Ingo H3 (1.1.5) - en to lv translation catalogue (247 entries)

en:  and
lv:  un

en:  or
lv:  vai

en: %s The driver said: %s
lv: %s Dzinis paziņoja: %s

en: Action for blacklisted addresses:
lv: Darbība Melnā saraksta adresēm:

en: Activate Script
lv: Aktivēt skriptu

en: Activating the script for "%s" failed: (%d) %s
lv: Aktivēt skriptu "%s" neizdevās: (%d) %s

en: Additional Settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Address(es) to forward to:
lv: Adrese(s) pārsūtīšanai:

en: Addresses to not send responses to:
lv: Adreses, kurām nesūtīt atbildes:

en: Advanced Settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: All of the following
lv: Visi sekojošie

en: Allow Rules
lv: Atļaut likumus

en: Answered
lv: Atbildēta

en: Any of the following
lv: Jebkurš no sekojošiem

en: Apply Filters
lv: Pielietot filtrus

en: Are you sure you want to delete this rule?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo likumu?

en: Automatically activate the script after each change?
lv: Automātiski aktivēt skriptu pēc katras izmaiņas?

en: Basic Settings
lv: Pamatiestatījumi

en: Begins with
lv: Sākas ar

en: Bind failed: (%s) %s
lv: Neizdevās pieslēgties: (%s) %s

en: Blacklist
lv: Melnais saraksts

en: Blacklist Edit
lv: Melnā saraksta labošana

en: Blacklist is not supported in the current filtering driver.
lv: Pašreizējais filtrēšanas dzinis neatbalsta Melno sarakstu.

en: Blacklisted Addresses
lv: Melnā saraksta adreses

en: Body
lv: Ķermenis

en: Case Sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Changes saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Connection failure
lv: Pieslēgšanās kļūme

en: Contains
lv: Satur

en: Copy %s
lv: Kopēt %s

en: Copy of %s
lv: %s kopija

en: Could not validate IMAP mailbox.
lv: Nevar pārbaudīt IMAP pastkasti.

en: Create new folder
lv: Izveidot jaunu mapi

en: DISABLED:
lv: IZSLĒGTS:

en: Deactivate Script
lv: Izslēgt skriptu

en: Delete %s
lv: Dzēst %s

en: Delete Condition
lv: Dzēšanas nosacījums

en: Delete message completely
lv: Dzēst vēstuli pavisam

en: Deleted
lv: Izdzēsta

en: Deliver into my Inbox
lv: Nogādāt INBOX-ā

en: Deliver into my Inbox and copy to...
lv: Nogādāt INBOX-ā un kopēt uz...

en: Deliver into my Inbox and redirect to...
lv: Nogādāt INBOX-ā un pāradresēt...

en: Deliver to folder...
lv: Nogādāt mapē...

en: Description
lv: Apraksts

en: Destination (To, Cc, Bcc, etc.)
lv: Mērķis (To,Cc,Bcc, utt.)

en: Disable %s
lv: Izslēgt %s

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Display detailed notification when each filter is applied?
lv: Rādīt detalizētu atskaiti pēc katra filtra pielietošanas?

en: Do not send responses to bulk or list messages?
lv: Nesūtīt atbildi uz vairum- vai vēstkopu vēstulēm?

en: Do this:
lv: Darbība:

en: Doesn't begin with
lv: Nesākas ar

en: Doesn't contain
lv: Nesatur

en: Doesn't end with
lv: Nebeidzas ar

en: Doesn't exist
lv: Neeksistē

en: Doesn't match (with placeholders)
lv: Neatbilst (ar vietturiem)

en: Edit
lv: Labot

en: Edit %s
lv: Labot %s

en: Enable %s
lv: Ieslēgt %s

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: End of vacation:
lv: Brīvdienu beigas:

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Equal to
lv: Vienāds ar

en: Error retrieving current script: (%d) %s
lv: Kļūda saņemot skriptu: (%d) %s

en: Existing Rules
lv: Filtrēšanas likumi

en: Exists
lv: Eksistē

en: Expected 1 object, got %d.
lv: Sagaidīts 1 objekts, saņemts %d

en: Failed to read from socket:
lv: Neizdevās nolasīt, kļūme sakaros:

en: Failed to write to socket:
lv: Neizdevās nodot datus, kļūme sakaros:

en: Failed to write to socket: (connection lost!)
lv: Neizdevās nodot datus: (zudis savienojums!)

