Horde_Kolab_Storage - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Connecting to server %s failed. Error: %s
lv: Neizdevās pieslēgties serverim %s. Kļūda: %s

en: Creating folder %s failed. Error: %s
lv: Neizdevās izveidot mapi %s. Kļūda: %s

en: Creating folder %s%s failed. Error: %s
lv: Neizdevās izveidot mapi %s%s. Kļūda: %s

en: Deleting folder %s failed. Error: %s
lv: Neizdevās izdzēst mapi %s. Kļūda: %s

en: Deleting folder %s%s failed. Error: %s
lv: Neizdevās izdzēst mapi %s%s. Kļūda: %s

en: Failed deleting message %s in folder %s. Error: %s
lv: Neizdevās izdzēst vēstuli %s mapē %s. Kļūda: %s

en: Failed deleting messages from folder %s. Error: %s
lv: Neizdevās izdzēst vēstules mapē %s. Kļūda: %s

en: Failed expunging folder %s. Error: %s
lv: Neizdevās iztīrīt mapi %s. Kļūda: %s

en: Failed fetching message %s in folder %s%s. Error: %s
lv: Neizdevās saņemt vēstuli %s mapē %s%s. Kļūda: %s

en: Failed opening folder %s%s. Error: %s
lv: Neizdevās atvērt mapi %s%s: %s

en: Invalid "namespace" type "%s"!
lv: Nepareizs "namespace" tips "%s"!

en: Missing "driver" parameter!
lv: Iztrūkst "driver" parametrs!

en: Missing "host" parameter!
lv: Iztrūkst "host" parametrs!

en: Old object %s does not exist.
lv: Vecais objekts %s neeksistē.

en: Renaming folder %s to %s failed. Error: %s
lv: Neizdevās pārdēvēt mapi %s par %s. Kļūda: %s

en: Renaming folder %s%s to %s%s failed. Error: %s
lv: Neizdevās pārdēvēt mapi %s%s par %s%s. Kļūda: %s

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
lv: Nevar pārsaukt %s par %s: mērķa mape jau eksistē
