
lv: Pieprasītā vēstule nav atrasta

en: Required Participant
lv: Nepieciešamais dalībnieks

en: Reset
lv: Sākt no jauna

en: Respondent Status Updated.
lv: Respondenta statuss atjaunots.

en: Results are %d Minutes Old
lv: Rezultāti ir %d minūtes veci

en: Resume
lv: Atsākt

en: Resume Draft
lv: Atsākt melnrakstu

en: Resume Editing
lv: Atsākt rediģēšanu

en: Return to %s
lv: Atgriezties pie %s

en: Return to Folders View
lv: Atgriezties pie Mapju skata

en: Return to message view
lv: Atgriezties pie vēstules skata

en: Return to the mailbox listing after deleting, moving, or copying a message?
lv: Atgriezties pie vēstuļu saraksta pēc vēstules izdzēšanas, pārvietošanas vai kopēšanas?

en: Rich Text (HTML)
lv: Bagātais teksts (HTML)

en: Role
lv: Loma

en: Run Search
lv: Meklēt

en: S/MIME Encrypt Message
lv: Šifrēt ar S/MIME

en: S/MIME Error:
lv: S/MIME kļūda:

en: S/MIME Error: Need passphrase for personal private key.
lv: S/MIME kļūda: nepieciešama personīgās privātās atslēgas parole.

en: S/MIME Personal Certificate support requires a secure web connection.
lv: S/MIME personīgā sertifikāta atbalstam nepieciešams drošais tīmekļa savienojums.

en: S/MIME Public Key for "%s" was successfully deleted.
lv: "%s"S/MIME publiskā atslēga izdzēsta.

en: S/MIME Public Keyring
lv: S/MIME publisko atslēgu kopa

en: S/MIME Public/Private Keypair successfully added.
lv: S/MIME publiskais/privātais atslēgu pāris pievienots.

en: S/MIME Sign Message
lv: Parakstīt ar S/MIME

en: S/MIME Sign/Encrypt Message
lv: Parakstīt/šifrēt ar S/MIME

en: S/MIME passphrase stored in session.
lv: S/MIME parole saglabāta sesijā.

en: S/MIME passphrase successfully unloaded.
lv: S/MIME parole veiksmīgi aizmirsta.

en: S/MIME public key successfully added.
lv: S/MIME publiskā atslēga pievienota.

en: S/MIME support is not currently enabled so the data is unable to be decrypted.
lv: S/MIME atbalsts nav ieslēgts, tādēļ vēstuli nav iespējams atšifrēt.

en: S/MIME support is not enabled so the digital signature is unable to be verified.
lv: S/MIME atbalsts nav ieslēgts, tādēļ elektronisko parakstu nav iespējams pārbaudīt.

en: S/MIME support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the S/MIME features will not work correctly.
lv: S/MIME atbalsts izmanto izlecošos logus. Ja Jūsu pārlūkā pašlaik izlecošie logi ir bloķēti, Jums ir jāmaina šis iestatījums, citādi S/MIME funkcijas nedarbosies korekti.

en: S_ubject
lv: Temats

en: Sa_ve a copy in
lv: Saglabāt kopiju mapē

en: Sa_ve as
lv: Saglabāt kā

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save All
lv: Saglabāt visu

en: Save Attachments in Sent Mailbox
lv: Saglabāt pielikumus nosūtīto vēstuļu mapē

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Save Image
lv: Saglabāt attēlu

en: Save Image in Gallery
lv: Saglabāt attēlu galerijā

en: Save Search
lv: Saglabāt vaicājumu

en: Save Template
lv: Saglabāt sagatavi

en: Save _Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Save as Draft
lv: Saglabāt kā melnrakstu

en: Save attachments
lv: Saglabāt pielikumus

en: Save attachments with message in sent-mail mailbox?
lv: Saglabāt pielikumus kopā ar vēstuli nosūtīto vēstuļu mapē?

en: Save drafts as unseen?
lv: Saglabāt melnrakstus kā nelasītus?

en: Save drafts automatically while composing?
lv: Melnrakstus saglabāt automātiski?

en: Save in
lv: Saglabāt

en: Save recipients automatically to the default address book?
lv: Saglabāt saņēmējus adrešu grāmatā automātiski?

en: Save sent mail?
lv: Saglabāt nosūtīto pastu?

en: Save the certificate to your Address Book.
lv: Saglabāt sertifikātu Jūsu adrešu grāmatā.

en: Save the key to your address book.
lv: Saglabāt atslēgu adrešu grāmatā

en: Saved Searches
lv: Saglabātie vaicājumi

en: Saved searches require a label.
lv: Saglabātajiem vaicājumiem nepieciešama iezīme

en: Saving the draft failed because it contains an invalid e-mail address: %s.
lv: Neizdevās saglabāt melnrakstu, jo tā satur nederīgu e-pasta adresi: %s.

en: Saving the draft failed. Could not create a drafts mailbox.
lv: Neizdevās saglabāt melnrakstu. Nav iespējams radīt melnrakstu mapi.

en: Saving the draft failed. No drafts mailbox specified.
lv: Neizdevās saglabāt melnrakstu. Nav norādīta melnrakstu mape.

en: Saving the template failed: could not create the templates mailbox.
lv: Neizdevās saglabāt sagatavi: nav iespējams izveidot sagatavju mapi.

en: Saving the template failed: no template mailbox exists.
lv: Neizdevās saglabāt sagatavi: sagatavju mape nepastāv.

en: Search
lv: Meklēt

en: Search %s
lv: Meklēt %s

en: Search %s in %s
lv: Meklēt %s mapē %s

en: Search All Mailboxes
lv: Meklēt visās pastkastītēs

en: Search All Subfolders
lv: Meklēt visās apakšmapēs

en: Search By
lv: Meklēt pēc

en: Search Criteria
lv: Meklēšanas kritēriji

en: Search Criteria:
lv: Meklēšanas kritēriji:

en: Search Flags:
lv: Meklēšanas karogi:

en: Search Mailboxes
lv: Meklēt pastkastītēs

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Search Term:
lv: Meklēšanas nosacījums:

en: Search all subfolders?
lv: Meklēt visās apakšmapēs?

en: Search for "%s" failed: no address found.
lv: "%s" meklēšana neveiksmīga: nav atrasta neviena adrese.

