horde 3 - en to hr translation catalogue (775 entries)

en:  to
hr:  do

en:  until %s
hr:  do %s

en:  without end
hr:  bez kraja

en: %d %s before the event starts
hr: %d %s prije početka događaja

en: %d day | %d days
hr[0]: %d dan
hr[1]: %d dana
hr[2]: %d dana

en: %d events
hr: %d događaja

en: %d hour | %d hours
hr[0]: %d sat
hr[1]: %d sata
hr[2]: %d sati

en: %d minute | %d minutes
hr[0]: %d minuta
hr[1]: %d minute
hr[2]: %d minuta

en: %d times
hr: %d puta

en: %d week | %d weeks
hr[0]: %d tjedan
hr[1]: %d tjedna
hr[2]: %d tjedana

en: %s %sShare with the %s %sgroup%s and %sallow them to%s %s
hr: %s %sDijeli sa %s %sgrupom%s i %sdopusti joj%s %s

en: %s %sShare with the users:%s %s and %sallow them to%s %s
hr: %s %sDijeli sa korisnicima:%s %s i %sdopusti im%s %s

en: %s Already Exists
hr: %s već postoji

en: %s Day(s) %s Hour(s) %s Minutes
hr: %s dan/a %s sat/i %s minuta/e

en: %s Don't repeat %s or repeat %s daily, %s weekly, %s monthly %s or %s yearly %s
hr: %s Ne ponavljaj %s ili ponavljaj %s dnevno, %s tjedno, %s mjesečno %s ili %s godišnje %s

en: %s Don't set %s or %s set %s before the event %s
hr: %s Bez podsjetnika %s ili %s podsjeti %s prije početka događaja %s

en: %s Private %s &mdash; hides details if calendar is public %s
hr: %s Privatno %s &mdash; skriva detalje ako je kalendar javan %s

en: %s at %s
hr: %s u %s

en: %s don't set %s or %s set %s before due date %s
hr: %s ne podsjećaj %s ili %s podsjeti %s prije roka %s

en: %s file successfully imported
hr: %s datoteka uspješno uvezena

en: %s has assigned the ownership of the calendar "%s" to you.
hr: %s Vam je pridružio vlasništvo nad kalendarom "%s".

en: %s has assigned the ownership of the calendar %s to you.
hr: %s Vam je pridružio vlasništvo nad kalendarom %s.

en: %s has cancelled "%s".
hr: %s je otkazao/la "%s".

en: %s has cancelled an instance of the recurring "%s".
hr: %s je otkazao/la instancu ponavljajućeg događaja "%s".

en: %s notifications
hr: %s obavijesti

en: %s wants to notify you about changes of "%s".
hr: %s vas želi obavijestiti o promjenama na "%s".

en: %s wants to share the calendar "%s" with you to grant you access to all events in this calendar.
hr: %s želi dijeliti kalendar "%s" sa Vama i dati Vam pristup svim događajima u ovom kalendaru.

en: %s wants to share the calendar %s with you to grant you access to all events in this calendar.
hr: %s želi dijeliti kalendar %s sa Vama i dati Vam pristup svim događajima u ovom kalendaru.

en: %s wishes to make you aware of "%s".
hr: %s želi vas upozoriti na "%s".

en: %sAdvanced sharing.%s You can also return to the %sstandard settings%s.
hr: %sNapredno dijeljenje.%s Možete se vratiti na %suobičajene postavke%s.

en: %sShare with everyone%s (public) and %s %smake it searchable%s by everyone too
hr: %sDijeli sa svima%s (javno) i %s svima %somogući pretraživanje%s

en: %sStandard sharing.%s You can also set %sadvanced sharing%s options.
hr: %sUobičajeno dijeljenje.%s Također možete postaviti %snapredne postavke dijeljenja%s.

en: %sWarning:%s also %sdeletes all events%s currently in the calendar.
hr: %sUpozorenje:%s također %sbriše sve događaje%s trenutno u kalendaru.

en: * Add these by clicking Add *
hr: * Ove dodajte klikom na Dodaj *

en: * Please select address(es) *
hr: * Odaberite adrese *

en: , %d times
hr: , %d puta

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 event
hr: 1 događaj

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 15 minutes
hr: 15 minuta

en: 20 minutes
hr: 20 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 6 hours
hr: 6 sati

en: Accepted
hr: Prihvaćeno

en: Access permissions
hr: Dozvole pristupa

en: Ad_vanced Search
hr: Napredna pretraga

en: Add
hr: Dodaj

en: Add Event
hr: Dodaj događaj

en: Add Holidays
hr: Dodaj praznik

en: Add Remote Calendar
hr: Dodaj vanjski kalendar

en: Add Task
hr: Novi zadatak

en: Add a new event
hr: Dodaj novi događaj

en: Add attendees
hr: Dodaj sudionike

en: Add attendees e-mail addresses
hr: Upišite e-mail adrese sudionika

en: Add event to
hr: Dodaj događaj u

en: Add new tags
hr: Dodaj nove oznake

en: Add resource
hr: Dodaj resurs

en: Add to
hr: Dodaj u

en: Add to attendees
hr: Dodaj u sudionike

en: Added task list not found.
hr: Dodani popis zadataka nije pronađen.

en: Address Book
hr: Adresar

en: Address Books
hr: Adresari

en: Advanced Search
hr: Napredna pretraga

en: Agenda
hr: Raspored

en: Alarm %d day before | Alarm %d days before
hr[0]: Alarm %d dan prije
hr[1]: Alarm %d dana prije
hr[2]: Alarm %d dana prije

en: Alarm %d hour before | Alarm %d hours before
hr[0]: Alarm %d sat prije
hr[1]: Alarm %d sata prije
hr[2]: Alarm %d sati prije

en: Alarm %d minute before | Alarm %d minutes before
hr[0]: Alarm %d minutu prije
hr[1]: Alarm %d minute prije
hr[2]: Alarm %d minuta prije

en: Alarm %d week before | Alarm %d weeks before
hr[0]: Alarm %d tjedan prije
hr[1]: Alarm %d tjedna prije
hr[2]: Alarm %d tjedana prije

en: Alarm Date
hr: Datum alarma

en: Alarm Span (minutes)
hr: Trajanje alarma (minute)

en: Alarm Time
hr: Vrijeme alarma

en: Alarm Unit
hr: Jedinica alarma

en: Alarm Value
hr: Vrijednost alarma

en: Alarm enabled
hr: Alarm uključen

en: Alert me %s as default %s or %s using:
hr: Podsjeti me %s na uobičajeni način %s ili %s koristeći:

en: All
hr: Sve

en: All Attendees
hr: Svi sudionici

en: All Authenticated Users
hr: Svi autenticirani korisnici

en: All Calendars
hr: Svi kalendari

en: All Future
hr: Svi budući

en: All Past
hr: Svi prošli

en: All Visible
hr: Svi vidljivi

en: All day
hr: Cijeli dan

en: All day event
hr: Cjelodnevni događaj

en: All events
hr: Svi događaji

en: All of your events older than %d days will be permanently deleted.
hr: Svi Vaši događaji stariji od %d dana će biti nepovratno obrisani.

en: All state removed for your ActiveSync devices. They will resynchronize next time they connect to the server.
hr: Uklonjeno stanje za Vaše ActiveSync uređaje. Uređaji će se ponovo sinkronizirati kod sljedećeg spajanja na poslužitelj.

