Horde_Mime - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Disposition Notification
lv: Izlasīšanas apstiprinājums

en: HTML Version of Message
lv: Vēstules HTML versija

en: Invalid character in e-mail address: %s.
lv: Neatļauts simbols e-pasta adresē: %s.

en: List-Archive
lv: Vēstkopas arhīvs

en: List-Help
lv: Vēstkopas palīdzība

en: List-Id
lv: Vēstkopas ID

en: List-Owner
lv: Vēstkopas īpašnieks

en: List-Post
lv: Sūtījums vēstkopai

en: List-Subscribe
lv: Parakstīties uz vēstkopu

en: List-Unsubscribe
lv: Atrakstīties no vēstkopas

en: Plaintext Version of Message
lv: Vēstules vienkāršā teksta versija

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
lv: %s lietotājam %s nosūtītā vēstule ar tematu "%s" ir atvērta.
    
    Tas gan nenozīmē, ka vēstule ir izlasīta vai saprasta.
