Kronolith 2.0 - en to sk translation catalogue (772 entries)

en:  to
sk:  do

en:  until %s
sk:  do %s

en:  without end
sk:  bez konca

en: %d %s before the event starts
sk: %d %s pred začiatkom udalosti

en: %d day | %d days
sk[0]: %d deň
sk[1]: %d dni
sk[2]: %d dní

en: %d events
sk: %d udalostí

en: %d hour | %d hours
sk[0]: %d hodina
sk[1]: %d hodiny
sk[2]: %d hodín

en: %d minute | %d minutes
sk[0]: %d minúta
sk[1]: %d minúty
sk[2]: %d minút

en: %d times
sk: %d krát

en: %d week | %d weeks
sk[0]: %d týždeň
sk[1]: %d týždne
sk[2]: %d týždňov

en: %s %sShare with the %s %sgroup%s and %sallow them to%s %s
sk: %s %sZdieľať so %s %sskupinou%s a %spovoliť im%s %s

en: %s %sShare with the users:%s %s and %sallow them to%s %s
sk: %s %sZdieľať s používateľmi:%s %s a %spovoliť im%s %s

en: %s Day(s) %s Hour(s) %s Minutes
sk: %s d. %s hod. %s min.

en: %s Don't repeat %s or repeat %s daily, %s weekly, %s monthly %s or %s yearly %s
sk: %s Neopakovať %s alebo opakovať %s denne, %s týždenne, %s mesačne %s alebo %s ročne %s

en: %s Don't set %s or %s set %s before the event %s
sk: %s Nenastaviť %s alebo %s nastaviť na %s pred udalosťou %s

en: %s Private %s &mdash; hides details if calendar is public %s
sk: %s Súkromné %s &mdash; skryť podrobnosti vo verejných kalendároch %s

en: %s at %s
sk: %s o %s

en: %s don't set %s or %s set %s before due date %s
sk: %s nenastaviť %s alebo %s nastaviť na %s pred termínom ukončenia %s

en: %s file successfully imported
sk: súbor %s úspešne importovaný

en: %s has assigned the ownership of the calendar "%s" to you.
sk: %s Vás ustanovil za vlastníka kalendára "%s".

en: %s has assigned the ownership of the calendar %s to you.
sk: %s Vás ustanovil za vlastníka kalendára %s.

en: %s has cancelled "%s".
sk: %s zrušil "%s".

en: %s has cancelled an instance of the recurring "%s".
sk: %s zrušil jedno opakovanie "%s".

en: %s notifications
sk: %s upozornení

en: %s wants to notify you about changes of "%s".
sk: %s Vás chce  upozorniť na zmeny "%s".

en: %s wants to share the calendar "%s" with you to grant you access to all events in this calendar.
sk: %s chce s Vami zdieľať kalendár "%s" a umožniť Vám prístup ku všetkým udalostiam v tomto kalendári.

en: %s wants to share the calendar %s with you to grant you access to all events in this calendar.
sk: %s chce s Vami zdieľať kalendár %s a umožniť Vám prístup ku všetkým udalostiam v tomto kalendári.

en: %s wishes to make you aware of "%s".
sk: %s Vás chce upozorniť na "%s".

en: %sAdvanced sharing.%s You can also return to the %sstandard settings%s.
sk: %sRozšírené zdieľanie.%s Môžete sa vrátiť na %sbežné nastavenia%s.

en: %sShare with everyone%s (public) and %s %smake it searchable%s by everyone too
sk: %sZdieľať s každým%s (verejné) a %s tiež %spovoliť každému vyhľadávanie%s

en: %sStandard sharing.%s You can also set %sadvanced sharing%s options.
sk: %sBežné zdieľanie.%s Môžete tiež upraviť nastavenia %srozšíreného zdieľania%s.

en: %sWarning:%s also %sdeletes all events%s currently in the calendar.
sk: %sPozor:%s tiež %svymaže všetky udalosti%s v tomto kalendári.

en: * Add these by clicking Add *
sk: * Pridajte kliknutím na Pridať *

en: * Please select address(es) *
sk: * Prosím vyberte adresu(y) *

en: , %d times
sk: , %d krát

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 event
sk: 1 udalosť

en: 1 hour
sk: 1 hodinu

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 20 minutes
sk: 20 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: AM
sk: Predpoludním

en: Accepted
sk: Prijatá

en: Access permissions
sk: Prístupové práva

en: Ad_vanced Search
sk: _Rozšírené vyhľadávanie

en: Add
sk: Pridať

en: Add Event
sk: Pridať udalosť

en: Add Holidays
sk: Pridať sviatky

en: Add Remote Calendar
sk: Pridať externý kalendár

en: Add Task
sk: Pridať úlohu

en: Add a new event
sk: Pridať novú udalosť

en: Add attendees
sk: Pridať účastníkov

en: Add attendees e-mail addresses
sk: Pridať e-mailové adresy účastníkov

en: Add event to
sk: Pridať udalosť do

en: Add new tags
sk: Pridať nové kľúčové slová

en: Add resource
sk: Pridať zdroj

en: Add to
sk: Pridať do

en: Add to attendees
sk: Pridať k účastníkom

en: Added task list not found.
sk: Pridaný zoznam úloh nebol nájdený.

en: Address Book
sk: Adresár

en: Address Books
sk: Adresáre

en: Advanced Search
sk: Rozšírené vyhľadávanie

en: Alarm
sk: Pripomenutie

en: Alarm %d day before | Alarm %d days before
sk[0]: Pripomenúť %d deň predtým
sk[1]: Pripomenúť %d dni predtým
sk[2]: Pripomenúť %d dní predtým

en: Alarm %d hour before | Alarm %d hours before
sk[0]: Pripomenúť %d hodinu predtým
sk[1]: Pripomenúť %d hodiny predtým
sk[2]: Pripomenúť %d hodín predtým

en: Alarm %d minute before | Alarm %d minutes before
sk[0]: Pripomenúť %d minútu predtým
sk[1]: Pripomenúť %d minúty predtým
sk[2]: Pripomenúť %d minút predtým

en: Alarm %d week before | Alarm %d weeks before
sk[0]: Pripomenúť %d týždeň predtým
sk[1]: Pripomenúť %d týždne predtým
sk[2]: Pripomenúť %d týždňov predtým

en: Alarm Date
sk: Dátum pripomenutia

en: Alarm Span (minutes)
sk: Dĺžka pripomenutia (v minútach)

en: Alarm Time
sk: Čas pripomenutia

en: Alarm Unit
sk: Jednotka pripomenutia

en: Alarm Value
sk: Hodnota pripomenutia

en: Alarm enabled
sk: Pripomenutie zapnuté

en: Alarm:
sk: Pripomenutie:

en: Alert me %s as default %s or %s using:
sk: Pripomenúť %s bežným spôsobom %s alebo %s

en: All
sk: Všetky

en: All Attendees
sk: Všetci účastníci

en: All Authenticated Users
sk: Všetci overený používatelia

en: All Calendars
sk: Všetky kalendáre

en: All Future
sk: Všetky budúce

en: All Past
sk: Všetky minulé

en: All Visible
sk: Všetky viditeľné

en: All day
sk: Každý deň

en: All day event
sk: Každodenná udalosť

en: All events
sk: Všetky udalosti

en: All of your events older than %d days will be permanently deleted.
sk: Všetky Vaše udalosti staršie ako %d dní budú trvale vymazané.

