Kronolith 3.0.4-git - en to lt translation catalogue (772 entries)

en:  to
lt:  į

en:  until %s
lt:  iki %s

en:  without end
lt:  be pabaigos

en: %d %s before the event starts
lt: %d %s prieš prasidedant įvykiui

en: %d day | %d days
lt[0]: %d diena
lt[1]: %d dienos
lt[2]: %d dienų

en: %d events
lt: %d įvykiai

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: %d times
lt: %d kartus

en: %d week | %d weeks
lt[0]: %d savaitė
lt[1]: %d savaitės
lt[2]: %d savaičių

en: %s %sShare with the %s %sgroup%s and %sallow them to%s %s
lt: %s %sDalintis su %s %sgrupe%s ir %sleisti jiems%s %s

en: %s %sShare with the users:%s %s and %sallow them to%s %s
lt: %s %sDalintis su vartotojais:%s %s ir %sleisti jiems%s %s

en: %s Day(s) %s Hour(s) %s Minutes
lt: %s diena(os, ų) %s valanda(os, ų) %s minutė(ės, ių)

en: %s Don't repeat %s or repeat %s daily, %s weekly, %s monthly %s or %s yearly %s
lt: %s Nekartoti %s ar kartoti %s kas dieną, %s kas savaitę, %s kas mėnesį %s arba %s kas metus %s

en: %s Don't set %s or %s set %s before the event %s
lt: %s Nenustatyti %s arba %s nustatyti %s prie įvykį %s

en: %s Private %s &mdash; hides details if calendar is public %s
lt: %s Asmeninis %s &mdash; paslepia detales jeigu kalendorius viešas %s

en: %s at %s
lt: %s %s

en: %s don't set %s or %s set %s before due date %s
lt: %s nenustatyti %s arba %s nustatyti %s prieš pabaigos datą %s

en: %s file successfully imported
lt: %s failas sėkmingai įkeltas

en: %s has assigned the ownership of the calendar "%s" to you.
lt: %s jums paskyrė kalendoriaus "%s" savininko teises.

en: %s has assigned the ownership of the calendar %s to you.
lt: %s jums paskyrė kalendoriaus %s savininko teises.

en: %s has cancelled "%s".
lt: %s nutraukė "%s".

en: %s has cancelled an instance of the recurring "%s".
lt: %s nutraukė pasikartojančio įvykio "%s".

en: %s notifications
lt: %s pranešimai

en: %s wants to notify you about changes of "%s".
lt: %s nori jums pranešti apie "%s" pasikeitimus.

en: %s wants to share the calendar "%s" with you to grant you access to all events in this calendar.
lt: %s nori suteikti jums priėjimą prie visų kalendoriaus "%s" įvykių.

en: %s wants to share the calendar %s with you to grant you access to all events in this calendar.
lt: %s nori suteikti jums priėjimą prie visų kalendoriaus %s įvykių.

en: %s wishes to make you aware of "%s".
lt: %s nori jums pranešti apie artėjantį "%s".

en: %sAdvanced sharing.%s You can also return to the %sstandard settings%s.
lt: %sIšplėstinis dalinimasis.%s Taip pat galite grįžti į %sstandartinius nustatymus%s.

en: %sShare with everyone%s (public) and %s %smake it searchable%s by everyone too
lt: %sDalintis su visais%s (viešas) ir taip pat %s %sleisti ieškoti%s visiems

en: %sStandard sharing.%s You can also set %sadvanced sharing%s options.
lt: %sStandartinis dalinimasis.%s Taip pat galite nustatyti %sišplėstinio dalinimosi%s nustatymus.

en: %sWarning:%s also %sdeletes all events%s currently in the calendar.
lt: %sDėmesio:%s taip pat %sištrina visus įvykius%s esančius kalendoriuje.

en: * Add these by clicking Add *
lt: * Norėdami pridėtį spauskite Pridėti *

en: * Please select address(es) *
lt: * Pasirinkite adresą(us) *

en: , %d times
lt: , %d kartus

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 event
lt: 1 įvykis

en: 1 hour
lt: 1 valanda

en: 15 minutes
lt: 15 minučių

en: 20 minutes
lt: 20 minučių

en: 30 minutes
lt: 30 minučių

en: 5 minutes
lt: 5 minutės

en: 6 hours
lt: 6 valandos

en: Accepted
lt: Priimta

en: Access permissions
lt: Priėjimo teisės

en: Ad_vanced Search
lt: _Detali paieška

en: Add
lt: Įvesti

en: Add Event
lt: Naujas įvykis

en: Add Holidays
lt: Pridėti šventes

en: Add Remote Calendar
lt: Sukurti nutolusį kalendorių

en: Add Task
lt: Sukurti darbą

en: Add a new event
lt: Sukurti naują įvykį

en: Add attendees
lt: Pridėti dalyvius

en: Add attendees e-mail addresses
lt: Pridėti dalyvių el. pašto adresus

en: Add event to
lt: Sukurti įvykį

en: Add new tags
lt: Sukurti naują žymę

en: Add resource
lt: Pridėti resursą

en: Add to
lt: Įrašyti į

en: Add to attendees
lt: Įtraukti į dalyvių sąrašą

en: Added task list not found.
lt: Pridėtas darbų sąrašas nerastas.

en: Address Book
lt: Adresų knygelė

en: Address Books
lt: Adresų knygelės

en: Advanced Search
lt: Detali paieška

en: Agenda
lt: Dienotvarkė

en: Alarm
lt: Perspėjimas

en: Alarm %d day before | Alarm %d days before
lt[0]: Perspėti %d dieną prieš
lt[1]: Perspėti %d dienas prieš
lt[2]: Perspėti %d dienų prieš

en: Alarm %d hour before | Alarm %d hours before
lt[0]: Perspėti %d valandą prieš
lt[1]: Perspėti %d valandas prieš
lt[2]: Perspėti %d valandų prieš

en: Alarm %d minute before | Alarm %d minutes before
lt[0]: Perspėti %d minutę prieš
lt[1]: Perspėti %d minutes prieš
lt[2]: Perspėti %d minučių prieš

en: Alarm %d week before | Alarm %d weeks before
lt[0]: Perspėti %d savaitę prieš
lt[1]: Perspėti %d savaites prieš
lt[2]: Perspėti %d savaičių prieš

en: Alarm Date
lt: Perspėjimo data

en: Alarm Span (minutes)
lt: Perspėjimo pasikartojimas (minutėmis)

en: Alarm Time
lt: Perspėjimo laikas

en: Alarm Unit
lt: Perspėjimo vienetai

en: Alarm Value
lt: Perspėjimo reikšmė

en: Alarm enabled
lt: Perspėjimai įjungti

en: Alarm:
lt: Perspėjimas:

en: Alert me %s as default %s or %s using:
lt: Perspėti mane %s standartiškai %s arba %s naudojant:

en: All
lt: Visi

en: All Attendees
lt: Visi dalyviai

en: All Authenticated Users
lt: Visi prisijungę vartotojai

en: All Calendars
lt: Visi kalendoriai

en: All Future
lt: Visi būsimi

en: All Past
lt: Visi buvę

en: All Visible
lt: Visi matomi

en: All day
lt: Visą dieną

en: All day event
lt: Įvykis visai dienai

en: All events
lt: Visi įvykiai

en: All of your events older than %d days will be permanently deleted.
lt: Visi jūsų įvykiai senesni %d dienų bus ištrinti.

