Kronolith 2.0-cvs - en to cs translation catalogue (644 entries)

en:  to
cs:  do

en:  until %s
cs:  do %s

en:  without end
cs:  bez konce

en: %d %s before the event starts
cs: %d %s před začátkem události

en: %d day | %d days
cs[0]: %d den
cs[1]: %d dny
cs[2]: %d dnů

en: %d events
cs: %d událostí

en: %d hour | %d hours
cs[0]: %d hodina
cs[1]: %d hodiny
cs[2]: %d hodin

en: %d minute | %d minutes
cs[0]: %d minuta
cs[1]: %d minuty
cs[2]: %d minut

en: %d times
cs: %dkrát

en: %d week | %d weeks
cs[0]: %d týden
cs[1]: %d týdny
cs[2]: %d týdnů

en: %s %sShare with the %s %sgroup%s and %sallow them to%s %s
cs: %s %sSdílet se %s %sskupinou%s a %spovolit jim%s %s

en: %s %sShare with the users:%s %s and %sallow them to%s %s
cs: %s %sSdílet s uživateli:%s %s a %spovolit jim%s %s

en: %s Already Exists
cs: %s již existuje

en: %s Day(s) %s Hour(s) %s Minutes
cs: %s Dnů(Den) %s Hodin(a) %s Minut

en: %s Don't repeat %s or repeat %s daily, %s weekly, %s monthly %s or %s yearly %s
cs: %s Neopakovat %s nebo opakovat %s denně, %s týdně, %s měsíčně %s nebo %s ročně %s

en: %s Don't set %s or %s set %s before the event %s
cs: %s Nenastavovat %s nebo %s nastavit %s před událostí %s

en: %s Private %s &mdash; hides details if calendar is public %s
cs: %s Soukromná %s &mdash; skryje detaily jestli je kalendář veřejný %s

en: %s at %s
cs: %s na %s

en: %s file successfully imported
cs: %s soubor úspěšně importován

en: %s has assigned the ownership of the calendar "%s" to you.
cs: %s Vám předal vlastnictví kalendáře "%s".

en: %s has assigned the ownership of the calendar %s to you.
cs: %s Vám předal vlastnictví kalendáře %s.

en: %s has cancelled "%s".
cs: %s zrušil(a) "%s".

en: %s has cancelled an instance of the recurring "%s".
cs: %s zrušil(a) instanci vracejícího se "%s".

en: %s not found
cs: %s nebyl nalezen

en: %s wants to notify you about changes of "%s".
cs: %s si Vás přeje upozornit na změny "%s".

en: %s wants to share the calendar "%s" with you to grant you access to all events in this calendar.
cs: %s chce s Vámi sdílet kalendář "%s" a umožnit Vám přístup ke všem událostem v tomto kalendáři.

en: %s wants to share the calendar %s with you to grant you access to all events in this calendar.
cs: %s chce s Vámi sdílet kalendář %s a umožnit Vám přístup ke všem událostem v tomto kalendáři.

en: %s wishes to make you aware of "%s".
cs: %s si Vás přeje upozornit na "%s".

en: %sAdvanced sharing.%s You can also return to the %sstandard settings%s.
cs: %sPokročilé sdílení.%s Taky se můžete vrátit na %szákladní nastavení%s.

en: %sShare with everyone%s (public) and %s %smake it searchable%s by everyone too
cs: %sSdílet se všemi%s (veřejný) a také %s %spovolit prohledávání%s všem

en: %sStandard sharing.%s You can also set %sadvanced sharing%s options.
cs: %sJednoduché sdílení.%s Můžete také nastavit %spokročilé sdílení%s.

en: %sWarning:%s also %sdeletes all events%s currently in the calendar.
cs: %sUpozornění:%s také %ssmaže všechny události%s v kalendáři.

en: * Add these by clicking Add *
cs: * Přidat tyto kliknutím na Přidat *

en: * Please select address(es) *
cs: * Prosím vyberte emailovou(é) adresu(y) *

en: , %d times
cs: , %d-krát

en: 1 event
cs: 1 událost

en: 1 hour
cs: 1 hodina

en: 15 minutes
cs: 15 minut

en: 20 minutes
cs: 20 minut

en: 30 minutes
cs: 30 minut

en: Accepted
cs: Akceptováno

en: Access permissions
cs: Přístupová práva

en: Ad_vanced Search
cs: Hledat _důkladněji

en: Add
cs: Přidat

en: Add Event
cs: Přidat událost

en: Add Holidays
cs: Přidat svátky

en: Add Remote Calendar
cs: Přidat vzdálený kalendář

en: Add Resource
cs: Přidat zdroj

en: Add Resource Group
cs: Přidat skupinu zdrojů

en: Add a new event
cs: Přidat novou událost

en: Add attendees
cs: Přidat účastníky

en: Add attendees e-mail addresses
cs: Přidejte e-mailové adresy účastníků

en: Add event to
cs: Přidat událost do

en: Add resource
cs: Přidat zdroj

en: Add resources
cs: Přidat zdroje

en: Add to
cs: Přidat do

en: Add to attendees
cs: Přidat mezi účastníky

en: Address Book
cs: Kontakty

en: Address Books
cs: Kontakty

en: Advanced Search
cs: Hledat důkladněji

en: Alarm Date
cs: Datum Alarmu

en: Alarm Span (minutes)
cs: Vyměření Alarmu (v minutách)

