Horde_Mime - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Disposition Notification
lt: Laiško pristatymo pranešimai

en: HTML Version of Message
lt: Laiško HTML versija

en: Invalid character in e-mail address: %s.
lt: Neleistinas simbolis el. pašto adrese: %s.

en: List-Archive
lt: Konferencijos archyvas

en: List-Help
lt: Konferencijos pagalba

en: List-Id
lt: Konferencijos ID

en: List-Owner
lt: Konferencijos savininkas

en: List-Post
lt: Rašyti į konferenciją

en: List-Subscribe
lt: Prisijungti prie konferencijos

en: List-Unsubscribe
lt: Atsijungti nuo konferencijos

en: Plaintext Version of Message
lt: Tekstinė laiško versija

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
lt: Laiškas išsiųstas %s adresatui %s tema "%s" buvo parodytas.
    
    Tačiau tai negarantuoja kad laiškas buvo perskaitytas arba suprastas.
