IMP 6.1 - en to uk translation catalogue (1253 entries)

en:  and
uk:  i

en: "%s" is not a valid email address.
uk: "%s" не є коректною адресою e-пошти.

en: "%s" mailbox being renamed at the start of the month.
uk: Скринька "%s" перейменовується на початку місяця.

en: "%s" mailbox no longer polled for new mail.
uk: Скринька "%s" більше не перевіряється на предмет свіжої пошти.

en: "%s" mailbox now polled for new mail.
uk: Скринька "%s" буде перевірятись на предмет свіжої пошти.

en: %.0f%% of %.0f %s
uk: %.0f%% з %.0f %s

en: %d Attachment | %d Attachments
uk[0]: %d Додаток
uk[1]: %d Додатки
uk[2]: %d Додатків

en: %d Messages
uk: %d листів

en: %d message was purged from "%s". | %d messages were purged from "%s".
uk[0]: %d листа витерто з "%s".
uk[1]: %d листи витерто з "%s".
uk[2]: %d листів витерто з "%s".

en: %d messages
uk: %d листів

en: %d messages have been deleted.
uk: %d листів витерто.

en: %d messages have been reported as innocent.
uk: %d листів повідомлені як не спам.

en: %d messages have been reported as spam.
uk: %d листів повідомлено як спам.

en: %d more unseen message... | %d more unseen messages...
uk[0]: Ще %d нечитаний лист...
uk[1]: Ще %d нечитаних листи...
uk[2]: Ще %d нечитаних листів...

en: %d new | %d new
uk[0]: %d новий
uk[1]: %d нові
uk[2]: %d нових

en: %d of %d
uk: %d з %d

en: %d recipients
uk: %d отримувачів

en: %d total
uk: %d загалом

en: %d unseen
uk: %d нечитаних

en: %s (Header) for "%s"
uk: %s (Заголовок) для "%s"

en: %s KB
uk: %s КБ

en: %s MB
uk: %s МБ

en: %s for '%s'
uk: %s для '%s'

en: %s has cancelled "%s".
uk: %s скасував "%s".

en: %s has replied to a free/busy request.
uk: %s відповів на запит вільний/занятий.

en: %s has replied to the invitation to "%s".
uk: %s відповів на запрошення до "%s".

en: %s has sent you free/busy information.
uk: %s надіслав Вам вільний/занятий інформацію.

en: %s report from %s
uk: Звіт %s від %s

en: %s requests your free/busy information.
uk: %s запитує Ваш графік вільний/занятий.

en: %s requests your presence at "%s".
uk: %s просить Вашої присутності в "%s".

en: %s selected.
uk: %s вибрано

en: %s wants to notify you about changes in "%s".
uk: %s хоче повідомити Вас про зміни в "%s".

en: %s was successfully added to "%s".
uk: %s успішно додано до "%s".

en: %s was successfully added to your address book.
uk: %s успішно доданий до Вашого адресника.

en: %s wishes to make you aware of "%s".
uk: %s попереджує про "%s".

en: %s wishes to receive the latest information about "%s".
uk: %s хоче отримати останні дані про "%s".

en: %s: This message may not be from whom it claims to be.
uk: %s: Цей лист може бути не від тієї людини, від кого стверджується.

en: %u Forwarded Messages
uk: %u пересланих листів

en: %u of %u messages in %s unread.
uk: %u з %u листів в %s нечитано.

en: (%d of %d)
uk: (%d з %d)

en: (Message %d of %d)
uk: (Лист %d з %d)

en: 1 message
uk: 1 лист

en: 100 characters
uk: 100 символів

en: 1000 characters
uk: 1000 символів

en: 250 characters
uk: 250 символів

en: 500 characters
uk: 500 символів

en: A PGP Public Key is attached to the message.
uk: Публічний ключ PGP прикріплений до цього листа.

en: A message you have sent has resulted in a return notification from the recipient.
uk: На відісланий Вами лист отримано підтвердження від адресата.

en: A message you were composing when your session expired has been recovered. You may resume composing your message by going to your Drafts mailbox.
uk: Відновлено лист, який Ви створювали, коли завершився час сесії. Ви можете повернутись до створення листа, увійшовши у папку Чернеток.

en: ACL for "%s" successfully created for the mailbox "%s".
uk: ACL для "%s" успішно створено для скриньки "%s".

en: ACL rights for "%s" updated for the mailbox "%s".
uk: ACL права на "%s" оновлено для скриньки "%s".

en: Accept and add to my calendar
uk: Прийняти і додати в мій календар

en: Accept and update in my calendar
uk: Прийняти і оновити в моєму календарі

en: Accept request
uk: Прийняти запит

en: Accepted
uk: Прийнято

en: Accesskey Ctrl-Enter
uk: Гаряча клавіша Ctrl-Enter

en: Accesskey Esc
uk: Гаряча клавіша Esc

en: Action
uk: Дія

en: Actions
uk: Дії

en: Add %s to my Address Book
uk: Додати %s до мого Адресника

en: Add Attachment
uk: Причепити додаток

en: Add Bcc
uk: Додати Bcc

en: Add Cc
uk: Додати Cc

en: Add OR clause
uk: Додати умову АБО

en: Add a "Printed By" header to the top of printed messages?
uk: Додати заголовок "Роздруковано з" зверху роздрукованого листа?

en: Add search criteria
uk: Додати критерій пошуку

en: Add search mailbox:
uk: Додати скриньку для пошуку:

en: Add these by clicking OK
uk: Додати цих натиском ОК

en: Add this to my calendar
uk: Внести це в мій календар

en: Add this to my tasklist
uk: Внести це в мій список завдань

en: Add to Address Book
uk: Додати до адресника

en: Add to my calendar
uk: Додати в мій календар

en: Added "%s" as an attachment.
uk: Причеплено "%s" як додаток.

en: Added flag "%s".
uk: Додано мітку "%s".

en: Adding group lists not currently supported.
uk: Додавання списку груп наразі не підтримується.

en: Additional headers to display when viewing: <em>(enter each header on a new line)</em>
uk: Додаткові заголовки для показу при перегляді: <em>(вводьте кожен заголовок в новому рядку)</em>

en: Address Book
uk: Адресник

en: Address Books
uk: Адресники

en: Addresses to BCC all messages: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
uk: Адреси для BCC-копії всіх дистів: <em>(опціонально, вводьте кожну адресу в новому рядку)</em>

en: Addresses to explicitly tie to this identity: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
uk: Адреси, явно прив'язані до цієї іпостасі: <em>(опціонально, вводбте кожну адресу в новому рядку)</em>

en: Administer
uk: Управляти

en: Advanced Search...
uk: Розширений пошук...

en: After '%s'
uk: Після '%s'

en: All
uk: Всі

en: All Mailboxes
uk: Всі Скриньки

en: All Parts
uk: Всі частини

en: All messages in the following mailbox(es) will be downloaded into one MBOX file:
uk: Всі листи в наступних скриньках будуть завантаженi в один файл MBOX:

en: All messages in the mailbox "%s" older than %s days will be permanently deleted. | All messages in the mailboxes "%s" older than %s days will be permanently deleted.
uk[0]: Всі листи в скриньці "%s", старші ніж %s діб, будуть назавжди витерті.
uk[1]: Всі листи в скриньках "%s", старші ніж %s діб, будуть назавжди витерті.
uk[2]: Всі листи в скриньках "%s", старші ніж %s діб, будуть назавжди витерті.

en: All messages in this mailbox will be downloaded into the format that you choose. Depending on the size of the mailbox, this action may take awhile.
uk: Всі листи в цій скриньці будуть завантажені у вибраному Вами форматі. Залежно від обсягу скриньки це займе певний час.

en: All messages in your "%s" mailbox older than %s days will be permanently deleted.
uk: Всі листи в Вашій скриньці "%s", старші ніж %s діб, будуть назавжди витерті.

en: All old linked attachments more than %s months old will be deleted.
uk: Всі старі прикріплені додатки, старші ніж %s місяців, будуть витерті.

en: All old sent-mail mailboxes more than %s months old will be deleted.
uk: Всі старі скриньки відісланих листів, старші ніж %s місяців, будуть витерті.

en: All rights on mailbox "%s" successfully removed for "%s".
uk: Всі права на скриньку "%s" успішно забрано в користувача "%s".

en: Allow attachments to be stripped from messages?
uk: Дозволити вирізання додатків з листів?

en: Allow filter rules to be applied in any mailbox?
uk: Дозволити застосовувати фільтри до будь-якої скриньки?

en: Allow folder navigation?
uk: Дозволити перегляд папок?

en: Allow mailbox creation?
uk: Дозволити створення скриньок?

en: Always prompt
uk: Завжди питати

en: Ambiguous address found.
uk: Виявлено нез'ясовану адресу.

en: Ambiguous matches for "%s" (first 5 matches displayed):
uk: Пропозиції до нез'ясованої адреси "%s" (перші 5 варіантів показано):

en: An error occured while attempting to strip the attachment.
uk: Трапилась помилка при спробі врізати додаток.

en: An unknown error occured while creating the new note.
uk: Трапилась невідома помилка при створенні нового запису.

en: An unknown error occured while creating the new task.
uk: Трапилась невідома помилка при створенні нового завдання.

en: An unknown person
uk: Невідома особа

en: Answered
uk: З відповіддю

en: Append
uk: Приєднати

en: Apply Filters
uk: Застосувати фільтри

en: Apply filter rules upon logging on?
uk: Застосовувати фільтри при вході?

en: Apply filter rules whenever Inbox is displayed?
uk: Застосовувати фільтри при відображенні Inbox?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete all attachments?
uk: Ви впевнені, що хочете НАЗАВЖДИ витерти всі додатки?

en: Are you sure you want to PERMANENTLY delete these messages?
uk: Ви впевнені, що хочете НАЗАВЖДИ витерти ці листи?

en: Are you sure you want to delete all messages in this thread?
uk: Ви впевнені, що хочете витерти всі листи в цій рубриці?

en: Are you sure you want to delete this Virtual Folder Definition?
uk: Справді витерти це визначення псевдо-папки?

en: Are you sure you want to delete this filter?
uk: Впевнені, що хочете витерти цей фільтр?

en: Are you sure you want to delete this flag?
uk: Впевнені, що хочете витерти цю мітку?

en: Are you sure you want to delete this public key?
uk: Ви впевнені, що хочете стерти цей відкритий ключ?

en: Are you sure you want to delete this virtual folder?
uk: Впевнені, що хочете витерти цю псевдо-папку?

en: Are you sure you want to delete your keypair? (This is NOT recommended!)
uk: Ви впевнені, що хочете стерти Ваші ключі? (Не РАДИМО!)

en: Are you sure you want to do this?
uk: Ви впевнені, що хочете це зробити?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete these messages?
uk: Ви впевнені, що хочете НАЗАВЖДИ витерти ці листи?

en: Are you sure you wish to PERMANENTLY delete this attachment?
uk: Ви впевнені, що хочете НАЗАВЖДИ витерти цей додаток?

en: Are you sure you wish to delete all mail in this mailbox?
uk: Ви впевнені, що хочете всю пошту з цієї скриньки?

en: Are you sure you wish to empty your spam mailbox?
uk: Ви впевнені, що хочете спорожнити скриньку спаму?

en: Are you sure you wish to empty your trash mailbox?
uk: Ви впевнені, що хочете спорожнити смітник?

en: Are you sure you wish to report this message as innocent?
uk: Ви впевнені, що хочете повідомити цей лист як невинний?

en: Are you sure you wish to report this message as spam?
uk: Ви впевнені, що хочете повідомити цей лист як спам?