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Searching is not available.
lv: Meklēšana nav iespējama.

en: Seen
lv: Lasīta

en: Select
lv: Atlasīt

en: Select All
lv: Iezīmēt visu

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
lv: Izvēlies adrešu grāmatas adrešu pievienošanai un meklēšanai.

en: Select the gallery to save the image in.
lv: Izvēlieties galeriju, kurā saglabāt attēlu.

en: Selected Addresses
lv: Izvēlētās adreses

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send Key to Public Keyserver
lv: Sūtīt atslēgu uz publisko atslēgu serveri

en: Send Latest Information
lv: Sūtīt pēdējo informācija

en: Send Message
lv: Sūtīt vēstuli

en: Send message without a Subject?
lv: Sūtīt vēstuli bez temata?

en: Send message without a subject?
lv: Sūtīt vēstuli bez temata?

en: Sender: %s
lv: Sūtītājs: %s

en: Sent
lv: Nosūtītās

en: Sent Mail
lv: Nosūtītās vēstules

en: Sent mail mailbox:
lv: Nosūtīto vēstuļu mape:

en: Server
lv: Serveris

en: Server Suggestion
lv: Servera ieteikums

en: Server does not support ACLs.
lv: Serveris neatbalsta ACL.

en: Set a priority header when composing messages?
lv: Rakstot vēstuli, uzstādīt X-Priority galveni?

en: Set permissions for other users
lv: Mainīt citu lietotāju pieejas tiesības

en: Set preferences for what happens when you move and delete messages.
lv: Iestādīt vēlamās darbības, kas izpildās dzēšot vai pārvietojot vēstules.

en: Share Mailboxes
lv: Koplietot pastkastītes

en: Share your mailboxes with other users.
lv: Koplietot jūsu vēstuļu mapes ar citiem lietotājiem.

en: Shared
lv: Koplietots

en: Should PGP signed messages be automatically verified when viewed?
lv: Vai atverot PGP parakstītas vēstules veikt automātisku pārbaudīt?

en: Should S/MIME signed messages be automatically verified when viewed?
lv: Vai atverot S/MIME parakstītas vēstules veikt automātisku pārbaudīt?

en: Should attachments be saved in the sent-mail message?
lv: Saglabāt pielikumus kopā ar vēstuli nosūtīto vēstuļu mapē?

en: Should large blocks of quoted text be shown or hidden by default? It can be toggled easily whichever you choose.
lv: Slēpt vai rādīt lielus citētā teksta blokus pēc noklusēšanas? Tas ir viegli pārslēdzams, neatkarīgi no izvēles.

en: Should the body of text/plain messages be scanned for PGP data?
lv: Meklēt PGP datus teksta/vienkāršos vēstuļu ķermeņos?

en: Should the compose window be closed after saving a draft?
lv: Vēstules rediģēšanas logs jāaizver pēc melnraksta saglabāšanas?

en: Should your PGP public key to be attached to your messages by default?
lv: Pievienot vēstulēm PGP publisko atslēgu pēc noklusēšanas?

en: Show Addresses (%d)
lv: Rādīt adreses  (%d)

en: Show All
lv: Rādīt visas

en: Show All Headers
lv: Rādīt visas galvenes

en: Show All Mailboxes
lv: Rādīt visas mapes

en: Show All Parts
lv: Rādīt visas daļas

en: Show Common Headers
lv: Rādīt pamatgalvenes

en: Show Deleted
lv: Rādīt dzēstās

en: Show Images?
lv: Rādīt attēlus?

en: Show Mailing List Information
lv: Rādīt vēstkopas informāciju

en: Show Only
lv: Rādīt tikai

en: Show Only:
lv: Rādīt tikai:

en: Show Polled
lv: Rādīt pārbaudītās

en: Show Preview
lv: Priekšskats

en: Show Size
lv: Rādīt izmēru

en: Show Subscribed Mailboxes
lv: Rādīt parakstītās mapes

en: Show Unsubscribed Mailboxes
lv: Rādīt neparakstītās mapes

en: Show all attachments
lv: Rādīt visus pielikumus

en: Show all flags (including flags set by other mail programs)?
lv: Rādīt visus karogus (ieskaitot citu pasta programmu uzstādītos)?

en: Show all inline parts by default in message view? If unchecked, will treat all but the first viewable inline part as attachments.
lv: Iekļaujamās daļas rādīt pēc noklusēšanas vēstules skatā? Ja neatzīmēts, parādīta tiks tikai pirmā iekļaujamā daļa, pārējās uzskatot par pielikumiem.

en: Show all parts
lv: Rādīt visas daļas

en: Show an icon to allow stripping of attachments from messages?
lv: Rādīt ikonu, kas ļautu dzēst vēstuļu pielikumus?