en: All-day event
sk: Celodenná udalosť

en: Already Exists
sk: Už existuje

en: Always Accept
sk: Vždy prijať

en: Always Decline
sk: Vždy odmietnuť

en: Any
sk: Ľubovoľná

en: Are you sure you want to delete this calendar and all the events in it?
sk: Naozaj chcete zmazať tento kalendár a všetky v ňom obsiahnuté udalosti?

en: Are you sure you want to delete this task list and all the tasks in it?
sk: Naozaj chcete vymazať tento zoznam úloh a všetky v ňom obsiahnuté úlohy?

en: At
sk: O

en: Attached is an iCalendar file with more information about the event. If your mail client supports iTip requests you can use this file to easily update your local copy of the event.
sk: V prílohe je súbor iCalendar s detailnými informáciami o udalosti. Ak Váš e-mailový klient podporuje požiadavky iTip, môžete tento súbor použiť na jednoduchú aktualizáciu Vašej lokálnej kópie udalosti.

en: Attempt to edit a non-existent share.
sk: Pokus o úpravu neexistujúceho zdielania.

en: Attendance
sk: Účasť

en: Attendee
sk: Účastník

en: Attendees
sk: Účastníci

en: Attendees and Resources
sk: Účastníci a zdroje

en: Attendees:
sk: Účastníci:

en: Automatically
sk: Automaticky

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Back
sk: Naspäť

en: Basic Search
sk: Základné hľadanie

en: Busy
sk: Zaneprázdnený

en: C_alendar
sk: K_alendár

en: Cal_endar
sk: Kal_endár

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Calendar ICS file
sk: Kalendárový súbor ICS

en: Calendar Information
sk: Informácie o kalendári

en: Calendar List
sk: Zoznam kalendárov

en: Calendar Summary
sk: Kalendárový súhrn

en: Calendar not found
sk: Kalendár nebol nájdený

en: Calendar of %s
sk: Kalendár %s

en: Calendar owner
sk: Vlastník kalendára

en: Calendar successfully purged.
sk: Kalendár bol úspešne vyprázdnený.

en: Calendar title
sk: Názov kalendára

en: Calendars
sk: Kalendáre

en: Calendars Printed:
sk: Vytlačené kalendáre:

en: Can't create a new event.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť novú udalosť.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Cancelled: %s
sk: Zrušené: %s

en: Cannot delete event: %s
sk: Nemôžem vymazať udalosť: %s

en: Cannot delete exceptions (yet).
sk: Nemožno vymazať výnimky (zatiaľ).

en: Cannot parse event description "%s"
sk: Nepodarilo sa spracovať popis udalosti "%s"

en: Change Permissions
sk: Zmeniť práva

en: Choose how you want to be notified about event changes, event alarms and upcoming events.
sk: Vyberte, či chcete byť upozornený o zmenách v udalostiach, pripomenutiach udalostí a nastávajúcich udalostiach.

en: Choose how you want to receive reminders for events with alarms:
sk: Vyberte, akú formu majú mať pripomenutia udalostí:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted events by email:
sk: Vyberte, či chcete byť upozornený na nové, zmenené alebo vymazané udalosti e-mailom:

en: Choose if you want to receive daily agenda email reminders:
sk: Vyberte, či chcete dostávať denný súhrn upozornení e-mailom:

en: Choose if you want to receive reminders for events with alarms:
sk: Vyberte, či chcete dostávať upozornenia pre udalosti s pripomenutím:

en: Choose the calendars to include in the above Free/Busy URL:
sk: Vyberte adresáre, ktoré budú obsiahnuté v URL s informáciami o voľnosti/obsadenosti uvedenom vyššie:

en: Choose the views to show event locations in:
sk: Vyberte náhľady, v ktorých sa majú zobraziť miesta udalostí:

en: Choose the views to show event start and end times in:
sk: Vyberte náhľady, v ktorých sa majú zobraziť časy začiatku a konca udalostí:

en: Choose your default calendar.
sk: Vyberte Váš prednastavený kalendár

en: Clear all
sk: Vyčistiť všetko

en: Click or copy this URL to display this calendar
sk: Kliknite alebo skopírujte túto URL na zobrazenie tohto kalendára

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close Window
sk: Zavrieť okno

en: Close window
sk: Zavrieť okno

en: Color
sk: Farba

en: Color Picker
sk: Výber farby

en: Comma separated values
sk: Hodnoty oddelené čiarkou

en: Completed
sk: Ukončené

en: Confirm deletion of events?
sk: Potvrdzovať vymazávanie udalostí?

en: Confirmed
sk: Potvrdené

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Copy this URL for use wherever you need your Free/Busy URL:
sk: Skopírujte túto URL s informáciami o Vašej voľnosťi/obsadenosťi

en: Could not open %s.
sk: Nepodarilo sa otvoriť %s.

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Calendar
sk: Vytvoriť kalendár

en: Create Resource
sk: Vytvoriť zdroj

en: Create a New Event
sk: Vytvoriť novú udalosť

en: Create a new Local Calendar
sk: Vytvoriť nový lokálny kalendár

en: Create a new Resource
sk: Vytvoriť nový zdroj

en: Create a new Resource Group
sk: Vytvoriť novú skupinu zdrojov

en: Created
sk: Vytvorené

en: Current
sk: Aktuálne

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
sk: Upraviť úlohy, ktoré majú byť spustené po prihlásení do %s.

en: Daily: Recurs every
sk: Denne: opakovanie každých

en: Date and time:
sk: Dátum a čas:

en: Date:
sk: Dátum:

en: Day
sk: Deň

en: Day(s)
sk: Deň(dni)

en: De_lete
sk: Vy_mazať

en: Declined
sk: Odmietnuté

en: Default Alarm Setting:
sk: Štandardné nastavenia pre pripomenutia:

en: Default Calendar
sk: Prednastavený kalendár

en: Default users
sk: Prednastavený používatelia

en: Delegate
sk: Delegovať

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete %s
sk: Vymazať %s

en: Delete exception on %s
sk: Chyba pri vymazávaní %s

en: Deleted %d event older than %d days. | Deleted %d events older than %d days.
sk[0]: Zmazaná %d udalosť staršia ako %d dní.
sk[1]: Zmazané %d udalosti staršie ako %d dní.
sk[2]: Zmazaných %d udalostí starších ako %d dní.

en: Deleting events is not supported with this remote calendar.
sk: Tento externý kalendár nepodporuje vymazávanie udalostí.

en: Descri_ption
sk: Po_pis

en: Description
sk: Popis

en: Description:
sk: Popis:

en: Display
sk: Nastavenie zobrazenia

en: Display Preferences
sk: Nastavenia zobrazenia

en: Display URL
sk: Zobrazenie URL

en: Does not recur
sk: Neopakuje sa

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the event?
sk: Má sa posielať upozornenie pri pridaní, zmene alebo vymazaní tejto udalosti?