en: All-day event
lt: Įvykis visai dienai

en: Already Exists
lt: Jau egzistuoja

en: Always Accept
lt: Visada priimti

en: Always Decline
lt: Visada atmesti

en: Any
lt: Bet kuri

en: Are you sure you want to delete this calendar and all the events in it?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį kalendorių ir visus įvykius jame?

en: Are you sure you want to delete this task list and all the tasks in it?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį darbų sąrašą ir visus darbus jame?

en: Attached is an iCalendar file with more information about the event. If your mail client supports iTip requests you can use this file to easily update your local copy of the event.
lt: Prikabintas failas yra iCalendar informacija apie įvykį. Jeigu jūsų pašto klientas palaiko iTip užklausas, galite panaudoti šį failą atnaujinant lokalios įvykio kopijos duomenis.

en: Attempt to edit a non-existent share.
lt: Bandote redaguoti neegzistuojantį elementą.

en: Attendance
lt: Dalyvavimas

en: Attendee
lt: Dalyvis

en: Attendees
lt: Dalyviai

en: Attendees and Resources
lt: Dalyviai ir resursai

en: Attendees:
lt: Dalyviai:

en: Automatically
lt: Automatiškai

en: Availability
lt: Užimtumas

en: Back
lt: Atgal

en: Basic Search
lt: Paprastoji paieška

en: Busy
lt: Užimta

en: C_alendar
lt: Kal_endorius

en: Cal_endar
lt: Kal_endorius

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Calendar ICS file
lt: Kalendoriaus ICS failas

en: Calendar Information
lt: Kalendoriaus informacija

en: Calendar List
lt: Kalendorių sąrašas

en: Calendar Summary
lt: Kalendoriaus santrumpa

en: Calendar not found
lt: Kalendorius nerastas

en: Calendar of %s
lt: %s kalendoriai

en: Calendar owner
lt: Kalendoriaus savininkas

en: Calendar successfully purged.
lt: Kalendorius išvalytas sėkmingai.

en: Calendar title
lt: Kalendoriaus pavadinimas

en: Calendars
lt: Kalendoriai

en: Calendars Printed:
lt: Spausdinami kalendoriai:

en: Can't create a new event.
lt: Nepavyko sukurti naujo įvykio.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancelled
lt: Atšauktas

en: Cancelled: %s
lt: Atšaukta: %s

en: Cannot delete event: %s
lt: Nepavyko ištrinti įvykio: %s

en: Cannot delete exceptions (yet).
lt: Ištrinti išimčių negalima (kol kas).

en: Cannot parse event description "%s"
lt: Nepavyko išnagrinėti įvykio aprašymo "%s"

en: Change Permissions
lt: Keisti teises

en: Choose how you want to be notified about event changes, event alarms and upcoming events.
lt: Pranešimų apie įvykių pakeitimus, perspėjimų ir būsimų įvykių nustatymai.

en: Choose how you want to receive reminders for events with alarms:
lt: Pasirinkite, kaip norite būti informuoti apie įvykius su perspėjimais:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted events by email:
lt: Pasirinkite, ar norite būti informuoti apie naujus, pakeistus arba ištrintus įvykius el. paštu:

en: Choose if you want to receive daily agenda email reminders:
lt: Pasirinkite, ar norite kas dieną gauti priminimus el. paštu:

en: Choose if you want to receive reminders for events with alarms:
lt: Pasirinkite, ar norite gauti priminimus įvykiams su perspėjimais:

en: Choose the calendars to include in the above Free/Busy URL:
lt: Pasirinkite, kuriuos kalendorius įtraukti į užimtumo informacijos URL:

en: Choose the views to show event locations in:
lt: Pasirinkite, kuriuose languose rodyti įvykių vietą:

en: Choose the views to show event start and end times in:
lt: Pasirinkite, kuriuose languose rodyti įvykių pradžios ir pabaigos laiką:

en: Choose your default calendar.
lt: Jūsų pagrindinis kalendorius.

en: Clear all
lt: Pašalinti visus

en: Click or copy this URL to display this calendar
lt: Paspauskite arba nusikopijuokite šį URL adresą kalendoriaus atvaizdavimui

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Color
lt: Spalva

en: Color Picker
lt: Spalvų paletė

en: Comma separated values
lt: Kableliais atskirtos reikšmės

en: Completed
lt: Atlikta

en: Confirm deletion of events?
lt: Patvirtinti visų įvykių ištrynimą?

en: Confirmed
lt: Patvirtintas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Copy this URL for use wherever you need your Free/Busy URL:
lt: Nusikopijuokite šį URL adresą, kurį galite naudoti savo užimtumo informacijos platinimui:

en: Could not open %s.
lt: Negaliu atidaryti %s.

en: Create
lt: Sukurti

en: Create Calendar
lt: Kalendoriaus kūrimas

en: Create Resource
lt: Resurso kūrimas

en: Create a New Event
lt: Sukurti naują įvykį

en: Create a new Local Calendar
lt: Sukurti naują lokalų kalendorių

en: Create a new Resource
lt: Sukurti naują resursą

en: Create a new Resource Group
lt: Sukurti naują resursų grupę

en: Created
lt: Sukurta

en: Current
lt: Einamas

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
lt: Veiksmų, atliekamų prisijungus prie %s, nustatymai.

en: Daily: Recurs every
lt: Kasdieninis: Pasikartoja kas

en: Date and time:
lt: Data ir laikas:

en: Date:
lt: Data:

en: Day
lt: Diena

en: Day(s)
lt: Diena(os)

en: De_lete
lt: Ištrinti

en: Declined
lt: Pasibaigęs

en: Default Alarm Setting:
lt: Standartiniai perspėjimų nustatymai:

en: Default Calendar
lt: Pagrindinis kalendorius

en: Default users
lt: Standartiniai vartotojai

en: Delegate
lt: Atstovauti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete %s
lt: Ištrinti %s

en: Delete exception on %s
lt: %s trynimo klaida

en: Deleted %d event older than %d days. | Deleted %d events older than %d days.
lt[0]: Ištrintas %d įvykys senesnis nei %d dienų.
lt[1]: Ištrinti %d įvykiai senesni nei %d dienų.
lt[2]: Ištrinta %d įvykių senesnių nei %d dienų.

en: Deleting events is not supported with this remote calendar.
lt: Ištrinti įvykių iš nutolusių kalendorių negalima.

en: Descri_ption
lt: _Aprašymas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Display
lt: Rodyti

en: Display Preferences
lt: Rodymo nustatymai

en: Display URL
lt: Rodyti URL adresą

en: Does not recur
lt: Nepasikartoja

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the event?
lt: Nesiųsti man pranešimų apie įvykio sukūrimą, pakeitimą arba ištrynimą?

