ingo - en to gl translation catalogue (119 entries)

en: Filter Rule
gl: Regra de filtraxe

en: Filter Rules
gl: Regras

en: Filter Script Display
gl: Mostra a secuencia de comandos de filtraxe

en: Filter _Rules
gl: Regras

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
gl: Actividade do filtro: Copiáronse %s mensaxe(s) ao cartafol "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
gl: Actividade do filtro: Elimináronse %s mensaxe(s).

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
gl: Actividade do filtro: Movéronse %s mensaxe(s) ao cartafol "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
gl: Actividade do filtro: Elimináronse %s mensaxe(s) incluídas na lista negra.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
gl: Actividade do filtro: Copiouse a mensaxe "%s" de "%s" ao cartafol "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
gl: Actividade do filtro: Eliminouse a mensaxe "%s" de "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
gl: Actividade do filtro: Moveuse a mensaxe "%s" de "%s" ao cartafol "%s".

en: Filter not found.
gl: Non se atopou o filtro.

en: For an incoming message that matches:
gl: Para cada mensaxe entrante que coincida con:

en: Forward
gl: Reenvío

en: Forward is not supported in the current filtering driver.
gl: O controlador de filtraxe actual non soporta reenvíos.

en: Forwards
gl: Reenvíos

en: Forwards Edit
gl: Modificación de reenvíos

en: From
gl: De

en: From:
gl: De:

en: Greater than
gl: Maior que

en: Greater than or equal to
gl: Maior ou igual que

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
gl: O controlador de filtraxe actual non soporta regras individuais.

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
gl: Indicouse unha caixa de correo inexistente para entregar as mensaxes.

en: Is
gl: É

en: Isn't
gl: Non é

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
gl: Cómpre soporte LDAP, pero o módulo LDAP non está accesible ou non se cargou.

en: Less than
gl: Menor que

en: Less than or equal to
gl: Menor ou igual que

en: Mar_k message as deleted
gl: Marca a mensaxe como eliminada

en: Mark message as:
gl: Marca a mensaxe como:

en: Matches (with placeholders)
gl: Coincide (con comodíns)

en: Maximum Number of Rules
gl: Número mínimo de regras

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
gl: Superouse o número mínimo de enderezos na lista negra (Total de enderezos: %s, Nº mín. de enderezos: %s). Non se pode engadir máis enderezos nela.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
gl: Superouse o número mínimo de enderezos na lista branca (Total de enderezos: %s, Nº mín. de enderezos: %s). Non se pode engadir máis enderezos nela.

en: Missing address to notify
gl: Falta o enderezo ao que enviar o aviso

en: Missing address to redirect message to
gl: Falta o enderezo ao que redirixir a mensaxe

en: Missing reason for reject
gl: Falta o motivo do rexeitamento

en: Missing reason in vacation.
gl: Falta o motivo da ausencia.

en: Move Rule Down
gl: Baixa a regra

en: Move Rule Up
gl: Sube a regra

en: New Rule
gl: Nova regra

en: No "%s" element found in backend configuration.
gl: Non se atopou ningún elemento "%s" na configuración do sistema traseiro.

en: No backend configured for this host
gl: Non hai ningún sistema traseiro configurado para este servidor

en: No backends configured in backends.php
gl: Non hai configurados sistemas traseiros en backends.php

en: No filters. Click "%s" to create a new filter.
gl: Sen filtros. Prema en "%s" para crear un.

en: No headers specified
gl: Non se especificaron as cabeceiras

en: No script generated.
gl: Non se xerou ningunha secuencia de comandos.

en: No strings specified
gl: Non se especificaron as cadeas

en: Not equal to
gl: Distinto de

en: Only flag the message
gl: Marca só a mensaxe

en: Options about script updating.
gl: Opcións de actualización de secuencias de comandos.