en: Don't share this calendar
sk: Nezdieľať tento kalendár

en: Don't share this task list
sk: Nezdieľať tento zoznam úloh

en: Due date
sk: Termín splnenia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Duration Day
sk: Trvanie deň

en: Duration Hour
sk: Trvanie hodina

en: Duration Minute
sk: Trvanie minúta

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit %s
sk: Upraviť %s

en: Edit Attendees and Resources
sk: Upraviť účastníkov a zdroje

en: Edit Permissions
sk: Upraviť práva

en: Edit Permissions for %s
sk: Upraviť práva pre %s

en: Edit attendee
sk: Upraviť účastníka

en: Edit attendees
sk: Upraviť účastníkov

en: Edit permissions for %s
sk: Upraviť práva pre %s

en: Edit resources
sk: Upraviť zdroje

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Embed Script
sk: Vložiť skript

en: Embed calendar on external website
sk: Vložiť kalendár na externú webstránku

en: En_d
sk: _Koniec

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: End Day
sk: Deň ukončenia

en: End Hour
sk: Hodina ukončenia

en: End Minute
sk: Minúta ukončenia

en: End Month
sk: Mesiac ukončenia

en: End On
sk: Končí

en: End Time
sk: Čas ukončenia

en: End Year
sk: Rok ukončenia

en: End:
sk: Koniec:

en: Error retrieving free/busy information for %s: %s
sk: Nastala chyba pri importe informácií o voľnosti/obsadenosti používateľa: %s: %s.

en: Error retrieving your free/busy information: %s
sk: Nastala chyba pri importe Vaších informácií o voľnosti/obsadenosti: %s.

en: Error when communicating with the server.
sk: Chyba pri komunikácii so serverom.

en: Event
sk: Udalosť

en: Event Defaults
sk: Prednastavené hodnoty pre udalosť

en: Event ICS file
sk: ICS súbor udalostí

en: Event Status:
sk: Stav udalosti:

en: Event added:
sk: Udalosť pridaná:

en: Event deleted:
sk: Udalosť vymazaná:

en: Event edited:
sk: Udalosť upravená:

en: Event not found
sk: Udalosť nebola nájdená.

en: Event not found: %s
sk: Udalosť nebola nájdená: %s

en: Event title
sk: Nadpis udalosti

en: Events
sk: Udalosti

en: Events for this day
sk: Dnešné udalosti

en: Events from %s
sk: Udalosti od %s

en: Events matching "%s"
sk: Udalosti odpovedajúce "%s"

en: Events must have a start date.
sk: Udalosti musia mať dátum ich začiatku.

en: Events must have a title.
sk: Udalosti musia mať názov.

en: Exception
sk: Výnimka

en: Exceptions
sk: Výnimky

en: Export Calendar
sk: Exportovať kalendár

en: Export ICS file
sk: Exportovať do súboru ICS

en: External Events:
sk: Externé udalosti:

en: Feed URL
sk: URL pre feed

en: Find
sk: Nájsť

en: Find in Maps
sk: Nájsť na mapách

en: Fr
sk: Pia

en: Free
sk: Voľné

en: Free/Busy Information
sk: Informácie o voľnosti/obsadenosti

en: Friday
sk: Piatok

en: From
sk: Od

en: From %s at %s to %s at %s
sk: Od %s o %s do %s o %s

en: From %s to %s
sk: Od %s do %s

en: Future
sk: Budúcnosť

en: General
sk: Všeobecné

en: Go
sk: Ísť

en: Goto %s
sk: Prejsť na %s

en: Groups
sk: Skupiny

en: Guest Permissions
sk: Práva hosťa

en: Help
sk: Pomoc

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide Notifications
sk: Skryť upozornenia

en: High
sk: Vysoká

en: Highest
sk: Najvyššia

en: Holidays
sk: Sviatky

en: Holidays are disabled
sk: Sviatky sú vypnuté

en: Holidays:
sk: Sviatky:

en: Hour(s)
sk: Hodina(y)

en: How long should the time slots on the day and week views be?
sk: Aké veľké majú byť časové úseky v dennom a týždennom náhľade?

en: How many days of Free/Busy information should be generated?
sk: Koľko dní informácií o voľnosti/obsadenosti má byť vytvorených?

en: How many events should be displayed per day in the month view? Set to 0 to always show all events.
sk: Koľko udalostí má byť zobrazených pre jeden deň v mesačnom náhľade? Hodnota 0 znamená zobraziť všetky udalosti.

en: I.e. Dinner with John tomorrow 8pm
sk: Napr. večera s Petrom zajtra večer

en: If your email client doesn't support iTip requests you can use one of the following links to accept or decline the event.
sk: Ak Váš e-mailový klient nepodporuje požiadavky iTip, môžete použiť jeden z nasledujúcich odkazov na prijatie alebo odmietnutie udalosti.

en: If your email client doesn't support iTip requests you can use the following links to: %saccept%s, %saccept tentatively%s or %sdecline%s the event.
sk: Ak Váš e-mailový klient nepodporuje požiadavky iTip, môžete použiť jeden z nasledujúcich odkazov na: %sprijatie%s, %sprijatie s podmienkou%s alebo %sodmietnutie%s udalosti.

en: Import
sk: Importovať

en: Import Calendar, Step %d
sk: Importovať kalendár, krok %d

en: Import ICS file
sk: Importovať súbor ICS

en: Import/Export Calendar
sk: Import/Export kalendára

en: Importing should %s %sreplace this calendar%s.
sk: Import má %s %snahradiť tento kalendár%s.

en: Incomplete
sk: Nekompletné

en: Individual Users
sk: Individuálni používatelia

en: Invitation from %s to the calendar "%s"
sk: Pozvánka od %s do kalendára "%s"

en: Invitation from %s to the calendar %s
sk: Pozvánka od %s do kalendára %s

en: Kind
sk: Typ

en: Last 24 hours
sk: Posledných 24 hodín

en: Last Modified
sk: Posledná aktualizácia

en: Last Month
sk: Posledný mesiac

en: Last Year
sk: Posledný rok

en: Last week
sk: Posledný týždeň

en: Learn how to embed other calendar views.
sk: Viac informácií k vnoreniu kalendárov.

en: Limit the time span to export:
sk: Obmedziť rozsah časov pre export.

en: List all contacts when loading the contacts screen? (if disabled, you will only see contacts that you search for explicitly)
sk: Zobraziť všetky kontakty pri prehľadávaní? (ak nie, budete vidieť iba kontakty, ktoré explicítne vyhovujú hľadaniu)

en: Lo_cation
sk: Mie_sto

en: Loading ...
sk: Nahráva sa ...

en: Loading...
sk: Nahráva sa...

en: Local
sk: Miestne

en: Local calendar owned by %s.
sk: Miestny kalendár, vlastník %s.

en: Location
sk: Miesto

en: Location:
sk: Miesto:

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Login Tasks
sk: Úlohy pri prihlásení

en: Login required for the requested feed (%s).
sk: Zadaný feed vyžaduje login (%s).

en: Low
sk: Nízka

en: Lowest
sk: Najnižšia

en: Manage Calendars
sk: Spravovať kalendáre

en: Manage Resource Groups
sk: Spravovať skupiny zdrojov

en: Manual
sk: Manuálne

en: Map
sk: Mapa

en: Mark task as
sk: Označiť úlohu ako

en: Maximum Number of Events
sk: Maximálny počet udalostí

en: Maximum number of events to display (0 = no limit)
sk: Maximálny počet udalostí na zobrazenie (0 = bez obmedzenia)

en: Me
sk: Ja

en: Meeting
sk: Stretnutie

en: Minute(s)
sk: Minúta(y)

en: Mo
sk: Pon

en: Monday
sk: Pondelok

en: Month
sk: Mesiac

en: Month, Week, and Day Views
sk: Mesačné, týždenné a denné náhľady

en: Monthly: Recurs every
sk: Mesačne: opakovanie

en: Months Ahead
sk: Mesiacov dopredu

en: Months Before
sk: Mesiacov pred

en: Multiple iCalendar components found; only one vEvent is supported.
sk: Bolo nájdených viacero komponentov iCalendar; podporovaný je iba jeden vEvent.

