Ingo H3 (1.2-RC2) - en to sk translation catalogue (247 entries)

en:  and
sk:  a

en:  or
sk:  alebo

en: "%s" are not valid email addresses.
sk: "%s" nie sú korektné e-mailové adresy.

en: "%s" is not a valid email address.
sk: "%s" nie je korektná e-mailová adresa.

en: %d users with login %s found, one expected.
sk: nájdených %d používateľov s loginom %s, očakávaný bol iba jeden.

en: %s The driver said: %s
sk: %s Ovládač oznámil: %s

en: ALL of the following
sk: VŠETKY z nasledujúcich

en: ANY of the following
sk: AKÝKOĽVEK z nasledujúcich

en: Action for blacklisted addresses:
sk: Operácia pre adresy z čiernej listiny:

en: Activate Script
sk: Zapnúť skript

en: Activating the script for "%s" failed: (%d) %s
sk: Chyba pri aktivácii skriptu pre "%s": (%d) %s

en: Additional Settings
sk: Ďalšie nastavenia

en: Address(es) to forward to:
sk: Adresy, na ktoré sa má preposielať:

en: Addresses to not send responses to:
sk: Adresy, na ktoré sa nemá posielať odpoveď:

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Answered
sk: Zodpovedané

en: Apply Filters
sk: Aplikovať filtre

en: Are you sure you want to delete this rule?
sk: Naozaj chcete vymazať toto pravidlo?

en: Automatically activate the script after each change?
sk: Automaticky aktivovať skript po každej zmene?

en: Backends
sk: Backendy

en: Basic Settings
sk: Zálkadné nastavenia

en: Bcc
sk: Skrytá kópia

en: Begins with
sk: Začína na

en: Bind failed: (%s) %s
sk: Pripojenie (bind) zlyhalo: (%s) %s

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: Blacklist Edit
sk: Upraviť čiernu listinu

en: Blacklisted Addresses
sk: Adresy v čiernej listine

en: Body
sk: Telo

en: Case Sensitive
sk: Rozlišovať veľké/malé písmená

en: Cc
sk: Kópia

en: Changes saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Connection failure
sk: Nastala chyba pri pokuse o spojenie

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy %s
sk: Kopírovať %s

en: Copy of %s
sk: Kópia %s

en: Could not validate IMAP mailbox.
sk: Nepodarilo sa validovať IMAP schránku.

en: Create new folder
sk: Vytvoriť nový priečinok

en: DISABLED:
sk: VYPNUTÉ:

en: Deactivate Script
sk: Vypnúť skript

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete %s
sk: Vymazať %s

en: Delete Condition
sk: Podmienka vymazania

en: Delete message completely
sk: Vymazať správu

en: Deleted
sk: Vymazané

en: Deliver into my Inbox
sk: Doručiť do priečinka s prijatou poštou

en: Deliver into my Inbox and copy to...
sk: Doručiť do priečinka s prijatou poštou a kopírovať do...

en: Deliver into my Inbox and redirect to...
sk: Doručiť do priečinka s prijatou poštou a presmerovať na...

en: Deliver to folder...
sk: Doručiť do priečinka...

en: Description
sk: Popis

en: Destination (To, Cc, Bcc, etc.)
sk: Cieľ (To, Cc, Bcc, atď.)

en: Disable %s
sk: Vypnúť %s

en: Disabled
sk: Vypnuté

en: Display detailed notification when each filter is applied?
sk: Zobraziť detailné upozornenie pri použití každého filtra?

en: Do not send responses to bulk or list messages?
sk: Neposielať odpoveď do e-mailových konferencií?

en: Do this:
sk: Vykonať činnosť:

en: Doesn't begin with
sk: Nezačína na

en: Doesn't contain
sk: Neobsahuje

en: Doesn't end with
sk: Nekončí na

en: Doesn't exist
sk: Neexistuje

en: Doesn't match (with placeholders)
sk: Neodpovedá vzoru (s premennými)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit %s
sk: Upraviť %s

en: Enable %s
sk: Zapnúť %s

en: End of vacation:
sk: Koniec neprítomnosti:

en: Ends with
sk: Končí na

en: Equal to
sk: Rovná sa

en: Error retrieving current script: (%d) %s
sk: Nastala chyba pri načítavaní aktuálneho skriptu: (%d) %s

en: Existing Rules
sk: Existujúce pravidlá

en: Exists
sk: Existuje

en: Expected 1 object, got %d.
sk: Očakával sa 1 objekt, prišlo %d.