en: All-day event
hr: Cjelodnevni događaj

en: Always Accept
hr: Uvijek prihvati

en: Always Decline
hr: Uvijek odbij

en: Any
hr: Bilo koji

en: Are you sure you want to delete this calendar and all the events in it?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj kalendar i sve događaje u njemu?

en: Are you sure you want to delete this task list and all the tasks in it?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj popis zadataka i sve zadatke u njemu?

en: At
hr: u

en: Attached is an iCalendar file with more information about the event. If your mail client supports iTip requests you can use this file to easily update your local copy of the event.
hr: Priložena je iCalendar datoteka s više informacija o događaju. Ako Vaš e-mail klijent podržava iTip zahtjeve, pomoću ove datoteke možete na jednostavan način osvježavati lokalnu kopiju događaja.

en: Attempt to edit a non-existent share.
hr: Pokušaj izmjene nepostojeće particije.

en: Attendance
hr: Sudjelovanje

en: Attendee
hr: Sudionik

en: Attendees
hr: Sudionici

en: Attendees and Resources
hr: Sudionici i resursi

en: Attendees:
hr: Sudionici:

en: Automatically
hr: Automatski

en: Availability
hr: Dostupnost

en: Back
hr: Nazad

en: Basic Search
hr: Osnovna pretraga

en: Busy
hr: Zauzet

en: C_alendar
hr: _Kalendar

en: Cal_endar
hr: _Kalendar

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Calendar ICS file
hr: Datoteka sa ICS kalendarom

en: Calendar Information
hr: Informacije o kalendaru

en: Calendar List
hr: Popis kalendara

en: Calendar Summary
hr: Pregled kalendara

en: Calendar not found
hr: Kalendar nije pronađen

en: Calendar of %s
hr: Kalendar %s

en: Calendar owner
hr: Vlasnik kalendara

en: Calendar successfully purged.
hr: Kalendar uspješno očišćen.

en: Calendar title
hr: Naziv kalendara

en: Calendars
hr: Kalendari

en: Calendars Printed:
hr: Ispisani kalendari:

en: Can't create a new event.
hr: Nije moguće dodavanje događaja.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cancelled
hr: Otkazano

en: Cancelled: %s
hr: Otkazano: %s

en: Cannot delete event: %s
hr: Nije moguće brisanje događaja: %s

en: Cannot delete exceptions (yet).
hr: Iznimke (još) nije moguće brisati.

en: Cannot parse event description "%s"
hr: Nije uspjelo čitanje opisa događaja "%s"

en: Change Permissions
hr: Promijeni dozvole

en: Choose how you want to be notified about event changes, event alarms and upcoming events.
hr: Izaberite kako želite primati obavijesti o izmjenama događaja, alarmima i predstojećim događajima.

en: Choose how you want to receive reminders for events with alarms:
hr: Izaberite kako želite primati podsjetnike za događaje s alarmima:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted events by email:
hr: Izaberite želite li primati obavijesti o novim, izmijenjenim i obrisanim događajima preko e-maila:

en: Choose if you want to receive daily agenda email reminders:
hr: Izaberite želite li primati dnevne podsjetnike o rasporedu preko e-maila:

en: Choose if you want to receive reminders for events with alarms:
hr: Izaberite želite li primati podsjetnike za događaje s alarmima:

en: Choose the calendars to include in the above Free/Busy URL:
hr: Izaberite kalendare koji će biti uključeni u gornji URL za status slobodan/zauzet:

en: Choose the calendars to use for synchronization with external devices.
hr: Odaberite kalendare koje želite sinkronizirati s vanjskim uređajima.

en: Choose the views to show event locations in:
hr: Izaberite preglede u kojima će se prikazivati mjesta događaja:

en: Choose the views to show event start and end times in:
hr: Izaberite preglede u kojima će se prikazivati početna i završna vremena:

en: Choose your default calendar.
hr: Izaberite svoj podrazumijevani kalendar.

en: Clear all
hr: Obriši sve

en: Click or copy this URL to display this calendar
hr: Kliknite ili kopirajte ovaj URL za prikaz ovog kalendara

en: Close
hr: Zatvori

en: Close Window
hr: Zatvori prozor

en: Close window
hr: Zatvori prozor

en: Color
hr: Boja

en: Color Picker
hr: Birač boja

en: Comma separated values
hr: Vrijednosti razdvojene zarezom (CSV)

en: Completed
hr: Dovršeno

en: Confirm deletion of events?
hr: Tražiti potvrdu za brisanje događaja?

en: Confirmed
hr: Potvrđeno

en: Continue
hr: Nastavi

en: Copy this URL for use wherever you need your Free/Busy URL:
hr: Kopirajte ovaj URL ako Vam je potreban URL sa statusom slobodan/zauzet:

en: Could not open %s.
hr: Nije uspjelo otvaranje %s.

en: Create
hr: Kreiraj

en: Create Calendar
hr: Kreiraj kalendar

en: Create Resource
hr: Kreiraj resurs

en: Create a New Event
hr: Kreiraj novi događaj

en: Create a new Local Calendar
hr: Kreiraj novi lokalni kalendar

en: Create a new Resource
hr: Kreiraj novi resurs

en: Create a new Resource Group
hr: Kreiraj novu grupu resursa

en: Created
hr: Kreirano

en: Current
hr: Trenutno

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
hr: Prilagodi zadatke koji će se pokretati po prijavljivanju na %s.

en: Daily: Recurs every
hr: Dnevno: ponavlja se svakih

en: Date and time:
hr: Datum i vrijeme:

en: Date:
hr: Datum:

en: Day
hr: Dan

en: Day(s)
hr: Dan(a)

en: De_lete
hr: O_briši

en: Declined
hr: Odbijeno

en: Default Alarm Setting:
hr: Podrazumijevana vrijednost alarma:

en: Default Calendar
hr: Podrazumijevani kalendar

en: Default users
hr: Podrazumijevani korisnici

en: Delegate
hr: Delegiraj

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete %s
hr: Obriši %s

en: Delete exception on %s
hr: Obriši iznimku na %s

en: Deleted %d event older than %d days. | Deleted %d events older than %d days.
hr[0]: Obrisan %d događaj stariji od %d dana.
hr[1]: Obrisana %d događaja starija od %d dana.
hr[2]: Obrisano %d događaja starijih od %d dana.

en: Deleting events is not supported with this remote calendar.
hr: Delegiranje događaja nije podržano u ovom vanjskom kalendaru.

en: Descri_ption
hr: _Opis

en: Description
hr: Opis

en: Description:
hr: Opis:

en: Display
hr: Prikaz

en: Display Preferences
hr: Postavke prikaza

en: Display URL
hr: URL prikaza

en: Does not recur
hr: Ne ponavlja se

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the event?
hr: Ne želim primiti obavijest ako sam dodao, izmijenio ili obrisao događaj?