en: Arrival Time
uk: Час надходження

en: Arrival time on server
uk: Час надходження на сервер

en: As Attachment
uk: Як Додаток

en: As attachment
uk: Як додаток

en: As both body text and an attachment
uk: Як тіло листа і додаток

en: Ascending
uk: По зростанню

en: At least one attachment could not be deleted.
uk: Принаймні один додаток не може бути витертий.

en: Attach Personal PGP Public Key?
uk: Прикріпити Персональний Публічний ключ PGP?

en: Attach a copy of your PGP public key to the message?
uk: Додати копію Вашого публічного PGP ключа до листа?

en: Attach your contact information to the message?
uk: Додати Вашу контактну інформацію до листа?

en: Attach your contact information?
uk: Додати Вашу контактну інформацію до листа?

en: Attach:
uk: Прикріпити:

en: Attached file "%s" exceeds the attachment size limits. File NOT attached.
uk: Файл "%s" перевищує допустимий розмір для додатку. Файл НЕ прикріплено.

en: Attached file exceeds the attachment size limits. File NOT attached.
uk: Причеплений файл перевищує допустимий розмір для додатку. Файл НЕ прикріплено.

en: Attached is a reply to a calendar request you sent.
uk: Прикріплене є відповіддю на Ваш запит календара.

en: Attachment
uk: Додаток

en: Attachment %s deleted.
uk: Додаток %s витерто.

en: Attachment and Body Text
uk: Додаток і Тіло листа

en: Attachment doesn't exist.
uk: Додаток не існує.

en: Attachment stripped: Original attachment type
uk: Додаток врізаний: Оригінальний тип додатку

en: Attachment successfully stripped.
uk: Додаток успішно врізано.

en: Attachments
uk: Додатки

en: Attachments...
uk: Додатки...

en: Attendees
uk: Учасники

en: Audio
uk: Аудіо

en: Automatically Generated Messages
uk: Автоматично згенеровані листи

en: Awaiting Response
uk: Очікування відповіді

en: Bac_k to %s
uk: Назад до %s

en: Back to Multiple Message View Index
uk: Назад до огляду списку листів

en: Before '%s'
uk: Перед '%s'

en: Between '%s' and '%s'
uk: Між '%s' i '%s'

en: Blacklist
uk: Чорний список

en: Block images in messages unless they are specifically requested to be loaded?
uk: Блокувати зображення в листах, поки вони не будуть спеціально запитані?

en: Body
uk: Тіло

en: Bottom
uk: Низ

en: Built-in Filters cannot be edited.
uk: Вбудовані фільтри не можна редагувати.

en: Built-in Virtual Folders cannot be edited.
uk: Вбудовані псевдо-папки не можна редагувати.

en: Bulk Messages
uk: Листи-сміття

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Cancel Message
uk: Відмінити лист

en: Cancelling this message will permanently discard its contents and will delete auto-saved drafts.
    Are you sure you want to do this?
uk: Відміна цього листа знищить його вміст і витере автоматично збережену чернетку. Впевнені, щоб продовжити?

en: Cancelling this message will permanently discard its contents.
uk: Відміна цього листа знищить його вміст.

en: Cannot directly create mailbox in this folder.
uk: Не можу безпосередньо створити скриньку в цій папці.

en: Cannot display message - found only %s of %s parts of this message in the current mailbox.
uk: Не можу відобразити листа - знайдено лише %s з %s частин цього листа в поточній скриньці.

en: Cannot move messages to Trash - no Trash mailbox set in preferences.
uk: Не можу перемістити листи в Смітник - в налаштуваннях не вказано жодного Смітника.

en: Cannot retrieve calendar data from message.
uk: Не можу отримати даних календаря з листа.

en: Cannot retrieve public key from message.
uk: Не можу отримати відкритий ключ з листа.

en: Cannot save sent-mail message to "%s" as that mailbox is read-only.
uk: Не можу зберегти відісланого листа в "%s" оскільки скринька доступна лише для читання.

en: Cannot strip the MIME part as the mailbox is read-only.
uk: Не можу врізати MIME-частину, оскільки скринька доступна лише для читання.

en: Chair Person
uk: Ведуча особа

en: Change
uk: Змінити

en: Change display preferences for viewing the listing of messages in a mailbox.
uk: Змініть опції відображення для перегляду листів в скриньці.

en: Change folder navigation display preferences.
uk: Змінити опції відображення перегляду папок.

en: Change the name, address, and signature that people see when they read and reply to your email.
uk: Змінити ім'я, адресу і підпис, видимi Вашими респондентами при переглядi Ваших листiв.

en: Characters to display in preview:
uk: Символи, які показувати в огляді:

en: Check All/None
uk: Позначити Всі/Жодного

en: Check Spelling
uk: Правопис

en: Check _All/None
uk: Позначити Всі/Жодного

en: Check for New Mail
uk: Перевірити за свіжою поштою

en: Check for valid recipient PGP public keys while replying?
uk: Перевіряти справжність отримувача публічних ключів PGP при відповіді?

en: Check spelling before sending a message?
uk: Перевірити граматику перед відправленням листа?

en: Checking...
uk: Перевіряю...

en: Choose Action
uk: Оберіть дію

en: Choose the address book to use when adding addresses.
uk: Вкажіть адресник для додавання адрес.

en: Clear Search
uk: Очистити пошук

en: Clear Sort
uk: Не сортувати

en: Click %s to convert the image file into a format your browser can attempt to view.
uk: Клацніть %s для конвертування зображення в зрозумілий для браузера формат.

en: Click %s to download the data.
uk: Клацніть %s для скачування даних.

en: Click %s to go to %s management page.
uk: Клацніть %s для переходу до сторінки управління %s.

en: Click %s to send the notification message.
uk: Клацніть %s для відправки квитанції про прочитання.

en: Click HERE to verify the data.
uk: Клацніть ТУТ для перевірки даних.

en: Click HERE to verify the message.
uk: Клацніть ТУТ для перевірки листа.

en: Click HERE to view the message in a new window.
uk: Клацніть ТУТ для перегляду листа в новому вікні.

en: Click here to open all mailto: links using %s.
uk: Клацніть тут щоб відкрити всі лінки mailto: використовуючи %s.

en: Click on the following link to permanently delete the attachment:
uk: Клацніть наступний лінк щоб назавжди витерти додаток:

en: Click this box to add the original message as an attachment.
uk: Позначте цей прапорець, щоб додати оригінал листа як додаток.

en: Click this box to add the original message text to the body.
uk: Поставте галочку, щоб внести текст вихідного листа в тіло.

en: Click to always show images from this sender.
uk: Клацніть, щоб завжди показувати зображення від цього відправника.

en: Clicking on the address will compose a new message to the sender
uk: Клацання по адресі створить новий лист до відправника

en: Clicking on the address will open the message to be read
uk: Клацання по адресі відкриє лист для читання

en: Close
uk: Закрити

en: Close the compose window after saving a draft?
uk: Чи має бути вікно створення закрите після збереження чернетки?

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: Collapse All
uk: Згорнути Всі

en: Collapse Headers
uk: Згорнути Заголовки

en: Color
uk: Колір

en: Color Picker
uk: Піпетка кольору

en: Comment
uk: Коментар

en: Completed
uk: Завершено

en: Compose
uk: Створення листа

en: Compose Message
uk: Створити лист

en: Compose Templates
uk: Створення чернеток

en: Compose Templates mailbox:
uk: Скринька шаблонів створення:

en: Compose messages in a separate window?
uk: Створювати листи в окремому вікні?

en: Composition
uk: Створення

en: Configure PGP encryption support.
uk: Налаштування підтримки PGP криптування.

en: Configure S/MIME encryption support.
uk: Налаштуйте підтримку криптування S/MIME.

en: Configure flag highlighting.
uk: Налаштуйте мітки листів.

en: Configure how event or meeting requests should be handled.
uk: Налаштуйте обробку подій та прохань про зустрічі.

en: Configure how messages are displayed.
uk: Налаштування опцiй вiдображення листiв.

en: Configure how you forward mail.
uk: Налаштуйте опції пересилання пошти.

en: Configure how you reply to mail.
uk: Налаштування опції відповіді на лист.

en: Configure how you send mail.
uk: Налаштуйте опції відправлення пошти.

en: Configure message printing.
uk: Налаштування друку листів.

en: Configure spam reporting.
uk: Налаштування рапортів про спам.

en: Contains Attachment(s)
uk: Містить додаток(и)

en: Control when new mail will be checked for, and whether or not to notify you when it arrives.
uk: Налаштувати періодичність перевірки скриньки за свіжою поштою, а також повідомлення про її надходження.

en: Convert HTML data to plain text and view in new window.
uk: Конвертувати HTML в простий текст і показати в новому вікні.

en: Convert textual emoticons into graphical ones?
uk: Конвертувати текстові смайлики в графічні?

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy %s to %s
uk: Копіювати %s в %s

en: Copy/Move
uk: Копіювати/Перенести

en: Could not add rights for user "%s" for the mailbox "%s".
uk: Не можу додати права користувачу "%s" на скриньку "%s".

en: Could not attach %s to the message.
uk: Не можу прикріпити %s до листа.

en: Could not auto-determine data type.
uk: Не можу автоматично визначити тип даних.

en: Could not connect to public PGP keyserver
uk: Не можу з'єднатися з публічним PGP сервером.

en: Could not delete Virtual Folder "%s".
uk: Не можу витерти псевдо-папку "%s".

en: Could not delete messages from %s. This mailbox is read-only.
uk: Не можу витерти листи з %s. Ця скринька доступна лише для читання.

en: Could not display attachment data.
uk: Не можу показати дані додатку.

en: Could not load message.
uk: Не можу завантажити листа.

en: Could not move message to spam mailbox - no spam mailbox defined in preferences.
uk: Не можу перемістити листи в скриньку-смітник - в налаштуваннях не вказано жодної скриньки-смітника.

en: Could not open mailbox.
uk: Не можу відкрити скриньку.

en: Could not remove rights for user "%s" for the mailbox "%s".
uk: Не можу забрати права користувача "%s" на скриньку "%s".

en: Could not retrieve message data from the mail server.
uk: Не можу отримати дані листа з поштового сервера.

en: Could not retrieve public key for %s.
uk: Не можу отримати публічний ключ для %s.

en: Create
uk: Створити

en: Create Keys
uk: Створити ключі

en: Create Mailbox
uk: Створити скриньку

en: Create New Template
uk: Створити новий шаблон

en: Create Subfolders/Rename Mailbox
uk: Створити підпапки/Перейменувати скриньку

en: Create a new sent-mail mailbox
uk: Створити нову скриньку відісланих листів

en: Create filtering rules to organize your incoming mail, sort it into mailboxes, and delete spam.
uk: Створити правила фільтрування для організації Вашої вхідної пошти, сортування її по скриньках і видалення спаму.

