Horde_Mime - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Disposition Notification
da: Dispositions melding

en: HTML Version of Message
da: HTML-udgave af besked

en: List-Archive
da: Liste-Arkivet

en: List-Help
da: Liste-Hjælp

en: List-Id
da: Liste-Id

en: List-Owner
da: Liste-Ejer

en: List-Post
da: Liste-Post

en: List-Subscribe
da: Liste-Abonnér

en: List-Unsubscribe
da: Liste-Afabonnér

en: Plaintext Version of Message
da: Rentekst-udgave af besked

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
da: Beskeden sendt den. %s til %s med emnet "%s" er set.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