en: Don't share this calendar
hr: Ne dijeli ovaj kalendar

en: Don't share this task list
hr: Ne dijeli ovaj popis zadataka

en: Due date
hr: Rok

en: Duration
hr: Trajanje

en: Duration Day
hr: Dan trajanja

en: Duration Hour
hr: Sat trajanja

en: Duration Minute
hr: Minuta trajanja

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Edit Attendees and Resources
hr: Uredi sudionike i resurse

en: Edit Permissions
hr: Uredi dozvole

en: Edit Permissions for %s
hr: Uredi dozvole za %s

en: Edit attendee
hr: Uredi sudionika

en: Edit attendees
hr: Uredi sudionike

en: Edit permissions for %s
hr: Uredi dozvole za %s

en: Edit resources
hr: Uredi resurse

en: Email
hr: E-mail

en: Email Address
hr: E-mail adresa

en: Embed Script
hr: Ugradi skriptu

en: Embed calendar on external website
hr: Ugradi kalendar na vanjsku web stranicu

en: En_d
hr: _Završetak

en: End Date
hr: Završni datum

en: End Day
hr: Završni dan

en: End Hour
hr: Završni sat

en: End Minute
hr: Završna minuta

en: End Month
hr: Završni mjesec

en: End On
hr: Završava u

en: End Time
hr: Završno vrijeme

en: End Year
hr: Završna godina

en: End:
hr: Kraj:

en: Error retrieving free/busy information for %s: %s
hr: Greška pri dohvaćanju statusa slobodan/zauzet za %s: %s

en: Error retrieving your free/busy information: %s
hr: Greška pri dohvaćanju vašeg statusa slobodan/zauzet: %s

en: Error when communicating with the server.
hr: Greška prilikom komuniciranja s poslužiteljem.

en: Event
hr: Događaj

en: Event Defaults
hr: Podrazumijevane vrijednosti događaja

en: Event ICS file
hr: ICS datoteka s događajima

en: Event Status:
hr: Status događaja:

en: Event added:
hr: Događaj dodan:

en: Event deleted:
hr: Događaj obrisan:

en: Event edited:
hr: Događaj izmijenjen:

en: Event not found
hr: Događaj nije pronađen

en: Event not found: %s
hr: Događaj nije pronađen: %s

en: Event title
hr: Naziv događaja

en: Events
hr: Događaji

en: Events for this day
hr: Događaji za ovaj dan

en: Events from %s
hr: Događaji iz %s

en: Events matching "%s"
hr: Događaji koji od odgovaraju "%s"

en: Events must have a start date.
hr: Događaji moraju imati početni datum.

en: Events must have a title.
hr: Događaji moraju imati naslov.

en: Exception
hr: Iznimka

en: Exceptions
hr: Iznimke

en: Export
hr: Izvoz

en: Export Calendar
hr: Izvoz kalendara

en: Export ICS file
hr: Izvoz u ICS datoteku

en: External Events:
hr: Vanjski događaji:

en: Feed URL
hr: URL s podacima

en: Find
hr: Nađi

en: Find in Maps
hr: Pronađi u mapama

en: Fr
hr: Pet

en: Free
hr: Slobodan

en: Free/Busy Information
hr: Status slobodan/zauzet

en: Friday
hr: Petak

en: From
hr: Od

en: From %s at %s to %s at %s
hr: Od %s u %s do %s u %s

en: From %s to %s
hr: Od %s do %s

en: Future
hr: Buduće

en: General
hr: Općenito

en: Go
hr: Kreni

en: Goto %s
hr: Prijeđi na %s

en: Groups
hr: Grupe

en: Guest Permissions
hr: Dozvole gosta

en: Help
hr: Pomoć

en: Hide
hr: Sakrij

en: Hide Notifications
hr: Sakrij obavijesti

en: High
hr: Visoko

en: Highest
hr: Najviši

en: Holidays
hr: Praznici

en: Holidays are disabled
hr: Praznici su isključeni

en: Holidays:
hr: Praznici:

en: Hour(s)
hr: Sat(i)

en: How long should the time slots on the day and week views be?
hr: Koliki trebaju biti vremenski odsječci u dnevnom i tjednom pregledu?

en: How many days of Free/Busy information should be generated?
hr: Za koliko dana treba generirati informacije o zauzetosti?

en: How many events should be displayed per day in the month view? Set to 0 to always show all events.
hr: Koliko događaja po danu će se prikazati u mjesečnom prikazu? Postaviti na 0 za prikaz svih događaja.

en: I.e. Dinner with John tomorrow 8pm
hr: Npr. Večera s Ivanom sutra u 20h

en: If your email client doesn't support iTip requests you can use one of the following links to accept or decline the event.
hr: Ako vaš e-mail klijent ne podržava iTip zahtjeve, možete iskoristiti jednu od sljedećih poveznica za prihvaćanje ili odbijanje događaja.

en: If your email client doesn't support iTip requests you can use the following links to: %saccept%s, %saccept tentatively%s or %sdecline%s the event.
hr: Ako vaš e-mail klijent ne podržava iTip zahtjeve, možete iskoristiti jednu od sljedećih poveznica za %sprihvaćanje%s, %sprovizorno prihvaćanje%s ili %sodbijanje%s događaja.

en: Import
hr: Uvoz

en: Import Calendar, Step %d
hr: Uvoz kalendara, korak %d

en: Import ICS file
hr: Uvezi UCS datoteku

en: Import/Export Calendar
hr: Uvoz/izvoz kalendara

en: Importing should %s %sreplace this calendar%s.
hr: Uvoz treba %s %szamjeniti ovaj kalendar%s.

en: Incomplete
hr: Nedovršeno

en: Individual Users
hr: Pojedinačni korisnici

en: Invitation from %s to the calendar "%s"
hr: Pozivnica od %s na kalendar "%s"

en: Invitation from %s to the calendar %s
hr: Pozivnica od %s na kalendar "%s"

en: Kind
hr: Vrsta

en: Last 24 hours
hr: Prošla 24 sata

en: Last Modified
hr: Zadnja promjena

en: Last Month
hr: Prošli mjesec

en: Last Year
hr: Prošla godina

en: Last week
hr: Prošli tjedan

en: Learn how to embed other calendar views.
hr: Naučite kako ugrađivati druge prikaze kalendara.

en: Limit the time span to export:
hr: Ograničite vremenski raspon za izvoz:

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
hr: Prikazati sve kontakte kod učitavanja stranice s kontaktima? (Ako ovo isključite, vidjet ćete samo kontakte koje ekplicitno pretražite.)

en: Lo_cation
hr: _Lokacija

en: Loading ...
hr: Učitava se ...

en: Loading...
hr: Učitava se...

en: Local
hr: Lokalan

en: Local calendar owned by %s.
hr: Lokalni kalendar u vlasništvu %s.

en: Location
hr: Lokacija

en: Location:
hr: Lokacija:

en: Log out
hr: Odjava

en: Login Tasks
hr: Prijavni zadaci

en: Login required for the requested feed (%s).
hr: Za traženi kanal (%s) je potrebna prijava.

en: Low
hr: Nisko

en: Lowest
hr: Najniži

en: Manage Calendars
hr: Uredi kalendare

en: Manage Resource Groups
hr: Uredi grupe resursa

en: Manual
hr: Ručno

en: Map
hr: Mapa

en: Mark task as
hr: Označi zadatak kao

en: Maximum Number of Events
hr: Maksimalni broj događaja

en: Maximum number of events to display (0 = no limit)
hr: Maksimalni broj prikazanih događaja (0 = bez ograničenja)

en: Me
hr: Ja

en: Meeting
hr: Sastanak

en: Minute(s)
hr: Minuta/e

en: Mo
hr: Po

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Month
hr: Mjesec

en: Month, Week, and Day Views
hr: Pregledi mjeseca, tjedna i dana

en: Monthly: Recurs every
hr: Mjesečno: ponavlja se svakih

en: Months Ahead
hr: Mjeseci unaprijed

en: Months Before
hr: Mjeseci prije

en: Multiple iCalendar components found; only one vEvent is supported.
hr: Nađeno više iCalendar komponenti; podržan je samo jedan vEvent.

