Ingo 0.1-cvs - en to cs translation catalogue (223 entries)

en:  and
cs:  a

en:  or
cs:  nebo

en: "%s" are not valid email addresses.
cs: "%s" nejsou platné e-mailové adresy.

en: "%s" is not a valid email address.
cs: "%s" není platná e-mailová adresa.

en: %s The driver said: %s
cs: %s Zpráva od ovladače: %s

en: %s is not supported in the current filtering driver.
cs: %s není podporováno v současném driveru pro filtrování.

en: ALL of the following
cs: Všechny následující položky

en: ANY of the following
cs: Alespoň jednu z následujících položek

en: Action for blacklisted addresses:
cs: Akce pro adresy na černé listině:

en: Activate Script
cs: Aktivovat skript

en: Activating the script for "%s" failed: (%d) %s
cs: Aktivate skriptu "%s" selhala: (%d) %ss

en: Additional Settings
cs: Doplňující Nastavení

en: Address(es) to forward to:
cs: Adresa(y), kam se má pošta přeposílat:

en: Addresses to not send responses to:
cs: Adresy, kterým nebude zaslána odpověď:

en: Advanced Settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Answered
cs: Zodpovězena

en: Apply Filters
cs: Aplikovat filtry

en: Are you sure you want to delete this rule?
cs: Jste si jistí, že chcete vymazat toto pravidlo?

en: Automatically activate the script after each change?
cs: Automaticky aktivovat skript po každé změně?

en: Backends
cs: Backendy

en: Basic Settings
cs: Základní nastavení

en: Bcc
cs: Skrytá Kopie

en: Begins with
cs: Začíná na

en: Bind failed: (%s) %s
cs: Spojení selhalo: (%s) %s

en: Blacklist
cs: Černá listina

en: Blacklist Edit
cs: Úprava černé listiny

en: Blacklisted Addresses
cs: Adresy na černé listině

en: Body
cs: Tělo

en: Case Sensitive
cs: Rozlišovat velká a malá písmena

en: Cc
cs: Kopie

en: Changes saved.
cs: Změny uloženy.

en: Connection failure
cs: Spojení selhalo

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy %s
cs: Kopírovat %s

en: Copy of %s
cs: Kopie %s

en: Create new folder
cs: Vytvořit novou složku

en: DISABLED:
cs: DEAKTIVOVÁNO:

en: Deactivate Script
cs: Deaktivovat skript

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete %s
cs: Smazat %s

en: Delete Condition
cs: Smazat Podmínku

en: Delete message completely
cs: Úplně smazat zprávu

en: Deleted
cs: Smazaná

en: Deliver into my Inbox
cs: Doručit do složky Doručená pošta

en: Deliver into my Inbox and copy to...
cs: Doručit do složky Doručená pošta a zkopírovat do...

en: Deliver into my Inbox and redirect to...
cs: Doručit do složky Doručená pošta a přesměrovat na...

en: Deliver to folder...
cs: Doručit do složky...

en: Description
cs: Popis

en: Destination (To, Cc, Bcc, etc.)
cs: Adresát (Pro, Kopie, atd.)

en: Disable %s
cs: Deaktivovat %s

en: Disabled
cs: Deaktivováno

en: Display detailed notification when each filter is applied?
cs: Zobrazit detailní upozornění při každém použití filtrů?

en: Do not send responses to bulk or list messages?
cs: Neposílat odpovědi na hromadné e-maily a zprávy z mailinglistů?

en: Do this:
cs: Provést:

en: Doesn't begin with
cs: Nezačína na

en: Doesn't contain
cs: Neobsahuje

en: Doesn't end with
cs: Nekončí na

en: Doesn't exist
cs: Neexistuje

en: Doesn't match (with placeholders)
cs: Neshoduje se (s proměnnými)

en: Doesn't match regular expression
cs: Nevyhovuje regulárnímu výrazu

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit %s
cs: Upravit %s

en: Enable %s
cs: Aktivovat %s

en: End of vacation:
cs: Konec dovolené:

en: Ends with
cs: Končí na

en: Equal to
cs: Ronvá se

en: Existing Rules
cs: Existující pravidla

en: Exists
cs: Existuje

en: Expected 1 object, got %d.
cs: Byl očekáván 1 objekt, vráceny %d.

en: Field
cs: Položka

en: Filter All Messages
cs: Filtrovat všechny zprávy

en: Filter Only Seen Messages
cs: Filtrovat pouze přečtené zprávy

en: Filter Only Unseen Messages
cs: Filtrovat pouze nepřečtené zprávy

en: Filter Options
cs: Možnosti filtrů

en: Filter Rule
cs: Filtrovací pravidlo

en: Filter Rules
cs: Filtrovací pravidla

en: Filter Script Display
cs: Zobrazení filtrovacího skriptu

en: Filter _Rules
cs: Filtrovací _pravidla

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
cs: Filtrace: %s zpráv(a) bylo(a) kopírováno(a) do složky "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
cs: Filtrace: %s práv(a) bylo(a) vymazáno(a).