en: Failed to read from socket:
sk: Nastala chyba čítaní zo socketu:

en: Failed to write to socket:
sk: Nastala chyba pri zapisovaní do socketu:

en: Failed to write to socket: (connection lost!)
sk: Nastala chyba pri zapisovaní do socketu: (spojenie zlyhalo!)

en: Field
sk: Pole

en: Filter All Messages
sk: Filtrovať všetky správy

en: Filter Only Seen Messages
sk: Filtrovať iba prečítané správy

en: Filter Only Unseen Messages
sk: Filtrovať iba neprečítané správy

en: Filter Options
sk: Nastavenia filtrovania

en: Filter Rule
sk: Filtrovacie pravidlo

en: Filter Rules
sk: Filtrovacie pravidlá

en: Filter Script Display
sk: Zobrazenie filtrovacieho skripta

en: Filter _Rules
sk: Filtrovacie p_ravidlá

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
sk: Aktivita filtra: %s správ bolo skopírovaných do priečinka "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
sk: Aktivita filtra: %s správ bolo vymazaných.

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
sk: Aktivita filtra: %s správ bolo presunutých do priečinka "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
sk: Aktivita filtra: %s správ ktoré vyhovovali čiernej listine bolo vymazaných.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
sk: Aktivita filtra: Správa "%s" od "%s" bola skopírovaná do priečinka "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
sk: Aktivita filtra: Správa "%s" od "%s" bola vymazaná.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
sk: Aktivita filtra: Správa "%s" od "%s" bola presunutá do priečinka "%s".

en: Filter not found.
sk: Filter nebol nájdený.

en: Flagged
sk: S príznakom

en: Folder to receive spam:
sk: Priečinok na odber nevyžiadanej pošty:

en: For an incoming message that matches:
sk: Pre prišlú správu ktorá odpovedá vzoru:

en: Forward
sk: Preposielanie

en: Forward Keep Action
sk: Preposlať a ponechať

en: Forwards
sk: Presmerovania

en: Forwards Edit
sk: Upraviť presmerovania

en: From
sk: Od

en: From:
sk: Od:

en: Generated by Ingo
sk: Vygenerovaný Ingom

en: Greater than
sk: Väčšie ako

en: Greater than or equal to
sk: Väčšie ako alebo rovné ako

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
sk: Individuálne pravidlá nie sú podporované aktuálnym ovladačom filtrovania.

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
sk: Zadaná schránka na doručovanie pošty neexistuje.

en: Is
sk: Je

en: Isn't
sk: Nie je

en: Keep a copy of messages in this account?
sk: Ponechať lokálnu kópiu správ?

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
sk: Je požadovaná podpora LDAP, ale LDAP modul nie je dostupný alebo nahratý.

en: Label
sk: Štítok

en: Less than
sk: Menšie ako

en: Less than or equal to
sk: Menšie ako alebo rovné ako

en: Login to %s failed.
sk: Prihlásenie do %s zlyhalo.

en: Mar_k message as deleted
sk: _Označiť správu ako vymazanú.

en: Mark message as:
sk: Označiť správu ako:

en: Match type
sk: Typ porovnania

en: Matches (with placeholders)
sk: Odpovedá vzoru (s premennými)

en: Maximum number of blacklist addresses.
sk: Maximálny počet adries na čiernej listine.

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
sk: Maximálny počet adries v čiernej listine bol dosiahnutý (Adries spolu: %s, maximálne: %s). Nie je možné pridať nové adresy do čiernej listiny.

en: Maximum number of whitelist addresses.
sk: Maximálny počet adries na bielej listine.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
sk: Maximálny počet adries v bielej listine bol dosiahnutý (Adries spolu: %s, maximálne: %s). Nie je možné pridať nové adresy do bielej listiny.

en: Messages with a likely spam score greater than or equal to this number will be treated as spam.
sk: Správy so spamovým skóre vyšším alebo rovným tomuto číslo budú považované za nevyžiadanú poštu.

