Ingo H5 (3.2.1-git) - en to hu translation catalogue (252 entries)

en:  and
hu:  és

en:  or
hu:  vagy

en: "%s" are not valid email addresses.
hu: Érvénytelen email címek: "%s"

en: "%s" is not a valid email address.
hu: Érvénytelen email cím: %s

en: %d users with login %s found, one expected.
hu: %d felhasználó létezik a %s azonosítóval, de egy szükséges.

en: %s The driver said: %s
hu: %s A meghajtó üzenete: %s

en: %s is not supported in the current filtering driver.
hu: A %s nem támogatott ebben a szűrőrendszerben

en: ALL of the following
hu: mindegyikének

en: ANY of the following
hu: bármelyikének

en: Action for blacklisted addresses:
hu: A feketelistán szereplő feladóktól érkező üzenetekkel a következő történjen:

en: Activate Script
hu: Szkript bekapcsolása

en: Activating the script for "%s" failed: (%d) %s
hu: A "%s" szkript bekapcsolása nem sikerült: (%d) %s

en: Additional Settings
hu: További beállítások

en: Address(es) to forward to:
hu: Továbbítási cím(ek):

en: Addresses to not send responses to:
hu: Válasz kihagyása ezeknél:

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Answered
hu: Megválaszolt

en: Apply Filters
hu: Szűrők bekapcsolása

en: Are you sure you want to delete this rule?
hu: Biztos, hogy törölni akarja ezt a szabályt?

en: Automatically activate the script after each change?
hu: A szabály aktiválása minden változtatás után.

en: Backends
hu: Háttértárak

en: Basic Settings
hu: Egyszerű beállítások

en: Bcc
hu: Titkos másolat

en: Begins with
hu: A következővel kezdődik

en: Bind failed: (%s) %s
hu: A kapcsolat felvétele nem sikerült: (%s) %s

en: Blacklist
hu: Tiltott címek

en: Blacklist Edit
hu: Tiltott címek szerkesztése

en: Blacklisted Addresses
hu: Tiltott címek

en: Body
hu: Levéltörzs

en: Case Sensitive
hu: Kis/nagybetű érzékeny

en: Cc
hu: Másolat

en: Changes saved.
hu: Változások elmentve.

en: Connection failure
hu: A kapcsolódás sikertelen

en: Contains
hu: A következőt tartalmazza

en: Copy
hu: Átmásolás

en: Copy %s
hu: %s másolása

en: Copy of %s
hu: %s másolata

en: Could not validate IMAP mailbox.
hu: Nem sikerült érvényesíteni az IMAP postafiókot.

en: Create new folder
hu: Új mappa létrehozása

en: DISABLED:
hu: KIKAPCSOLVA:

en: Deactivate Script
hu: Szkript érvénytelenítése

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete %s
hu: %s törlése

en: Delete Condition
hu: A feltétel törlése

en: Delete message completely
hu: Végérvényes törlés

en: Deleted
hu: Törölve

en: Deliver into my Inbox
hu: Kézbesítés a Beérkezett mappába

en: Deliver into my Inbox and copy to...
hu: Kézbesítés a Beérkezett mappába és átmásolás...

en: Deliver into my Inbox and redirect to...
hu: Kézbesítés a Beérkezett mappába és átirányítás...

en: Deliver to folder...
hu: Kézbesítés mappába...

en: Description
hu: Leírás

en: Destination (To, Cc, Bcc, etc.)
hu: Címzett (címzett, másolat, titkos másolat, stb.)

en: Disable %s
hu: %s kikapcsolása

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Display detailed notification when each filter is applied?
hu: Részletes tájékoztatás megjelenítése a szűrők alkalmazása után

en: Do not send responses to bulk or list messages?
hu: Válasz kihagyása tömeges és levelezőlista üzenetekre.

en: Do this:
hu: Tedd ezt:

en: Doesn't begin with
hu: Nem a következővel kezdődik

en: Doesn't contain
hu: Nem tartalmazza a következőt

en: Doesn't end with
hu: Nem a következővel végződik

en: Doesn't exist
hu: Nem létezik

en: Doesn't match (with placeholders)
hu: Nem illeszkedik (adatszimbólumokkal)

en: Doesn't match regular expression
hu: A reguláris kifejezés nem illeszkedik

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit %s
hu: %s szerkesztése

en: Enable %s
hu: %s engedélyezése

en: End of vacation:
hu: Az automatikus válaszlevelek küldésének vége:

en: Ends with
hu: A következővel végződik

en: Equal to
hu: A következővel egyenlő

en: Error retrieving current script: (%d) %s
hu: Nem sikerült beolvasni a scriptet: (%d) %s

en: Existing Rules
hu: Létező szabályok

en: Exists
hu: Létezik

en: Expected 1 object, got %d.
hu: A várt 1 objektum helyett %d érkezett.