en: Create mailbox:
uk: Створити скриньку:

en: Create new Template
uk: Створити новий шаблон

en: Create subfolder
uk: Створити підпапку

en: Create subfolder of %s:
uk: Створити підпапку в %s:

en: Create subfolders and rename mailbox
uk: Створити підпапки і перейменувати скриньку

en: Criteria to use when sorting by date:
uk: Критерій, при сортуванні по даті:

en: Current Attachments
uk: Поточні додатки

en: Current access to %s
uk: Поточний доступ до %s

en: Custom Header
uk: Свій Заголовок

en: Custom Header:
uk: Свій заголовок:

en: Dat_e
uk: Дата

en: Date
uk: Дата

en: Date Equals
uk: Дата рівна

en: Date Reset
uk: Скинути дату

en: Date Selection
uk: Вибір дати

en: Date Since
uk: Дата Від

en: Date Until
uk: Дата До

en: Date in message headers
uk: Дата в заголовку листа

en: Days
uk: Днів

en: Declined
uk: Відхилені

en: Default (US-ASCII)
uk: Типове (US-ASCII)

en: Default method to compose messages:
uk: Типовий метод створення листів:

en: Default sorting criteria:
uk: Типовий критерій сортування:

en: Default sorting direction:
uk: Типовий напрям сортування:

en: Delegated
uk: Делеговані

en: Delete
uk: Витерти

en: Delete %s Public Key
uk: Стерти %s публічний ключ

en: Delete Current Keys
uk: Стерти поточні ключі

en: Delete Personal Certificate
uk: Витерти Персональний сертифікат

en: Delete Selected Mailboxes
uk: Знищити вибрані папки

en: Delete Thread
uk: Витерти рубрику

en: Delete Virtual Folder
uk: Витерти псевдо-папку

en: Delete all subfolders of %s?
uk: Витерти підпапки від %s?

en: Delete and rename mailbox
uk: Витерти і перейменувати скриньку

en: Delete from my calendar
uk: Витерти з мого календаря

en: Delete linked attachments after this many months (0 to never delete)?
uk: Витирати прикріплені додатки після скількох місяців (0 - ніколи не витирати)?

en: Delete message
uk: Витерти лист

en: Delete messages
uk: Витерти листи

en: Delete old sent mail mailboxes after this many months (0 to never delete)?
uk: Витирати старі скриньки відісланих листів після скількох місяців (0 - ніколи не витирати)?

en: Delete subfolders
uk: Витерти підпапки

en: Delete/Rename Mailbox
uk: Витерти/Перейменувати скриньку

en: Delete?
uk: Витерти?

en: Deleted
uk: Витерті

en: Deleted Virtual Folder "%s".
uk: Витерто псевдо-папку "%s".

en: Deleted attachment "%s".
uk: Витертий додаток "%s".

en: Deleted flag "%s".
uk: Витерта мітка "%s".

en: Deleting and Moving Messages
uk: Витирання і переміщення листів

en: Deny request
uk: Заборонити запит

en: Deny request for free/busy information
uk: Заборонити запит вільний/занятий

en: Descending
uk: По спаданню

en: Description
uk: Опис

en: Details
uk: Деталі

en: Dim signatures?
uk: Затемняти підписи?

en: Discard Draft
uk: Скасувати чернетку

en: Discard all text formatting information (by converting from HTML to plain text)? This conversion cannot be reversed.
uk: Скасувати все форматування (конвертація з HTML в простий текст)? Ця операція незворотня.

en: Display confirmation in popup window after sending a message?
uk: Показувати підтвердження у виринаючому вікні після відправки листа?

en: Display notification when new mail arrives?
uk: Показувати повідомлення про свіжу пошту?

en: Display only the first 250 characters of a message initially?
uk: Показувати спершу тільки перші 250 символів листа?

en: Display the "Empty Spam" link in the menubar?
uk: Показати лінк "Очистити Spam" на панелі меню?

en: Display the "Empty Trash" link in the menubar?
uk: Показати лінк "Очистити смітник" на панелі меню?

en: Do Action
uk: Виконати Дію

en: Do NOT Match
uk: НЕ вiдповiдає

en: Do Not Check for New Mail
uk: Не перевіряти за свіжою поштою

en: Do not generate a link in the From: column
uk: Не створювати лінк в колонці Від:

en: Do not save attachments
uk: Не зберігати додатки

en: Do not show parts
uk: Не показувати частини

en: Doing so will discard this message permanently.
uk: Ця дія знищить лист назавжди.

en: Don't Show
uk: Не показувати

en: Don't Show:
uk: Не показувати:

en: Download
uk: Скачати

en: Download %s in .zip Format
uk: Скачати %s в форматі .zip

en: Download (.zip format)
uk: Скачати (.zip формат)

en: Download All Attachments (in .zip file)
uk: Скачати всі додатки (в .zip файлі)

en: Download Attachment
uk: Скачати додаток

en: Download attachment:
uk: Скачати додаток:

en: Download into a MBOX file
uk: Скачати у файл MBOX

en: Download into a MBOX file (ZIP compressed)
uk: Скачати у файл MBOX (з ZIP-компресією)

en: Download link
uk: Скачати лінк

en: Download link: %s
uk: Скачати лінк: %s

en: Draft
uk: Чернетка

en: Draft automatically saved.
uk: Чернетку автоматично збережено.

en: Drafts
uk: Чернетки

en: Drafts mailbox:
uk: Скринька чернеток:

en: E-mail Address
uk: Адреса е-пошти

en: END
uk: Кінець

en: ERROR: Your message could not be delivered.
uk: ПОМИЛКА: Не можу доставити Вашого листа.

en: EXAMPLE LINK
uk: ПРИКЛАД ЛІНКУ

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit ACL
uk: Редагувати ACL

en: Edit Filter
uk: Правити Фільтр

en: Edit Search
uk: Редагувати пошук

en: Edit Search Query
uk: Редагувати пошуковий запит

en: Edit Template
uk: Редагувати шаблон

en: Edit Virtual Folder
uk: Редагувати псевдо-папку

en: Edit Virtual Folders
uk: Редагувати псевдо-папки

en: Edit as New
uk: Редагувати як Новий

en: Edit compose templates.
uk: Редагування шаблонів створення.

en: Edit your Blacklist
uk: Редагувати Ваш чорний список

en: Edit your Filter Rules
uk: Правити Ваші правила фільтрів

en: Edit your Whitelist
uk: Редагувати Ваш білий список

en: Emptied all messages from %s.
uk: Витерто всі листи з %s.

en: Emptied all messages from Virtual Trash Folder.
uk: Витерто всі листи з псевдо-смітника.

en: Empty
uk: Спорожнити

en: Empty Mailbox
uk: Порожня скринька

en: Empty Selected Mailboxes
uk: Очистити вибрані скриньки

en: Empty _Spam
uk: Очистити Спам

en: Empty _Trash
uk: Очистити смітник

en: Enable PGP functionality?
uk: Ввімкнути PGP?

en: Enable S/MIME functionality?
uk: Ввімкнути S/MIME?

en: Enable message previews?
uk: Дозволити огляд листів?

en: Enabled?
uk: Дозволено?

en: Encr_yption Options
uk: Опції криптування

en: Encryption
uk: Криптування

en: End
uk: Кінець

en: End forwarded message
uk: Кiнець пересланого лист

en: End message
uk: Кінець листа

en: End message from %s
uk: Кінець листа від %s

en: Enter Passphrase
uk: Введіть пароль

en: Enter the name for your new compose templates mailbox.
uk: Введіть назву нової скриньки шаблонів створення.

en: Enter the name for your new drafts mailbox.
uk: Введіть назву нової скриньки для чернеток.

en: Enter the name for your new spam mailbox.
uk: Введіть назву нової скриньки для спаму.

en: Enter the name for your new trash mailbox.
uk: Введіть назву нового смітника.

en: Enter the passphrase used to encrypt this message.
uk: Введіть фразу-пароль щоб закриптувати цей лист.

en: Enter your personal PGP passphrase.
uk: Введіть персональну фразу-пароль для PGP.

en: Enter your personal S/MIME passphrase.
uk: Введіть персональну фразу-пароль для S/MIME.

en: Entire Message
uk: Весь лист

en: Entire Message (including Headers)
uk: Весь лист (з Заголовками)

en: Entry "%s" was successfully added to the address book
uk: Запис "%s" успішно додано до адресника

en: Error
uk: Помилка

en: Error displaying message: message does not exist on server.
uk: Помилка відображення листа: листа не існує на сервері.

en: Error sending reply: %s.
uk: Помилка надсилання відповіді: %s.

en: Error when redirecting message.
uk: Помилка перенаправлення листа.

en: Error! This application requires javascript to be available and enabled in your browser.
uk: Помилка! Цей модуль потребує, щоб javascript був дозволений у Вашому браузері.

en: Event Requests
uk: Запити подій

en: Event successfully deleted.
uk: Подію успішно витерто.

en: Every 15 minutes
uk: Кожних 15 хвилин

en: Every 30 seconds
uk: Кожних 30 секунд

en: Every 5 minutes
uk: Кожні 5 хвилин

en: Every half hour
uk: Кожні півгодини

en: Every minute
uk: Щохвилини

en: Exit Search
uk: Вийти з пошуку

en: Expand All
uk: Розгорнути всі

en: Expand Headers
uk: Розгорнути заголовки

en: Expand Names
uk: Розгорнути імена

en: Expand the entire folder tree by default in the folders view?
uk: Розгорнути все дерево по замовчуванню при огляді папок?

en: Expiration
uk: Витікання

en: Export
uk: Експорт

en: Expunge
uk: Очистити

en: Fi_lters
uk: Фільтри

en: File
uk: Файл

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter "%s" created succesfully.
uk: Фільтр "%s" успішно створено.

en: Filter "%s" deleted.
uk: Фільтр "%s" витерто.

en: Filter "%s" edited successfully.
uk: Фільтр "%s" успішно поправлено.

en: Filter By
uk: Фільтрувати за

en: Filter Messages
uk: Фільтрувати листи

en: Filter mailboxes...
uk: Фільтрування скриньок...

en: Filter message content for unwanted text (e.g. profanity)?
uk: Фільтрувати вміст листа від небажаного тексту?

en: Filters
uk: Фільтри

en: Filters: %s management page
uk: Фільтри: %s сторінка управління.

en: Find
uk: Пошук

en: First (oldest) Unseen Message
uk: Перший (найстарший) нечитаний лист

en: First Page
uk: Перша сторінка

en: Flag:
uk: Мітка:

en: Flagged for Followup
uk: До опрацювання

en: Flags
uk: Мітки

en: Fo_rward
uk: Переслати

en: Folder
uk: Папка

en: Folder Actions
uk: Дії папок

en: Folder Actions - Confirmation
uk: Операції з папками - Підтвердження

en: Folder Display
uk: Огляд папок

en: Folder Navigator
uk: Оглядач папок

en: Folders
uk: Папки

en: For messages with alternative representations of a text part, which part should be displayed?
uk: Для листів з альтернативною репрезентацією текстової частини, яку частину показати?

en: Forward
uk: Переслати

en: Forwarded
uk: Пересланий

en: Forwarded Message
uk: Пересланий лист

en: Forwarded message
uk: Пересланий лист

en: Forwarded message from %s
uk: Пересланий лист від %s

en: Forwarded message will be automatically added to your outgoing message.
uk: Пересланий лист буде автоматично додано до Вашого вихідного листа.

en: Free/Busy Request Response
uk: Відповідь на запит вільний/занятий

en: Fro_m
uk: Від

en: From
uk: Від

en: From Address
uk: З адреси

en: From:
uk: Від:

en: Gallery
uk: Галерея

en: General
uk: Загальні

en: Go
uk: Далі

en: Go to Advanced Search Page...
uk: До Розширений пошуку...

en: Go to Message
uk: Перейти до листа

en: Go to address book entry of "%s"
uk: Перейти до запису "%s" в Адреснику

en: Go to your Inbox...
uk: Перейти до Вхідних...

en: HERE
uk: ТУТ

en: HTML Message
uk: HTML-Лист

en: HTML composition
uk: HTML-створення

en: HTML part
uk: Блок HTML

en: Headers
uk: Заголовки

en: Hidden
uk: Сховані

en: Hidden in List Messages
uk: Сховані у Списку листів

en: Hidden in Thread View
uk: Сховані в огляді рубрик

en: Hidden in Thread View and List Messages
uk: Сховані в Огляді рубрик і Списку листів

en: Hide Addresses
uk: Сховати адреси

en: Hide Deleted
uk: Сховати витерті

en: Hide Preview
uk: Сховати огляд

en: Hide Unsubscribed
uk: Сховати незамовлені

en: Hide deleted messages even if using the Trash mailbox?
uk: Ховати витерті листи, навіть якщо використовуєте Смітник?

