Horde_Mime - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Disposition Notification
cs: Dispoziční upozornění

en: List-Archive
cs: Seznam-Archiv

en: List-Help
cs: Seznam-Nápověda

en: List-Id
cs: Seznam-Id

en: List-Owner
cs: Seznam-Vlastník

en: List-Post
cs: Seznam-Odeslání

en: List-Subscribe
cs: Seznam-Přihlášení

en: List-Unsubscribe
cs: Seznam-Odhlášení