en: Show non-private mailboxes in separate folders
lv: Rādīt koplietošanas vēstuļu mapes atsevišķos katalogos

en: Show previews for unread messages only?
lv: Rādīt priekšskatu tikai nelasītām vēstulēm?

en: Show previews in tooltips?
lv: Rādīt priekšskatus rīku padomos?

en: Show the Bcc: header field when composing mail?
lv: Rakstot vēstuli, rādīt BCC lauku galvenē?

en: Show the Cc: header field when composing mail?
lv: Rakstot vēstuli, rādīt Cc: lauku galvenē?

en: Show the filter icon on the menubar?
lv: Rādīt Filtru ikonu rīku joslā?

en: Shown
lv: Parādīta

en: Si_ze
lv: Izmērs

en: Size
lv: Izmērs

en: Size (KB) <
lv: Izmērs (kB) <

en: Size (KB) >
lv: Izmērs (kB) >

en: Size - Greater Than (KB)
lv: Izmērs - lielāks par (KB)

en: Size - Less Than (KB)
lv: Izmērs - mazāks kā (KB)

en: Sort
lv: Šķirot

en: Sort by Date
lv: Šķirot pēc datuma

en: Sort by From Address
lv: Šķirot pēc sūtītāja (From) adreses

en: Sort by Message Size
lv: Šķirot pēc vēstules izmēra

en: Sort by Subject
lv: Šķirot pēc virsraksta

en: Sort by Thread
lv: Šķirot pēc pavediena

en: Sort by To Address
lv: Šķirot pēc saņēmēja (To) adreses

en: Spam
lv: Mēstules

en: Spam Reporting
lv: Mēstuļu paziņošana

en: Spam mailbox:
lv: Mēstuļkaste:

en: Spell Check Failed
lv: Pareizrakstības pārbaudītāja kļūda

en: Start
lv: Sākt

en: Start Search
lv: Sākt meklēšanu

en: Status
lv: Statuss

en: Strip All Attachments
lv: Dzēst visus pielikumus

en: Strip Attachment
lv: Dzēst pielikumu

en: Strip linebreaks in preview?
lv: Dzēst rindu pārrāvumus priekšskatā?

en: Strip the sender's signature from plaintext replies?
lv: Nepievienot sūtītāja parakstu vienkārša teksta atbildēm?

en: Sub_ject
lv: Temats

en: Subject
lv: Temats

en: Subject:
lv: Temats:

en: Submit
lv: Iesniegt

en: Subscribe
lv: Parakstīties

en: Success
lv: Veiksme

en: Successfully added certificate from message.
lv: Vēstulē esošais sertifikāts veiksmīgi pievienots.

en: Successfully added public key from message.
lv: Vēstulē esošā publiskā atslēga veiksmīgi pievienota.

en: Sum
lv: Kopā

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Switch Composition Method
lv: Pārslēgt rakstīšanas metodi

en: Switch to HTML composition
lv: Pārslēgt uz HTML redaktoru

en: Switch to plain text composition
lv: Pārslēgt uz vienkārša teksta redaktoru

en: Target Mailbox
lv: Mērķa pastkaste

en: Target Mailbox:
lv: Mērķa pastkaste:

en: Task Lists
lv: Uzdevumu saraksti

en: Te_xt
lv: Teksts

en: Technical details
lv: Tehniskās detaļas

en: Technical details can be viewed %s.
lv: Vēstules papildu detaļas var apskatīt %s.

en: Technical error details can be viewed %s.
lv: Kļūdas paziņojuma papildus detaļas var apskatīt %s.

en: Technical message details can be viewed %s.
lv: Vēstules papildu detaļas var apskatīt %s.

en: Templates
lv: Sagataves

en: Tentatively Accept request
lv: Apstiprināt pieprasījumu kā Iespējamu

en: Tentatively Accepted
lv: Apstiprināts kā Iespējams

en: Text part
lv: Vienkāršā teksta daļa

en: Text:
lv: Teksts:

en: The From: column of the message should be linked:
lv: Vēstules Nosūtītājs: stabiņam jābūt sasaistītam:

en: The Macintosh resource fork
lv: Macintosh resursu atzarojums

en: The Macintosh resource fork can be downloaded %s.
lv: Macintosh resursu atzarojumu var lejupielādēt no %s.

en: The Message Disposition Notification was not sent. This is what the server said
lv: Rīcības paziņojums nav nosūtīts. Servera atbilde -

en: The Message Disposition Notification was sent successfully.
lv: Rīcības paziņojums sekmīgi nosūtīts.

en: The attachment limit has been reached.
lv: Sasniegts pielikumu skaita ierobežojums.

en: The attachment was not found.
lv: Pielikums nav atrasts.

en: The calendar data is invalid
lv: Kalendāra dati nav pareizi

en: The current sent-mail mailbox(es) "%s" will be renamed.
lv: Aktuālā(s) nosūtīto vēstuļu mape(s) "%s" tiks pārdēvētas.

en: The data in this part does not appear to be a valid PGP encrypted message. Error:
lv: Dati šajā daļā neatbilst PGP šifrēšanas formātam. Kļūda:

en: The data in this part has been compressed via PGP.
lv: Dati šajā daļā ir saspiesti ar PGP.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP, but the signature cannot be verified.
lv: Dati šajā daļā ir elektroniski parakstīti ar PGP, taču elektronisko parakstu nav iespējams pārbaudīt.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP.
lv: Dati šajā daļā ir digitāli parakstīti ar PGP.