en: High
uk: Високий

en: High Priority
uk: Високий пріоритет

en: Horizontal Layout
uk: Горизонтальне планування

en: How should large blocks of quoted text be shown by default? (Toggling the block will always be available).
uk: Як показувати великі блоки цитованого тексту по замовчуванню? Це можна будь-коли змінити.

en: How should messages be forwarded by default?
uk: Як, зазвичай, пересилати листи?

en: How should namespaces be displayed in the folder tree view?
uk: Як іменні простори повинні відображатися в оглядачі дерева папок?

en: How to attribute quoted lines in a reply?
uk: Як позначати цитовані рядки у відповіді?

en: However, no personal private key exists so the message cannot be decrypted.
uk: Оскільки персонального приватного ключа не існує, лист неможливо декриптувати.

en: Icon
uk: Іконка

en: If you continue, all messages in the mailbox(es) will be lost!
uk: Якщо Ви продовжите, всі листи в цій скриньці/скриньках будуть втрачені!

en: Image
uk: Зображення

en: Images have been blocked in this message part.
uk: Зображення блоковані у цій частині листа.

en: Import
uk: Імпорт

en: Import Key
uk: Імпорт ключа

en: Import Messages
uk: Імпорт листів

en: Import PGP Key
uk: Імпорт PGP ключа

en: Import Personal Certificate
uk: Імпорт Персонального сертифіката

en: Import Personal Key
uk: Імпорт персонального ключа

en: Import Personal S/MIME Certificate
uk: Імпорт Персонального S/MIME сертифікату

en: Import Public Key
uk: Імпортувати публічний ключ

en: Import Public PGP Key
uk: Імпорт публічного PGP ключа

en: Import Public S/MIME Key
uk: Імпорт публічного S/MIME ключа

en: Import mbox or .eml file
uk: Імпортувати файл mbox або .eml

en: Imported %d message from %s. | Imported %d messages from %s
uk[0]: Імпортовано %d лист з %s.
uk[1]: Імпортовано %d листи з %s.
uk[2]: Імпортовано %d листів з %s.

en: Importing (this may take some time)...
uk: Імпортую (це може зайняти якийсь час)...

en: In Body Text
uk: В тілі листа

en: In Process
uk: В обробці

en: In the body text
uk: В тілі листа

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Include a brief summary of the original message's header in a reply?
uk: Включати коротке резюме заголовків оригіналу до відповіді?

en: Include original message in a reply?
uk: Включити оригінальний лист у відповідь?

en: Indicate whether attachments exist in a message in the mailbox listing?
uk: Показувати чи листи містять додатки перегляді скриньки?

en: Info
uk: Довідка

en: Information on %s Public Key
uk: Дані про %s публічний ключ

en: Information on Personal Private Key
uk: Дані про персональний приватний ключ

en: Information on Personal Public Certificate
uk: Дані про персональний публічний сертифікат

en: Information on Personal Public Key
uk: Дані на персональний публічний ключ

en: Innocent
uk: Не-спам

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert Certificate Here
uk: Вставити сертифікат сюди

en: Insert messages
uk: Вставити листи

en: Invalid Action selected for this component.
uk: Недопустима дія вибрана для цього компоненту

en: Invalid Address
uk: Неправильна адреса

en: Invalid Subject
uk: Неправильна Тема

en: Invalid e-mail address (%s).
uk: Некоректна адреса e-пошти (%s).

en: Invalid e-mail address.
uk: Некоректна адреса e-пошти.

en: Invalid key
uk: Неправильний ключ

en: Invalid passphrase entered.
uk: Введена неправильна фраза-пароль.

en: Junk
uk: Сміття

en: KB
uk: КБ

en: Key generation may take a long time to complete.  Continue with key generation?
uk: Створення ключа може зайняти багато часу. Продовжити створення?

en: Key import is not available. File upload is not enabled on this server.
uk: Імпорт ключа недоступний. Підвантаження файлів не доступне на цьому сервері.

en: Key import is not available. You have no address book defined to add your contacts.
uk: Імпорт ключа недоступний. У Вас не визначений адресник для додавання контактів.

en: Key successfully sent to the public keyserver.
uk: Ключ успішно наділано на публічний сервер ключів.

en: Label
uk: Ярлик

en: Last (newest) Unseen Message
uk: Найсвіжіший нечитаний лист

en: Last Page
uk: Остання сторінка

en: List
uk: Список

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
uk: Показати всі контакти при завантаженні вікна контактів?(Якщо вимкнуто, Ви побачите тільки ті, які шукаюте явно)

en: Load All Addresses
uk: Завантажити всі адреси

en: Load More Messages...
uk: Завантажити більше листів...

en: Load Styling?
uk: Завантажити стилі?

en: Load message styling...
uk: Завантаження стилів листів...

en: Loading...
uk: Завантажую...

en: Location
uk: Місце перебування

en: Log out
uk: Вийти

en: Logging Out...
uk: Виходжу...

en: Low
uk: Низький

en: Low Priority
uk: Низький пріоритет

en: Macintosh File
uk: Файл Macintosh

en: Mail
uk: Пошта

en: Mailbox
uk: Скринька

en: Mailbox "%s" already exists.
uk: Скринька "%s" вже існує.

en: Mailbox %s does not exist.
uk: Скриньки %s не існує.

en: Mailbox Display
uk: Вигляд скриньки

en: Mailbox Sizes
uk: Розміри скриньки

en: Mailbox Summary
uk: Резюме скриньки

en: Mailbox structure on server has changed.
uk: Структура скриньки на сервері змінилася.

en: Mailboxes
uk: Скриньки

en: Mailing List Message
uk: Лист Списку розсилки

en: Mailing List Messages
uk: Листи Списку розсилки

en: Manage message drafts.
uk: Керування чернетками.

en: Manage sent mail.
uk: Керування відісланою поштою.

en: Manage your saved searches
uk: Керування збереженими пошуками

en: Mark (Other)
uk: Позначити (інші)

en: Mark (Seen)
uk: Позначити (читані)

en: Mark All Messages as Seen
uk: Позначити всі листи як Читані

en: Mark All Messages as Unseen
uk: Позначити всі листи як Нечитані

en: Mark Message
uk: Позначити лист

en: Mark Messages
uk: Позначити листи

en: Mark all as
uk: Позначити всі як

en: Mark as
uk: Позначити як

en: Mark as:
uk: Позначити як:

en: Mark different levels of quoting with different colors?
uk: Помітити різні рівні цитування різнимим кольорами?

en: Mark messages as seen when deleting?
uk: Позначати листи як Читані при витиранні?

en: Mark simple markup?
uk: Позначити просту розмітку?

en: Mark with Seen/Unseen flags
uk: Помітити як Читані/Нечитані

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
uk: Позначити іншими мітками (напр. Важливі/з відповіддю)

en: Maximum Attachment Size
uk: Максимальний об'єм додатку

en: Maximum Number of Mailboxes
uk: Максимальна кількість скриньок

en: Maximum Number of Recipients per Message
uk: Максимальна кількість отримувачів в листі

en: Maximum Number of Recipients per Time Period
uk: Максимальна кількість отримувачів за час

en: Maximum number of attachments reached.
uk: Максимальну кількість додатків досягнуто.

en: Mbox or .eml file:
uk: Файл Mbox або .eml:

en: Menu
uk: Меню

en: Message
uk: Лист

en: Message "%s" redirected successfully.
uk: Листа "%s" успішно перенаправлено.

en: Message "%s" sent successfully.
uk: Листа "%s" успішно відіслано.

en: Message Body
uk: Тіло листа

en: Message Composition
uk: Створення листа

en: Message Date
uk: Дата листа

en: Message Log
uk: Журнал листів

en: Message Size
uk: Розмір листа

en: Message Source
uk: Джерело листа

en: Message Successfully Sent
uk: Листа успішно відіслано

en: Message from %s
uk: Лист від %s

en: Message has Attachments
uk: Лист містить додатки

en: Message is Encrypted
uk: Лист закриптований

en: Message is Signed
uk: Лист підписаний

en: Message redirected successfully. | Messages redirected successfully
uk[0]: Лист успішно перенаправлено.
uk[1]: Листи успішно перенаправлено.
uk[2]: Листів успішно перенаправлено.

en: Message sent successfully, but not saved to %s.
uk: Листа успішно відіслано, але не записано до %s

en: Message sent successfully.
uk: Листа успішно відіслано.

en: Message:
uk: Лист:

en: Messages %d - %d
uk: Листи %d - %d

en: Messages From Personal Contacts
uk: Листи від особистих контактів

en: Messages per page in the mailbox view.
uk: Листів на сторінку при огляді скриньки.

en: Messages to
uk: Листи до

en: Messages with Attachments
uk: Листи з додатками

en: Minimal view only
uk: Тільки мінімальний режим

en: Minutes needed to consider a event as non-conflicting in iTip
uk: Скільки потрібно хвилин, щоб вважати, що подія є безконфліктною в iTip

en: Months
uk: Місяці

en: More...
uk: Ще...

en: Move
uk: Перенести

en: Move %s to %s
uk: Перенести %s в %s

en: Move deleted messages to your Trash mailbox instead of marking them as deleted in the current mailbox?
uk: Переміщувати витерті листи у Смітник замість маркування їх як витерті у поточній скриньці?

en: Move to Base Level
uk: Перенести на базовий рівень

en: Move to Inbox
uk: Перенести у Вхідні

en: Move to Spam mailbox
uk: Перенести у спам-скриньку

en: Multipart
uk: Багаточастинний

en: Multiple Message View
uk: Перегляд багатьох листiв

en: Multiple messages can only be forwarded as attachments.
uk: Кілька листів можна пересилати тільки у вигляді додатків.

en: Must enter a non-empty name for the new destination mailbox.
uk: Слід вказати якусь назву для скриньки призначення.

en: NONE
uk: ЖОДЕН

en: Name
uk: Ім'я

en: Name and/or email cannot be empty
uk: Ім'я і/або е-пошта не можуть бути порожніми

en: Name: %s
uk: Назва: %s

en: Need at least one date in the date range search.
uk: Потрібно вказати хоча б одну дату при пошуку в періоді часу.

en: Need at least one message recipient.
uk: Вкажіть хоча б одного адресата.

en: Needs Action
uk: Потребує Дії

en: Never
uk: Ніколи

en: Never send read receipt
uk: Ніколи не слати квитанцію про читання

en: New Flag
uk: Нова мітка

en: New Mail
uk: Нова пошта

en: New Message
uk: Новий лист

en: New Message to %s
uk: Новий лист до %s

en: New Search in %s
uk: Новий Пошук в %s

en: New User
uk: Новий користувач

en: New mailbox name:
uk: Нова назва скриньки:

en: Newest Unseen Messages
uk: Сторінка з останнім нечитаним листом

en: Next
uk: Наступний

en: Next Message
uk: Наступний лист

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: No
uk: Ні

en: No Expiration
uk: Безтерміново

en: No Keys in Keyring
uk: Нема ключів у зв'язці

en: No Messages
uk: Жодного листа

en: No PGP public key imported.
uk: Жодного публічного PGP ключа не імпортовано.

en: No S/MIME public key imported.
uk: Не імпортовано відкритого S/MIME ключа.

en: No Saved Searches Defined.
uk: Не визначено жодного збереженого пошуку.