en: Field
lv: Lauks

en: Filter All Messages
lv: Filtrēt visas vēstules

en: Filter Only Seen Messages
lv: Filtrēt tikai lasītās vēstules

en: Filter Only Unseen Messages
lv: Filtrēt tikai neskatītās vēstules

en: Filter Options
lv: Filtru opcijas

en: Filter Rule
lv: Filtrēšanas likums

en: Filter Rules
lv: Filtrēšanas likumi

en: Filter Script Display
lv: Filtra skriptu ekrāns

en: Filter _Rules
lv: Filtrēšanas likumi

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
lv: Filtrēšana: %s vēstule(s) nokopēta(s)uz mapi "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
lv: Filtrēšana: izdzēsta(s) %s vēstule(s) .

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
lv: Filtrēšana: %s vēstule(s) pārvietota(s)uz mapi "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
lv: Filtrēšana: izdzēstas %s Melnajam sarakstam atbilstošā(s) vēstule(s).

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
lv: Filtrēšana: Vēstule "%s" no "%s" nokopēta uz mapi "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
lv: Filtrēšana: Vēstule "%s" no "%s" izdzēsta.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
lv: Filtrēšana: Vēstule "%s" no "%s" pārvietota uz mapi "%s".

en: Filter not found.
lv: Filtrs nav atrodams

en: Flagged For Followup
lv: Atzīmēts papildu darbam

en: Folder to receive spam:
lv: Mape, kurā nogādāt mēstules:

en: For an incoming message that matches:
lv: Ienākošajai vēstulei, kas atbilst:

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Forward Keep Action
lv: Pāradresēt darbības saglabāšanu

en: Forward is not supported in the current filtering driver.
lv: Pašreizējais filtrēšanas dzinis neatbalsta pārsūtīšanu.

en: Forwards
lv: Pārsūtīšanas

en: Forwards Edit
lv: Labot Pārsūtīšanu

en: From
lv: Sūtītājs

en: From:
lv: Sūtītājs:

en: Generated by Ingo
lv: Ingo ģenerētais

en: Greater than
lv: Lielāks par

en: Greater than or equal to
lv: Lielāks vai vienāds ar

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
lv: Pašreizējais filtrēšanas dzinis neatbalsta individuālus likumus.

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
lv: Norādīta neeksistējoša pastkastīte.

en: Is
lv: Ir

en: Isn't
lv: Nav

en: Keep a copy of messages in this account?
lv: Saglabāt vēstuļu kopijas šajā kontā?

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
lv: Nepieciešams LDAP atbalsts, taču LDAP modulis nav atrodams vai arī nav ielādēts.

en: Label
lv: Iezīme

en: Less than
lv: Mazāks par

en: Less than or equal to
lv: Mazāks vai vienāds ar

en: List-ID
lv: Saraksta ID

en: Mar_k message as deleted
lv: Atzīmēt vēstuli kā izdzēstu

en: Mark message as:
lv: Atzīmēt vēstuli kā:

en: Match type
lv: Atbilstības tips

en: Matches (with placeholders)
lv: Atbilst (ar vietturiem)

en: Maximum Number of Rules
lv: Maksimālais likumu skaits

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
lv: Adrešu skaits Melnajā sarakstā izsmelts (Adreses kopā: %s, maksimālais skaits: %s). Pievienot adreses Melnajam sarakstam vairs nav iespējams.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
lv: Adrešu skaits Baltajā sarakstā izsmelts (Adreses kopā: %s, maksimālais skaits: %s). Pievienot adreses Baltajam sarakstam vairs nav iespējams.

en: Messages with a likely spam score greater than or equal to this number will be treated as spam.
lv: Vēstules ar mēstulisma indeksu virs norādītās vērtības tiks apstrādātas kā mēstules.

en: Missing address to notify
lv: Nav norādīta adrese, kurp nosūtīt paziņojumu

en: Missing address to redirect message to
lv: Nav norādīta adrese, kurp pāradresēt

en: Missing reason for reject
lv: Nav norādīts atteikuma iemesls

en: Missing reason in vacation.
lv: Nav norādīts prombūtnes paskaidrojums

en: Mobile
lv: Mobilais

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move Rule Down
lv: Pārvietot lejup

en: Move Rule Up
lv: Pārvietot augšup

en: My email addresses:
lv: Jūsu e-pasta adreses:

en: New Rule
lv: Jauns likums

en: No "%s" element found in backend configuration.
lv: "%s" elements nav atrasts palīgmoduļa konfigurācijā .