en: The data in this part has been digitally signed via S/MIME.
lv: Dati šajā daļā ir digitāli parakstīti ar S/MIME.

en: The data in this part has been encrypted via PGP, however, PGP support is disabled so the message cannot be decrypted.
lv: Zemāk redzamā vēstule ir šifrēta ar PGP, taču PGP nav iespējots un tādēļ vēstule nav atšifrējama.

en: The data in this part has been encrypted via PGP.
lv: Dati šajā daļā ir šifrēti ar PGP.

en: The data in this part has been encrypted via S/MIME.
lv: Dati šajā daļā ir šifrēti ar S/MIME.

en: The default charset for messages with no charset information:
lv: Noklusētais kodējums vēstulēm bez kodējuma informācijas:

en: The default font family to use in the HTML editor.
lv: Noklusētā fontu grupa lietošanai HTML redaktorā.

en: The default font size to use in the HTML editor (in pixels).
lv: Noklusētais fontu izmērs lietošanai HTML redaktorā (pikseļos).

en: The draft has been saved to the "%s" mailbox.
lv: Melnraksts saglabāts mapē "%s".

en: The draft was not successfully saved.
lv: Melnraksts nav saglabāts.

en: The event was added to your calendar.
lv: Notikums pievienots Jūsu kalendāram.

en: The event was updated in your calendar.
lv: Notikums atsvaidzināts Jūsu kalendārā.

en: The file %s could not be attached.
lv: Nevar pievienot failu %s.

en: The folder view is not enabled.
lv: Mapju skatījums nav iespējots.

en: The initial portion of this text part is displayed below.
lv: Teksta daļas sākums ir parādīts zemāk.

en: The links that caused this warning have this background color:
lv: Saitēm, kas izsauca šo brīdinājuma paziņojumu, ir šāda fona krāsa:

en: The list of addresses that will NOT have their images blocked by default (enter each address on a new line)
lv: Adresātu saraksts, kuru vēstulēs attēli NETIKS bloķēti pēc noklusēšanas (ievadiet katru adresi jaunā rindā)

en: The mailbox "%s" is already empty.
lv: Pastkastīte "%s" jau ir tukša.

en: The mailbox "%s" may not be deleted.
lv: Pastkastīte "%s" var nebūt izdzēsta.

en: The mailbox "%s" may not be emptied.
lv: Pastkastīte "%s" nav iztukšojama.

en: The mailbox "%s" may not be renamed.
lv: Pastkastīte "%s" var nebūt pārdēvēta.

en: The mailbox "%s" was not created. This is what the server said
lv: Pastkastīte "%s" nav izveidota. Servera atbilde

en: The mailbox "%s" was not deleted. This is what the server said
lv: Pastkastīte "%s" nav izdzēsta. Servera atbilde

en: The mailbox "%s" was successfully created.
lv: Pastkastīte "%s" veiksmīgi izveidota.

en: The mailbox "%s" was successfully deleted.
lv: Pastkastīte "%s" var veiksmīgi izdzēsta.

en: The mailbox "%s" was successfully renamed to "%s".
lv: Pastkastīte "%s" veiksmīgi pārdēvēta par "%s".

en: The mailbox %s is already empty.
lv: Pastkaste %s jau ir tukša.

en: The message "%s" has been reported as innocent.
lv: Vēstule "%s" atzīta par ne-mēstuli.

en: The message "%s" has been reported as spam.
lv: Vēstule "%s" atzīta par mēstuli.

en: The message being composed has been closed.
lv: Rediģējamā vēstule tika aizvērta.

en: The message does not have a Subject entered.
lv: Vēstulei nav norādīts temats.

en: The message does not have a subject entered.
lv: Vēstulei nav norādīts temats.

en: The message from "%s" has been reported as innocent.
lv: Vēstule no "%s" atzīta par ne-mēstuli.

en: The message from "%s" has been reported as spam.
lv: Vēstule no "%s" atzīta par mēstuli.

en: The message has been deleted.
lv: Vēstule izdzēsta.

en: The messages have been deleted.
lv: Vēstules ir izdzēstas.

en: The number of unseen messages to show
lv: Rādāmais nelasīto vēstuļu skaits

en: The recipient has indicated that they prefer replies in these languages
lv: Saņēmējs ir norādījis, ka dod priekšroku atbildei sekojošās valodās

en: The recipient has indicated that they prefer replies in these languages:
lv: Saņēmējs ir norādījis, ka dod priekšroku atbildei sekojošās valodās:

en: The sender of this message is requesting a notification from you when you have read this message.
lv: Vēstules nosūtītājs ir pieprasījis pēc iepazīšanās ar vēstules saturu nosūtīt paziņojumu par izlasīšanu.

en: The sender of this message is requesting notification from you when you have read this message.
lv: Vēstules nosūtītājs ir pieprasījis pēc iepazīšanās ar vēstules saturu nosūtīt paziņojumu par izlasīšanu.

en: The server is still generating the message list.
lv: Serveris joprojām veido vēstuļu sarakstu.

en: The server was unable to generate the message list.
lv: Serveris nespēja izveidot vēstuļu sarakstu.

en: The source directory is read-only.
lv: Izejas mape ir pieejama tikai lasīšanai.

en: The specified attachment does not exist. It may have been deleted by the original sender.
lv: Norādītais pielikums neeksistē. Iespējams, to ir izdzēsis nosūtītājs.

en: The specified file cannot be read.
lv: Norādītais fails nav nolasāms.

