Horde_Mime - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Disposition Notification
hu: Kézbesítési értesítés

en: HTML Version of Message
hu: A levél HTML változata

en: List-Archive
hu: Lista archívum

en: List-Help
hu: Lista súgó

en: List-Id
hu: Lista azonosító

en: List-Owner
hu: Lista tulajdonos

en: List-Post
hu: Lista levélírás

en: List-Subscribe
hu: Lista feliratkozás (subscribe)

en: List-Unsubscribe
hu: Lista leiratkozás (unsubscribe)

en: Plaintext Version of Message
hu: A levél egyszerű szöveges változata

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
hu: A levél, melyet %s napján küldött %s címzettnek "%s" tárgyban, a címzett számítógépén megjelent.
    Ez nem jelent garanciát arra, hogy a levelet el is olvasták és meg is értették.