en: Failed to read from socket:
hu: Nem sikerült a socket olvasása:

en: Failed to write to socket:
hu: Nem sikerült a socket írása:

en: Failed to write to socket: (connection lost!)
hu: Nem sikerült a socket írása: (megszakadt a kapcsolat)

en: Field
hu: Mező

en: Filter All Messages
hu: Összes levél szűrése

en: Filter Only Seen Messages
hu: Csak az olvasott levelek szűrése

en: Filter Only Unseen Messages
hu: Csak az olvasatlan levelek szűrése

en: Filter Options
hu: Szűrési beállítások

en: Filter Rule
hu: Szűrési szabály

en: Filter Rules
hu: Szűrési szabályok

en: Filter Script Display
hu: A szűrőprogram megjelenítése

en: Filter _Rules
hu: _Szűrők

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
hu: Szűrőaktivitás: %s levél áthelyezve a "%s" mappába.

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
hu: Szűrőaktivitás: %s levél törölve.

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
hu: Szűrőaktivitás: %s levelet áthelyezve a "%s" mappába.

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
hu: Szűrőaktivitás: %s olyan levél törölve, mely megfelelt a feketelistának.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
hu: Szűrőaktivitás: a "%s" levél, mely "%s"-től érkezett, áthelyezve a "%s" mappába.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
hu: Szűrőaktivitás: a "%s" levél, mely "%s"-től érkezett, törölve.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
hu: Szűrőaktivitás: A %s levél, amely %s-től érkezett, áthelyezve a "%s" mappába.

en: Filter not found.
hu: Nem létező szabály.

en: Flagged
hu: Címkézett

en: Folder to receive spam:
hu: A spam mappa neve:

en: For an incoming message that matches:
hu: A szabály arra a bejövő levélre lesz érvényes, amely megfelel az alábbi feltételek:

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Forward Keep Action
hu: Továbbítási másolat meghagyásával

en: Forwards
hu: Továbbítások

en: Forwards Edit
hu: Továbbítások szerkesztése

en: From
hu: Feladó

en: From:
hu: Feladó:

en: Generated by Ingo
hu: Készítette: Ingo

en: Greater than
hu: Nagyobb mint

en: Greater than or equal to
hu: Nagyobb mint, vagy egyenlő.

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
hu: A jelenlegi szűrő meghajtó nem támogatja az egyéni szűrő szabályokat.

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
hu: A kézbesítéshez nem létező mappát adott meg.

en: Is
hu: Megegyezik a következővel

en: Isn't
hu: Nem a következő.

en: Keep a copy of messages in this account?
hu: Másolat megtartása

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
hu: LDAP támogatás szükséges, de az LDAP modul nem áll rendelkezésre, vagy nem töltődött be.

en: Label
hu: Címke

en: Less than
hu: Kevesebb, mint

en: Less than or equal to
hu: Kevesebb, vagy egyenlő mint

en: List-ID
hu: Lista azonosító

en: Login to %s failed.
hu: A bejelentkezés nem sikerült ide:  %s.

en: Mailbox Search
hu: Mappakeresés

en: Mar_k message as deleted
hu: _Töröltnek jelölés

en: Mark message as:
hu: Megjelölés, mint:

en: Match type
hu: Az illeszkedés típusa

en: Matches (with placeholders)
hu: Illeszkedik (adatszimbólumokkal)

en: Maximum number of blacklist addresses.
hu: A feketelistázott címek maximális száma

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
hu: Túllépte a tiltólistán tárolható címek maximálisan megengedett számát (címek száma: %s, maximáum: %s). Az új cím nem került fel a listára.

en: Maximum number of forward addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).
hu: Túllépte a továbbítások maximálisan megengedett számát (címek száma: %s, maximáum: %s).

en: Maximum number of forward addresses.
hu: A továbbítások maximális száma.

en: Maximum number of rules (0 to disable rules editing).
hu: A szabályok maximális száma (a 0 kikapcsolás).

