horde 3 - en to hr translation catalogue (228 entries)

en:  and
hr:  i

en:  or
hr:  ili

en: Action for blacklisted addresses:
hr: Akcija za adrese na crnoj listi:

en: Activate Script
hr: Aktiviraj skriptu

en: Activating the script for "%s" failed: (%d) %s
hr: Aktiviranje skripte za "%s" nije uspjelo: (%d) %s

en: Additional Settings
hr: Dodatne postavke

en: Address(es) to forward to:
hr: Adrese na koju se proslijeđuje:

en: Addresses to not send responses to:
hr: Adrese kojima ne treba slati odgovor:

en: Advanced Settings
hr: Napredne postavke

en: All of the following
hr: Sve od sljedećeg

en: Allow Rules
hr: Pravila za propuštanje

en: Answered
hr: Odgovoreno

en: Any of the following
hr: Bilo koje od sljedećeg

en: Apply Filters
hr: Primijeni filtere

en: Are you sure you want to delete this rule?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovo pravilo?

en: Automatically activate the script after each change?
hr: Automatski aktiviraj skriptu nakon svake promjene?

en: Basic Settings
hr: Osnovne postavke

en: Begins with
hr: Počinje sa

en: Bind failed: (%s) %s
hr: Autentikacija nije uspjela: (%s) %s

en: Blacklist
hr: Crna lista

en: Blacklist Edit
hr: Uredi crnu listu

en: Blacklist is not supported in the current filtering driver.
hr: Crna lista nije podržana u trenutnoj metodi filtriranja.

en: Blacklisted Addresses
hr: Adrese na crnoj listi

en: Body
hr: Tijelo

en: Case Sensitive
hr: Razlikuje velika/mala slova

en: Changes saved.
hr: Promjene spremljene.

en: Connection failure
hr: Greška u povezivanju

en: Contains
hr: Sadrži

en: Copy %s
hr: Kopiraj %s

en: Copy of %s
hr: Kopija %s

en: Could not validate IMAP mailbox.
hr: Provjera IMAP mape nije uspjela.

en: Create new folder
hr: Dodaj novu mapu

en: DISABLED:
hr: ISKLJUČENO:

en: Deactivate Script
hr: Deaktiviraj skriptu

en: Delete %s
hr: Obriši %s

en: Delete Condition
hr: Obriši uvjet

en: Delete message completely
hr: Obriši poruku u potpunosti

en: Deleted
hr: Obrisano

en: Deliver into my Inbox
hr: Isporuči u moj Inbox

en: Deliver into my Inbox and copy to...
hr: Isporuči u moj Inbox i kopiraj na...

en: Deliver into my Inbox and redirect to...
hr: Isporuči u moj Inbox i preusmjeri na...

en: Deliver to folder...
hr: Isporuči u mapu...

en: Destination (To, Cc, Bcc, etc.)
hr: Odredište (Za, Cc, Bcc, itd.)

en: Disable %s
hr: Isključi %s

en: Disabled
hr: Isključeno

en: Display detailed notification when each filter is applied?
hr: Prikazati detaljnu obavijest prilikom primjene svakog filtera?

en: Do not send responses to bulk or list messages?
hr: Ne odgovarati na masovne poruke i mailing liste?

en: Do this:
hr: Učini sljedeće:

en: Doesn't begin with
hr: Ne počinje sa

en: Doesn't contain
hr: Ne sadrži

en: Doesn't end with
hr: Ne završava sa

en: Doesn't exist
hr: Ne postoji

en: Doesn't match (with placeholders)
hr: Ne odgovara (sa zamjenicama)

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Enable %s
hr: Uključi %s

en: Enabled
hr: Uključeno

en: End of vacation:
hr: Kraj godišnjeg:

en: Ends with
hr: Završava sa

en: Equal to
hr: Jednako

en: Error retrieving current script: (%d) %s
hr: Greška prilikom dohvaćanja trenutne skripte: (%d) %s

en: Existing Rules
hr: Postojeća pravila

en: Exists
hr: Postoji

en: Expected 1 object, got %d.
hr: Očekivan 1 objekt, dobiveno %d.