en: Don't share this calendar
lt: Nesidalinti šiuo kalendoriumi

en: Don't share this task list
lt: Nesidalinti šiuo darbų sąrašu

en: Due date
lt: Atlikimo data

en: Duration
lt: Trukmė

en: Duration Day
lt: Trukmės diena

en: Duration Hour
lt: Trukmės valanda

en: Duration Minute
lt: Trukmės minutė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit %s
lt: %s redagavimas

en: Edit Attendees and Resources
lt: Dalyvių redagavimas

en: Edit Permissions
lt: Keisti teises

en: Edit Permissions for %s
lt: %s teisių keitimas

en: Edit attendee
lt: Redaguoti dalyvį

en: Edit attendees
lt: Dalyvių redagavimas

en: Edit permissions for %s
lt: %s teisių redagavimas

en: Edit resources
lt: Resursų redagavimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Embed Script
lt: Skriptas įterpimui

en: Embed calendar on external website
lt: Įterpti kalendorių išoriniame puslapyje

en: En_d
lt: Pabaiga

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: End Day
lt: Pabaigos diena

en: End Hour
lt: Pabaigos valanda

en: End Minute
lt: Pabaigos minutė

en: End Month
lt: Pabaigos mėnuo

en: End On
lt: Baigiasi

en: End Time
lt: Pabaigos laikas

en: End Year
lt: Pabaigos metai

en: End:
lt: Pabaiga:

en: Error retrieving free/busy information for %s: %s
lt: Nepavyko gauti %s vartotojo užimtumo informacijos: %s

en: Error retrieving your free/busy information: %s
lt: Nepavyko gauti jūsų užimtumo informacijos: %s

en: Error when communicating with the server.
lt: Klaida jungiantis prie serverio.

en: Event
lt: Įvykis

en: Event Defaults
lt: Įvykių standartinės reikšmės

en: Event ICS file
lt: Įvykio ICS failas

en: Event Status:
lt: Įvykių būsena:

en: Event added:
lt: Įvykis sukurtas:

en: Event deleted:
lt: Įvykis ištrintas:

en: Event edited:
lt: Įvykis pakeistas:

en: Event not found
lt: Įvykis nerastas

en: Event not found: %s
lt: Įvykis nerastas: %s

en: Event title
lt: Įvykio pavadinimas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Events for this day
lt: Įvykiai šią dieną

en: Events from %s
lt: Įvykiai nuo %s

en: Events matching "%s"
lt: Įvykiai atitinkantys "%s"

en: Events must have a start date.
lt: Nurodykite pradžios datą.

en: Events must have a title.
lt: Įrašykite įvykio pavadinimą.

en: Exception
lt: Išimtis

en: Exceptions
lt: Išimtys

en: Export
lt: Iškelti

en: Export Calendar
lt: Iškelti kalendorių

en: Export ICS file
lt: Iškelti ICS failą

en: External Events:
lt: Išoriniai įvykiai:

en: Feed URL
lt: Srauto URL adresas

en: Find
lt: Ieškoti

en: Find in Maps
lt: Rasti žemėlapyje

en: Fr
lt: Penk.

en: Free
lt: Laisva

en: Free/Busy Information
lt: Užimtumo informacija

en: Friday
lt: Penktadienis

en: From
lt: Nuo

en: From %s at %s to %s at %s
lt: Nuo %s %s iki %s %s

en: From %s to %s
lt: Nuo %s iki %s

en: Future
lt: Būsimas

en: General
lt: Pagrindiniai laukai

en: Go
lt: Rodyti

en: Goto %s
lt: Rodyti %s

en: Groups
lt: Grupės

en: Guest Permissions
lt: Svečių teisės

en: Help
lt: Pagalba

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Hide Notifications
lt: Paslėpti pranešimus

en: High
lt: Svarbu

en: Highest
lt: Labai svarbu

en: Holidays
lt: Šventės

en: Holidays are disabled
lt: Šventės yra išjungtos

en: Holidays:
lt: Šventės:

en: Hour(s)
lt: Valanda(os)

en: How long should the time slots on the day and week views be?
lt: Kokio ilgumo laiko žymes rodyti dienos ir savaitės vaizdavime?

en: How many days of Free/Busy information should be generated?
lt: Kiek dienų į priekį generuoti užimtumo informaciją?

en: How many events should be displayed per day in the month view? Set to 0 to always show all events.
lt: Kiek įvykių rodyti dienoje mėnesio peržiūroje? Įrašę 0 visada matysite visus įvykius.

en: I.e. Dinner with John tomorrow 8pm
lt: Pvz. Pietūs su Jonu rytoj 8 valandą

en: If your email client doesn't support iTip requests you can use one of the following links to accept or decline the event.
lt: Jeigu jūsų el. pašto klientas nesupranta iTip užklausų, norėdami priimti arba atmesti įvykį pasinaudokite nuorodomis apačioje.

en: If your email client doesn't support iTip requests you can use the following links to: %saccept%s, %saccept tentatively%s or %sdecline%s the event.
lt: Jeigu jūsų el. pašto klientas nesupranta iTip užklausų, pasinaudokite šiomis nuorodomis norėdami: %spriimti%s, %spriimti kitu laiku%s arba %satmesti%s įvykį.

en: Import
lt: Įkelti

en: Import Calendar, Step %d
lt: Kalendoriaus įkėlimas, %d-as žingsnis

en: Import ICS file
lt: Įkelkite ICS failą

en: Import/Export Calendar
lt: Įkelti/Iškelti kalendorių

en: Importing should %s %sreplace this calendar%s.
lt: Įkeliant %s %sperrašyti šį kalendorių%s.

en: Incomplete
lt: Nebaigta

en: Individual Users
lt: Individualūs vartotojai

en: Invitation from %s to the calendar "%s"
lt: Pakvietimas nuo %s į kalendorių "%s"

en: Invitation from %s to the calendar %s
lt: Pakvietimas nuo %s į kalendorių %s

en: Kind
lt: Rūšis

en: Last 24 hours
lt: Paskutinės 24 valandos

en: Last Modified
lt: Paskutinį kartą redaguota

en: Last Month
lt: Praėjęs mėnuo

en: Last Year
lt: Praėję metai

en: Last week
lt: Praėjusi savaitė

en: Learn how to embed other calendar views.
lt: Išmokite įtraukti kitus kalendorius.

en: Limit the time span to export:
lt: Nustatyti laiko tarpą iškelimui:

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
lt: Rodyti visus adresus, adresų knygelėje? (jeigu išjungsite, matysite tik adresus, kurių ieškojote)

en: Lo_cation
lt: _Vieta

en: Loading ...
lt: Krauna ...

en: Loading...
lt: Krauna...

en: Local
lt: Vietinis

en: Local calendar owned by %s.
lt: Vietinis kalendorius, kurio savininkas %s.

en: Location
lt: Vieta

en: Location:
lt: Vieta:

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Login Tasks
lt: Prisijungimo darbai

en: Login required for the requested feed (%s).
lt: Nurodytas srautas (%s) reikalauja prisijungti.

en: Low
lt: Nesvarbu

en: Lowest
lt: Visiškai nesvarbu

en: Manage Calendars
lt: Kalendorių valdymas

en: Manage Resource Groups
lt: Valdyti resursų grupes

en: Manual
lt: Rankinis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Mark task as
lt: Pažymėti darbą kaip

en: Maximum Number of Events
lt: Maksimalus įvykius skaičius

en: Maximum number of events to display (0 = no limit)
lt: Maksimalus rodomų įvykių skaičius (0 = neribojama)

en: Me
lt: Aš

en: Meeting
lt: Susirinkimas

en: Minute(s)
lt: Minutė(s)

en: Mo
lt: Pirm.