en: Alarm Time
cs: Čas Alarmu

en: Alert me %s as default %s or %s using:
cs: Upozorni mě %s standardně %s nebo %s skrz:

en: All
cs: Vše

en: All Attendees
cs: Všichni účastníci

en: All Authenticated Users
cs: Všichni ověření uživatelé

en: All Calendars
cs: Všechny kalendáře

en: All Future
cs: Všechny budoucí

en: All Past
cs: Všechny minulé

en: All Visible
cs: Všechny viditelné

en: All day
cs: Celý den

en: All day event
cs: Událost na celý den

en: All events
cs: Všechny události

en: All-day event
cs: Celodenní událost

en: Always Accept
cs: Vždy akceptovat

en: Always Decline
cs: Vždy odmítnout

en: Any
cs: Jakákoliv

en: Are you sure you want to delete this calendar and all the events in it?
cs: Skutečně chcete smazat tento kalendář spolu a všechny události v něm?

en: Are you sure you want to delete this task list and all the tasks in it?
cs: Skutečně chcete smazat tento seznam úkolů spolu a všechny úkoly v něm?

en: Assignee
cs: Řešitel

en: At
cs: V

en: Attached is an iCalendar file with more information about the event. If your mail client supports iTip requests you can use this file to easily update your local copy of the event.
cs: Soubor iCalendar s informacemi o události je v přílohe.. Pokud Váš e-mailový klient podporuje iTip žádosti, můžete použít tento soubor pro jednodušší aktualizaci Vašeho kalendáře.

en: Attempt to edit a non-existent share.
cs: Pokus o editaci neexistujícího sdíleného objektu.

en: Attendance
cs: Účast

en: Attendee
cs: Účastník

en: Attendees
cs: Účastníci

en: Attendees and Resources
cs: Účastíci a zdroje

en: Attendees:
cs: Účastníci:

en: Auto
cs: Automaticky

en: Automatically
cs: Automaticky

en: Availability
cs: Dostupnost

en: Basic Search
cs: Vyhledat

en: Busy
cs: Zaneprázněný

en: C_alendar
cs: K_alendář

en: CalDAV Account URL
cs: CalDAV URL účtu

en: CalDAV Subscription URL
cs: CalDAV URL kalendáře

en: Cal_endar
cs: _Kalendář

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Calendar ICS file
cs: Soubor ICS

en: Calendar Summary
cs: Shrnutí kalendáře

en: Calendar of %s
cs: Kalendář uživatele %s

en: Calendar owner
cs: Vlastník kalendáře

en: Calendar successfully purged.
cs: Kalendář byl úspěšně vyčistěn.

en: Calendar title
cs: Název kalendáře

en: Calendars
cs: Kalendáře

en: Can't create a new event.
cs: Nelze vytvořit novou událost.

en: Cancel
cs: Storno

en: Cancelled
cs: Stornováno

en: Cancelled: %s
cs: Stornováno: %s

en: Change Permissions
cs: Změnit Práva

en: Choose how you want to be notified about event changes, event alarms and upcoming events.
cs: Vyberte si, jak chcete být upozorňován na změńy událostí, upomínky a blížící se události.

en: Choose how you want to receive reminders for events with alarms:
cs: Zvolte, jak chcete být dostávat upomínky událośtí:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted events by email:
cs: Vyberte, jestli chcete dostávat e-mailové notifikace o nových, upravených a smazaných událostech:

en: Choose if you want to receive daily agenda email reminders:
cs: Vyberte, jestli chcete dostávat e-mailem denní agendu:

en: Choose if you want to receive reminders for events with alarms:
cs: Vyberte, jestli chcete být upozorňován na události s upomínkou:

en: Choose the calendars to include in the above Free/Busy URL:
cs: Zvolte kalendáře, které si přejete zahrnout v informaci o volném čase:

en: Choose the calendars to use for synchronization with external devices.
cs: Vyberte kalendáře, které mají být použity pro synchronizaci s externími zařízeními.

en: Choose the identity to use for ActiveSync. This determines the email address used as the ORGANIZER for events you create.
cs: Vyberte identitu, která se má použít pro ActiveSync. Určuje e-mailovú adresu organizátora událostí, které vytvoříte.

en: Choose the views to show event locations in:
cs: Zvolte pohledy, ve kterých se mají zobrazovat informace o místě konání událostí:

en: Choose the views to show event start and end times in:
cs: Zvolte pohledy, ve kterých se mají zobrazovat časy začátku a konce událostí:

en: Choose your default calendar.
cs: Zvolit výchozí kalendář.

en: Client
cs: Klient

en: Close
cs: Zavřít

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Collapse
cs: Sbalit

en: Color
cs: Barva

en: Color Picker
cs: Výběr barvy

en: Comma separated values
cs: Čárkou oddělené hodnoty

en: Completed
cs: Dokončené

en: Confirm deletion of events?
cs: Potvrdit smazání událostí?

en: Confirmed
cs: Potvrzeno

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Copy this URL for use wherever you need your Free/Busy URL:
cs: Zkopírujte toto URL do aplikací podporujících informace o volném čase:

en: Copy this URL to a CalDAV client to subscribe to all your calendars
cs: Zkopítujte toto URL do CalDAV klienta pro odebírání všech Vašich kalendářů

en: Copy this URL to a CalDAV client to subscribe to this calendar
cs: Zkopítujte toto URL do CalDAV klienta pro odebírání tohoto kalendáře

en: Copy this URL to a WebDAV or ICS client to subscribe to this calendar
cs: Zkopítujte toto URL do WebDAV nebo ICS klienta pro odebírání tohoto kalendáře

en: Copy this URL to a news feed reader to subscribe to this calendar
cs: Zkopítujte toto URL do RSS čtečky pro odebírání tohoto kalendáře