en: Failed to read from socket:
hr: Nije uspjelo čitanje iz konekcije:

en: Failed to write to socket:
hr: Nije uspjelo pisanje na konekciju:

en: Failed to write to socket: (connection lost!)
hr: Nije uspjelo pisanje na konekciju: (konekcija izgubljena!)

en: Field
hr: Polje

en: Filter All Messages
hr: Filtriraj sve poruke

en: Filter Only Seen Messages
hr: Filtriraj samo pregledane poruke

en: Filter Only Unseen Messages
hr: Filtriraj samo nepregledane poruke

en: Filter Options
hr: Opcije filtriranja

en: Filter Rule
hr: Pravilo filtriranja

en: Filter Rules
hr: Pravila filtriranja

en: Filter Script Display
hr: Prikaz skripte za filtriranje

en: Filter _Rules
hr: _Pravila filtriranja

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
hr: Učinak filtera: %s poruka kopirano u mapu "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
hr: Učinak filtera: %s poruka obrisano.

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
hr: Učinak filtera: %s poruka premješteno u mapu "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
hr: Učinak filtera: %s poruka nađeno na crnoj listi i obrisano.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
hr: Učinak filtera: Poruka "%s" pošiljatelja "%s" kopirana u mapu "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
hr: Učinak filtera: Poruka "%s" pošiljatelja "%s" obrisana.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
hr: Učinak filtera: Poruka "%s" pošiljatelja "%s" premještena u mapu "%s".

en: Filter not found.
hr: Filter nije nađen.

en: Flagged For Followup
hr: Dodana zastavica za odgovor

en: Folder to receive spam:
hr: Mapa za spremanje spama:

en: For an incoming message that matches:
hr: Za dolaznu poruku koja zadovoljava:

en: Forward
hr: Proslijedi

en: Forward Keep Action
hr: Zadržavanje proslijeđenog

en: Forward is not supported in the current filtering driver.
hr: Proslijeđivanje nije podržano u trenutnoj metodi filtriranja.

en: Forwards
hr: Proslijeđivanja

en: Forwards Edit
hr: Uredi proslijeđivanja

en: From
hr: Od

en: From:
hr: Od:

en: Generated by Ingo (http://www.horde.org/ingo/)
hr: Generirao Ingo (http://www.horde.org/ingo/)

en: Greater than
hr: Veće od

en: Greater than or equal to
hr: Veće ili jednako

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
hr: Pojedinačna pravila nisu podržana u trenutnoj metodi filtriranja.

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
hr: Sandučić naveden za isporuku ne postoji.

en: Is
hr: Je

en: Isn't
hr: Nije

en: Keep a copy of messages in this account?
hr: Zadržati kopije poruka na ovom računu?

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
hr: Potrebna je podrška za LDAP, ali LDAP modul nije dostupan ili nije učitan.

en: Less than
hr: Manje od

en: Less than or equal to
hr: Manje ili jednako

en: Mar_k message as deleted
hr: O_znači poruku kao obrisanu

en: Mark message as:
hr: Označi poruku kao:

en: Match type
hr: Vrsta podudaranja

en: Matches (with placeholders)
hr: Podudara se (sa zamjenicama)

en: Maximum Number of Rules
hr: Maksimalni broj pravila

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
hr: Prekoračen maksimalni broj adresa na crnoj listi (ukupno adresa: %s, maksimalno adresa: %s). Nije moguće dodati nove adrese na crnu listu.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
hr: Prekoračen maksimalni broj adresa na bijeloj listi (ukupno adresa: %s, maksimalno adresa: %s). Nije moguće dodati nove adrese na bijelu listu.

en: Messages with a likely spam score greater than or equal to this number will be treated as spam.
hr: Poruke čija je spam ocjena veća ili jednaka ovom broju će biti tretirane kao spam.