en: Missing address to notify
sk: Chýba adresa na upozornenia

en: Missing address to redirect message to
sk: Chýba adresa na preposielanie pošty

en: Missing reason for reject
sk: Chýba dôvod na odmietnutie

en: Missing reason in vacation.
sk: Chýba dôvod pre neprítomnosť.

en: Mobile
sk: Mobil

en: My email addresses:
sk: Moja e-mailová adresa:

en: New Rule
sk: Nové pravidlo

en: No "%s" element found in backend configuration.
sk: Prvok "%s" nebol nájdený v konfigurácii backendu.

en: No Description
sk: Bez popisu

en: No backend configured for this host
sk: Nenájdené nastavenia backendu pre tento host

en: No backends configured in backends.php
sk: V súbore backends.php nie sú nastavené žiadne backendy

en: No filters. Click "%s" to create a new filter.
sk: Žiadne filre. Kliknite "%s" pre vytvorenie nového filtra.

en: No headers specified
sk: Neboli zadané žiadne hlavičky.

en: No rules
sk: Bez pravidiel

en: No script generated.
sk: Žiaden skript nebol vytvorený.

en: No strings specified
sk: Žiadne reťazce neboli zadané.

en: Not equal to
sk: Nerovná sa

en: Notify email address...
sk: E-mailová adresa pre upozornenia...

en: Number of days between vacation replies:
sk: Počet dní medzi odpoveďami na neprítomnosť:

en: Only flag the message
sk: Iba označiť správu príznakom

en: Other Preferences
sk: Ďalšie nastavenia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Participant (From, To, etc.)
sk: Účastník (From, To, atď.)

en: Permission Denied
sk: Prístup odopretý

en: Please enter the name of the new folder:
sk: Zadajte prosím meno pre nový priečinok:

en: Preferences about script updating.
sk: Nastavenia aktualizácie skruptu.

en: Reason:
sk: Dôvod:

en: Received
sk: Prijaté

en: Redirect to...
sk: Presmerovať na...

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Reject with reason...
sk: Odmietnuť s dôvodom...

en: Removing user data is not supported with the current filter storage backend.
sk: Odstraňovanie používateľských dát nie je podporované v aktuálnom filterovom backende.

en: Resent-From
sk: Preposlané od

en: Resent-To
sk: Preposlané komu

en: Return to Filters List
sk: Návrat na zoznam filtrov

en: Return to Rules List
sk: Návrat na zoznam pravidiel

en: Rule "%s" copied.
sk: Pravidlo "%s" bolo skopírované.

en: Rule "%s" deleted.
sk: Pravidlo "%s" bolo vymazané.

en: Rule "%s" disabled.
sk: Pravidlo "%s" bolo vypnuté.

en: Rule "%s" enabled.
sk: Pravidlo "%s" bolo zapnuté.

en: Rule Disabled
sk: Pravidlo bolo vypnuté

en: Rule Enabled
sk: Pravidlo bolo zapnuté

en: Rule Name:
sk: Názov pravidla:

en: Rule not found.
sk: Pravidlo nenájdené.

en: Rule:
sk: Pravidlo:

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Ruleset
sk: Skupina pravidiel

en: STARTTLS failed: (%s) %s
sk: Chyba pri STARTTLS: (%s) %s

en: S_pam
sk: _Nevyžiadaná pošta

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Save and Disable
sk: Uložiť a vypnúť

en: Save and Enable
sk: Uložiť a zapnúť

en: Script
sk: Skript

en: Script Updating
sk: Aktualizácia skriptu

en: Script name:
sk: Názov skriptu:

en: Script not updated: %s
sk: Skript nebol aktualizovaný: %s

en: Script successfully activated.
sk: Skript bol úspešne zapnutý.

en: Script successfully deactivated.
sk: Skript bol úspešne vypnutý.

en: Seen
sk: Prečítané

en: Select a field
sk: Vyberte pole

en: Select ruleset to display
sk: Vybrať skupinu pravidiel na zobrazenie

en: Select target folder
sk: Vybrať cieľový priečinok

en: Select target folder:
sk: Vyberte cieľový priečinok:

en: Self-Defined Header
sk: Používateľom zadaná hlavička

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Settings successfully updated.
sk: Nastavenia boli úspešne aktualizované.