en: My Calendar
sk: Môj kalendár

en: My Calendars
sk: Moje kalendáre

en: My Calendars:
sk: Moje kalendár:

en: My Free/Busy URL
sk: Moja URL s voľnosťou/obsadenosťou

en: My Task Lists
sk: Moje zoznamy úloh

en: Name
sk: Meno

en: New Calendar
sk: Nový kalendár

en: New Event
sk: Nová udalosť

en: New Task List
sk: Nový zoznam úloh

en: New calendar created and automatically shared with the following group(s): %s.
sk: Nový kalendár bol vytvorený a je automaticky zdieľaný s nasledovnými skupinami: %s.

en: Next
sk: Ďalej

en: Next 24 hours
sk: Nasledujúcich 24 hodín

en: Next Day
sk: Nasledujúci deň

en: Next Month
sk: Nasledujúci mesiac

en: Next Week
sk: Nasledujúci týždeň

en: Next Year
sk: Nasledujúci rok

en: Next day
sk: Nasledujúci deň

en: Next month
sk: Nasledujúci mesiac

en: Next week
sk: Nasledujúci týždeň

en: No
sk: Nie

en: No Information
sk: Žiadne informácie

en: No Notifications
sk: Žiadne upozornenia

en: No Sound
sk: Bez zvuku

en: No alarm
sk: Bez pripomenutia

en: No attendees
sk: Žiadni účastníci

en: No attendees defined
sk: Žiadni účastníci neboli určení

en: No attendees have been updated because none of the provided email addresses have been found in the event's attendees list.
sk: Žiadnemu účastníkovi nebola zaslaná aktualizácia, lebo ani jedna z uvedených e-mailových adries nepatrí žiadnemu účastníkovi na zozname.

en: No calendars are available to guests.
sk: Pre neprihlásených používateľov nie sú k dispozícii žiadne kalendáre.

en: No calendars to search
sk: Žiadne kalendáre na hľadanie

en: No end date
sk: Žiaden dátum ukončenia

en: No events to display
sk: Žiadne udalosti na zobrazenie

en: No free/busy information found at the free/busy url of %s.
sk: Pre %s neboli na URL s voľnosťou/obsadenosťou nájdené žiadne informácie.

en: No free/busy url found for %s.
sk: Pre %s nie je k dispozícii URL s informáciami o voľnosti/obsadenosti

en: No iCalendar data was found.
sk: Neboli nájdené žiadne údaje iCalendar.

en: No items
sk: Žiadne položky

en: No items to display
sk: Žiadne položky na zobrazenie

en: No recurrence
sk: Žiadne opakovanie

en: No valid email address found
sk: Nebola nájdená platná e-mailová adresa

en: None
sk: Žiadna

en: Normal
sk: Normálna

en: Not Found
sk: Nenájdené

en: Notice
sk: Upozornenie

en: Notification
sk: Upozornenie

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Now
sk: Teraz

en: Object Creator
sk: Vytváranie objektov

en: On
sk: Na

en: On %s
sk: O %s

en: On all calendars I have read access to
sk: Pre všetky kalendáre, do ktorých mám prístup na čitanie

en: On all shown calendars
sk: Pre všetky zobrazené kalendáre

en: On my calendars only
sk: Iba pre moje kalendáre

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
sk: Iba vlastník alebo systémový administrátor môže zmeniť vlastníka alebo vlastnícke práva na zdielanie

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Optional Attendees
sk: Prípadní účastníci

en: Options
sk: Nastavenia

en: Or enter a user name:
sk: Alebo zadajte používateľské meno:

en: Other Preferences
sk: Ďalšie nastavenia

en: Other events
sk: Ďalšie udalosti

en: Overview
sk: Prehľad

en: Owner
sk: Vlastník

en: Owner:
sk: Vlastník:

en: Owner: %s
sk: Vlastník: %s

en: Ownership assignment
sk: Priradenie vlastníka

en: PM
sk: Popoludní

en: Password
sk: Heslo

en: Past
sk: Minulé

en: Pattern
sk: Vzor

en: Permanently delete this event?
sk: Natrvalo vymazať túto udalosť?

en: Permission Denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Permission denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Permission denied for the requested feed (%s).
sk: Pre zadaný feed bol odmietnutý prístup (%s).

en: Permissions
sk: Práva

en: Please enter correct values in the form first.
sk: Prosím najprv zadajte do formulára správne hodnoty.

en: Portal
sk: Portál

en: Possible Meeting Time
sk: Možný čas stretnutia

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Previous
sk: Naspäť

en: Previous Day
sk: Predchádzajúci deň

en: Previous Month
sk: Predchádzajúci mesiac

en: Previous Week
sk: Predchádzajúci týždeň

en: Previous day
sk: Predchádzajúci deň

en: Previous month
sk: Predchádzajúci mesiac

en: Previously used tags
sk: Predtým použité kľúčové slová

en: Print
sk: Tlačiť

en: Print Views
sk: Náhľady na tlačenie

en: Prior Events
sk: Predošlé udalosti

en: Priority
sk: Priorita

en: Private event
sk: Súkromná udalosť

en: Private?
sk: Súkromné?

en: Purge old events from your calendar?
sk: Odstrániť z Vášho kalendára staré udalosti?

en: Purge old events how often:
sk: Ako často ostraňovať staré udalosti:

en: Purge old events older than this amount of days.
sk: Odstrániť staré udalosti staršie ako tento počet dní.

en: Quick _insert
sk: Rýchle _vloženie

en: Read
sk: Čítať

en: Really delete the calendar "%s"? This cannot be undone and all data on this calendar will be permanently removed.
sk: Naozaj chcete vymazať kalendár "%s"? Toto nie je možné vrátiť späť a všetky údaje v tomto kalendári budú trvale odstránené.

en: Really delete the resource "%s"? This cannot be undone and all data on this resource will be permanently removed.
sk: Naozaj chcete vymazať zdroj "%s"? Toto nie je možné vrátiť späť a všetky údaje v tomto zdroji budú trvale odstránené.

en: Really unsubscribe from the calendar "%s" (%s)?
sk: Naozaj sa chcete odhlásiť z kalendára "%s" (%s)?