en: The target directory is read-only.
lv: Mērķa mape ir pieejama tikai lasīšanai.

en: The task has been added to your tasklist.
lv: Uzdevums pievienots Jūsu uzdevumu sarakstam.

en: The template has been saved.
lv: Sagatave saglabāta.

en: The template was not successfully saved.
lv: Sagatave nav saglabāta.

en: The text of the message
lv: Vēstules teksts

en: The text of the message can be viewed %s.
lv: Vēstules teksts ir apskatāms %s.

en: The text of the returned message
lv: Atpakaļ nosūtītās vēstules teksts

en: The text of the returned message can be viewed %s.
lv: Atpakaļ nosūtītās vēstules teksts ir apskatāms %s.

en: The text of the sent message
lv: Nosūtītās vēstules teksts

en: The text of the sent message can be viewed %s.
lv: Nosūtītās vēstules teksts ir apskatāms %s.

en: The uploaded file cannot be opened.
lv: Augšupielādētais fails nav atverams.

en: The user's free/busy information was sucessfully stored.
lv: Lietotāja Brīvs/Aizņemts informācija saglabāta.

en: There are no alternative parts that can be displayed inline.
lv: Nav alternatīvo daļu, ko varētu parādīt iekļautā veidā.

en: There are no messages in this mailbox.
lv: Šajā pastkastē vēstuļu nav.

en: There are no parts that can be shown inline.
lv: Nav daļu, ko varētu parādīt iekļautā veidā.

en: There is no text that can be displayed inline.
lv: Nav teksta, ko parādīt iekļautā veidā.

en: There was an error copying messages from "%s" to "%s". This is what the server said
lv: Radās kļūda kopējot vēstules no "%s" uz "%s". Servera atbilde

en: There was an error deleting messages from the mailbox "%s".
lv: Radās kļūda dzēšot vēstules no mapes "%s".

en: There was an error deleting the event: %s
lv: Kļūda dzēšot notikumu: %s

en: There was an error flagging messages in the mailbox "%s": %s.
lv: Radās kļūda uzstādot vēstulēm karogus mapē "%s": %s.

en: There was an error importing %s.
lv: Radās kļūda importējot: %s.

en: There was an error importing the event: %s
lv: Kļūda importējot notikumu: %s

en: There was an error importing the task: %s
lv: Kļūda importējot uzdevumu: %s

en: There was an error importing user's free/busy information: %s
lv: Kļūda importējot Brīvs/Aizņemts informāciju: %s

en: There was an error moving messages from "%s" to "%s". This is what the server said
lv: Radās kļūda pārvietojot vēstules no "%s" uz "%s". Servera atbilde

en: There was an error sending your message: %s
lv: Radās kļūda sūtot vēstuli: %s

en: There was an error updating the event: %s
lv: Kļūda atsvaidzinot notikumu: %s

en: There was an error updating the event: %s Trying to import the event instead.
lv: Kļūda atsvaidzinot notikumu: %s Tā vietā tiek mēģināt notikumu importēt.

en: There was an error viewing the requested message.
lv: Kļūda apskatot pieprasīto vēstuli.

en: This action is not supported.
lv: Šī darbība nav atbalstīta.

en: This audio file is reported to be %d minutes, %d seconds in length.
lv: Tiek ziņots, ka audio faila garums ir %d minūtes un %d sekundes.

en: This is a thumbnail of a PDF file attachment.
lv: Pievienotā PDF faila sīktēls

en: This is a thumbnail of an image attachment.
lv: Pievienotā attēla sīktēls

en: This mailbox is read-only.
lv: Mape pieejama tikai lasīšanai.

en: This mailbox may not be renamed:
lv: Pastkastīte nav pārdēvējama:

en: This may take some time. Are you sure you want to continue?
lv: Tas var prasīt zināmu laiku. Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: This message contains a Macintosh file (named "%s").
lv: Šī vēstule satur Macintosh datni (nosaukums - "%s").

en: This message part cannot be viewed because it is too large.
lv: Šī vēstules daļā nav aplūkojama, jo ir pārāk liela.

en: This message part contains HTML data, but inline HTML display is disabled.
lv: Vēstule satur daļu ar HTML datiem, taču iekļautā HTML attēlošana ir atslēgta.

en: This message part contains HTML data, but this data can not be displayed inline.
lv: Šī vēstules daļa satur HTML datus, taču šie dati nav parādāmi iekļautā veidā.

en: This message to
lv: Šo vēstuli uz

en: This part contains an attachment that can not be displayed within this part:
lv: Šī daļa satur pielikumu, kas nav attēlojams šajā daļā:

en: This part is empty.
lv: Šī daļa ir tukša.

en: This video file is reported to be %d minutes, %d seconds in length.
lv: Tiek ziņots, ka video faila garums ir %d minūtes un %d sekundes.

en: Thread
lv: Pavediens

en: Thread Display
lv: Pavediena skats

en: Thread List
lv: Pavediena skatījums

en: Thread Sort
lv: Pavediena skatījums

en: Thread View
lv: Pavediena skatījums

en: To
lv: Saņēmējs

en: To %s
lv: Pāriet uz %s

en: To Address
lv: Saņēmēja adrese

en: To All
lv: Visiem

en: To List
lv: Vēstkopai

en: To Sender
lv: Sūtītājam

en: To _All
lv: Visiem

en: To _List
lv: Vēstkopai

en: To:
lv: Saņēmējs:

en: Today, %s %s
lv: Šodien, %s %s

en: Top
lv: Augša

en: Total
lv: Kopā

en: Total Size
lv: Kopējais izmērs

en: Trash
lv: Atkritumi

en: Trash mailbox:
lv: Atkritumu mape:

en: Type
lv: Tips

en: Unable to retrieve quota
lv: Nevar noskaidrot kvotu

en: Unable to view message in preview pane.
lv: Nav iespējams parādīt vēstuli priekšskata rūtī.