en: No Search Criteria
uk: Нема критерію пошуку

en: No Search Mailboxes
uk: Нема скриньок для пошуку

en: No Sort
uk: Не сортувати

en: No Sound
uk: Без звуку

en: No Subject
uk: Без теми

en: No actions available
uk: Нема доступних дій.

en: No email information located in the public key.
uk: Публічний ключ не містить email інформації.

en: No limit
uk: Без обмежень

en: No mailboxes were specified
uk: Жодної скриньки не вказано

en: No mailboxes with unseen messages
uk: Жодної скриньки з нечитаними листами

en: No message body text
uk: Тіло листа відсутнє

en: No message index given.
uk: Відсутня індексація листів.

en: No messages
uk: Нема листів

en: No messages matched the search query.
uk: Жоден лист не відповідає критерію пошуку.

en: No messages matched your search criteria.
uk: Жоден лист не відповідає критерію пошуку.

en: No messages.
uk: Нема листів.

en: No passphrase entered.
uk: Не введено фразу-пароль.

en: No personal certificate
uk: Нема Персонального сертифіката

en: No personal private key exists so the data is unable to be decrypted.
uk: Персонального приватного ключа не існує, тому дані неможливо декриптувати.

en: No search criteria specified.
uk: Не вказаний критерій пошуку.

en: No spelling errors found.
uk: У Вас відмінна граматика.

en: No unread messages
uk: Нема нечитаних листів

en: Non Participant
uk: Не учасник

en: None
uk: Жоден

en: Normal
uk: Звичайний

en: Not %s
uk: Не %s

en: Not Junk
uk: Не спам

en: Not a valid public key.
uk: Не дійсний публічний ключ.

en: Notepads
uk: Блокноти

en: Nothing
uk: Нічого

en: Notification: Linked attachment downloaded
uk: Повідомлення: Завантажено підв'язаний додаток

en: OK
uk: ОК

en: OR
uk: АБО

en: Old sent-mail mailboxes being purged.
uk: Старі скриньки відісланих листів знищено.

en: Older Than
uk: Старші ніж

en: Only display mailboxes with unread messages in them?
uk: Показувати тільки скриньки з нечитаними листами?

en: Only one mailbox should be selected for this action.
uk: Тільки одна скринька може бути вибрана для цієї дії.

en: Only show download confirmation page if message part is greater than this size, in bytes. Set to 0 to always require the confirmation page.
uk: Показувати сторінку підтвердження скачування тільки якщо лист перевищує цей розмір в байтах. Значення 0 - завжди вимагати сторінку підтвердження.

en: Open in new window
uk: Відкрити в новому вікні

en: Opened Folder
uk: Відкрито папку

en: Optional Participant
uk: Необов'язковий учасник

en: Other
uk: Інші

en: Other Options
uk: Інші Опції

en: Other Users
uk: Інші користувачі

en: PGP Encrypt Message
uk: PGP криптування лист

en: PGP Encrypt Message with passphrase
uk: PGP-криптування листа фразою-паролем

en: PGP Error:
uk: Помилка PGP:

en: PGP Personal Key support requires a secure web connection.
uk: Для підтримки PGP необхідне захищене веб з'єднання.

en: PGP Public Key for "%s (%s)" was successfully added.
uk: Публічний ключ PGP для "%s (%s)" успішно додано.

en: PGP Public Key for "%s" was successfully deleted.
uk: Публічний ключ PGP для "%s" успішно знищено.

en: PGP Sign Message
uk: PGP підпис листа

en: PGP Sign/Encrypt Message
uk: PGP підпис/криптування листа

en: PGP Sign/Encrypt Message with passphrase
uk: Підпис/Криптування листа засобами PGP з фразою-паролем

en: PGP passhprase stored in session.
uk: Фраза-пароль PGP збережена в сесії.

en: PGP passphrase successfully unloaded.
uk: Фразу-пароль PGP успішно вивантажено.

en: PGP support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the PGP features will not work correctly.
uk: Підтримка PGP вимагає випливаючих вікон. Якщо у Вашому броузері зараз випливаючі вікна заборонені, змініть це налаштування, оскільки PGP функції не будуть працювати коректно.

en: PGP: Need passphrase for personal private key.
uk: PGP: Потрібна фраза-пароль для персонального приватного ключа.

en: PGP: Need passphrase to encrypt your message with.
uk: PGP: Потрібна фраза-пароль криптування Вашого листа.

en: Page
uk: Сторінка

en: Page %d of %d
uk: Сторінка %d з %d

en: Parts
uk: Блоки

en: Passphrase
uk: Фраза-пароль

en: Passphrase (Again)
uk: Фраза-пароль (ще раз)

en: Passphrases cannot be empty
uk: Фраза-пароль не може бути порожньою

en: Passphrases do not match
uk: Фраза-пароль не співпадає

en: Password
uk: Пароль

en: Permanently delete %s?
uk: Назавжди витерти %s?

en: Permanently delete all %d messages in %s?
uk: Назавжди витерти всі %d листів в %s?

en: Personal
uk: Приватні

en: Personal Information
uk: Особисті дані

en: Personal Messages
uk: Приватні листи

en: Personal PGP key not imported.
uk: Персональний PGP ключ не імпортовано.

en: Personal PGP key successfully added.
uk: Персональний PGP ключ успішно додано.

en: Personal PGP keypair generated successfully.
uk: Персональна пара PGP ключів згенерована успішно.

en: Personal PGP keys deleted successfully.
uk: Персональні PGP ключі успішно видалено.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported.
uk: Персональні S/MIME сертифікати НЕ імпортовано.

en: Personal S/MIME certificates NOT imported:
uk: Персональний S/MIME сертифікат не імпортовано:

en: Personal S/MIME keys deleted successfully.
uk: Перснальні S/MIME ключі успішно видалено.

en: Plain Text
uk: Простий текст

en: Plaintext Message
uk: Простий лист

en: Plaintext part
uk: Частина з простим текстом

en: Play a sound when receiving new mail? Although most browsers support embedded sound files, some may require a plugin.
uk: Грати мелодію при надходженні свіжої пошти? Для цього Ваш броузер повинен підтримувати програвання звукових файлів. Деякі файли можуть потребувати додаткового плагіна.

en: Please choose a mail server.
uk: Оберіть поштовий сервер.

en: Please enter a name for the new mailbox:
uk: Введіть назву для нової скриньки:

en: Please enter the label for the new flag:
uk: Введіть назву для нової мітки:

en: Please enter the name of the new mailbox:
uk: Введіть назву нової скриньки:

en: Please enter the new name:
uk: Введіть нову назву:

en: Please select a mailbox before you perform this action.
uk: Виберіть скриньку перед тим, як виконувати якісь дії.

en: Please select address(es)
uk: Прошу вибрати адресу(и)

en: Please select at least one mailbox to search.
uk: Вкажіть хоча б одну скриньку для пошуку.

en: Please select at least one search criteria.
uk: Вкажіть хоча б один критерій для пошуку.

en: Poll all mailboxes for new mail?
uk: Перевірити всі скриньки за свіжою поштою?

en: Poll for new mail:
uk: Перевірка за свіжою поштою:

en: Portal
uk: Портал

en: Possible Conflicts
uk: Можливі конфлікти

en: Precede your text signature with dashes ('-- ')?
uk: Ставити пунктир перед Вашим текстовим підписом ('-- ')?

en: Preview
uk: Огляд

en: Previous
uk: Попередня

en: Previous Message
uk: Попередній лист

en: Previous Page
uk: Попередня сторінка

en: Print
uk: Друк

en: Printed By
uk: Роздруковано з

en: Printing
uk: Друк

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Private Key Password
uk: Пароль приватного ключа

en: Prompt to send read receipt (a/k/a message disposition notification) when requested by the sender?
uk: Питати про надсилання підтвердження прочитання на прохання відправника?

en: Public PGP keyserver support has been disabled.
uk: Підтримку публічного PGP сервер ключів вимкнено.

en: Pur_ge Deleted
uk: Знищити витерті

en: Purge
uk: Знищити

en: Purge Deleted
uk: Знищити витерті

en: Purge Spam mailbox how often:
uk: Як часто вичищати скриньку Спаму:

en: Purge Trash how often:
uk: Як часто вичищати смітник:

en: Purge messages
uk: Знищити листи

en: Purge messages in Spam mailbox older than this amount of days.
uk: Знищити листи зі скриньки Спаму, старші за таку кількість днів.

en: Purge messages in Trash mailbox older than this amount of days.
uk: Знищити листи в Смітнику, старші за таку кількість днів.

en: Purge messages in sent mail mailbox(es) older than this amount of days.
uk: Знищити листи зі скриньок відісланих листів, старші за таку кількість днів.

en: Purge sent mail how often:
uk: Як часто вичищати відіслану пошту:

en: Purging %d message from Spam mailbox. | Purging %d messages from Spam mailbox.
uk[0]: Знищую %d лист в скриньці спаму.
uk[1]: Знищую %d листи в скриньці спаму.
uk[2]: Знищую %d листів в скриньці спаму.

en: Purging %d message from Trash mailbox. | Purging %d messages from Trash mailbox.
uk[0]: Знищую %d лист в смітнику.
uk[1]: Знищую %d листи в смітнику.
uk[2]: Знищую %d листів в смітнику.

en: Purging %d messages from sent-mail mailbox.
uk: Знищую %d листів в скриньці відісланих листів.

en: Purging 1 message from sent-mail mailbox %s.
uk: Знищую 1 лист в скриньці відісланих листів %s.

en: Quoting %f:
uk: Цитую %f:

en: Read
uk: Читати

en: Read Receipt
uk: Підтвердження прочитання

en: Read messages
uk: Читати листи

en: Read-Only
uk: Тільки Читання

en: Rebuild Folder List
uk: Перебудувати Список Папок

en: Rebuild Folder Tree
uk: Перебудувати дерево папок

en: Recent Searches
uk: Недавні пошуки

en: Recipient address does not match the currently selected identity.
uk: Адреса отримувача не відповідає вибраній іпостасі.

en: Recipients (To/Cc/Bcc)
uk: Отримувачі (To/Cc/Bcc)

en: Recipients (To/Cc/Bcc) for '%s'
uk: Отримувачі (To/Cc/Bcc) для '%s'

en: Redirec_t
uk: Перенаправити

en: Redirect
uk: Перенаправити

en: Redirect Messages
uk: Перенаправлення листів

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh Search Results
uk: Оновити Результати пошуку

en: Remember the free/busy information.
uk: Пам'ятати інформацію вільний/зайнятий.

en: Remember the last view
uk: Пам'ятати останній вигляд

en: Remove
uk: Видалити

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename %s to:
uk: Перейменувати %s на:

en: Rename sent mail mailbox at beginning of month?
uk: Перейменувати скриньку відісланих листів на початку місяця?

en: Renaming "%s" to "%s" failed. This is what the server said
uk: Перейменувати "%s" на "%s" не вдалося. Ось що сказав сервер

en: Replies
uk: Відповіді

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply All
uk: Відповісти Всім

en: Reply Sent.
uk: Відповідь відіслано.

en: Reply To Sender instead
uk: Натомість відповісти відправнику

en: Reply text will be automatically appended to your outgoing message.
uk: Текст відповіді буде автоматично доданий до Вашого вихідного листа.

en: Reply to All
uk: Відповісти Всім

en: Reply to All:
uk: Відповідь до Всіх:

en: Reply to List
uk: Відповісти Списку

en: Reply to List:
uk: Відповісти Списку:

en: Reply with requested free/busy information.
uk: Відповісти з замовленою інформацією вільний/занятий.