en: Recur Until
sk: Opakuje sa do

en: Recurrence
sk: Opakovanie

en: Recurrence Data
sk: Údaje opakovania

en: Recurrence End Date
sk: Dátum ukončenia opakovania

en: Recurrence End Day
sk: Deň ukončenia opakovania

en: Recurrence End Month
sk: Mesiac ukončenia opakovania

en: Recurrence End Year
sk: Rok ukončenia opakovania

en: Recurrence Interval
sk: Interval opakovania

en: Recurrence Type
sk: Typ opakovania

en: Recurs daily
sk: opakuje sa každodenne

en: Recurs every %s months on the %s
sk: Opakovanie každých %s mesiacov, %s

en: Recurs every %s months on the same weekday
sk: Opakuje sa každých %s mesiacov ten istý deň v týždni

en: Recurs every %s weeks on %s
sk: Opakovanie každých %s týždňov, %s

en: Recurs every %s years on %s
sk: Opakovanie každých %s rokov, %s

en: Recurs every %s years on the same day
sk: Opakuje sa každých %s rokov ten istý deň

en: Recurs every month on the same weekday
sk: Opakuje sa každý mesiac ten istý deň v týždni

en: Recurs monthly
sk: opakuje sa každý mesiac

en: Recurs on the %s of every month
sk: Opakovanie každý mesiac, %s

en: Recurs once a year, on %s
sk: Opakovanie raz ročne, %s

en: Recurs once a year, on the same day
sk: Opakuje sa raz ročne v ten istý deň

en: Recurs weekly
sk: Opakuje sa každý týždeň

en: Recurs weekly on every %s
sk: Opakuje sa týždenne každý %s

en: Recurs yearly
sk: opakuje sa raz ročne

en: Reminder
sk: Pripomienka

en: Remote
sk: Vzdialený

en: Remote Calendar from:
sk: Vzdialený kalendár od:

en: Remote Calendars
sk: Externé kalendáre

en: Remote Calendars:
sk: Vzdialené kalendáre:

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove %s
sk: Odstrániť %s

en: Remove Attendee
sk: Odstrániť účastníka

en: Remove Tag
sk: Odstrániť kľúčové slovo

en: Removing user data is not supported with the current calendar storage backend.
sk: Backend aktuálneho kalendára nepodporuje odstraňovanie užívateľských údajov.

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Repeat %s every day %s or %s every %s days %s
sk: Opakovať %s každý deň %s alebo %s každé(-ých) %s dni(dní) %s

en: Repeat %s every month %s or %s every %s months, %s on the same %s date %s or %s weekday %s
sk: Opakovať %s každý mesiac %s alebo %s každé(-ých) %s mesiace(-ov), %s ten istý %s deň v mesiaci %s alebo %s deň v týždni %s

en: Repeat %s every week %s or %s every %s weeks %s On %s
sk: Opakovať %s každý týždeň %s alebo %s každé(-ých) %s týždne(-ňov) %s v %s

en: Repeat %s every year %s or %s every %s years %s on the same %s date %s day of the year %s month and weekday %s
sk: Opakovať %s každý rok %s alebo %s každé(-ých) %s roky(-ov) %s k tomu istému %s dátumu %s dňa v roku %s mesiaci alebo týždni %s

en: Replace existing calendar with the imported one? <strong>Warning: This deletes all entries in your current calendar.</strong>
sk: Nahradiť existujúci kalendár importovaným? <strong>Pozor: Toto vymaže všetky záznamy vo Vašom aktuálnom kalendári.</strong>

en: Required
sk: Požadovaný

en: Required Attendees
sk: Požadovaní účastníci

en: Required Resources
sk: Požadované zdroje

en: Reset to Defaults
sk: Obnoviť na prednastavené hodnoty

en: Resource
sk: Zdroj

en: Resource Group List
sk: Zoznam skupín zdrojov

en: Resource Groups
sk: Skupiny zdrojov

en: Resource List
sk: Zoznam zdrojov

en: Resource not valid.
sk: Zdroj je neplatný.

en: Resources
sk: Zdroje

en: Response
sk: Odpoveď

en: Response type
sk: Typ odpovede

en: Restrict day and week views to these time slots, even if there <strong>are</strong> earlier or later events?
sk: Obmedziť denný a týždenný náhľad na tieto časové úseky, aj keď <strong>existujú</strong> skoršie alebo neskoršie udalosti?

en: Return to Single Resources
sk: Vrátiť sa k jednotlivým zdrojom

en: Return to calendars
sk: Návrat na kalendáre

en: Return to my calendars
sk: Návrat na moje kalendáre

en: Sa
sk: So

en: Saturday
sk: Sobota

en: Save
sk: Uložiť

en: Save %s
sk: Uložiť %s

en: Save As New
sk: Uložiť ako novú

en: Save Event
sk: Uložiť udalosť

en: Save and Finish
sk: Uložiť a ukončiť

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Results
sk: Výsledky hľadania

en: Search for Calendars:
sk: Hľadať kalendáre:

en: Search results
sk: Výsledky hľadania

en: Searching requires a GIS enabled database.
sk: Vyhľadávanie vzžaduje databázu s podporou GIS

en: Select a group
sk: Vyberte skupinu

en: Select a group to add
sk: Vyberte skupinu na pridanie

en: Select a group to add:
sk: Vyberte skupinu na pridanie:

en: Select a new owner:
sk: Vyberte nového vlastníka:

en: Select a user
sk: Vyberte používateľa

en: Select a user to add:
sk: Vyberte užívateľa na pridanie:

en: Select address book sources for adding and searching for addresses.
sk: Vyberte adresárové zdroje pre pridávanie a hľadanie adries.

en: Select confirmation preferences, how to display the different views and choose default view.
sk: Vyberte nastavenia potvrdení, ako sa majú zobrazovať rôzne náhľady a štandardný náhľad.

en: Select resource
sk: Vyberte zdroj

en: Select the calendar to import to:
sk: Vyberte kalendár, do ktorého sa má importovať:

en: Select the calendar(s) to export from
sk: Vyberte kalendáre, z ktorých sa má exportovať:

en: Select the export format:
sk: Vyberte formát exportu:

en: Select the file to import:
sk: Vyberte súbor pre import:

en: Select the first weekday:
sk: Vyberte prvý deň týždňa:

en: Select the format of the source file:
sk: Vyberte formát zdrojového súboru:

en: Select the view to display on startup:
sk: Vyberte náhľad, ktorý sa zobrazí po prihlásení:

en: Selected addresses
sk: Vybrané adresy

en: Send a cancel notification to all attendees when deleting this event?
sk: Poslať upozornenie o zrušení všetkým účastníkom pri vymazaní tejto udalosti?

en: Send an email to %s
sk: Poslať e-mail %s

en: Send invitations to all attendees?
sk: Poslať pozvánku všetkým účastníkom?

en: Send invites%s to all attendees
sk: Všetkým účastníkom poslať pozvánku%s

en: Send updates to all attendees?
sk: Poslať aktualizácie všetkým účastníkom?

en: Set default values for new events.
sk: Nastavte prednastavené hodnoty pre nové udalosti.

en: Set due date
sk: Nastaviť termín splnenia

en: Set end date
sk: Nastaviť dátum ukončenia

en: Set recurrence end date
sk: Nastaviť dátum ukončenia opakovania

en: Set start date
sk: Nastaviť dátum začiatku

en: Set your Free/Busy calendars and your own and other users' Free/Busy preferences.
sk: Nastavte Vaše kalendáre pre voľnosť/obsadenosť a nastavenia pre Vás a iných užívateľov.

en: Shared
sk: Zdieľané

en: Shared Calendars
sk: Zdieľané kalendáre

en: Shared Calendars:
sk: Zdieľané kalendáre:

en: Shared Task Lists
sk: Zdieľané zoznamy úloh

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show Free/Busy legend?
sk: Zobraziť legendu pre informácie o voľnosti/obsadenosti?

en: Show delete, alarm, and recurrence icons in calendar views?
sk: Zobraziť ikony pre vymazanie, pripomenutie a opakovanie v kalendárových náhľadoch?

en: Show only events that have an alarm set?
sk: Zobraziť len udalosti, ktoré majú nastavené pripomenutie?

en: Show shared calendars side-by-side?
sk: Zobraziť zdieľané kalendáre vedľa seba?

