Horde_Mime - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Disposition Notification
fi: Perillemenoilmoitus

en: HTML Version of Message
fi: Viestin HTML-versio

en: List-Archive
fi: Lista-Arkisto

en: List-Help
fi: Lista-Ohje

en: List-Id
fi: Lista-Id

en: List-Owner
fi: Lista-Omistaja

en: List-Post
fi: Lista-Viesti

en: List-Subscribe
fi: Lista-Tilaus

en: List-Unsubscribe
fi: Lista-Tilauksen-lopettaminen

en: Plaintext Version of Message
fi: Viestin tekstiversio.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
fi: Viesti lähetetty %s vastaanottajalle %s otsikkona "%s" on näytetty hänelle.
    Tämä ei tarkoita sitä, että viestiä olisi luettu tai ymmärretty.