en: Report
uk: Рапорт

en: Report As Innocent
uk: Повідомити як не-спам

en: Report As Spam
uk: Повідомити як спам

en: Report as Innocent
uk: Повідомити як не-спам

en: Report as Spam
uk: Повідомити як спам

en: Request a _Read Receipt
uk: Просити підтвердження прочитання

en: Request read receipts?
uk: Просити підтвердження прочитання?

en: Requested message not found.
uk: Вказаний лист не знайдено.

en: Required Participant
uk: Обов'язковий учасник

en: Reset
uk: Очистити

en: Respondent Status Updated.
uk: Статус респондента оновлено.

en: Results are %d Minutes Old
uk: Результати мають %d хвилин

en: Resume
uk: Поновити

en: Resume Draft
uk: Поновити Чернетку

en: Resume Editing
uk: Поновити редагування

en: Return to %s
uk: Назад до %s

en: Return to Folders View
uk: Повернутися до Огляду папок

en: Return to message view
uk: Повернутися до листа

en: Return to the mailbox listing after deleting, moving, or copying a message?
uk: Повернутись до огляду скриньки після витирання, переміщення або копіювання листа?

en: Rich Text (HTML)
uk: Форматований текст (HTML)

en: Role
uk: Роль

en: Run Search
uk: Почати пошук

en: S/MIME Encrypt Message
uk: S/MIME закриптований лист

en: S/MIME Error:
uk: S/MIME Помилка:

en: S/MIME Error: Need passphrase for personal private key.
uk: S/MIME Помилка: Потрібно фразу-пароль для персонального приватного ключа.

en: S/MIME Key Information
uk: Інформація про ключ S/MIME

en: S/MIME Personal Certificate support requires a secure web connection.
uk: Використання Персонального сертифікату S/MIME потребує захищеного веб зв'язку.

en: S/MIME Public Key for "%s" was successfully deleted.
uk: Публічний ключ S/MIME для "%s" успішно знищено.

en: S/MIME Public/Private Keypair successfully added.
uk: Пара приватний/публічний ключ S/MIME успішно додана.

en: S/MIME Sign Message
uk: S/MIME підписаний лист

en: S/MIME Sign/Encrypt Message
uk: S/MIME підписаний/закриптований лист

en: S/MIME passphrase stored in session.
uk: Фраза-пароль S/MIME збережена в сесії.

en: S/MIME passphrase successfully unloaded.
uk: Пароль S/MIME успішно вивантажено.

en: S/MIME public key successfully added.
uk: Публічний S/MIME ключ успішно додано.

en: S/MIME support is not currently enabled so the data is unable to be decrypted.
uk: Підтримка S/MIME на даний момент вимкнута, тому лист не можна декриптувати.

en: S/MIME support is not enabled so the digital signature is unable to be verified.
uk: Підтримка S/MIME вимкнута, тому не можна перевірити цифровий підпис.

en: S/MIME support requires popup windows to be used.  If your browser is currently set to disable popup windows, you must change this setting or else the S/MIME features will not work correctly.
uk: Підтримка S/MIME вимагає випливаючих вікон. Якщо у Вашому броузері зараз випливаючі вікна заборонені, змініть це налаштування, оскільки S/MIME функції не будуть працювати коректно.

en: S_ubject
uk: Тема

en: Sa_ve a copy in
uk: Зберегти копію в

en: Sa_ve as
uk: Зберегти як

en: Save
uk: Зберегти

en: Save All
uk: Зберегти все

en: Save Attachments in Sent Mailbox
uk: Зберегти додатки в скриньці відісланих листів

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Save Image in Gallery
uk: Зберегти зображення в галереї

en: Save Search
uk: Зберегти пошук

en: Save Template
uk: Зберегти Шаблон

en: Save _Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Save as Draft
uk: Зберегти як чернетку

en: Save attachments
uk: Зберігати додатки

en: Save attachments in the sent-mail message?
uk: Зберегти додатки у відісланому листі?

en: Save attachments with message in sent-mail mailbox?
uk: Зберегти додатки з листом у скриньці відісланих листів?

en: Save drafts as unseen?
uk: Зберігати чернетки як нечитані?

en: Save drafts automatically while composing?
uk: Автоматично зберігати чернетки при створенні листа?

en: Save in
uk: Зберегти в

en: Save recipients automatically to the default address book?
uk: Зберігати отримувачів автоматично в стандартний адресник?

en: Save sent mail
uk: Зберігати відіслану пошту

en: Save sent mail?
uk: Зберігати відіслану пошту?

en: Save the certificate to your Address Book.
uk: Зберегти сертифікат у Ваш Адресник

en: Save the key to your address book.
uk: Зберегти ключ у Ваш Адресник.

en: Saved Searches
uk: Збережені пошуки

en: Saved searches require a label.
uk: Збережені пошуки повинні мати ярлик.

en: Saving the draft failed because it contains an invalid e-mail address: %s.
uk: Збереження чернетки невдале, оскільки вона містить некоректну адресу: %s.

en: Saving the draft failed. Could not create a drafts mailbox.
uk: Збереження чернетки невдале. Не можу створити скриньку чернеток.

en: Saving the draft failed. No drafts mailbox specified.
uk: Збереження чернетки невдале. Не вказано скриньки чернеток.

en: Saving the template failed: could not create the templates mailbox.
uk: Збереження шаблону невдале: не можу створити скриньку шаблонів.

en: Saving the template failed: no template mailbox exists.
uk: Збереження шаблону невдале: не існує скриньки шаблонів.

en: Search
uk: Пошук

en: Search %s
uk: Пошук %s

en: Search %s in %s
uk: Пошук %s в %s

en: Search (%s)
uk: Пошук (%s)

en: Search All Mailboxes
uk: Шукати у всіх скриньках

en: Search Criteria
uk: Критерій пошуку

en: Search Criteria:
uk: Критерій пошуку:

en: Search Flags:
uk: Мітки пошуку

en: Search Mailboxes
uk: Шукати в скриньках

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Search Term:
uk: Пошук:

en: Search all subfolders?
uk: Шукати у всіх підпапках?

en: Search for "%s" failed: no address found.
uk: Пошук "%s" невдалий: жодної адреси не знайдено.

en: Search:
uk: Пошук:

en: Searching is not available.
uk: Пошук не доступний.

en: Seen
uk: Прочитані

en: Select
uk: Вибір

en: Select All
uk: Вибрати всі

en: Select address book sources for adding/searching.
uk: Вкажіть джерела адресника для пошуку/додавання.

en: Select the gallery to save the image in.
uk: Вкажіть галерею для запису зображення.

en: Selected Addresses
uk: Вибрані адреси

en: Send
uk: Відіслати

en: Send Key to Public Keyserver
uk: Надіслати ключ на публічний сервер ключів

en: Send Latest Information
uk: Надіслати останні дані

en: Send Message
uk: Відіслати листа

en: Send message without a Subject?
uk: Надіслати лист без теми?

en: Send message without a subject?
uk: Надіслати лист без теми?

en: Sender: %s
uk: Відправник: %s

en: Sent
uk: Відіслані

en: Sent Date: %s
uk: Дата відправлення: %s

en: Sent Mail
uk: Відіслана пошта

en: Sent mail mailbox:
uk: Скринька відісланих листів:

en: Server
uk: Сервер

en: Server Suggestion
uk: Пропозиція сервера

en: Set a priority header when composing messages?
uk: Встановити заголовок пріоритету при створенні листа?

en: Set permissions for other users
uk: Встановити права для решти користувачів

en: Set preferences for what happens when you move and delete messages.
uk: Налаштуйте дії при переміщенні або видаленні листів.

en: Share Mailboxes
uk: Спільні скриньки

en: Share your mailboxes with other users.
uk: Надайте доступ до ваших скриньок іншим користувачам.

en: Shared
uk: Спільний

en: Should PGP signed messages be automatically verified when viewed?
uk: Перевіряти PGP-підпис листів автоматично при перегляді?

en: Should S/MIME signed messages be automatically verified when viewed?
uk: Перевіряти S/MIME-підпис листів автоматично при перегляді?

en: Should the body of plaintext messages be scanned for PGP data?
uk: Текст листа має бути просканований на предмет даних PGP?

en: Should your PGP public key to be attached to your messages by default?
uk: Чи Ваш публічний ключ PGP має бути приєднаний до листів по замовчуванню?

en: Show Addresses (%d)
uk: Показати адреси (%d)

en: Show All
uk: Показати все

en: Show All Headers
uk: Показати всі заголовки

en: Show All Mailboxes
uk: Показати всі скриньки

en: Show All Parts
uk: Показати всі частини

en: Show Common Headers
uk: Показати типові заголовки

en: Show Deleted
uk: Показати витерті

en: Show Images?
uk: Показувати зображення?

en: Show Mailing List Information
uk: Показати інформацію про список розсилки

en: Show Only
uk: Показати тільки

en: Show Only:
uk: Показати тільки:

en: Show Polled
uk: Показати опитані

en: Show Preview
uk: Показати Огляд

en: Show Size
uk: Показати об'єм

en: Show Subscribed Mailboxes
uk: Показати замовлені скриньки

en: Show Unsubscribed Mailboxes
uk: Показати незамовлені скриньки

en: Show all attachments
uk: Показати всі додатки

en: Show all flags (including flags set by other mail programs)?
uk: Показати всі мітки (в т.ч. встановлені іншими програмами)?

en: Show all parts
uk: Показати всі частини

en: Show images...
uk: Показати зображення...

en: Show non-private mailboxes in separate folders
uk: Показати не-приватні скриньки в окремих папках

en: Show previews for unread messages only?
uk: Показувати попередній огляд тільки для непрочитаних листів?

en: Show the filter icon on the menubar?
uk: Показати піктограму фільтрів в меню?

en: Shown
uk: Показано

en: Si_ze
uk: Об'єм

en: Size
uk: Об'єм

en: Size (KB) <
uk: Об'єм (КБ) <

en: Size (KB) >
uk: Об'єм (КБ) >

en: Size - Greater Than (KB)
uk: Об'єм - більше, ніж (KБ)

en: Size - Less Than (KB)
uk: Об'єм - менше, ніж (КБ)

en: Sort by Date
uk: Сортувати по даті

en: Sort by From Address
uk: Сотрувати за адресою Від

en: Sort by Message Size
uk: Сортувати за об'ємом

en: Sort by Subject
uk: Сортувати за темою

en: Sort by Thread
uk: Сортувати за рубрикою

en: Sort by To Address
uk: Сортувати за адресою До

en: Spam
uk: Спам

en: Spam Reporting
uk: Рапорт про спам

en: Spam mailbox:
uk: Скринька спаму:

en: Spell Check Failed
uk: Перевірка правопису невдала

en: Start
uk: Старт

en: Start Search
uk: Почати пошук

en: Status
uk: Статус

en: Strip All Attachments
uk: Вирізати Всі Додатки

en: Strip Attachment
uk: Врізати додаток

en: Strip linebreaks in preview?
uk: Вирізати переводи рядків в огляді?

en: Sub_ject
uk: Тема

en: Subject
uk: Тема

en: Subject:
uk: Тема:

en: Submit
uk: Відіслати

en: Subscribe
uk: Замовити

en: Success
uk: Успішно

en: Successfully added certificate from message.
uk: Успішно додано сертифікат з листа.

en: Successfully added public key from message.
uk: Успішно додано публічний ключ з листа.

en: Summary
uk: Резюме

en: Switch Composition Method
uk: Переключити метод створення

en: Switch to HTML composition
uk: Перейти до HTML-створення

en: Switch to plain text composition
uk: Перейти до текстового створення

en: Target Mailbox
uk: Скринька призначення

en: Target Mailbox:
uk: Скринька призначення:

en: Task Lists
uk: Список завдань

en: Te_xt
uk: Текст

en: Technical details
uk: Технічні подробиці

en: Technical details can be viewed %s.
uk: Технгічні подробиці можна переглянути %s.