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Month
lt: Mėnuo

en: Month, Week, and Day Views
lt: Mėnesio, savaitės ir dienos puslapyje

en: Monthly: Recurs every
lt: Kasmėnesinis. Kartojasi kas

en: Months Ahead
lt: Mėnesiai į priekį

en: Months Before
lt: Mėnesiai prieš tai

en: Multiple iCalendar components found; only one vEvent is supported.
lt: Rasti keli iCalendar komponentai; palaikomas tik vEvent tipas.

en: My Calendar
lt: Mano kalendorius

en: My Calendars
lt: Mano kalendoriai

en: My Calendars:
lt: Mano kalendoriai:

en: My Free/Busy URL
lt: Mano užimtumo informacijos URL

en: My Task Lists
lt: Mano darbų sąrašai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: New Calendar
lt: Naujas kalendorius

en: New Event
lt: Naujas įrašas

en: New Task List
lt: Naujas darbų sąrašas

en: New calendar created and automatically shared with the following group(s): %s.
lt: Naujas kalendorius sukurtas ir paviešintas šiai(ioms) grupei(ės): %s.

en: Next
lt: Sekantis

en: Next 24 hours
lt: Sekančios 24 valandos

en: Next Day
lt: Sekanti diena

en: Next Month
lt: Sekantis mėnuo

en: Next Week
lt: Sekanti savaitė

en: Next Year
lt: Sekantys metai

en: Next day
lt: Sekanti diena

en: Next month
lt: Sekantis mėnuo

en: Next week
lt: Sekanti savaitė

en: No
lt: Ne

en: No Information
lt: Informacijos nėra

en: No Notifications
lt: Pranešimų nėra

en: No Sound
lt: Be garso

en: No alarm
lt: Perspėjimai išjungti

en: No attendees
lt: Dalyvių nėra

en: No attendees defined
lt: Dalyviai nenurodyti

en: No attendees have been updated because none of the provided email addresses have been found in the event's attendees list.
lt: Neatnaujintas nei vienas dalyvis, kadangi dalyvių sąraše nerastas nei vienas įvestas el. pašto adresas.

en: No calendars are available to guests.
lt: Kalendorių svečiams nėra.

en: No calendars to search
lt: Kalendorių paieškai nėra

en: No end date
lt: Nėra pabaigos datos

en: No events to display
lt: Įvykių nėra

en: No free/busy information found at the free/busy url of %s.
lt: Nurodytoje nuorodoje nepavyko aptikti jokios vartotojo %s užimtumo informacijos.

en: No free/busy url found for %s.
lt: Nepavyko gauti vartotojo %s užimtumo informacijos nuorodos.

en: No iCalendar data was found.
lt: Nerasta jokių iCalendar duomenų.

en: No items
lt: Objektų nėra

en: No items to display
lt: Objektų nėra

en: No recurrence
lt: Pasikartojimo nėra

en: No valid email address found
lt: Nerastas teisingas el. pašto adresas.

en: None
lt: Nėra

en: Normal
lt: Normalu

en: Not Found
lt: Nerasta

en: Notice
lt: Pastaba

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Now
lt: Dabar

en: Object Creator
lt: Objekto savininkas

en: On %s
lt: %s

en: On all calendars I have read access to
lt: Visiems kalendoriams, kuriuos aš galiu skaityti

en: On all shown calendars
lt: Visiems rodomiems kalendoriams

en: On my calendars only
lt: Tik mano kalendoriams

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
lt: Elemento savininko teises gali keisti tik jo savininkas arba sistemos administratorius

en: Optional
lt: Nebūtinas

en: Optional Attendees
lt: Kiti dalyviai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Or enter a user name:
lt: Arba įrašykite vartotojo vardą:

en: Other Preferences
lt: Kiti nustatymai

en: Other events
lt: Kiti įvykiai

en: Overview
lt: Santrauka

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: Owner: %s
lt: Savininkas: %s

en: Ownership assignment
lt: Savininko paskyrimas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Past
lt: Praeityje

en: Pattern
lt: Pasikartojimai

en: Permanently delete this event?
lt: Ištrinti šį įrašą?

en: Permission Denied
lt: Neužtenka teisių

en: Permission denied
lt: Neužtenka teisių

en: Permission denied for the requested feed (%s).
lt: Nurodytam srautui (%s) neužtenka teisių.

en: Permissions
lt: Teisės

en: Please enter correct values in the form first.
lt: Iš pradžių įveskite teisingas reikšmes.

en: Portal
lt: Portalas

en: Possible Meeting Time
lt: Galimas susitikimo laikas

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Previous Day
lt: Ankstesnė diena

en: Previous Month
lt: Ankstesnis mėnuo

en: Previous Week
lt: Ankstesnė savaitė

en: Previous day
lt: Vakar diena

en: Previous month
lt: Ankstesnis mėnuo

en: Previously used tags
lt: Ankščiau naudotos žymės

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print Views
lt: Spausdinimo puslapyje

en: Prior Events
lt: Ankstesni įvykiai

en: Priority
lt: Svarba

en: Private event
lt: Asmeninis įvykis

en: Private?
lt: Asmeninis?

en: Purge old events from your calendar?
lt: Ištrinti senus įvykius iš jūsų kalendoriaus?

en: Purge old events how often:
lt: Kaip dažnai trinti senus įvykius:

en: Purge old events older than this amount of days.
lt: Ištrinti senus įvykius senesnius nei tiek dienų.

en: Quick _insert
lt: Greitasis sukūrimas

en: Read
lt: Skaityti

en: Really delete the calendar "%s"? This cannot be undone and all data on this calendar will be permanently removed.
lt: Tikrai ištrinti kalendorių "%s"? Gražinti atgal nebegalėsite ir visi duomenys šiame kalendoriuje bus ištrinti.

en: Really delete the resource "%s"? This cannot be undone and all data on this resource will be permanently removed.
lt: Tikrai ištrinti resursą "%s"? Gražinti atgal nebegalėsite ir visi duomenys susiję su šiuo resursu bus ištrinti.

en: Really unsubscribe from the calendar "%s" (%s)?
lt: Tikrai atsiprenumeruoti nuo kalendoriaus "%s" (%s)?

en: Recur Until
lt: Pasikartoja iki

en: Recurrence
lt: Pasikartojimas

en: Recurrence Data
lt: Pasikartojimo data

en: Recurrence End Date
lt: Pasikartojimo pabaigos data

en: Recurrence End Day
lt: Pasikartojimo pabaigos diena

en: Recurrence End Month
lt: Pasikartojimo pabaigos mėnuo

en: Recurrence End Year
lt: Pasikartojimo pabaigos metai

en: Recurrence Interval
lt: Pasikartojimo dažnumas

en: Recurrence Type
lt: Pasikartojimo būdas

en: Recurs daily
lt: Pakartoja kas dieną

en: Recurs every %s months on the %s
lt: Pasikartoja kas %s mėnesis(iai) %s

en: Recurs every %s months on the same weekday
lt: Pasikartoja kas %s mėnesiai(ių) tą pačią savaitės dieną

en: Recurs every %s weeks on %s
lt: Pasikartoja kas %s savaitės(ių) %s

en: Recurs every %s years on %s
lt: Pasikartoja kas %s metai %s

en: Recurs every %s years on the same day
lt: Pasikartoja kas %s metai tą pačią dieną

en: Recurs every month on the same weekday
lt: Pasikartoja kas mėnesį tą pačią savaitės dieną