en: My Calendar
hr: Moj kalendar

en: My Calendars
hr: Moji kalendari

en: My Calendars:
hr: Moji kalendari:

en: My Free/Busy URL
hr: Moj URL o zauzetosti

en: My Task Lists
hr: Moji popisi zadataka

en: Name
hr: Ime

en: New Calendar
hr: Novi kalendar

en: New Event
hr: Novi događaj

en: New Task List
hr: Novi popis zadataka

en: New calendar created and automatically shared with the following group(s): %s.
hr: Kalendar dodan i automatski podijeljen sa sljedećim grupama: %s.

en: Next
hr: Dalje

en: Next 24 hours
hr: Sljedeća 24 sata

en: Next Day
hr: Sljedeći dan

en: Next Month
hr: Sljedeći mjesec

en: Next Week
hr: Sljedeći tjedan

en: Next Year
hr: Sljedeća godina

en: Next day
hr: Sljedeći dan

en: Next month
hr: Sljedeći mjesec

en: Next week
hr: Sljedeći tjedan

en: No
hr: Ne

en: No Information
hr: Bez informacija

en: No Notifications
hr: Nema obavijesti

en: No Sound
hr: Bez zvuka

en: No alarm
hr: Bez alarma

en: No attendees
hr: Bez sudionika

en: No attendees defined
hr: Sudionici nisu zadani

en: No attendees have been updated because none of the provided email addresses have been found in the event's attendees list.
hr: Nije ažuriran nijedan sudionik jer u popisu sudionika događaja nije pronađena nijedna od navedenih e-mail adresa.

en: No calendars are available to guests.
hr: Gostima nisu dostupni kalendari.

en: No calendars to search
hr: Nema kalendara za pretragu

en: No end date
hr: Bez završnog datuma

en: No events to display
hr: Nema događaja za prikaz

en: No free/busy information found at the free/busy url of %s.
hr: Nisu pronađene informacije o zauzetosti na URL-u za %s.

en: No free/busy url found for %s.
hr: Nije pronađen URL o zauzetosti za %s.

en: No iCalendar data was found.
hr: Nisu pronađeni podaci u formatu iCalendar.

en: No items
hr: Nema stavki

en: No items to display
hr: Nema stavki za prikaz

en: No recurrence
hr: Bez ponavljanja

en: No valid email address found
hr: Nema ispravne e-mail adrese

en: None
hr: Ništa

en: Normal
hr: Normalno

en: Not Found
hr: Nije pronađeno

en: Notice
hr: Obavijest

en: Notification
hr: Obavijest

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Now
hr: Sada

en: Object Creator
hr: Kreator objekta

en: On
hr: Od

en: On %s
hr: u %s

en: On all calendars I have read access to
hr: Na svim kalendarima koje mogu čitati

en: On all shown calendars
hr: Na svim prikazanim kalendarima

en: On my calendars only
hr: Samo na mojim kalendarima

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
hr: Samo vlasnik ili administrator sustava mogu mijenjati vlasništvo ili vlasničke dozvole za particiju

en: Optional
hr: Neobavezno

en: Optional Attendees
hr: Neobavezni sudionici

en: Options
hr: Postavke

en: Or enter a user name:
hr: Ili unesite korisničko ime:

en: Other Preferences
hr: Ostale postavke

en: Other events
hr: Ostali događaji

en: Overview
hr: Pregled

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Owner:
hr: Vlasnik:

en: Owner: %s
hr: Vlasnik: %s

en: Ownership assignment
hr: Pridruživanje vlasništva

en: Password
hr: Lozinka

en: Past
hr: Proteklo

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Permanently delete this event?
hr: Nepovratno obrisati ovaj događaj?

en: Permission Denied
hr: Pristup odbijen

en: Permission denied
hr: Pristup odbijen

en: Permission denied for the requested feed (%s).
hr: Pristup odbijen za traženi kanal (%s).

en: Permissions
hr: Dozvole

en: Please enter correct values in the form first.
hr: Molim prvo unesite ispravne vrijednosti u formular.

en: Possible Meeting Time
hr: Moguće vrijeme sastanka

en: Preferences
hr: Postavke

en: Previous
hr: Prethodni

en: Previous Day
hr: Prethodni dan

en: Previous Month
hr: Prethodni mjesec

en: Previous Week
hr: Prethodni tjedan

en: Previous day
hr: Prethodni dan

en: Previous month
hr: Prethodni mjesec

en: Previously used tags
hr: Prije korištene oznake

en: Print
hr: Ispis

en: Print Views
hr: Pregledi za ispis

en: Prior Events
hr: Prethodni događaji

en: Priority
hr: Prioritet

en: Private event
hr: Privatni događaj

en: Private?
hr: Privatno?

en: Purge old events from your calendar?
hr: Brisati stare događaje iz Vašeg kalendara?

en: Purge old events how often:
hr: Koliko često brisati stare događaje:

en: Purge old events older than this amount of days.
hr: Brisati stare događaje starije od ovog broja dana.

en: Quick _insert
hr: Brzo _dodavanje

en: Read
hr: Čitanje

en: Really delete the calendar "%s"? This cannot be undone and all data on this calendar will be permanently removed.
hr: Stvarno obrisati kalendar "%s"? Ovo se ne može opozvati i svi podaci u ovom kalendaru će biti nepovratno obrisani.

en: Really delete the resource "%s"? This cannot be undone and all data on this resource will be permanently removed.
hr: Stvarno obrisati resurs "%s"? Ovo se ne može opozvati i svi podaci u ovom resursu će biti nepovratno obrisani.

en: Really unsubscribe from the calendar "%s" (%s)?
hr: Želite li stvarno odjaviti pretplatu s kalendara "%s" (%s)?

en: Recur Until
hr: Ponavlja se do

en: Recurrence
hr: Ponavljanje

en: Recurrence Data
hr: Podaci o ponavljanju

en: Recurrence End Date
hr: Završni datum ponavljanja

en: Recurrence End Day
hr: Završni dan ponavljanja

en: Recurrence End Month
hr: Završni mjesec ponavljanja

en: Recurrence End Year
hr: Završna goidna ponavljanja

en: Recurrence Interval
hr: Interval ponavljanja

en: Recurrence Type
hr: Vrsta ponavljanja

en: Recurs daily
hr: Ponavlja se svaki dan

en: Recurs every %s months on the %s
hr: Ponavlja se svakih %s mjeseci na %s

en: Recurs every %s months on the same weekday
hr: Ponavlja se svakih %s mjeseci isti dan u tjednu

en: Recurs every %s weeks on %s
hr: Ponavljase se svakih %s tjedana na %s

en: Recurs every %s years on %s
hr: Ponavlja se svakih %s godina na %s

en: Recurs every %s years on the same day
hr: Ponavlja se svakih %s godina istog dana

en: Recurs every month on the same weekday
hr: Ponavlja se svaki mjesec istog dana u tjednu

en: Recurs monthly
hr: Ponavlja se svaki mjesec

en: Recurs on the %s of every month
hr: Ponavlja se %s. u mjesecu

en: Recurs once a year, on %s
hr: Ponavlja se godišnje, dana %s

en: Recurs once a year, on the same day
hr: Ponavlja se svake godine na isti datum

en: Recurs weekly
hr: Ponavlja se svaki tjedan

en: Recurs weekly on every %s
hr: Ponavlja se tjedno na dan %s

en: Recurs yearly
hr: Ponavlja se svaku godinu

en: Reminder
hr: Podsjetnik

en: Remote
hr: Udaljen

en: Remote Calendar from:
hr: Vanjski kalendar od:

en: Remote Calendars
hr: Vanjski kalendari

en: Remote Calendars:
hr: Vanjski kalendari:

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove %s
hr: Ukloni %s

en: Remove Attendee
hr: Ukloni sudionika

en: Remove Tag
hr: Obriši oznaku

en: Repeat
hr: Ponavljanje

en: Repeat %s every day %s or %s every %s days %s
hr: Ponavljaj %s svaki dan %s ili %s svakih %s dana %s

en: Repeat %s every month %s or %s every %s months, %s on the same %s date %s or %s weekday %s
hr: Ponavljaj %s svaki mjesec %s ili %s svakih %s mjeseci, %s na isti %s datum %s ili %s dan u tjednu %s

en: Repeat %s every week %s or %s every %s weeks %s On %s
hr: Ponavljaj %s svaki tjedan %s ili %s svakih %s tjedana %s danom %s

en: Repeat %s every year %s or %s every %s years %s on the same %s date %s day of the year %s month and weekday %s
hr: Ponavljaj %s svake godine %s ili %s svakih %s godina %s na isti %s datum %s dan u godini %s mjesec i dan u tjednu %s

en: Replace existing calendar with the imported one? <strong>Warning: This deletes all entries in your current calendar.</strong>
hr: Zamijeniti postojeći kalendar s uvezenim? <strong>Upozorenje: time ćete obrisati sve zapise u trenutnom kalendaru.</strong>

en: Required
hr: Obavezno

en: Required Attendees
hr: Obavezni sudionici

en: Required Resources
hr: Obavezni resursi

en: Reset to Defaults
hr: Vrati na podrazumijevano

en: Resource
hr: Resurs

en: Resource Group List
hr: Popis grupa resursa

en: Resource Groups
hr: Grupe resursa

en: Resource List
hr: Popis resursa

en: Resource not valid.
hr: Resurs nije ispravan.

en: Resources
hr: Resursi

en: Response
hr: Odgovor

en: Response type
hr: Tip odgovora

en: Restrict day and week views to these time slots, even if there <strong>are</strong> earlier or later events?
hr: Ograničiti preglede dana i tjedna na ove vremenske odsječke, čak i ako <strong>postoje</strong> raniji ili kasniji događaji?

en: Return to Single Resources
hr: Povratak na jedinstvene resurse

en: Return to calendars
hr: Povratak na kalendare

en: Return to my calendars
hr: Povratak na moje kalendare

en: Sa
hr: Sub

en: Saturday
hr: Subota

en: Save
hr: Spremi

en: Save %s
hr: Spremi %s

en: Save As New
hr: Spremi kao novo

en: Save Event
hr: Spremi događaj

en: Save and Finish
hr: Spremi i završi

en: Search
hr: Pretraga

en: Search Results
hr: Rezultati pretrage

en: Search for Calendars:
hr: Traži kalendare

en: Search results
hr: Rezultati pretrage

en: Searching requires a GIS enabled database.
hr: Pretraživanje zahtjeva bazu podataka sa aktivnim GISom.

en: Select a group
hr: Odaberite grupu

en: Select a group to add
hr: Odaberite grupu koju želite dodati

en: Select a group to add:
hr: Odaberite grupu koju želite dodati:

en: Select a new owner:
hr: Odaberite novog vlasnika:

en: Select a user
hr: Odaberite korisnika

en: Select a user to add:
hr: Odaberite korisnika kojeg želite dodati:

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
hr: Odaberite adresare u koje ćete dodavati i pretraživati adrese.

en: Select confirmation preferences, how to display the different views and choose default view.
hr: Izaberite postavke odobrenja, način prikaza različitih pogleda i pretpostavljeni pogled.

en: Select resource
hr: Odaberite resurs

en: Select the calendar to import to:
hr: Odaberite kalendar u koji se uvozi:

en: Select the calendar(s) to export from
hr: Odaberite kalendar(e) iz kojih se izvozi:

en: Select the calendars that, in addition to the default, should be used for synchronization with external devices:
hr: Odaberite kalendare koje zajedno sa pretpostavljenim kalendarom želite sinkronizirati s vanjskim uređajima:

en: Select the export format:
hr: Odaberite izvozni format:

en: Select the file to import:
hr: Odaberite datoteku za uvoz:

en: Select the first weekday:
hr: Odaberite prvi dan u tjednu:

en: Select the format of the source file:
hr: Odaberite format izvorne datoteke:

en: Select the view to display on startup:
hr: Odaberite početni pregled:

en: Selected addresses
hr: Odabrane adrese

en: Send a cancel notification to all attendees when deleting this event?
hr: Sudionicima poslati obavijest o otkazivanju kod brisanja ovog događaja?

en: Send an email to %s
hr: Pošalji e-mail za %s

en: Send invitations to all attendees?
hr: Poslati pozivnice svim sudionicima?

en: Send invites%s to all attendees
hr: Poslati pozivnice%s svim sudionicima

en: Send updates to all attendees?
hr: Poslati izmjene svim sudionicima?

en: Set default values for new events.
hr: Postavite podrazumijevane vrijednosti za nove događaje.

en: Set due date
hr: Postavi rok

en: Set end date
hr: Postavi završni datum

en: Set recurrence end date
hr: Postavi završni datum ponavljanja

en: Set start date
hr: Postavi početni datum

en: Set your Free/Busy calendars and your own and other users' Free/Busy preferences.
hr: Postavite svoje kalendare sa statusom slobodan/zauzet, te postavke zauzetosti za sebe i druge korisnike.

en: Shared
hr: Dijeljeno

en: Shared Calendars
hr: Dijeljeni kalendar

en: Shared Calendars:
hr: Dijeljeni kalendari:

en: Shared Task Lists
hr: Dijeljeni popisi zadataka

en: Sharing
hr: Dijeljenje

en: Show
hr: Prikaži

en: Show Free/Busy legend?
hr: Prikazati legendu za zauzetost?

en: Show delete, alarm, and recurrence icons in calendar views?
hr: Prikazati ikone za brisanje, alarmiranje i ponavljanje u pregledu kalendara?

en: Show only events that have an alarm set?
hr: Prikazati samo događaje s postavljenim alarmom?

en: Show shared calendars side-by-side?
hr: Paralelno prikazati zajedničke kalendare?

en: Show the dynamic view by default, if the browser supports it?
hr: Pretpostavi dinamiči način prikaza, ako ga preglednik podržava?

en: Show time of day between each day in week views?
hr: Prikazati vrijeme između svakog dana u pregledu tjedna?