en: Show the dynamic view by default, if the browser supports it?
sk: Zobraziť prednastavene dynamický náhľad, ak je podporovaný prehliadačom?

en: Show time of day between each day in week views?
sk: Zobraziť čas medzi každým dňom v týždennom náhľade?

en: Showing calendar: | Showing calendars:
sk[0]: Zobrazený kalendár:
sk[1]: Zobrazené kalendáre:
sk[2]: Zobrazené kalendáre:

en: Sta_rt
sk: Začí_na

en: Start Date
sk: Dátum začiatku

en: Start Day
sk: Deň začiatku

en: Start Hour
sk: Hodina začiatku

en: Start Minute
sk: Minúta začiatku

en: Start Month
sk: Mesiac začiatku

en: Start On
sk: Začína

en: Start Time
sk: Čas začiatku

en: Start Year
sk: Rok začiatku

en: Start:
sk: Začiatok:

en: Stat_us
sk: Sta_v

en: Status
sk: Stav

en: Stop %s never%s, %s at %s or %s after %s recurrences %s
sk: Ukončiť %s nikdy%s, %s k dátumu %s alebo %s po %s opakovaniach %s

en: Su
sk: Ne

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Subscribe from a feed reader
sk: Prihlásiť sa z čítačky feedov

en: Subscribe from another calendar program
sk: Prihlásiť sa z iného kalendárového programu

en: Subscribe to a Remote Calendar
sk: Prihlásiť vzdialený kalendár

en: Subscription
sk: Prihlásenie

en: Subscription URL
sk: URL pre prihlásenie

en: Summary
sk: Súhrn

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: System
sk: Systém

en: System Calendar
sk: Systémový kalendár

en: System calendar.
sk: Systémový kalendár.

en: System calendars don't have an owner. Only administrators can change the calendar settings and permissions.
sk: Systémové kalendáre nemajú vlastníka. Iba administrátori možu meniť ich nastavenia a oprávnenia.

en: Tags
sk: Kľúčové slová

en: Task list ICS file
sk: ICS súbor so zoznamom úloh

en: Task list owner
sk: Vlastník zoznamu úloh

en: Task title
sk: Názov úlohy

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Tentative
sk: Predbežné

en: Th
sk: Št

en: The %s file didn't contain any events.
sk: Súbor %s neobsahuje žiadne udalosti.

en: The Calendar backend is not currently available.
sk: Backend kalendára nie je momentálne k dispozícii.

en: The Calendar backend is not currently available: %s
sk: Backend kalendára nie je momentálne k dispozícii: %s

en: The Edit Attendees screen is no longer present. Exiting.
sk: Obrazovka Upraviť účastníkov už neexistuje. Koniec.

en: The attendee hasn't been updated because the update was not sent from the attendee.
sk: Účastník nebol aktualizovaný, lebo aktualizácia nebola od tohto účastníka zaslaná.

en: The authentication information you specified wasn't accepted.
sk: Vami zadané autentifikačné údaje neboli akceptované.

en: The calendar "%s" has been created.
sk: Kalendár "%s" bol vytvorený.

en: The calendar "%s" has been deleted.
sk: Kalendár "%s" bol vymazaný.

en: The calendar "%s" has been renamed to "%s".
sk: Kalendár "%s" bol premenovaný na "%s".

en: The calendar "%s" has been saved.
sk: Kalendár "%s" bol uložený.

en: The calendar %s returned the error: %s
sk: Kalendár %s vrátil chybu: %s

en: The calendar could not be purged: %s
sk: Nepodarilo sa vyprázdniť kalendár: %s

en: The calendar title must not be empty.
sk: Nadpis kalendára nemôže byť prázdny.

en: The connection to the server has been restored.
sk: Spojenie so serverom bolo opätovne nadviazané.

en: The end date must be later than the start date.
sk: Deň ukončenia musí nasledovať až po dni začatia.

en: The event "%s" has been added to "%s" calendar, which is on %s at %s.
sk: Udalosť "%s" bola pridaná do kalendára "%s", ktorá je dňa %s o %s.

en: The event "%s" has been deleted from "%s" calendar, which was on %s at %s.
sk: Udalosť "%s" bola vymazaná z kalendára "%s", ktorá bola dňa %s o %s.

en: The event "%s" has been edited on "%s" calendar, which is on %s at %s.
sk: Udalosť "%s" bola upravená v kalendári "%s", je dňa %s o %s.

en: The event could not be added to the remote server.
sk: Udalosť sa nepodarilo pridať na externý server.

en: The event could not be deleted from the remote server.
sk: Udalosť sa nepodarilo vymazať z externého servera.

en: The event could not be updated on the remote server.
sk: Udalosť sa nepodarilo aktualizovať na externom serveri.

en: The event notification to %s was successfully sent.
sk: Upozornenie na udalosť pre %s bolo úspešne odoslané.

en: The following is a more detailed description of the event:
sk: Nasleduje detailnejší popis udalosti:

en: The following resource has accepted your request: %s | The following resources have accepted your request: %s
sk[0]: Nasledujúci zdroj akceptoval Vašu požiadavku: %s
sk[1]: Nasledujúce zdroje akceptovali Vašu požiadavku: %s
sk[2]: Nasledujúce zdroje akceptovali Vašu požiadavku: %s

en: The following resource has declined your request: %s | The following resources have declined your request: %s
sk[0]: Nasledujúci zdroj odmietol Vašu požiadavku: %s
sk[1]: Nasledujúce zdroje odmietli Vašu požiadavku: %s
sk[2]: Nasledujúce zdroje odmietli Vašu požiadavku: %s

en: The free/busy url for %s cannot be retrieved.
sk: Nepodarilo sa pre %s získať URL s informáciami o voľnosti/obsadenosti.

en: The remote calendar was not found.
sk: Nepodarilo sa nájsť vzdialený kalendár.

en: The remote server URL does not point to a CalDAV directory.
sk: URL externého servera neukazuje na adresár CalDAV

en: The request was incomplete. Some parameters that are necessary to accept or decline an event are missing.
sk: Požiadavka bola neúplná. Niektoré parametre ktoré sú potrebné k prijatiu alebo odmietnutiu udalosti chýbajú.

en: The requested event was not found.
sk: Nepodarilo sa nájsť požadovanú udalosť.

en: The requested feed (%s) was not found on this server.
sk: Požadovaný feed (%s) nebol nájdený na tomto serveri.

en: The requested task was not found.
sk: Požadovaná úloha nebola nájdená.

en: The resource "%s" has been deleted.
sk: Zdroj "%s" bol vymazaný.

en: The resource "%s" has been renamed to "%s".
sk: Zdroj "%s" bol premenovaný na "%s".

en: The resource "%s" has been saved.
sk: Zdroj "%s" bol uložený.

en: The resource "%s" was locked. Please try again.
sk: Zdroj "%s" je uzamknutý. Prosím skúste neskôr znovu.

en: The resource group "%s" has been deleted.
sk: Skupina zdrojov "%s" bola vymazaná.

en: The resource group "%s" has been renamed to "%s".
sk: Skupina zdrojov "%s" bola premenovaná na "%s".

en: The resource group "%s" has been saved.
sk: Skupina zdrojov "%s" bola uložená.

en: The task list "%s" has been created.
sk: Zoznam úloh "%s" bol vytvorený.

en: The task list "%s" has been deleted.
sk: Zoznam úloh "%s" bol vymazaný.