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Calendar
cs: Vytvořit kalendář

en: Create Resource
cs: Vytvořit zdroj

en: Create Resource Group
cs: Vytvořit skupinu zdrojů

en: Create a New Event
cs: Vytvořit novou událost

en: Create a new Local Calendar
cs: Vytvořit nový lokální kalendář

en: Create a new Resource
cs: Vytvořit nový zdroj

en: Create a new Resource Group
cs: Vytvořit novou skupinu zdrojů

en: Create a new System Calendar
cs: Vytvořit nový systémový kalendář

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Current
cs: Současný

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
cs: Nastavte operace, které se mají vykonat po přihlášení do modulu %s.

en: Daily: Recurs every
cs: Denně: Rekurzívně každý

en: Date and time:
cs: Datum a čas:

en: Date:
cs: Datum:

en: Day
cs: Den

en: Day(s)
cs: Den(Dny)

en: De_lete
cs: Sm_zat

en: Declined
cs: Zamítnut

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Alarm Setting:
cs: Výchozí nastavení upomínky:

en: Default Calendar
cs: Výchozí kalendář

en: Default users
cs: Implicitní uživatelé

en: Delegate
cs: Delegovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete %s
cs: Smazat %s

en: Descri_ption
cs: Popi_s

en: Description
cs: Popis

en: Description:
cs: Popis:

en: Display
cs: Zobrazit

en: Display Preferences
cs: Nastavení zobrazení

en: Display URL
cs: Zobrazit URL

en: Does not recur
cs: Bez opakování

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the event?
cs: Neposílat mi e-mail, jestli jsem změnu udělal já sám?

en: Don't share this calendar
cs: Nesdílet tento kalendář

en: Don't share this task list
cs: Nesdílet tento seznam úkolů

en: Due date
cs: Termín dokončení

en: Duration
cs: Délka Trvání

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit %s
cs: Upravit %s

en: Edit Attendees and Resources
cs: Upravit účastníky a zdroje

en: Edit attendee
cs: Upravit ůčastníky

en: Edit attendees
cs: Upravit ůčastníky

en: Edit permissions
cs: Upravit práva

en: Edit permissions for "%s"
cs: Upravit práva pro "%s"

en: Edit permissions for %s
cs: Upravit práva pro %s

en: Edit the %s Entire Series %s, the %s Current Event %s or this and all %s Future Events %s?
cs: Upravit %s Celou posloupnost %s, %s Aktuální událost %s nebo tento a všechny %s Budoucí výskyty %s?

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Embed Script
cs: HTML kód

en: Embed calendar on external website
cs: Umožňuje vložit kalendář do externí webové stránky.

en: End Date
cs: Datum Ukončení

en: End On
cs: Konec v

en: End Time
cs: Čas Ukončení

en: End:
cs: Konec:

en: Error retrieving free/busy information for %s: %s
cs: Nastala chyba při získávání informace o volném čase uživatele %s: %s

en: Error retrieving your free/busy information: %s
cs: Nastala chyba při získávání informace o volném čase: %s

en: Error when communicating with the server.
cs: Nastala chyba při komunikaci se serverem.

en: Event
cs: Událost

en: Event Defaults
cs: Výchozí nastavení událostí

en: Event ICS file
cs: Soubor události ICS

en: Event Status:
cs: Stav událostí:

en: Event added:
cs: Událost přidána:

en: Event deleted:
cs: Událost smazána:

en: Event edited:
cs: Událost změněna:

en: Event not found
cs: Událost nebyla nalezena

en: Event not found: %s
cs: Událost nebyla nalezena: %s

en: Event title
cs: Název události

en: Events
cs: Události

en: Events for this day
cs: Události pro tento den

en: Events from %s
cs: Události od %s

en: Events matching "%s"
cs: Události splňující "%s"

en: Events must have a start date.
cs: Události musí mít datum začátku.

en: Events must have a title.
cs: Události musí mít název.

en: Exception
cs: Výjimka

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Expand
cs: Rozvinout

en: Export
cs: Exportovat

en: Export Calendar
cs: Exportovat kalendář

en: Export ICS file
cs: Exportovat ICS soubor

en: Feed URL
cs: Atom URL

en: Find
cs: Vyhledat

en: Fr
cs: Pá

en: Free
cs: Volno

en: Free/Busy Information
cs: Informace o volném čase

en: Friday
cs: Pátek

en: From
cs: Od

en: From %s to %s
cs: Z %s do %s

en: Future
cs: Budoucí

en: General
cs: Všeobecně

en: Goto %s
cs: Jít na %s

en: Groups
cs: Skupiny

en: Guest Permissions
cs: Práva hostů

en: Hide
cs: Skrýt

en: Hide Notifications
cs: Skrýt upozornění

en: High
cs: Vysoká

en: Highest
cs: Nejvyšší

en: Holidays
cs: Svátky

en: Holidays are disabled
cs: Svátky jsou zakázaný

en: Holidays:
cs: Svátky:

en: Hour(s)
cs: Hodin(a)

en: How long should the time slots on the day and week views be?
cs: Jak dlouhé mají být úseky v denním a týdenním zobrazení?