en: Recurs monthly
lt: Pakartoja kas mėnesį

en: Recurs on the %s of every month
lt: Pasikartoja kiekvieno mėnesio %s

en: Recurs once a year, on %s
lt: Pasikartoja kartą per metus, %s

en: Recurs once a year, on the same day
lt: Pasikartoja kartą per metus, tą pačią dieną

en: Recurs weekly
lt: Pakartoja kas savaitę

en: Recurs weekly on every %s
lt: Pakartoja kas savaitę kas %s

en: Recurs yearly
lt: Pakartoja kas metus

en: Reminder
lt: Priminimas

en: Remote
lt: Nutolęs

en: Remote Calendar from:
lt: Nutolęs kalendorius iš:

en: Remote Calendars
lt: Nutolę kalendoriai

en: Remote Calendars:
lt: Nutolę kalendoriai:

en: Remove
lt: Ištrinti

en: Remove %s
lt: Ištrinti %s

en: Remove Attendee
lt: Pašalinti dalyvius

en: Remove Tag
lt: Ištrinti žymę

en: Removing user data is not supported with the current calendar storage backend.
lt: Dabartinė kalendorių saugojimo posistemė neleidžia ištrinti vartotojo duomenų.

en: Repeat
lt: Pasikartojimas

en: Repeat %s every day %s or %s every %s days %s
lt: Kartojasi %s kas dieną %s arba %s kas %s dienas %s

en: Repeat %s every month %s or %s every %s months, %s on the same %s date %s or %s weekday %s
lt: Kartojasi %s kas mėnesį %s arba %s kas %s mėnesius, %s tą pačią %s dieną %s arba %s savaitės dieną %s

en: Repeat %s every week %s or %s every %s weeks %s On %s
lt: Kartojasi %s kas savaitę %s arba %s kas %s savaites %s %s

en: Repeat %s every year %s or %s every %s years %s on the same %s date %s day of the year %s month and weekday %s
lt: Kartojasi %s kas metus %s arba %s kas %s metai %s tą pačią %s dieną %s metų dieną %s mėnesį ir savaitės dieną %s

en: Replace existing calendar with the imported one? <strong>Warning: This deletes all entries in your current calendar.</strong>
lt: Pakeisti visus įrašus adresų knygelėje į įkeliamus? <strong>Dėmesio: taip ištrinsite visus įrašus dabartinėje adresų knygelėje.</strong>

en: Required
lt: Privalomas

en: Required Attendees
lt: Būtini dalyviai

en: Required Resources
lt: Būtini resursai

en: Reset to Defaults
lt: Atstatyti

en: Resource
lt: Resursas

en: Resource Group List
lt: Resursų grupės sąrašas

en: Resource Groups
lt: Resursų grupės

en: Resource List
lt: Resursų sąrašas

en: Resource not valid.
lt: Neleistinas resursas

en: Resources
lt: Resursai

en: Response
lt: Atsakymas

en: Response type
lt: Atsakymo tipas

en: Restrict day and week views to these time slots, even if there <strong>are</strong> earlier or later events?
lt: Dienos ir savaitės puslapiuose rodyti tik įvykius tarp šių valandų, jeigu net <strong>yra</strong> ankstesnių įvykių?

en: Return to Single Resources
lt: Grįžti į resursų sąrašą

en: Return to calendars
lt: Grįžti į kalendorius

en: Return to my calendars
lt: Grįžti į mano kalendorius

en: Sa
lt: Šešt.

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save %s
lt: Išsaugoti %s

en: Save As New
lt: Išsaugoti kaip naują

en: Save Event
lt: Išsaugoti įvykį

en: Save and Finish
lt: Išsaugoti ir baigti

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search for Calendars:
lt: Ieškoti kalendoriuose:

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Searching requires a GIS enabled database.
lt: Paieškai reikia duomenų bazės su GIS galimybe.

en: Select a group
lt: Pasirinkite grupę

en: Select a group to add
lt: Pasirinkite grupę

en: Select a group to add:
lt: Pasirinkite grupę:

en: Select a new owner:
lt: Pasirinkite naują savininką:

en: Select a user
lt: Pasirinkite vartotoją

en: Select a user to add:
lt: Pasirinkite vartotoją:

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
lt: Adresų knygelės adresų paieškai ir pridėjimui nustatymas.

en: Select confirmation preferences, how to display the different views and choose default view.
lt: Patvirtinimo nustatymų, vaizdavimo būdų ir standartinio vaizdavimo pasirinkimas.

en: Select resource
lt: Pasirinkite resursą

en: Select the calendar to import to:
lt: Pasirinkite kalendorių įkėlimui:

en: Select the calendar(s) to export from
lt: Pasirinkite kalendorių(ius) iškėlimui

en: Select the export format:
lt: Pasirinkite iškėlimo formatą:

en: Select the file to import:
lt: Pasirinkite failą įkėlimui:

en: Select the first weekday:
lt: Pasirinkite pirmą šiokiadienį:

en: Select the format of the source file:
lt: Pasirinkite įkeliamo failo formatą:

en: Select the view to display on startup:
lt: Pasirinkite vaizdavimo būdą po prisijungimo:

en: Selected addresses
lt: Pasirinkti adresai

en: Send a cancel notification to all attendees when deleting this event?
lt: Trinant šį įvykį visiems dalyviams išsiųsti pranešimą apie įvykio nutraukimą?

en: Send an email to %s
lt: Išsiųsti laišką %s

en: Send invitations to all attendees?
lt: Siųsti pakvietimus visiems dalyviams?

en: Send invites%s to all attendees
lt: Siųsti pakvietimus%s visiems dalyviams

en: Send updates to all attendees?
lt: Siųsti pranešimus apie atnaujinimus visiems dalyviams?

en: Set default values for new events.
lt: Naujų įvykių standartinių reikšmių nustatymas.

en: Set due date
lt: Nurodykite baigimo datą

en: Set end date
lt: Nurodykite pabaigos datą

en: Set recurrence end date
lt: Nurodykite pasikartojimo pabaigos datą

en: Set start date
lt: Nurodykite pradžios datą

en: Set your Free/Busy calendars and your own and other users' Free/Busy preferences.
lt: Jūsų užimtumo kalendorių ir jūsų bei kitų vartotojų kitų užimtumo parametrų nustatymas.

en: Shared
lt: Bendrintas

en: Shared Calendars
lt: Bendri kalendoriai

en: Shared Calendars:
lt: Bendri kalendoriai:

en: Shared Task Lists
lt: Bendri darbų sąrašai

en: Sharing
lt: Dalinimasis

en: Show
lt: Rodyti

en: Show Free/Busy legend?
lt: Rodyti užimtumo informacijos spalvų reikšmes?

en: Show delete, alarm, and recurrence icons in calendar views?
lt: Rodyti trynimo, perspėjimo ir pasikartojimo piktogramas kalendoriuje?

en: Show only events that have an alarm set?
lt: Ar rodyti tik tuos veiksmus kurie turi perspėjimo žymę?

en: Show shared calendars side-by-side?
lt: Rodyti bendrus kalendorius vieną šalia kito?

en: Show the dynamic view by default, if the browser supports it?
lt: Rodyti modernią vartotojo sąsają, jeigu naršyklė turi tokią galimybę?

en: Show time of day between each day in week views?
lt: Savaitės režime rodyti tarpą tarp dienų?

en: Showing calendar: | Showing calendars:
lt[0]: Rodomas kalendorius:
lt[1]: Rodomi kalendoriai:
lt[2]: Rodomi kalendoriai:

en: Sta_rt
lt: Pradžia

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start Day
lt: Pradžios diena

en: Start Hour
lt: Pradžios valanda

en: Start Minute
lt: Pradžios minutė

en: Start Month
lt: Pradžios mėnuo

en: Start On
lt: Prasideda

en: Start Time
lt: Pradžios laikas

en: Start Year
lt: Pradžios metai

en: Start:
lt: Pradžia:

en: Stat_us
lt: _Būsena

en: Status
lt: Būsena

en: Stop %s never%s, %s at %s or %s after %s recurrences %s
lt: Baigti %s niekada%s, %s %s arba %s po %s pasikartojimų %s

en: Su
lt: Sekm.