en: Missing address to notify
hr: Nedostaje adresa koju treba obavijestiti

en: Missing address to redirect message to
hr: Nedostaje adresa na koju treba preusmjeravati

en: Missing reason for reject
hr: Nedostaje razlog za odbijanje

en: Missing reason in vacation.
hr: Nedostaje razlog za godišnji odmor.

en: Move
hr: Pomakni

en: Move Rule Down
hr: Pomakni pravilo dolje

en: Move Rule Up
hr: Pomakni pravilo gore

en: My email addresses:
hr: Moje e-mail adrese:

en: New Rule
hr: Novo pravilo

en: No "%s" element found in backend configuration.
hr: U konfiguraciji metode filtriranja nedostaje element "%s".

en: No backend configured for this host
hr: Za ovaj stroj nije podešena metoda filtriranja.

en: No backends configured in backends.php
hr: U backends.php nije podešena nijedna metoda filtriranja.

en: No filters. Click "%s" to create a new filter.
hr: Nema filtera. Kliknite "%s" za dodavanje filtera.

en: No headers specified
hr: Nije navedeno nijedno zaglavlje

en: No script generated.
hr: Skripta nije generirana.

en: No strings specified
hr: Nije naveden nijedan niz znakova

en: Not equal to
hr: Nije jednako

en: Notify email address...
hr: Obavijesti e-mail adresu...

en: Number of days between vacation replies:
hr: Broj dana između obavijesti o godišnjem odmoru:

en: Only flag the message
hr: Samo dodaj zastavicu poruci

en: Other Preferences
hr: Ostale postavke

en: Overview
hr: Pregled

en: Participant (From, To, etc.)
hr: Sudionik (Od, Za, itd.)

en: Permission Denied
hr: Pristup odbijen

en: Please enter the name of the new folder:
hr: Unesite ime nove mape:

en: Preferences about script updating.
hr: Postavke ažuriranja skripte.

en: Reason:
hr: Razlog:

en: Received
hr: Primljeno

en: Redirect to...
hr: Preusmjeri na...

en: Regular expression
hr: Regularni izraz

en: Reject with reason...
hr: Odbij s razlogom...

en: Removing user data is not supported with the current filter storage backend.
hr: Uklanjanje korisničkih podataka nije podržano u trenutnoj metodi pohrane kalendara.

en: Return to Filters List
hr: Natrag na popis filtera

en: Return to Rules List
hr: Natrag na popis pravila

en: Rule
hr: Pravilo

en: Rule "%s" copied.
hr: Pravilo "%s" kopirano.

en: Rule "%s" deleted.
hr: Pravilo "%s" obrisano.

en: Rule "%s" disabled.
hr: Pravilo "%s" isključeno.

en: Rule "%s" enabled.
hr: Pravilo "%s" uključeno.

en: Rule Disabled
hr: Pravilo isključeno

en: Rule Enabled
hr: Pravilo uključeno

en: Rule Name:
hr: Ime pravila:

en: Rule:
hr: Pravilo:

en: STARTTLS failed: (%s) %s
hr: STARTTLS nije uspio: (%s) %s

en: Save
hr: Spremi

en: Save Settings
hr: Postavke spremanja

en: Save and Disable
hr: Spremi i isključi

en: Save and Enable
hr: Spremi i uključi

en: Script
hr: Skripta

en: Script Updating
hr: Ažuriranje skripti

en: Script not updated.
hr: Skripta nije ažurirana.

en: Script successfully activated.
hr: Skripta uspješno aktivirana.

en: Script successfully deactivated.
hr: Skripta uspješno deaktivirana.

en: Seen
hr: Viđeno

en: Select a field
hr: Odaberite polje

en: Select ruleset to display:
hr: Odaberite skup pravila za prikaz:

en: Select target folder
hr: Odaberite ciljnu mapu

en: Select target folder:
hr: Odaberite ciljnu mapu:

en: Self-Defined Header
hr: Korisničko zaglavlje

en: Settings successfully updated.
hr: Postavke uspješno ažurirane.