en: How many days of Free/Busy information should be generated?
cs: Kolikadenní informace o volném čase se má generovat?

en: How many events should be displayed per day in the month view? Set to 0 to always show all events.
cs: Kolik událostí má být maximálně zobrazených v jednom dni v měsíčním pohledu? Nastavte na 0 pro zobrazování všech událostí.

en: I.e. Dinner with John tomorrow 8pm
cs: Například Večeře s Karlem zítra 18:00

en: If your email client doesn't support iTip requests you can use one of the following links to accept or decline the event.
cs: Pokud Váš e-mailový klient nepodporuje iTip žádosti, můžete použít následující odkazy pro akceptování nebo odmítnutí události.

en: If your email client doesn't support iTip requests you can use the following links to: %saccept%s, %saccept tentatively%s or %sdecline%s the event.
cs: Pokud Váš e-mailový klient nepodporuje iTip žádosti, můžete použít následující odkazy pro %sakceptování%s, %spředběžné akceptování%s nebo %sodmítnutí%s události.

en: Import
cs: Importovat

en: Import Calendar, Step %d
cs: Importovat Kalendář, Krok %d

en: Import ICS file
cs: Importovat soubor ICS

en: Import/Export Calendar
cs: Importovat/Exportovat kalendář

en: Importing calendar data. This may take a while...
cs: Importuji kalendářová data. Tato operace může chvíli trvat...

en: Importing should %s %sreplace this calendar%s.
cs: Importovaný soubor má %s %snahradit tento kalendář%s.

en: Incomplete
cs: Nedokončené

en: Individual Users
cs: Jednotliví uživatelé

en: Invalid calendar data supplied.
cs: Kalendářová data jsou neplatná.

en: Invitation from %s to the calendar "%s"
cs: Pozvánka od %s ke kalendáři "%s"

en: Invitation from %s to the calendar %s
cs: Pozvánka od %s ke kalendáři %s

en: Last 24 hours
cs: Posledních 24 hodin

en: Last Modified
cs: Naposledy Změněno

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Learn how to embed other calendar views.
cs: Zjistěte, jak vložit jiné kalendářové pohledy.

en: Learn how to subscribe via CalDAV from calendar clients.
cs: Zjistěte, jak se připojit z jiných klientů přes CalDAV.

en: Limit the time span to export:
cs: Limitovat časové rozpětí pro exportování:

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
cs: Zobrazit seznam všech kontaktů po otevření kontaktů? (pokud není aktivováno, uvidíte pouze kontakty, které jsou výsledkem vyhledávání)

en: Lo_cation
cs: Mí_sto

en: Loading ...
cs: Nahráva se ...

en: Loading calendars...
cs: Načítám kalendáře...

en: Loading...
cs: Nahrává se...

en: Location
cs: Místo

en: Location:
cs: Místo:

en: Login Tasks
cs: Operace při přihlášení

en: Login required for the requested feed (%s).
cs: Pro požadovaná data je nutné přihlášení (%s).

en: Low
cs: Nizká

en: Lowest
cs: Nejnižší

en: Manual
cs: Manuální

en: Map
cs: Mapa

en: Mark task as
cs: Označit úkol jako

en: Maximum Number of Events
cs: Maximální počet kontaktů

en: Me
cs: Já

en: Meeting
cs: Schůze

en: Minute(s)
cs: Minut(a)

en: Mo
cs: Po

en: Monday
cs: Pondělí

en: Month
cs: Měsíc

en: Month, Week, and Day Views
cs: Pohledy Měsíc, Týden a Den

en: Monthly: Recurs every
cs: Měsíčně: Rekurzívně každý

en: Months Ahead
cs: Měsíce dopředu

en: Months Before
cs: Před měsíci

en: Multiple iCalendar components found; only one vEvent is supported.
cs: Bylo nalezeno několik částí iCalendar. Je možno použít jen jeden vEvent.

en: My Calendar
cs: Můj kalendář

en: My Calendars
cs: Moje kalendáře

en: My Calendars:
cs: Moje kalendáře:

en: My Free/Busy URL
cs: URL informace o mém volném čase

en: My Task Lists
cs: Moje seznamy úkolů

en: Name
cs: Název

en: New Calendar
cs: Nový kalendář

en: New Event
cs: Nová událost

en: New Task List
cs: Nový seznam úkolů

en: Next
cs: Další

en: Next 24 hours
cs: Dalších 24 hodin

en: Next Day
cs: Další den

en: Next Month
cs: Další měsíc

en: Next Week
cs: Další týden

en: Next month
cs: Další měsíc

en: Next week
cs: Další týden

en: No
cs: Ne

en: No Information
cs: Bez Informace

en: No Sound
cs: Bez Zvuku

en: No attendees
cs: Bez účastníků

en: No calendars are available to guests.
cs: Žádný z Kalendářů není dostupný pro hosty.

en: No end date
cs: Bez dne ukončení

en: No events to display
cs: Žádné události k zobrazení

en: No free/busy information found at the free/busy url of %s.
cs: Na příslušném URL nebyla nalezena žádná informace o volném čase uživatele %s.

en: No free/busy url found for %s.
cs: Nebylo nazeleno URL informace o volném čase uživatele %s.

en: No iCalendar data was found.
cs: Nebyla nalezena žádná data pro iCalendar.