en: No Description
lv: Nav apraksta

en: No backend configured for this host
lv: Nav atrodams konfigurēts palīgmodulis

en: No backends configured in backends.php
lv: backends.php nav neviens konfigurēts palīgmodulis

en: No filters. Click "%s" to create a new filter.
lv: Filtru nav. Nospiediet "%s"  lai radītu jaunu filtru.

en: No headers specified
lv: Nav norādīta neviena galvene

en: No rules
lv: Nav likumu

en: No script generated.
lv: Nav ģenerēts neviens skripts.

en: No strings specified
lv: Nav norādīts teksts

en: Not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Notify email address...
lv: E-pasta adrese paziņojumam...

en: Number of days between vacation replies:
lv: Dienu skaits starp brīvdienu atbildes nosūtīšanu:

en: Only flag the message
lv: Tikai atzīmēt vēstuli

en: Other Preferences
lv: Citi iestatījumi

en: Overview
lv: Pārskats

en: Participant (From, To, etc.)
lv: Dalībnieks (From,To, utt.)

en: Permission Denied
lv: Pieeja liegta

en: Please enter the name of the new folder:
lv: Lūdzu ievadiet jaunās mapes nosaukumu:

en: Preferences about script updating.
lv: Skriptu atjaunināšanas opcijas

en: Reason:
lv: Iemesls:

en: Received
lv: Saņemta

en: Redirect to...
lv: Pāradresēt...

en: Regular expression
lv: Loģiskās izteiksmes

en: Reject with reason...
lv: Atteikt ar pamatojumu...

en: Removing user data is not supported with the current filter storage backend.
lv: Lietotāja datu dzēšana nav iespējama, izmantojot pašreizējo filtra palīgmoduli.

en: Resent-From
lv: Pārsūtīts no

en: Resent-To
lv: Pārsūtīts

en: Return to Filters List
lv: Atgriezties pie filtru saraksta

en: Return to Rules List
lv: Atgriezties pie likumu saraksta

en: Rule
lv: Likums

en: Rule "%s" copied.
lv: Likums "%s" nokopēts.

en: Rule "%s" deleted.
lv: Likums "%s" izdzēsts.

en: Rule "%s" disabled.
lv: Likums "%s" izslēgts

en: Rule "%s" enabled.
lv: Likums "%s" ieslēgts

en: Rule Disabled
lv: Likums izslēgts

en: Rule Enabled
lv: Likums ieslēgts

en: Rule Name:
lv: Likuma nosaukums:

en: Rule not found.
lv: Likums nav atrodams.

en: Rule:
lv: Likums:

en: Rules
lv: Likumi

en: STARTTLS failed: (%s) %s
lv: STARTTLS kļūme: (%s) %s

en: S_pam
lv: Mēstules

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Save and Disable
lv: Saglabāt un atspējot

en: Save and Enable
lv: Saglabāt un iespējot

en: Script
lv: Skripts

en: Script Updating
lv: Skripta atjaunināšana

en: Script not updated: %s
lv: Skripts nav atjaunināts: %s

en: Script successfully activated.
lv: Skripts veiksmīgi aktivēts.

en: Script successfully deactivated.
lv: Skripts veiksmīgi deaktivēts.

en: Seen
lv: Redzēta

en: Select a field
lv: Izvēlieties lauku

en: Select ruleset to display:
lv: Izvēlieties rādāmo likumu kopumu:

en: Select target folder
lv: izvēlēties mapi

en: Select target folder:
lv: izvēlēties mērķa mapi:

en: Self-Defined Header
lv: Pašdefinēta galvene

en: Sender
lv: Sūtītājs

en: Settings successfully updated.
lv: Iestatījumi veiksmīgi atjaunināti.

en: Show Active Script
lv: Rādīt aktīvos skriptus

en: Show Current Script
lv: Rādīt pašreizējo skriptu

en: Simple spam filtering is not supported in the current filtering driver.
lv: Vienkāršā mēstuļu filtrēšana nav iespēja ar izmantoto filtrēšanas dzini.

en: Size
lv: Izmērs

en: Source (From, Reply-to, etc.)
lv: Avots (From,Reply-to, utt.)