en: Show Active Script
hr: Prikaži aktivnu skriptu

en: Show Current Script
hr: Prikaži trenutnu skriptu

en: Simple spam filtering is not supported in the current filtering driver.
hr: Jednostavno filtriranje spama nije podržano u trenutnoj metodi filtriranja.

en: Size
hr: Veličina

en: Source (From, Reply-to, etc.)
hr: Izvor (Od, Reply-to, itd.)

en: Spam Filter
hr: Spam filter

en: Spam Filtering
hr: Filtriranje spama

en: Spam Level:
hr: Razina spama:

en: Start of vacation:
hr: Početak godišnjeg:

en: Stop checking if this rule matches?
hr: Prestati provjere ako se zadovolji ovo pravilo?

en: Subject
hr: Naslov

en: Subject of vacation message:
hr: Naslov obavijesti o godišnjem:

en: Subject:
hr: Naslov:

en: The address "%s" has been added to your blacklist.
hr: Adresa "%s" je dodana na vašu crnu listu.

en: The address "%s" has been added to your whitelist.
hr: Adresa "%s" je dodana na vašu bijelu listu.

en: The driver said:
hr: Metoda filtriranja je vratila:

en: There was an error activating the script.
hr: Došlo je do greške prilikom aktiviranja skripte.

en: There was an error deactivating the script.
hr: Došlo je do greške prilikom deaktiviranja skripte.

en: To
hr: Za

en: To:
hr: Na:

en: Unable to load the definition of %s.
hr: Nije uspjelo učitavanje definicije %s.

en: User header
hr: Korisničko zaglavlje

en: Vacation
hr: Godišnji odmor

en: Vacation Edit
hr: Uredi godišnji odmor

en: Vacation is not supported in the current filtering driver.
hr: Godišnji odmor nije podržan u trenutnoj metodi filtriranja.

en: Value
hr: Vrijednost

en: Wh_itelist addresses:
hr: Adrese na _bijeloj listi:

en: Whitelist
hr: Bijela lista

en: Whitelist Edit
hr: Uredi bijelu listu

en: Whitelist is not supported in the current filtering driver.
hr: Bijela lista nije podržana u trenutnoj metodi filtriranja.

en: Whitelisted Addresses
hr: Adrese na bijeloj listi

en: You are not allowed to create more than %d rules.
hr: Nemate ovlasti za kreiranje više od %d pravila.

en: You are not allowed to create or edit custom rules.
hr: Nemate ovlasti za kreiranje ili uređivanje vlastitih pravila.

en: You cannot create empty conditions. Please fill in a value for "%s".
hr: Ne možete dodati prazan uvjet. Ispunite vrijednost za "%s".

en: You do not have permission to delete filter rules.
hr: Nemate dozvole za brisanje pravila filtriranja.

en: You do not have permission to edit filter rules.
hr: Nemate dozvole za uređivanje pravila filtriranja.

en: You have received a new message
hr: Primili ste novu poruku

en: [No Sender]
hr: [Bez pošiljatelja]

en: [No Subject]
hr: [Bez naslova]

en: _Blacklist
hr: _Crna lista

en: _Delete message completely
hr: _Obriši poruku u potpunosti

en: _Enter each address on a new line:
hr: _Upišite svaku adresu u posebnom redu:

en: _Forward
hr: P_roslijedi

en: _Move message to folder:
hr: _Premjesti poruku u mapu:

en: _Permissions
hr: _Dozvole

en: _Script
hr: _Skripta

en: _Vacation
hr: _Godišnji odmor

en: _Whitelist
hr: _Bijela lista

en: active
hr: aktivno

en: and
hr: i

en: disabled - click to enable
hr: isključeno - kliknite za uključenje

en: inactive
hr: neaktivno

en: maildrop script generated by Ingo
hr: maildrop skriptu generirao Ingo

en: or
hr: ili

en: procmail script generated by Ingo
hr: procmail skriptu generirao Ingo