en: No items
cs: Žádné položky

en: No items to display
cs: Žádné položky k zobrazení

en: No parent task
cs: Žádný nadřazený úkol

en: No recurrence
cs: Bez opakování

en: No valid email address found
cs: Nebyla nalezena žádná platná e-mailová adresa

en: None
cs: Žádná

en: Normal
cs: Normální

en: Not Found
cs: Nenalezeno

en: Notification
cs: Způsob upozornění

en: Notifications
cs: Způsob upozornění

en: Now
cs: Nyní

en: Object Creator
cs: Vytvářeč objektů

en: On all calendars I have explicitly read access to
cs: Ze všech kalendářů, ke kterým mám explicitní práva

en: On all calendars I have read access to
cs: Ze všech kalendářů, ke kterým mám přístup

en: On all shown calendars
cs: Ze všech zobrazených kalendářů

en: On my calendars only
cs: Jenom z mých kalendářů

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
cs: Pouze vlastník nebo administrátor může změnit vlastnicví nebo práva pro sdílený objekt

en: Optional
cs: Nepovinný

en: Or enter a user name:
cs: Nebo uveďte uživatelské jméno:

en: Other Preferences
cs: Ostatní nastavení

en: Overview
cs: Přehled

en: Owner
cs: Vlastník

en: Owner:
cs: Vlastník:

en: Owner: %s
cs: Vlastník: %s

en: Ownership assignment
cs: Přirazení vlastníka

en: PM
cs: odp.

en: Parent task
cs: Nadřazený úkol

en: Password
cs: Heslo

en: Past
cs: Minulé

en: Pattern
cs: Vzor

en: Permanently delete this event?
cs: Permanentně smazat tuto událost?

en: Permission Denied
cs: Nepovolený přístup

en: Permission denied
cs: Nepovolený přístup

en: Permissions
cs: Práva

en: Possible Meeting Time
cs: Možný Čas Schůze

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Previous
cs: Předchozí

en: Previous Day
cs: Předchozí Den

en: Previous Month
cs: Předchozí měsíc

en: Previous Week
cs: Předchozí Týden

en: Previous month
cs: Předchozí měsíc

en: Previously used tags
cs: Naposledy použité štítky

en: Print Views
cs: Pohled Tisk

en: Prior Events
cs: Minulé události

en: Priority
cs: Důležitost

en: Private event
cs: Soukromná událost

en: Private?
cs: Soukromná?

en: Purge old events from your calendar?
cs: Mazat staré události z Vašeho kalendáře?

en: Purge old events how often:
cs: Frekvence mazání starých událostí:

en: Purge old events older than this amount of days.
cs: Mazat události starší než tento počet dní:

en: Quick Event Creation
cs: Rychlé vytvoření události

en: Quick Task Creation
cs: Rychlé vytvoření úkolu

en: Quick _insert
cs: Rychlé _vložení

en: Read
cs: Číst

en: Recur Until
cs: Rekurzívně až do

en: Recurrence
cs: Opakování

en: Recurrence Data
cs: Opakování Dat

en: Recurrence End Date
cs: Datum Opakovaní do

en: Recurrence End Day
cs: Poslední den opakování

en: Recurrence End Month
cs: Poslední měsíc opakování

en: Recurrence End Year
cs: Poslední rok opakování

en: Recurrence Interval
cs: Opakovací Interval

en: Recurrence Type
cs: Opakovací Typ

en: Recurs daily
cs: Opakovat denně

en: Recurs every %s days
cs: Opakuje se každé %s dny

en: Recurs every %s months on the %s
cs: Opakuje se každé %s měsíce %s.

en: Recurs every %s months on the same weekday
cs: Opakuje se každé %s měsíce ve stejném dnu v týdnu

en: Recurs every %s weeks on %s
cs: Opakuje se každé %s týdny v %s

en: Recurs every %s years on %s
cs: Opakuje se každé %s roky %s

en: Recurs every %s years on the same day
cs: Opakuje se každé %s roky v ten samý den

en: Recurs every %s years on the same weekday
cs: Opakuje sa každých %s let ve stejném dnu v týdnu

en: Recurs every month on the same weekday
cs: Opakuje sa každý měsíc ve stejném dnu v týdnu

en: Recurs every year on the same weekday
cs: Opakuje sa každý rok ve stejném dnu v týdnu

en: Recurs monthly
cs: Opakovat mesíčně

en: Recurs on the %s of every month
cs: Opekuje se %s každý měsíc

en: Recurs once a year, on %s
cs: Opakuje se jednou rožne, %s

en: Recurs once a year, on the same day
cs: Opakuje se jednou ročně v ten samý den

en: Recurs weekly
cs: Opakuje se týdně

en: Recurs weekly on every %s
cs: Opakuje se týdně každý %s

en: Recurs yearly
cs: Opakovat ročně

en: Reminder
cs: Upomínka

en: Remote Calendars
cs: Vzdálené kalendáře

en: Remote Calendars:
cs: Vzdálené kalendáře:

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove %s
cs: Odstranit %s

en: Remove Attendee
cs: Odstranit Účastníka

en: Repeat
cs: Opakování

en: Repeat %s every day %s or %s every %s days %s
cs: Opakovat %s každý den %s nebo %s každé %s dny %s

en: Repeat %s every month %s or %s every %s months, %s on the same %s date %s or %s weekday %s
cs: Opakovat %s každý měsíc %s nebo %s každé %s měsíce %s v ten samý %s datum %s nebo %s den v týdnu %s

en: Repeat %s every week %s or %s every %s weeks %s On %s
cs: Opakovat %s každý týden %s nebo %s každé %s týdny %s v %s

en: Repeat %s every year %s or %s every %s years %s on the same %s date %s day of the year %s month and weekday %s
cs: Opakovat %s každý rok %s nebo %s každé %s roky %s v to samé %s datum %s den v roku %s měsíc a den v týdnu %s

en: Required
cs: Povinné

en: Required Attendees
cs: Povinní Účastníci

en: Required Resources
cs: Požadované zdroje

en: Reserved by: %s
cs: Rezervoval: %s

en: Reset to Defaults
cs: Resetovat do výchozích nastavení

en: Resource
cs: Zdroj

en: Resource Groups
cs: Skupiny zdrojů

en: Resource Management
cs: Správce zdrojú

en: Resource Response Type
cs: Způsob rezervace zdroje

en: Resource not valid.
cs: Zdroj není validní.

en: Resources
cs: Zdroje

en: Resources are disabled
cs: Zdroje jsou deaktivovány.

en: Response
cs: Odpověď

en: Response type
cs: Druh odpověďi

en: Restrict day and week views to these time slots, even if there <strong>are</strong> earlier or later events?
cs: Omezit zobrazení dne a týdne pouze na tyto časy, i když <strong>obsahují</strong> časné a pozdní události?

en: Return to calendars
cs: Návrat ke kalendářům

en: Return to my calendars
cs: Návrat k mým kalendářům

en: Sa
cs: So

en: Saturday
cs: Sobota

en: Save
cs: Uložit

en: Save %s
cs: Uložit "%s"

en: Save As New
cs: Uložit jako novou

en: Save Event
cs: Uložit událost

en: Save and Finish
cs: Uložit a ukončit

en: Save time
cs: Čas uložení

en: Search
cs: Vyhledat

en: Select a group to add:
cs: Vybrat skupinu pro přidání:

en: Select a new owner:
cs: Vybrat nového vlastníka:

en: Select a user
cs: Vyberte uživatele

en: Select a user to add:
cs: Vybrat uživatele pro přidání:

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
cs: Vybrat zdroj kontaktů pro přidávaní a vyhledávání adres.

en: Select confirmation preferences, how to display the different views and choose default view.
cs: Vybrat možnosti potvrzení, způsob zobrazení různých pohledů a vybrat výchozí zobrazení.

en: Select resource
cs: Vybrat zdroj

en: Select the calendar to import to:
cs: Vybrat kalendář pro importování:

en: Select the calendar(s) to export from
cs: Vybrat kalendář(e) pro export

en: Select the calendars that, in addition to the default, should be used for synchronization with external devices:
cs: Vyberte kalendáře, které se mají používat pro synchronizaci s externími zařízeními, kromě výchozího:

en: Select the export format:
cs: Vybrat formát exportu:

en: Select the file to import:
cs: Vybrat soubor k importování:

en: Select the first weekday:
cs: Vybrat první den týdne:

en: Select the format of the source file:
cs: Vybrat formát zdrojového souboru:

en: Select the view to display on startup:
cs: Vybrat zobrazení po přihlašení se:

en: Selected addresses
cs: Vybrané adresy

en: Send an email to %s
cs: Zaslat email %s

en: Set default values for new events.
cs: Nastavte výchozí vlastnosti nově vytvářených událostí.

en: Set due date
cs: Nastavit termín dokončení

en: Set end date
cs: Nastavit konečný datum

en: Set recurrence end date
cs: Konečný datum opakovaní

en: Set start date
cs: Nastavit datum začátku

en: Set your Free/Busy calendars and your own and other users' Free/Busy preferences.
cs: Nastavte možnosti sdílení informace o Vašem volném čase.

en: Shared
cs: Sdílené

en: Shared Calendars
cs: Sdílené kalendáře

en: Shared Calendars:
cs: Sdílené kalendáře:

en: Shared Task Lists
cs: Sdílené úkoly

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show Free/Busy legend?
cs: Zobrazovat informace o dostupnosti účastníků událostí?

en: Show delete, alarm, and recurrence icons in calendar views?
cs: Zobrazit ikonky pro smazání, upomínku a opakování při zobrazování kalendáře?

en: Show only events that have an alarm set?
cs: Mají se ukázat pouze události s upomínkou?

en: Show shared calendars side-by-side?
cs: Zobrazit sdílené kalendáře vedle sebe?

en: Show the dynamic view by default, if the browser supports it?
cs: Zobrazit  jako výchozí dynamické zobrazení pokud to prohlížeč podporuje?

en: Show time of day between each day in week views?
cs: Zobrazovat čas mezi každým dnem v týdenním zobrazení?

en: Start Date
cs: Datum Začátku

en: Start On
cs: Začíná V

en: Start Time
cs: Čas začátku

en: Start Year
cs: Rok začátku

en: Start:
cs: Začátek:

en: Stat_us
cs: Sta_v

en: Status
cs: Stav

en: Stop %s never%s, %s at %s or %s after %s recurrences %s
cs: Ukončit %s nikdy%s, %s dne %s nebo %s po %s opakováních %s

en: Su
cs: Ne

en: Subscribe
cs: Podepsat

en: Subscribe from a feed reader
cs: Umožňuje odebírat tento kalendář pomocí RSS čtečky.

en: Subscribe to a Remote Calendar
cs: Odebírat vzdálený kalendář

en: Subscribe to all your calendars from another calendar program
cs: Umožňuje synchronizaci všech Vašich kalendářů do externího programu.