en: Show Active Script
sk: Zobraziť aktívny skript

en: Show Current Script
sk: Zobraziť aktuálny skript

en: Size
sk: Veľkosť

en: Source (From, Reply-to, etc.)
sk: Zdroj (From, Reply-to, atď.)

en: Spam Filter
sk: Filter pre nevyžiadanú poštu

en: Spam Filtering
sk: Filtrovanie nevyžiadanej pošty

en: Spam Level:
sk: Úroveň nevyžiadanej pošty (SPAM):

en: Spam filtering
sk: Filtrovanie nevyžiadanej pošty

en: Start of vacation:
sk: Začiatok neprítomnosti:

en: Stop checking if this rule matches?
sk: Nepokračovať ak správa vyhovuje tomuto pravidlu?

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject of vacation message:
sk: Predmet správy o neprítomnosti:

en: Subject:
sk: Predmet:

en: The address "%s" has been added to your blacklist.
sk: Adresa "%s" bola pridaná do Vašej čiernej listiny.

en: The address "%s" has been added to your whitelist.
sk: Adresa "%s" bola pridaná do Vašej bielej listiny.

en: There was an error activating the script.
sk: Nastala chyba pri zapínaní skriptu.

en: There was an error deactivating the script.
sk: Nastala chyba pri vypínaní skriptu.

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: To
sk: Komu

en: Unable to load the script driver "%s".
sk: Napodarilo sa nahrať ovládač skriptu "%s".

en: Unable to load the storage driver "%s".
sk: Nepodarilo sa nahrať úložný ovládač "%s".

en: Unable to load the transport driver "%s".
sk: Nepodarilo sa nahrať transportný ovládač "%s".

en: User header
sk: Používateľská hlavička

en: Vacation
sk: Neprítomnosť

en: Vacation Edit
sk: Upraviť neprítomnosť

en: Vacation end date is prior to start.
sk: Dátum skončenia neprítomnosti je rovnaký ako jej začiatok.

en: Vacation end date is prior to today.
sk: Dátum skončenia neprítomnosti je dnes.

en: Value
sk: Hodnota

en: View Rule
sk: Zobraziť pravidlo

en: Wh_itelist addresses:
sk: Adresy v _bielej listine:

en: Whitelist
sk: Biela listina

en: Whitelist Edit
sk: Upraviť bielu listinu

en: Whitelisted Addresses
sk: Adresy v bielej listine

en: You are not allowed to create more than %d rules.
sk: Nemáte právo vytvoriť viac ako %d pravidiel.

en: You are not allowed to create or edit custom rules.
sk: Nemáte právo vytvoriť alebo upraviť používateľské pravidlá.

en: You can use placeholders like %NAME% in the vacation message. See the online help for details.
sk: V správe v neprítomnosti môžete používať zástupné značky typu %NAME%. Bližšie informácie nájdete v on-line pomoci.

en: You cannot create empty conditions. Please fill in a value for "%s".
sk: Nemožno vytvárať prázdne podmienky. Prosím zadajte hodnotu pre "%s".

en: You do not have permission to delete filter rules.
sk: Nemáte právo na vymazanie filtrovacích pravidiel.

en: You do not have permission to edit filter rules.
sk: Nemáte právo na úpravu filtrovacích pravidiel.

en: You have received a new message
sk: Máte novú správu

en: You need to select at least one field to match.
sk: Musíte vybrať aspoň jedno pole pre zhodu.

en: [No Sender]
sk: [Bez Odosielateľa]

en: [No Subject]
sk: [Bez Predmetu]

en: _Blacklist
sk: Čierna _listina

en: _Delete message completely
sk: _Vymazať správu

en: _Enter each address on a new line:
sk: _Zadajte každú adresu na samostatný riadok:

en: _Forward
sk: _Preposlať

en: _Move message to folder:
sk: _Presunúť správu do priečinka:

en: _Permissions
sk: _Práva

en: _Script
sk: _Skript

en: _Vacation
sk: _Neprítomnosť

en: _Whitelist
sk: _Biela listina

en: active
sk: zapnuté

en: and
sk: a

en: inactive
sk: vypnutý

en: maildrop script generated by Ingo
sk: maildrop script vytvoreny programom Ingo

en: or
sk: alebo

en: procmail script generated by Ingo
sk: procmail script vytvoreny programom Ingo