en: Showing calendar: | Showing calendars:
hr[0]: Prikazano kalendara:
hr[1]: Prikazano kalendara:
hr[2]: Prikazano kalendara:

en: Sta_rt
hr: _Početak

en: Start Date
hr: Početni datum

en: Start Day
hr: Početni dan

en: Start Hour
hr: Početni sat

en: Start Minute
hr: Početna minuta

en: Start Month
hr: Početni mjesec

en: Start On
hr: Počinje

en: Start Time
hr: Početno vrijeme

en: Start Year
hr: Početna godina

en: Start:
hr: Početak:

en: Stat_us
hr: _Status

en: Stop %s never%s, %s at %s or %s after %s recurrences %s
hr: Završi %s nikad%s, %s dana %s ili %s nakon %s ponavljanja %s

en: Su
hr: Ned

en: Subscribe
hr: Preplati se

en: Subscribe from a feed reader
hr: Preplati se iz RSS čitača

en: Subscribe from another calendar program
hr: Preplati se iz drugog programa za kalendar

en: Subscribe to a Remote Calendar
hr: Preplati se na vanjski kalendar

en: Subscription
hr: Pretplata

en: Subscription URL
hr: URL pretplate

en: Summary
hr: Sažetak

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Synchronization Preferences
hr: Postavke sinkronizacije

en: System
hr: Sustav

en: System Calendar
hr: Kalendar sustava

en: System calendar.
hr: Kalendar sustava.

en: System calendars don't have an owner. Only administrators can change the calendar settings and permissions.
hr: Kalendari sustava nemaju vlasnika. Samo administratori mogu mijenjati postavke i ovlasti tih kalendara.

en: Tags
hr: Oznake

en: Task list ICS file
hr: ICS datoteka s popisom zadataka

en: Task list owner
hr: Vlasnik popisa zadataka

en: Task title
hr: Naziv zadatka

en: Tasks
hr: Zadaci

en: Tentative
hr: Provizorno

en: Th
hr: Čet

en: The %s file didn't contain any events.
hr: %s datoteka nije sadržavala nijedan događaj.

en: The Calendar backend is not currently available.
hr: Metoda za kalendare trenutno nije dostupna.

en: The Calendar backend is not currently available: %s
hr: Metoda za kalendare trenutno nije dostupna: %s

en: The Edit Attendees screen is no longer present. Exiting.
hr: Stranica za uređivanje sudionika više nije dostupna. Kraj rada.

en: The attendee hasn't been updated because the update was not sent from the attendee.
hr: Sudionik nije ažuriran jer promjena nije došla od strane sudionika.

en: The authentication information you specified wasn't accepted.
hr: Podaci za prijavu koje ste naveli nisu prihvaćeni.

en: The calendar "%s" has been created.
hr: Kalendar "%s" je kreiran.

en: The calendar "%s" has been deleted.
hr: Kalendar "%s" je obrisan.

en: The calendar "%s" has been renamed to "%s".
hr: Kalendar "%s" je preimenovan u "%s".

en: The calendar "%s" has been saved.
hr: Kalendar "%s" je spremljen.

en: The calendar %s returned the error: %s
hr: Kalendar %s je vratio grešku: %s

en: The calendar could not be purged: %s
hr: Nije uspjelo čišćenje kalendara: %s

en: The calendar title must not be empty.
hr: Naziv kalendara ne smije biti prazan.

en: The connection to the server has been restored.
hr: Veza na poslužitelj je ponovo uspostavljena.

en: The end date must be later than the start date.
hr: Završni datum mora biti nakon početnog datuma.

en: The event "%s" has been added to "%s" calendar, which is on %s at %s.
hr: U kalendar "%2$s" dodan je događaj "%1$s" s datumom %3$s u %4$s.

en: The event "%s" has been deleted from "%s" calendar, which was on %s at %s.
hr: U kalendaru "%2$s" obrisan je događaj "%1$s" s datumom %3$s u %4$s.

en: The event "%s" has been edited on "%s" calendar, which is on %s at %s.
hr: U kalendaru "%2$s" izmijenjen je događaj "%1$s" s datumom %3$s u %4$s.

en: The event could not be added to the remote server.
hr: Nije uspjelo dodavanje događaja na vanjski poslužitelj.

en: The event could not be deleted from the remote server.
hr: Nije uspjelo brisanje događaja sa vanjskog poslužitelja.

en: The event could not be updated on the remote server.
hr: Nije uspjela izmjena događaja na vanjskom poslužitelju.

en: The event notification to %s was successfully sent.
hr: Obavijest o događaju za %s je uspješno poslana.

en: The exception has been removed.
hr: Iznimka je obrisana.

en: The following is a more detailed description of the event:
hr: Slijedi detaljniji opis događaja:

en: The following resource has accepted your request: %s | The following resources have accepted your request: %s
hr[0]: Sljedeći resursi su prihvatili Vaš zahtjev: %s
hr[1]: Sljedeći resursi su prihvatili Vaš zahtjev: %s
hr[2]: Sljedeći resursi su prihvatili Vaš zahtjev: %s

en: The following resource has declined your request: %s | The following resources have declined your request: %s
hr[0]: Sljedeći resursi su odbili Vaš zahtjev: %s
hr[1]: Sljedeći resursi su odbili Vaš zahtjev: %s
hr[2]: Sljedeći resursi su odbili Vaš zahtjev: %s

en: The free/busy url for %s cannot be retrieved.
hr: Nije uspjelo dohvaćanje URL-a zauzetosti za %s.

en: The remote calendar was not found.
hr: Vanjski kalendar nije pronađen.

en: The remote server URL does not point to a CalDAV directory.
hr: URL vanjskog poslužitelja na pokazuje na CalDAV direktorij.

en: The request was incomplete. Some parameters that are necessary to accept or decline an event are missing.
hr: Zahtjev je nepotpun. Nedostaju parametri potrebni za prihvaćanje ili odbijanje događaja.

en: The requested event was not found.
hr: Traženi događaj nije pronađen.

en: The requested feed (%s) was not found on this server.
hr: Traženi kanal (%s) nije pronađen na ovom poslužitelju.

en: The requested task was not found.
hr: Traženi zadatak nije pronađen.

en: The resource "%s" has been deleted.
hr: Resurs "%s" je obrisan.

en: The resource "%s" has been renamed to "%s".
hr: Resurs "%s" je preimenovan u "%s".

en: The resource "%s" has been saved.
hr: Resurs "%s" je spremljen.

en: The resource "%s" was locked. Please try again.
hr: Resurs "%s" je zaključan. Molimo pokušajte ponovo.

en: The resource group "%s" has been deleted.
hr: Grupa resursa "%s" je obrisana.

en: The resource group "%s" has been renamed to "%s".
hr: Grupa resursa "%s" je preimenovana u "%s".

en: The resource group "%s" has been saved.
hr: Grupa resursa "%s" je spremljena.

en: The task list "%s" has been created.
hr: Popis zadataka "%s" je kreiran.

en: The task list "%s" has been deleted.
hr: Popis zadataka "%s" je obrisan.