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
sk: Zoznam úloh "%s" bol premenovaný na "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
sk: Zoznam úloh "%s" bol uložený.

en: The task list title must not be empty.
sk: Názov zoznamu úloh nemôže byť prázdny.

en: The time span to show
sk: Časový rozsah pre zobrazenie

en: The user "%s" does not exist.
sk: Používateľ "%s" neexistuje.

en: There are no events matching the current criteria.
sk: Žiadne udalosti nevyhovujú aktuálnym kritériám.

en: There has been no contact with the server for several minutes. The server may be temporarily unavailable or network problems may be interrupting your session. You will not see any updates until the connection is restored.
sk: So serverom sa už niekoľko minút nepodarilo nadviazať kontakt. Server môže byť dočasne nedostupný alebo nastali problémy so sieťou. Pokiaľ nedôjde k opätovnému nadviazaniu spojenie, nebudú vykonané žiadne aktualizácie.

en: There was an error accessing the calendar: %s
sk: Nastala chyba pri prístupe ku kalendáru: %s

en: There was an error adding the event: %s
sk: Nastala chyba pri pridávaní udalosti: %s

en: There was an error editing the event: %s
sk: Nastala chyba pri úprave udalosti: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
sk: Nastala chyba pri importe údajov iCalendar.

en: There was an error moving the event: %s
sk: Nastala chyba pri presúvaní udalosti: %s

en: There was an error sending an event notification to %s: %s
sk: Nastala chyba pri posielaní upozornenia na udalosť %s: %s

en: There were no events to export.
sk: Nie sú žiadne udalosti pre export.

en: This Month
sk: Tento mesiac

en: This calendar requires to specify a user name and password.
sk: Tento kalendár vyžaduje zadanie používateľského mena a hesla.

en: This file format is not supported.
sk: Tento formát súboru nie je podporovaný.

en: This is a recurring event. Delete the current event only, this<br />occurrence and all future occurences, or all occurences?
sk: Toto je opakujúca sa udalosť. Vymazať iba aktuálnu udalosť, tento<br />výskyt a všetky budúce výskyty alebo všetky výskyty?

en: This is a recurring event. Edit the current event only, this occurrence<br />and all future occurences, all occurences, or save this event as new?
sk: Toto je opakujúca sa udalosť. Upraviť iba aktuálnu udalosť, tento výskyt<br />a všetky budúce výskyty alebo všetky výskyty?

en: This is an exception to a recurring event originally scheduled on %s
sk: Toto je výnimka k opakujúcej sa udalosti, ktorá sa mala pôvodne konať k dátumu %s.

en: This is an exception to a recurring event originally scheduled on %s at %s
sk: Toto je výnimka k opakujúcej sa udalosti, ktorá sa mala pôvodne konať k dátumu %s o %s.

en: This is the notification backlog
sk: Tu sa zobrazujú všetky upozornenia

en: This is what the server said:
sk: Toto oznámil server:

en: This is what the server said: %s
sk: Toto oznámil server: %s

en: This remote server only supports an outdated WebDAV protocol.
sk: Externý server podporuje iba zastaralý protokol WebDAV

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Time Sp_an
sk: Časový rozs_ah:

en: Time span
sk: Časový rozsah

en: Time:
sk: Čas:

en: Tit_le
sk: _Názov

en: Title
sk: Názov

en: To accept the event tentatively:
sk: Na prijatie udalosti pod podmienkou:

en: To accept the event:
sk: Na prijatie udalosti:

en: To decline the event:
sk: Na odmietnutie udalosti:

en: To embed this calendar in another website, use this code:
sk: Na použitie tohto kalendára na intej webstránke použite tento kód:

en: To make it easier to find, you can enter comma separated tags related to the event subject.
sk: Pre uľahčenie vyhľadávania môžete zadať čiarkou oddelené kľúčové slová, s ktorými je spojený predmet udalosti.

en: To subscribe to this calendar from a feed reader, use this URL:
sk: Na prihlásenie do tohto kalendára čítačky feedov použite toto URL:

en: To subscribe to this calendar from another calendar program, use this URL:
sk: Na prihlásenie do tohto kalendára z iného kalendároveho programu použite toto URL:

en: To subscribe to this calendar, you need to click the following link:
sk: Na prihlásenie do tohto kalendára použite toto URL:

en: Today
sk: Dnes

en: Tomorrow
sk: Zajtra

en: Tu
sk: Ut

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Unable to delete "%s": %s
sk: Nepodarilo sa vymazať "%s": %s

en: Unable to delete calendar "%s": %s
sk: Nepodarilo sa vymazať kalendár "%s": %s

en: Unable to delete event. An exception date was provided but the event does not seem to be recurring.
sk: Nepodarilo sa vymazať udalosť. Bol zadaný dátum pre výnimku, udalosť ale nie je opakujúca sa.

en: Unable to load the definition of %s.
sk: Nemožné nahrať definíciu %s.

en: Unable to locate requested address
sk: Nepodarilo sa nájsť vyžadovanú adresu

en: Unable to parse event.
sk: Nepodarilo sa spracovať udalosť.

en: Unable to recognize "%s" as an email address.
sk: Nepodarilo sa rozpoznať "%s" ako e-mailovú adresu.

en: Unable to save calendar "%s": %s
sk: Nepodarilo sa uložiť kalendár "%s": %s

en: Unable to save resource "%s": %s
sk: Nepodarilo sa uložiť zdroj "%s": %s

en: Unexpected response from remote server.
sk: Neočakávaná odpoveď externého servera.

en: Unknown calendar protocol
sk: Neznámy kalendárový protokol

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Unsubscribe from %s
sk: Odhlásiť z %s

en: Unsupported Content-Type: %s
sk: Nepodporovaný typ obsahu (Content-Type): %s

en: Upcoming Events
sk: Nastávajúce udalosti

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updated "%s".
sk: Aktualizované "%s".

en: Updated: %s.
sk: Aktualizované: %s.

en: Use custom notification method
sk: Použiť vlastné upozornenie

en: Use default notification method
sk: Použiť bežné upozornenie

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: User to add
sk: Používateľ na pridanie

en: User to add:
sk: Užívateľ na pridanie:

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Users
sk: Používatelia

en: View Day
sk: Zobraziť deň

en: We
sk: St

en: We would like to remind you of this upcoming event.
sk: Chceli by sme Vás upozorniť na tútu nadchádzajúcu udalosť.

en: Wednesday
sk: Streda

en: Week
sk: Týždeň

en: Week %d
sk: Týždeň %d

en: Week(s)
sk: Týždeň(týždne)

en: Weekly: Recurs every
sk: Týždenne: opakuje sa

en: What time should day and week views end, when there are no later events?
sk: Ktorým časom má končiť denný a týždenný náhľad, ak nie sú neskoršie udalosti?

en: What time should day and week views start, when there are no earlier events?
sk: Ktorým časom má začínať denný a týždenný náhľad, ak nie sú skoršie udalosti?

en: When:
sk: Kedy:

en: Where:
sk: Kde:

en: Who:
sk: Kto:

en: Work Week
sk: Pracovný týždeň

en: Year
sk: Rok

en: Yearly: Recurs every
sk: Ročne: opakuje sa

en: Yesterday
sk: Včera

en: You are not allowed to change this calendar.
sk: Nemáte právo na úpravu tohto kalendára.

en: You are not allowed to change this resource.
sk: Nemáte právo na úpravu tohto zdroja.