en: Undelete
lv: Atjaunot

en: Undisclosed Recipients
lv: Neatklātie saņēmēji

en: Unhandled component of type: %s
lv: Neatbalstīts komponenta tips: %s

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown Date
lv: Nezināms datums

en: Unknown Meeting
lv: Nezināma tikšanās

en: Unknown Task
lv: Nezināms uzdevums

en: Unload Passphrase
lv: Aizmirst paroli

en: Unmark as
lv: Atcelt iezīmējumu kā

en: Unmark as:
lv: Atcelt iezīmējumu kā:

en: Unseen
lv: Nelasīta

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Update
lv: Atsvaidzināt

en: Update in my calendar
lv: Atsvaidzināt manā kalendārā

en: Update respondent status
lv: Atsvaidzināt respondenta statusu

en: Update this event on my calendar
lv: Atsvaidzināt šo notikumu manā kalendārā

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Uploading...
lv: Augšuplādē...

en: Use Default Value
lv: Lietot noklusēto vērtību

en: Use IMAP mailbox subscriptions?
lv: Lietot parakstīšanos uz IMAP mapēm?

en: Use Template
lv: Izmantot sagatavi

en: Use Virtual Trash
lv: Lietot Virtuālo miskasti

en: Use the charset of the original message when replying?
lv: Atbildot izmantot saņemtās vēstules kodējumu?

en: User
lv: Lietotājs

en: User Options
lv: Lietotāja opcijas

en: User can see the mailbox
lv: Lietotājs var apskatīt pastkasti

en: User is not authenticated.
lv: Lietotājs nav autentificēts.

en: Verifying...
lv: Pārbauda...

en: Vertical Layout
lv: Vertikālais izkārtojums

en: Video part
lv: Video daļa

en: View
lv: Skatīt

en: View %s
lv: Skatīt %s

en: View %s Public Key
lv: Skatīt %s publisko atslēgu

en: View All Parts
lv: Skatīt visas daļas

en: View Attachment
lv: Apskatīt pielikumu

en: View Full Message
lv: Skatīt pilnu vēstuli

en: View HTML data in new window.
lv: Apskatīt HTML datus jaunā logā.

en: View Message
lv: Skatīt vēstuli

en: View Messages
lv: Skatīt vēstules

en: View PDF File
lv: Skatīt PDF datni

en: View Personal Private Key
lv: Skatīt personīgo privāto atslēgu

en: View Personal Public Certificate
lv: Skatīt personīgo publisko atslēgu

en: View Personal Public Key
lv: Skatīt personīgo publisko atslēgu

en: View Source
lv: Skatīt pirmtekstu

en: View certificate details.
lv: Skatīt sertifikāta detaļas.

en: View event
lv: Skatīt notikumu

en: View key details.
lv: Skatīt atslēgas detaļas.

en: View messages in %s
lv: Skatīt vēstules %s

en: View or mailbox to display after login:
lv: Skats vai pastkaste, ko rādīt pēc pieslēgšanās:

en: View task
lv: Skatīt uzdevumu

en: Viewing
lv: Skatīt

en: Virtual Folder
lv: Virtuālā mape

en: Virtual Folder "%s" created succesfully.
lv: Virtuālā mape "%s" veiksmīgi izveidota.

en: Virtual Folder "%s" deleted.
lv: Virtuālā mape "%s" izdzēsta.

en: Virtual Folder "%s" edited successfully.
lv: Virtuālā mape "%s" veiksmīgi mainīta.

en: Virtual Folder: %s
lv: Virtuālā mape: %s

en: Virtual Folders
lv: Virtuālās mapes

en: Virtual Inbox
lv: Virtuālais INBOX

en: Virtual Trash
lv: Virtuālie atkritumi

en: WARNING
lv: UZMANĪBU

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: What language(s) do you prefer replies to your messages to be in? (Hold down the CTRL key when clicking to add multiple languages)
lv: Kādām valodām dodat priekšroku saņemot atbildes? (Turiet nospiestu CTRL pogu, ja vēlaties pievienot vairākas valodas)

en: What to do with messages after they have been reported as innocent?
lv: Ko darīt ar vēstulēm pēc tam, kad ir nosūtīts paziņojums par to atbilstību derīgam pastam?

en: What to do with messages after they have been reported as spam?
lv: Ko darīt ar vēstulēm pēc tam, kad ir nosūtīts paziņojums par to atbilstību mēstuļu pazīmēm?

en: When deleting messages, move them to your Trash mailbox instead of marking them as deleted?
lv: Dzēšot vēstules, pārvietot tās uz atkritumu mapi, nevis atzīmēt kā izdzēstas?

en: When forwarding a message in the body text, should the same format as the original message be used?
lv: Vai pārsūtot vēstuli lietot saņemtās vēstules formātu, ja pārsūtāmo vēstuli iekļauj tekstā?

en: When opening a mailbox for the first time, where do you want to start?
lv: Ar ko vēlaties sākt, pirmo reizi atverot pastkasti?

en: When replying to a message, use the same format as the original message?
lv: Vai atbildot uz vēstuli lietot saņemtās vēstules formātu?