en: Technical error details can be viewed %s.
uk: Технічні деталі про помилку можна переглянути %s.

en: Technical message details can be viewed %s.
uk: Технічні деталі листа можна переглянути як %s.

en: Templates
uk: Шаблони

en: Tentatively Accept request
uk: Попередньо прийняти запит

en: Tentatively Accepted
uk: Попередньо прийнято

en: Text
uk: Текст

en: Text:
uk: Текст:

en: The From: column of the message should be linked:
uk: Колонка листа Від: має бути підв'язана:

en: The Message Disposition Notification was not sent. This is what the server said
uk: Квитанція про доручення не була відіслана. Ось що сказав сервер

en: The Message Disposition Notification was sent successfully.
uk: Квитанцію про доручення листа (MDN) успішно відіслано.

en: The attachment limit has been reached.
uk: Досягнено ліміт додатків.

en: The calendar data is invalid
uk: Дані в календарі некоректні

en: The current sent-mail mailbox(es) "%s" will be renamed.
uk: Поточна скринька відісланих листів "%s" буде перейменована.

en: The data in this part does not appear to be a valid PGP encrypted message. Error:
uk: Інформація у цій частині не схожа на коректно закриптований засобами PGP лист. Помилка:

en: The data in this part has been compressed via PGP.
uk: Дані у цій частині компресовані за допомогою PGP.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP, but the signature cannot be verified.
uk: Інформація у цій частині містить цифровий підпис PGP, але підпис не може бути перевірений.

en: The data in this part has been digitally signed via PGP.
uk: Інформація у цій частині містить цифровий підпис PGP.

en: The data in this part has been digitally signed via S/MIME.
uk: Інформація у цій частині містить цифровий підпис S/MIME.

en: The data in this part has been encrypted via PGP.
uk: Інформація у цій частині закриптована PGP.

en: The data in this part has been encrypted via S/MIME.
uk: Інформація у цій частині закриптована S/MIME.

en: The default charset for messages:
uk: Типове кодування для листів:

en: The default font family to use in the HTML editor.
uk: Стандартний для HTML-редактора шрифт.

en: The default font size to use in the HTML editor (in pixels).
uk: Типовий розмір шрифта при використанні HTML-редактора (в пікселях).

en: The draft has been saved to the "%s" mailbox.
uk: Чернетку збережено у скриньку "%s".

en: The draft was not successfully saved.
uk: Чернетку не було збережено.

en: The event was added to your calendar.
uk: Подія внесена до Вашого календара.

en: The event was updated in your calendar.
uk: Подія була оновлена у Вашому календарі.

en: The folder view is not enabled.
uk: Огляд папок заборонений.

en: The initial portion of this text part is displayed below.
uk: Початковий фрагмент цієї текстової частини показано нижче.

en: The list of addresses that will NOT have their images blocked by default (enter each address on a new line)
uk: Перелік адрес, з яких зображення не будуть блокуватися по замовчуванню (вводьте кожну з нового рядка)

en: The mailbox "%s" is already empty.
uk: Скринька "%s" вже порожня.

en: The mailbox "%s" may not be deleted.
uk: Скринька "%s" не може бути витерта.

en: The mailbox "%s" may not be emptied.
uk: Скринька "%s" не може бути спорожнена.

en: The mailbox "%s" may not be renamed.
uk: Скринька "%s" не може бути перейменована.

en: The mailbox "%s" was not created. This is what the server said
uk: Скриньку "%s" не створено. Ось що сказав сервер

en: The mailbox "%s" was not deleted. This is what the server said
uk: Скриньку "%s" не знищено. Ось що сказав сервер

en: The mailbox "%s" was successfully created.
uk: Скриньку "%s" успішно створено.

en: The mailbox "%s" was successfully deleted.
uk: Скриньку "%s" успішно знищено.

en: The mailbox "%s" was successfully renamed to "%s".
uk: Скриньку "%s" успішно перейменовано на "%s".

en: The mailbox %s is already empty.
uk: Скринька %s вже порожня.

en: The message "%s" has been reported as innocent.
uk: Лист "%s" повідомлений як не спам.

en: The message "%s" has been reported as spam.
uk: Лист "%s" повідомлений як спам.

en: The message being composed has been closed.
uk: Лист, що створювався, був закритий.

en: The message does not have a Subject entered.
uk: Не вказана тема листа.

en: The message does not have a subject entered.
uk: Лист не містить теми.

en: The message from "%s" has been reported as innocent.
uk: Лист від "%s" повідомлений як не спам.

en: The message from "%s" has been reported as spam.
uk: Лист від "%s" повідомлений як спам.

en: The message has been deleted.
uk: Лист витерто.

en: The messages have been deleted.
uk: Листи витерто.

en: The number of unseen messages to show
uk: Кількість нечитаних листів, які показати

en: The sender of this message is requesting a notification from you when you have read this message.
uk: Відправник цього листа просить Вас надіслати Підтвердження прочитання цього листа.

en: The sender of this message is requesting notification from you when you have read this message.
uk: Відправник цього листа просить Вас надіслати Підтвердження прочитання цього листа.

en: The server is still generating the message list.
uk: Сервер все ще створює список листів.

en: The server was unable to generate the message list.
uk: Сервер не зміг створити список листів.

en: The source directory is read-only.
uk: Вихідна директорія доступна тільки на читання.

en: The target directory is read-only.
uk: Директорія призначення доступна тільки на читання.

en: The task has been added to your tasklist.
uk: Завдання додано до листа задач

en: The template has been saved.
uk: Шаблон збережено.

en: The template was not successfully saved.
uk: Шаблон не було збережено.

en: The text of the message
uk: Текст повідомлення

en: The text of the message can be viewed %s.
uk: Текст листа можна переглянути як %s.

en: The text of the returned message
uk: Текст поверненого листа

en: The text of the returned message can be viewed %s.
uk: Текст поверненого листа можна переглянути %s

en: The text of the sent message
uk: Текст відісланого листа

en: The text of the sent message can be viewed %s.
uk: Текст відісланого листа можна переглянути %s.

en: The uploaded file cannot be opened.
uk: Не можу відкрити завантажений файл

en: The user's free/busy information was sucessfully stored.
uk: Інформація користувача вільний/занятий успішно записана.

en: There are no alternative parts that can be displayed inline.
uk: Немає інших частин, які можуть бути відображені по тексту.

en: There are no messages in this mailbox.
uk: В скриньці нема жодного листа.

en: There are no parts that can be shown inline.
uk: Немає частин, якї можна відобразити по тексту.

en: There is no text that can be displayed inline.
uk: Немає тексту, який може бути відображений по тексту. масло масляне...

en: There was an error copying messages from "%s" to "%s". This is what the server said
uk: Трапилась помилка при копіюванні листів з "%s" до "%s". Ось що сказав сервер

en: There was an error deleting messages from the mailbox "%s".
uk: Трапилась помилка при витиранні листів зі скриньки "%s".

en: There was an error deleting the event: %s
uk: Трапилась помилка при витиранні події: %s

en: There was an error flagging messages in the mailbox "%s": %s.
uk: Трапилась помилка маркування листів у скриньці "%s": %s.

en: There was an error importing %s.
uk: Трапилась помилка імпортування %s.

en: There was an error importing the event: %s
uk: Трапилась помилка імпортування події: %s

en: There was an error importing the task: %s
uk: Трапилась помилка імпортування завдання: %s

en: There was an error importing user's free/busy information: %s
uk: Трапилась помилка імпортування даних вільний/зайнятий користувача: %s

en: There was an error moving messages from "%s" to "%s". This is what the server said
uk: Трапилась помилка при перенесенні листів з "%s" до "%s". Ось що сказав сервер

en: There was an error sending your message: %s
uk: Трапилась помилка при відправленні Вашого листа: %s

en: There was an error updating the event: %s
uk: Трапилась помилка оновлення події: %s

en: There was an error updating the event: %s Trying to import the event instead.
uk: Трапилась помилка оновлення події: %s Спробую натомість імпортувати подію.

en: There was an error viewing the requested message.
uk: Трапилась помилка перегляду вказаного листа.

en: This action is not supported.
uk: Ця дія не підтримується.

en: This is a thumbnail of a PDF file attachment.
uk: Це піктограма приєднаного PDF-файлу.

en: This is a thumbnail of a video attachment.
uk: Це піктограма приєднаного відео.

en: This is a thumbnail of an image attachment.
uk: Це піктограма приєднаного зображення.

en: This mailbox is read-only.
uk: Ця скринька доступна тільки для читання.

en: This may take some time. Are you sure you want to continue?
uk: Це може зайняти певний час. Впевнені, що хочете продовжити?

en: This message contains a Macintosh file (named "%s").
uk: Цей лист містить файл Macintosh (назва "%s").

en: This message part cannot be viewed because it is too large.
uk: Цю частину листа не можна відобразити через її надмірний об'єм.

en: This message part contains HTML data, but inline HTML display is disabled.
uk: Ця частина листа містить HTML, але відображення HTML по тексту є заборонене.

en: This message part contains HTML data, but this data can not be displayed inline.
uk: Ця частина листа містить HTML, але його не можна відобразити по тексту.

en: This message to
uk: Цей лист до

en: This part contains an attachment that can not be displayed within this part:
uk: Цей лист містить додаток, який не можна відобразити в цій частині:

en: This part is empty.
uk: Ця частина є порожньою.

en: Thread
uk: Рубрика

en: Thread Display
uk: Показ рубрик

en: Thread List
uk: Список рубрик

en: Thread Sort
uk: Сортування рубрик

en: Thread View
uk: Огляд рубрик

en: To
uk: До

en: To Address
uk: На адресу

en: To All
uk: До всіх

en: To Sender
uk: До відправника

en: To _All
uk: До Всіх

en: Today, %s %s
uk: Сьогодні, %s %s

en: Top
uk: Верх

en: Total
uk: Загалом

en: Trash
uk: Смітник

en: Trash mailbox:
uk: Смітник:

en: Type
uk: Тип

en: Type: %s
uk: Тип: %s

en: Unable to retrieve quota
uk: Не можу отримати квоту

en: Unable to view message in preview pane.
uk: Не можу показати листа в панелі перегляду.

en: Undelete
uk: Відновити

en: Undisclosed Recipients
uk: Невикриті отримувачі

en: Unhandled component of type: %s
uk: Непідтримуваний тип компонента: %s

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown Date
uk: Невідома дата

en: Unknown Meeting
uk: Невідома зустріч

en: Unknown Task
uk: Невідоме завдання

en: Unload Passphrase
uk: Завантажити фразу-пароль

en: Unmark as
uk: Помітити як НЕ

en: Unmark as:
uk: Помітити як НЕ:

en: Unseen
uk: Нечитані

en: Unsubscribe
uk: Відмовитись

en: Update
uk: Оновити

en: Update in my calendar
uk: Оновити в моєму календарі

en: Update respondent status
uk: Оновити статус респондента

en: Update this event on my calendar
uk: Оновити цю подію в моєму календарі

en: Upload
uk: Закачати

en: Uploading attachments has been disabled on this server.
uk: Завантаження додатків заборонене в цій системі.

en: Uploading...
uk: Завантажую...

en: Use Default Value
uk: Використовувати типове значення

en: Use IMAP mailbox subscriptions?
uk: Використовувати замовлення скриньок ІМАР?

en: Use Template
uk: Використати Шаблон

en: Use Virtual Trash
uk: Використовувати Псевдо-смітник

en: Use the charset of the original message when replying?
uk: Використовувати кодування оригіналу при відповіді?