en: You are not allowed to create more than %d events.
sk: Nemáte právo vytvoriť viac ako %d udalostí.

en: You are not allowed to delete this calendar.
sk: Nemáte právo na vymazanie tohto kalendára.

en: You are not allowed to delete this resource group.
sk: Nemáte právo na vymazanie tejto skupiny zdrojov.

en: You are not allowed to delete this resource.
sk: Nemáte právo na vymazanie tohto zdroja.

en: You are not allowed to delete this task list.
sk: Nemáte právo na vymazanie tohto zoznamu úloh.

en: You are not allowed to view this calendar.
sk: Nemáte právo na zobrazenie tohto kalendára.

en: You are not an attendee of the specified event.
sk: Nie ste účastníkom určenej udalosti.

en: You can change the default settings in the %sNotification options%s
sk: Prednastavené hodnoty môžete zmeniť v %snastaveniach upozornení%s

en: You can only use this form from the Edit Attendees screen.
sk: Tento formulár môžete použiť iba z obrazovky Upraviť účastníkov.

en: You can snooze it for %s or %s dismiss %s it entirely
sk: Možete odložiť o %s alebo viac %s nepripomínať %s

en: You do not have an email address configured in your Personal Information Preferences. You must set one %shere%s before event notifications can be sent.
sk: V nastavení identity nemáte nastavenú e-mailovú adresu. Musíte ju nastaviť %stu%s, inak sa Vám nemôžu posielať pripomenutia udalostí.

en: You do not have permission to add events to %s.
sk: Nemáte právo na pridanie udalostí do %s.

en: You do not have permission to add events to the selected calendar.
sk: Nemáte právo na pridanie udalostí k vybranému kalendáru.

en: You do not have permission to delegate events to %s.
sk: Nemáte právo delegovať udalosti pre %s.

en: You do not have permission to delete this event.
sk: Nemáte právo na vymazanie tejto udalosti.

en: You do not have permission to edit this event.
sk: Nemáte právo na úpravu tejto udalosti.

en: You do not have permission to move this event.
sk: Nemáte právo na presunutie tejto udalosti.

en: You get this message because your calendar is configured to send you a daily agenda. You can change this if you %slogin to the calendar%s and change your preferences.
sk: Dostali ste túto správu, lebo Váš kalendár je nastavený na zasielanie dennej agendy. Toto nastavenie môžete zmeniť po %sprihlásení sa do kalendára%s.

en: You get this message because your calendar is configured to send you reminders of events with alarms. You can change this if you %slogin to the calendar%s and change your preferences.
sk: Túto správu ste dostali, lebo Váš kalendár je nastavený na zasielanie pripomenutí k udalostiam. Toto nastavenie môžete zmeniť po %sprihlásení sa do kalendára%s.

en: You have been subscribed to "%s" (%s).
sk: Boli ste prihlásený do "%s" (%s).

en: You have been unsubscribed from "%s" (%s).
sk: Boli ste odhlásený z "%s" (%s).

en: You have specified an invalid calendar.
sk: Zadali ste neplatný kalendár.

en: You have successfully accepted attendence to this event.
sk: Úspešne ste prijali účasť na tejto udalosti.

en: You have successfully declined attendence to this event.
sk: Úspešne ste odmietli účasť na tejto udalosti.

en: You have tentatively accepted attendence to this event.
sk: Predbežne ste prijali účasť na tejto udalosti.

en: You must select an address first.
sk: Musíte vybrať aspoň jednu adresu.

en: You must specify a URL.
sk: Musíte zadať URL.

en: You must specify a name and a URL.
sk: Musíte zadať názov a URL.

en: You requested to be notified when events are added to your calendars.
sk: Požiadali ste o upozornenie pri pridaní udalostí do Vašich kalendárov.

en: You requested to be notified when events are deleted from your calendars.
sk: Požiadali ste o upozornenie pri vymazaní udalostí z Vašich kalendárov.

en: You requested to be notified when events are edited in your calendars.
sk: Požiadali ste o upozornenie pri úprave udalostí vo Vašich kalendároch

en: You used an unknown date format "%s". Please try something like "%s".
sk: Použili ste neznámy formát dátumu "%s". Prosím skúste skôr niečo ako "%s".

en: You used an unknown time format "%s". Please try something like "%s".
sk: Použili ste neznámy formát času "%s". Prosím skúste skôr niečo ako "%s".

en: Your browser is too old to display the dynamic mode. Using traditional mode instead.
sk: Váš prehliadač je na zobrazenie dynamického módu príliš starý. Použije sa tradičný mód.

en: Your daily agenda
sk: Vaša denná agenda

en: Your daily agenda for %s
sk: Vaša denná agenda pre %s

en: Your default calendar:
sk: Váš prednastavený kalendár:

en: [Manage Calendars]
sk: [Spravovať kalendáre]

en: [Manage Resource Calendars]
sk: [Spravovať kalendáre zdrojov]

en: [Resource Calendars]
sk: [Kalendáre zdrojov]

en: [Unnamed event]
sk: [Nepomenovaná udalosť]

en: _Alarm
sk: _Pripomenutie

en: _Basic Search
sk: _Základné hľadanie

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Goto
sk: _Prejsť na

en: _Logout
sk: _Odhlásiť

en: _New Event
sk: _Nová udalosť

en: _New event
sk: _Nová udalosť

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Today
sk: _Dnes

en: as %s
sk: ako %s

en: at
sk: o

en: before the event starts
sk: pred začiatkom udalosti

en: before the event starts. A value of "0" means no default alarms.
sk: pred začiatkom udalosti. Hodnota "0" znamená žiadne prednastavené pripomenutie.

en: busy
sk: zaneprázdnený

en: by %s
sk: používateľom %s

en: by me
sk: Vami

en: completed
sk: ukončená

en: day
sk: deň

en: day(s)
sk: deň(dní)

en: days
sk: dni(dní)

en: hours
sk: hodiny(-ín)

en: iCalendar is a computer file format which allows internet users to send meeting requests and tasks to other internet users, via email, or sharing files with an extension of .ics.
sk: iCalendar je formát počítačového súboru, ktorý umožňuje používateľom internetu zasieľať udalosti a úlohy iným používateľom pomocou e-mailu alebo ich s nimi zdieľať v súborch s príponou .ics.

en: in
sk: v

en: loading
sk: nahráva sa

en: minutes
sk: minút(y)

en: month(s)
sk: mesiac(e)

en: more...
sk: viac...

en: on %s at %s
sk: v %s o %s

en: on the same date
sk: ten istý dátum

en: on the same weekday
sk: ten istý deň v týždni

en: or
sk: alebo

en: read and edit the events
sk: čitať a upraviť udalosti

en: read and edit the tasks
sk: prečítať a upraviť úlohy

en: read the events
sk: čitať udalosti

en: read the tasks
sk: prečítať úlohy

en: recurrences
sk: opakovania

en: select...
sk: vybrať...

en: separate e-mail addresses with a comma
sk: oddeliť e-mailové adresy čiarkou

en: to
sk: do

en: week
sk: týždeň

en: week(s) on:
sk: týždeň(-ne) v:

en: weeks
sk: týždne(-ov)

en: year(s) on the same date
sk: rok(y) v ten istý dátum

en: year(s) on the same day of the year
sk: rok(y) v ten istý deň v roku

en: year(s) on the same weekday and month of the year
sk: rok(y) v ten istý deň v týždni a mesiaci v roku