en: When sending mail or expanding addresses, what domain should be appended to unqualified addresses (email addresses without "@")?
lv: Kādu domēna vārdu pievienot adresēm,  sūtot vēstuli vai izvēršot adresi, ja adresē nav "@" simbols?

en: Where should the cursor be located in the compose text area by default?
lv: Kur teksta laukā sākotnēji jānovieto kursors?

en: Which message parts do you want to display in the summary?
lv: Kuras vēstules daļas iekļaut kopsavilkumā skatā?

en: Whitelist
lv: Baltais saraksts

en: Write
lv: Rakstīt

en: Years
lv: Gadi

en: Yes
lv: Jā

en: You are
lv: Jūs esat

en: You are attempting to delete all messages contained in the following mailbox(es).
lv: Jūs mēģināt izdzēst visas vēstules sekojošā(s) mapē(s).

en: You are attempting to delete the following mailbox(es).
lv: Jūs mēģināt izdzēst sekojošu(-as) mapi(-es):

en: You are copying/moving to a new mailbox.
lv: Jūs kopējat/pārvietojat uz jaunu mapi.

en: You are creating a subfolder to
lv: Jūs veidojat apakšmapi

en: You are creating a top-level mailbox.
lv: Jūs veidojat augšējā līmeņa mapi.

en: You are not allowed to create mailboxes.
lv: Jums nav atļauts izveidot mapes.

en: You are not allowed to create more than %d mailboxes.
lv: Jums nav atļauts izveidot vairāk kā %d mapes.

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients within %d hours.
lv: Jums nav atļauts nosūtīt vēstules vairāk kā %d saņēmējiem %d stundu laikā.

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients.
lv: Jums nav atļauts nosūtīt vēstules vairāk kā %d saņēmējiem.

en: You are over your quota, so your messages will be permanently deleted instead of moved to the Trash mailbox.
lv: Jūsu vietas kvota  ir pārsniegta, tādēļ vēstules tiks dzēstas pavisam, nepārvietojot tās uz atkritumu mapi.

en: You are renaming the mailbox:
lv: Jūs pārsaucat mapi:

en: You are replying to a mailing list
lv: Jūs atbildat vēstkopai

en: You cannot unsubscribe from "%s".
lv: Jūs nevarat atrakstījies no "%s"

en: You do not have permission to change access to this mailbox.
lv: Jums nav tiesību mainīt pieejas tiesības šai mapei

en: You do not have permission to view the ACLs on this mailbox.
lv: Jums nav tiesību apskatīt šīs mapes ACL-us.

en: You forwarded this message on %%s to: %s.
lv: Jūs pārsūtītāj šo vēstuli  %%s : %s.

en: You have %d new mail message in %s. | You have %d new mail messages in %s.
lv[0]: Jums ir %d jauna vēstule mapē %s
lv[1]: Jums ir %d jaunas vēstules mapē %s

en: You have activated move to Trash but no Trash mailbox is defined. You will be unable to delete messages until you set a Trash mailbox in the preferences.
lv: Ir izvēlēta darbība Pārvietot uz atkritumiem, taču atbilstošā mape nav norādīta. Jūs nevarēsiet izdzēst vēstules tikmēr, kamēr atbilstošā mape nebūs norādīta iestatījumos.

en: You have already submitted this page.
lv: Jūs jau nosūtījāt šo lapu.

en: You may not create child mailboxes in "%s".
lv: Jūs nevarat izveidot "%s" apakšmapes.

en: You may not delete "%s".
lv: Jūs nevar izdzēst "%s".

en: You may not rename "%s".
lv: Jūs nevarat pārsaukt "%s".

en: You must enter the passphrase for your PGP private key to view this message.
lv: Lai apskatītu šo vēstuli, ir jāievada Jūsu PGP privātās atslēgas parole.

en: You must enter the passphrase for your S/MIME private key to view this data.
lv: Lai apskatītu šos datus, ir jāievada Jūsu S/MIME privātās atslēgas parole.

en: You must enter the passphrase used to encrypt this message to view it.
lv: Lai apskatītu šo vēstuli, jāievada tās šifrēšanai izmantotā parole.

en: You must select a target mailbox first.
lv: Jums vispirms jānorāda mērķa pastkaste.

en: You must select an address first.
lv: Vispirms jāizvēlas adrese.

en: You must select at least one message first.
lv: Vispirms jāizvēlas vismaz viena vēstule.

en: You must select only one message for this action.
lv: Jums jāizvēlas tikai viena vēstule, lai izpildītu šo darbību.

en: You must specify a recipient.
lv: Jānorāda saņēmējs.

en: You redirected this message to %s on %%s.
lv: Jūs pāradresēt šo vēstuli %s %%s.

en: You replied to all recipients of this message on %s.
lv: Jūs atbildējāt visiem šīs vēstules saņēmējiem %s.

en: You replied to this message on %s.
lv: Jūs atbildējāt uz šo vēstuli %s

en: You replied to this message via the mailing list on %s.
lv: Jūs atbildējāt uz šo vēstuli caur vēstkopu %s.

en: You were not subscribed to "%s". Here is what the server said
lv: Neizdevās parakstīties uz mapi "%s". Servera atbilde

en: You were not unsubscribed from "%s". Here is what the server said
lv: Neizdevās atrakstīties no "%s". Servera atbilde

en: You were successfully subscribed to "%s".
lv: Jūs esat veiksmīgi parakstījies uz "%s".

en: You were successfully unsubscribed from "%s".
lv: Jūs veiksmīgi atrakstījāties no "%s".