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
cs: Filtrace: %s zpráv(a) bylo(a) přesunuto(a) do složky "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
cs: Filtrace: %s zpráv(a) jsou/je na černé listině a bylo(a) vymazány(a).

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
cs: Filtrace: Zpráva "%s" od "%s" byla kopírována do složky "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
cs: Filtrace: Zpráva "%s" od "%s" byla vymazána.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
cs: Filtrace: Zpráva "%s" od "%s" byla přesunuta do složky "%s".

en: Filter not found.
cs: Filtrovací pravidla nebyli nalezeny.

en: Flagged
cs: S hvězdičkou

en: Folder to receive spam:
cs: Složka nevyžádané pošty:

en: For an incoming message that matches:
cs: S příchozími zprávami které obsahují:

en: Forward
cs: Přeposílání

en: Forwards
cs: Přeposlání

en: Forwards Edit
cs: Upravit Přeposlání

en: From
cs: Od

en: From:
cs: Od:

en: Greater than
cs: Větší než

en: Greater than or equal to
cs: Větší nebo rovno

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
cs: Individuální pravidla nejsou zahrnuty v současném driveru pro filtrování.

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
cs: Byla vybrána neexistující složka pro doručení zprávy.

en: Is
cs: Je

en: Isn't
cs: Není

en: Keep a copy of messages in this account?
cs: Ponechat kopii zprávy na tomto účtu?

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
cs: Je vyžadována podpora databáze LDAP, ale LDAP modul není dostupný, nebo nainstalovaný.

en: Label
cs: Štítek

en: Less than
cs: Menší než

en: Less than or equal to
cs: Menší nebo rovno

en: Login to %s failed.
cs: Přihlášení na %s selhalo.

en: Mailbox Search
cs: Vyhledávání složky

en: Mar_k message as deleted
cs: _Označit zprávu jako smazanou

en: Mark message as:
cs: Označit zprávu jako:

en: Matches (with placeholders)
cs: Shoduje se (s proměnnýma)

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
cs: Byl překročen maximální limit adres na černé listině (Celkový počet adres: %s, Maximální počet adres: %s). Nelze přidat adresu na černou listinu.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
cs: Byl překročen maximální limit adres na bílé listině (Celkový počet adres: %s, Maximální počet adres: %s). Nelze přidat adresu na bílou listinu.

en: Messages with a likely spam score greater than or equal to this number will be treated as spam.
cs: Zprávy se spam skóre vyšším nebo rovným tomuto číslu budou považovány za spam.

en: Missing address to notify
cs: Chybí notifikační adresa

en: Missing address to redirect message to
cs: Chybí adresa pro přesměrování zprávy

en: Missing reason for reject
cs: Chybí důvod pro zamítnutí zprávy

en: Missing reason in vacation.
cs: Chybí důvod v dovolené.

en: My email addresses:
cs: Moje emailové adresy:

en: New Rule
cs: Nové pravidlo

en: No Description
cs: Žádný popis

en: No backend configured for this host
cs: Backend nebyl konfigurován pro tento host.

en: No backends configured in backends.php
cs: Backend nebyl konfigurován v backends.php

en: No headers specified
cs: Nebyla uvedena žádná hlavička.

en: No rules
cs: Žádná pravidla

en: No script generated.
cs: Nebyl vygenerován žádný skript.

en: No strings specified
cs: Nebyli uvedeny žádné znaky

en: Not equal to
cs: Nerovná se

en: Notify email address...
cs: Poslat notifikaci na adresu...

en: Number of days between vacation replies:
cs: Počet dnů mezi automatickými odpověděmi:

en: Only flag the message
cs: Jenom přidat příznak

en: Other Preferences
cs: Ostatní předvolby

en: Overview
cs: Přehled

en: Participant (From, To, etc.)
cs: Účastník (Od, Pro, atd.)

en: Permission Denied
cs: Nepovolený přístup

en: Please enter the name of the new folder:
cs: Prosím zadejte název nové složky:

en: Preferences about script updating.
cs: Možnosti aktualizace skriptu.

en: Reason:
cs: Důvod:

en: Received
cs: Přijato

en: Redirect to...
cs: Přesměrovat na...