en: Maximum number of whitelist addresses.
hu: Az engedélyezési lista maximális mérete.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
hu: Túllépte az engedélyezett címek listáján tárolható címek maximálisan megengedett számát (címek száma: %s, maximum: %s). Az új cím nem került fel a listára.

en: Messages with a likely spam score greater than or equal to this number will be treated as spam.
hu: Azokat a leveleket, melyeknek spampontszáma ennél nagyobb, vagy egyenlő, spamként kezeljük.

en: Missing address to notify
hu: Hiányzik a cím, amelyre figyelmeztetést kell küldeni

en: Missing address to redirect message to
hu: Hiányzik a cím, amelyre át kell irányítani a levelet

en: Missing reason for reject
hu: Hiányzik a visszautasításra küldendő válasz

en: Missing reason in vacation.
hu: Hiányzik a vakációs üzenet.

en: Mobile
hu: Mobiltelefon

en: My email addresses:
hu: Az én email címeim:

en: New Rule
hu: Új szabály

en: No "%s" element found in backend configuration.
hu: Az alrendszer beállításaiban nem található "%s" elem.

en: No Description
hu: Leírás nélkül

en: No backend configured for this host
hu: Nincs háttér beállítva ehhez a szolgáltatáshoz

en: No backends configured in backends.php
hu: Nincs háttér beállítva a backends.php-ben.

en: No filters. Click "%s" to create a new filter.
hu: Nincsenek szűrők. Kattintson a "%s" gombra egy új létrehozásához.

en: No headers specified
hu: Nem adott meg fejléceket

en: No rules
hu: Nincsenek szűrők

en: No script generated.
hu: Szkript nem lett készítve.

en: No strings specified
hu: Nem adott meg értéket

en: Not equal to
hu: Nem egyenlő a következővel

en: Notify email address...
hu: Küldjön figyelmeztetést erre a címre...

en: Number of days between vacation replies:
hu: Napok száma a vakáció üzenetek között:

en: Only flag the message
hu: Csak megjelölés

en: Other Preferences
hu: Egyéb

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Participant (From, To, etc.)
hu: Résztvevő (Feladó, címzett, stb.)

en: Permission Denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Please enter the name of the new folder:
hu: Kérem adja meg az új mappa nevét:

en: Preferences about script updating.
hu: A szűrő lista frissítésével kapcsolatos beállítások.

en: Reason:
hu: Szöveg:

en: Received
hu: A beérkezés dátuma

en: Redirect to...
hu: Átirányítás...

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Reject with reason...
hu: Az üzenet visszautasítva...

en: Removing user data is not supported with the current filter storage backend.
hu: Felhasználói adatok törlése nem támogatott a szűrő meghajtóban

en: Return to Filters List
hu: Vissza a szabályokhoz

en: Return to Rules List
hu: Vissza a szabályokhoz

en: Rule "%s" copied.
hu: A "%s" szabály lemásolva.

en: Rule "%s" deleted.
hu: A "%s" szabály törölve.

en: Rule "%s" disabled.
hu: A "%s" szabály kikapcsolva.

en: Rule "%s" enabled.
hu: A "%s" szabály bekapcsolva.

en: Rule Disabled
hu: A szabály kikapcsolva

en: Rule Enabled
hu: A szabály bekapcsolva

en: Rule Name:
hu: A szabály neve:

en: Rule not found.
hu: Nem létező szabály.

en: Rule sort not saved.
hu: A szabály rendezés nincs elmentve.

en: Rule sort saved successfully.
hu: A szabály rendezés elmentve.

en: Rule:
hu: Szabály:

en: Rules
hu: Szabályok

en: Rules Containing Mailbox "%s"
hu: Szabályok, melyek a "%s" mappát tartalmazzák

en: Rules Matching Mailbox "%s"
hu: Szabályok, melyek a "%s" mappára vonatkoznak

en: Ruleset
hu: Szabályok

en: STARTTLS failed: (%s) %s
hu: A STARTTLS nem sikerült: (%s) %s

en: Save
hu: Mentés

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Save and Disable
hu: Mentés és kikapcsolás

en: Save and Enable
hu: Mentés és bekapcsolás

en: Script
hu: Szűrőlista

en: Script Updating
hu: Szűrőlista frissítés

en: Script name:
hu: A szkript neve

en: Script not updated: %s
hu: A szkript nem lett frissítve: %s

en: Script successfully activated.
hu: A szkript sikeresen bekapcsolva.