en: Younger Than
lv: Jaunākas par

en: Your Name
lv: Jūsu vārds

en: Your PGP Public/Private Keys
lv: Jūsu PGP Publiskās/Privātās atslēgas

en: Your Private Certificate
lv: Jūsu Privātais sertifikāts

en: Your Private Key
lv: Jūsu privātā atslēga

en: Your Public Certificate
lv: Jūsu Publiskais sertifikāts

en: Your Public Key
lv: Jūsu publiskā atslēga

en: Your Reply-to: address: <em>(optional)</em>
lv: Jūsu Reply-to: adrese: <em>(nav obligāta)</em>

en: Your S/MIME Personal Certificate
lv: Jūs personīgais S/MIME sertifikāts

en: Your alias addresses: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
lv: Jūsu alternatīvās adreses: <em>(nav obligātas, ievadiet katru adresi jaunā rindā)</em>

en: Your attachment was not uploaded. Most likely, the file exceeded the maximum size allowed by the server configuration.
lv: Jūsu pielikums nav augšupielādēts. Visticamāk, faila izmērs pārsniedz servera konfigurācijā noteikto maksimālo pieļaujamo izmēru.

en: Your browser does not support inline display of this image type.
lv: Jūs pārlūks neatbalsta šāda tipa attēla iekļautu rādīšanu.

en: Your default encryption method for sending messages:
lv: Noklusētā nosūtāmo vēstuļu šifrēšanas metode:

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. Click this box to revert to the original identity. The identity will not be checked again during this compose action.
lv: Jūsu identitāte ir pārslēgta uz identitāti, kas saistīta ar saņēmēja adresi. Klikšķiniet šeit, lai atgrieztos pie sākotnējās identitātes. Identitātes pārbaude netiks atkārtota šīs vēstules rakstīšanas laikā.

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. The identity will not be checked again during this compose action.
lv: Jūsu identitāte ir pārslēgta uz identitāti, kas saistīta ar saņēmēja adresi. Identitātes pārbaude netiks atkārtota šīs vēstules rakstīšanas laikā.

en: Your linked attachment has been downloaded by at least one user.
    
    Attachment name: %s
    Attachment date: %s
    
    Click on the following link to permanently delete the attachment:
    %s
lv: Jūsu piesaistītais pielikums ir lejupielādēts vismaz vienu reizi.
    
    Pielikuma nosaukums: %s
    Pielikuma datums: %s
    
    Lai dzēstu pielikumu, uzklikšķiniet šai saitei:
    %s

en: Your message was successfully delivered.
lv: Vēstule veiksmīgi nogādāta.

en: Your signature to use when composing with the HTML editor (if empty, the text signature will be used)
lv: Jūsu paraksts izmatošanai ar HTML redaktoru (ja tukšs, tiks izmantots teksta paraksts)

en: Your signature:
lv: Jūsu paraksts:

en: [Attachment stripped: Original attachment type: %s, name: %s]
lv: [Pielikums aizvākts: sākotnējais tips: %s, nosaukums: %s]

en: [Hide Addresses]
lv: [Slēpt adreses]

en: [No Subject]
lv: [Nav temata]

en: [Show Addresses - %d recipients]
lv: [Rādīt adreses - %d saņēmēji]

en: [Truncated Text]
lv: [Nogrieztais teksts]

en: _Bcc
lv: Bcc

en: _Blacklist
lv: Melnais saraksts

en: _Cc
lv: Cc

en: _Delete
lv: Dzēst

en: _Folders
lv: Mapes

en: _Identity
lv: Identitāte

en: _Message Source
lv: Vēstules pirmteksts

en: _New Message
lv: Jauna vēstule

en: _Priority
lv: Prioritāte

en: _Refresh
lv: _Atsvaidzināt

en: _Reply
lv: Atbildēt

en: _Search
lv: Meklēt

en: _Send Message
lv: Sūtīt vēstuli

en: _Thread
lv: Pavediens

en: _To
lv: Saņēmējs

en: _Undelete
lv: Atjaunot

en: _View Thread
lv: Skatīt pavedienu

en: _Whitelist
lv: Baltais saraksts

en: and
lv: un

en: and %d more mailbox | and %d more mailboxes
lv[0]: un %d vairāk pastkaste
lv[1]: un  %d vairāk pastkastes

en: attachment
lv: pielikums

en: attachments.zip
lv: pielikumi.zip

en: base level of the folder tree
lv: mapju koka pamatlīmenis

en: bytes
lv: baiti

en: days
lv: dienas

en: flagged "%s"
lv: "%s" atzīmēts

en: from
lv: no

en: into mailbox
lv: uz mapi

en: key
lv: atslēga

en: mailbox file
lv: mailbox fails

en: messages
lv: vēstules

en: messages from a personal contact
lv: vēstules no personīgiem kontaktiem

en: messages not from a personal contact
lv: vēstules no citiem sūtītājiem

en: messages with attachment(s)
lv: vēstules ar pielikumu (-iem)

en: messages without attachment(s)
lv: vēstules bez pielikumiem

en: months
lv: mēneši

en: name
lv: vārds

en: not
lv: nav

en: part %s
lv: %s daļa

en: recipients
lv: saņēmēji

en: replying to ALL
lv: atbildot VISIEM

en: selected
lv: atlasītas

en: to
lv: līdz

en: years
lv: gadi

en: your blacklist
lv: Jūsu Melnais saraksts

en: your whitelist
lv: Jūsu Baltais saraksts