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Reject with reason...
cs: Zamítnout s důvodem...

en: Return to Filters List
cs: Návrat na seznam pravidel

en: Return to Rules List
cs: Návrat na seznam pravidel

en: Rule "%s" copied.
cs: Pravidlo "%s" bylo zkopírováno.

en: Rule "%s" deleted.
cs: Pravidlo "%s" bylo smazáno.

en: Rule "%s" disabled.
cs: Pravidlo "%s" bylo deaktivováno.

en: Rule "%s" enabled.
cs: Pravidlo "%s" bylo aktivováno.

en: Rule Disabled
cs: Pravidlo bylo deaktivováno

en: Rule Enabled
cs: Pravidlo bylo aktivováno

en: Rule Name:
cs: Název pravidla:

en: Rule not found.
cs: Pravidlo nebylo nalezeno.

en: Rule sort not saved.
cs: Pořadí pravidel nebylo uloženo.

en: Rule sort saved successfully.
cs: Pořadí pravidel bylo úspěšně uloženo.

en: Rule:
cs: Pravidlo:

en: Rules
cs: Pravidla

en: Rules Containing Mailbox "%s"
cs: Pravidla obsahující složku "%s"

en: Rules Matching Mailbox "%s"
cs: Pravidla odpovídající složce "%s"

en: STARTTLS failed: (%s) %s
cs: Selhalo STARTTLS: (%s) %s

en: Save
cs: Uložit

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Save and Disable
cs: Uložit a deaktivovat

en: Save and Enable
cs: Uložit a aktivovat

en: Script
cs: Skript

en: Script Updating
cs: Aktualizace skriptu

en: Script name:
cs: Název skriptu:

en: Script not updated: %s
cs: Skript nebyl aktualizován: %s

en: Script successfully activated.
cs: Skript byl úspěšně aktivován.

en: Script successfully deactivated.
cs: Skript byl úspěšně deaktivován.

en: Seen
cs: Přečtena

en: Select a field
cs: Vybrat pole

en: Select ruleset to display
cs: Žádné pravidla k zobrazení

en: Select target folder
cs: Vyberte cílovou složku

en: Select target folder:
cs: Vyberte cílovou složku:

en: Self-Defined Header
cs: Vlastní hlavička

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Settings successfully updated.
cs: Vaše nastavení bylo úspěšně aktualizováno.

en: Show Active Script
cs: Zobrazit aktivní skript

en: Show Current Script
cs: Zobrazit aktuální skript

en: Size
cs: Velikost

en: Source (From, Reply-to, etc.)
cs: Původce (Od, Odpovědět na, atd.)

en: Spam Filter
cs: Filtr spamu

en: Spam Filtering
cs: Filtrování spamu

en: Spam filtering
cs: Filtrování spamu

en: Start of vacation:
cs: Začátek dovolené:

en: Stop checking if this rule matches?
cs: Zastavit kontrolu pokud dojde ke shodě s tímto pravidlem?

en: Subject
cs: Předmět

en: Subject of vacation message:
cs: Předmět zprávy o dovolené:

en: Subject:
cs: Předmět:

en: The address "%s" has been added to your blacklist.
cs: Adresa "%s" byla přidána na Vaší černou listinu.

en: The address "%s" has been added to your whitelist.
cs: Adresa "%s" byla přidána na Vaší bílou listinu.

en: There was an error activating the script.
cs: Nastala chyba při aktivaci skriptu.

en: There was an error deactivating the script.
cs: Nastala chyba při deaktivaci skriptu.

en: This field is required.
cs: Tato položka je vyžadovaná.

en: To
cs: Komu

en: User header
cs: Uživatelská hlavička

en: Vacation
cs: Dovolená

en: Vacation Edit
cs: Upravit Dovolenou

en: Vacation end date is prior to start.
cs: Dovolená končí před jejím začátkem.

en: Vacation end date is prior to today.
cs: Dovolená končí před dnešním datem.

en: Value
cs: Hodnota

en: View Rule
cs: Zobrazit pravidlo

en: Wh_itelist addresses:
cs: Bí_lé adresy:

en: Whitelist
cs: Bílá listina

en: Whitelist Edit
cs: Upravit bílou listinu

en: Whitelisted Addresses
cs: Adresy na bilé listině

en: You are not allowed to create more than %d rules.
cs: Nejste oprávněn(a) vytvořit více než %d pravidel.

en: You are not allowed to create or edit custom rules.
cs: Nejste oprávněn(a) vytvářet nebo upravovat vlastní pravidla.

en: You can use placeholders like %NAME% in the vacation message. See the online help for details.
cs: Ve zprávě můžete použít také proměnné, například %NAME%. Víc najdete v nápovědě.

en: [No Subject]
cs: [Žádný Předmět]

en: _Blacklist
cs: Če_rná listina

en: _Delete message completely
cs: _Smazat zprávy

en: _Enter each address on a new line:
cs: _Vložit každou adresu na nový řádek:

en: _Forward
cs: _Přeposílání

en: _Move message to folder:
cs: _Přesunout zprávu do složky:

en: _Permissions
cs: _Práva

en: _Script
cs: _Skript

en: _Vacation
cs: _Dovolená

en: _Whitelist
cs: _Bílá listina

en: active
cs: aktivní

en: and
cs: a

en: inactive
cs: neaktivní

en: or
cs: nebo