en: Script successfully deactivated.
hu: A szkript sikeresen kikapcsolva.

en: Seen
hu: Olvasott

en: Select a field
hu: Válasszon ki egy mezőt

en: Select ruleset to display
hu: Válasszon szabályokat

en: Select target folder
hu: Célmappa

en: Select target folder:
hu: Célmappa:

en: Self-Defined Header
hu: Egyéni fejléc

en: Sender
hu: Küldő.

en: Settings successfully updated.
hu: A beállítások frissítve.

en: Show Active Script
hu: Az aktuális szűrőlista megtekintése

en: Show Current Script
hu: Az aktuális szkript megjelenítése

en: Size
hu: Méret

en: Source (From, Reply-to, etc.)
hu: Forrás (Feladó, Viszontválasz cím, stb.)

en: Spam Filter
hu: Spamszűrés

en: Spam Filtering
hu: Spamszűrés

en: Spam Level:
hu: Spam szint:

en: Spam filtering
hu: Spamszűrés

en: Start of vacation:
hu: Az automatikus válaszlevelek küldésének kezdete:

en: Stop checking if this rule matches?
hu: Ha ez a szabály ráillik az üzenetre, a többi szabályt ne dolgozzuk fel

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject of vacation message:
hu: Tárgy:

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: The address "%s" has been added to your blacklist.
hu: A "%s" cím hozzáadva a feketelistához.

en: The address "%s" has been added to your whitelist.
hu: A "%s" cím hozzáadva az engedélyezési listákoz.

en: There was an error activating the script.
hu: Hiba történt a szűrőlista engedélyezése során.

en: There was an error deactivating the script.
hu: Hiba történt a szűrőlista kikapcsolása során.

en: This field is required.
hu: Ez a mező nem maradhat üres.

en: To
hu: Címzett

en: Unable to load the script driver "%s".
hu: A szkript meghajtó betöltése sikertelen: "%s"

en: Unable to load the storage driver "%s".
hu: A "%s"tároló meghajtó betöltése sikertelen.

en: Unable to load the transport driver "%s".
hu: A meghajtó betöltése sikertelen: "%s"

en: User header
hu: Felhasználói fejléc

en: Vacation
hu: Szabadság üzenet

en: Vacation Edit
hu: A szabadság üzenet szerkesztése

en: Vacation end date is prior to start.
hu: A szabadság üzenet vége korábbi, mint a kezdete

en: Vacation end date is prior to today.
hu: A szabadság üzenet vége korábbi, mint a mai nap

en: Value
hu: Érték

en: View Rule
hu: Szabály megtekintése

en: Wh_itelist addresses:
hu: _Engedélyezett címek

en: Whitelist
hu: Engedélyezett címek

en: Whitelist Edit
hu: Engedélyezett címek szerkesztése

en: Whitelisted Addresses
hu: Engedélyezett címek

en: You are not allowed to create more than %d rules.
hu: Ön legfeljebb %d szabályt hozhat létre.

en: You are not allowed to create or edit custom rules.
hu: Ön nem hozhat létre ill. nem módosíthat saját szabályokat.

en: You cannot create empty conditions. Please fill in a value for "%s".
hu: Üres feltétel nem hozható létre. Kérem adja meg "%s" értékét.

en: You do not have permission to delete filter rules.
hu: Önnek nincs jogosultsága szűrőket törölni.

en: You do not have permission to edit filter rules.
hu: Önnek nincs jogosultsága szűrőket módosítani.

en: You have received a new message
hu: Érkezett egy új levele

en: You need to select at least one field to match.
hu: Legalább egy mező kiválasztása szükséges.

en: [No Sender]
hu: [Nincs küldő]

en: [No Subject]
hu: [Tárgy nélkül]

en: _Blacklist
hu: _Tiltott címek

en: _Delete message completely
hu: _Végérvényes törlés

en: _Enter each address on a new line:
hu: Soronként egy tiltott emailcím:

en: _Forward
hu: _Továbbítás

en: _Move message to folder:
hu: Át_helyezés a következő mappába:

en: _Permissions
hu: _Jogosultságok

en: _Script
hu: _Szűrőlista

en: _Vacation
hu: _Szabadság üzenet

en: _Whitelist
hu: _Engedélyezett címek

en: active
hu: bekapcsolva

en: and
hu: és

en: inactive
hu: kikapcsolva

en: or
hu: vagy