en: Other Options
gl: Outras opcións

en: Overview
gl: Descrición xeral

en: Please enter the name of the new folder:
gl: Introduza o nome do novo cartafol:

en: Received
gl: Recibido

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Return to Filters List
gl: Volta á listaxe de filtros

en: Return to Rules List
gl: Volta á listaxe de regras

en: Rule
gl: Regra

en: Rule Copied
gl: Copiouse a regra

en: Rule Deleted
gl: Eliminouse a regra

en: Rule Disabled
gl: Desactivouse a regra

en: Rule Enabled
gl: Activouse a regra

en: Rule:
gl: Regra:

en: STARTTLS failed: (%s) %s
gl: Fallou STARTTLS: (%s) %s

en: Save
gl: Garda

en: Save Settings
gl: Garda as opcións

en: Script
gl: Secuencia de comandos

en: Script Updating
gl: Actualización da secuencia de comandos

en: Script not updated.
gl: Non se actualizou a secuencia de comandos.

en: Script successfully activated.
gl: A secuencia de comandos activouse correctamente.

en: Script successfully deactivated.
gl: A secuencia de comandos desactivouse correctamente.

en: Seen
gl: Lido

en: Select a field
gl: Seleccione un campo

en: Select target folder
gl: Seleccione o cartafol de destino

en: Self-Defined Header
gl: Cabeceira autodefinida

en: Sender
gl: Remitente

en: Settings successfully updated.
gl: Actualizáronse correctamente as opcións.

en: Show Active Script
gl: Mostra a secuencia de comandos activa

en: Show Current Script
gl: Mostra a secuencia de comandos actual

en: Size
gl: Tamaño

en: Stop checking if this rule matches?
gl: Quere deter a comprobación se esta regra coincide?

en: Subject
gl: Asunto

en: Subject:
gl: Asunto:

en: The address "%s" has been added to your blacklist.
gl: Engadiuse o enderezo "%s" á lista negra.

en: The address "%s" has been added to your whitelist.
gl: Engadiuse o enderezo "%s" á lista branca.

en: The driver said:
gl: O controlador respondeu:

en: There was an error activating the script.
gl: Houbo un erro ao activar a secuencia de comandos.

en: There was an error deactivating the script.
gl: Houbo un erro ao desactivar a secuencia de comandos.

en: To
gl: Para

en: To:
gl: Para:

en: Unable to load the definition of %s.
gl: Non se pode cargar a definición de %s.

en: Vacation
gl: Aviso de ausencia

en: Vacation Edit
gl: Modificación do aviso de ausencia

en: Vacation is not supported in the current filtering driver.
gl: O controlador de filtraxe actual non soporta avisos de ausencia.

en: Wh_itelist addresses:
gl: Enderezos da lista branca:

en: Whitelist
gl: Lista branca

en: Whitelist Edit
gl: Modificación da lista branca

en: Whitelist is not supported in the current filtering driver.
gl: O controlador de filtraxe actual non soporta listas brancas.

en: Whitelisted Addresses
gl: Enderezos da lista branca

en: You are not allowed to create more than %d rules.
gl: Non ten permiso para crear máis de %d regras.

en: You are not allowed to create or edit custom rules.
gl: Non ten permiso para crear ou modificar regras personalizadas.

en: You have received a new message
gl: Recibiu unha nova mensaxe

en: [No Subject]
gl: [Sen asunto]

en: _Blacklist
gl: Lista negra

en: _Delete message completely
gl: Elimina completamente a mensaxe

en: _Enter each address on a new line:
gl: Introduce cada enderezo nunha liña distinta:

en: _Forward
gl: Reenvío

en: _Move message to folder:
gl: Move as mensaxes ao cartafol:

en: _Script
gl: Secuencia de comandos

en: _Vacation
gl: Aviso de ausencia

en: _Whitelist
gl: Lista branca

en: active
gl: activo

en: and
gl: e

en: disabled - click to enable
gl: desactivada - Prema para activala

en: inactive
gl: inactivo

en: maildrop script generated by Ingo
gl: secuencia de comandos maildrop xerada por Ingo

en: or
gl: ou

en: procmail script generated by Ingo
gl: secuencia de comandos procmail xerada por Ingo