en: Spam Filter
lv: Mēstuļu filtrs

en: Spam Filtering
lv: Mēstuļu filtrēšana

en: Spam Level:
lv: Mēstulisma līmenis

en: Start of vacation:
lv: Brīvdienu sākums:

en: Stop checking if this rule matches?
lv: Pārtraukt pārbaudi, ja šis likums izpildās?

en: Subject
lv: Temats

en: Subject of vacation message:
lv: Brīvdienu paziņojuma temats:

en: Subject:
lv: Temats:

en: The address "%s" has been added to your blacklist.
lv: Adrese "%s" pievienota Melnajam sarakstam.

en: The address "%s" has been added to your whitelist.
lv: Adrese "%s" pievienota Baltajam sarakstam.

en: There was an error activating the script.
lv: Kļūda aktivējot skriptu.

en: There was an error deactivating the script.
lv: Kļūda deaktivējot skriptu.

en: To
lv: Saņēmējs

en: To:
lv: Saņēmējs:

en: Unable to load the script driver "%s".
lv: Nav iespējams ielādēt skripta dzini "%s".

en: Unable to load the storage driver "%s".
lv: Nav iespējams ielādēt datu glabātuves dzini "%s".

en: Unable to load the transport driver "%s".
lv: Nav iespējams ielādēt transporta dzini "%s".

en: User header
lv: Lietotāja galvene

en: Vacation
lv: Brīvdienas

en: Vacation Edit
lv: Labot Brīvdienu paziņojumu

en: Vacation end date is prior to start.
lv: Brīvdienu beigu datums ir pirms to sākuma.

en: Vacation end date is prior to today.
lv: Brīvdienu beigu datums ir pirms šodienas.

en: Vacation is not supported in the current filtering driver.
lv: Pašreizējais filtrēšanas dzinis neatbalsta brīvdienu paziņojumus.

en: Value
lv: Vērtība

en: View Rule
lv: Skatīt likumu

en: Wh_itelist addresses:
lv: Baltā saraksta adreses

en: Whitelist
lv: Baltais saraksts

en: Whitelist Edit
lv: Labot Balto sarakstu

en: Whitelist is not supported in the current filtering driver.
lv: Pašreizējais filtrēšanas dzinis neatbalsta Balto sarakstu.

en: Whitelisted Addresses
lv: Baltā saraksta adreses

en: You are not allowed to create more than %d rules.
lv: Jūs nevarat izveidot vairāk kā %d likumus.

en: You are not allowed to create or edit custom rules.
lv: Jūs nevarat izveidot vai mainīt specializētos likumus

en: You can use placeholders like %NAME% in the vacation message. See the online help for details.
lv: Brīvdienu paziņojumā ir iespējams izmantot vietturus, kā, piemēram,  %NAME%. Plašākam izklāstam skat. tiešsaistes palīdzībā.

en: You cannot create empty conditions. Please fill in a value for "%s".
lv: Tukšus nosacījumus nevar izveidot. Lūdzu, norādiet "%s" vērtību.

en: You do not have permission to delete filter rules.
lv: Jums nav tiesību dzēst filtra likumus.

en: You do not have permission to edit filter rules.
lv: Jums nav tiesību labot filtru likumus.

en: You have received a new message
lv: Jums ir pienākusi jauna vēstule.

en: You need to select at least one field to match.
lv: Nepieciešams izvēlēties vismaz vienu atbilstības lauku.

en: [No Sender]
lv: [Nav Sūtītāja]

en: [No Subject]
lv: [Bez temata]

en: _Blacklist
lv: Melnais saraksts

en: _Delete message completely
lv: Dzēst vēstuli

en: _Enter each address on a new line:
lv: Katru adresi ievadiet jaunā rindā:

en: _Forward
lv: Pārsūtīt

en: _Move message to folder:
lv: Pārvietot vēstules uz mapi:

en: _Permissions
lv: Tiesības

en: _Script
lv: Skripts

en: _Vacation
lv: Brīvdienas

en: _Whitelist
lv: Baltais saraksts

en: active
lv: aktīvs

en: and
lv: un

en: disabled - click to enable
lv: izslēgts - uzklikšķiniet lai ieslēgtu

en: inactive
lv: neaktīvs

en: maildrop script generated by Ingo
lv: Ingo ģenerēts maildrop skripts.

en: or
lv:  vai

en: procmail script generated by Ingo
lv: Ingo ģenerēts procmail skripts.