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
hr: Popis zadataka "%s" je preimenovan u "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
hr: Popis zadataka "%s" je spremljen.

en: The task list title must not be empty.
hr: Naziv zadatka ne smije biti prazan.

en: The time span to show
hr: Vremenski raspon koji će se prikazati

en: The user "%s" does not exist.
hr: Korisnik "%s" ne postoji.

en: There are no events matching the current criteria.
hr: Nijedan događaj ne zadovoljava trenutne uvjete.

en: There has been no contact with the server for several minutes. The server may be temporarily unavailable or network problems may be interrupting your session. You will not see any updates until the connection is restored.
hr: Veza s poslužiteljem ne radi već nekoliko minuta. Poslužitelj je možda privremeno nedostupan ili mrežni problemi ometaju vezu do poslužitelja. Podaci se neće osvježavati dok se veza ponovo ne uspostavi.

en: There was an error accessing the calendar: %s
hr: Došlo je do greške prilikom pristupa kalendaru: %s

en: There was an error adding the event: %s
hr: Došlo je do greške prilikom dodavanja događaja: %s

en: There was an error communicating with the ActiveSync server: %s
hr: Došlo je do greške pri komunikaciji sa ActiveSync poslužiteljem: %s

en: There was an error editing the event: %s
hr: Došlo je do greške prilikom uređivanja događaja: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
hr: Došlo je do greške prilikom uvoza podataka u iCalendar formatu.

en: There was an error moving the event: %s
hr: Došlo je do greške prilikom premještanja događaja: %s

en: There was an error removing calendars for %s. Details have been logged.
hr: Došlo je do greške prilikom brisanja kalendara za %s. Detalji su zabilježeni u log.

en: There was an error sending an event notification to %s: %s
hr: Došlo je do greške prilikom slanja obavijesti o događaju za %s: %s

en: There were no events to export.
hr: Nema događaja za izvoz.

en: This Month
hr: Ovaj mjesec

en: This calendar requires to specify a user name and password.
hr: Ovaj kalendar zahtjeva unos korisničkog imena i lozinke.

en: This file format is not supported.
hr: Ovaj datotečni format nije podržan.

en: This is a recurring event. Delete the current event only, this<br />occurrence and all future occurences, or all occurences?
hr: Ovo je ponavljajući događaj. Obrisati samo trenutni događaj, ovo<br />i sva naredna pojavljivanja, ili sva pojavljivanja?

en: This is a recurring event. Edit the current event only, this occurrence<br />and all future occurences, all occurences, or save this event as new?
hr: Ovo je ponavljajući događaj. Urediti samo trenutni događaj, ovo<br />i sva naredna pojavljivanja, sva pojavljivanja, ili spremiti događaj kao novi?

en: This is an exception to a recurring event originally scheduled on %s
hr: Ovo je iznimka događaja koji se inače ponavlja na %s

en: This is an exception to a recurring event originally scheduled on %s at %s
hr: Ovo je iznimka događaja koji se inače ponavlja na %s u %s

en: This is the notification backlog
hr: Povijest obavijesti

en: This is what the server said:
hr: Poslužitelj je odgovorio sa:

en: This is what the server said: %s
hr: Poslužitelj je odgovorio sa: %s

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Time Sp_an
hr: _Vremenski raspon:

en: Time span
hr: Vremenski raspon

en: Time:
hr: Vrijeme:

en: Tit_le
hr: _Naslov

en: Title
hr: Naslov

en: To accept the event tentatively:
hr: Za provizorno prihvaćanje događaja:

en: To accept the event:
hr: Za prihvaćanje događaja:

en: To decline the event:
hr: Za odbijanje sudjelovanja na događaju:

en: To embed this calendar in another website, use this code:
hr: Za ugrađivanje ovog kalendara u vanjsku web stranicu možete koristiti kod:

en: To make it easier to find, you can enter comma separated tags related to the event subject.
hr: Za lakše pronalaženje unesite zarezom odvojene oznake koje opisuju događaj.

en: To subscribe to this calendar from a feed reader, use this URL:
hr: Za pretplatu na ovaj kalendar iz RSS čitača možete koristiti URL:

en: To subscribe to this calendar from another calendar program, use this URL:
hr: Za pretplatu na ovaj kalendar iz drugih kalendarskih programa možete koristiti URL:

en: To subscribe to this calendar, you need to click the following link:
hr: Za pretplatu na ovaj kalendar kliknite na sljedeću poveznicu:

en: Today
hr: Danas

en: Tomorrow
hr: Sutra

en: Tu
hr: Uto

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Unable to delete "%s": %s
hr: Nije uspjelo brisanje "%s": %s

en: Unable to delete calendar "%s": %s
hr: Nije uspjelo brisanje kalendara "%s": %s

en: Unable to delete event. An exception date was provided but the event does not seem to be recurring.
hr: Nije uspjelo brisanje događaja. Datum iznimke bio je zadan ali se događaj izgleda na ponavlja.

en: Unable to load the definition of %s.
hr: Nije uspjelo učitavanje definicije %s.

en: Unable to locate requested address
hr: Nije uspjelo lociranje tražene adrese

en: Unable to parse event.
hr: Nije uspjelo čitanje događaja.

en: Unable to recognize "%s" as an email address.
hr: "%s" nije raspoznatljiva e-mail adresa.

en: Unable to save calendar "%s": %s
hr: Nije uspjelo spremanje kalendara "%s": %s

en: Unable to save resource "%s": %s
hr: Nije uspjelo spremanje resursa "%s": %s

en: Unexpected response from remote server.
hr: Neočekivani odgovor od vanjskog poslužitelja.

en: Unknown calendar protocol
hr: Nepoznat kalendarski protokol

en: Unsubscribe
hr: Odjavi pretplatu

en: Unsubscribe from %s
hr: Odjavi se sa %s

en: Unsupported Content-Type: %s
hr: Nepodržan Content-Type: %s

en: Upcoming Events
hr: Predstojeći događaji

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Updated "%s".
hr: Ažuriran "%s".

en: Updated: %s.
hr: Ažuriran: %s.

en: Use custom notification method
hr: Koristi drugu metodu obavještavanja

en: Use default notification method
hr: Koristi podrazumijevani način obavještavanja

en: User Interface
hr: Korisničko sučelje

en: User to add
hr: Korisnik kojeg želite dodati

en: User to add:
hr: Korisnik kojeg želite dodati:

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Users
hr: Korisnici

en: View Day
hr: Pregled dana

en: We
hr: Mi

en: We would like to remind you of this upcoming event.
hr: Htjeli bismo Vas podsjetiti na predstojeći događaj.

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Week
hr: Tjedan

en: Week %d
hr: %d. tjedan

en: Week(s)
hr: Tjedan/tjedni

en: Weekly: Recurs every
hr: Tjedno: Ponavlja se svakih

en: What time should day and week views end, when there are no later events?
hr: U koje vrijeme završavaju dnevni i tjedni pregledi ako nema kasnijih događaja?

en: What time should day and week views start, when there are no earlier events?
hr: U koje vrijeme počinju dnevni i tjedni pregledi ako nema ranijih događaja?

en: When:
hr: Kada:

en: Where:
hr: Gdje:

en: Who:
hr: Tko:

en: Work Week
hr: Radni tjedan

en: Year
hr: Godina

en: Yearly: Recurs every
hr: Godišnje: Ponavlja se svakih

en: Yesterday
hr: Jučer

en: You are not allowed to change this calendar.
hr: Nemate ovlasti za mijenjanje ovog kalendara.

en: You are not allowed to change this resource.
hr: Nemate ovlasti za mijenjanje ovog resursa.

en: You are not allowed to create more than %d events.
hr: Nemate ovlasti za kreiranje više od %d događaja.