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Subscribe from a feed reader
lt: Užsiprenumeruoti su srautų skaitymo programa

en: Subscribe from another calendar program
lt: Užsiprenumeruoti su kita kalendorių programa

en: Subscribe to a Remote Calendar
lt: Užsiprenumeruoti nutolusį kalendorių

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Subscription URL
lt: Prenumeratos URL adresas

en: Summary
lt: Santrauka

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: System
lt: Sisteminis

en: System Calendar
lt: Sisteminiai kalendoriai

en: System calendar.
lt: Sisteminis kalendorius

en: System calendars don't have an owner. Only administrators can change the calendar settings and permissions.
lt: Sisteminiai kalendoriai neturi savo savininko. Tik administratoriai gali pakeisti tokio kalendoriaus nustatymus ir teises.

en: Tags
lt: Žymės

en: Task list ICS file
lt: Darbų sąrašo ICS failas

en: Task list owner
lt: Darbų sąrašo savininkas

en: Task title
lt: Darbo pavadinimas

en: Tasks
lt: Darbai

en: Tentative
lt: Bandomasis

en: Th
lt: Ketv.

en: The %s file didn't contain any events.
lt: %s faile nėra jokių įvykių.

en: The Calendar backend is not currently available.
lt: Kalendorių posistemė šiuo metu nepasiekiama.

en: The Calendar backend is not currently available: %s
lt: Kalendorių posistemė šiuo metu nepasiekiama: %s

en: The Edit Attendees screen is no longer present. Exiting.
lt: Dalyvių redagavimo langas uždarytas. Išeinu.

en: The attendee hasn't been updated because the update was not sent from the attendee.
lt: Dalyvis neatnaujintas, kadangi atnaujinimo užklausą atsiuntė ne pats dalyvis.

en: The authentication information you specified wasn't accepted.
lt: Nurodėte neteisingus prisijungimo duomenis.

en: The calendar "%s" has been created.
lt: Kalendorius "%s" sukurtas.

en: The calendar "%s" has been deleted.
lt: Kalendorius "%s" ištrintas.

en: The calendar "%s" has been renamed to "%s".
lt: Kalendorius "%s" pervadintas į "%s".

en: The calendar "%s" has been saved.
lt: Kalendorius "%s" išsaugotas.

en: The calendar %s returned the error: %s
lt: Kalendoriaus %s klaida: %s

en: The calendar could not be purged: %s
lt: Nepavyko išvalyti kalendoriaus: %s

en: The calendar title must not be empty.
lt: Kalendoriaus pavadinimas negali būti tuščias.

en: The connection to the server has been restored.
lt: Prisijungimas prie serverio buvo atkurtas.

en: The end date must be later than the start date.
lt: Pabaigos data turi būti vėlesnė negu pradžios data.

en: The event "%s" has been added to "%s" calendar, which is on %s at %s.
lt: Įvykis "%s" pridėtas prie "%s" kalendoriaus ir prasidės %s %s.

en: The event "%s" has been deleted from "%s" calendar, which was on %s at %s.
lt: Įvykis "%s" ištrintas iš "%s" kalendoriaus. Jis turėjo prasidėti %s %s.

en: The event "%s" has been edited on "%s" calendar, which is on %s at %s.
lt: Įvykis "%s" kalendoriuje "%s" pakeistas ir prasidės %s %s.

en: The event could not be added to the remote server.
lt: Nepavyko pridėti įvykio į nutolusį serverį.

en: The event could not be deleted from the remote server.
lt: Nepavyko ištrinti įvykio iš nutolusio serverio.

en: The event could not be updated on the remote server.
lt: Nepavyko atnaujinti įvykio nutolusiame serveryje.

en: The event notification to %s was successfully sent.
lt: Pranešimas apie įvykį sėkmingai išsiųstas %s.

en: The following is a more detailed description of the event:
lt: Detalesnis įvykio aprašymas:

en: The following resource has accepted your request: %s | The following resources have accepted your request: %s
lt[0]: Šis resursas priemė jūsų užklausą: %s
lt[1]: Šie resursai priemė jūsų užklausą: %s
lt[2]: Šie resursai priemė jūsų užklausą: %s

en: The following resource has declined your request: %s | The following resources have declined your request: %s
lt[0]: Šis resursas atmetė jūsų užklausą: %s
lt[1]: Šie resursai atmetė jūsų užklausą: %s
lt[2]: Šie resursai atmetė jūsų užklausą: %s

en: The free/busy url for %s cannot be retrieved.
lt: Nepavyko gauti %s užimtumo informacijos nuorodos.

en: The remote calendar was not found.
lt: Nutolęs kalendorius nerastas.

en: The remote server URL does not point to a CalDAV directory.
lt: Nutolusio serverio URL adresas nerodo į CalDAV katalogą.

en: The request was incomplete. Some parameters that are necessary to accept or decline an event are missing.
lt: Užklausa nebuvo pilna. Trūksta kai kurių parametrų, kurie reikalingi norint priimti arba atmesti įvykį.

en: The requested event was not found.
lt: Nurodytas įvykis neegzistuoja.

en: The requested feed (%s) was not found on this server.
lt: Nurodytas srautas (%s) serveryje nerastas.

en: The requested task was not found.
lt: Nurodytas darbas nerastas.

en: The resource "%s" has been deleted.
lt: Resursas "%s" ištrintas.

en: The resource "%s" has been renamed to "%s".
lt: Resursas "%s" pervadintas į "%s".

en: The resource "%s" has been saved.
lt: Resursas "%s" išsaugotas.

en: The resource "%s" was locked. Please try again.
lt: Resursas "%s" užrakintas. Pabandykite vėliau.

en: The resource group "%s" has been deleted.
lt: Resursų grupė "%s" ištrinta.

en: The resource group "%s" has been renamed to "%s".
lt: Resursų grupė "%s" pervadinta į "%s".

en: The resource group "%s" has been saved.
lt: Resursų grupė "%s" išsaugota.

en: The task list "%s" has been created.
lt: Darbų sąrašas "%s" sukurtas.

en: The task list "%s" has been deleted.
lt: Darbų sąrašas "%s" ištrintas.