en: User
uk: Користувач

en: User Options
uk: Опції користувача

en: User can see the mailbox
uk: Користувач може бачити скриньку

en: User is not authenticated.
uk: Користувач не пройшов аутентикацію.

en: Vertical Layout
uk: Вертикальне розміщення

en: Video
uk: Відео

en: View
uk: Огляд

en: View %s
uk: Огляд %s

en: View %s Public Key
uk: Переглянути %s Публічний ключ

en: View All Parts
uk: Показати всі частини

en: View Attachment
uk: Подивитись додаток

en: View Full Message
uk: Перегляд цілого листа

en: View HTML data in new window.
uk: Показати HTML в новому вікні.

en: View Message
uk: Перегляд листа

en: View Messages
uk: Перегляд листів

en: View Personal Private Key
uk: Переглянути Персональний приватний ключ

en: View Personal Public Certificate
uk: Проглянути Персональний публічний сертифікат

en: View Personal Public Key
uk: Проглянути Персональний публічний ключ

en: View Source
uk: Анатомія

en: View Thread
uk: Перегляд рубрики

en: View certificate details
uk: Перегляд деталей сертифікату

en: View event
uk: Огляд події

en: View key details.
uk: Перегляд деталей ключа.

en: View messages in %s
uk: Перегляд листів в %s

en: View or mailbox to display after login:
uk: Вид або скринька, які показати після входу:

en: View task
uk: Перегляд завдання

en: Viewing
uk: Перегляд

en: Virtual Folder
uk: Псевдо-папка

en: Virtual Folder "%s" created succesfully.
uk: Псевдо-папку "%s" успішно створено.

en: Virtual Folder "%s" deleted.
uk: Псевдо-папку "%s" успішно витерто.

en: Virtual Folder "%s" edited successfully.
uk: Псевдо-папку "%s" успішно поправлено.

en: Virtual Folder: %s
uk: Псевдо-папка: %s

en: Virtual Folders
uk: Псевдо-папки

en: Virtual Inbox
uk: Псевдо-Вхідні

en: Virtual Trash
uk: Псевдо-смітник

en: WARNING
uk: УВАГА

en: Warning
uk: Зауваження

en: What to do with messages after they have been reported as innocent?
uk: Що робити з листами, коли вони були повідомлені як не-спам?

en: What to do with messages after they have been reported as spam?
uk: Що робити з листами, коли вони були повідомлені як спам?

en: When forwarding a message in the body text, should the same format as the original message be used?
uk: Пересилаючи лист в тілі листа, слід використовувати формат оригінального листа?

en: When opening a mailbox for the first time, where do you want to start?
uk: При першому відкритті поштової скриньки, з якої сторінки стартувати?

en: When replying, use the same format as the original message?
uk: Відповідаючи на лист, слід використовувати формат оригіналу?

en: When sending mail or expanding addresses, what domain should be appended to unqualified addresses (email addresses without "@")?
uk: При відправленні пошти або розкриванні адрес, який домен додавати до неповних адрес (е-адреси без "@")?

en: Where should the cursor be located in the compose text area by default?
uk: Де, типово, має знаходитись курсор в області створення листа?

en: Which message parts do you want to display in the summary?
uk: Які частини листа показати в резюме?

en: Whitelist
uk: Білий список

en: Write
uk: Запис

en: Years
uk: Років

en: Yes
uk: Так

en: You are attempting to delete all messages contained in the following mailbox(es).
uk: Ви намагаєтесь знищити всі листи в наступній скриньці

en: You are attempting to delete the following mailbox(es).
uk: Ви намагаєтесь знищити наступні скриньки.

en: You are copying/moving to a new mailbox.
uk: Ви копіюєте/переміщуєте в нову скриньку.

en: You are creating a subfolder to
uk: Ви створюєте підпапку до

en: You are creating a top-level mailbox.
uk: Ви створюєте скриньку найвищого рівня.

en: You are not allowed to create mailboxes.
uk: Вам не можна створювати скриньки.

en: You are not allowed to create more than %d mailboxes.
uk: Вам не дозволено створювати більше, ніж %d скриньок.

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients within %d hours.
uk: Вам не дозволено слати листи до більш ніж %d адресатів в межах %d годин.

en: You are not allowed to send messages to more than %d recipients.
uk: Вам не дозволено слати листи до більш ніж %d адресатів.

en: You are over your quota, so your messages will be permanently deleted instead of moved to the Trash mailbox.
uk: Ви перевищили квоту, тому ваші листи будуть знищуватися, а не переноситися в Смітник.

en: You are renaming the mailbox:
uk: Ви перейменовуєте скриньку:

en: You are replying to a mailing list
uk: Ви відподаєте списку розсилки

en: You cannot unsubscribe from "%s".
uk: Ви не можете відмовитись від "%s".

en: You do not have permission to change access to this mailbox.
uk: У Вас немає прав змінювати права доступу до цієї скриньки.

en: You do not have permission to view the ACLs on this mailbox.
uk: У Вас немає прав для перегляду ACL на цю скриньку.

en: You forwarded this message on %%s to: %s.
uk: Ви перенаправили цей лист на %%s до: %s.

en: You have %d new mail message in %s. | You have %d new mail messages in %s.
uk[0]: У Вас %d новий лист в %s.
uk[1]: У Вас %d нових листи в %s.
uk[2]: У Вас %d нових листів в %s.

en: You have activated move to Trash but no Trash mailbox is defined. You will be unable to delete messages until you set a Trash mailbox in the preferences.
uk: Ви активували перенесення до Смітника, але жодної скриньки для Смітника не вказано. Ви не зможете витирати листи, доки не визначите Смітник у своїх налаштуваннях.

en: You have already submitted this page.
uk: Ви вже подали цю сторінку.

en: You may not create child mailboxes in "%s".
uk: Вам не можна створювати дочірні скриньки в "%s".

en: You may not delete "%s".
uk: Вам не можна витирати "%s".

en: You may not rename "%s".
uk: Вам не можна перейменовувати "%s".

en: You must enter the passphrase for your PGP private key to view this message.
uk: Вам слід ввести пароль для Вашого приватного PGP ключа для перегляду цього листа.

en: You must enter the passphrase for your S/MIME private key to view this data.
uk: Потрібно ввести фразу-пароль для Вашого S/MIME приватного ключа, щоб проглянути лист

en: You must enter the passphrase used to encrypt this message to view it.
uk: Слід ввести пароль для декриптування цього листа.

en: You must select a target mailbox first.
uk: Спершу слід вказати скриньку призначення.

en: You must select an address first.
uk: Спершу слід вказати адресу.

en: You must select at least one message first.
uk: Спершу виберіть хоча б один лист.

en: You must select only one message for this action.
uk: Ви повинні вибрати тільки один лист для цієї дії.

en: You must specify a recipient.
uk: Ви повинні вказати адресата.

en: You redirected this message to %s on %%s.
uk: Ви перенаправили цей лист до %s на %%s.

en: You replied to all recipients of this message on %s.
uk: Ви відповіли всім отримувачам цього листа на %s.

en: You replied to this message on %s.
uk: Ви відповіли цей лист на %s.

en: You replied to this message via the mailing list on %s.
uk: Ви відповіли цей лист через список розсилки на %s.

en: You were not subscribed to "%s". Here is what the server said
uk: Ви не замовили "%s". Ось що сказав сервер

en: You were not unsubscribed from "%s". Here is what the server said
uk: Не вдалося зняти замовлення з "%s". Ось що сказав сервер

en: You were successfully subscribed to "%s".
uk: Ви успішно замовили "%s".

en: You were successfully unsubscribed from "%s".
uk: Ви успішно відмовились від "%s".

en: Younger Than
uk: Новіші ніж

en: Your Name
uk: Ваше ім'я

en: Your PGP Public/Private Keys
uk: Ваші PGP Публічний/Приватний Ключі

en: Your Private Certificate
uk: Ваш приватний сертифікат

en: Your Private Key
uk: Ваш приватний ключ

en: Your Public Certificate
uk: Ваш Публічний Сертифікат

en: Your Public Key
uk: Ваш публічний ключ

en: Your Reply-to: address: <em>(optional)</em>
uk: Ваша Reply-to: адреса: <em>(опціонально)</em>

en: Your S/MIME Personal Certificate
uk: Ваш Персональний сертифікат S/MIME

en: Your alias addresses: <em>(optional, enter each address on a new line)</em>
uk: Ваші додаткові адреси: <em>(опціонально, вводьте кожну з нового рядка)</em>

en: Your browser does not support inline display of this image type.
uk: Ваш броузер не може показати зоображення цього типу по тексту.

en: Your default encryption method for sending messages:
uk: Типовий метод криптування при відсиланні листів:

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. Click this box to revert to the original identity. The identity will not be checked again during this compose action.
uk: Ваша іпостась була змінена на іпостась, асоційовану з адресою поточного отримувача. Клацніть на це поле для повернення до попередньої іпостасі. Іпостась не буде перевірена під час цієї дії створення листа.

en: Your identity has been switched to the identity associated with the current recipient address. The identity will not be checked again during this compose action.
uk: Ваша іпостась була змінена на іпостась, асоційовану з адресою поточного отримувача. Іпостась не буде перевірена під час цієї дії створення листа.

en: Your message was successfully delivered.
uk: Ваш лист був успішно доручений.

en: Your signature to use when composing with the HTML editor (if empty, the text signature will be used)
uk: Ваш підпис при створенні листа в HTML-редакторі (якщо порожній, то буде використаний текстовий підпис)

en: Your signature:
uk: Ваш підпис:

en: [Attachment stripped: Original attachment type: %s, name: %s]
uk: [Додаток врізаний: Оригінальний тип додатку: %s, назва: %s]

en: [No Subject]
uk: [Без теми]

en: [Truncated Text]
uk: [Врізаний текст]

en: _Bcc
uk: _Всс

en: _Blacklist
uk: Чорний список

en: _Cc
uk: Копія

en: _Delete
uk: Витерти

en: _Folders
uk: Папки

en: _Identity
uk: Іпостась

en: _Message Source
uk: Анатомія листа

en: _New Message
uk: Новий лист

en: _Priority
uk: Пріоритет

en: _Refresh
uk: Оновити

en: _Reply
uk: Відповісти

en: _Search
uk: Пошук

en: _Send Message
uk: Відіслати листа

en: _Thread
uk: Рубрика

en: _To
uk: До

en: _Undelete
uk: Відновити

en: _View Thread
uk: Перегляд рубрики

en: _Whitelist
uk: Білий список

en: and
uk: і

en: and %d more mailbox | and %d more mailboxes
uk[0]: і ще %d скринька
uk[1]: і ще %d скриньки
uk[2]: і ще %d скриньок

en: attachment
uk: додаток

en: base level of the folder tree
uk: базовий рівень дерева папок

en: bytes
uk: байт

en: days
uk: дні

en: flagged "%s"
uk: помічено "%s".

en: from
uk: від

en: into mailbox
uk: в скриньку

en: key
uk: ключ

en: links will expire on %s
uk: лінки активні до %s

en: mailbox file
uk: файл поштової скриньки

en: messages
uk: листи

en: messages with attachment(s)
uk: листів з додатком(ми)

en: messages without attachment(s)
uk: листів без додатку(ів)

en: months
uk: місяці

en: name
uk: ім'я

en: not
uk: не

en: recipients
uk: отримувачі

en: replying to ALL
uk: відповідаємо ВСІМ

en: to
uk: до

en: years
uk: років

en: your blacklist
uk: Ваш чорний список

en: your whitelist
uk: Ваш білий список