en: You are not allowed to delete this calendar.
hr: Nemate ovlasti za brisanje ovog kalendara.

en: You are not allowed to delete this resource group.
hr: Nemate ovlasti za brisanje ove grupe resursa.

en: You are not allowed to delete this resource.
hr: Nemate ovlasti za brisanje ovog resursa.

en: You are not allowed to delete this task list.
hr: Nemate ovlasti za brisanje ovog popisa zadataka.

en: You are not allowed to view this calendar.
hr: Nemate ovlasti za prikaz ovog kalendara.

en: You are not an attendee of the specified event.
hr: Niste sudionik navedenog događaja.

en: You can change the default settings in the %sNotification options%s
hr: Uobičajene postavke možete promijeniti u %sPostavkama podsjetnika%s

en: You can only use this form from the Edit Attendees screen.
hr: Ovu formu možete koristiti samo sa stranice Uredi sudionike.

en: You can snooze it for %s or %s dismiss %s it entirely
hr: Možete ga pauzirati za %s ili %s isključiti %s potpuno

en: You do not have an email address configured in your Personal Information Preferences. You must set one %shere%s before event notifications can be sent.
hr: Nemate podešenu e-mail adresu u Osobnim informacijama. Morate ju postaviti %sovdje%s ako želite primati obavijesti o događajima.

en: You do not have permission to add events to %s.
hr: Nemate dozvole za dodavanje događaja u %s.

en: You do not have permission to add events to the selected calendar.
hr: Nemate dozvole za dodavanje događaja u odabrani kalendar.

en: You do not have permission to delegate events to %s.
hr: Nemate dozvole za delegiranje događaja korisniku %s.

en: You do not have permission to delete this event.
hr: Nemate dozvole za brisanje ovog događaja.

en: You do not have permission to edit this event.
hr: Nemate dozvole za uređivanje ovog događaja.

en: You do not have permission to move this event.
hr: Nemate dozvole za premještanje ovog događaja.

en: You get this message because your calendar is configured to send you a daily agenda. You can change this if you %slogin to the calendar%s and change your preferences.
hr: Primili ste ovu poruku jer je Vaš kalendar podešen da Vam šalje dnevni raspored. To možete izmjeniti ako se %sprijavite u kalendar%s i promjenite svoje postavke.

en: You get this message because your calendar is configured to send you reminders of events with alarms. You can change this if you %slogin to the calendar%s and change your preferences.
hr: Primili ste ovu poruku jer je Vaš kalendar podešen da Vam šalje podsjetnike na događaje sa alarmima. To možete izmjeniti ako se %sprijavite u kalendar%s i izmjenite svoje postavke.

en: You have been subscribed to "%s" (%s).
hr: Pretplaćeni ste na "%s" (%s).

en: You have been unsubscribed from "%s" (%s).
hr: Odjavili ste pretplatu sa "%s" (%s).

en: You have specified an invalid calendar.
hr: Zadali ste neispravan kalendar.

en: You have successfully accepted attendence to this event.
hr: Uspješno ste prihvatili sudjelovanje u ovom događaju.

en: You have successfully declined attendence to this event.
hr: Uspješno ste odbili sudjelovanje u ovom događaju.

en: You have tentatively accepted attendence to this event.
hr: Provizorno ste prihvatili sudjelovanje u ovom događaju.

en: You must select an address first.
hr: Najprije morate odabrati adresu.

en: You must specify a URL.
hr: Morate zadati URL.

en: You must specify a name and a URL.
hr: Navedite zadati naziv i URL.

en: You requested to be notified when events are added to your calendars.
hr: Tražili ste da Vas se obavijesti kad se Vašem kalendaru doda događaj.

en: You requested to be notified when events are deleted from your calendars.
hr: Tražili ste da Vas se obavijesti kad se s Vašeg kalendara obriše događaj.

en: You requested to be notified when events are edited in your calendars.
hr: Tražili ste da Vas se obavijesti kad se u Vašem kalendaru izmijeni događaj.

en: You used an unknown date format "%s". Please try something like "%s".
hr: Koristili ste nepoznat format datuma "%s". Molimo koristite nešto kao "%s".

en: You used an unknown time format "%s". Please try something like "%s".
hr: Koristili ste nepoznat format vremena "%s". Molimo koristite nešto kao "%s".

en: Your browser is too old to display the dynamic mode. Using traditional mode instead.
hr: Vaš preglednik je prestar za dinamički način prikaza. Koristite tradicionalni način prikaza.

en: Your daily agenda
hr: Vaš dnevni raspored

en: Your daily agenda for %s
hr: Vaš dnevni raspored za %s

en: Your default calendar:
hr: Vaš podrazumijevani kalendar:

en: [Manage Calendars]
hr: [Uredi kalendare]

en: [Manage Resource Calendars]
hr: [Uredi kalendare resursa]

en: [Resource Calendars]
hr: [Kalendari resursa]

en: [Unnamed event]
hr: [Neimenovani događaj]

en: _Basic Search
hr: _Osnovna pretraga

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Goto
hr: _Prijeđi

en: _Import/Export
hr: _Uvoz/izvoz

en: _Logout
hr: O_djava

en: _New Event
hr: _Novi događaj

en: _New event
hr: _Novi događaj

en: _Search
hr: _Pretraga

en: _Today
hr: _Danas

en: as %s
hr: kao %s

en: at
hr: u

en: before the event starts
hr: prije nego događaj počne

en: before the event starts. A value of "0" means no default alarms.
hr: prije nego događaj počne. Vrijednost "0" isključuje podrazumijevane alarme.

en: busy
hr: zauzet

en: by %s
hr: %s

en: by me
hr: ja

en: completed
hr: dovršen

en: day
hr: dan

en: day(s)
hr: dan(a)

en: days
hr: dana

en: events.csv
hr: dogadjaj.csv

en: events.ics
hr: dogadjaj.ics

en: hours
hr: sati

en: iCalendar is a computer file format which allows internet users to send meeting requests and tasks to other internet users, via email, or sharing files with an extension of .ics.
hr: iCalendar je format računalne datoteke koji internet korisnicima omogućava slanje zahtjeva za sastancima i zadataka drugim korisnicima putem e-maila ili dijeljenjem datoteka s nastavkom .ics.

en: in
hr: u

en: loading
hr: učitavanje

en: minutes
hr: minuta

en: month(s)
hr: mjesec(i)

en: more...
hr: više...

en: on %s at %s
hr: %s u %s

en: on the same date
hr: na isti datum

en: on the same weekday
hr: na isti dan u tjednu

en: or
hr: ili

en: read and edit the events
hr: prikaz i izmjenu događaja

en: read and edit the tasks
hr: prikaz i izmjenu zadataka

en: read the events
hr: prikaz događaja

en: read the tasks
hr: prikaz zadataka

en: recurrences
hr: ponavljanja

en: select...
hr: odaberite...

en: separate e-mail addresses with a comma
hr: e-mail adrese odvojite zarezom

en: to
hr: do

en: week
hr: tjedan

en: week(s) on:
hr: tjedan(a) na:

en: weeks
hr: tjedana

en: year(s) on the same date
hr: godina na isti datum

en: year(s) on the same day of the year
hr: godina na isti dan u godini

en: year(s) on the same weekday and month of the year
hr: godina na isti dan u tjednu i mjesec u godini
