Horde_Mime - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Disposition Notification
fa: حالت تذکر

en: List-Archive
fa: فهرست آرشیو

en: List-Help
fa: فهرست راهنما

en: List-Id
fa: فهرست Id

en: List-Owner
fa: فهرست مالک

en: List-Post
fa: فهرست پستی

en: List-Subscribe
fa: فهرست عضویّت

en: List-Unsubscribe
fa: فهرست عدم عضویّت
