Horde_Mime - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Disposition Notification
hr: Obavijest o raspoloživosti

en: HTML Version of Message
hr: HTML verzija poruke

en: Invalid character in e-mail address: %s.
hr: Neispravan znak u e-mail adresi: %s.

en: List-Archive
hr: Lista-Arhiva

en: List-Help
hr: Lista-Pomoć

en: List-Id
hr: ID liste

en: List-Owner
hr: Vlasnik liste

en: List-Post
hr: Pošiljanje na listu

en: List-Subscribe
hr: Pretplati se na listu

en: List-Unsubscribe
hr: Odjavi sa liste

en: Plaintext Version of Message
hr: Poruka kao obični tekst

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
hr: Poruka poslana %s za %s s temom "%s" je prikazana.
    
    To ne jamči da je poruka pročitana ili shvaćena.