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
lt: Darbų sąrašas "%s" pervadintas į "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
lt: Darbų sąrašas "%s" išsaugotas.

en: The task list title must not be empty.
lt: Darbų sąrašo pavadinimas negali būti tuščias.

en: The time span to show
lt: Pasirinkite laiko tarpą rodymui

en: The user "%s" does not exist.
lt: Vartotojas "%s" neegzistuoja.

en: There are no events matching the current criteria.
lt: Įvykių atitinkančių paieškos kriterijus nėra.

en: There has been no contact with the server for several minutes. The server may be temporarily unavailable or network problems may be interrupting your session. You will not see any updates until the connection is restored.
lt: Jau keletą minučių nepavyksta susisiekti su serveriu. Jis gali būti laikinai nepasiekiamas arba tinklo problemos gali trukdyti jūsų sesijai. Kol ryšys nebus atstatytas, nematysite jokių atnaujinimų.

en: There was an error accessing the calendar: %s
lt: Klaida atidarant kalendorių: %s

en: There was an error adding the event: %s
lt: Klaida pridedant įvykį: %s

en: There was an error editing the event: %s
lt: Klaida redaguojant įvykį: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
lt: Klaida įkeliant iCalendar duomenis.

en: There was an error moving the event: %s
lt: Klaida perkeliant įvykį: %s

en: There was an error sending an event notification to %s: %s
lt: Klaida siunčiant pranešimą apie įvykį %s: %s

en: There were no events to export.
lt: Įvykių iškėlimui nėra.

en: This Month
lt: Šis mėnuo

en: This calendar requires to specify a user name and password.
lt: Šiam kalendoriui reikia nurodyti vartotojo vardą ir slaptažodį.

en: This file format is not supported.
lt: Failo formatas nepalaikomas.

en: This is a recurring event. Delete the current event only, this<br />occurrence and all future occurences, or all occurences?
lt: Tai pasikartojantis įvykis. Ištrinti tik šį įvykį, šį įvykį ir<br />visus būsimus, arba viską?

en: This is a recurring event. Edit the current event only, this occurrence<br />and all future occurences, all occurences, or save this event as new?
lt: Tai pasikartojantis įvykis. Pakeisti tik šį įvykį, šį įvykį ir<br />visus būsimus, arba viską?

en: This is an exception to a recurring event originally scheduled on %s
lt: Tai %s pasikartojančio įvykio išimtis

en: This is an exception to a recurring event originally scheduled on %s at %s
lt: Tai %s %s pasikartojančio įvykio išimtis

en: This is the notification backlog
lt: Tai pranešimų registras

en: This is what the server said:
lt: Serverio pranešimas toks:

en: This is what the server said: %s
lt: Serverio pranešimas toks: %s

en: This remote server only supports an outdated WebDAV protocol.
lt: Šis nutolęs serveris palaiko tik pasenusį WebDAV protokolą.

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time Sp_an
lt: Laik_o tarpas

en: Time span
lt: Laiko tarpas

en: Time:
lt: Laikas:

en: Tit_le
lt: Pavadini_mas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: To accept the event tentatively:
lt: Priimti įvykį su pakeitimais:

en: To accept the event:
lt: Priimti įvykį:

en: To decline the event:
lt: Atmesti įvykį:

en: To embed this calendar in another website, use this code:
lt: Šį kodą naudokite jeigu norite įtraukti kalendorių į kitą puslapį:

en: To make it easier to find, you can enter comma separated tags related to the event subject.
lt: Kad lengviau rastumėte, čia galite įrašyti kableliais atskirtas žymes susijusias su įvykiu.

en: To subscribe to this calendar from a feed reader, use this URL:
lt: Šį URL adresą naudokite jeigu norite užsiprenumeruoti kalendorių su srautų skaitymo programa:

en: To subscribe to this calendar from another calendar program, use this URL:
lt: Šį URL adresą naudokite jeigu norite užsiprenumeruoti kalendorių su kita kalendorių programa:

en: To subscribe to this calendar, you need to click the following link:
lt: Norėdami užsiprenumeruoti šį kalendorių paspauskite šią nuorodą:

en: Today
lt: Šiandien

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Tu
lt: Antr.

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Unable to delete "%s": %s
lt: Nepavyko ištrinti "%s": %s

en: Unable to delete calendar "%s": %s
lt: Nepavyko ištrinti kalendoriaus "%s": %s

en: Unable to delete event. An exception date was provided but the event does not seem to be recurring.
lt: Ištrinti įvykio nepavyko. Nurodyta išimties data, tačiau įvykis nėra pasikartojantis.

en: Unable to load the definition of %s.
lt: Nepavyko užkrauti %s aprašymo.

en: Unable to locate requested address
lt: Nepavyko aptikti nurodyto adreso

en: Unable to parse event.
lt: Įvykio apdoroti nepavyko.

en: Unable to recognize "%s" as an email address.
lt: Nepavyko atpažinti "%s" kaip el. pašto adreso.

en: Unable to save calendar "%s": %s
lt: Nepavyko išsaugoti kalendoriaus "%s": %s

en: Unable to save resource "%s": %s
lt: Nepavyko išsaugoti resurso "%s": %s

en: Unexpected response from remote server.
lt: Nutolęs serveris gražino netikėtą atsakymą.

en: Unknown calendar protocol
lt: Nežinomas kalendoriaus protokolas

en: Unsubscribe
lt: Nebeprenumeruoti

en: Unsubscribe from %s
lt: Nebeprenumeruoti %s

en: Unsupported Content-Type: %s
lt: Neatpažinta Content-Type antraštė: %s

en: Upcoming Events
lt: Artėjantys įvykiai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Updated "%s".
lt: "%s" atnaujinta.

en: Updated: %s.
lt: Atnaujinta: %s.

en: Use custom notification method
lt: Naudoti nurodytą perspėjimo būdą

en: Use default notification method
lt: Naudoti standartinį perspėjimo būdą

en: User Interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: User to add
lt: Pasirinkite vartotoją

en: User to add:
lt: Pasirinkite vartotoją:

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Users
lt: Vartotojai

en: View Day
lt: Rodyti dieną

en: We
lt: Treč.

en: We would like to remind you of this upcoming event.
lt: Norime priminti apie artėjantį įvykį.

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Week
lt: Savaitė

en: Week %d
lt: %d savaitė

en: Week(s)
lt: Savaitė(s)

en: Weekly: Recurs every
lt: Kassavaitinis. Kartojasi kas

en: What time should day and week views end, when there are no later events?
lt: Kuri valanda darbo dienomis ir savaitgaliais yra paskutinė?

en: What time should day and week views start, when there are no earlier events?
lt: Kelintą valanda prasideda darbo diena ir savaitgalis?

en: When:
lt: Kada:

en: Where:
lt: Kur:

en: Who:
lt: Kas:

en: Work Week
lt: Darbo savaitė

en: Year
lt: Metai

en: Yearly: Recurs every
lt: Kasmetinis. Kartojasi kas

en: Yesterday
lt: Vakar

en: You are not allowed to change this calendar.
lt: Jūs negalite pakeisti šio kalendoriaus.

en: You are not allowed to change this resource.
lt: Jūs negalite pakeisti šio resurso.

en: You are not allowed to create more than %d events.
lt: Jūs negalite kurti daugiau nei %d įvykių.

en: You are not allowed to delete this calendar.
lt: Jūs negalite ištrinti šio kalendoriaus.

en: You are not allowed to delete this resource group.
lt: Jūs negalite ištrinti šios resursų grupės.

en: You are not allowed to delete this resource.
lt: Jūs negalite ištrinti šio resurso.

en: You are not allowed to delete this task list.
lt: Jūs negalite ištrinti šio darbų sąrašo.