en: Subscribe to this calendar from another calendar program
cs: Umožňuje synchronizaci tohoto kalendáře do externího programu.

en: Subscribe to this task list from another calendar program
cs: Umožňuje synchronizaci tohoto seznamu úkolů do externího programu.

en: Subscription
cs: Napojení

en: Summary
cs: Shrnutí

en: Sunday
cs: Neděle

en: Support separate calendars?
cs: Podporovat samostatné kalendáře?

en: Synchronization Preferences
cs: Nastavení synchronizace

en: System Calendar
cs: Systémový kalendář

en: System Calendars
cs: Systémové kalendáře

en: Tags
cs: Štítky

en: Task list owner
cs: Vlastník seznamu úkolů

en: Task title
cs: Název úkolu

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Tentative
cs: Předběžný

en: Th
cs: Čt

en: The Edit Attendees screen is no longer present. Exiting.
cs: Stránka s Upravou Účastníků již není. Končím.

en: The calendar "%s" has been created.
cs: Kalendář "%s" byl vytvořen.

en: The calendar "%s" has been deleted.
cs: Kalendář "%s" byl smazán.

en: The calendar "%s" has been renamed to "%s".
cs: Kalendář "%s" byl přejmenován na "%s".

en: The calendar "%s" has been saved.
cs: Kalendář "%s" byl uložen.

en: The calendar %s returned the error: %s
cs: Kalendář "%s" vrátil chybu: %s

en: The calendar could not be purged: %s
cs: Nelze vyčistit kalendář: %s

en: The calendar title must not be empty.
cs: Název kalendáře nesmí být prázdný.

en: The end date must be later than the start date.
cs: Datum konce musí být po datu začátku.

en: The event notification to %s was successfully sent.
cs: Upozornění o události bylo úspěšně zasláno pro %s.

en: The following is a more detailed description of the event:
cs: Následuje podrobnější popis události:

en: The free/busy url for %s cannot be retrieved.
cs: URL informace o volném času %s se nepodařilo načíst.

en: The resource "%s" has been deleted.
cs: Zdroj "%s" byl smazán.

en: The resource "%s" has been renamed to "%s".
cs: Zdroj "%s" byl přejmenován na "%s".

en: The resource "%s" has been saved.
cs: Zdroj "%s" byl uložen.

en: The resource group "%s" has been deleted.
cs: Skupina zdrojů "%s" byla smazána.

en: The resource group "%s" has been saved.
cs: Skupina zdrojů "%s" byla uložena.

en: The task list "%s" has been created.
cs: Byl vytvořen seznam úkolů "%s".

en: The task list "%s" has been deleted.
cs: Byl´smazán seznam úkolů "%s".

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
cs: Seznam úkolů "%s" byl přejmenován na "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
cs: Byl uložen seznam úkolů "%s".

en: The task list title must not be empty.
cs: Název seznamu úkolů nesmí být prázdný.

en: The user "%s" does not exist.
cs: Uživatel "%s" neexistuje.

en: There are no events matching the current criteria.
cs: Žádné události se neshodují se současným kritériem.

en: There was an error accessing the calendar: %s
cs: Nastala chyba při přístupu ke kalendáři: %s

en: There was an error adding the event: %s
cs: Nastala chyba při přidávání události: %s

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
cs: Nastala chyba při komunikaci s ActiveSync serverem: %s

en: There was an error editing the event: %s
cs: Nastala chyba při úpravě události: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
cs: Při importování iCalendar dat došlo k chybě.

en: There was an error moving the event: %s
cs: Nastala chyba při posunu události: %s

en: There was an error sending an event notification to %s: %s
cs: Nastala chyba při zasílíní oznámení o události pro %s: %s

en: This Month
cs: Tento měsíc

en: This file format is not supported.
cs: Tento formát souboru nelze použít.

en: This is a recurring event
cs: Toto je periodická událost.

en: This is what the server said: %s
cs: Toto je zpráva ze serveru: %s

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Time Sp_an
cs: Časové Roz_pětí

en: Time span
cs: Časové Rozpětí

en: Time:
cs: Čas:

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Tit_le
cs: Tit_ul

en: Title
cs: Titul

en: To accept the event tentatively:
cs: Pro prozatimní akceptování události:

en: To accept the event:
cs: Pro akceptování události:

en: To decline the event:
cs: Pro odmítnutí události:

en: To make it easier to find, you can enter comma separated tags related to the event subject.
cs: Sem můžete vložit čárkou oddělené štítky, aby byla táto událost lépe dohledatelná.

en: To make it easier to find, you can enter comma separated tags related to the task subject.
cs: Sem můžete vložit čárkou oddělené štítky, aby byl tento úkol lépe dohledatelný.

en: Today
cs: Dnes

en: Tomorrow
cs: Zítra

en: Tu
cs: Út

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Unable to delete "%s": %s
cs: Nelze smazat "%s": %s.

en: Unable to load the definition of %s.
cs: Definice %s není dostupná.

en: Unknown resource.
cs: Neznámý zdroj.

en: Unsubscribe
cs: Odregistrovat

en: Unsupported Content-Type: %s
cs: Nepodporovaný typ obsahu: %s

en: Upcoming Events
cs: Budoucí události

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Updated "%s".
cs: Aktualizovaný "%s".

en: Updated: %s.
cs: Aktualizovánio: %s.

