Horde_Mime - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disposition Notification
el: Ειδοποίηση Διάθεσης

en: HTML Version of Message
el: Έκδοση HTML του μηνύματος

en: Invalid character in e-mail address: %s.
el: Μη έγκυρος χαρακτήρας στο e-mail: %s.

en: Plaintext Version of Message
el: Έκδοση απλού κειμένου του μηνύματος

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
el: Το μήνυμα που στάλθηκε στις %s στον %s με θέμα %s εμφανίσθηκε.
    Αυτό δεν αποτελεί επιβεβαίωση ότι διαβάσθηκε και έγινε κατανοητό.