en: You are not allowed to view this calendar.
lt: Jūs neturite teisių matyti šį kalendorių.

en: You are not an attendee of the specified event.
lt: Jūs nesate nurodyto įvykio dalyvis.

en: You can change the default settings in the %sNotification options%s
lt: Standartinius nustatymus galite pakeisti %sPerspėjimų nustatymuose%s

en: You can only use this form from the Edit Attendees screen.
lt: Šią formą galite naudoti tik iš dalyvių redagavimo lango.

en: You can snooze it for %s or %s dismiss %s it entirely
lt: Jūs galite užmigdyti jį %s arba %s iš viso atšaukti %s

en: You do not have an email address configured in your Personal Information Preferences. You must set one %shere%s before event notifications can be sent.
lt: Savo nustatymuose nenurodėte jokio el. pašto adreso. Norėdami gauti pranešimus, turite %sčia%s nurodyti bent vieną.

en: You do not have permission to add events to %s.
lt: Jūs neturite teisių pridėti įvykių prie %s.

en: You do not have permission to add events to the selected calendar.
lt: Jūs neturite teisių pridėti įvykių į pasirinktą kalendorių.

en: You do not have permission to delegate events to %s.
lt: Jūs neturite teisių paskirti įvykių prie %s.

en: You do not have permission to delete this event.
lt: Jūs neturite teisių ištrinti šio įvykio.

en: You do not have permission to edit this event.
lt: Jūs neturite teisių redaguoti šio įvykio.

en: You do not have permission to move this event.
lt: Jūs neturite teisių perkelti šio įvykio.

en: You get this message because your calendar is configured to send you a daily agenda. You can change this if you %slogin to the calendar%s and change your preferences.
lt: Gavote šią žinutę, nes jūsų kalendorius yra sukonfigūruotas kas dieną siųsti jūsų dienotvarkę. Tai galite pakeisti %sprisijungę prie kalendoriaus%s.

en: You get this message because your calendar is configured to send you reminders of events with alarms. You can change this if you %slogin to the calendar%s and change your preferences.
lt: Gavote šią žinutę, nes jūsų kalendorius yra sukonfigūruotas siųsti jums perspėjimus apie įvykius su priminimais. Tai galite pakeisti %sprisijungę prie kalendoriaus%s.

en: You have been subscribed to "%s" (%s).
lt: Jūs užsiprenumeravote "%s" (%s).

en: You have been unsubscribed from "%s" (%s).
lt: Jūs atsiprenumeravote "%s" (%s).

en: You have specified an invalid calendar.
lt: Jūs nurodėte neteisingą kalendorių.

en: You have successfully accepted attendence to this event.
lt: Jūs sėkmingai sutikote dalyvauti šiame įvykyje.

en: You have successfully declined attendence to this event.
lt: Jūs sėkmingai atsisakėte dalyvauti šiame įvykyje.

en: You have tentatively accepted attendence to this event.
lt: Jūs sutikote dalyvauti įvykyje kitu laiku.

en: You must select an address first.
lt: Visų pirma reikia nurodyti adresą.

en: You must specify a URL.
lt: Reikia nurodyti URL adresą.

en: You must specify a name and a URL.
lt: Nurodykite vartotojo vardą ir URL adresą.

en: You requested to be notified when events are added to your calendars.
lt: Jūs pasirinkote būti informuotas apie naujus įvykius savo kalendoriuose.

en: You requested to be notified when events are deleted from your calendars.
lt: Jūs pasirinkote būti informuotas apie ištrintus įvykius iš jūsų kalendorių.

en: You requested to be notified when events are edited in your calendars.
lt: Jūs pasirinkote būti informuotas apie pakeistus įvykius savo kalendoriuose.

en: You used an unknown date format "%s". Please try something like "%s".
lt: Jūs panaudojote nežinomą datos formatą "%s". Pabandykite ką nors panašaus į "%s".

en: You used an unknown time format "%s". Please try something like "%s".
lt: Jūs panaudojote nežinomą laiko formatą "%s". Pabandykite ką nors panašaus į "%s".

en: Your browser is too old to display the dynamic mode. Using traditional mode instead.
lt: Jūsų naršyklė per sena parodyti modernią vartotojo sąsają. Naudojama tradicinė vartotojo sąsaja.

en: Your daily agenda
lt: Jūsų dienotvarkė

en: Your daily agenda for %s
lt: Jūsų kasdienis kalendoriaus %s priminimas

en: Your default calendar:
lt: Jūsų pagrindinis kalendorius:

en: [Manage Calendars]
lt: [Valgyti kalendorius]

en: [Manage Resource Calendars]
lt: [Valdyti resursų kalendorius]

en: [Resource Calendars]
lt: [Resursų kalendoriai]

en: [Unnamed event]
lt: [Neįvardintas įvykis]

en: _Alarm
lt: Perspėjimas

en: _Basic Search
lt: Papra_stoji paieška

en: _Edit
lt: Redaguoti

en: _Goto
lt: Rod_yti

en: _Import/Export
lt: Įkelti/_Iškelti

en: _Logout
lt: Atsi_jungti

en: _New Event
lt: Na_ujas įrašas

en: _New event
lt: Na_ujas įrašas

en: _Search
lt: Ieškoti

en: _Today
lt: Šiandien

en: as %s
lt: kaip %s

en: before the event starts
lt: prieš prasidedant įvykiui

en: before the event starts. A value of "0" means no default alarms.
lt: prieš prasidedant įvykiui. Reikšmė "0" reiškia jokio standartinio perspėjimo.

en: busy
lt: užimta

en: by %s
lt: %s

en: by me
lt: mano

en: completed
lt: atlikta

en: day
lt: diena

en: day(s)
lt: diena(os)

en: days
lt: dienos

en: events.csv
lt: ivykiai.csv

en: events.ics
lt: ivykiai.ics

en: hours
lt: valandos

en: iCalendar is a computer file format which allows internet users to send meeting requests and tasks to other internet users, via email, or sharing files with an extension of .ics.
lt: iCalendar yra kompiuterinis failo formatas, kuris leidžia interneto vartotojams siųsti užklausas apie susitikimus ir darbus kitiems interneto vartotojams el. paštu arba persiunčiant visą .ics failą.

en: in
lt: kataloge

en: loading
lt: krauna

en: minutes
lt: minutės

en: month(s)
lt: mėnuo(iai)

en: more...
lt: daugiau...

en: on %s at %s
lt: %s %s

en: on the same date
lt: tuo pačiu metu

en: on the same weekday
lt: ta pačią savaitės dieną

en: or
lt: arba

en: read and edit the events
lt: matyti ir pakeisti įvykius

en: read and edit the tasks
lt: matyti ir pakeisti darbus

en: read the events
lt: matyti įvykius

en: read the tasks
lt: matytis darbus

en: recurrences
lt: pasikartojimai

en: select...
lt: pasirinkite...

en: separate e-mail addresses with a comma
lt: el. pašto adresai turi būti atskirti kableliais

en: to
lt: kam

en: week
lt: savaitė

en: week(s) on:
lt: savaitė(ės):

en: weeks
lt: savaitės

en: year(s) on the same date
lt: metų tuo pačiu metu

en: year(s) on the same day of the year
lt: metų tą pačią metų dieną

en: year(s) on the same weekday and month of the year
lt: metų tą pačią metų savaitės dieną ir mėnesį