en: Use Horde Default
cs: Použít nastavení Horde

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: User to add:
cs: Vybrat uživatele pro přidání:

en: Users
cs: Uživatelé

en: View Day
cs: Zobrazit Den

en: We
cs: St

en: We would like to remind you of this upcoming event.
cs: Dovolujeme si Vás upozornit na tuto blížící se událost.

en: WebDAV/ICS Subscription URL
cs: WebDAV/ICS URL

en: Wednesday
cs: Středa

en: Week
cs: Týden

en: Week %d
cs: Týden %d

en: Week(s)
cs: Týden(y)

en: Weekly: Recurs every
cs: Týdně: Rekurzívně každý

en: What time should day and week views end, when there are no later events?
cs: Kdy má zobrazeni dne a týdne končit, pokud neobsahují pozdni události?

en: What time should day and week views start, when there are no earlier events?
cs: Kdy má zobrazeni dne a týdne začít, pokud neobsahují časné události?

en: When:
cs: Kdy:

en: Where:
cs: Kde:

en: Who:
cs: Kto:

en: Work Week
cs: Pracovní týden

en: Year
cs: Rok

en: Yearly: Recurs every
cs: Ročně: Rekurzívně každý

en: Yes
cs: Ano

en: Yesterday
cs: Včera

en: You are not allowed to change this calendar.
cs: Nemáte oprávnění změnit tento kalendář.

en: You are not allowed to change this resource.
cs: Nemáte oprávnění změnit tento zdroj.

en: You are not allowed to create more than %d events.
cs: Nejste oprávněn(a) vytvořit více než %d událostí.

en: You are not allowed to create new resources.
cs: Nejste oprávněn(a) vytvářet nové zdroje.

en: You are not allowed to delete this calendar.
cs: Nemáte oprávnění smazat tento kalendář.

en: You are not allowed to delete this resource group.
cs: Nemáte oprávnění smazat tuto skupinu zdrojů.

en: You are not allowed to delete this resource.
cs: Nemáte oprávnění smazat tento zdroj.

en: You are not allowed to delete this task list.
cs: Nemáte oprávnění smazat tento seznam úkolů.

en: You are not allowed to edit this resource.
cs: Nemáte oprávnění upravit tento zdroj.

en: You are not allowed to see this calendar.
cs: Nemáte oprávnění prohlížet tento kalendář.

en: You are not allowed to view this calendar.
cs: Nemáte oprávnění prohlížet tento kalendář.

en: You can change the default settings in the %sNotification options%s
cs: Výchozí nastaveni můžete upravit v %smožnostech upomínek%s

en: You can only use this form from the Edit Attendees screen.
cs: Tento formulář lze pouze použít ze stránky Úpravy Účastníků.

en: You do not have permission to delete this event.
cs: Nedostatečná práva pro smazání této události.

en: You do not have permission to edit this event.
cs: Nedostatečná práva pro úpravu této události.

en: You do not have permission to move this event.
cs: Nedostatečná práva pro přesunutí této události.

en: You must select an address first.
cs: Musíte nejdříve vybrat emailovou adresu.

en: Your daily agenda
cs: Vaše denní agenda

en: Your default calendar:
cs: Váš výchozí kalendář:

en: [Unnamed event]
cs: [Událost bez názvu]

en: [Unnamed event] %s
cs: [Událost bez názvu] %s

en: _Alarm
cs: _Upozornění

en: _Basic Search
cs: _Vyhledat

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Goto
cs: _Jít na

en: _Import/Export
cs: _Importovat/Exportovat

en: _New Event
cs: _Nová událost

en: _New Task
cs: _Nový úkol

en: _Search
cs: _Vyhledat

en: _Today
cs: _Dnes

en: at
cs: v

en: before the event starts
cs: před začátkem události

en: before the event starts. A value of "0" means no default alarms.
cs: před začátkem události. Hodnota "0" vypne výchozí upomínku.

en: busy
cs: obsazeno

en: by %s
cs: s %s

en: by me
cs: mnou

en: completed
cs: dokončeno

en: day
cs: den

en: day(s)
cs: den(dny)

en: days
cs: dny

en: events.csv
cs: události.cvs

en: events.ics
cs: udílosti.ics

en: hours
cs: hodin

en: iCalendar is a computer file format which allows internet users to send meeting requests and tasks to other internet users, via email, or sharing files with an extension of .ics.
cs: iCalendar je souborový formát, který umožňuje posílat jiným uživatelům informace o událostech a úkolech. Používa příponu *.ics.

en: in
cs: v

en: minutes
cs: minut

en: month(s)
cs: měsíc(e)

en: more...
cs: více...

en: on %s at %s
cs: dne %s v %s

en: on the same date
cs: ve stejném dnu

en: on the same weekday
cs: ve stejném týdnu

en: or
cs: nebo

en: read and edit the events
cs: číst a upravovat události

en: read and edit the tasks
cs: číst a upravovat úkoly

en: read the events
cs: číst události

en: read the tasks
cs: číst úkoly

en: recurrences
cs: opakování

en: resource
cs: zdroj

en: separate e-mail addresses with a comma
cs: jednotlivé adresy oddělte čárkou

en: to
cs: do

en: week
cs: týden

en: week(s) on:
cs: týden(týdny) v:

en: weeks
cs: týdny

en: year(s) on the same date
cs: rok(let) ve stejném datu

en: year(s) on the same day of the year
cs: rok(let) ve stejném dnu v roku

en: year(s) on the same weekday and month of the year
cs: rok(let) ve stejný měsíc a den v týdnu
